?

Poradňa, tipy, sprievodca výberom

Elektronika

Televízia a jej príslušenstvo tvorí spoločne s pohodlnou pohovkou jadro väčšiny Vašich obývacích izieb. Oproti gauču tu avšak neplatí, čím väčšia, tým lepšia, vždy je čo zlepšovať!

Foto

S kvalitným fotoaparátom či kamerou dokáže dnes zvečniť svoje zážitky skutočne každý. Najprv je ale potrebné taký kvalitný fotoaparát či kameru vybrať, a to už tak jednoduché byť nemusí.

PC a mobily

Výber počítača alebo notebooku nie je na prvý pohľad ťažká záležitosť. Ak si na ňom ale dáte záležať, môžete ušetriť peniaze a tiež nie jedno sklamanie.

Dom a záhrada

Práca okolo domu už dávno nie je záležitosťou pre hrable a lopatu. S modernou technikou môžete mať záhradu ako zo škatuľky a ani sa pri tom nezapotíte.

Šport – letná sezóna

Či už počas letných mesiacov jazdíte na bicykli, na korčuliach, venujete sa loptovým hrám alebo beháte, my Vám s výberom správneho vybavenia poradíme.

Šport – zimná sezóna

Patríte medzi tých, ktorí v zime radšej lyžujú, korčuľujú, venujú sa hokeju alebo sa preháňajú na bežkách sem a tam, namiesto toho aby ste sedeli doma v teple? Poradíme Vám, nech sa už počas zimných mesiacov chystáte za športom vyraziť kamkoľvek!

Domácnosť

Pomocníci v domácnosti sú malý, veľký a potom sú tu tí, o ktorých väčšinou príliš nepremýšľate. Aj ich správnym výberom ale môžete dosiahnuť o mnoho lepšie výsledky.

Starostlivosť o dieťa

Radi sa chválite, že máme všetko pre Vašich najmenších. Pretože toho máme naozaj veľa, môže byť občas zložité vybrať pre Vaše dieťatko najvhodnejšiu výbavičku.

Chovateľské potreby

Svojich domácich miláčikov milujeme a radi ich preto rozmaznávame. Nie sú ale granule ako granule a ani tie najdrahšie nemusia byť zrovna pre Vášho chlpatého člena rodiny tie najlepšie.

Móda

Pri nákupoch on-line nie je občas úplne jednoduché správne si vybrať. Ak ale budete dodržovať niektoré jednoduché pravidlá, o mnoho častejšie si objednáte to, čo sa Vám skutočne hodí.