Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Joie Brisk LX Koelstra Golfový kočík Simba T4 2018 Grey Melange
Joie Brisk LX

Golfový kočík Brisk LX je schválený pre použitie od narodenia, vďaka veľmi plochej polohe do ľahu. 5 pozícií mechanického polohovania chrbtovej opierky, 2 pozície nastavenia opierky nôh.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Koelstra Golfový kočík Simba T4 2018 Grey Melange Koelstra Golfový kočík Simba T4 2018 Grey Melange
Koelstra Golfový kočík Simba T4 2018 Grey Melange

Golfový kočík Simba značky Koelstra je ľahký a kompaktný kočík vhodný pre deti od 6 mesiacov. Polohovateľná opierka chrbta aj nôh prináša deťom ešte viac pohodlia pri odpočinku na prechádzke. Rodičia ocenia predovšetkým jednoduché zloženie kočíka ako dáždnik.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bebeconfort Crazy Peps Koelstra Golfový kočík Simba T4 2018 Grey Melange
Bebeconfort Crazy Peps

Ľahký golfový kočík Crazy Peps je vhodný od 6 mesiacov do cca 4 rokov. Je zdobený originálnym detským motívom.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Asalvo TOKIO golfový kočík Asalvo TOKIO golfový kočík
Asalvo TOKIO golfový kočík

Ľahký golfový kočík od značky Asalvo pre deti od 6 mesiacov do 15 kg. Praktický kočík má nastaviteľnú opierku chrbta i nôh a vďaka tomu budú výlety kočíkom pohodlným zážitkom pre Vašich malých.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft TIK Asalvo TOKIO golfový kočík
Kinderkraft TIK

Hľadáte ľahký kočík, ktorý môžete zložiť v priebehu niekoľkých sekúnd a vziať si ho so sebou na dovolenku? To je kompaktný športový kočík typu dáždnik – TIK! Váži iba 6,5 kg a je ideálny na cesty. Kočík TIK zložíte ako dáždnik a behom chvíľky ho uložíte do kufra auta. Bez problémov ho môžete vziať aj do vlaku alebo verejnej dopravy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Lionelo Golfový kočík ELIA Asalvo TOKIO golfový kočík
Lionelo Golfový kočík ELIA

Poskytne miestečko na sedenie deťom vo veku od 6 mesiacov do 3 rokov – moderný golfový kočík Lionelo Golfový kočík ELIA s operadlom nastaviteľným do 4 polôh a s nastaviteľným nánožníkom. O bezpečnosť sa starajú 5bodové pásy. Kolesá sú z odolnej EVA peny.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft SIESTA Lionelo Golfový kočík IRMA 2023
Kinderkraft SIESTA

Ľahký športový kočík SIESTA od značky Kinderkraft je ideálny na dovolenku pre dieťa, ktoré sa stále nedokáže rozlúčiť s kočíkom. Skladá sa do kompaktnej veľkosti, vďaka čomu ho bez problémov vezmete so sebou na výlet vlakom, autobusom alebo ho dáte do batožinového priestoru automobilu. Je vhodný pre deti už od 6 mesiacov do 22 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lionelo Golfový kočík IRMA 2023 Lionelo Golfový kočík IRMA 2023
Lionelo Golfový kočík IRMA 2023

Praktický golfový kočík Lionelo Irma je skvelou voľbou pre mesto – skvele sa osvedčí na úzkych, rušných uliciach! Je určený pre deti od cca 6 mesiacov do cca 3 rokov (alebo do dosiahnutia hmotnosti 15 kg). Ľahká konštrukcia a pohodlné skladanie na kompaktnú veľkosť zaisťujú, že kočík je mobilný.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Petite&Mars Kočík golfový Musca Lionelo Golfový kočík IRMA 2023
Petite&Mars Kočík golfový Musca

Golfový kočík MUSCA je nielen ľahký ako muška, ale dokáže rovnako ako ona skvele manévrovať v priestore a zmestí sa do kufra každého auta. Extra veľká strieška so zipsom pre ešte väčšie rozšírenie, ktoré vo vnútri kočíka naozaj vytvorí tieň, polohovanie nožičiek a sklopenie chrbtovej opierky do takmer úplného ľahu Vás presvedčí, že na komfort dieťaťa bol braný veľký ohľad .

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lionelo Golfový kočík ELIA Nikidom kočík Dual Drive Cool Mustard
Lionelo Golfový kočík ELIA

Golfový kočík ELIA 2023 značky Lionel je vybavený veľkými penovými kolesami, ktoré umožňujú jednoduché ovládanie. Bezpečnosť pri jazde zabezpečia 5bodové bezpečnostné pásy a možnosť aretácie predných kolies. Súčasťou je ďalej madlo a moskytiéra.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Novinka
Nikidom kočík Dual Drive Cool Mustard Nikidom kočík Dual Drive Cool Mustard
Nikidom kočík Dual Drive Cool Mustard

Dual Drive je jediný kočík, ktorý kombinuje oba štýly držadiel. Môžete ho tlačiť tak či onak bez akéhokoľvek úsilia. Pohodlnejšie to už byť nemôže.

môžete mať 27.02 - 28.02

Partner: Offia
Top Mark FENN golfáče, 4 pozície Nikidom kočík Dual Drive Cool Mustard
Top Mark FENN golfáče, 4 pozície

Elegantný golfový kočík od značky Topmark. Kočík je vybavený 5 bodovým bezpečnostným pásom, búdkou so slnečným šiltom a praktickým úložným košom. Opierku chrbta je možné nastaviť do 4 pozícií – od sedu do polohy v ľahu pre pokojný odpočinok na cestách.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL