Hot Wheels Adventný kalendár FYN46
34,90 € 29 €

Uži si prázdniny a spríjemní si odpočítavanie dní, ktoré zostávajú do Vianoc s týmto pestrofarebným adventným kalendárom s vianočnou tematikou. Čaká na teba 24 okienok. V každom z nich na teba čaká prekvapenie.

Schleich Adventný kalendár 2019 - Domáce zvieratá
34,80 € 24,40 €

Adventný kalendár so špičkovými figúrkami a doplnkami zo série Farm World, na ktoré už deti netrpezlivo čakajú. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Nové prekvapenie na vás čaká každý deň! Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať zvieratká žijúce na farme.

Schleich Adventný kalendár 2019 - Kone
34,80 € 24,40 €

Len v tomto balení nájdete exkluzívne figúrky Schleich, ktoré vyčaria deťom cez Vianoce úsmev na tvári. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Tento kalendár rozohráva príbeh s konskou tématikou. Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať zvieratká žijúce na farme.

Woody Adventný kalendár
23 € 19,30 €

Novinka

V tomto kalendári nájdete exkluzívne diely k dreveným vláčikodráham, ktoré sami o sebe po otvorení posledného okienka tvoria herný set. Súčasťou tohto setu je aj obal, ktorý sa stáva hernou plochou. Za 24 okienkami sa totiž skrýva kompletná hracia scéna s mašinkou, zvieratkami, postavičkami, vláčikmi a ďalším.

LEGO City 60235 Adventný kalendár
19,45 € 17,90 €

Uži si 24 dní krásnych prekvapení **s adventným kalendárom od LEGO® City! Otvor každý deň jedny dvierka a objav, čo sa skrýva vo vnútri. Je to unikátne vozidlo, nový vianočný stromček alebo možno Santa? Otvor dvierka a **zisti to!

LEGO Harry Potter 75964 Adventný kalendár
31,14 € 23,90 €

Oslávte Vianoce vo svete čarov a kúziel vďaka tejto čarovnej súprave 75964 Adventný kalendár LEGO® Harry Potter ™. Každé z 24 políčok ukrýva originálny darček zo sveta Harryho Pottera. Veľký deň sa blíži a deti si čakanie na neho môžu spríjemniť prehrávaním scén z filmov o Harrym Potterovi.

Schleich Adventný kalendár 2019 - Dinosaury
34,80 € 24,40 €

Na toto všetci dinosaurí fanúšikovia čakali! Adventný kalendár obsahuje jednotlivé figúrky dinosaurov a mnoho doplnkov, ktoré vytvoria kompletnú hraciu scénku. Pripojiteľné časti rastlín. Uzatvárateľné dinosaurie vajcia. Úžasný darček pre všetkých fanúšikov dinosaurov.

LEGO Friends 41382 Adventný kalendár
25,29 € 22,90 €

Odpočítavajte dni do Vianoc s pomocou kamarátok z mestečka Heartlake. 24 okienok ukrýva bezchybné zostaviteľné darčeky zo sveta mestečka Heartlake. Každý deň si otvor **nové okienko, **vyrob si novú ozdobu a vystav si ju v izbe alebo ju zaves na stromček. Odpočítavaj a teš sa na Štedrý deň.

LEGO Star Wars 75245 Adventný kalendár
31,14 € 22,90 €

Priprav sa na Vianoce s Adventným kalendárom **od LEGO® Star Wars ™ 2019. Za **24 okienkami **sa skrývajú vesmírne lode, parádne minifigúrky, a dokonca aj niekoľko vianočných prekvapení zo sveta Star Wars! Súčasťou súpravy je aj **rozkladacia podložka, na ktorej si možno prehrávať úžasné dobrodružstvo na ostrove Ahch-To.

Mattel Barbie Adventný kalendár GFF61
46,50 €
+ doprava zadarmo

Čakanie na Štedrý deň sa môže zdať nekonečné. Bábika Barbie® si preto pre teba pripravila parádny adventný kalendár s množstvom darčekov, ktoré ti čakanie spríjemnia a ktoré určite využiješ aj po zvyšok roka.

Nivea Adventný kalendár 24 ks
31 €

Novinka

S každým ďalším otvoreným okienkom bude vaša kozmetická taška bohatšia a Štedrý deň bližšie. Adventný kalendár NIVEA premení každý adventný deň v malé Vianoce.

Mattel Cars 3 Adventný kalendár
27 € 23,46 €

Akcia

Spríjemnite si čakanie na Vianoce s týmto pestrofarebným adventným kalendárom na motívy obľúbeného filmu Autá 3. V každom okienku kalendára sa ukrýva parádne prekvapenie. Odhaľ ich všetky a uži si veľa zábavy, ktoré ti pomôžu skrátiť čakanie na Ježiška!

Kneipp Adventný kalendár
62 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Adventný kalendár s 24 kozmetickými produktmi Kneipp s prírodnými výťažkami a olejmi.

Mattel Adventný kalendár Cars 3
31,11 € 21,50 €

Unikátny adventný kalendár urýchli všetkým malým fanúšikom čakanie na Ježiška. Kalendár v licencii Cars 3 obsahuje 24 okienok s autíčkami a ďalšími hernými doplnkami. Každý deň tak deti objavia jedno prekvapenie.