Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Detské sušienky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Detské sušienky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Detské sušienky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Freche Freunde BIO Zeleninové tyčinky s paradajkou, kukuricou a hráškom 3x30g Freche Freunde BIO Zeleninové tyčinky s paradajkou, kukuricou a hráškom 3x30g
Freche Freunde BIO Zeleninové tyčinky s paradajkou, kukuricou a hráškom 3x30g

Bio zeleninové tyčinky značky Freche Freunde sú vhodné ako desiata pre deti od ukončeného 12.mesiaca. Chrumkavú pochúťku s príchuťou kukurice, paradajky a hrášku si vaše deti určite zamilujú.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kiddylicious Ovocné chrumky - Banán 6x10g Freche Freunde BIO Zeleninové tyčinky s paradajkou, kukuricou a hráškom 3x30g
Kiddylicious Ovocné chrumky - Banán 6x10g

Kiddylicious banánové chrumkyľahko uchopiteľné, majú fantastickú chuť a sú ideálne pre malé detské ručičky. K použitiu od ukončeného 7. mesiaca veku dieťaťa.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kiddylicious tyčinky zeleninové multipack (4x12g) Freche Freunde BIO Zeleninové tyčinky s paradajkou, kukuricou a hráškom 3x30g
Kiddylicious tyčinky zeleninové multipack (4x12g)

Kiddylicious zemiakové tyčinky zeleninové 4×12 g (paradajky, kel, špenát) s jemnou chuťou a ľahkou textúrou. Ľahko sa rozpúšťajú a prinášajú tak upokojenie pre zúbky dojčaťa. K použitiu od ukončeného 9. mesiaca veku dieťaťa.

Lahodné zeleninové tyčinky Kiddylicious sú ideálnou desiatou pre deti od 9 mesiacov. Majú duté vnútrajšky a praktický tvar trubičky. Sú chutné a deti ich ľahko uchopia. Sú ideálnym pomocníkom na precvičovanie samostatného kŕmenia a koordináciu rúk a úst. Zábavná a chutná desiata pre bábätká, batoľatá a predškolákov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kiddylicious Koláčiky s jahodovou náplňou 3x (6x22g) YUMEARTH BIO Ovocné želé bonbóny mini balenie - Mix príchuť, 10x19,8 g - 198g
Kiddylicious Koláčiky s jahodovou náplňou 3x (6x22g)

Koláčiky s jahodovou náplňou 3× (6×22g) v tvare malých vankúšikov. Vhodné pre deti od ukončeného 12. mesiaca.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
YUMEARTH BIO Ovocné želé bonbóny mini balenie - Mix príchuť, 10x19,8 g - 198g YUMEARTH BIO Ovocné želé bonbóny mini balenie - Mix príchuť, 10x19,8 g - 198g
YUMEARTH BIO Ovocné želé bonbóny mini balenie - Mix príchuť, 10x19,8 g - 198g

Ovocné želé cukríky v BIO kvalite značky YumEarth budú chutiť nielen deťom, ale aj dospelým. Praktické mini balenie s príchuťami jahôd, čerešní, broskýň a banánu. Zdravší variant cukríkov z trstinového cukru a ovocného koncentrátu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
YUMEARTH BIO Ovocné lízanky - Mix 8 príchutí, 40 ks, 241 g YUMEARTH BIO Ovocné želé bonbóny mini balenie - Mix príchuť, 10x19,8 g - 198g
YUMEARTH BIO Ovocné lízanky - Mix 8 príchutí, 40 ks, 241 g

Ovocné lízanky v BIO kvalite značky YumEarth budú chutiť nielen deťom, ale aj dospelým. Praktické balenie so 40 lízankami s príchuťou jahody, čučoriedky, čerešne, jablka, broskyne, manga, vodného melónu a granátového jablka. Zdravší variant lízaniek z trstinového cukru a ovocného koncentrátu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
Gerber Organic chrumky s malinami a banánom 5x35 g Sunar detský mix jahodovej a jablčnej chrumky 5 x 50 g
Gerber Organic chrumky s malinami a banánom 5x35 g

Organické chrumky značky Gerber sú určené pre deti od ukončeného 8. mesiaca. Lahodnú chuť malín a banánu si malé maškrtné jazýčky zamilujú. Krehké a nadýchané chrumky sú navrhnuté tak, aby zodpovedali potrebám detí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kiddylicious tyčinky zeleninové 9x12g Sunar detský mix jahodovej a jablčnej chrumky 5 x 50 g
Kiddylicious tyčinky zeleninové 9x12g

Kiddylicious tyčinky zeleninové (9×12g). Vhodné pre deti od ukončeného 9. mesiaca.

Lahodné zeleninové tyčinky Kiddylicious sú ideálnou desiatou pre deti od 9 mesiacov. Majú duté vnútrajšky a praktický tvar trubičky. Sú chutné a deti ich ľahko uchopia. Sú ideálnym pomocníkom na precvičovanie samostatného kŕmenia a koordináciu rúk a úst. Zábavná a chutná desiata pre bábätká, batoľatá a predškolákov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Sunar detský mix jahodovej a jablčnej chrumky 5 x 50 g Sunar detský mix jahodovej a jablčnej chrumky 5 x 50 g
Sunar detský mix jahodovej a jablčnej chrumky 5 x 50 g

Detský snack mix značky Sunar je vhodná desiata pre deti od ukončeného 12. mesiaca. Výhodné balenie jablčných prstienkov 3 × 50 gramov a jahodových srdiečok 2 × 50 gramov je obohatením detského jedálnička. Sušienky obsahujú vitamín B1 a vápnik.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kiddylicious oblátky čučoriedkové mini 6x (4x4g) Kiddylicious oblátky čučoriedkové mini 6x (4x4g)
Kiddylicious oblátky čučoriedkové mini 6x (4x4g)

Kiddylicious oblátky čučoriedkové mini (24×4g). Vhodné pre bábätká a batoľatá od ukončeného 6. mesiaca. Počet kusov v balení 6

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Akcia
Babybio piškóty 120 g Kiddylicious oblátky čučoriedkové mini 6x (4x4g)
Babybio piškóty 120 g

BIO piškóty značky BabyBio sú vhodnou desiatou pre deti od ukončeného 8. mesiaca. Piškóty sú svojim tvarom prispôsobené pre detské ručičky. Obsahujú éterický olej z pomaranča, takže ich chuť si deti zamilujú.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Nestlé GERBER Snacks detské sušienky 6x180 g Kiddylicious oblátky čučoriedkové mini 6x (4x4g)
Nestlé GERBER Snacks detské sušienky 6x180 g

GERBER Snacks detské sušienky sú obohatené o vitamíny a minerálne látky, ktoré sú v tomto období kľúčové pre správny rast a vývoj detského organizmu. Pre svoju výbornú chuť sú ideálnym doplnkom raňajok alebo desiaty. Oceníte ich predovšetkým v období, keď vaše dieťatko začína liezť, spoznáva nové tvary a dokáže už jedlo uchopiť do svojich ručičiek. Pri žuvaní sušienok sa navyše masírujú ďasná, čo podporuje lepšie prerezávanie prvých zúbkov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL