Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Detské kaše na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Detské kaše nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Detské kaše – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Akcia
Hami mliečna kaša ryžová banánová na dobrú noc 3x 225 g Hami mliečna kaša so 7 obilninami s jablkom, banánom a pomarančom 3x 210g, 8+
Hami mliečna kaša ryžová banánová na dobrú noc 3x 225 g

Mliečna kaša je ideálna ako raňajky či večera pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Obsahuje vitamín D, ktorý zaisťuje normálny rast a vývoj kostí. Hami mliečna kaša banánová na dobrú noc 3× 225 g, je bez pridaného cukru, konzervantov a farbív.

môžete mať DNES

MALL
Sunar mliečna kaša mix príchutí na dobrú noc 3 x 225 g Hami mliečna kaša so 7 obilninami s jablkom, banánom a pomarančom 3x 210g, 8+
Sunar mliečna kaša mix príchutí na dobrú noc 3 x 225 g

Mliečna kaša je ideálnou potravou pre deti od ukončeného 6. a 8. mesiaca. Obsahuje dôležité vitamíny a minerály. Sunar mix kartón kašička mliečna (3×225g) je vhodná pre správny rast a vývoj. Bez konzervačných látok a farbív.

môžete mať DNES

MALL
Akcia
Hami mliečna kaša so 7 obilninami s jablkom, banánom a pomarančom 3x 210g, 8+ Hami mliečna kaša so 7 obilninami s jablkom, banánom a pomarančom 3x 210g, 8+
Hami mliečna kaša so 7 obilninami s jablkom, banánom a pomarančom 3x 210g, 8+

Mliečna kaša je ideálna ako raňajky či večera pre deti od ukončeného 8. mesiaca. Obsahuje vitamíny A, D, B1 a vápnik, ktorý zaisťuje normálny rast a vývoj kostí. Hami mliečna kaša so 7 obilninami s jablkom, banánom a pomarančom 3× 210g, 8+ je bez pridaného cukru, konzervantov a farbív.

môžete mať DNES

MALL
Akcia
Hami nemliečna kaša ryžová banánová 9x 170g, 4+ Sunar vanilková krupicová kaša mliečna na dobrú noc 3 x 225 g
Hami nemliečna kaša ryžová banánová 9x 170g, 4+

Nemliečna ryžová kaša značky Hami je skvelými raňajkamivečerou pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Lahodnú chuť banánu si vaše deti obľúbia. Obilniny dodajú vášmu dieťaťu prirodzený zdroj energie. 

môžete mať DNES

MALL
Sunar vanilková krupicová kaša mliečna na dobrú noc 3 x 225 g Sunar vanilková krupicová kaša mliečna na dobrú noc 3 x 225 g
Sunar vanilková krupicová kaša mliečna na dobrú noc 3 x 225 g

Mliečna kaša je ideálnou potravou pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Obsahuje dôležité vitamíny a minerály. Sunar krupicová vanilková kaša na dobrú noc mliečna (3×225g) je vhodná pre správny rast a vývoj. Bez konzervačných látok a farbív.

môžete mať DNES

MALL
Sunar prvá kaša ryžová nemliečna 3 x 220 g Sunar vanilková krupicová kaša mliečna na dobrú noc 3 x 225 g
Sunar prvá kaša ryžová nemliečna 3 x 220 g

Nemliečna ryžová kaša značky Sunar je skvelým obohatením jedálnička dojčaťa pri prechode na zmiešanú stravu, ktoré prispievajú ku zdravému rastu a harmonickému vývoju vášho dieťaťa. Určená deťom od ukončeného 4. mesiaca veku.

môžete mať DNES

MALL
Nutrilon Pronutra Prvá kaša ryžová s príchuťou vanilky 225g, 4+ Nutrilon Pronutra Prvá kaša ryžová s príchuťou vanilky 225g, 4+
Nutrilon Pronutra Prvá kaša ryžová s príchuťou vanilky 225g, 4+

Obilno-mliečna kaša značky Nutrilon bude tou pravou desiatou pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Ryžová kaša s príchuťou vanilky obsahuje pre telo prospešné probiotiká, vlákninu a vitamíny A, C, D.

môžete mať DNES

MALL
Sunar banánová kaša mliečna ryžová na dobrú noc 3 x 225 g Nutrilon Pronutra Prvá kaša ryžová s príchuťou vanilky 225g, 4+
Sunar banánová kaša mliečna ryžová na dobrú noc 3 x 225 g

Mliečna kaša je ideálnou potravou pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Obsahuje dôležité vitamíny a minerály. Sunar banánová kašička na dobrú noc mliečna (3×225g) je vhodná pre správny rast a vývoj. Bez konzervačných látok a farbív.

môžete mať DNES

MALL
Sunar piškótová mliečna kaša s 8 cereáliami 3 × 225 g Nutrilon Pronutra Prvá kaša ryžová s príchuťou vanilky 225g, 4+
Sunar piškótová mliečna kaša s 8 cereáliami 3 × 225 g

Mliečna kaša je ideálnou potravou pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Obsahuje dôležité vitamíny a minerály. Sunar piškótová kaša mliečna (3×225g) je vhodná pre správny rast a vývoj. Bez konzervačných látok a farbív.

môžete mať DNES

MALL
Gerber Organic nemliečna kaša s príchuťou sušienky 200 g HiPP BIO obilná kaša - 100 % ryžová od uk. 4. mesiaca, 6 x 200 g
Gerber Organic nemliečna kaša s príchuťou sušienky 200 g

Organic nemliečna kaša značky Gerber je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Kaša s lahodnou a prirodzene sladkastou chuťou s príchuťou sušienky si deti hneď zamilujú. Prirodzene sladkastá chuť vzniká vďaka špeciálnemu procesu spracovania obilnín. Rodičia ocenia ľahkú prípravu.

môžete mať DNES

MALL
Akcia
HiPP BIO obilná kaša - 100 % ryžová od uk. 4. mesiaca, 6 x 200 g HiPP BIO obilná kaša - 100 % ryžová od uk. 4. mesiaca, 6 x 200 g
HiPP BIO obilná kaša - 100 % ryžová od uk. 4. mesiaca, 6 x 200 g

BIO obilná kaša – 100 % ryžová od značky HIPP bude ideálnym príkrmom pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Balenie o 6 kusoch neobsahuje pridaný cukor, arómy, farbivá ani konzervačné látky.

môžete mať DNES

MALL
Nestlé Mliečná kaša Banánová na dobrú noc 6x300g HiPP BIO obilná kaša - 100 % ryžová od uk. 4. mesiaca, 6 x 200 g
Nestlé Mliečná kaša Banánová na dobrú noc 6x300g

Mliečna banánová kaša na dobrú noc 6×300 g je obľúbený príkrm určený pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca

môžete mať DNES

MALL