Taf Toys Deka s hrazdou "More"-42%
76,13 €

43,91 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Priestranná a veľmi mäkká hracia deka. Zavesené hračky (cinkajúca veľryba, lodička s hryzátkom, hrkajúci králiček a veľké bezpečné zrkadielko) možno na hrazde ľubovoľne vymieňať a dieťa sa s nimi môže hrať aj mimo hrazdu.


Baby Einstein Nautical Friends Play Gym-26%
67,96 €

49,66 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Deka na hranie Baby Einstein Baby Einstein Nautical Friends Play Gym s hrazdou, svetlami a melódiami a oporou počas hry na brušku.


Fisher-Price HRAZDIČKA PRE AKTÍVNE DIEŤA 3V1 RAINFOREST-16%
44,41 €

36,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hrazdička, ktorá hrá a vydáva zábavné zvuky a päť zavesených hračiek udrží vaše dieťatko na hracej podložke tak ľahko! Podložka rastie s dieťatkom – s hracím levíčkom si užijú žarty aj batoľatá.


Baby Einstein Deka na hranie Bold New World 0m+-44%
77 €

43,12 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Pútavá deka na hranie Baby Einstein Bold New World udrží vaše bábätko zabavené po celé hodiny. Vysoko kontrastné farby a vzory uľahčujú dieťaťu sústrediť sa na svoje okolie, zatiaľ čo rozvíja svoj zrak. Samozrejmosťou sú odnímateľné hračky a podporný vankúšik.


Taf Toys Deka 4 ročných období-41%
40,20 €

23,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Hracia deka s extra mäkkou strednou časťou je ideálna pre novorodencov. Zdvihnuté bočnice poskytujú bábätku pocit bezpečia. Aktívne prvky rozvíjajú jemnú motoriku dieťaťa.


Playgro Maxi hracia deka 150x100 cm
54,50 €
+ doprava zadarmo

Veľká hracia deka od značky Playgro je super veľká, super mäkká podložka, ktorá vďaka rozmeru 150 × 100 cm, je naozaj veľkým priestorom na hranie a na zábavu!


Teddies BABY Hrazda pre deti s podložkou a hrkálkami-26%
34,82 €

25,46 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Priestranná a veľmi mäkká hracia deka s motívom zvieratiek je vybavená mnohými aktívnymi prvkami. Súčasťou deky sú 2 hrazdičky pre zavesenie hračiek v strede ktorých je slniečko- zrkadlo.


Taf Toys Hracia deka outdoorová
34,20 €
+ doprava zadarmo

Hracia deka outdoorová poskytuje príjemnú základňu pre hranie sa vonku. Ani ranná rosa nie je prekážkou, pretože deka má vodeodolnú spodnú stranu. Súčasťou výrobku je taška s držadlom, do ktorej možno deku ľahko zložiť. Farebné obrázky na deke podnecujú ku hraniu rodičov s dieťaťom a pomáhajú rozvíjať emočnú inteligenciu dieťaťa.


Teddies BABY Hrazda pre deti s podložkou a hrkálkami-26%
34,82 €

25,46 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Priestranná a veľmi mäkká hracia deka s motívom zvieratiek je vybavená mnohými aktívnymi prvkami. Súčasťou deky sú 2 hrazdičky pre zavesenie hračiek v strede ktorých je slniečko- zrkadlo.


Nuk Pool Party 3-D Deka na hranie
62,46 €

51,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

NUK Deka na hranie Pool Party 3-D s množstvom aktivít zaistí bábätku nekonečnú zábavu v prostredí kamarátov Sloníka a Hrošice. Je vhodná už od narodenia


Taf Toys Hracia deka I Love, Pastelové farby
53,30 €
+ doprava zadarmo

Hracia deka I Love, Pastelové farby, je extra veľká a mäkká deka s veselými obrázkami a množstvom aktivít na skúmanie. Hranie na deke rozvíja jemnú i hrubú motoriku dieťaťa a obrázky podnecujú k hre rodičov s dieťaťom, čím podporujú rozvoj emočnej inteligencie dieťaťa.


Hape Prenosná baby hrazdička-40%
103,01 €

61,56 €
+ doprava zadarmo

Akcia

S touto mäkučkou podložkou zaistíte svojmu dieťatku zábavu, nech už ste kdekoľvek! Hrazdička je vybavená visiacimi kamarátmi jablkom, včielkou s krikľavými krídlami a kvetinou. Poteší malé ruky a oči.


Bright Starts Deka na hranie Spots&Stripes Safari
66,88 €
66,20 €
+ doprava zadarmo

Veľká deka na hranie Spots & Stripes Safari 0m +, 2016 od Bright Starts je vhodná pre deti už od narodenia. Rozvíja detské zmysly, s množstvom hračiek, prateľná v práčke. Veľkosť deky 81×81 cm. Užívajte si so svojimi deťmi!


