Babypoint kolíska Regina
119 € 116,40 €
+ doprava zadarmo

Kolíska Regina v nostalgickom vzhľade s praktickými vlastnosťami je snom každého bábätka. Za zvuku príjemných melódií ukolíše bábätko do sladkého spánku. Je vhodná pre dieťatko od narodenia.

COSING Postieľka buková 60 × 120cm
55,96 € 54,50 €
+ doprava zadarmo

Cosing Postieľka buková 60×120 cm je klasická detská drevená postieľka, je vyrobená z pevného bukového dreva a rošt je nastaviteľný do 3 výšok.

Safety 1st Detská postieľka Calidoo
194,60 €
+ doprava zadarmo

Postieľka Calidoo 2 v 1 je použiteľná buď samostatne v priestore, alebo ju možno pripnúť k rodičovskej posteli. Vďaka 7 výškovým polohám sa prispôsobí veľkej škále postelí.

SHNUGGLE Dreami Prvá postieľka
155,70 €
+ doprava zadarmo

SHNUGGLE Dreami Prvý postieľka, elegantná, moderný systém pre spánok bábätka. „Prvá postieľka“ umožňuje rýchle prestavenie z pevnej postieľky na hojdaciu kolísku. Je veľmi pohodlná a praktická, ľahká, vhodná aj na cestovanie. Zamilujete si ju.

Smiloo Snoozle postýlka
209,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

AKCIA : Zľava 8 € pri nákupe nad 80 € v kategórii hračky a starostlivosť o dieťa s kódom DETI8 (platí do 10.3. alebo do vypredania zásob).
Smiloo Snoozle je krásná postýlka v moderním designu použitelná buď samostatně v prostoru, nebo lze připnout k rodičovské posteli. Díky snadnému složení, cestovnímu vaku a malé váze lze použít i jako cestovní postýlka.
Puppolina postieľka NORA pevné boky borovica
124 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Postieľka NORA pevné boky borovica je postieľka z kvalitného borovicového dreva, bez rezby vo farbe borovice a s pevnými bokmi. Rošt postieľky polohovateľný, matrac nie je súčasťou balenia.

Puppolina postieľka NORA sťahovací bok biela
148,30 €
+ doprava zadarmo

Postieľka NORA sťahovací bok biela je postieľka z kvalitného borovicového dreva, bez rtezby v modernej bielej farbe a s praktickým sťahovacím bokom. Rošt postieľky polohovateľný, matrac nie je súčasťou balenia.

Puppolina postieľka JULIE vyberacie priečky - tr. biela
121,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Postieľka JULIE vyberacie priečky – tr.biela je postieľka z kvalitného borovicového dreva s rezbou troch ovečiek a vyberateľnými priečkami. Rošt postieľky polohovateľný, matrac nie je súčasťou balenia.

Puppolina postieľka JULIE pevné boky buk
116,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Postieľka JULIE pevné boky buk je postieľka z kvalitného borovicového dreva vo farbe buka s rezbou troch ovečiek a pevnými bočnicami. Rošt postieľky polohovateľný, matrac nie je súčasťou balenia.

Chicco postýlka Next2Me Magic
239 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chicco postýlka Next2Me Magic. Spánek je o tolik lepší, když je vaše dítě na blízku. Nemusíte už vstávat z postele, protože Vaše dítě máte hned po svém boku a přece ve vlastní postýlce. Zatímco miminko spí, Vy můžete klidně odpočívat hned vedle něj. Takto bude pouto mezi vámi silnější a noci budou pro oba klidnější.

COSING Postieľka UPSALA

COSING Postieľka UPSALA

Hodnotenie: 5
102,09 € 100,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cosing Postieľka UPSALA s rozmermi 120 × 70 cm je postieľka s dlhšou úžitkovou hodnotou. Odstránením bočníc možno postieľku prebudovať pre staršie deti. Postieľka má nastaviteľný rošt do troch polôh a vyberateľné priečky pre bočné vlezenie.

CAM Prístavná postieľka Cullami
195 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

CAM Prístavná postieľka Cullami – vďaka odnímateľnej bočnici a možnosti posunúť celé lôžko na ráme do strany ju možno ľahko umiestniť tesne vedľa vašej postele. Pre jednoduchú manipuláciu po byte je vybavená kolieskami. Postieľku možno nastaviť do rôznych výšok i polohovať.

DIAGO Moskytiéra na postýlku s nebesy - hvězdičky
21,40 €

Posledný kus za túto cenu!

DIAGO moskytiéra na postýlku s nebesy ideální pro použití během letních nocí nebo na dovolené v tropických zemích. Je vhodná pro dětské postýlky s nebesy až do rozměru 70 × 140 cm. Síťka je vyrobena z polyesteru v souladu s nařízením EN71.

COSING Postieľka PICCOLO
58,73 € 58 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cosing Postieľka PICCOLO s rozmermi 88 × 44 cm je prístavná k rodičovskej posteli. Ponúka možnosť nastavenia ľubovoľnej výšky roštu. Je vyrobená z tvrdého a trvanlivého bukového dreva.

Sun Baby Drevená postieľka Baby Sky klasik orech
56,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Drevená postieľka Baby Sky klasik, orech s rozmerom pre matrac 120 × 60 cm. Čelné strany z priečok, vyberateľné priečky, 3 polohy roštu, materiál MDF. Vhodné pre bábätká už od narodenia. Váha postieľky iba 19 kg.

AT4 mini postieľka 40 × 80 cm ESSENTIEL
84,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detská mini postieľka ESSENTIEL od značky AT4 svojim nadčasovým dizajnom skvele doplní každú spáleň či izbičku. Je vyrobená z kvalitného bukového dreva Postieľka má praktické kolieska s brzdou pre jednoduchší presun medzi miestnosťami, takže svoje bábätko môžete mať stále pri sebe.

Sun Baby Drevená postieľka Baby Ski - MIKI
84,10 €
+ doprava zadarmo

Drevená postieľka Baby Sky vo variantoch dub / biela, borovica / krém alebo biela farba 120 × 60 cm. Potlač žirafky, vyberateľné priečky, 3 polohy roštu, materiál MDF. Vhodné pre bábätká už od narodenia. Váha postieľky 26 kg.

AT4 skladacia detská postieľka EVOLUTION 60 × 120 cm
149 €
+ doprava zadarmo

Detská postieľka EVOLUTION od značky AT4 je vyrobená z masívneho buku. Postieľku môžete zložiť, takže vám v prípade potreby nezaberie takmer žiadne miesto. Rošt postieľky je polohovateľný do troch polôh, ktoré si prispôsobíte podľa toho, ako vám vaše dieťa porastie. Doprajte vášmu bábätku kvalitný a ničím nerušený spánok s touto postieľkou.

AT4 detská postieľka ESSENTIEL 60 × 120 cm
109 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Detská postieľka ESSENTIEL od značky AT4 dopraje vášmu dieťatku kvalitný a ničím nerušený spánok. Je vyrobená z kvalitného bukového dreva. Rošt je nastaviteľný do troch výšok, takže si ho môžete upraviť podľa toho, ako vaše dieťa porastie. Postieľka spĺňa platné normy pre výrobky pre deti do 3 rokov. Postieľka je dostupná v troch prevedeniach.

Chicco Postieľka Next2Me
169 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Chicco postieľka Next2Me – Pearl. Spánok je o toľko lepší, keď je vaše dieťa na blízku. Nemusíte už vstávať z postele, pretože vaše dieťa máte hneď po svojom boku a predsa vo vlastnej postieľke. Kým bábätko spí, Vy môžete pokojne odpočívať hneď vedľa neho. Takto bude puto medzi vami silnejšie a noci budú pre oboch pokojnejšie.

COSING Postieľka OSCAR
106,03 € 104,70 €
+ doprava zadarmo

Cosing Postieľka OSCAR prináša deťom sladké sny. Postieľka s rozmermi 120 × 60 cm je vyrobená z trvanlivého bukového dreva, má nastaviteľný rošt do troch polôh a vyberateľné priečky pre bočné vlezenie.

BabyGO Postieľka Together
156,18 € 151,90 €
+ doprava zadarmo

Postieľka Together je vhodná pre deti od narodenia, závesné poschodie, priestranný čelný prielez, 2 matrace, ľahká konštrukcia – len 5kg, transportná taška.

COSING Postieľka KAMIL

COSING Postieľka KAMIL

Hodnotenie: 1
90,26 € 89,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cosing Postieľka KAMIL prináša deťom sladké sny. Postieľka s rozmermi 120 × 60 cm je vyrobená z trvanlivého bukového dreva, má nastaviteľný rošt do troch polôh a vyberateľné priečky pre bočné vlezenie.

COSING Postieľka MAGDA
106,03 € 104,70 €
+ doprava zadarmo

Cosing Postieľka MAGDA prináša deťom sladké sny. Postieľka s rozmermi 120 × 60 cm je vyrobená z trvanlivého bukového dreva, má nastaviteľný rošt do troch polôh a vyberateľné priečky pre bočné vlezenie.

AT4 detská posteľ EVOLUTION (2v1) 70 × 140 cm
159 €
+ doprava zadarmo

Detská posteľ EVOLUTION od značky AT4 porastie s vaším dieťatkom. Pre menšie deti využijete klasickú postieľku, ktorú môžete pre staršie dieťa prestavať v klasickú posteľ, takže vám vydrží oveľa dlhšiu dobu. Je vyrobená z bukového dreva a natretá ekologickými neškodnými vodnými lakmi. Rošt postieľky je možné nastaviť do dvoch polôh.

Candide Detská postieľka Remi natural
179 € 146,80 €

Combelle Detská postieľka Remi natural s rozmermi 70×140 cm je klasická postieľka so zakriveným lamelovým roštom. Výškovo nastaviteľná do 2 polôh, predvŕtaná pre otočné kolieska. Vyrobená z masívneho buku. Pre deti cca do 4 rokov veku.

Hauck Hauck Face To Me 2020 postieľka
149,90 €
+ doprava zadarmo

Hauck Face To Me je krásna postieľka v modernom dizajne použiteľná buď samostatne v priestore, alebo možno pripnúť k rodičovskej posteli. Vďaka ľahkému zloženie a malej váhe možno použiť aj ako cestovnú postieľku.

Candide Detská postieľka Remi biela
168,20 €

Combelle Detská postieľka Remi biela s rozmermi 70×140 cm je klasická postieľka so zakriveným lamelovým roštom. Výškovo nastaviteľná do 2 polôh, predvŕtaná pre otočné kolieska. Vyrobená z masívneho buku. Pre deti cca do 4 rokov veku.

SHNUGGLE Air První
268,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Postýlka Shnuggle Air je navržena pro zdravý, bezpečný a pohodlný spánek miminka v blízkosti rodiče. Postýlka má odvětrané jádro z hypoalergenních vláken, díky kterému je až o 50 % prodyšnější než klasické pěnové matrace. Spolu s prodyšnými síťovinovými boky přispívá ke zdravému spánkovému klimatu, miminko se nebude přehřívat a jeho spánek bude klidnější.

Sun Baby Drevená postieľka Baby Sky - PANDA
84,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Drevená postieľka Baby Sky vo variantoch wenge / biela a dub / biela 120 × 60 cm. Zaujímavé farebné kombinácie, vyberateľné priečky, 3 polohy roštu, materiál MDF. Vhodné pre bábätká už od narodenia. Váha postieľky 26 kg.

Candide Detská postieľka Romeo natural
157,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Combelle Detská postieľka Romeo natural s rozmermi 60×120 cm je kvalitná, polohovateľná a prakticky zložiteľná detská drevená postieľka. 3 polohy, otočné kolieska s brzdou, vyrobená z masívneho buku. Pre deti cca do 4 rokov veku.

Clippasafe Sieťka proti hmyzu na postieľku
12 €

Posledný kus za túto cenu!

Sieťka proti hmyzu na postieľku. Táto sieťka nepustí k Vášmu spiacemu dieťatku v detskej postieľke žiadny nežiaduci hmyz, čím umožní Vášmu dieťatku nerušený spánok.

Chicco Postieľka/ležadlo/stolička Chicco Baby Hu
249 €
+ doprava zadarmo

Postieľka/ležadlo/stolička Chicco Baby Hug 4v1 je unikátny pomocník pri starostlivosti o deti kombinujúci 4 výrobky v jeden. Od postieľky a kresielka, až po jedálenskú stoličku či pohodlné kreslo.Tento multifunkčný spoločník Vám dovolí mať dieťa v dome vždy na blízku a to bezpečne a pohodlne od narodenia až do 3 rokov.