LEGO City 60268 Adventný kalendár
29,90 €

Novinka

Hou, hou, hou! Oslávte príchod Vianoc v roku 2020 s adventným kalendárom LEGO® City, ktorého súčasťou je herná podložka s motívom zasneženého mesta! Otvárajte jednotlivé políčka kalendára a užívajte si každodenné prekvapenie až do samotných Vianoc. Objavujte sviatočne ladené miniatúrne modely a minifigúrkami postáv z televízneho seriálu LEGO City Adventures.

REVELL Adventný kalendár Porsche 356 - 01029
68,40 € 59,90 €

Novinka

S týmto adventným kalendárom si zostavíš krásne červené Porsche 356. Všetky dieliky, vrátane farieb a náradia sú skryté za 24 oknami. Zacvakávací plastikový model tak môžeš hravo zložiť.

REVELL Adventný kalendár Ford Shelby GT - 01031
62,80 €

Akcia

S týmto adventným kalendárom si zostavíš Ford Shelby GT. Všetky dieliky, vrátane farieb a náradia sú skryté za 24 oknami. Zacvakávací plastikový model tak môžeš hravo zložiť.

REVELL Adventný kalendár Deutz D30 - 01030-33%
57,10 € 37,90 €

Akcia

S týmto adventným kalendárom si zostavíš zelený historický traktor. Perfektný predvianočný darček pre zberateľov a fanúšikov historických traktorov. Všetky dieliky, vrátane farieb a náradia sú skryté za 24 oknami.

Schleich Adventný kalendár 2020 - Kone
33,90 € 26,50 €

Novinka

Adventný kalendár s exkluzívnymi figúrkami a doplnkami zo série Horse Club, ktoré vyčaria deťom cez Vianoce úsmev na tvári. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Tento kalendár rozohráva príbeh s konskou tématikou. Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať zvieratká žijúce na farme.

Hot Wheels Adventný kalendár
34,20 €

Akcia

Uži si prázdniny a spríjemni si odpočítavanie dní, ktoré zostávajú do Vianoc s týmto pestrofarebným adventným kalendárom s vianočnou tematikou od Hot Wheels®. Čaká na teba 24 okienok a v každom z nich na teba čaká parádne prekvapenie.

Woody Adventný kalendár

Woody Adventný kalendár

Hodnotenie: 4,2
31,33 € 17 €

V tomto kalendári nájdete exkluzívne diely k dreveným vláčikodráham, ktoré sami o sebe po otvorení posledného okienka tvoria herný set. Súčasťou tohto setu je aj obal, ktorý sa stáva hernou plochou. Za 24 okienkami sa totiž skrýva kompletná hracia scéna s mašinkou, zvieratkami, postavičkami, vláčikmi a ďalším.

Accentra Adventný kalendár New York Let`s Celebrate
18 €

Novinka

Že sú adventné kalendáre určené primárne pre deti, ktoré sa nemôžu dočkať, čo im Ježiško prinesie? Kdeže . odpočítavajte Vianoce s adventným kalendárom New York Let ´Celebrate Accentra a kozmetickými prekvapeniami vnútri len pre Vás.

Adventný kalendár Heart and Home
11,60 €

Novinka

Spríjemnite si vianočný čas so značkou Heart and Home. Darčeková sada vonných čajových sviečok prevonia celý domov. Sviečky Heart and Home sú balené v papierovej škatuľke s vianočným motívom – môžete ich teda veľmi ľahko darovať pod stromček.

Makeup Revolution Adventný kalendár dekoratívnej kozmetiky 2020
49,30 €

Novinka

Že sú adventné kalendáre určené primárne pre deti, ktoré sa nemôžu dočkať, čo im Ježiško prinesie? Kdeže . odpočítavajte Vianoce s adventným kalendárom Revolution a kozmetickými prekvapeniami vnútri len pre Vás. V limitovanej edícii nájdete 25 produktov z dekoratívnej kozmetiky.

Mattel Barbie Adventný kalendár 2020
38,90 €

Vianoce sa blížia! Spríjemnite si čakanie s týmto tematickým adventným kalendárom od Barbie®. Čaká na teba celý rad parádnych prekvapení a nechýba samozrejme ani Barbie®, jej rodina a kamaráti!

BABY born Adventný kalendár
69,90 €

Novinka

24 okienok, 24 prekvapení, 24-krát skvelá zábava s BABY born! Obsahom kalendára sú rôzne oblečky a doplnky vo vianočnom štýle. Adventný kalendár obsahuje tiež všetko potrebné ku sviatočnému hodovaniu, aby spoločné spomienky boli nezabudnuteľné.

LEGO Harry Potter 75981 Adventný kalendár-25%
34,99 € 25,90 €

Akcia

Spríjemnite si čakanie na Vianoce s 24 modelmi radu LEGO® Harry Potter™. Každý deň sa môžete tešiť na nové prekvapenie. Za každými z 24 dvierok kalendára na vás čaká čarovné prekvapenie. Súčasťou je 6 minifigúrok a k tomu navyše dobre známe predmety a úžasné doplnky z filmovej série Harry Potter. Vaša zbierka postavičiek a modelov sa bude každým dňom rozrastať a s ňou aj vaše možnosti pri vymýšľaní dobrodružstve inšpirovaných magickým vianočným plesom v Rokforte!

LEGO Friends 41420 Adventný kalendár
24,99 €

Novinka

Skráťte si čakanie na Vianoce v prítomnosti postáv z mestečka Heartlake. Od 1. decembra až do Vianoc otvorte každý deň jedno políčko a objavte, akú hračku ukrýva. Miniatúrne modely spadajú do troch tematických častí: Emmina izbička, Santova dielňa a zimné kráľovstvo. Kalendár rozpráva príbeh: Emma napíše Santovi zoznam vianočných prianí a elfovia zaistí všetko potrebné, aby sa v snehu mohla radovať z vysnívaných darčekov.

Schleich Adventný kalendár 2020 - Domáce zvieratá
33,90 € 29,10 €

Novinka

Adventný kalendár s figúrkami a doplnkami zo série Farm World, na ktoré už deti netrpezlivo čakajú. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Nové prekvapenie na vás čaká každý deň! Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať zvieratká žijúce na farme

Schleich Adventný kalendár 2020 - Dinosaury
33,90 € 26,10 €

Novinka

Adventný kalendár s dinosaurami Schleich. Na toto všetci dinosaurí fanúšikovia čakali. Za 24 okienkami sa skrýva kompletná hracia scénka. Úžasný darček pre všetkých fanúšikov dinosaurov. Figúrky Schleich sú mimoriadne detailne prepracované, láskyplne maľované a umožňujú deťom hrať sa a zároveň sa učiť a poznávať.

Funko POP Adventný kalendár Dragon Ball Z
80,60 € 75,70 €

Novinka

Vďaka značke Funko prinesiete domov radosť a prekvapenie ešte pred vianočnými sviatkami, a to vďaka obľúbeným licenčným postavičkám. Odpočítavajte príchod sviatkov s týmto adventným kalendárom zo sveta Dragon Ball Z od spoločnosti funku! Otvorte si každý deň jedno z 24 prekvapení až do Štedrého dňa!

Brio Adventný kalendár 2020
28,40 €

Novinka

Adventný kalendár pre malých i veľkých fanúšikov známej škandinávskej značky BRIO. Vďaka tomuto darčeku si môžu deti krátiť čakanie na Ježiška a každý deň si obohatiť zbierku svojej vláčikodráhy o unikátne kúsky.

CARRERA Adventný kalendár 501042 RC helikoptéra
58,50 € 48,10 €

Novinka

S týmto farebným adventným kalendárom Carrera si zostavíš svoj vlastný RC vrtuľník a to v 24 jednoduchých krokoch. V balení je kompletná výbava, vrátane vysielačky a všetkých batérií. Táto sada je určená najmä pre začiatočníkov, ale poteší určite aj profesionálov. Skráťte si čakanie na Štedrý deň.

LEGO Star Wars™ 75279 Adventný kalendár
34,99 € 33,90 €

Novinka

Pripravujte sa každým dňom na Vianoce s týmto adventným kalendárom. Za jednotlivými dvierkami sa ukrývajú prekvapenia v podobe zostaviteľných darčekov. Tešiť sa môžete na populárne postavy vo vianočnej verzii, ale aj na kozmické lode a miesta. Hľadajte kód pre odomknutie skvelého obsahu hry Star Wars: The Skywalker Saga. Rozložte hernú podložku s obrázkom lode Millennium Falcon s vianočným osvetlením, na ktorej si môžete prehrávať sviatočné príbehy.