Nuk Forest Fun 3-D Deka na hranie
62,46 €

51,10 €
+ doprava zadarmo

NUK Deka na hranie Forest Fun 3-D s množstvom aktivít zaistí bábätku nekonečnú zábavu v prostredí kamarátov Slonika a Hrošice. Je vhodná už od narodenia.


Buddy Toys Hracia deka s tunelom
51,77 €

38,90 €
+ doprava zadarmo

Buddy Toys Hracia deka s tunelom je multifunkčná deka s hrazdičkou a tunelom – pre detičky na ležanie na chrbte/brušku, sedenie aj plazenie. Nastaviteľná, so zvukmi a melódiami, svetielkami, hračkami. Pestrofarebná deka váži 2,6 kg, ľahko sa prenáša. Pre deti od narodenia.


Skip hop Podložka na hranie obojstranná Vibrant Village
89,73 €

83,70 €
+ doprava zadarmo

Podložka na hranie Vibrant Village 218 × 132 cm je obojstranná hracia deka pre vaše dieťatko už od prvého mesiaca. Táto podložka s roztomilými motívmi zvieratiek zaujme každé dieťatko. Protišmyková, izolačná, odhlučňujúca, vodeodolná, príjemná na dotyk.


Tiny Love Hracia deka s hrazdou Gymini
124,60 €
+ doprava zadarmo

Hracia deka Tiny Love s aktivitami a unikátnym posuvným stredovým dielom, ktorý umožňuje prispôsobiť hrazdu veku dieťaťa, hranie na brušku a pod. Hudobný box so siedmimi melódiami a svetielkami.


Skip hop Silver Lining - Hracia deka s oblúkom
77,80 €
+ doprava zadarmo

Skip hop Silver Lining – Hracia deka s oblúkom je nežná hracia dečka pre detičky už od narodenia. Rozmery 91×91 cm, z mäkučkej minky látky a množstva krásnych hračiek, ktoré si Vaše najmenšie jednoducho zamilujú!


Skip hop Podložka na hranie obojstranná, malý cestovateľ
93,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Podložka na hranie obojstranná – Malý cestovateľ vytvorí skvelé prostredie pre hranie vášho dieťaťa, podložka dobre tlmí a izoluje. Vďaka obojstrannej funkcii ju prispôsobíte do akéhokoľvek interiéru.


Bright Starts Deka na hranie 5v1 Your Way Ball Play 2019
101,20 €
+ doprava zadarmo

Deka na hranie 5v1 Your Way Ball Play 0m +, 2019 od Bright Starts je vhodná pre deti od narodenia. 5 kombináciou zloženia deky, strieška s otvormi, taška s balónikmi, hrazdička s hračkami, zrkadlo a ďalšie. Rozmer pri zvednute ohradce 70×60 cm. Skvelá voľba!


Teddies BABY Hrazda pre deti plast
22,62 €
20,60 €
+ doprava zadarmo

Veľká plastová hrazda s hračkami pre najmenšie deti. Na hrazde visia dve hračky a zrkadielko. Hračky možno odopnúť a zavesiť na autosedačku alebo kočík. Po stranách sú ešte dve hračky pre zabavenie dieťaťa.


Skip hop Podložka na hranie obojstranná Zoo
89,73 €

79,40 €
+ doprava zadarmo

Podložka na hranie Zoo 218 × 132 cm je obojstranná hracia deka pre vaše dieťatko už od prvého mesiaca. Táto podložka s roztomilými motívmi zvieratiek zaujme každé dieťatko. Protišmyková, izolačná, odhlučňujúca, vodeodolná, príjemná na dotyk.


Little Dutch Hrací deka - zelená
45,41 €
43,60 €
+ doprava zadarmo

Hrací deka s hrazdičkou pomáhá v rozvoji smyslů dítěte pomocí zavěšených hraček a chrastítek, které dítě sleduje. Podložka je z měkkého materiálu a má různé textury tkaniny. Hrací deka lze snadno přemístit.


Bright Starts Deka na hranie Birds and Blooms
33,10 €
+ doprava zadarmo

Deka na hranie Birds and Blooms vhodná od narodenia. Táto deka prinesie vášmu dieťaťu veľa zábavy a bude podporovať jeho rozvoj a sebapoznávanie vďaka zrkadielku a ďalším interaktívnym hračkám. Obsahuje 4 hračky.


Yookidoo Polohovací hrací deka
70 €
+ doprava zadarmo

Yookidoo Polohovací hrací deka, kterou lze v dané fázi vývoje dítěte jednoduše přeměnit na polohu umožňující dítěti mírný polosed. V této poloze pak dítě dokáže lépe sledovat okolí a komunikovat s okolním světem. Tato deka nabízí mnoho vývojových aktivit se spoustou závěsných hraček.


Baby Mix Hrací deka s hrazdou - Mýval a liška
27,20 €
+ doprava zadarmo

Hrací deka s hrazdou – značky Baby Mix. Hrací deka s hrazdičkou je velmi oblíbená hračka pro malá miminka, která by neměla chybět v žádné výbavičce!!! Vzdělávací hrací deka s hrazdou. Hrací deka rozvíjí dětskou představivost díky poznávání barev a tvarů a rozvíjí také smysly hmatu, zraku i sluchu, díky šustícím a pohyblivým částem. Příjemný a měkký materiál umožňuje pohodlné ležení na bříšku i zádech.


Buddy Toys BBT 6030 Hrazdička Farma
38,70 €

23,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

BBT 6030 Hrazdička Farma. Farebné hračky upútajú pozornosť bábätka a podporujú rozvoj motoriky. 3 spôsoby hrania: cvičenie pre deti, panel s aktivitami a snímateľné hrkálky, 3 snímateľné závesné hrkálky v tvare zvieratiek, blikajúce svetlá, zábavné zvuky a veselé melódie.


Taf Toys Hracia deka & hniezdo s hudbou pre novorodencov
68,40 €
+ doprava zadarmo

Mäkká hracia deka & hniezdo s hudbou

Super útulné hniezdohrazdičkou z ktorého môžete mať v okamihu priestrannú hraciu deku. Svojimi okrajmi prispieva ku zdravému vývoju bábätka. Samozrejme nechýbajú ani hrkálky a hračky pre zvedavých objaviteľov. A čo určite oceníte je hrací box na ktorom môžete svojmu chrobáčikovi pustiť ukľudňujúce melódie hoci aj prírody.


Nuk HAPPY FARM Oslík 3-D Deka na hranie-15%
61,85 €

52,15 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

So srandou a zábavou na farme prevedie deti veselá Kravička a Oslík z novej kolekcie Happy Farm od NUK v krásnych a pestrých farbách. Roztomilá deka v tvare Oslíka sa tak určite stane nerozlučným kamarátom Vášho dieťatka a vďaka neutrálnemu farebnému prevedeniu je vhodná ako pre dievčatko, tak aj pre chlapčeka.


Playgro Hracia podložka žirafa-44%
31,99 €

17,62 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Veľmi farebná hracia deka s motívom žirafky podporuje rozvoj zraku a hrubej motoriky vášho malého dieťatka. Hrazdička obsahuje hneď niekoľko hračiek, ktoré vášho chrobáčika zabavia.


NUNA LEAF toy bar
34,49 €
33,90 €
+ doprava zadarmo

Chcete-li si užít rodičovství s fantastickými výrobky, které používají i světově známé osobnosti, je pro vás Nuna ta správná adresa.

Toybar reversible – hrazda s hračkami k lehátkům Leaf, leaf grow a Leaf curv.


Bright Starts Deka na hranie 2v1 Room For Fun 0m+, 2019
55,60 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Deka na hranie 2v1 Room For Fun 0m + je aktívna hracia deka 2v1, prináša množstvo zábavy a množstvo miesta! Zabaví dieťatko buď s hrazdičkou alebo bez a poskytne mu priestor pre rast a hranie. Dve možnosti využitia ako plnohodnotná hracia deka alebo ako veľká kniha džunglí na čítanie a objavovanie zvieratiek.


Little Dutch Hrazdička růžová
38,50 €
+ doprava zadarmo

Stylová dřevěná hrazdička poskytne vašemu děťátku spoustu zábavy a vám skvěle doplní interiér.


Taf Toys Hracia deka s hrazdou a hudbou Sova-34%
69,90 €

45,48 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Taf Toys Hracia deka s hrazdou a hudbou Sova je krásne spracovaná detská deka so závesným hudobným boxom, zrkadielkom, sovičkou a veterníkom. Ilustrácie na deke zaujmú každého rodiča i bábätko. Určené pre deti od narodenia.


Bright Starts Deka na hranie Ball Pit Fun 0m+
39,34 €
38,90 €
+ doprava zadarmo

Bright Starts Deka na hranie Ball Pit Fun je určená pre deti od narodenia a rastie spolu s dieťaťom. 76 centimetrová hracia deka poskytuje útulný povrch pre hranie na zemi, steny tejto zábavnej a farebnej deky sa dajú nastaviť nahor alebo nadol, steny pôsobia ako bariéra počas hry aj hry na brušku a pomáhajú udržať
10 farebných loptičiek vždy po ruke a nadosah pre dieťatko. Hrazdička obsahuje 4 odnímateľné hračky, ktoré pomáhajú trénovať motorické schopnosti dieťaťa.


