10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Detské kaše na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Detské kaše nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Detské kaše – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Kendamil mliečna krémová ovsená kaša 3x 150 g Kendamil mliečna kaša s brokolicou, karfiolom a paradajkami 3 x 150 g
Kendamil mliečna krémová ovsená kaša 3x 150 g

Obilno-mliečna kaša pre deti od ukončeného 6. mesiaca Obilná kaša s mliekom je skvelým a chutným zdrojom energie. A tú deti v tomto veku toľko potrebujú! Jemná, ale už nie najjemnejšia štruktúra kaše zodpovedá tomu, že sa v ústach malých stravníkov objavujú prvé zúbky. Aby si prišli na svoje, stačí kašu zmiešať s prevarenou chladnúcou vodou a maškrtenie môže začať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kendamil mliečna kaša s brokolicou, karfiolom a paradajkami 3 x 150 g Kendamil mliečna kaša s brokolicou, karfiolom a paradajkami 3 x 150 g
Kendamil mliečna kaša s brokolicou, karfiolom a paradajkami 3 x 150 g

Vďaka tejto kaši si drobci môžu pochutnať aj na zelenine. Obsahuje vyvážený pomer živín, ktoré sú dôležité pre prirodzený vývoj polročných bábätiek. Okrem jemnej ryžovej a kukuričnej múky tvorí jej základ mlieko a vybraná zelenina, takže okrem brokolice, karfiolu a paradajok deti spoznajú aj chuť cibuľky a špenátu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lebenswert krupičná celozrnná kaša 3 x 225 g Kendamil mliečna kaša s brokolicou, karfiolom a paradajkami 3 x 150 g
Lebenswert krupičná celozrnná kaša 3 x 225 g

BIO Lebenswert – bio krupičná celozrnná kaša. Značka kvalitnej nemeckej detskej bio výživy s tradíciou. Výživa vhodná pre dojčatá a malé deti od 4. mesiaca veku dieťaťa. Kaša obsahuje lepok, je bez mlieka, nesladená a je použiteľná ako obilná mliečna kaša, bezmliečna kaša alebo ako kaša s ovocím.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Holle Bio kaša s kozím mliekom, malinami a banánom 3 ks Sunar mliečna krupicová kaša na dobrú noc mix príchutí, 6m+, 6 x 210 g
Holle Bio kaša s kozím mliekom, malinami a banánom 3 ks

Holle Bio kaša s kozím mliekom, malinami a banánom, bez palmového oleja, extra jemná chuť. Pre dojčatá a malé deti od 6. mesiaca. Výživa vhodná pre dojčatá a malé deti, pokiaľ detský lekár nestanoví inak, bez lepku, nesladená.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Sunar mliečna krupicová kaša na dobrú noc mix príchutí, 6m+, 6 x 210 g Sunar mliečna krupicová kaša na dobrú noc mix príchutí, 6m+, 6 x 210 g
Sunar mliečna krupicová kaša na dobrú noc mix príchutí, 6m+, 6 x 210 g

Mliečna kaša na dobrú noc obsahuje výber krupicových kaší, ktoré zaistia spokojné bruško pred spaním. Sunar mliečna krupicová kaša na dobrú noc mix príchutí, 6m+, 6 × 210 g sú bez pridaného cukru a obsahujú plnotučné mlieko, ktoré im dodáva lahodnú chuť. Bez palmového oleja.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HiPP BIO Prvá obilná kaša - 100% ovsená 6x200 g Sunar mliečna krupicová kaša na dobrú noc mix príchutí, 6m+, 6 x 210 g
HiPP BIO Prvá obilná kaša - 100% ovsená 6x200 g

BIO Prvá obilná kaša – 100% ovsená neobsahuje mliečne zložky a je bez prídavku cukru, bez aróm, farbív a konzervačných látok. Obsahuje vitamín B1, ktorý je Dôležitý pre činnosť nervového systému.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Sunar mliečna ryžová kaša mix príchutí, 4m+, 6 x 210g HiPP Mliečna prvá kaša pre dojčatá vanilková 6 x 250 g, od uk. 4./6. mesiacov
Sunar mliečna ryžová kaša mix príchutí, 4m+, 6 x 210g

Výber ryžových kaší vhodných pre tie najmenšie deti od ukončeného 4. mesiaca. Sunar mliečna ryžová kaša mix príchutí, 4m+, 6 × 210g sú bez pridaného cukru a obsahujú plnotučné mlieko, ktoré im dodáva lahodnú chuť. Bez palmového oleja a bez lepku.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Hami mliečko s kašou s príchuťou vanilky 3x (4x250ml) HiPP Mliečna prvá kaša pre dojčatá vanilková 6 x 250 g, od uk. 4./6. mesiacov
Hami mliečko s kašou s príchuťou vanilky 3x (4x250ml)

Mliečko s kašou značky Hami sú skvelými raňajkami, večerou aj desiatou pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Lahodnú chuť vanilky si vaše deti obľúbia. Už hotové mliečko využijete aj na cestách, kedy ho môžete okamžite podávať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
HiPP Mliečna prvá kaša pre dojčatá vanilková 6 x 250 g, od uk. 4./6. mesiacov HiPP Mliečna prvá kaša pre dojčatá vanilková 6 x 250 g, od uk. 4./6. mesiacov
HiPP Mliečna prvá kaša pre dojčatá vanilková 6 x 250 g, od uk. 4./6. mesiacov

Prvá mliečna obilná kaša PREBIOTIK s extraktom z Bourbonskej vanilky je ideálnym jedlom v období prikrmovania a na spoznávanie nových chutí vášho dieťaťa. Je vhodná pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca ako doplnok na dojčenie alebo k počiatočnému mlieku. Má jemnú štruktúru a lahodnú prirodzenú chuť. Kašu pripravíte veľmi jednoducho zmiešaním s prevarenou pitnou vodou určenou pre dojčatá.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Nestlé Mliečko s kašou Kakaové 6 x (2x200ml) Sunar mliečna kaša 8 cereálií mix príchutí, 8m+, 6 x 210g
Nestlé Mliečko s kašou Kakaové 6 x (2x200ml)

Mliečko s kašou od Nestlé je ideálnym hotovým príkrmom pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Mliečko s kakaovou príchuťou je pripravené z kvalitného mlieka a zahustené obľúbenou detskou kašou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Nestlé Mliečko s kašou Banánové - 6 x (2x200ml) Sunar mliečna kaša 8 cereálií mix príchutí, 8m+, 6 x 210g
Nestlé Mliečko s kašou Banánové - 6 x (2x200ml)

Mliečko s kašou od Nestlé je ideálnym hotovým príkrmom pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Mliečko s banánovou príchuťou je pripravené z kvalitného mlieka a zahustené obľúbenou detskou kašou.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Sunar mliečna kaša 8 cereálií mix príchutí, 8m+, 6 x 210g Sunar mliečna kaša 8 cereálií mix príchutí, 8m+, 6 x 210g
Sunar mliečna kaša 8 cereálií mix príchutí, 8m+, 6 x 210g

Mix kartón mliečnych kaší obsahuje výber multicereálnych kaší vhodných pre tie najmenšie deti od ukončeného 8. mesiaca. Sunar mliečna kaša 8 cereálií mix príchutí, 8m+, 6 × 210g sú bez pridaného cukru a obsahujú plnotučné mlieko, ktoré im dodáva lahodnú chuť. S obsahom celozrnných cereálií. Bez palmového oleja.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL