Britax Römer Adventure 2020-46%
115 € 62 €

Akcia

Detská autosedačka Römer ADVENTURE je vhodná pre deti od 15 do 36 kg. Má hlavovú opierku, ktorej výšku možno nastaviť a preto ponúka táto detská autosedačka stále dobrú ochranu a pohodlie. Jej profil dopĺňa optimálna ochrana pred bočným nárazom.

CYBEX Solution B-fix 2020

CYBEX Solution B-fix 2020

Hodnotenie: 4,7
101 € 91,90 €

Detská autosedačka Solution B-fix od značky Cybex patrí do skupiny 2/3 a je tak vhodná pre deti s váhou 15–36 kg, od cca 3 až do 12 rokov. Pre zaistenie bezpečnosti a stability sa autosedačka do vozidla pripevňuje pomocou západiek.

CYBEX Solution M-Fix 2020-19%

CYBEX Solution M-Fix 2020

Hodnotenie: 4,8
155,90 € 125 €

Akcia

Cybex Solution M-fix z kolekcie SILVER má optimalizovaný systém cirkulácie vzduchu. ISOFIX Connect System vylepšuje stabilitu a bezpečnosť autosedačky. Má 12-pozičnú výškovo nastaviteľnú opierku hlavy.

Maxi-Cosi Autosedačka AxissFix Plus 2020
503,70 €

Splátky bez navýšenia

MAXI-COSI AxissFix Plus je otočná v 360°, čím umožňuje cestovanie v oboch smeroch a uľahčuje pripútanie dieťaťa. Vďaka novorodeneckej vložke možno autosedačku používať od narodenia a až do 4 rokov.

Britax Römer KID II Black 2019-27%
128,85 € 92,90 €

Akcia

Römer Kid II Black je ľahká autosedačka pre deti od 15 do 36kg, ktorá poskytuje najvyššiu ochranu a môže sa ľahko prenášať medzi automobilmi a upevňovať pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Rastie spolu s dieťaťom a zaisťuje ochranu od hlavy až ku bedrám.

Joie Trillo Shield 2018

Joie Trillo Shield 2018

Hodnotenie: 4,2
121,10 € 119 €

Posledný kus za túto cenu!

Joie Trillo Shield je autosedačka určená pre deti 9–36kg. Vďaka nej doprajete vášmu dieťaťu vynikajúcu úroveň bezpečia, štýlu a komfortu. Bezpečnosť zaistí komplexná ochrana proti bočnému nárazu doplnená o odnímateľné prvky a ISOSAFE konektory upevnia autosedačku na ISOFIX úchyty v automobile. Výškovo nastaviteľná hlavová opierka poskytne flexibilný komfort podľa aktuálnej výšky dieťaťa.

Joie Trillo LX 2018

Joie Trillo LX 2018

Hodnotenie: 4,8
99 €

Joie Trillo LX je autosedačka určená pre deti 15–36kg. Vďaka nej doprajete vášmu dieťaťu vynikajúcu úroveň bezpečia, štýlu a komfortu. Bezpečnosť zaistí komplexná ochrana proti bočnému nárazu doplnená o odnímateľné prvky a ISOSAFE konektory upevnia autosedačku na ISOFIX úchyty v automobile. Výškovo nastaviteľná hlavová opierka poskytne flexibilný komfort podľa aktuálnej výšky dieťaťa.

Britax Römer Kidfix SL Black 2019
146,36 € 129 €

Akcia

Römer Kidfix SL Black je ľahká autosedačka pre deti od 15 do 36kg, ktorá poskytuje najvyššiu ochranu, môže sa ľahko prenášať medzi automobilmi a upevňovať pomocou inovatívneho systému ISOFIT sa západkou Soft Latch alebo 3 -bodového bezpečnostného pásu. Rastie spolu s dieťaťom a zaisťuje ochranu od hlavy až ku bedrám.

BeSafe iZi Modular

BeSafe iZi Modular

Hodnotenie: 5
399 € 339 €

Splátky bez navýšenia

BeSafe iZi Modular je autosedačkou pre deti 9 – 18kg. Veľmi jednoducho sa inštaluje na ISOFIX základňu. iZi Modular je možné uchytiť v aj proti smeru jazdy. Špeciálne vrstvenie polstrovania poskytuje dieťaťui skvelý komfort pri jazde.

Britax Römer Kidfix SL SICT Black 2019
209,90 € 165 €

Splátky bez navýšenia

Britax Römer Kidfix SL SICT Black je autosedačka pre deti od 15 do 36kg, ktorá je vybavená pokročilým systémom inštalácie pre zabezpečenie dodatočnej ochrany proti bočnému nárazu SICT. Môžete ju upevňovať pomocou inovatívneho systému ISOFIT sa západkou Soft Latch alebo 3-bodového bezpečnostného pásu. Rastie spolu s dieťaťom a zaisťuje ochranu od hlavy až ku bedrám.

Britax Römer KING II LS Black
249 € 199 €

Splátky bez navýšenia

Römer KING II LS Black Editionodklápacou zadnou časťou pre lepší prístup a upútanie pásu z auta. Má svetelný a zvukový ukazovateľ správneho zapnutia pásov.

Britax Römer EVOLVA 123 SL SICT 2019
245 € 215 €

Splátky bez navýšenia

BRITAX RÖMER AUTOSEDAČKA EVOLVA 1–2–3 SL SICT ponúka pokročilé bezpečnostné prvky a prvotriedny vzhľad. Vylepšená vankúšová technológia bočného nárazu (SICT) minimalizuje silu nárazu pri bočnom náraze a ukotvenie ISOFIX s mäkkými západkami spája sedačku priamo s autom.

Britax Römer Duo Plus 2019

Britax Römer Duo Plus 2019

Hodnotenie: 4,8
268 € 206,70 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačka DUO PLUS spája jednoduchú inštaláciu a unikátnu inováciu. Vďaka možnosti inštalácie pomocou systému ISOFIX alebo 3-bodového bezpečnostného pásu sa sedačka hodí do akéhokoľvek automobilu.

BeSafe iZi Go X1

BeSafe iZi Go X1

Hodnotenie: 4,3
165 € 159 €

Posledný kus za túto cenu!

BeSafe iZi Go X1 je autosedačka pre deti od narodenia do 13 kg, má slnečnú striešku s UV filtrom, centrálne nastavenie pásov a možno k nej dokúpiť ISOFIX bázu.

Britax Römer Eclipse-18%

Britax Römer Eclipse

Hodnotenie: 4,2
141,92 € 115 €

Akcia

Römer ECLIPSE je autosedačka pre deti 9–18kg, ktorá má menšie rozmery, vďaka ktorým ju vyhľadávajú nielen majitelia menších áut. Pritom ale menšia veľkosť neznamená ujmu na bezpečnosti, pokročilá ochrana proti bočnému a čelnému nárazu maximalizuje bezpečie a zároveň zachováva pohodlie tým najmenším pri nízkej hmotnosti.

KinderKraft Car seat MYWAY with ISOFIX system
179 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačka MyWay od firmy Kinderkraft zaručuje maximálnu bezpečnosť pre najmenších cestujúcich. Bola testovaná prísnymi crashtestmi v Tass International. Hlboké priestranné sedadlo, ktoré svojmu dieťaťu môžete dopriať od narodenia až do jeho váhy 36kg.

Joie i-Venture

Joie i-Venture

Hodnotenie: 2,3
159 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačka i-Venture značky Joie je určená pre deti od narodenia do 105 cm. Spĺňa najnovšie a najprísnejšie štandardy v oblasti bezpečnej prepravy detí. Autosedačka vášmu dieťaťu zaistí nielen bezpečie, ale aj maximálne možné pohodlie pri preprave automobilom.

Nania I-MAX ISOFIX MICKEY MOUSE LUXE 2020
170,10 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačku I-Max Isofix Mickey Mouse Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou aretačného systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Joie Bold 2018

Joie Bold 2018

Hodnotenie: 4,4
199 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačka Joie Bold je určená pre deti 9 – 36 kg. Zaistí bezpečie na cestách vášho dieťaťa za použitia vnútorných päťbodových pásov až do 25 kg. IsoFixové konektory zaisťujú pevnú inštaláciu vo vozidle, polohovanie do 3 pozícií sklonu potom zaručia pohodlné cestovanie po celú dobu používania sedačky.

Nania BEFIX SP LX FROZEN 2020
63,50 €

Hurá s mamičkou a oteckom na výlety za najväčšieho bezpečia v aute vďaka autosedačke Nania BEFIX SP LX FROZEN 2020 s roztomilou potlačou princezien Anny a Elsy, ergonomickou konštrukciou, uchytením pomocou 3bodového pásu, vnútorným vankúšikom a polohovateľnou opierkou hlavy. Autosedačku je možné používať aj ako podsedák a hodí sa pre deti vo váhovej skupine 15 až 36 kg.

Lionelo Autosedačka 9-36 Kg LEVI ONE
65,90 € 59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka LEVI ONE od značky Lionelo je určená pre deti od 9 do 36 kg. Snímateľný poťah je ušitý z príjemného a odolného materiálu O bezpečnosť sa postarajú 5bodové bezpečnostné pásy.

Nania I-MAX ISOFIX PRINCESS LUXE 2020
170,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka I-Max Isofix Princess Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania BELINE SP LUXE GREY 2020
69,10 €

Autosedačku Beline Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania R-WAY EASYFIX MINNIE MOUSE LX 2020
123,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Zaistí správnu ochranu dieťaťa pri ceste automobilom a ponúkne mu dokonalú pohodu pri sedení – moderná silne polstrovaná autosedačka Nania R-WAY EASYFIX MINNIE MOUSE LX 2020 je určená malým cestovateľom a cestovatelkám vo váhovej kategórii 15 až 36 kg a upevňuje sa systémom ISOFIX. Jej prateľný poťah zdobí roztomilá myška Minnie.

Nania Beone Silver First + základňa 2020
84,20 €

Autosedačku Beone Silver First so základňou od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou centrálneho 3bodového pásu. Ochranné vankúšiky a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je veľmi priestranná a vďaka novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Nania R-WAY MINNIE MOUSE LUXE 2020
80 €

Autosedačku R-WAY od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém s výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a má odnímateľný poťah.

Joie i-Snug
99 €

Autosedačka i-Snug značky Joie je určená pre tie najmenšie bábätká od 0 – 13 kg. Spĺňa najnovšie a najprísnejšie štandardy v oblasti bezpečnej prepravy detí. Vášmu dieťatku zaistí nielen bezpečie, ale aj maximálne možné pohodlie a zároveň vám uľahčí cestovanie, pretože jej konštrukcia je veľmi ľahká.

Nania TRIO MINNIE MOUSE LUXE 2020
71,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Trio od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Pohodlné polstrovanie a 5bodový pás sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je veľmi ľahká a jej praktické spracovanie si vás získa na každej ceste.

Nania BELINE HULK LUXE 2020
77,60 €

Autosedačku Beline Hulk Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka s ergonomickým tvarom je určená pre deti od 9 do 36 kg.

Nania BELINE SP FROZEN 2020
66,60 € 47,30 €

Detská autosedačka Beline od značky Nania na motívy ľadovej rozprávky Frozen je určená pre deti od 9 do 36 kg. O bezpečnosť sa postará systém 5bodových nastaviteľných bezpečnostných pásov a bočné ochranný systém Side Protect.

Nania R-WAY IRON MAN LX 2020
82,30 €

Zaistí správnu ochranu dieťaťa pri ceste automobilom a ponúkne mu dokonalú pohodu pri sedení – moderná silne polstrovaná autosedačka Nania R-WAY IRON MAN LX 2020 je určená malým cestovateľom a cestovatelkám vo váhovej kategórii 15 až 36 kg a upevňuje sa 3bodovým pásom. Jej prateľný poťah má potlač v podobe marvelovského Iron Mana.

Safety 1st Ever fix Pixel
119 €

Splátky bez navýšenia

Rastúca autosedačka skupiny 1 a 2/3 určená od 15 mesiacov do 12 rokov (9–36 kg) rastie s vaším dieťaťom. Do 4 rokov sa autosedačka od značky Safety 1st používa s 5-bodovým upínacím systémom, od 4 s 3-bodovým pásom v aute. Inštalácia pomocou Isofix a Topthetru zaručí spolu s ochranou proti nárazu bezpečnú cestu.

Nania Beone Silver First 2020
56,70 €

Autosedačku BeOne Silver First od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou centrálneho 3-bodového pásu. Ochranné vankúšiky a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je veľmi priestranná a vďaka novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Nania RACER ECO BLACK 2020
58,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka ECO BLACK od francúzskej značky Nania je pohodlná pri dlhých cestách vďaka hrubému polstrovaniu a anatomicky tvarovanej opierke hlavy. Autosedačka je vybavená 5bodovým polstrovaným bezpečnostným pásom.

Joie i-Spin Safe coal
389 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačka i-Spin Safe značky Joie je určená pre deti od narodenia do 104 cm. Spĺňa najnovšie a najprísnejšie štandardy v oblasti bezpečnej prepravy detí. Protismerná autosedačka vášmu dieťatku zaistí nielen bezpečie, ale aj maximálne možné pohodlie pri preprave automobilom.

Joie i-GEMMA 2

Joie i-GEMMA 2

Hodnotenie: 5
129 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačka i-Gemma 2 značky Joie je určená pre tie najmenšie bábätká od 0 – 13 kg. Spĺňa najnovšie a najprísnejšie štandardy v oblasti bezpečnej prepravy detí. Vášmu dieťatku zaistí nielen bezpečie, ale aj maximálne možné pohodlie pri preprave automobilom.

