Dinotrux Set do vane

Dinotrux Set do vane

Hodnotenie: 3,6
16,70 € 14 €

Uži si veľa vodnej zábavy s robotickými dinosaurami. S týmto setom môžeš vo vani robiť bubliny alebo pomocou robo-žaby striekať vodu, napríklad do terča. Ktorý je súčasťou sady. Sada sa jednoducho prichytí k vani alebo dlaždičkám pomocou prísaviek na zadnej strane.

Yookidoo Ponorka s vodnou stanicou
35 €

Ponorka pracuje na princípe obehového čerpadla, ktoré dokáže dopraviť vodu do sprchovej hlavice. Vytvára skvelé efekty, ktorý pobaví a zároveň rozvíja vaše dieťa. Sprchová hlavica v dizajne potápačov je ergonomicky navrhnutá pre malé ruky a aktivuje sa iba stlačením obojstranného tlačidla.

Teddies BABY Vodolepky Moje prvé zvieratká - oceán
9 € 8,20 €

Vytvorte si farmu podľa vlastných predstáv. A to pokojne rovno vo vani. V balení nájdete 12 vodolepiek v tvare zvieratiek a ďalších motívov z oceánu. Vodolepky stačí namočiť a krásne držia, po kúpeli stačí upratať do priloženej sieťky.

Canpol babies Vedierka do vody Hello Little 3 ks
7,90 €

Canpol babies Vedierka do vody Hello Little 3 ks pre vodné hrátky, ale aj ako spestrenie počas kúpeľa vo vani. Vedrá majú na dne otvory, ktorými si deti môžu vytvárať dážď, alebo si môžu vedierkom s plným dnom vodu prenášať a oplachovať sa s ňou. Vhodná pre deti od 9 mesiacov.

Teddies BABY Vodolepky Krtko a zajačik
8,40 € 7,99 €

Vodolepky Krtko a zajačik je skvelá hračka pre deti, ktoré sa netešia na každodenné kúpanie. Obľúbenú postavičku Krtka, dopĺňa žaba, sova, myška a rodinka zajacov.

Nuby Hračky do vane /krokodíl, slon, kačka/ 3ks 4+m
7,52 €

Nuby Hračky do vane /krokodíl, slon, kačka/ 3ks 4+m Zmeňte vašemu dieťaťu čas kúpania na divokú zábavu. Hračky slúžia na stláčanie a striekanie, ich jasné farby a príjemný materiál prinesie do vašej kúpeľne úplne nové dob

Hape Hračka do vane Squeeze&Squirt
7,99 €

Zábavná hračka do vane, s ktorou sa čas hygieny premení na najobľúbenejšiu časť dňa vašej ratolesti. Naplňte farebnú pipetu vodou a sledujte, ako sa v nej vznášajú farebné koráliky. Potom hračku z celej sily potlačte a nechajte vodu vystreknúť von! Hračky stimulujú manuálnu zručnosť a silu a pomáh

Tiger Tribe Rybačka s penovými rybkami
20,90 €

A čo takto uloviť si vlastnú rybku? Vďaka tejto sade môže byť rybárom úplne každý! Hra je ideálna na hranie do vane, či do bazéna, u detí podnieti zvedavosť, zabaví ich, ale potrénuje aj ich jemnú motoriku, pozornosť a imaginárne myslenie. Sada obsahuje vlastnú rybársku sieť a 7 rôznorodých penovýc

Hape Striekačky do vane Macko a jeho kamaráti
12,99 €

Že sa vám niekedy nechce kúpať, deti? To je už minulosť. S touto roztomilou sadou striekačiek do vane, z dielne nemeckej značky Hape, sa do vane, alebo bazéna budete priam predbehovať. Väčšiu zábavu ste ešte nezažili!Striekačky sú svojím hravým štýlom a vizuálnym prevedením vhodné ako darček pre ch

