PR:SK_2019-07-WD-Samsung


Ľudia v MALL GROUP

Predstavujeme vedenie našej spoločnosti

Jakub Havrlant

Jakub Havrlant, CEO

Stojí na čele investičnej skupiny Rockaway, ktorú založil v roku 2013 na to, aby v nej mohol zlúčiť svoje doterajšie aktivity. Po vzniku MALL GROUP sa ujal jeho vedenia, aby sa podieľal na naplnení svojej vízie vytvoriť z MALL GROUP hráča európskeho významu s dôrazom na maximálnu zákaznícku spokojnosť a inovácie.

Petr Tomášek

Petr Tomášek, Finance and Governance

Pôsobil na rôznych finančných a projektových pozíciách v spoločnostiach ako PPF, EPH a BCG. V MALL GROUP je zodpovedný za finančné riadenie skupiny a reporting akcionárom.

Pavel Knap

Pavel Knap, Operations

Viac ako pätnásť rokov sa pohyboval v oblasti retailu (FMCG). Jeho úlohou v MALL GROUP je rozvoj logistickej infraštruktúry spolu so službami spojenými s doručením tovaru zákazníkovi.

Radko Sekerka

Radko Sekerka, R&D

Prišiel z AVG, kde riadil online sales a monetizáciu. Vďaka správnej stratégii dokázal masívne rozhýbať predaje naprieč trhmi, predovšetkým v USA. V MALL GROUP je jeho úlohou zdokonalenie produktu tak, aby fungoval a stále rástol.

Dušan Zábrodský

Dušan Zábrodský, Countries

Pôsobil vo vedení AVG, ktoré uviedlo spoločnosť na americkú burzu (NYSE). V MALL GROUP je zodpovedný za fungovanie zahraničných pobočiek a za stratégie pre partnerský predaj (Marketplace).

Igor Matejov

Igor Matejov, Commercial

Má za sebou desaťročné skúsenosti na seniorských manažérskych pozíciách, napríklad z poľského T-Mobilu, kde strávil štyri roky ako COO a člen najvyššieho vedenia. V MALL GROUP prepája obchod, marketing a call centrum, aby bol pohľad na zákazníka stopercentný.

Petr Lakata

Peter Lakata, Transformation

Skúsenosti nazbieral z consultingu a biznisu. Pôsobil v Accenture, Raiffeisenbank International a tiež v Zuno Banke. V MALL GROUP presadzuje zmeny tak, aby skupina dokázala úspešne súťažiť v rýchlo meniacom sa prostredí e-commerce.