Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Kočíky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Kočíky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Kočíky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
ZOPA Športový kočík Move Hauck Runner black/neon 2022 yellow
ZOPA Športový kočík Move

Kočík Zopa Move bol navrhnutý tak, aby bol schopný vyhovieť všetkým požiadavkám rodičov i detí. Otočné športové sedenie dáva deťom na výber, či chcú objavovať svet alebo byť v kontakte s rodičmi. O pohodlný odpočinok sa postarajú polohovateľná chrbtová opierka, ktorú možno dať do úplného ľahu, a polohovateľná opierka na nohy. Kľud počas odpočinku a tiež ochranu pred nepriaznivým počasím poskytne predĺžiteľná strieška s možnosťou vetrania.

môžete mať 04.04

MALL
Hauck Runner black/neon 2022 yellow Hauck Runner black/neon 2022 yellow
Hauck Runner black/neon 2022 yellow

Hauck Runner je kočík ideálny na behanie, do terénu ale i do mesta. Má veľké nafukovacie kolesá, polohovacie madlo, aretovacie predné koleso a pre spiacu ratolesť samozrejme polohovanie chrbta takmer do roviny. Možno ho jednoducho zložiť, takže vám v kufri auta nezaberie veľa miesta.

môžete mať 04.04

MALL
Pecka cena
Kinderkraft stroller Grande PLUS Hauck Runner black/neon 2022 yellow
Kinderkraft stroller Grande PLUS

Sportovní kočárek GRANDE PLUS značky Kindekraft je skvělým parťákem do města. Kočárek je vhodný již od narození do 22 kg, takže vám vydrží několik let. Systém CLICK & FOLD umožní jednoduše složit kočárek jednou rukou. Odpružení všech 4 kol zajistí vašim dětem pohodlí během procházky i po dlažebních kostkách.

môžete mať 04.04

MALL
Kinderkraft Kombinovaný 3v1 Moov Kinderkraft Kombinovaný 3v1 Moov
Kinderkraft Kombinovaný 3v1 Moov

Kombinovaný 3v1 MOOV je inovatívny, starostlivo navrhnutý a ergonomický kočík. Trojkombinácia, ktorá spĺňa tri základné funkcie: hlboký kočík, športiak a autosedačka. MOOV kombinuje nielen funkčnosť, ale aj moderný dizajn. Je agilný, pohodlný a prispôsobený rôznym poveternostným podmienkam. Pohodlné použitie ponúka nastaviteľnú výšku rukoväte, veľmi jednoduchý skladací mechanizmus a nafukovacie kolesá, čo je ideálne na prechádzky v lese aj v mestských podmienkach. Je vyrobený z ľahkých a silných materiálov, rám 8 kg je vybavený štyrmi kolesami pohlcujúcimi nárazy a pohodlnou centrálnou brzdou.

môžete mať 04.04

MALL
Hauck Travel N Care Kinderkraft Kombinovaný 3v1 Moov
Hauck Travel N Care

Ľahký športový kočík Travel N Care značky Hauck je skvelým kočíkom nielen na cestovanie. Kompaktný a bezpečný kočík je vhodný do mesta, na hory aj k moru. Rodičia na cestách ocenia jednoduché zloženie jednou rukou.

môžete mať 04.04

MALL
Kinderkraft TRIG Kinderkraft Kombinovaný 3v1 Moov
Kinderkraft TRIG

Elegantný, štýlový, praktický, a hlavne pohodlný, to je športový kočík Trig od Kinderkraft. Zvládne jazdu po dláždenej ulici aj jazdu mimo mesta. S plne sklopným sedadlom je určený pre deti od narodenia do 15 kg. Svojimi kompaktnými rozmermi a možnosťou zloženie jednou rukou je ideálny pre aktívne mamičky, ktoré rady cestujú.

môžete mať 04.04

MALL
Lionelo Športový kočík Annet Kinderkraft kočík CRUISER grey 2020
Lionelo Športový kočík Annet

Športový kočík Annet značky Lionelo má nadčasový dizajn a vďaka jeho agilite sa s ním môžete vydať kamkoľvek. Je ľahučký, ľahko ovládateľný s odpruženými kolesami. Možnosť polohovania až do ľahu oceníte predovšetkým počas opočinku vášho dieťaťa.

môžete mať 04.04

MALL
Pecka cena
Hauck Rapid 3R 2022 black Kinderkraft kočík CRUISER grey 2020
Hauck Rapid 3R 2022 black

Športový kočík Rapid 3R black značky Hauck je kompaktná a veľmi praktická trojkolka vhodná do akéhokoľvek terénu. Terénne kolesá sú vhodné nielen do mesta, ale aj na výlety po nerovnom teréne. Sedadlo aj opierka nôh s možnosťou polohovania zaistí vášmu dieťaťu pohodlie aj behom spánku.

môžete mať 04.04

MALL
Kinderkraft kočík CRUISER grey 2020 Kinderkraft kočík CRUISER grey 2020
Kinderkraft kočík CRUISER grey 2020

Kinderkraft kočík CRUISER. Kočík s plynulou funkciou nastavenia z polohy ležania do polohy na sedenie je perfektným riešením pre dieťa a rodiča.

môžete mať 04.04

MALL
Chipolino Kočík kombinovaný HAVANA 2v1 Sand Chipolino Kočík kombinovaný Enigma 2v1 Humus
Chipolino Kočík kombinovaný HAVANA 2v1 Sand

Chipolino kočík HAVANA 2v1 Sand – kombinácia elegantného hlbokého a športového kočíka v jednom. Ľahká konštrukcia a celý rad príslušenstva a doplnkov tvoria multifunkčné riešenie pre moderných rodičov. 

môžete mať 04.04 - 05.04

Novinka
Kinderkraft ASKOY Chipolino Kočík kombinovaný Enigma 2v1 Humus
Kinderkraft ASKOY

S ASKOY si uľahčíte život! Je to ideálny spoločník pre rodiny, ktoré potrebujú mestský, obratný kočík. ASKOY poslúži dieťaťu približne do 4 rokov. Je to kočík, ktorý si zamiluje nielen dieťa, ale aj každý rodič. Poskladáte ho jednou rukou a vďaka odpruženým, nepreraziteľným kolesám pre Vás nebudú problémom ani vysoké obrubníky.

môžete mať 04.04

MALL