10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Kód: 22696330

Game Your Mind Detektívne hry: Teamkilling + Kým nás smrť nerozdelí

Game Your Mind Detektívne hry: Teamkilling + Kým nás smrť nerozdelí

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Slovenské príbehové detektívne hry, ktorých hlavným hrdinom ste vy! Vžite sa do kože súkromného detektíva a rozlúsknite nevyriešené prípady vraždy. Prečítajte si výpovede či policajnú správu, preštudujte fyzické dôkazy a prelomte tajné šifry. Pátrať môžete sami, vo dvojici aj v skupine. Celý popis
57 €
Tovar od: GameYourMind
57 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Vrátenie zadarmo cez Packetu

18.7.2024 na výdajnom mieste
18.7.2024 - 19.7.2024 na vašej adrese

Popis

Hra Teamkilling:

Teambuilding, ktorý sa skončil tragédiou. Pracovitý zamestnanec, obetavý manžel a milujúci otec. Taký bol Marcus. Alebo nie? Údajne to bola nehoda. Podozrivý pád zo skalného brala uprostred hlbokej noci však vyvoláva priveľa otázok. Dokážeš vypátrať čo sa Marcusovi naozaj stalo a správne identifikovať páchateľa?

Hra Kým nás smrť nerozdelí:

Bezstarostná zábava na svadobnej hostine sa v sekunde zmení na obrovskú tragédiu, keď ženícha objavia ležať v kaluži vlastnej krvi. Kto sa rozhodol zavraždiť prominentného podnikateľa na jeho vlastnej svadbe? Možno bývalá partnerka alebo žiarlivý kamarát?

Unikátne hry od slovenského vydavateľstva Game Your Mind predstavujú nový koncept detektívnych hier, ktoré ťa vtiahnu priamo do stredu vyšetrovania, prostredníctvom strhujúceho príbehu, realistických dokumentov a autentických dôkazov. Cieľom hry je vypátrať, kto z podozrivých je vrahom.

 

Pre úspešné vypátranie páchateľa potrebujete prístup na internet.

 

Z recenzií:

„Veľmi zaujímavá hra, skvelá na rozmýšľanie a rozvíjanie svojich schopností, keď sa musíte ponoriť do hĺbky prípadu a vyriešiť ho a hlavne na nič nezabudnúť, všetko si zapísať ako naozajstný vyšetrovateľ a je pri tom tajomná atmosféra a nie je nič lepšie ako správne vyriešiť prípad. Skvele aj pre ľudí, ktorí milujú vražedné psyche a môžu si vyskúšať rolu vyšetrovateľa a vyskúšať si svoj vlastný prípad a vlastný pribeh na vlastnej koži.“ 

Hanka H. – recenzia na FB stránke 

 

„Perfektne. My velmi lubime hadanky, detektivky, escape hry. Tesime sa na dalsie. A odporucam kazdemu, je to super aj pre partiu.“

Andrejka M. – recenzia na FB stránke

 

„Sme fanúšikovia rôznych escape roomov, hlavolamov a záhad, preto nás hra Teamkilling oslovila. Nečakali sme nič svetaborné, no o to viac nás to chytilo. Hra je výborne premyslená do detailov a naozaj sa treba snažiť, premýšľať a hypotetizovať, aby ste sa dostali k riešeniu. S hrou sme boli nadmieru spokojní.“

Lucia G. – recenzia na FB stránke.

Hra Teamkilling obsahuje:

Výpovede svedkov, pitevný protokol, zaistené fyzické dôkazy, výstrižok z novín, fotografiu, brožúrky, prepisy komunikácií a iné dokumenty a materiály. Súčasťou balenia sú inštrukcie, ako pri hraní postupovať. Doba hrania je 3+ hodiny.

Hra Kým nás smrť nerozdelí obsahuje:

Výpovede svedkov, policajnú správu, fotografie zaistených stôp, fyzický dôkaz, bulvárny článok a iné dokumenty a materiály. Súčasťou balenia sú inštrukcie, ako pri hraní postupovať. Doba hrania je 1+ hodina.

  • Obe hry sú kompletne v slovenčine, a príbehovo spolu nesúvisia
  • Hry môže hrať plnohodnotne jeden človek, ale aj viac detektívov súčasne. V prípade väčšieho počtu hráčov, títo vždy kooperujú a spoločne hľadajú páchateľa. Nikdy nehrajú proti sebe. Pre plnohodnotný zážitok odporúčame maximálne 6 spolupracujúcich hráčov.
  • Vhodné od 14 rokov.
  • Ide o zvýhodnenú ponuku dvoch hier v dvoch samostatných krabiciach