SK splatky


MALL.SK značka kvality a spoľahlivosti

Už vyše desať rokov sme súčasťou internetového nakupovania na slovenskom trhu a každým rokom sa snažíme zlepšovať naše služby. Len vďaka našim verným zákazníkom a odborným inštitúciám môžeme byť držiteľom viacerých ocenení a certifikátov, ktoré vnímame ako ohodnotenie dobrej práce všetkých zamestnancov. Znamená to pre nás veľký záväzok a zároveň je to pre nás povzbudenie do budúcnosti – neustále prinášať nové zlepšenia pre zákazníkov.

Srdečne ďakujeme, váš tím MALL.SK

SUPERBRANDS

SUPERBRANDS

Tento rok sme dostali výnimočné ocenenie, ktoré získavajú iba najlepšie a najprestížnejšie značky na Slovensku – Slovak Superbrands Award 2016. Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré predstavujú vzor úspešného rozvoja a neustáleho zvyšovania kvality. Ocenenie nás teší o to viac, že pečať Superbrands získajú len značky s výnimočnou povesťou – zákazníci si s nimi vždy spájajú významné hodnoty a majú k nim osobný vzťah. Ďakujeme!

none
SHOPROKU 2016 - CENA POPULARITY

SHOPROKU 2016 – CENA POPULARITY

Aj tento rok sme obhájili prvenstvo v obľúbenej súťaži ShopRoku 2016 v kategórii CENA POPULARITY. Cena nás teší o to viac, že o víťazovi rozhodujú reálni zákazníci, internetoví užívatelia, ktorí hlasovali za svoje najobľúbenejšie e‑shopy roku 2016. Nesmierne si vážime toto ocenenie, je pre nás veľkou odmenou. Ďakujeme!

none
BEZPEČNÝ NÁKUP – SAEC

BEZPEČNÝ NÁKUP – SAEC

Už niekoľko rokov kvalitu našich služieb hodnotí okrem zákazníkov aj Slovenská asociácia pre elektronický obchod. Po jej hodnotení , sme aj tento rok opätovne získali prestížny certifikát SAEC – Bezpečný nákup. Tento certifikát prináša zákazníkom internetových obchodov záruku, že internetový obchod spĺňa najvyššie pravidlá bezpečného nákupu stanovené certifikačnými pravidlami SAEC.

none