Detské ležadlá a sedátka

Joie Dreamer fern
64x

Joie Dreamer

109 €

Joie Dreamer je pohodlné a ľahučké húpatko, ktoré poskytuje pohojdávaním báječný komfort a zábavu pre každé dieťa od narodenia a je tak ľahké vziať ho so sebou kamkoľvek. Je veľmi ľahké iba 3,6 kg, ale s vysokou nosnosťou 13kg. Nesmierne kompaktné húpatko zložíte na plochú batožinu a doprajete tak svojmu dieťaťu zábavu a pohodlie aj na návšteve či dovolenke.

Tovar od predajcu MALL
NUNA LEAF grow biscotti
3x

NUNA LEAF grow

329,90 €

Jedinečné lehátko Leaf Grow od značky Nuna v luxusnom dizajne. Vďaka vysokej nosnosti a dlhej životnosti bude Leaf ozdobou vášho interiéru po mnoho rokov. Vaše dieťa bude nadšené z príjemného a upokojujúceho hojdania tohto lehátka aj z možnosti nastavenia sklonu sedenia pre pohodlnejšie posadenie v neskoršom veku.

Tovar od predajcu MALL
Ingenuity Hojdacie ležadlo vibrujúce s melódiou Cuddle Lamb 0m+, do 18kg, 2019
14x

Ingenuity Hojdacie ležadlo vibrujúce s melódiou Cuddle Lamb 0m+, do 18kg, 2019

107,90 €

Hojdacie ležadlo vibrujúce s melódiou Cuddle Lamb 0m+, do 18kg, 2019 Najelegantnejšie a najmodernejšie detské húpadlo aké len môže byť! Táto moderná hojdačka značky Ingenuity s jedinečnou možnosťou sklápania do troch odlišných pozícií pre zaistenie najväčšieho pohodlia bábätka. Snáď najlepšou časťou tejto úžasnej hojdačky je skvelý vzhľad a prémiové, jemné tkaniny a textílie. Táto hojdačka sa dá veľmi jednoducho zafixovať a urobiť z nej stacionárne kresielko s upokojujúcimi vibráciami, zvukmi prírody a hudbou. Po odstránení kolotoča s hračkami sa z nej stáva šikovné hojdacie kresielko, ktoré bude vaša malá princezná milovať. Pozoruhodne mäkké tkaniny rozmaznávajú dieťatko v luxusnej mäkkosti s novorodeneckou vložkou, ktorú jednoducho viete odstrániť ako dieťa rastie. Táto moderná platforma je navrhnutá tak, aby sa dala zložiť takmer úplne na plocho, takže skladovanie a preprava budú hračkou. Zamilujete si ako bude úžasne dopĺňať vzhľad vášho domova a váš malý poklad bude milovať túlenie v takejto nevšednej mäkkosti.

Tovar od predajcu MALL
Ingenuity Hojdačka konvertibilná, vibrujúca s melódiou Raylan 2v1 0m+, do 9kg, 2019
10x

Ingenuity Hojdačka konvertibilná, vibrujúca s melódiou Raylan 2v1 0m+, do 9kg, 2019

141,90 €

Ďalšie ponuky od 117,90 €

Pecka cena

Hojdačka konvertibilná vibrujúca s melódiou Raylan 2v1 0m +, do 9kg, 2019.Šikovná hojdačka, ktorá umožní nastavenia do dvoch polôh. Hojdačka sa bez námahy premení na stacionárne lehátko pomocou funkcie EasyLock™ a Vy môžete mať počas dňa na pár okamihov voľné ruky. Hojdačka umožňuje nastaviť 5 rôznych rýchlostí, 12 melódií a 4 prírodné zvuky. Na hojdačke je upevnený polohovateľný list s plyšovým kamarátom, ale aj miestami pre pripojenie viacerých hračiek. Hojdačka sa skladuje a prepravuje ľahko vďaka dizajnu Slimfold™. Časovač hojdačky možno nastaviť na tri varianty: 30, 45 a 60 minút. S technológiou WhisperQuiet™ dieťatko bude odpočívať spokojne bez rušenia. Hojdačka je vybavená 5– bodovým pásom a protišmykovými nožičkami pre bezpečnosť a ľahko sa udržuje v čistote. Neutrálny dizajn a luxusné funkcie uľahčia deň rodičom a doprajú odpočinok dieťatku.

Tovar od predajcu MALL
Ležadlo BLISS Midnight blue cotton
141x

Babybjörn Ležadlo BLISS cotton

209,90 €

Ďalšia ponuka za 224,50 €

Pecka cena

BabyBjörn Ležadlo BLISS cotton je ergonomické ležadlo s prirodzeným hojdaním. Pre deti od narodenia do cca 2 rokov veku. Ľahké (2,3 kg), s prateľným poťahom, variant cotton – tkaná bavlna. Bezpečné, testované, polohovateľné.

Tovar od predajcu MALL
BB ležadlo Bliss Light Grey 3D Jersey
20x

Babybjörn BB ležadlo Bliss 3D Jersey

237,90 €
209,90 €

Ďalšie ponuky od 262,40 €

Ergonomické ležadlo s mäkkou sedavou plochou je určené pre deti od narodenia do približne 2 rokov veku. Poťah z bavlny je šetrný k zdraviu dieťaťa. Ležadlo je možné bez problému polohovať do celkom 3 úrovní a tiež bez námahy prenášať – váži len 2,1 kg.

Tovar od predajcu MALL
Babybjörn BB ležadlo Bliss Black cotton
10x

Babybjörn BB ležadlo Bliss Cotton

203,90 €
181,30 €
Pecka cena

Ergonomické ležadlo je určené pre deti od narodenia do približne 2 rokov veku. Kvalitný poťah z bavlny je príjemný a šetrný k zdraviu dieťaťa. Ležadlo možno navyše nastaviť do 3 rôznych polôh podľa aktuálnej potreby. BabyBjörn BB ležadlo Bliss Cotton je ľahko prenosné vďaka svojej váhe 2,3 kg.

Tovar od predajcu MALL
Ležadlo Fancy Dark Grey
51x

BabyGO Ležadlo Fancy

76,90 €
66,40 €

Ďalšie ponuky od 70,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Ležadlo Fancy je vhodné pre deti od narodenia, nastaviteľné do 3 pozícií, 3-bodový bezpečnostný pás, hrazdička s dvomi hračkami, odnímateľný poťah.

Tovar od predajcu MALL
Joie Sansa 2in1 leo

Joie Sansa 2in1 leo

238,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Variabilná hojdačka Sansa 2in1 leo od značky Joie sa dokáže rozhýbať vo všetkých smeroch. Ľahko tak nájdete ten najobľúbenejší pohyb pre vaše dieťa. Nepreberné množstvo funkcií, pohybov a možnosť dať dole samostatné lehátko robí zo Sansi 2in1 jeden z najuniverzálnych výrobkov tohto typu na trhu.

Tovar od predajcu MALL
Babybjörn Ležadlo BLISS Anthracite mesh
14x

Babybjörn Ležadlo BLISS mesh

237,90 €
209,10 €

Ďalšia ponuka za 262,50 €

Posledný kus za túto cenu!

BabyBjörn Ležadlo BLISS mesh je ergonomické ležadlo s prirodzeným hojdaním. Pre deti od narodenia do cca 2 rokov veku. Ľahké (2,3 kg), s prateľným poťahom, variant mesh – extra priedušné. Bezpečné, testované, polohovateľné.

Tovar od predajcu MALL
Kinderkraft lehátko MIMI pink
6x

Kinderkraft lehátko MIMI

74,90 €
72,90 €

Ďalšie ponuky od 75,20 €

Lehátko MIMI značky Kinderkraft je útulné miesto na oddych pre vaše bábätko. Vaše bábätko upokojí počas niekoľkých málo okamihov. Ľahká konštrukcia s ľahkým skladaním vám umožní lehátko vziať so sebou kamkoľvek.

Tovar od predajcu MALL