Počet nájdených produktov: 118

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

NERF ELITE Infinus
90,93 €

79,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Blaster do akce se samonabíjecí mechanikou pro nepřetržitý boj! Nerf N-Strike Elite Infinus blaster nabízí motorizovanou technologii Speed-Load, která automaticky načítá šipky do hlavně. Buben zůstává připojen k blasteru, takže bojovníci nemusejí vyjímat buben, aby se znovu naplnil. Mohou nabíjet a střílet šipky, aniž by museli odjímat buben, pro lepší obranu v boji při nabíjení.


NERF ELITE Delta Trooper-34%

NERF ELITE Delta Trooper

Hodnotenie: 5
48,11 €

31,33 €

Akcia

Nerf N-Strike Elite Delta Trooper je dodáván s odnímatelnou pažbou a nástavcem hlavně, který jej modifikuje pro více typů bitev. Připojte pažbu pro větší přesnost šipek. Přidejte rozšíření hlavně pro vzdálenější terče. Blaster vystřelí šipku až na vzdálenost 27 metrů.


NERF Elite náhradné šípky 75 ks
32,10 €

19,30 €

Novinka

NERF Elite náhradné šípky 75ks. Ak vám pri hre N-Strike Elite dôjdu šípky, máte smolu. Prehráte. Preto sa poistite a zásobte sa radšej včas. Náhradné šípky NERF Elite 75 kusov.


NERF Modulus Mediator-23%
32,50 €

24,90 €

Výpredaj

Pre maximálny výkon a super športovú akciu musíš mať svoj Nerf blaster! Zostav si zbraň na akúkoľvek misiu či bitku s Nerf N-strike Modulus systémom. Začni akciu s novým jadrom blasteru Modulus Mediator, ktoré je súčasťou série Mediator.


NERF ELITE Stryfe
37,60 €

27 €

Novinka

Bleskovo zdolajte ciele s rýchlosťou motorizovanej pištole! Nová zbraň Nerf N-Strike Elite Stryfe disponuje zásobníkom so 6 šípkami a umožní strieľať jednou rukou. Podržte akceleračnú spúšť pre zapnutie motora, uvoľnite a rýchlosťou zasiahnite cieľ všetkými 6 šípkami naraz. Rýchlo nabite pomocou rýchloupínacieho klipu, ktorý drží všetkých 6 šípok pohromade.


NERF ELITE Disruptor-30%

NERF ELITE Disruptor

Hodnotenie: 5
22,30 €

15,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Střílejte a útočte rychle díky rychlému blasteru Nerf Elite Disruptor s bubnovým zásobníkem na 6 šipek. Když bitva volá po okamžité akci, vezměte s sebou blaster Disruptor, který je připraven v jednom plynulém pohybu. Blaster střílí na vzdálenost 27 metrů.


NERF ELITE Mega Cyclone Shock set s 6 šipkami-28%
39,56 €

28,10 €

Výpredaj

Cycloneschock je prvá pištoľ z radu MEGA s rotačným zásobníkom na šesť šípok. Uži si nepretržitú akciu a MEGA dostrel s novým Cycloneshock. Toto bude skvelá Mega akcia.


NERF ELITE JOLT Vrecková pištoľ
8,58 €

6,58 €

Elite Jolt je vrecková pištoľ z rady N-STRIKE ELITE. Pištoľ sa vyznačuje ďalekým dostrelom, no zároveň ju schováte do vrecka. S touto zbraňou zaženiete nepriateľský tím do úzkych, pretože vďaka malým rozmerom môžete využiť moment prekvapenia a rýchlo zaútočiť.


Gonher Puška kovbojská strieborná kovová
28,46 €

23 €

S touto kovbojskou opakovacou puškou sa váš chlapec prenesie do čias divokého západu. Puška je vyrobená z kovu a plastu v strieborno-hnedom farebnom variante. Je na kapslíky a to na osem rán. Vhodné od 3 rokov.


NERF  Elite pištoľ strieľa 2 šípky naraz-28%
37,60 €

26,99 €

Akcia

Tato elegantní pistole Rough Cut na 8 šipek ti umožní vystřelit 2 šipky Elite najednou až na vzdálenost 23 metrů! Konstrukce pistole ti umožní opakovaně nabíjet a vypouštět stálý dvojitý proud šipek!


