Taf Toys Deka s hrazdou "More"
75,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Priestranná a veľmi mäkká hracia deka. Zavesené hračky (cinkajúca veľryba, lodička s hryzátkom, hrkajúci králiček a veľké bezpečné zrkadielko) možno na hrazde ľubovoľne vymieňať a dieťa sa s nimi môže hrať aj mimo hrazdu.

Baby Einstein Deka na hranie svetelná Sensory Play Space extra veľká 0m + 2019
119 € 111,60 €

Splátky bez navýšenia

  • Deka na hranie** svetelná Sensory Play Space ponúka niekoľko hier podporujúce rozvoj dieťaťa vrátane 3 setov kariet, ktoré môžete voľne meniť. Na dieťa čakajú zvieratká, farby, tvary a pohodlie na odnímateľnom vankúšiku. Deku ďalej doplňujú zvukové a svetelné efekty.
Bright Starts Deka na hranie domček pre bábiky Floors of Fun 0m + 2019
84,90 €

Bright Starts deka na hranie domček pre bábiky Floors of Fun 0m + 2019 ponúkne vašim malým slečnám dostatok herného priestoru, ale aj pohodlia. Deku môžete dievčatkám zavesiť na stenu a vytvoriť im tak nádherný domček a nové možnosti pre hru i objavovanie.

Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini Kick & Play
93,96 €

Hracia deka s hrazdou Gymini Kick & Play od značky Tiny Love. Deka s obrázkami a hračkami zvieratiek ponúka veľké množstvo aktivít k prezabávaniu bábätka, rozvíjanie motorických zručností a jednotlivých zmyslov. Hudobný pult reaguje na kopanie nožičiek dieťaťa a v neskoršom veku ho môže dieťa ovládať rukami. Vhodné od narodenia.

Fisher-Price Hracia dečka 5 zmyslov
62,03 € 53,51 €

Akcia

Potešte všetkých päť zmyslov vášho dieťatka zábavnou hracou dekou od Fisher-Price. Váš malý bádateľ či bádateľka môže kedykoľvek vyraziť s dekou, ktorá dokáže plne zamestnať jeho zmysly. Dieťatko môže na tejto luxusnej hracej dečke objavovať svetielka a zvuky priateľskej vydry, hryzátko v tvare lístočku, plyšového leňochoda, voňavý mrak a mnoho ďalšieho.

Taf Toys Hracia deka s hrazdou All Around Me
62 €

Taf Toys Hracia deka s hrazdou All Around Me ponúka množstvo rôznorodých aktivítpre skúmanie a objavovanie. Je navrhnutá pre rôzne veková štádia vývoja dieťaťa od narodenia. Bude rozvíjať ich zmysly a motorické funkcie.

Bright Starts Deka na hranie 5v1 Your Way Ball Play 2019
101,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Deka na hranie 5v1 Your Way Ball Play 0m +, 2019 od Bright Starts je vhodná pre deti od narodenia. 5 kombináciou zloženia deky, strieška s otvormi, taška s balónikmi, hrazdička s hračkami, zrkadlo a ďalšie. Rozmer pri zvednute ohradce 70×60 cm. Skvelá voľba!

Bright Starts Deka na hranie Spots&Stripes Safari
66,99 € 66,20 €

Veľká deka na hranie Spots & Stripes Safari 0m +, 2016 od Bright Starts je vhodná pre deti už od narodenia. Rozvíja detské zmysly, s množstvom hračiek, prateľná v práčke. Veľkosť deky 81×81 cm. Užívajte si so svojimi deťmi!

Fisher-Price HRAZDIČKA PRE AKTÍVNE DIEŤA 3V1 RAINFOREST-16%
44,41 € 36,90 €

Akcia

Hrazdička, ktorá hrá a vydáva zábavné zvuky a päť zavesených hračiek udrží vaše dieťatko na hracej podložke tak ľahko! Podložka rastie s dieťatkom – s hracím levíčkom si užijú žarty aj batoľatá.

