10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Detské ležadlá a sedátka

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Detské ležadlá a sedátka na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Detské ležadlá a sedátka nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Detské ležadlá a sedátka – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Kinderkraft lehátko MIMI Ingenuity Ingenuity húpatko vibrujúce s melódiou Cuddle Lamb
Kinderkraft lehátko MIMI

Lehátko MIMI značky Kinderkraft je útulné miesto na oddych pre vaše bábätko. Vaše bábätko upokojí počas niekoľkých málo okamihov. Ľahká konštrukcia s ľahkým skladaním vám umožní lehátko vziať so sebou kamkoľvek.

môžete mať 2024.7.16

Partner: MALL
Joie Dreamer Ingenuity Ingenuity húpatko vibrujúce s melódiou Cuddle Lamb
Joie Dreamer

Joie Dreamer je pohodlné a ľahučké húpatko, ktoré poskytuje pohojdávaním báječný komfort a zábavu pre každé dieťa od narodenia a je tak ľahké vziať ho so sebou kamkoľvek. Je veľmi ľahké iba 3,6 kg, ale s vysokou nosnosťou 13kg. Nesmierne kompaktné húpatko zložíte na plochú batožinu a doprajete tak svojmu dieťaťu zábavu a pohodlie aj na návšteve či dovolenke.

môžete mať 2024.7.16

Partner: MALL
Ingenuity Ingenuity húpatko vibrujúce s melódiou Cuddle Lamb Ingenuity Ingenuity húpatko vibrujúce s melódiou Cuddle Lamb
Ingenuity Ingenuity húpatko vibrujúce s melódiou Cuddle Lamb

Hojdacie ležadlo vibrujúce s melódiou Cuddle Lamb 0m+, do 18kg, 2019 Najelegantnejšie a najmodernejšie detské húpadlo aké len môže byť! Táto moderná hojdačka značky Ingenuity s jedinečnou možnosťou sklápania do troch odlišných pozícií pre zaistenie najväčšieho pohodlia bábätka. Snáď najlepšou časťou tejto úžasnej hojdačky je skvelý vzhľad a prémiové, jemné tkaniny a textílie. Táto hojdačka sa dá veľmi jednoducho zafixovať a urobiť z nej stacionárne kresielko s upokojujúcimi vibráciami, zvukmi prírody a hudbou. Po odstránení kolotoča s hračkami sa z nej stáva šikovné hojdacie kresielko, ktoré bude vaša malá princezná milovať. Pozoruhodne mäkké tkaniny rozmaznávajú dieťatko v luxusnej mäkkosti s novorodeneckou vložkou, ktorú jednoducho viete odstrániť ako dieťa rastie. Táto moderná platforma je navrhnutá tak, aby sa dala zložiť takmer úplne na plocho, takže skladovanie a preprava budú hračkou. Zamilujete si ako bude úžasne dopĺňať vzhľad vášho domova a váš malý poklad bude milovať túlenie v takejto nevšednej mäkkosti.

môžete mať 2024.7.16

Partner: MALL
Babybjörn BB ležadlo Bliss Cotton Babybjörn BB ležadlo Bliss Cotton
Babybjörn BB ležadlo Bliss Cotton

Ergonomické ležadlo je určené pre deti od narodenia do približne 2 rokov veku. Kvalitný poťah z bavlny je príjemný a šetrný k zdraviu dieťaťa. Ležadlo možno navyše nastaviť do 3 rôznych polôh podľa aktuálnej potreby. BabyBjörn BB ležadlo Bliss Cotton je ľahko prenosné vďaka svojej váhe 2,3 kg.

môžete mať 2024.7.16

Partner: MALL
MoMi Elektrická hojdačka KENANI Babybjörn BB ležadlo Bliss Cotton
MoMi Elektrická hojdačka KENANI

Hojdačka MoMi KENANI predstavuje najvyššie pohodlie pre mamičku aj dieťa. Prinesie vám veľa výhod a skvelú zábavu vďaka automatickému hojdaniu a 10 melódiám. Má stabilnú hliníkovú a oceľovú konštrukciu, ktorá je pritom ľahká, takže si môžete hojdačku podľa potreby preniesť, kam len budete chcieť.

môžete mať 2024.7.16

Partner: MALL
Babybjörn Ležadlo BLISS cotton Babybjörn BB ležadlo Bliss Cotton
Babybjörn Ležadlo BLISS cotton

BabyBjörn Ležadlo BLISS cotton je ergonomické ležadlo s prirodzeným hojdaním. Pre deti od narodenia do cca 2 rokov veku. Ľahké (2,3 kg), s prateľným poťahom, variant cotton – tkaná bavlna. Bezpečné, testované, polohovateľné.

môžete mať 2024.7.16

Partner: MALL
BabyGO Hojdačka Cuddly Lorelli Hojdacie lehátko ELIZA NEW
BabyGO Hojdačka Cuddly

Hojdačka Cuddly s automatických hojdaním, 5-timi rýchlosťami hojdania, hudbou, 5-bodovými bezpečnostnými pásmi, odnímateľnou hrazdou s hračkami, podhlavníčkom a prateľným poťahom. Nosnosť do 9kg.

môžete mať 2024.7.16

Partner: MALL
Lorelli Hojdacie lehátko ELIZA NEW Lorelli Hojdacie lehátko ELIZA NEW
Lorelli Hojdacie lehátko ELIZA NEW

Hojdacie lehátko Lorelli ELIZA je ideálne na odpočinok a hranie bábätka. Vďaka ľahkosti a kompaktnosti je lehátko ľahko prenosné a ľahko nastaviteľné do rôznych polôh. Bábätko tak môže v lehátku nielen odpočívať, spať, ale vďaka zábavnej hrazdičke sa môže aj hrať.

môžete mať 2024.7.19

Partner: DAS Handel
Maxi-Cosi Kori lehátko 2v1 Beyond Lorelli Hojdacie lehátko ELIZA NEW
Maxi-Cosi Kori lehátko 2v1 Beyond

Detské hojdacie lehátko v elegantnom modernom dizajne sa stane krásnym doplnkom vášho interiéru. Maxicosi Kori lehátko 2v1 Beyond umožňuje zvoliť hojdanie alebo pevné sedenie. Tri ľahko nastaviteľné polohy umožňujú lehátko používať od narodenia v polohe v ľahu a v neskoršom veku na sedenie. Nízka hmotnosť lehátka umožňuje jeho ľahké prenášanie. Lehátko je možné zložiť do kompaktného plochého tvaru na uloženie napr. pod pohovku.

môžete mať 2024.7.16

Partner: MALL
MoMi Hojdačka GLOSSY Lionelo hojdačka BELLA SET GREY CONCRETE
MoMi Hojdačka GLOSSY

Ľahké, jednoducho rozložiteľné ležadlo s mäkkým polstrovaním, ergonomickým operadlom a stabilnou konštrukciou od značky MoMi. Roztomilé hračky, 8 jemných melódií a jemné vibrácie ponúknu dieťaťu veľa zábavy.

môžete mať 2024.7.16

Partner: MALL
Lionelo hojdačka BELLA SET GREY CONCRETE Lionelo hojdačka BELLA SET GREY CONCRETE
Lionelo hojdačka BELLA SET GREY CONCRETE

V prvých mesiacoch života by malo dieťa odpočívať v ľahu – úplne v rovine – čo je pre neho optimálna a najzdravšia pozícia. S ohľadom na správny psycho-motorický vývoj dieťaťa sme vytvorili hojdačku Bella Set s korbičkou, v ktorej môže dieťa využiť výhody hojdania v úplne ležiacej polohe. Riešenie 2v1 obsahuje v sade 2 časti – korbičku a tradičnú hojdačku pre prípady, keď sa dieťa stane viac aktívnym a zvedavým, alebo jednoducho keď má rado dobrý výhľad na mamičku.

môžete mať 2024.7.16

Partner: MALL
Lionelo hojdačka BELLA GREY CONCRETE Lionelo hojdačka BELLA SET GREY CONCRETE
Lionelo hojdačka BELLA GREY CONCRETE

Hojdačka je vybavená mnohými užitočnými funkciami, ktoré uľahčujú život rodičom. Nočný režim zaistí, že výrobok začne pomaly spomaľovať, až sa úplne zastaví, keď dieťa zaspí. Automatický detektor pohybu spustí hojdanie a hudbu, keď sa dieťa začne prevaľovať. Všetky nastavenia zariadenia môžete ovládať z dotykového ovládacieho panela alebo na diaľku pomocou diaľkového ovládania. To všetko vie unikátna hojdačka Bella.

môžete mať 2024.7.16

Partner: MALL