Hot Wheels Track Builder Trojitá slučka
47,80 € 37,80 €

Track Builder je o experimentovaní a rozvíjaní zručností, ktoré sa ti budú hodiť pri riešení problémov a ktoré pomôžu rozvinúť tvoju kreativitu! Táto parádna výzva plná kaskadérskych kúskov otestuje tvoje schopnosti! Si pripravený? Rozbehni to na tejto super trojitej slučke! Vystreľ auto tak, aby prešlo tromi okruhmi a skončilo v smetiaku.

Hot Wheels Angličák 10pack
22 € 20,60 €

Akcia

Od jejich debutu v roce 1968 jsou vozidla Hot Wheels® stálými favority mezi sběrateli, automobilovými nadšenci a závodními fanoušky všech věkových kategorií. V tomto setu najdeš rozmanitou škálu 10 angličáků.

Hot Wheels Track builder zvislá dráha
77,55 € 65,10 €

Uži si veľa zábavy s touto závodnou dráhou **od Hot Wheels®. Takmer **130 centimetrov vysoká dráha posunie tvoje kaskadérske kúsky na novú úroveň Dráhu je jednoduché zostaviť a vďaka inovatívnym gélovým podložkám zvislú časť dráhy jednoducho oprieš o stenu vo svojej izbe. Tento herný set zaberie **minimum miesta, **takže ho môžeš nechať opretý o stenu a zvyšné diely dráhy a autíčka uložiť na skladovacie plochy na nástenných podperách.

Hot Wheels Track builder box plný trikov
62,03 € 45,40 €

Tento parádny box plný trikov od Hot Wheels® ocenia všetci malí milovníci rýchlych áut a kaskadérskych kúskov. V boxe na teba čaká cez štyri a pol metra dráh, prepojovacích dielov a zákrut. Nezabudni pri svojich kaskadérskych kúskoch využiť aj box.

Hot Wheels Monster trucks Veľký truck Test subject
19,20 € 17,80 €

Novinka

Rozdrvte svojich súperov s týmto autentickým veľkým truckom. Monster truck má diely z odolného kovu a zdobí ho parádne potlače presne ako ich skutočné vzory, ktoré lietajú až do oblakov a drvia všetko, čo im príde pod ich veľkými kolesami.

Hot Wheels Angličák 20 ks

Hot Wheels Angličák 20 ks

Hodnotenie: 4,7
51,27 € 39 €

Od ich debutu v roku 1968 sú vozidlá Hot Wheels® stálymi favoritmi medzi zberateľmi, automobilovými nadšencami a pretekárskymi fanúšikmi všetkých vekových kategórií. V tomto sete nájdeš rozmanitú škálu 20 angličákov.

Hot Wheels City Posaď Triceratopsa
38,67 € 24,60 €

Ale nie! Na Hot Wheels™ City zaútočil desivý triceratops! Si pripravený na novú výzvu? Pomôž zachrániť Hot Wheels™ mesto pred vyčíňaním tohto obrieho triceratopsa! Tak poďme na to!

Hot Wheels Havarujúci ťahač
23,16 € 19,30 €

Čím väčší ťahač, tým väčšia bude zrážka! Všetci chlapci, malí i veľkí, milujú akciu plnú zrážok a búrania! Tieto parádne ťahače majú búraciu vychytávku, ktorá pošle tvoje autá Hot Wheels® do vzduchu!

Hot Wheels Monster Trucks Veľká slučka herný set
35,40 € 26,50 €

Si pripravený na novú výzvu? S touto parádnou veľkou slučkou od Hot Wheels® si dokážu poradiť len ostrieľaní pretekári. A čo potom, keď sa proti tebe na štart postavia obávané monster trucky? Dokážeš vyhrať, alebo budeš sledovať, ako tvoj súper zmizne v diaľke?