Gonher Policajná pištoľ Gold colection strieborná kovová 8 rán
12,18 €

10 €

S touto replikou pištole sa váš chlapec bude cítiť ako naozajstný policajt. Pištoľ z edície Gold je vyrobená z kovu v striebornom farebnom variante. Je na kapslíky a to na osem rán. Vhodné od 3 rokov.


Teddies Samopal so zameriavačom 57 cm
9,95 €

8,70 €

Krátka puška pre každého chlapca, ktorý si chce vyskúšať, aké to je, zvierať v ruke madlo zbrane. Hračka svieti, vydáva zvuk streľby, ktorý sa mení s vybratím tlmiča a vibruje, aby pripomínala záklz strieľajúcej zbrane.


Gonher Kovbojská sada - revolever + šerifská hviezda-17%
16,25 €

13,40 €

Výpredaj

S touto sadou s revolverom, puzdrom a šerifskou hviezdou sa váš chlapec bude cítiť ako naozajstný kovboj. Replika revolveru je vyrobená z kovu v striebornom farebnom variante s plastovou rukoväťou. Je na kapslíky a to na dvanásť rán. Vhodné od 3 rokov.


Gonher Policajná pištoľ čierna kovová 8 rán
8,47 €
7,70 €

S touto replikou pištole sa váš chlapec bude cítiť ako naozajstný policajt. Pištoľ je vyrobená z kovu v čiernom farebnom variante s plastovou rukoväťou. Je na kapslíky a to na osem rán. Vhodné od 3 rokov.


Gonher Policajná pištoľ strieborná kovová 8 rán
8,47 €
7,90 €

S touto replikou pištole sa váš chlapec bude cítiť ako naozajstný policajt. Pištoľ je vyrobená z kovu v striebornom farebnom variante. Je na kapslíky a to na osem rán. Vhodné od 3 rokov.


Gonher Policajný revolver Gold colection strieborný kovový 12 rán
11,07 €

7,70 €

S touto replikou revolvera sa váš chlapec bude cítiť ako naozajstný policajt. Pištoľ z edície Gold je vyrobená z kovu v striebornom farebnom variante s plastovou rukoväťou. Je na kapslíky a to na dvanásť rán. Vhodné od 3 rokov.


Gonher Policajný revolver kovový strieborný 8 rán
9,22 €

7,70 €

S touto replikou revolvera sa váš chlapec bude cítiť ako naozajstný policajt. Pištoľ je vyrobená z kovu v striebornom farebnom variante s plastovou rukoväťou. Je na kapslíky a to na osem rán. Vhodné od 3 rokov.


Gonher Puška kovbojská s ďalekohľadom kovová
14,77 €

12,30 €

S touto kovbojskou puškou s ďalekohľadom sa váš chlapec prenesie do čias divokého západu. Puška je vyrobená z kovu a plastu v strieborno-čiernom farebnom variante. Je na kapslíky a to na osem rán. Vhodné od 3 rokov.


Gonher Revolver kovbojský strieborný, kovový 8 rán
9,59 €
9 €

S touto replikou kovbojského revolvera sa váš chlapec prenesie do čias divokého západu. Pištoľ je vyrobená z kovu v striebornom farebnom variante s plastovou rukoväťou. Je na kapslíky a to na osem rán. Vhodné od 3 rokov.


Gonher Samopal policajný čierny
21,43 €

17,30 €

S touto krátkou útočnou puškou sa váš chlapec bude cítiť ako člen špeciálnych jednotiek. Puška je vyrobená z kovu v čiernom farebnom variante. Je na kapslíky a to na osem rán. Vhodné od 3 rokov.


Mattel Halo Boomco pistole
38,17 €

30,70 €

Novinka

Vesmírná pistole Boomco v licenci známé videohry Halo. Blaster je vyroben z kvalitního plastu s autentickými detaily a světelnými efekty, které zaujmou nejen fanoušky Halo. Součástí balení je i 16 šipek a papírový terčík. Dostřel zbraně je až 18 metrů.


NERF Accustrike Alphahawk B7784-28%
55,45 €

39,90 €

Výpredaj

Nový blaster AlphaHawk zo série Nerf Elite AccuStrike má otočný bubon na päť šípok, takže bojovníci môžu vystreliť až päť šípok po sebe bez nabíjania. Zaútočte v bitkách Nerf s istotou a strieľajte šípky navrhnuté pre lepšiu presnosť!