Baby Mix hracia deka s hrazdou - Slon a priatelia
26,90 €

Detská vzdelávacie hracia dekahrazdou Slon a priatelia od značky Baby Mix je skvelá hračka pre malé bábätká. Hrazdička s odopínacími hračkami umožňuje hračky kedykoľvek zameniť za iné, pre vaše bábätko ešte neopozerané.

Little Dutch Hrazdička růžová
38,50 €

Stylová dřevěná hrazdička poskytne vašemu děťátku spoustu zábavy a vám skvěle doplní interiér.

Bright Starts Deka na hranie Monkey Business Musical
66,02 € 50 €

Vaše dieťatko si túto hraciu deku s pestrofarebnými motívmi s témou džungle zamiluje. Vďaka jasným farbám a príjemným plyšovým hračkám rozvíja detské zmysly a podnecuje fantáziu.

Taf Toys Hrací deka s hrazdou Zahrada
55,65 € 33,67 €

Měkká hrací deka s množstvím různorodých aktivit je vhodná pro děti od narození. Originální odnímatelné hračky upoutají pozornost dítěte a zajistí mu hodiny zábavy. Vaše děťátko ji bude milovat!

Baby Einstein Deka na hranie Discovery Seas Multi Mode 0m +
116,80 €

Splátky bez navýšenia

Deka na hranie Discovery Seas Multi Mode 0m + je multifunčkná deka s jedinečným dizajnom morských motívov, ktorá upúta vaše dieťatko. Táto deka ponúka naozaj dlhú využiteľnosť vďaka svojej veľkosti. Ponúka naozaj veľa zábavy.

Skip hop Deka na hranie s bielym šumom, tlkotom srdca Tropical Paradise 0m+
92,90 €

Deka na hranie s hrazdičkou od firmy Skip Hop ponúka miesto na hranie pre vášho potomka. Deka disponuje 3 spôsobmi hry podľa pozície dieťaťa a 2 druhy zvukov, ktoré hrajú po dobu desiatich minút. Závesné hračky možno premiestňovať na hrazdičke podľa potreby. Deka vyžaduje 3 AAA batérie.

Skip hop ABC ZOO deka hracia
86,20 € 81,60 €

ABC ZOO deka hracia má na sebe motív abecedy s aktívnymi prvkami. Na oblúkoch je 13 slučiek pre uchytenie hračiek, možno ju využiť na 4 spôsoby a súčasťou je mäkučký vankúšik.

Bright Starts Deka na hranie Birds and Blooms
33,10 €

Deka na hranie Birds and Blooms vhodná od narodenia. Táto deka prinesie vášmu dieťaťu veľa zábavy a bude podporovať jeho rozvoj a sebapoznávanie vďaka zrkadielku a ďalším interaktívnym hračkám. Obsahuje 4 hračky.

Aga4Kids Hracia deka PY605
25,90 €

Vzdelávacie interaktívne hracia deka s hrazdičkou v krásnych žiarivých farbách od firmy Aga4Kids.

Buddy Toys 6011 Hrazdička 3 v 1
50,26 € 27,20 €

Buddy Toys Hrazdička 3 in 1 se třemi hračkami pro období, když miminko leží, sedí či leží. Barevné hračky upoutají pozornost miminka a podporují rozvoj motoriky.

Aga4Kids Hrací deka PY606
25,90 €

Vzdelávacie interaktívne hracia deka s hrazdičkou, v tvare mačičky, v krásnych žiarivých farbách od firmy Aga4Kids.

Taf Toys Hazdička Mesiačik
22,60 € 20 €

Hrazda je určená na pripevnenie na kočík alebo autosedačku a zabaví vaše bábätko na cestách.

Pozornosť dieťaťa upútajú zavesené hrkajúce hračky.

Hrazdu s pomocou flexibilných plastových štipcov pripevníte k väčšine kočíkov aj autosedačiek.

Rozvíja jednotlivé zmysly a motorické zručnosti dieťaťa.

Vhodné od narodenia.

Buddy Toys BBT 6030 Hrazdička Farma
38,70 € 23,30 €

BBT 6030 Hrazdička Farma. Farebné hračky upútajú pozornosť bábätka a podporujú rozvoj motoriky. 3 spôsoby hrania: cvičenie pre deti, panel s aktivitami a snímateľné hrkálky, 3 snímateľné závesné hrkálky v tvare zvieratiek, blikajúce svetlá, zábavné zvuky a veselé melódie.

