Teddies BABY Vodolepky Krtko a zajačik
8,40 € 7,99 €

Vodolepky Krtko a zajačik je skvelá hračka pre deti, ktoré sa netešia na každodenné kúpanie. Obľúbenú postavičku Krtka, dopĺňa žaba, sova, myška a rodinka zajacov.

Ludi Tučniak do kúpeľa
19,40 €

Veľký tučniak je skvelou hračkou do vody. Pomocou tejto dôvtipnej hračky si môžu deti spestriť každodenné kúpanie. Hračka má prísavku pre jednoduché pripevnenie na vaňu.

Ludi Žabiak do kúpeľa

Ludi Žabiak do kúpeľa

Hodnotenie: 4,5
16,40 €

Sada hračiek Ludi do vody pre väčšiu zábavu pri kúpaní. Veľký žabiak s prísavkou sa ľahko pripevní na vaňu. Súčasťou sady sú 4 rôznofarebné dekantačné tégliky a naberacia rybka. Keď dieťa téglikom naberie vodu a naleje ju do otvoru v hlave žabiaka, voda vytečie jeho ústami a prúd vody roztočí mlynček a rozkolíše téglik na žabiakovi.

Teddies BABY Vodolepky Moje prvé zvieratká - farma
9,22 € 8,20 €

Vytvorte si farmu podľa vlastných predstáv. A to pokojne rovno vo vani. V balení nájdete 12 vodolepiek v tvare zvieratiek a ďalších nevyhnutných súčastí farmy. Vodolepky stačí namočiť a krásne držia, po kúpeli stačí upratať do priloženej sieťky.

Teddies Pastelky do vane Moje prvé zvieratká
7,39 € 7,10 €

Pastelky do vane s motívom veselých zvieratiek. Deti sa teraz skvele pobavia pri každodennom kúpaní a rozvinú v sebe svoju kreativitu. Po skončení maľovania svoje výkresy jednoducho zotrú hubkou s obrázkom kačičky a je upratané.

Teddies Sprcha do vane + vodný mlynček plast 35cm
22,80 € 17,77 €

Sada hračiek do kúpeľa, ktorú tvorí sprcha do vane s vodným mlynčekom. Hračka zaistí zábavu pri kúpaní a zároveň rozvíja predstavivosť, zmysly aj motoriku dieťaťa.

Teddies BABY Vodolepky Krtko a nohavičky
8,40 € 7,99 €

Vodolepky Krtko a nohavičky je skvelá hračka pre deti, ktoré sa netešia na každodenné kúpanie. Obľúbenú postavičku Krtka dopĺňa žaba, bocian, myška, rak a ďalšie zvieratká.

Teddies Mlynček do vane zvieratká
13,52 € 12,20 €

S touto farebnou sadou zvieratiek s vodnými mlynčekmi bude kúpanie veľká zábava. Sada je uložená v praktickom látkovom vrecúšku, ktoré možno vďaka prísavkám upevniť v kúpeľni kamkoľvek.

Hape Hračky do vody - Veľryba s penou
10,69 € 9,80 €

Deti milujú kúpanie sa s veľrybou, ktorá vypúšťa penu, kúpanie bude ešte väčšia zábava. Ponor veľrybu a naplň vodou s mydielkami. Potom jej nad hladinou stlač chvost. Veľryba spríjemní ďalšie kúpanie vášho dieťaťa.

Teddies Pastelky do vane Krtko
6,90 € 6,60 €

Pastelky do vane s motívom Krtka. Deti sa teraz skvelo pobavia pri každonenom kúpaní a rozvinú v sebe svoju kreativitu.

Yookidoo Senzorický vodní oblouk
32,60 €

První senzorická vodní hračka na světě určena pro novorozence! 2v1 bateriový senzorický vodní oblouk s barevnými květy, které se otáčejí a kropí vodu, zatímco otočný pták stříká jemný proud vody. Vytváří tak multi-senzorický fascinující zážitek pro nejmenší děti. Jednoduchým způsobem je možné měnit intenzitu průtoku vody a tím zrychlovat či zpomalovat otáčející se barevné květy.

