Fisher-Price Chodítko Psík
7x

Fisher-Price Chodítko Psík

49,20 €
43,90 €

Poďme sa prejsť, zlato! Učte sa s chodítkom Smart Stages™ šteňaťom – dokonalým kamarátom pre vaše rastúce dieťa, ktorý ponúka vzrušujúce praktické aktivity pre malé sediace deti a veľa povzbudzujúcich fráz a podpory pre tieto prvé malé kroky.

Tovar od predajcu MALL
Bright Starts Chodítko Giggling Safari 6m +, do 11kg
3x

Bright Starts Chodítko Giggling Safari 6m +, do 11kg

54,90 €
52 €

Chodítko Giggling Safari je skvelý kamarát pre objavovanie sveta, než vaše dieťa samo urobí prvé krôčiky. Hrací pult sa postará o zábavu a navyše pomôže dieťatku rozvíjať jeho motorické zručnosti. Bezpečie a stabilitu zaručuje robustný rám.

Tovar od predajcu MALL
Bright Starts Chodítko Zig Zag Zebra 6m+, do 11kg
5x

Bright Starts Chodítko Zig Zag Zebra 6m+, do 11kg

58,90 €
57 €

Ďalšie ponuky od 49,60 €

chodítkom ZigZag Zebra od Bright Starts môže vaše dieťa trénovať jeho prvé krôčiky a objavovať tak všetko, čo ho zaujíma. Skvelou spoločnosťou mu budú zvieratka zo safari, ktoré pomôžu s rozvojom motorických schopností. Volant na odnímateľným hracím pultom doslova volá po zábave.

Tovar od predajcu MALL
Bright Starts Chodítko Floral Friends 6m+, do 11kg
6x

Bright Starts Chodítko Floral Friends 6m+, do 11kg

54,90 €
52 €

Ďalšia ponuka za 48,40 €

Ružové chodítko Floral Friends 6m + od Bright Starts pre zvedavé slečny, ktoré síce ešte samé nezvládnu svoje prvé krôčiky, ale aj tak chcú objavovať svet. Hrací pultík im ponúka nespočetné množstvo hier, ktoré pomáhajú rozvíjať motorické zručnosti dieťaťa. Vhodná pre deti od 6m+.

Tovar od predajcu MALL
-27%
Vtech Chodítko - Uč sa a poznávaj (slovensky)
36x

Vtech Chodítko - Uč sa a poznávaj (slovensky)

70,27 €
50,90 €

Ideálna hračka pre prvé krôčiky vášho dieťaťa. Úžasná stabilita, perfektne tvarovaná rukoväť spoločne s možnosťou nastavenia brzdenie koliesok dáva dieťaťu výnimočný pocit bezpečia pri prvých krôčikoch. Interaktívny panel chodítka ponúka 2 varianty hry, ktoré možno ľubovoľne prepínať.

Tovar od predajcu MALL
ZOPA Chodítko Fiesta Grey/Mint
19x

ZOPA Chodítko Fiesta

56,90 €

Detské chodítko Fiesta značky ZOPA pomáha dieťatku si ľahko a hravo osvojiť chôdzu. Chodítko s 3 nastaviteľnými výškami sa ľahko ovláda a vďaka hrazdičke v zadnej časti budú prvé krôčiky hračka. Brzdiace bloky sa postarajú o bezpečie a v prípade potreby zabránia nechcenému pádu zo schodov.

Tovar od predajcu MALL
Hauck Jump Around 2020 hearts
21x

Hauck Jump Around 2020 hearts

69,65 €
66,10 €

Ďalšia ponuka za 62,20 €

Hauck Jump Around 2019 hudobné a herné centrum. Vaše dieťa sa môže rozhodnúť, ktorá zábava bude lepšia. Má možnosť vybrať si, či sa odrazí, alebo by sa obráti. Ak sa váš malý odrazí od zeme, pomôžu mu hore a dolu gumové pásy. Zároveň posilní nohy pre plávanie a chôdzu.

Tovar od predajcu MALL
Derrson drevené multifunkčné chodítko Fresh

Derrson drevené multifunkčné chodítko Fresh

47,96 €

Multifunkčné chodítko spája mnoho vzdelávacích hračiek v jednom. Chodítko je vyrobené z vysoko kvalitného dreva bez nebezpečných ostrých prvkov. Pomôže dieťaťu pri prvých krôčikoch. Na kolieskach má protišmykové gumy, ktoré zabraňujú poškrabaniu podlahy.

-24%
Lorelli Detská Chodítka W1224CE - tmavo modrá
13x

Lorelli Detská Chodítka W1224CE

57 €
43,10 €

Detské chodítko WALKER W1224CE EB od značky Lorelli, ktorý uľahčuje vášmu dieťaťu urobiť prvé kroky a zaistiť bezpečnosť bez rizika pádu. Je vybavený zábavným panelom s hračkami, melódiami a svetelnými efektmi. Rodičia môžu nastaviť výšku sedadla a použiť odnímateľný kryt pre rýchlejšiu údržbu

Partner: DAS Handel
iMex Toys Aktívne chodítko 2v1

iMex Toys Aktívne chodítko 2v1

23,96 €

Detské hrajúce edukačné chodítko vo veselých farbách so štyrmi kolieskami. Chodítko má telefón, ktorý môžeme demontovať a podať dieťaťu. Ďalej krásnu farebnú knižočku, v ktorej môže dieťa prevracať stránky, tabuľu na ktorú môže písať a mazať svoje dielka. Tabuľu možno tiež demontovať.

-28%
Skip hop Aktívne centrum 3v1 Silver Linig Cloud 4m+
7x

Skip hop Aktívne centrum 3v1 Silver Linig Cloud 4m+

156,90 €
112,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Moderné centrum aktivít od značky Skip Hop bolo navrhnuté v spolupráci s pediatrom. Zapája do hier a učenia celé telíčko dieťatka. Hračky možno jednoducho umiestniť kamkoľvek, porotože je centrum vybavené rotujúcou sedacou časťou o 360 °. Aktívne centrum rastie spolu s dieťatkom, až sa z neho nakoniec stane pevný stôl na maľovanie a hranie.

Tovar od predajcu MALL
Petite&Mars Chodítko so zvukom Monty Chevron Blue
1x

Petite&Mars Chodítko so zvukom

59,99 €
58,70 €
Posledný kus za túto cenu!

Chodítko Petite&Mars Monty pomôže vášmu dieťatku sa naučiť chodiť a pri tom objavovať svet. Hudobný panel, ktorý je súčasťou chodítka, pomôže s rozvíjaním sluchových, hmatových a motorických zručností dieťaťa. Kolieska znižujú otrasy a zároveň zastaví chodítko, keby sa centrum ťažiska prenieslo na zadné kolieska, napríklad pri schodoch.

Tovar od predajcu MALL

Detské chodítka

Chodítko uľahčuje deťom prvé kroky, poskytuje im ochranu pred pádom a vďaka interaktívnym panelom edukačných chodítok slúži aj ako hračka.

Pasívne detské chodítko

  • Stabilná konštrukcia na kolieskach so sedadlom, doplnená pultom s hračkami. Dieťa sa pohybuje odrážaním a presúva sa samostatne. Využijete možnosť výškového nastavenia a poistku proti pádu zo schodov.

Aktívne detské chodítko

  • Podoba vozíka, ktorý dieťa tlačí pred sebou a opiera sa pri chôdzi. Vytvára priestor pre správne návyky. Predný panel býva doplnený o interaktívne hračky, ktoré poskytujú zábavu aj pri hre v sede. Pri výbere sa zamerajte na stabilitu a širokú spodnú základňu. Vhodné sú pogumované kolieska vybavené brzdou a polohovateľná rukoväť.

Detské chodítko 3 v 1

  • Tzv. rastúce chodítko zvyčajne v modeli auta. Umožňuje pasívny aj aktívny režim alebo oba režimy súčasne. Je rozložiteľné a s možnosťou výškového nastavenia.

Edukačné chodítko

  • Edukačné chodítko alebo edukačný vozík je aktívne centrum doplnené predným panelom s možnosťou odnímania. Chodítko pri pohybe spúšťa melódie a motivuje dieťa k pohybu. S panelom je možné si hrať v sede alebo v ľahu.

Drevené chodítko pre deti

  • Bežným materiálom aktívnych chodítok je odolný plast. Obľubu nestrácajú ani retro chodítka vyrobená z dreva. Sú ťažšie, ale stabilnejšie.

→ Pre bábätká sú ideálne hracie deky a hrazdičky doplnené o hračky pre najmenších rozvíjajúce správnu motoriku.