NERF Accustrike FalconFire B9839
27 €

19,60 €

Pištoľ Nerf FalconFire je súčasťou série AccuStrike Series, nabijete ju špeciálnymi šípkami s hrotom, ktoré zaistia väčšiu presnosť a zasiahnete cieľ. Nabi šípku, zamier a strieľaj! Pre ľahké nabitie je na pištoli zásobník pre ďalšie šípky.


NERF Accustrike náhradné šípky 24 ks C0163-13%
11,07 €

9,60 €

Výpredaj

Pro každou pořádnou akci je třeba mít dostatek nábojů. Proto i řada AccuStrike Series nabízí balíček náhradních šipek. Balení obsahuje 24 šipek pro větší přesnost. Šipky jsou kompatibilní s Nerf Elite pistolemi.


NERF ACCUSTRIKE náhradné šípky 6 ks
3,90 €
3,80 €

Výpredaj

Bojovníci Nerf prehrajú, ak im dôjdu náboje, nabite palebnú silu s týmto náhradným balením, ktorá obsahuje 6 ks Accustrike šípok. Tieto šípky sú kompatibilné s akoukoľvek pištoľou N-STRIKE Accustrike.


NERF MEGA Dart náhradné šípky A4368
7,70 €

Výpredaj

Získaj 10 Mega šípok pre Mega vzdialenosti! Toto desaťnásobné balenie ďalekonosných šípok ti dáva silu, ktorú potrebuješ, aby si získal prevahu na ihrisku. Šípky pri lete hlasno hvízdajú.


NERF ELITE mega šípky 20 ks-20%
15,15 €

12,11 €

Výpredaj

Získaj 20 Mega šípok pre Mega vzdialenosti! Toto desaťnásobné balenie ďalekonosných šípok ti dá silu, ktorú potrebuješ, aby si získal prevahu na ihrisku. Šípky pri lete hlasno hvízdajú.


NERF Elite Surgefire
78,39 €

29,90 €

Novinka

Zažite vzrušenie a energiu značky Nerf a zistite prečo Nothin Nerf N-Strike Elite blastery prinášajú tak vynikajúci výkon do bitiek Nerf. Rozneste ich všetkých na kopytách s nerfkou N-Strike Elite SurfeFire blaster!


NERF Laser Ops Pro Alphapoint
40,36 €
37,01 €

Novinka

Vybav sa na akciu s Alphapoint blasterom! Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.


NERF Laser Ops Pro DeltaBurst
67,30 €

61,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vybav sa na akciu s DeltaBurst blasterom! Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.


Mac Toys Laserová pištoľ
31,08 €
30,70 €

Hra Laserová pištoľ ponúka vzrušujúcu, ale bezpečnú strategickú laserovú hru s modernými zvukmi a 5 režimami streľby. Nabi, zameraj a strieľaj. Každý zásah sa počíta. Buď rýchlejší a vyhraj.


NERF Mega Balenie 3 v 1

NERF Mega Balenie 3 v 1

Hodnotenie: 4
10,99 €

7,60 €

Mega balenie 3 veľkých náhradných penových šípok Nedovoľ, aby sa ti v tvojom Demolishru 2v1 minuli veľké penové rakety. S týmto balením 3 veľkých šípok budeš vždy mať nejaké v zásobe.


NERF Mega Doublereach B9789-23%
50,54 €

38,80 €

Výpredaj

Střílejte Nerf Mega šipky s Nerf Mega DoubleBreach blasterem. Bojovníci nabijí dvě Nerf Mega šipky do závěru pistole, aby vystřelili 2 šipky v řadě. Natáhněte do základní polohy po každém výstřelu, zamiřte a střílejte!


NERF Mega najmenšia mega pištole
19,56 €

11,68 €

Táto pištoľ MEGA BigShock kombinuje MEGA silu s kompaktnou veľkosťou! Zamier a vyšli MEGA šípku vzduchom. Pištoľ má úložné miesto pre 1 MEGA šípku. Balenie obsahuje pištoľ a 2 šípky MEGA Whistler.


NERF MODULUS Blaster - BarrelStrike-19%
27,12 €

21,90 €

Výpredaj

Priprav sa na poriadnu bitku s týmto blasterom z radu Modulus. BarrelStrike je možné použiť ako samostatný blaster alebo je možné ho premeniť na upravenú súčasť blasteru Modulus. S kompletným systémom Nerf Modulus je možné vytvoriť viac ako 1000 rôznych kombinácií.