Teddies BABY Vodolepky Moje prvé zvieratká - oceán
9,22 € 8,20 €

Vytvorte si farmu podľa vlastných predstáv. A to pokojne rovno vo vani. V balení nájdete 12 vodolepiek v tvare zvieratiek a ďalších motívov z oceánu. Vodolepky stačí namočiť a krásne držia, po kúpeli stačí upratať do priloženej sieťky.

SIMBA Korytnačka do vane

SIMBA Korytnačka do vane

Hodnotenie: 3,5
8,81 € 8,20 €

Z kúpania sa v spoločnosti veselej korytnačky stane veľká zábava. Vie plávať na vode a tiež striekať vodu, takže sa jedná o ideálneho kamaráta na vodné hrátky vo vani.

Heless Sieťka na hračky do vane
8,78 €

Praktická sieťka na hračky do vody, ktorú stačí len zavesiť pomocou prísaviek na hladký povrch. Vložte všetky hračky vášho najmilšieho do sieťky a nechajte hračky uschnúť, navyše budú vždy po ruke.

Hape Hračky do vody - Rybársky set
21,38 € 18,80 €

Deti milujú kúpanie a malí rybári budú nadšení! Chyť pomocou rybárskej udice plávajúce rybičky a žabičky a potom si ich schovaj do sieťky na rybky. Hračky do vody prinášajú veľa zábavy pri kúpaní, a to nielen doma v kúpeľni, ale aj pri hrách vonku pri vode.

SIMBA Glibbi sliz, 4 druhy - Ružová
11,01 €

Glibbi sa zmieša s vodou a môže začať zábavné kúpanie. Voda sa zmení vo farebnú hmotu, ktorá nelepí, nefarbí kožu ani vaňu. Po ukončení kúpeľa sa voda pomocou špeciálneho vrecka, premení späť na vodu. Napusti, vysyp a kúpeľ plný farieb začína!

Summer Infant Bublifuk do vane
13,99 €

S týmto prenosným bublifukom vytvoríte bubliny kdekoľvek sa vám zachce. Vďaka prísavke umiestnite kdekoľvek na múr, či stenu.

Alltoys Zábavný ostrov do vany
26,90 € 23 €

Novinka

Zábavný ostrov bude dělat dětem při koupání ve vaně jen tu největší radost. Vytvoří si řeku a pak můžou sledovat, jak na ní loďky plují. Ale loďky to nemusí mít až tak jednoduché… Chobotničkou a delfínem jim mohou děti vytvořit překážky na jejich dlouhé cestě. A jak se jejich cesta zkomplikuje, když zaprší z mraku? Zjistěte to a užijte si moře zábavy!

Alltoys Slon do vany
24,90 € 21,10 €

Novinka

Zábavný slon bude dělat dětem při koupání ve vaně jen tu nejlepší společnost. Po stisknutí tlačítka zvládne učit děti číslice, při stisku pryžového proužku bude zas stříkat vodu a při stisku kláves se začne smát. Děti s ním zažijí moře zábavy!

Lamps Delfín na vodu - mlýnek
8,40 €

Novinka

Plastový mlýnek na vodu ve tvaru delfína. Mlýnek lze za pomocí přísavek připevnit na stěnu. Pomocí tohoto barevného delfínka si děti zpestří každodenní koupání. Více barevných variant.

Hape Vodná dráha so zvieratkami
26,74 € 23,10 €

Deti milujú kúpanie! Vodná dráha so zvieratkami je perfektná na hry vo vode! Naplňte hrnček vodou, nalejte na kraba a sledujte, čo sa bude diať. Z rozhojdaného kraba sa voda rozdelí, roztočí hviezdičku a z chobotnice sa stane sprcha.

Hape Hračky do vody - striekacia chobotnica s hviezdicou
13,47 € 11,80 €

Táto roztomilá chobotnica a hviezdica majú veľké tajomstvo. Ak ich naplníte vodou a stlačíte ich, budú striekať vodu. Hračky do vody prinášajú veľa zábavy pri kúpaní, a to nielen doma v kúpeľni, ale aj pri hrách vonku pri vode.