Hot Wheels Angličák 3pack-25%

Hot Wheels Angličák 3pack

Hodnotenie: 4,7
8,99 € 6,70 €

Akcia

Sada troch malých, kovových autíčok značky Hot Wheels. Tieto autíčka vám poskytnú veľa zábavy a plno vzrušujúcich a rýchlych pretekov. Zloženie sady sa môže líšiť!

Hot Wheels City Deluxe set - Super Bank Blast
44,50 € 37,80 €

Novinka

Zábavný set ze série Hot Wheels City, tentokráte jako banka a vystřelovač v jednom. Součástí balení je i jedno autíčko. Spojovací systém dokáže zajistit kompatibilitu se všemi dalšími oranžovými drahami.

Hot Wheels Track Builder Rýchlostná skúška
23,60 € 18,90 €

Track Builder je o experimentovaní a rozvíjaní zručností, ktoré sa ti budú hodiť pri riešení problémov a ktoré pomôžu rozvinúť tvoju kreativitu! Táto parádna výzva plná kaskadérskych kúskov otestuje tvoje schopnosti! Si pripravený? Vlož svoje vozidlo do špeciálneho štartovacieho zariadenia a vyšli ho ohromujúcou rýchlosťou vpred.

Hot Wheels Ťahač a pojazdná dráha
39,70 €

Tento parádny ťahač uvezie až 19 autíčok! Ale pozrite sa ešte raz – vie oveľa viac! Je to vôbec prvý pojazdný ťahač s loopingom pre parádne kaskadérske kúsky. Zložte závodné slučku späť, naložte autíčka a čakajte na ďalšiu show.

Hot Wheels Angličák 5pack

Hot Wheels Angličák 5pack

Hodnotenie: 4,8
10,40 € 10,10 €

Akcia

Urobte vášmu malému zberateľmi radosť a kúpte mu tematické balenie angličákov po 5 kusoch. Hot Wheels sú totiž tie najhorúcejšie autá. Pack sa skladá z piatich rôznofarebných autíčok.

Hot Wheels Nákladiak

Hot Wheels Nákladiak

Hodnotenie: 4,4
14,50 € 12,50 €

Tieto parádne nákladiaky Hot Wheels ponúkajú inšpiratívne spôsoby hry. Dajú sa posúvať okolo, naložiť a vypraviť na cestu alebo postaviť na závodnú dráhu! Každá súprava sa dodáva so športovým autíčkom a ponúka veľa akčnej zábavy a dynamické detaily.

Hot Wheels City Postav mesto - Policajná stanica
19,30 € 16,20 €

Postav si svoje vlastné Hot Wheels mesto a dôjdi so svojimi autíčkami až k Policajnej stanici. Všetky mestské časti z tejto kolekcie je možné jednoducho spojiť dohromady vďaka novému spojovaciemu systému, ktorý je kompatibilný aj so všetkými oranžovými dráhami.

Hot Wheels Track builder - zrýchlovač
19,45 € 17 €

Staň sa konštruktérom pretekárskych dráh a postav si svoju vlastnú dráhu s týmto parádnym setom doplnkov! V sete nájdeš vylepšený zrýchľovač, vďaka ktorému sa bude tvoje autíčko pohybovať po dráhe doteraz nepoznanou rýchlosťou!

Hot Wheels City Stretni sa s príšerou Ptero-port attack-23%
26,80 € 20,60 €

Akcia

Priprav sa na poriadne kaskadérske kúsky. Prebojuj si cestu týmto tematickým herným setom a zachráň mesto Hot Wheels® pred príšerou. Stačí odpáliť svoje autíčko a sledovať, ako šikovne preletí hlavu desivého monštra a vyhne sa jeho útoku.

Hot Wheels Track Builder Box Super zostup
23,90 € 18,90 €

Nechaj fyzikálne zákony pracovať vo svoj prospech a uži si strhujúcu jazdu u s touto novou dráhou od Hot Wheels® Track Builder. Pripevni veko k stolu, k stoličke, alebo k polici, použi štvorprúdovú štartovaciu bránu a priprav sa to poriadne roztočiť!