HABA Guličková dráha kúpeľňová
31,90 €

Guli – guli, šplech – žblnk! Akonáhle sa trať pripevní, šumivý kolotoč a zábava môžu začať: vrtká loptička prekĺzne z jedneho vlaku do druhého, roztočí lopatkové koliesko a potom plops do vane. Zvlášť geniálne je, že každá časť trate môže byť guľôčkovým staviteľom vďaka prísavkám pružne prestavovan

Hape Hračky do vody - Plávací medvedík
13,39 € 11,80 €

Deti milujú kúpanie a obzvlášť, keď majú toho správneho kamaráta do vane! S týmto plávacím medvedíkom bude vo vode ešte väčšia zábava. Vytvorte si z vane malý plavecký bazén a zistite, kto pláva rýchlejšie.

Hape Hračky do vody - Medvedík s dáždnikom
15,48 € 13,70 €

Deti milujú kúpanie a obzvlášť, keď majú toho správneho kamaráta do vane! Farebné dáždniky sa skladajú nad hlavu medvedíka. Cieľom je vyvážiť čo najviac dáždnikov na seba.

Hape Hračky do vody - multi rozprašovač
10,38 € 8,90 €

Multi rozprašovač vody je perfektný na vodné hry a spríjemní kúpanie! Má štyri vstavané trysky, ktoré striekajú vodu rôznych tvarov. Naplňte rozprašovač vodou, stlačte pumpičku a zábava môže začať!

Hape Hračky do vody - striekacia chobotnica s hviezdicou
13,47 € 11,80 €

Táto roztomilá chobotnica a hviezdica majú veľké tajomstvo. Ak ich naplníte vodou a stlačíte ich, budú striekať vodu. Hračky do vody prinášajú veľa zábavy pri kúpaní, a to nielen doma v kúpeľni, ale aj pri hrách vonku pri vode.

Hape Hračky do vody - striekací krab s rybkou
13,47 € 11,90 €

Tento roztomilý krab a rybka majú veľké tajomstvo! Ak ich naplníte vodou a stlačíte ich, budú striekať vodu. Hračky do vody prinášajú veľa zábavy pri kúpaní, a to nielen doma v kúpeľni, ale aj pri hrách vonku pri vode.

Hape Hračky do vody - Veselé vedierka, sada
13,39 € 11,80 €

Tri farebné kýbliky sú perfektné pre vodné hrátky! Naplňte vedierko vodou alebo bublinkami a sledujte čo sa deje na jeho spodnej časti. Buď má kýblik dno s dierkami, mlynčekom alebo guľôčkou.

Hape Nakŕm žabiaka

Hape Nakŕm žabiaka

Hodnotenie: 4,7
20,59 € 18 €

Táto veselá žabka miluje kŕmenie vo vode! Deti ju kŕmia hmyzom, ktorý je vyobrazený na vkladacích kockách a tým sa učia rozoznávať tvary. Žabku možno pripevniť na vaňu 4 prísavkami, ktoré sú na zadnej strane.

Alum online Detská fontána do vane - žltá
23,99 € 18,99 €

Originálna fontánka s rozmermi 95 × 95 mm bude tou pravou ozdobou vo vašom domácom bazéne i vo vani. Spríjemní kúpanie vašim ratolestiam.

INTEX Intex 56514 Kočár
37,52 €

Nafukovací kočár pro princeznu Intex 56514Nafukovací kočár s koníčkem je vyroben z kvalitního a zdravotně nezávadného vinylu o síle 0,3 mm. Jedná se o krásnou hračku, která se skvěle hodí na bazén i do dětského pokojíku. Obě části jsou opatřeny madly pro snazší uchopení.

INTEX Plovoucí KROKODÝL nafukovací Intex 58562 203x114cm
6,09 €

Plovoucí KROKODÝL nafukovací Intex 58562Nafukovací zvířátko – aligátor na vodu pro děti se dvěma madly na hřbetě INTEX 58562. Osedlej si svého krokodýla! Hračka má 2 madla – lze použít i jako sedátko či lehátko.