SIMBA Glibbi sliz, 4 druhy - Zelená
11,01 €

Glibbi sa zmieša s vodou a môže začať zábavné kúpanie. Voda sa zmení vo farebnú hmotu, ktorá nelepí, nefarbí kožu ani vaňu. Po ukončení kúpeľa sa voda pomocou špeciálneho vrecka, premení späť na vodu. Napusti, vysyp a kúpeľ plný farieb začína!

SIMBA Zvieratká do vane stohovacie
12,66 € 11,80 €

Aj kúpanie môže byť veľká zábava so sadou stohovacích zvieratiek s prísavkami, ktoré možno spájať so základňou aj medzi sebou alebo ich pripevniť na iný hladký povrch.

Fisher-Price Ružová kačička v guli
7,36 €

Rozkošná kačička plávajúca na vodnej hladine s jasne sfarbenými guľôčkami v priehľadnej točiacej sa guli. Skvelá zábavná hračka do vody pre vaše dieťatko. Aj keď sa balónik kotúľa, kačička pláva vzpriamene.

Lamps Žaba do vody

Lamps Žaba do vody

Hodnotenie: 5
9,20 €

Novinka

Plastová žaba do vane, ktorú možno ľahko pripevniť prísavkami. Obsahuje aj nádobku na vodu určenú na nalievanie vody v tvare rybičky. S touto zelenou žabou sa stane kúpanie veľkou zábavou.

Alltoys Chobotnička do vany zelená
13,40 € 9,40 €

Novinka

Zábavná chobotnička bude dělat dětem při koupání ve vaně jen tu nejlepší společnost. Stačí jen točit šnorchlem a voda bude stříkat všude okolo. Na otázku: „Kdo tu tak nacákal?“ existuje jednoduchá odpověď: „No přeci chobotnice!“ Děti s ní zažijí moře zábavy!

SIMBA Glibbi sliz, 4 druhy - Modrá
11,01 € 9,80 €

Glibbi sa zmieša s vodou a môže začať zábavné kúpanie. Voda sa zmení vo farebnú hmotu, ktorá nelepí, nefarbí kožu ani vaňu. Po ukončení kúpeľa sa voda pomocou špeciálneho vrecka, premení späť na vodu. Napusti, vysyp a kúpeľ plný farieb začína!

LENA Vodná veža
6,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Červeno-biely maják so záchranným kruhom oživí každé kúpanie. Súčasťou balenia je aj veselý panáčik na lodičke. Veža je vysoká 24 cm a vďaka ľahkému materiálu sa ľahko udrží nad hladinou.

Yookidoo Kreativní plavací kachna - Pirát
30,70 €

Sestavte si svoji vlastní kachnu s bateriovým pohonem, která bude plavat ve vaně. Pomocí rozsáhlých zábavných doplňků je možné kachnu vytvořit v různých motivech. Dítě si tak může kachnu upravit podle své vlastní fantazie. Vodní dělo chrlí proud vody a je určeno pro ovládání směru plavby samotné kachny. Stačí jednoduše natočit vodním dělem a kachna začne měnit svůj směr.

Hape Hračky do vody - multi rozprašovač
10,38 € 9,40 €

Multi rozprašovač vody je perfektný na vodné hry a spríjemní kúpanie! Má štyri vstavané trysky, ktoré striekajú vodu rôznych tvarov. Naplňte rozprašovač vodou, stlačte pumpičku a zábava môže začať!

SIMBA Glibbi Slime Sliz zelený, DP10
5,88 € 5,10 €

Prášok Glibbi premení vodu do zeleného slizu a zábavné kúpanie môže začať, potom stačí len doplniť vodu a vytiahnuť špunt.

Little Tikes Stříkací velryba
17,99 € 16,10 €

Hračka do vany, která potěší každého milovníka vody. Zhasněte na chvilku světla a sledujte spolu s nejmenšími, jak velryba svítí. Umí stříkat vodu a zabaví vaše děti na dlouhou chvíli.

Hape Hračky do vody - Medvedík s dáždnikom-37%
15,48 € 9,75 €

Akcia

Deti milujú kúpanie a obzvlášť, keď majú toho správneho kamaráta do vane! Farebné dáždniky sa skladajú nad hlavu medvedíka. Cieľom je vyvážiť čo najviac dáždnikov na seba.

Fisher-Price Zelená kačička v guli
7,36 €

Rozkošná kačička plávajúca na vodnej hladine s jasne sfarbenými guľôčkami v priehľadnej točiacej sa guli. Skvelá zábavná hračka do vody pre vaše dieťatko. Aj keď sa balónik kotúľa, kačička pláva vzpriamene.

SES Maľovanie vo vode - voňajúce farby
10,55 € 9,40 €

Voňavé prstové farby s pečiatkami v tvare morských zvieratiek. Ideálne pre maľovanie obrázkov vo vani, ktoré mokrou špongiou ľahko zmyjete!

Hape Hračky do vody - Plávací medvedík
13,39 € 11,80 €

Deti milujú kúpanie a obzvlášť, keď majú toho správneho kamaráta do vane! S týmto plávacím medvedíkom bude vo vode ešte väčšia zábava. Vytvorte si z vane malý plavecký bazén a zistite, kto pláva rýchlejšie.

Lamps Slnečnica do vane
12,20 € 10,30 €

Novinka

Plastová slnečnica na vodu je vhodná pre deti do vane. Pumpička sa umiestni pod vodu, stlačí sa tlačidlo, margaréta nasaje vodu a začne ju striekať zo svojho kvetu. Možno ju upevniť pomocou prísaviek na obklad. Viac farebných variantov.

Alltoys Loď pirátská do vany
19,20 € 11,99 €

Novinka

Červená loďka bude dělat dětem při koupání ve vaně jen tu nejlepší společnost. Naplněním přední části lodi se totiž jako kouzlem objeví pirát přímo u kormidla. Vylij vodu a pirát se opět schová. Nalij vodu na vrtulku a loďka začne zatáčet. Děti si tak užijí moře zábavy!

Lamps Kačka na vodu - mlýnek
8,40 €

Novinka

Plastový mlýnek na vodu ve tvaru kačenky. Kačenka je krásně barevně zpracovaná a na hlavě má cylindr. Pomocí přísavky lze kačenku připevnit na stěnu. Je vyrobena z nezávadného plastu. Více barevných variant.

Lamps Tégliky skladacie do vody
8,80 €

Novinka

Plastové tégliky je krásna farebná hračka do vody. Z téglikov sa dá postaviť veža alebo sa dajú zložiť do seba. Tégliky majú dierky, ktorými preteká voda. Deti milujú kúpanie!

Dinotrux Bath Squirtin-41%
16,70 € 9,80 €

Akcia

Uži si veľa vodnej zábavy s robotickými dinosaurami. S týmto setom môžeš vo vani robiť bubliny alebo pomocou robo-žaby striekať vodu, napríklad do terča. Ktorý je súčasťou sady. Sada sa jednoducho prichytí k vani alebo dlaždičkám pomocou prísaviek na zadnej strane.

Yookidoo Kreativní plavací kachna - Mořská panna
30,70 €

Sestavte si svoji vlastní kachnu s bateriovým pohonem, která bude plavat ve vaně. Pomocí rozsáhlých zábavných doplňků je možné kachnu vytvořit v různých motivech. Dítě si tak může kachnu upravit podle své vlastní fantazie. Vodní dělo chrlí proud vody a je určeno pro ovládání směru plavby samotné kachny. Stačí jednoduše natočit vodním dělem a kachna začne měnit svůj směr.

Hape Nakŕm žabiaka
20,59 € 18 €

Táto veselá žabka miluje kŕmenie vo vode! Deti ju kŕmia hmyzom, ktorý je vyobrazený na vkladacích kockách a tým sa učia rozoznávať tvary. Žabku možno pripevniť na vaňu 4 prísavkami, ktoré sú na zadnej strane.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: