KinderKraft kočík CRUISER pink 2020
412x

KinderKraft Kinderkraft kočík CRUISER

159 €

Kinderkraft kočík CRUISER. Kočík s plynulou funkciou nastavenia z polohy ležania do polohy na sedenie je perfektným riešením pre dieťa a rodiča.

Tovar od predajcu MALL
-19%
KinderKraft GRANDE Black 2019
766x

KinderKraft GRANDE 2019

159 €
127,90 €

Ďalšia ponuka za 119,20 €

Luxusný kočík GRANDE od značky Kinderkraft je nielen praktický, ale aj dokonalý módny doplnok. Buďte aj vy trendy s novým kočíkom s rukoväťou z ekologickej kože.

Tovar od predajcu MALL
Thule URBAN GLIDE 2 2021 MAJOLICA BLUE SINGLE

Thule URBAN GLIDE 2 SINGLE

772,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Detský kočík URBAN GLIDE 2 značky Thule je praktická trojkolka vhodná do každého terénu. Kočík v elegantnom dizajne s odľahčenou konštrukciou oceníte nielen na prechádzkach v meste, ale aj na obľúbenom chodníku.

Tovar od predajcu MALL
KinderKraft GRANDE burgundy 2020
71x

KinderKraft Kočík GRANDE

159,10 €

Kočík GRANDE Kočík s plynulou funkciou nastavenia z polohy ležania do polohy na sedenie je perfektným riešením pre dieťa a rodiča.

Tovar od predajcu MALL
-21%
KinderKraft Sport Indy Denim 2019
140x

KinderKraft Sport Indy

149 €
116,80 €

Kinderkraft kočík Sport Indy je perfektnou voľbou ako do mesta, tak do ľahkého terénu, vďaka kolesám z peny EVA, ktoré tlmia otrasy. Je skvele skladný a ľahký vhodný pre deti od narodenia do 15 kg.

Tovar od predajcu MALL
KinderKraft kočík 3in1 BTOUR 2021 dark grey

KinderKraft kočík 3in1 BTOUR

406,80 €

Kočík 3in1 BTOUR značky Kinderkraft je multifunkčný a vhodný pre bábätká už od narodenia do 22 kg. Veľké sedadlo typu 2v1 umožňuje ľahko a rýchlo premeniť hlbokú korbičku na športovú sedačku. Univerzálne adaptéry spolu s autosedačkou vytvoria praktický travel systém.

Tovar od predajcu MALL
ZOPA Športový kočík Move 2022 Night Black/Black
19x

ZOPA Športový kočík Move

294,70 €

Kočík Zopa Move bol navrhnutý tak, aby bol schopný vyhovieť všetkým požiadavkám rodičov i detí. Otočné športové sedenie dáva deťom na výber, či chcú objavovať svet alebo byť v kontakte s rodičmi. O pohodlný odpočinok sa postará polohovateľná chrbtová opierka, ktorú možno dať do úplného ľahu, a polohovateľná opierka na nohy. Kľud počas odpočinku a tiež ochranu pred nepriaznivým počasím poskytne predĺžiteľná strieška s možnosťou vetrania.

Tovar od predajcu MALL
KinderKraft pushchair VESTO grey
32x

KinderKraft VESTO

209 €
180,60 €

Vychádzkový kočík Vesto značky Kinderkraft je skvelou voľbou na prechádzky nielen po meste, ale aj mimo neho. Je vhodný už od narodenia vďaka sklopeniu sedadla naplocho. Sedadlo je možné umiestniť proti aj v smere jazdy, takže bude vyhovovať všetkým rodičom aj deťom.

Tovar od predajcu MALL
-32%
KinderKraft Kombinovaný 3v1 Moov Navy
260x

KinderKraft Kombinovaný 3v1 Moov

329 €
221,05 €
Akcia

Kombinovaný 3v1 MOOV je inovatívny, starostlivo navrhnutý a ergonomický kočík. Trojkombinácia, ktorá spĺňa tri základné funkcie: hlboký kočík, športiak a autosedačka. MOOV kombinuje nielen funkčnosť, ale aj moderný dizajn. Je agilný, pohodlný a prispôsobený rôznym poveternostným podmienkam. Pohodlné použitie ponúka nastaviteľnú výšku rukoväte, veľmi jednoduchý skladací mechanizmus a nafukovacie kolesá, čo je ideálne na prechádzky v lese aj v mestských podmienkach. Je vyrobený z ľahkých a silných materiálov, rám 8 kg je vybavený štyrmi kolesami pohlcujúcimi nárazy a pohodlnou centrálnou brzdou.

Tovar od predajcu MALL
CYBEX Balios S Lux SLV Navy Blue 2021
3x

CYBEX Balios S Lux SLV 2021

499,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Detský kočík Balios S Lux SLV 2021 od nemeckej značky Cybex má mnohostranné využitie vďaka 4 v 1 cestovnému systému, vďaka ktorému môžete kočík používať so športovým sedením, detskou autosedačkou alebo vaničkou Cot S. Kočík jednoducho zložíte jednou rukou do samostatne stojaceho balíka.

Tovar od predajcu MALL
ABC Design Salsa 4 midnight Fashion 2021

ABC Design Salsa 4 Fashion

652,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Kočík disponuje otočnými prednými kolesami s aretáciou, ktoré uľahčia jazdenie po meste. Súčasťou je výškovo nastaviteľná a umývateľná opierka nôh a otočná športová nadstavba. ABC Design Salsa 4 Fashion má nízku hmotnosť a kompaktné rozmery po zložení.

Tovar od predajcu MALL