Mondo Plovoucí VELRYBA nafukovací MONDO 16722 190x92 cm
8,78 €

Plovoucí VELRYBA nafukovací MONDO 16722 Je nafukovací vozidlo do vody v designu kosatky. Veliká hračka do bazénu i do moře. Vaše dítě ve vlnách jistě využije dvě pevná držadla na hřbetu kosatky. Nafukovačka je vyrobena z kvalitního vinylu.

INTEX Plovoucí VELRYBA nafukovací Intex 58561 černá 193 x 119 cm
8,78 €

Plovoucí VELRYBA nafukovací Intex Je nafukovací vozidlo do vody v designu kosatky. Veliká hračka do bazénu i do moře. Vaše dítě ve vlnách jistě využije dvě pevná držadla na hřbetu kosatky. Nafukovačka je vyrobena z kvalitního vinylu a má dvě vzduchové komory.

INTEX Nafukovací humr 57533
11,08 €

INTEX 57533 Lobster Ride-ONNafukovací Humr – plavidlo pro děti na vodu s originálním realistickým designem. Matrace je stabilní, má čtyři pevná držadla a neobsahuje ftaláty nebo latex. Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě.

INTEX Intex 57254 Cool Guy Island
14,14 €

INTEX 57254 SmileNafukovací originální smajlík z nové letní kolekce. Smajlík má průměr 173 cm a šířku 27 cm. Nafukovací ostrůvek je  je po stranách vybavený záchytným lanem.

INTEX Kačena malá nafukovací s úchyty 147x147x81cm 57556
13,03 €

INTEX Kačena malá nafukovací s úchyty 147×147×81cm 57556Žlutá malá nafukovací kačenka – plavidlo pro děti na vodu, kachnička se dvěma úchyty. Matrace je stabilní, má dvě pevná držadla a dvě vzduchové komory. Neobsahuje ftaláty a latex.

INTEX Nafukovací labuť 57557NP
8,01 €

INTEX 57557 LABUŤ RIDE ONBílá malá nafukovací labuť – plavidlo pro děti na vodu, se dvěma úchyty. Matrace je stabilní, má dvě pevná držadla a dvě vzduchové komory. Neobsahuje ftaláty a latex. Udělejte radost svým dětem a pořiďte jim některou z nafukovacích hraček k vodě.

INTEX Nafukovací přebalovací pult Intex 48422 barva žluto/modrá
9,97 €

Nafukovací přebalovací pult INTEX 48422 je měkká pohodlná přebalovací podložka na přebalování dětí. Maximální nosnost podložky je 11 kg. Přebalovací pult je velmi pohodlný, snadno se s ním manipuluje. Balení obsahuje malou ruční pumpičku a samolepicí záplatu pro rychlou opravu.

INTEX Plovoucí ostrov INTEX MEGA YELLOW DUCK 56286
20,89 €

Plovoucí ostrov INTEX MEGA YELLOW DUCK 56826Velká žlutá nafukovací kačenka slouží jako plavidlo pro děti na vodu. Matrace je stabilní a po stranách má dvě pevná držadla a dvě vzduchové komory.

Yookidoo Čarovný kohútik

Yookidoo Čarovný kohútik

Hodnotenie: 4,8
26,80 €

Batériové čerpadlo kohútika ľahko čerpá vodu z vane. Vytvára tak nekonečný prúd bez zbytočného plytvania vodou alebo vašich obáv z popálenia dieťaťa horúcou vodou z bežného vodovodného kohútika. Dieťa pri kohútiku vydrží sedieť, sledovať tečúcu vodu a napĺňať priložené poháriky. Sympatická tvár potápačov deti vyzýva, aby mu ukazovali ako dokážu naplniť tégliky a poháriky s rôznymi efektmi.

Teddies BABY Vodolepky Moje prvé zvieratká - farma
9,22 € 8,20 €

Vytvorte si farmu podľa vlastných predstáv. A to pokojne rovno vo vani. V balení nájdete 12 vodolepiek v tvare zvieratiek a ďalších nevyhnutných súčastí farmy. Vodolepky stačí namočiť a krásne držia, po kúpeli stačí upratať do priloženej sieťky.