COSING Postieľka buková 60 × 120cm
55,96 €
54,10 €
+ doprava zadarmo

Cosing Postieľka buková 60×120 cm je klasická detská drevená postieľka, je vyrobená z pevného bukového dreva a rošt je nastaviteľný do 3 výšok.


BabyGO Postieľka Together
156,18 €
154,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Postieľka Together je vhodná pre deti od narodenia, závesné poschodie, priestranný čelný prielez, 2 matrace, ľahká konštrukcia – len 5kg, transportná taška.


SHNUGGLE Dreami Prvá postieľka
154,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

SHNUGGLE Dreami Prvý postieľka, elegantná, moderný systém pre spánok bábätka. „Prvá postieľka“ umožňuje rýchle prestavenie z pevnej postieľky na hojdaciu kolísku. Je veľmi pohodlná a praktická, ľahká, vhodná aj na cestovanie. Zamilujete si ju.


COSING Postieľka buková

COSING Postieľka buková

Hodnotenie: 4,5
62,67 €
61,50 €
+ doprava zadarmo

Cosing Postieľka buková prináša deťom sladké sny. Postieľka s rozmermi 120 × 60 cm je vyrobená z trvanlivého bukového dreva a má nastaviteľný rošt do troch polôh.


COSING Postieľka KAMIL
90,26 €
88,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cosing Postieľka KAMIL prináša deťom sladké sny. Postieľka s rozmermi 120 × 60 cm je vyrobená z trvanlivého bukového dreva, má nastaviteľný rošt do troch polôh a vyberateľné priečky pre bočné vlezenie.


CAM Prístavná postieľka Cullami
196,44 €
193,30 €
+ doprava zadarmo

CAM Prístavná postieľka Cullami – vďaka odnímateľnej bočnici a možnosti posunúť celé lôžko na ráme do strany ju možno ľahko umiestniť tesne vedľa vašej postele. Pre jednoduchú manipuláciu po byte je vybavená kolieskami. Postieľku možno nastaviť do rôznych výšok i polohovať.


Candide Detská postieľka Remi biela
167 €

Combelle Detská postieľka Remi biela s rozmermi 70×140 cm je klasická postieľka so zakriveným lamelovým roštom. Výškovo nastaviteľná do 2 polôh, predvŕtaná pre otočné kolieska. Vyrobená z masívneho buku. Pre deti cca do 4 rokov veku.


Candide Detská postieľka Remi natural
145,70 €

Combelle Detská postieľka Remi natural s rozmermi 70×140 cm je klasická postieľka so zakriveným lamelovým roštom. Výškovo nastaviteľná do 2 polôh, predvŕtaná pre otočné kolieska. Vyrobená z masívneho buku. Pre deti cca do 4 rokov veku.


Candide Detská postieľka Romeo
181,90 €
177,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Combelle Detská postieľka Romeo s rozmermi 60 × 120 cm je kvalitná, polohovateľná a prakticky zložiteľná detská drevená postieľka. 3 polohy, vyrobené z masívneho buku. Pre deti cca do 4 rokov veku.


Candide Set 4 bielych koliesok
25,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Combelle Set 4 bielych koliesok – otočné kolieska sú určené pre postieľky Combelle (postieľky sú predvŕtané).


COSING Postieľka MAGDA
106,03 €
104 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cosing Postieľka MAGDA prináša deťom sladké sny. Postieľka s rozmermi 120 × 60 cm je vyrobená z trvanlivého bukového dreva, má nastaviteľný rošt do troch polôh a vyberateľné priečky pre bočné vlezenie.


COSING Postieľka  PICCOLO
58,73 €
57,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cosing Postieľka PICCOLO s rozmermi 88 × 44 cm je prístavná k rodičovskej posteli. Ponúka možnosť nastavenia ľubovoľnej výšky roštu. Je vyrobená z tvrdého a trvanlivého bukového dreva.


Hauck Hauck Face To Me 2019 postieľka
149,32 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hauck Face To Me je krásna postieľka v modernom dizajne použiteľná buď samostatne v priestore, alebo možno pripnúť k rodičovskej posteli. Vďaka ľahkému zloženie a malej váhe možno použiť aj ako cestovnú postieľku.


