Klientské centrum

Klientské centrum slúži pre rýchly a ľahký prístup ku všetkým dátam týkajúcich sa vašich objednávok. Stačí sa len zaregistrovať a od tej chvíle je vám k dispozícii bohaté množstvo informácií. Kedykoľvek sa môžete pozrieť na priebeh vašich objednávok, zmeniť osobné údaje, fakturačné alebo doručovacie adresy, vytvoriť si svoj vlastný profil, nechať si posielať newsletter s akčnými ponukami alebo strážiť momentálne nedostupný tovar.

none

Úvodná stránka

Úvodná strana klientského centra slúži ako prehľadná navigácia. Ľahko vás navedie do potrebnej sekcie, ktorá vás práve zaujíma. Najnavštevovanejšia býva hneď tá prvá, teda zoznam objednávok alebo „Moje objednávky“.

Menu sa skladá z niekoľkých častí:

 • „Môj účet“
 • „Moje objednávky“
 • „Moje zoznamy“
 • „Moje strážne psy“
 • „Moje hodnotenie“
 • „Moje dotazníky“
 • „Moje adresy“
 • „Moje profily“
 • „Moje údaje“
none

Môj účet

Ďalšou sekciou je „Môj účet“, skladá sa z niekoľkých častí:

 • „Moje adresy“ – prehľad všetkých fakturačných a dodacích adries
 • „Moje profily“ – predvolené preferované spôsoby platby a dopravy
 • „Môj newsletter“ – zasielanie aktuálnych akčných ponúk a zliav z nášho obchodu
 • „Zrušenie účtu“ – kompletné zrušenie vášho užívateľského konta
none
none

Moje objednávky

Prehľad objednávok

Je kompletný zoznam vašich objednávok, pre rýchlu orientáciu zoradených od najnovšej po najstaršiu. Každá objednávka má svoje unikátne číslo, ktoré je dôležité pri komunikácii s operátormi zákazníckeho centra alebo pri osobnom vyzdvihovaní tovaru. V zozname ďalej uvidíte dátum vytvorenia objednávky, celkovú cenu a tiež štádium, v ktorom sa práve objednávka nachádza.

Detail objednávky

Obsahuje všetky údaje, ktoré ste uviedli pri vytváraní objednávky. Patrí sem fakturačná a dodacia adresa, vybraný druh dopravy, platby a samozrejme tovar, vrátane počtu kusov a ceny. V detaile objednávky nájdete tiež jej číslo, stav vybavenia a stav zásielky či zásielok (či bol tovar vyzdvihnutý, doručený).

Sledovanie objednávky (tracking)

Umožní vám krok po kroku sledovať čo sa práve deje s vašou objednávkou od chvíle, čo ju vytvoríte a náš systém ich začne automaticky spracovávať, až do chvíle, kedy si tovar vyzdvihnete alebo vám bude doručený.

none

Moje zoznamy

K čomu slúžia?

 • Aby ste mohli svojim blízkym jednoducho naznačiť, čo by ste si priali
 • Ako zoznam zamýšľaných nákupov, keď už máte vybrané, ale nakupovať budete neskôr

Viac o nákupných zoznamoch nájdete konkrétne v sekcii nákupné zoznamy.

none

Moje strážne psy

V tejto časti klientského centra vidíte všetky produkty, ktoré ste nechali sledovať pomocou služby „Strážny pes“. Strážiť pre vás môžeme buď dostupnosť tovaru (pokiaľ produkt nie je na sklade) alebo jeho cenu.

Stačí jedno kliknutie a my vám pošleme e-mail, akonáhle je tovar dostupný alebo jeho cena klesne na vami zadanú čiastku. Pokiaľ pre vás už nie je stráženie daného produktu aktuálne, môžete ho v klientskom centre zrušiť.

none
none

Moje hodnotenie

Prehľad hodnotení

V zozname nájdete výrobky, ktoré ste si u nás objednali. Podeľte sa s ostatnými o vaše skúsenosti s danými produktmi a pomôžte im tak v ich výbere. K dispozícii máte dva druhy hodnotení, hviezdičkové a slovné, kde môžete podrobnejšie vyjadriť svoj názor na daný produkt. Hodnotiť môžu len skutoční majitelia tovaru.

Detail hodnotenia

Pre ľahšie vyplnenie uvádzame „Popis hodnotenia“ (koľko hviezdičiek znamená najlepšie hodnotenie) a „Tipy pre hodnotenie“, ktoré vám napovedia, akým spôsobom hodnotiť. Pri každom hodnotení máte na výber, či si prajete zobraziť pri hodnotení svoj e-mail alebo hodnotíte ako anonymný užívateľ.

Hodnotenie – detail produktu

Kde uvidíte svoje hodnotenie? Hviezdičkové hodnotenie je vidieť okamžite pod obrázkovou galériou v detaile hodnoteného produktu, slovné hodnotenie potom po schválení našimi administrátormi, v záložke „Hodnotenie“, tiež v detaile hodnoteného produktu.

Viac o hodnotení majiteľov

none

Moje adresy

V prípade, že tovar objednávate aj na inú než hlavnú adresu („Hlavný účet“), je možné si túto novú adresu pridať do zoznamu, či už sa jedná o adresu dodaciu alebo fakturačnú. Adries môžete zadať hneď niekoľko, odpadá vám tak nutnosť zakaždým adresy prepisovať.

none

Moje profily

Sú ideálne, pokiaľ nakupujete pravidelne tovar na viac adries, napr. do firmy, na chatu, rodičom a pod. Profily sú určené pre urýchlenie a zjednodušenie nákupu. Po vytvorení profilu nebudete musieť pri každom nákupe opakovane vypĺňať rovnaké údaje, ako je dodacia alebo fakturačná adresa, spôsob platby alebo spôsob doručenia. Pri nákupe tovaru jednoducho vyberte príslušný profil a všetky údaje budete mať automaticky predvyplnené.

none

Môj newsletter

Ak chcete byť informovaní o novinkách, zľavách alebo špeciálnych akciách, ako sú doprava zadarmo, produkty s darčekmi, sezónne výpredaje, akčné sety, predajné bestsellery alebo tovar s najnižšou cenou na trhu, zaškrtnite „Áno, chcem zasielať newsletter“ a my vám ho budeme automaticky zasielať na vašu e-mailovú adresu.