Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Rodinné hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Rodinné hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Rodinné hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Piatnik Máš na to nos?! ADC Blackfire Dixit: 9. rozšírenie - Anniversary
Piatnik Máš na to nos?!

Nasaďte si okuliare a začíname! S predĺženým nosom nakreslite na priehľadnú kresliacu tabuľku čo najviac obrázkov tak, aby ich mohol rozpoznať a uhádnuť váš tím. A to skôr, ako vyprší stanovený čas! Iba tak sa dajú získať body a vyhrať!

môžete mať DNES

MALL
Woody Drevená hra Logik ADC Blackfire Dixit: 9. rozšírenie - Anniversary
Woody Drevená hra Logik

Na začiatku hry prvý hráč tajne umiestni ľubovoľnú kombináciu štyroch farebných štipcov do skrytej časti pod hraciu dosku. Druhý hráč sa túto kombináciu snaží uhádnuť tým, že vytvára kombináciu štyroch štipcov postupne v jednotlivých radoch na hracej doske. Hra končí, keď hádajúci hráč uhádne správne kombináciu všetkých farebných kolíčkov.

môžete mať DNES

MALL
ADC Blackfire Dixit: 9. rozšírenie - Anniversary ADC Blackfire Dixit: 9. rozšírenie - Anniversary
ADC Blackfire Dixit: 9. rozšírenie - Anniversary

Rozšírenie populárnej rozprávačské hry Dixit, ktoré obsahuje 84 úplne nových kariet! Zahrajte sa na skvelých rozprávačov. Toto rozšírenie vám poskytne ďalšie hodiny hrania a zábavy s touto úžasnou hrou.

môžete mať DNES

MALL
Akcia
HASBRO Monopoly pre všetkých, ktorí neradi prehrávajú - SK HASBRO Monopoly pre všetkých, ktorí neradi prehrávajú - SK
HASBRO Monopoly pre všetkých, ktorí neradi prehrávajú - SK

Choďte do toho, buďte „CHUDÁK“, získavajte špeciálne mince a premeňte ich tak, aby ste získali väčšie a lepšie výhody. Strata je len začiatok! Ide o klasickú verziu hry Monopoly, kde sa oplatí byť „chudák“. Hra obsahuje nové mince útechy, nové karty Šanca a Pokladňa. Vôbec prvýkrát sa v hre objavuje aj figúrka Mr. Monopoly, vďaka ktorej hráč získa výhody v hre.

môžete mať DNES

MALL
ADC Blackfire Cortex Challenge pre deti HASBRO Monopoly pre všetkých, ktorí neradi prehrávajú - SK
ADC Blackfire Cortex Challenge pre deti

Detská verzia inteligentnej party hry, ktorá preverí vaše logické myslenie, pamäť a rýchlosť! Vyzvite kamarátov a rodinu a porovnajte s nimi svoje schopnosti v 8 rôznych disciplínach, v ktorých budete využívať a precvičovať mozgovú kapacitu. O akých disciplínach je reč? Sú to hmatové úlohy, hľadanie dvojíc obrázkov, logické rady, bludisko, precvičovanie pamäte a mnoho ďalších.

môžete mať DNES

MALL
Bonaparte Človeče nehnevaj sa Pat a Mat HASBRO Monopoly pre všetkých, ktorí neradi prehrávajú - SK
Bonaparte Človeče nehnevaj sa Pat a Mat

Človeče, nehnevaj sa Pat a Mat je spoločenská hra pre najmenšie deti, ktorá však zabaví aj rodiča. Pat a Mat prinášajú dve varianty klasickej hry. Pre najmenšie deti obrázkovú variantu, v ktorej hracia kocka miesto bodov obsahuje obrázky náradia. A pre tých, čo už vedia čísla, ponúka variant klasickú.

môžete mať DNES

MALL
DINO Kráľovstvo hier 365 hier spoločenská hra DINO Kráľovstvo hier 365 hier spoločenská hra
DINO Kráľovstvo hier 365 hier spoločenská hra

Súbor 365 hier pre všetky vekové kategórie s mimoriadne bohatou výbavou z kvalitných materiálov. Výborný rodinný darček pre dlhé večery trávené spoločne. Balenie ponúka 6 obojstranných herných plánov.

môžete mať 27.03

MALL
Albi Šachy DINO Kráľovstvo hier 365 hier spoločenská hra
Albi Šachy

Šachy si získali nespočetné množstvo priaznivcov rôzneho veku a právom sú tak označované za hru kráľovskú. Možno hrať klasickú partiu, keď cieľom hry je dať šach-mat súperovmu kráľovi, ale môžete tiež skúsiť ďalšie varianty. Podrobné pravidlá hrateľných variantov nájdete vo vnútri krabice.

môžete mať DNES

MALL
EFKO Záchod DINO Kráľovstvo hier 365 hier spoločenská hra
EFKO Záchod

Balančná hra pre šikovné prsty a trpezlivé deti aj dospelých. Kto spadne do záchodu, prehráva. Ako dlho sa dokážeš so svojimi panáčikmi udržať hore? Hra rozvíja jemnú motoriku, trpezlivosť a koncentráciu.

môžete mať DNES

MALL
Albi Všetky divy světa ADC Blackfire Zombie Kidz: Evolúcia
Albi Všetky divy světa

Prostredníctvom hry sa zoznámite s 195 najpozoruhodnejšími miestami naprieč celým svetom. Vašou úlohou je dané miesto z fotografie pomenovať a zaradiť do správneho kontinentu. Čím viac toho viete, tým viac bodov získate.

môžete mať DNES

MALL
ADC Blackfire Zombie Kidz: Evolúcia ADC Blackfire Zombie Kidz: Evolúcia
ADC Blackfire Zombie Kidz: Evolúcia

Do vašej školy sa dobývajú zombie! Stretnite sa spoločne s priateľmi pri tejto kooperatívnej hre a vymyslite stratégiu, ako sa raz a navždy vysporiadať s tými odpornými príšerami! Čím viac budete hrať, tým viac sa vaša hra premení.

môžete mať DNES

MALL
Spin Master Vratká veža ADC Blackfire Zombie Kidz: Evolúcia
Spin Master Vratká veža

Vratká veža je zábavná dynamická hra, v ktorej je úlohou odoberať stavebné diely a dávať ich hore, všetko za pomoci iba jednej ruky. Komu veža pri jeho ťahu spadne, ten prehráva.

môžete mať DNES

MALL