Yookidoo Hracia deka s hrazdou
89,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Yookidoo Hracia deka je unikátna interaktívna hracia deka 100×85 cm s pohyblivým autíčkom pre zábavné objavovanie a správny rozvoj zmyslov vašich najmenších.


Little Dutch Hrazdička modrá
38,50 €
+ doprava zadarmo

Stylová dřevěná hrazdička poskytne vašemu děťátku spoustu zábavy a vám skvěle doplní interiér.


Skip hop Deka na hranie Farmstand
92,82 €

79,40 €
+ doprava zadarmo

dekou na hranie Farmstand si užijete veľa zábavy. Vďaka vývojovým aktivitám bude vaše bábätko rozvíjať už od narodenia. Deka obsahuje rôzne štruktúry, čím sa u dieťaťa rozvíja hmatová stimulácia. Jeho zvedavosť povzbudia zvuky a farebné panely s číslami, ktoré pokrývajú celú plochu hracej deky.


Bright Starts Deka na hranie s UPF 50 filtrom Explore & Go veľryba
58 €
+ doprava zadarmo

Deka na hranie s UPF 50 filtrom Explore & Go veľryba, ktorá vás presunie kamkoľvek na pláž. Váš kráľ pieskového hradu môže obývať interiér alebo sa hrať vonku. Strieška zabudovaná k deke s UPF 50 filtrom sa postará o to, že dieťatko bude bezpečne v tieni počas hrania.


Canpol babies Hracia deka so zvýšeným okrajom PIRÁTI
73,60 €
+ doprava zadarmo

Hracia deka so zvýšeným okrajom Piráti je vybavená rôznymi elementmi – farebné hračky, imitácia zrkadiel hrkajúce a šuštiace elementy. Hračky slúžia po odopnutí ako samostatné hrkálky .// Zvýšený okraj zabraňuje pretočeniu dieťaťa z deky na podlahu.


Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka "Opička"
57,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka „Opička“ s rozmermi 85 × 85 cm s roztomilou opičkou. Túto nádhernú hraciu deku si rýchlo obľúbi každé bábätko už od narodenia. 5 plyšových hračiek na hrazdičke je odnímateľných. Zvukové efekty, zrkadielko, hrkálka, tvary, farby.


Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka "Oslík"
57,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Fehn Monkey Donkey 3D aktivity deka „Oslík“ s rozmermi 85 × 85 cm s roztomilým somárikom. Túto nádhernú hraciu deku si rýchlo obľúbi každé bábätko už od narodenia. 5 plyšových hračiek na hrazdičke je odnímateľných. Zvukové efekty, zrkadielko, hrkálka, tvary, farby.


Taf Toys Hazdička Mesiačik
23,30 €
+ doprava zadarmo

Hrazda je určená na pripevnenie na kočík alebo autosedačku a zabaví vaše bábätko na cestách.

Pozornosť dieťaťa upútajú zavesené hrkajúce hračky.

Hrazdu s pomocou flexibilných plastových štipcov pripevníte k väčšine kočíkov aj autosedačiek.

Rozvíja jednotlivé zmysly a motorické zručnosti dieťaťa.

Vhodné od narodenia.


Canpol babies Hrací koberec s hrazdičkou a ohradou COUNTRY
54,10 €
+ doprava zadarmo

Hracia deka so zvýšeným okrajom country je podľa typu modelu vybavená rôznymi elementmi – farebné hračky, imitácia zrkadiel hrkajúce a šuštiace elementy. Hračky slúžia po odopnutí ako samostatné hrkálky .// Zvýšený okraj zabraňuje pretočeniu dieťaťa z deky na podlahu.


Skip hop Deka Activity s hracím oblúkom
117,15 €

105,10 €
+ doprava zadarmo

Krásna deka Activity s hracím oblúkom nie je len obyčajná deka na hranie. Bábätko ju môže využiť pri polohe v ľahu na chrbte, na brušku alebo posediačky. Mamičku poteší vrecko, do ktorého možno vložiť smartphone a zachytiť tak neopakovateľné chvíľky, kedy sa bábätko pozoruje v zrkadle. Poslúži tiež výborne k video chatu s oteckom alebo babičkou. Deka obsahuje 20 skvelých aktivít.


Playgro Hracia deka so zvieratkami-25%
38,94 €

29 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Playgro Hracia deka so zvieratkami je veselá mäkká a široká deka plná zvieratiek. Rozvíja hmat, sluch aj zrak. Vhodná pre tých najmenších. Rozmery: 65 × 40 × 60 cm.