Puppolina postieľka JULIE pevné boky buk
116 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Postieľka JULIE pevné boky buk je postieľka z kvalitného borovicového dreva vo farbe buka s rezbou troch ovečiek a pevnými bočnicami. Rošt postieľky polohovateľný, matrac nie je súčasťou balenia.


Puppolina postieľka JULIE sťahovací bok gaštan
140,30 €
+ doprava zadarmo

Postieľka JULIE sťahovací bok gaštan je postieľka z kvalitného borovicového dreva vo farbe gaštanu s rezbou troch ovečiek a praktickým sťahovacím bokom. Rošt postieľky polohovateľný, matrac nie je súčasťou balenia.


Puppolina postieľka JULIE vyberacie priečky - tr. biela
120,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Postieľka JULIE vyberacie priečky – tr.biela je postieľka z kvalitného borovicového dreva s rezbou troch ovečiek a vyberateľnými priečkami. Rošt postieľky polohovateľný, matrac nie je súčasťou balenia.


Puppolina Postieľka MINI
82,55 €
80,80 €
+ doprava zadarmo

Puppolina postieľka MINI je vyrobená z kvalitného borovicového dreva. Má sťahovaciu bočnicu a polohovateľný rošt do 3 polôh, vďaka čomu sa postieľka môže priraziť k rodičovskej posteli.


Puppolina postieľka NORA sťahovací bok biela
147,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Postieľka NORA sťahovací bok biela je postieľka z kvalitného borovicového dreva, bez rtezby v modernej bielej farbe a s praktickým sťahovacím bokom. Rošt postieľky polohovateľný, matrac nie je súčasťou balenia.


Puppolina postieľka NORA vyberacie priečky jelša
127,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Postieľka NORA vyberacie priečky jelša je postieľka z kvalitného borovicového dreva, bez rezby vo farbe jelša a s vyberateľnými priečkami. Rošt postieľky polohovateľný, matrac nie je súčasťou balenia.


Puppolina Postieľka OLINA - vyberacie priečky
138,85 €

111,08 €

Detská postieľka s motívom žirafka je vyrobená z masívneho borovicového dreva. 2 vyberacie priečky umožňujú bezpečné vyliezaní dieťaťa z postieľky. Lamelový rošt je možné nastaviť do 3 polôh.


Safety 1st Detská postieľka Calidoo
193,44 €
+ doprava zadarmo

Postieľka Calidoo 2 v 1 je použiteľná buď samostatne v priestore, alebo ju možno pripnúť k rodičovskej posteli. Vďaka 7 výškovým polohám sa prispôsobí veľkej škále postelí.


SHNUGGLE Air První
227 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Postýlka Shnuggle Air je navržena pro zdravý, bezpečný a pohodlný spánek miminka v blízkosti rodiče. Postýlka má odvětrané jádro z hypoalergenních vláken, díky kterému je až o 50 % prodyšnější než klasické pěnové matrace. Spolu s prodyšnými síťovinovými boky přispívá ke zdravému spánkovému klimatu, miminko se nebude přehřívat a jeho spánek bude klidnější.


Smiloo Snoozle postýlka
219 €

Posledný kus za túto cenu!

AKCIA : Zľava 8 € pri nákupe nad 80 € v kategórii hračky a starostlivosť o dieťa s kódom DETI8 (platí do 10.3. alebo do vypredania zásob).
Smiloo Snoozle je krásná postýlka v moderním designu použitelná buď samostatně v prostoru, nebo lze připnout k rodičovské posteli. Díky snadnému složení, cestovnímu vaku a malé váze lze použít i jako cestovní postýlka.

Sun Baby Drevená postieľka Baby Ski - MIKI
83,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Drevená postieľka Baby Sky vo variantoch dub / biela, borovica / krém alebo biela farba 120 × 60 cm. Potlač žirafky, vyberateľné priečky, 3 polohy roštu, materiál MDF. Vhodné pre bábätká už od narodenia. Váha postieľky 26 kg.


Candide Detská postieľka Romeo natural
156,60 €
+ doprava zadarmo

Combelle Detská postieľka Romeo natural s rozmermi 60×120 cm je kvalitná, polohovateľná a prakticky zložiteľná detská drevená postieľka. 3 polohy, otočné kolieska s brzdou, vyrobená z masívneho buku. Pre deti cca do 4 rokov veku.


Clippasafe Sieťka proti hmyzu na postieľku
12,40 €

Sieťka proti hmyzu na postieľku. Táto sieťka nepustí k Vášmu spiacemu dieťatku v detskej postieľke žiadny nežiaduci hmyz, čím umožní Vášmu dieťatku nerušený spánok.


COSING Postieľka OSCAR
106,03 €
104 €
+ doprava zadarmo

Cosing Postieľka OSCAR prináša deťom sladké sny. Postieľka s rozmermi 120 × 60 cm je vyrobená z trvanlivého bukového dreva, má nastaviteľný rošt do troch polôh a vyberateľné priečky pre bočné vlezenie.


COSING Postieľka UPSALA

COSING Postieľka UPSALA

Hodnotenie: 5
102,09 €
100,20 €

Cosing Postieľka UPSALA s rozmermi 120 × 70 cm je postieľka s dlhšou úžitkovou hodnotou. Odstránením bočníc možno postieľku prebudovať pre staršie deti. Postieľka má nastaviteľný rošt do troch polôh a vyberateľné priečky pre bočné vlezenie.


DIAGO Moskytiéra na postýlku s nebesy - hvězdičky
21,20 €

DIAGO moskytiéra na postýlku s nebesy ideální pro použití během letních nocí nebo na dovolené v tropických zemích. Je vhodná pro dětské postýlky s nebesy až do rozměru 70 × 140 cm. Síťka je vyrobena z polyesteru v souladu s nařízením EN71.


KIDDO BY MY SIDE postýlka
155,73 €
+ doprava zadarmo
AKCIA : Zľava 8 € pri nákupe nad 80 € v kategórii hračky a starostlivosť o dieťa s kódom DETI8 (platí do 10.3. alebo do vypredania zásob).
Nemusíte si brát miminko do postele, přesto ho máte na dosah. BY MY SIDE postýlka je vhodná pro děti od narození do 9 měsíců Maximální nosnost: 9 kg. Polstrovaná matrace součástí. Snadný a bezpečný systém upevnění k posteli rodiče. Lze použít jako kolébku i jako klasickou postýlku.

CAM Přístavná postýlka Cullami zdobená
265 €

CAM Přístavná postýlka Cullami zdobená ** – díky odnímatelné bočnici a možnosti posunout celé lůžko na rámu do strany ji lze snadno umístit těsně vedle vaší postele. Pro snadnou manipulaci po bytě je vybavena kolečky. Postýlku lze nastavit do různých výšek i **polohovat.


Puppolina Detská postieľka OLINA
134,58 €

107,65 €
+ doprava zadarmo

Detská postieľka s motívom žirafka je vyrobená z masívneho borovicového dreva. Lamelový rošt je možné nastaviť do 3 polôh. Postieľky Puppolina sa vyznačujú kvallitným spracovaním.


SHNUGGLE Air Set pro přestavbu
138 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Postýlka Shnuggle Air je navržena pro zdravý, bezpečný a pohodlný spánek miminka od narození cca do 6 měsíců / 9 kg nebo než se začne miminko přetáčet a zvedat. Pomocí setu pro přestavbu přizpůsobíte postýlku i pro větší děti a postýlka vám tak vydrží přibližně do 2 let věku dítěte nebo do výšky 89 cm.


Sun Baby Drevená postieľka Baby Sky klasik orech
56,40 €
+ doprava zadarmo

Drevená postieľka Baby Sky klasik, orech s rozmerom pre matrac 120 × 60 cm. Čelné strany z priečok, vyberateľné priečky, 3 polohy roštu, materiál MDF. Vhodné pre bábätká už od narodenia. Váha postieľky iba 19 kg.


Sun Baby Drevená postieľka Baby Sky - PANDA
83,50 €
+ doprava zadarmo

Drevená postieľka Baby Sky vo variantoch wenge / biela a dub / biela 120 × 60 cm. Zaujímavé farebné kombinácie, vyberateľné priečky, 3 polohy roštu, materiál MDF. Vhodné pre bábätká už od narodenia. Váha postieľky 26 kg.


Sun Baby Drevená postieľka Baby Sky klasik borovica
52,20 €
+ doprava zadarmo

Drevená postieľka Baby Sky klasik, borovica s rozmerom pre matrac 120 × 60 cm. Čelné strany z priečok, vyberateľné priečky, 3 polohy roštu, materiál MDF. Vhodné pre bábätká už od narodenia. Váha postieľky iba 19 kg.