Teddies BABY Hrazda pre deti plast
22,62 € 20,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Veľká plastová hrazda s hračkami pre najmenšie deti. Na hrazde visia dve hračky a zrkadielko. Hračky možno odopnúť a zavesiť na autosedačku alebo kočík. Po stranách sú ešte dve hračky pre zabavenie dieťaťa.

NUNA LEAF toy bar

NUNA LEAF toy bar

Hodnotenie: 5
34,99 €

Chcete-li si užít rodičovství s fantastickými výrobky, které používají i světově známé osobnosti, je pro vás Nuna ta správná adresa.

Toybar reversible – hrazda s hračkami k lehátkům Leaf, leaf grow a Leaf curv.

Aga4Kids Hrací deka PA418 Blue
25,90 €

Dětská hrací deka s piánem je inovativní herní podložka, která kombinuje klasické hraní na podložce s piánem.

Skip hop Deka na hranie Farmstand
92,82 € 79,40 €

dekou na hranie Farmstand si užijete veľa zábavy. Vďaka vývojovým aktivitám bude vaše bábätko rozvíjať už od narodenia. Deka obsahuje rôzne štruktúry, čím sa u dieťaťa rozvíja hmatová stimulácia. Jeho zvedavosť povzbudia zvuky a farebné panely s číslami, ktoré pokrývajú celú plochu hracej deky.

Little Dutch Hrací deka - modrá
45,50 €

Hrací deka s hrazdičkou pomáhá v rozvoji smyslů dítěte pomocí zavěšených hraček a chrastítek, které dítě sleduje. Podložka je z měkkého materiálu a má různé textury tkaniny. Hrací deka lze snadno přemístit.

Taf Toys Hracia deka I Love, Pastelové farby
53,30 €

Hracia deka I Love, Pastelové farby, je extra veľká a mäkká deka s veselými obrázkami a množstvom aktivít na skúmanie. Hranie na deke rozvíja jemnú i hrubú motoriku dieťaťa a obrázky podnecujú k hre rodičov s dieťaťom, čím podporujú rozvoj emočnej inteligencie dieťaťa.

Little Dutch Hrazdička modrá
38,50 €

Stylová dřevěná hrazdička poskytne vašemu děťátku spoustu zábavy a vám skvěle doplní interiér.

Tiny Love Hracia deka Magical Tales
53,90 € 50,90 €

Hracia deka je vhodná pre deti od narodenia. Súčasťou je zrkadlo, hryzátko, šuštiace časti a krúžok, ktorý umožňuje pripnutie ďalších hračiek. Je vybavená držadlom a pútkom pre zopnutie. Tiny Love Hracia deka Magical Tales je vhodná do každého interiéru.

Aga4Kids Hracia deka MAČIČKA PE905
30,30 €

Vzdelávacie interaktívne hracia deka s hrazdičkou, v tvare mačičky, v krásnych žiarivých farbách od firmy Aga4Kids.

Bright Starts Deka na hranie PIP Sweet Songbirds 0m+-35%
112,99 € 72,44 €

Akcia

Bright Starts Deka na hranie PIP Sweet Songbirds 0m + je praktická deka, využiteľná v rozloženom stave i s bočnicami hore ako ohrádka. Ružová farba a motív vtáčikov pre malé princezné už od narodenia. 120×102 cm.

Hape Prenosná baby hrazdička
103,01 € 73,90 €

S touto mäkučkou podložkou zaistíte svojmu dieťatku zábavu, nech už ste kdekoľvek! Hrazdička je vybavená visiacimi kamarátmi jablkom, včielkou s krikľavými krídlami a kvetinou. Poteší malé ruky a oči.

Fehn Rainbow 3D aktivity vankúš
69,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Rainbow 3D aktivity vankúš s medvedíkom má rozmer 85 × 85 cm a obsahuje hrazdičku a 5 odnímateľných plyšových hračiek. Pritiahnite pozornosť svojich najmenších a nechajte ich v tejto mäkučkej deke pokojne odpočívať. Zvuky, materiály, hračky, to všetko dieťatko zabaví.

Bright Starts Deka na hranie Little Lion
30 €

Deka na hranie Little Lion poskytne vášmu chrobáčikovi zábavu a veľa hier hneď od narodenia. Obsahuje zrkadlo, ktoré podporuje u bábätka sebapoznávanie. Dizajn s levíkom plný farieb.

Fehn Babylove 3D aktivity deka
64,30 €

Fehn Babylove 3D aktivity deka s ovečkou má rozmer 90 × 75 cm a vďaka svojmu nežnému prevedeniu zapadne do každej domácnosti s malým dieťatkom. Obsahuje 5 odnímateľných plyšových kamarátov a vankúšik. Zrkadielko, zvukové efekty, tvary a farby Vaše najmenšie zabaví na dlhé chvíle.

Skip hop Silver Lining - Hracia deka s oblúkom
77,80 €

Skip hop Silver Lining – Hracia deka s oblúkom je nežná hracia dečka pre detičky už od narodenia. Rozmery 91×91 cm, z mäkučkej minky látky a množstva krásnych hračiek, ktoré si Vaše najmenšie jednoducho zamilujú!

Bright Starts Deka na hranie PiP Charming Chirps 0m+, 2019
49,99 € 35 €

Bright Starts Deka na hranie PiP Charming Chirps 0m +, 2016 s rozmermi cca 76×76 cm je krásna ružová deka pre malé princezné už od narodenia. Krásne hračky (hudobná sovička, bezpečnostné zrkadlo, hrkálky, hryzátko), pútka navyše. Deka sa dá vyprať v práčke.

Taf Toys Hrazda na cesty

Taf Toys Hrazda na cesty

Hodnotenie: 3,6
48,99 € 33,90 €

Hracia deka Taftoys je vhodná od narodenia. Mäkko polstrovaná pre pohodlie dieťaťa. Aktivity na deke podporujú rozvoj zmyslov a motorických schopností dieťaťa. Deka ponúka šuštiace a pískacie časti, rôznorodé textúry pre skúmanie, hryzátko.

Bright Starts Deka na hranie Peek A Zoo
56,99 € 36,70 €

Deka na hranie Peek-A-Zoo 0m + prinesie neuveriteľné množstvo zábavy a prekvapenia malým prieskumníkom, ktorí radi objavujú. Deka na hranie s prekvapeniami, motívmi ZOO a mnohými aktivitami, ktoré sú rozmiestnené po celej deke a podporujú vývoj dieťata.

Skip hop Deka kamaráti zo stromu
85,90 € 67,90 €

Deka Kamaráti zo stromu je rozkošná hracia deka s prírodnými motívmi. Mäkké, vzorované oblúky s 13-imi slučkami pre 5 aktívnych zvieratiek. Hracia deka ponúka 17 rôznych aktivít.

Bo Jungle Hrazdička B-Activity Bear
65,80 €

Bo Jungle Hrazdička B-Activity Bear je multifunkčná detská hračka so svetlami, hudbou a zvukmi. Hrazdička sa dá ľahko rozkladať, je tak ideálna aj na cestovanie. Reaguje na dotyk, spustia sa rôzne melódie a zvuky. S protišmykovou úpravou.

Playgro Hracia podložka piano
20 € 19,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Hracia podložka piano, ale nie pre Aladina, ale pre vášho malého drobčeka aby sa mohol čo najviac rozvíjať. Hudobná hračka pre deti od šiestich mesiacov. Podlahové piano obsahuje veľa zvukov a možností ako sa s ním hrať. Poďte si zahrať aj vy a užiť si veľa zábavy.

Teddies BABY Deka s hrazdou motýlik
47,39 € 39 €

Hracia deka s hrazdou s množstvom aktivít zaistí bábätku nekonečnú zábavu vďaka hrkálkam a rôznym povrchom v prítomnosti kamarátov kvetinky, motýlika a včielky. Je vhodná už od narodenia.