Hot Wheels Track builder set pre staviteľov Fold up Track Pack
20 € 14,90 €

Postav si akúkoľvek závodnú dráhu alebo kaskadérsky kúsok, ktorý ťa napadne, s týmto vychytaným setom od Hot Wheels® Track Builder! Uži si veľa zábavy s touto závodnou dráhou od Hot Wheels®. Skvelá dráha posunie tvoje kaskadérske kúsky na novú úroveň.

Hot Wheels Monster trucks Velký truck Zombie wrex
18,50 € 16,20 €

Novinka

Rozdrť své soupeře s tímto autentickým velkým truckem. Monster truck má díly z odolného kovu a zdobí je parádní potisky přesně jako jejich opravdové vzory, které létají až do oblak a drtí vše, co jim přijde pod jejich OBŘÍ kola.

Hot Wheels City Postav mesto - Pizzeria v centre
19,32 € 14,30 €

Postav si svoje vlastné Hot Wheels mesto a dojazdi so svojimi autíčkami až k pizzerii. Všetky mestské časti z tejto kolekcie je možné jednoducho spojiť dohromady vďaka novému spojovaciemu systému, ktorý je kompatibilný aj so všetkými oranžovými dráhami.

Hot Wheels City supergaráž
271,53 € 229 €

Uži si strhujúce dobrodružstvo s touto super garážou od Hot Wheels®, ktorá je tou najväčšou garážou všetkých čias! Garáž je viac ako 90 centimetrov vysoká a ponúka parkovacie miesta pre viac ako 140 autíčok. Daj priechod svojej fantázii a preskúmaj rôzne ohromujúce herné plochy. V garáži nájdeš aj celý rad pohyblivých častí ako výťah, obrovský tryskáč s heliportom alebo hrozivou gorilu, ktorej cieľom je zhodiť tvoja autíčka z výťahu.

Hot Wheels Angličák 50 ks-30%

Hot Wheels Angličák 50 ks

Hodnotenie: 4,9
118,14 € 82,50 €

Akcia

Od ich debutu v roku 1968 sú vozidlá Hot Wheels® stálymi favoritmi medzi zberateľmi, automobilovými nadšencami a pretekárskymi fanúšikmi všetkých vekových kategórií. Tento set obsahuje rozmanitú škálu 50 angličákov.

Hot Wheels Motorizovaný set
53 €

Novinka

Malý pretekári si užijú veľa zábavy s týmto motorizovaným herným setom od Hot Wheels®. Tento interaktívny herný set podporuje kreativitu, vymýšľanie najrôznejších príbehov a pomáha rozvíjať motorické zručnosti. Si pripravený vyraziť do akcie?

Hot Wheels Závodná dráha Hot Wheels 683 cm s adaptérom
115,20 € 72,90 €

Závodná autodráha v mierke 1:43 od známej značky Hot Wheels poteší každého milovníka rýchlych pretekov. Dĺžka autodráhy je úctyhodných 683 cm a urobí veľkú parádu v každej detskej izbičke.

Hot Wheels City Deluxe set - City Super Fire House
44,50 € 37,80 €

Novinka

Zábavný set ze série Hot Wheels City, tentokráte jako hasičská stanice a vystřelovač v jednom. Součástí balení je i jedno autíčko. Spojovací systém dokáže zajistit kompatibilitu se všemi dalšími oranžovými drahami.

Hot Wheels City Color Shifters Robo Žralok útočí
39,20 € 32,10 €

Hot Wheels™ City musí čeliť útoku obrovského žraloka! Sú tvoje autá dostatočne rýchle, aby preskočili vlnobitie a neskončili v pazúroch tohto obávaného predátora? Poď to zistiť! Uži si veľa zábavy s touto vychytanou závodnou dráhou alebo ju pripoj k svojim ďalším setom Hot Wheels® a uži si ešte viac strhujúcej akcie!

