Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Detské špeciality na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Detské špeciality nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Detské špeciality – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX (60 kapsúl) Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX (60 kapsúl)
Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX (60 kapsúl)

Výživový doplnok s komplexom vitamínov a minerálov na podporu plodnosti a pre vývoj plodu. Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX (60 kapsúl) je vhodný pre ženy pri plánovaní bábätka, v období tehotenstva a dojčenia, vhodné pre vegánov a vegetariánov. Dávkovanie: 2 kapsule denne s jedlom. Dostatočne zapite vodou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
BEBA AL 110 Lactose free 12x 400 g Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX (60 kapsúl)
BEBA AL 110 Lactose free 12x 400 g

Počiatočná mliečna dojčenská výživa od značky Beba je určená pre deti od narodenia. Výživa je určená na diétny režim pri neznášanlivosti laktózy (mliečneho cukru) a pre realimentácii po hnačkách. Obsahuje unikátnu kombináciu zložiek, ktorých účinky boli klinicky testované, ako napríklad probiotické baktérie L.reuteri.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapsúl) Beggs Fertility + Pregnancy COMPLEX (60 kapsúl)
Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapsúl)

Výživový doplnok s L-metionínom a biotínom. Beggs Balanced hair&skin COMPLEX (90 kapsúl) je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy, pre vegánov a vegetariánov. Biotín prispieva k udržaniu normálneho stavu pleti a vlasov. Okrem toho biotín prispieva aj k vyrovnanému energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervovej sústavy a k normálnej psychickej činnosti. Dospelí 3 kapsule denne. Dostatočne zapite vodou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
BEBA EXPERTpro SENSITIVE pri zápche a drobných zažívacích problémoch, od narodenia, 800 g BEBA EXPERTpro SENSITIVE pri zápche a drobných zažívacích problémoch, od narodenia, 800 g
BEBA EXPERTpro SENSITIVE pri zápche a drobných zažívacích problémoch, od narodenia, 800 g

Beba Sensitive je špeciálne dojčenské mlieko určené na diétny postup pri zápche a drobných zažívacích problémoch. Obsahuje unikátnu kombináciu zložiek, ktorých účinky boli klinicky testované. Vhodné pre deti od narodenia.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Sunar Gravimilk s príchuťou čokoláda nápoj pre tehotné a dojčiace ženy 450g BEBA EXPERTpro SENSITIVE pri zápche a drobných zažívacích problémoch, od narodenia, 800 g
Sunar Gravimilk s príchuťou čokoláda nápoj pre tehotné a dojčiace ženy 450g

Sunar Gravimilk s čokoládou je obohatený mliečny nápoj pre plánované tehotenstvo, tehotné ženy a dojčiace mamičky. Je vyrobený z plnotučného mlieka a obsahuje mliečny tuk s radom bioaktívnych látok, ktorý mu navyše dodáva lahodnú mliečnu chuť. Je obohatený o vybrané vitamíny a minerálne látky, na ktorých dostatočný príjem je v tomto období kladený väčší dôraz.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Sunar Gravimilk s príchuťou vanilka nápoj pre tehotné a dojčiace ženy 450g BEBA EXPERTpro SENSITIVE pri zápche a drobných zažívacích problémoch, od narodenia, 800 g
Sunar Gravimilk s príchuťou vanilka nápoj pre tehotné a dojčiace ženy 450g

Sunar Gravimilk s vanilkou je obohatený mliečny nápoj pre plánované tehotenstvo, tehotné ženy a dojčiace mamičky. Sunar Gravimilk je vyrobený z plnotučného mlieka a obsahuje mliečny tuk s radom bioaktívnych látok, ktorý mu navyše dodáva lahodnú mliečnu chuť. Je obohatený o vybrané vitamíny a minerálne látky, na ktorých dostatočný príjem je v tomto období kladený väčší dôraz.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Nutrilon 1 Low Lactose 400g Beggs Kids Vitamín D3 400 IU BIO Olive Oil (30 ml)
Nutrilon 1 Low Lactose 400g

Nutrilon Low Lactose je vhodnou voľbou dojčenského mlieka pre vaše dieťa, ak je citlivé na laktózu a nemôže byť plne dojčené. Podanie výživy so zníženým obsahom laktózy pomôže zaistiť rýchlu rekonvalescenciu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Beggs Kids Vitamín D3 400 IU BIO Olive Oil (30 ml) Beggs Kids Vitamín D3 400 IU BIO Olive Oil (30 ml)
Beggs Kids Vitamín D3 400 IU BIO Olive Oil (30 ml)

Doplnok stravy s vitamínom D3 pre deti. Beggs Kids Vitamín D3 400 IU BIO Olive Oil (30 ml) je vhodný pre celú rodinu. Vitamín D odporúčame užívať všetkým najmä počas zimných mesiacov pri nedostatku slnečného žiarenia, ďalej osobám s obmedzeným pobytom na slnku. Dávkovanie – 1 kvapka denne.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Nestlé Nemliečna kaša Sinlac Allergy, 500g  Beggs Kids Vitamín D3 400 IU BIO Olive Oil (30 ml)
Nestlé Nemliečna kaša Sinlac Allergy, 500g 

Nemliečna kaša Silac Allergy značky Nestlé je vhodná pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Špeciálna ryžová kaša s karobovou múkou je vhodná pri celiakii, alergii na sóju6 a neznášanlivosti bielkoviny kravského mlieka.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Kendamil Kendamum Banánový nápoj pre tehotné a dojčiace ženy 800 g Kendamil Kendamum Banánový nápoj pre tehotné a dojčiace ženy 800 g
Kendamil Kendamum Banánový nápoj pre tehotné a dojčiace ženy 800 g

Instantný nápoj pre tehotné a dojčiace ženy značky Kendamum má lahodnú banánovú príchuť. Obsahuje vitamíny, minerály, kyselinu listovú a DHA, ktoré sú potrebné pre nastávajúce aj dojčiace mamičky. O sladkú chuť nápoja sa postarala sukralóza, ktorá sa vyrába z repného cukru. 

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Nutrilon dojčenské mlieko 1 AR 800g Kendamil Kendamum Banánový nápoj pre tehotné a dojčiace ženy 800 g
Nutrilon dojčenské mlieko 1 AR 800g

Zahustené dojčenské mlieko v prášku Nutrilon 1 AR je určené na diétny režim pri výžive dojčiat, ktoré grckajú po bežnej dojčenskej strave alebo pri odgrgnutí. Vhodné pre deti od narodenia

môžete mať DNES

Partner: MALL
HiPP ORS - Jablko - 6x 200 ml Kendamil Kendamum Banánový nápoj pre tehotné a dojčiace ženy 800 g
HiPP ORS - Jablko - 6x 200 ml

Jablčný odvar HiPP ORS 200 je špeciálna výživa, ktorá umožňuje liečbu hnačky prirodzenou cestou. Odvar dopĺňa stratu tekutín a minerálov.

môžete mať DNES

Partner: MALL