Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Bio detské kaše na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Bio detské kaše nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Bio detské kaše – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Lebenswert krupičná celozrnná kaša 3 x 225 g HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s banánom a suchármi od uk. 4-6. mesiaca, 6 x 250g
Lebenswert krupičná celozrnná kaša 3 x 225 g

BIO Lebenswert – bio krupičná celozrnná kaša. Značka kvalitnej nemeckej detskej bio výživy s tradíciou. Výživa vhodná pre dojčatá a malé deti od 4. mesiaca veku dieťaťa. Kaša obsahuje lepok, je bez mlieka, nesladená a je použiteľná ako obilná mliečna kaša, bezmliečna kaša alebo ako kaša s ovocím.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s banánom a suchármi od uk. 4-6. mesiaca, 6 x 250g HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s banánom a suchármi od uk. 4-6. mesiaca, 6 x 250g
HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s banánom a suchármi od uk. 4-6. mesiaca, 6 x 250g

HiPP BIO mliečna kaša na dobrú noc s celozrnnými obilnými vločkami je ideálna ako hodnotná večera v období prikrmovania. Veľmi dobre zasýti a po dni plnom zážitkov podporí spokojný spánok vášho bábätka. Kaša je vhodná pri zavádzaní lepku do stravy dieťaťa a navyše neobsahuje žiadny pridaný cukor. Má jemnú štruktúru a lahodnú prirodzenú chuť.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
HiPP BIO Prvá obilná kaša - 100% kukuričná 6x200 g HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s banánom a suchármi od uk. 4-6. mesiaca, 6 x 250g
HiPP BIO Prvá obilná kaša - 100% kukuričná 6x200 g

BIO Prvá obilná kaša 100% kukuričná neobsahuje mliečne zložky ani lepok. Obsahuje vitamín B1, ktorý je dôležitý pre činnosť nervového systému. Vhodné pre deti od ukončeného 4. mesiaca.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
HiPP Mliečna kaša PRAEBIOTIK viaczrnná so slivkami 6 x 250 g od 6. mesiaca HiPP Mliečna kaša PRAEBIOTIK viaczrnná so slivkami 6 x 250 g od 6. mesiaca
HiPP Mliečna kaša PRAEBIOTIK viaczrnná so slivkami 6 x 250 g od 6. mesiaca

Mliečna kaša PRAEBIOTIK viaczrnná so slivkami značky HiPP je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Lahodná ovocná chuť s obilninami má jemnú štruktúru a pripravuje sa veľmi jednoducho. 

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Holle Bio Pšenová kaša - 3 x 250g HiPP Mliečna kaša PRAEBIOTIK viaczrnná so slivkami 6 x 250 g od 6. mesiaca
Holle Bio Pšenová kaša - 3 x 250g

BIO HOLLE Pšenová kaša je pokračovacia obilná dojčenská výživa vhodná pre dojčatá a malé deti od 4. mesiaca veku dieťaťa. S prídavkom vitamínu B1.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
HiPP BIO Prvá obilná kaša - 100% ovsená 6x200 g HiPP Mliečna kaša PRAEBIOTIK viaczrnná so slivkami 6 x 250 g od 6. mesiaca
HiPP BIO Prvá obilná kaša - 100% ovsená 6x200 g

BIO Prvá obilná kaša – 100% ovsená neobsahuje mliečne zložky a je bez prídavku cukru, bez aróm, farbív a konzervačných látok. Obsahuje vitamín B1, ktorý je Dôležitý pre činnosť nervového systému.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s detskými keksami 6 x 250 g, od 6. mesiaca HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s detskými keksami 6 x 250 g, od 6. mesiaca
HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s detskými keksami 6 x 250 g, od 6. mesiaca

BIO mliečna kaša na dobrú noc značky HiPP s detskými keksami je ideálnou večerou pre vaše deti od 6. mesiaca. Kaša je ideálna pri zavádzaní lepku do stravy a navyše neobsahuje žiadne pridané cukry. Jemnú štruktúru a lahodnú prirodzenú chuť si vaše deti zamilujú.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Gerber Organic nemliečna kaša s príchuťou sušienky 200 g HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s detskými keksami 6 x 250 g, od 6. mesiaca
Gerber Organic nemliečna kaša s príchuťou sušienky 200 g

Organic nemliečna kaša značky Gerber je vhodná pre deti od ukončeného 6. mesiaca. Kaša s lahodnou a prirodzene sladkastou chuťou s príchuťou sušienky si deti hneď zamilujú. Prirodzene sladkastá chuť vzniká vďaka špeciálnemu procesu spracovania obilnín. Rodičia ocenia ľahkú prípravu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
HiPP BIO obilná kaša - 100 % ryžová od uk. 4. mesiaca, 6 x 200 g HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc s detskými keksami 6 x 250 g, od 6. mesiaca
HiPP BIO obilná kaša - 100 % ryžová od uk. 4. mesiaca, 6 x 200 g

BIO obilná kaša – 100 % ryžová od značky HIPP bude ideálnym príkrmom pre deti od ukončeného 4. mesiaca. Balenie o 6 kusoch neobsahuje pridaný cukor, arómy, farbivá ani konzervačné látky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Holle Bio Banánová mliečna kaša - 3 x 250g HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc ovsená-jablčná od 8.mesiaca, 6 x 250g
Holle Bio Banánová mliečna kaša - 3 x 250g

BIO HOLLE banánová mliečna kaša je pokračovacia obilná dojčenská výživa, vhodná pre deti od 6. mesiaca veku dieťaťa. Ideálna ako večerné výživa.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc ovsená-jablčná od 8.mesiaca, 6 x 250g HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc ovsená-jablčná od 8.mesiaca, 6 x 250g
HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc ovsená-jablčná od 8.mesiaca, 6 x 250g

HiPP BIO mliečna kaša na dobrú noc s celozrnnými obilnými vločkami je ideálna ako hodnotná večera v období prikrmovania. Veľmi dobre zasýti a po dni plnom zážitkov podporí spokojný spánok vášho bábätka. Kaša je vhodná pri zavádzaní lepku do stravy dieťaťa a navyše neobsahuje žiadny pridaný cukor. Má jemnú štruktúru a lahodnú prirodzenú chuť.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Holle Bio Ryžová bezmliečna kaša - 3 x 250g HiPP BIO Mliečna kaša na dobrú noc ovsená-jablčná od 8.mesiaca, 6 x 250g
Holle Bio Ryžová bezmliečna kaša - 3 x 250g

BIO HOLLE Ryžová kaša je pokračovacia obilná dojčenská výživa vhodná pre dojčatá a malé deti od 4. mesiaca veku dieťaťa. S prídavkom vitamínu B1.

môžete mať DNES

Partner: MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Bio dětské kaše.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Bio dětské kaše výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Bio dětské kaše akce.