Hot Wheels City Stretni sa s príšerou T-rex attack
26,80 € 22,90 €

Priprav sa na poriadne kaskadérske kúsky. Prebojuj si cestu týmto tematickým herným setom a zachráň mesto Hot Wheels® pred príšerou. Stačí odpáliť svoje autíčko a sledovať, ako šikovne preletí hlavu desivého monštra a vyhne sa jeho útoku.

Hot Wheels Dráha Kto z koho
51,40 € 41,20 €

Pretekaj, predvádzaj akrobatické kúsky a uháňaj podľa vlastných pravidiel! Táto vzrušujúca hracia sada Hot Wheels obsahuje všetko, čo deti potrebujú na vyskúšanie svojich pretekárskych schopností pri gravitačnom závode bok po boku.

Hot Wheels Monster trucks Veľká zrážka Leopard Shark
13,80 € 11,70 €

Rozdrvte svojich protivníkov s touto kolekciou monster truckov od Hot Wheels®! Truck je dodávaný v mierke 1:43 a samozrejmosťou sú typické obrie kolesá. Tento monster truck sa neohrozene zahryzne svojimi gigantickými pneumatiky do bahna, ktoré začne rozstrekovať do všetkých strán!

Hot Wheels City Postav město - Obchod s hamburgery
18,50 € 17 €

Novinka

Postav si své vlastní Hot Wheels město a dojeď se svými autíčky až k Obchodu s hamburgery. Všechny městské části z této kolekce lze jednoduše spojit dohromady díky novému spojovacímu systému, který je kompatibilní i se všemi oranžovými dráhami.

Hot Wheels City Postav mesto - Požiarna stanica
19,30 € 16,20 €

Postav si svoje vlastné Hot Wheels mesto a dôjdi so svojimi autíčkami až k Požiarnej stanici. Všetky mestské časti z tejto kolekcie je možné jednoducho spojiť dohromady vďaka novému spojovaciemu systému, ktorý je kompatibilný aj so všetkými oranžovými dráhami.

Hot Wheels City Dráhy v boxu
39,20 € 32,90 €

Vydaj sa s autíčkami do mesta Hot Wheels®! S týmto setom si možno hrať mnohými spôsobmi – do hlavnej budovy sa autá totiž dostanú z dvoch rôznych strán. Unikátne súčasti trate umožňujú zakaždým vytvoriť novú trasu. Oprav si svoje autá v dielni a potom ich vyskúšaj na kruhovom objazde. Spomeň si, kto má na ňom prednosť a na čo slúži semafor!

Hot Wheels Obrovská búračka
135,75 € 94,60 €

Herný set Obrovská búračka od Hot Wheels® by nemal chýbať na zozname žiadneho skúseného pretekára. Tento herný set overí tvoje vodičské schopnosti. Viac ako 150 centimetrov dráhy robí z tohto setu ten najväčší herný set od Hot Wheels®. Priprav sa otestovať svoje vozidlá.

Hot Wheels Toy Story: Príbeh hračiek - Púť-27%
38,94 € 28,10 €

Akcia

Vydaj sa na púť s obľúbenými postavami z Toy Story. Tento herný set obsahuje vozidlo Buzza Rakeťáka a dve minifigúrky a zavedie ťa na parádnu púť plnú špeciálnych prvkov, vďaka ktorým sa budeš dobre baviť hodiny a hodiny.

Hot Wheels Track builder - barel
23,35 € 18,90 €

Kolekcia Hot Wheels® Track Builder prináša milovníkom rýchlych áut a kaskadérskych kúskov poriadnu porciu zábavy a zároveň novú výzvu! Kým sa tvoje vozidlá budú rútiť po dráhe, musí si dať dobrý pozor na barel, ktoré ich môžu zmiesť z dráhy behom okamihu.

Hot Wheels City Postav město - Obchod se zmrzlinou
18,50 € 17 €

Novinka

Postav si své vlastní Hot Wheels město a dojeď se svými autíčky až k Obchodu se zmrzlinou. Všechny městské části z této kolekce lze jednoduše spojit dohromady díky novému spojovacímu systému, který je kompatibilní i se všemi oranžovými dráhami.

Hot Wheels Motorka
13,40 € 12,10 €

Kolekcia motoriek Hot Wheels® je nadupaná akciou a pripravená to poriadne rozbehnúť. Tieto motorky vo veľkom meradle posúvajú hranice vďaka svojmu agresívnemu prevedeniu a grafike. Typ motorky a farebnú variantu nemožno zvoliť.

Hot Wheels Monster trucks Velký truck Tiger shark Pit Crew
18,50 € 16,20 €

Novinka

Rozdrť své soupeře s tímto autentickým velkým truckem. Monster truck má díly z odolného kovu a zdobí je parádní potisky přesně jako jejich opravdové vzory, které létají až do oblak a drtí vše, co jim přijde pod jejich OBŘÍ kola.

Hot Wheels Speed Winders Tornádo červené
36,96 € 32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Rad vozidiel Speed Winders je celý o vozidlách poháňaných gumičkou. Práve k vám prichádza Torque Twister, pretekárske auto so širokou ponukou gumičiek! Súperte s kamarátmi o najväčšiu rýchlosť alebo o najdlhší dojazd na okruhu!

Hot Wheels Monster trucks Velký truck Twin mill
18,50 € 16,20 €

Novinka

Rozdrť své soupeře s tímto autentickým velkým truckem. Monster truck má díly z odolného kovu a zdobí je parádní potisky přesně jako jejich opravdové vzory, které létají až do oblak a drtí vše, co jim přijde pod jejich OBŘÍ kola.

Hot Wheels DC Zloduch z Gotham City Joker
30,93 € 24,60 €

Čo sa stane, keď sa rozhodnú spolupracovať Hot Wheels® a DC Universe? No predsa vznikne niečo parádne! Priprav sa na poriadnu porciu zábavy a akciu s týmto novým herným setom, v ktorom nájdeš obľúbeného zloducha zo sveta Batmana.

Hot Wheels DC Zloduch z Gotham City Mr. Freeze
30,80 € 27,90 €

Čo sa stane, keď sa rozhodnú spolupracovať Hot Wheels® a DC Universe? No predsa vznikne niečo parádne! Priprav sa na poriadnu porciu zábavy a akciu s týmto novým herným kompletom, v ktorom nájdeš obľúbeného zloducha zo sveta Batmana.

Hot Wheels Monster trucks Veľká zrážka Cyber Crush
13,80 € 11,90 €

Rozdrvte svojich protivníkov s touto kolekciou monster truckov od Hot Wheels®! Truck je dodávaný v mierke 1:43 a samozrejmosťou sú typické obrie kolesá. Tento monster truck sa neohrozene zahryzne svojimi gigantickými pneumatiky do bahna, ktoré začne rozstrekovať do všetkých strán!

Hot Wheels Monster trucks Veľká zrážka Twin-Mill
13,80 € 11,70 €

Rozdrvte svojich protivníkov s touto kolekciou monster truckov od Hot Wheels®! Truck je dodávaný v mierke 1:43 a samozrejmosťou sú typické obrie kolesá. Tento monster truck sa neohrozene zahryzne svojimi gigantickými pneumatiky do bahna, ktoré začne rozstrekovať do všetkých strán!

Hot Wheels Prémiové auto - Kultové autíčko Milano
10,80 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto prémiová kolekcia modelov v mierke 1:64 je jednoznačne vec, ktorú všetci dospelí zberatelia a automobiloví nadšenci po celom svete musia mať. Tieto unikátne sety obsahujú kultové modely vozidiel, modely z popkultúry i kultové automobily z filmov, alebo ťahače.