Joie i-Traver
159 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka i-Traver značky Joie je určená pre deti od 15 do 36 kg. Spĺňa najnovšie a najprísnejšie štandardy v oblasti bezpečnej prepravy detí. Autosedačka vášmu dieťaťu zaistí nielen bezpečie, ale aj maximálne možné pohodlie pri preprave automobilom.

Petite&Mars Autosedačka Prime II Isofix Black 9-36 kg 2020
164,99 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačka Prime II Isofix značky Petite&Mars sa prispôsobí každej fáze rastu vášho dieťatka. Pohodlná a bezpečná autosedačka porastie s vaším dieťaťom. Poskytuje ochranu, pocit bezpečia a komfort pri jazde autom. Systém bočnej ochrany absorbuje sily vzniknuté pri náraze skôr, než sa dostanú k dieťaťu.

BeSafe iZi Flex S FIX Sea Green Mélange
269 €

Splátky bez navýšenia

Unikátna autosedačka iZi Flex S FIX Sea Green Mélange od nórskeho výrobcu BeSafe prináša bezpečné cestovanie a úžasný komfort. Vďaka výškovo nastaviteľnej opierke hlavy autosedačka doslova porastie s vaším dieťaťom vo veku od 4 do 12 rokov.

Nania BELINE MICKEY MOUSE LUXE 2020
77,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Beline Mickey Mouse Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka s ergonomickým tvarom je určená pre deti od 9 do 36 kg.

Osann FLUX ISOFIX Universe Grey 9-36 kg
155,70 €

Splátky bez navýšenia

Detská autosedačka FLUX ISOFIX Universe Grey od značky Osann je určená pre deti od 9 mesiacov do 12 rokov, 9–36 kg. O zvýšenú bezpečnosť počas cestovania sa postarajú okrem isofix konektorov tiež rozšírené strany, ktoré chránia proti bočnému nárazu.

BeSafe iZi Comfort X3 Sea Green Mélange
249 €

Splátky bez navýšenia

Univerzálna autosedačka iZi Comfort X3 Sea Green Mélange od nórskeho výrobcu prináša bezpečné cestovanie a komfort, v ktorom sa zaspáva úplne samo. Bezpečnostné prvky ako zabudovaná ochrana proti bočnému nárazu, alebo päťbodový pás korunujú sedačku na spoľahlivú a praktickú spoločníčku.

Nania MAXIM MINNIE STAR STRIPES 2020
81,10 €

Autosedačku Maxim od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je ergonomicky tvarovaná a polohovateľná do 3 pozícií.

ZOPA Autosedačka Flexi Fix
117,90 €

Splátky bez navýšenia

Flexifix autosedačka od značky Zopa je určená pre skupinu 15–36 kg. Autosedačka s upevnením pomocou ISOFIX a 3-bodovým pásom bola testovaná v európskych laboratóriách. Veľkou výhodou je aj odnímateľný poťah, ktorý možno ľahko umyť.

Nania R-WAY ISOFIX GREY LUXE 2020
105,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská autosedačka R-WAY ISOFIX GREY LUXE od francúzskej značky Nania má výškovo nastaviteľnú opierku hlavy a pohodlné polstrovanie, čo zaistí nielen bezpečie počas jazdy, ale aj dostatočný komfort pre vaše dieťa. Dizajn autosedačky je navrhnutý ako pre dievčatá, tak i chlapcov. Jednoduchá inštalácia vo vašom automobile pomocou Isofix.

Nania REVO SILVER FIRST 2020
134,20 €

Splátky bez navýšenia

Svojim prevedením padne do oka aj oteckovi a bude vyzerať skvele napríklad v jeho športiaku – moderná otočná autosedačka Nania REVO SILVER FIRST 2020 určená pre deti vo váhovej kategórii 0 až 18 kg je skvelá po dizajnovej i technickej stránke. Pripevňuje sa 3-bodovým pásom a má 5bodové nastaviteľné bezpečnostné pásy.

Autosedačky

Autosedačka pre deti je základom pre bezpečné cestovanie v aute.

Na Mall.sk ponúkame široký výber kvalitných detských autosedačiek s certifikáciou všetkých kategórií!

Vyberať u nás môžete z množstva overených značiek produkujúcich kvalitné a bezpečné detské autosedačky!

Obrovský výber autosedačiek ponúka Britax Römer, Cybex, Joie alebo BeSafe.

Vyberajte tiež z autosedačiek elegantného dizajnu a spracovania u Nania, Chicco, Maxi-Cosi alebo KIDDY. Zaobstarať kvalitnú autosedačku pre deti môžete tiež u BOMIMI, KinderKrafti a mnohých ďalších.

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné detské autosedačky .