NERF MODULUS Blaster - StockShot-38%
27 €

16,60 €

Výpredaj

Priprav sa na poriadnu bitku s týmto blasterom z radu Modulus. StockShot je možné použiť ako samostatný blaster alebo je možné ho premeniť na upravenú súčasť blasteru Modulus. S kompletným systémom Nerf Modulus je možné vytvoriť viac ako 1000 rôznych kombinácií.


NERF MODULUS ChronoBarrel
21,39 €
19,27 €

Děti mohou upgradovat svůj Nerf Modulus Ghost Ops blaster s touto sadou pro upgrade. Digitální obrazovka na hlavičce Round Count může indikovat počet vystřelených šípek nebo číslo zbývající v klipu, a zároveň zobrazovat rychlost, kterou byla šipka vystřelena buď v stopách nebo v metrech za sekundu.


NERF Modulus Ionfire B4618-46%
31,30 €

16,78 €

Výpredaj

Ovládnite každé bojisko s pištoľou Nerf Modulus Ionfire. Táto pištoľ na šípky má oddeliteľný nadstavec hlavne a zásobník na šípky, takže si ju môžete upraviť pre takmer každú bitku aj misiu. Je dodávaná so štyrmi šípkami a je kompatibilná so všetkým príslušenstvom Modulus.


NERF Modulus obranná extra výbava-45%
27,63 €

15 €

Výpredaj

Vylepšite si svoj Nerf Modulus obrannými prvkami a pripravte sa na akúkoľvek NERF akciu! Štít posilní vašu obranu a budete tak lepšie pokračovať v „útoku“. V pažbe je zabudovaná skrytá pištoľa na jeden náboj. Základný Nerf Modulus sa predáva samostatne.


NERF Modulus Pažba

NERF Modulus Pažba

Hodnotenie: 5
13,29 €

11,50 €

Vylepši si svůj blaster Nerf Modulus touto přídavnou pažbou. Systém Nerf Moduls umožňuje dětem sestavit si vlastní pistoli pro každou misi nebo bitvu. Zakladni blaster Nerf Modulus se prodává samostatně.


NERF N-Strike Modulus Recon MK11 B4616-31%
50,90 €

34,90 €

Výpredaj

Sestavte si pistoli Modulus Recon podle svého! Tuto pistoli 4 v 1 lze plně uzpůsobit, má oddělitelný zásobník a nástavec hlavně a střílí šipky až na vzdálenost 26 metrů. Má připínací zásobník na 6 šipek a 6 Elite šipek a je kompatibilní s veškerým příslušenstvím Modulus.


NERF MODULUS Reflective Targetiung Kit
21,39 €
19,27 €

Děti mohou upgradovat svůj Nerf Modulus Ghost Ops blaster s touto vylepšovací sadou. V této sadě děti naleznou Reflective Targetiung Kit, který obsahuje LED diodu a 2 terče, které jsou osvětleny LED světlem.


NERF MODULUS Regulator

NERF MODULUS Regulator

Hodnotenie: 5
107 €

75,90 €
+ doprava zadarmo

Připrav se na pořádnou bitvu s tímto blasterem z řady Modulus. Můžeš střílet pouze jeden náboj nebo si užít střelbu se třemi náboji najednou nebo automatickou palbu. Doplň a uprav si blaster o více doplňků z řady Modulus. Všechny jsou kombinovatelné. V balení je navíc držák na 12 nábojů a 24 ks nábojů Elite.


NERF MODULUS Shadow ops
58,81 €

52,09 €

Zůstaňte v neviditelném režimu nebo si osvětlete cestu pomocí blasteru Nerf Modulus Ghost Ops Evader! Tento automatizovaný blaster je vybaven průsvitným krytem, který se rozsvítí při stisknutí aktivačního prvku. Udržujte blaster v neviditelném režimu během tajných misí, abyste zůstali skrytí. Osvětlete blaster, aby vás vedl v potemnělých prostorech.


NERF Modulus štít
13,29 €

11,50 €

Vylepši si svůj blaster Nerf Modulus tímto přídavným Štítem. Systém Nerf Moduls umožňuje dětem sestavit si vlastní pistoli pro každou misi nebo bitvu. Zakladni blaster Nerf Modulus se prodává samostatně.


NERF Nerf Elite taška na šípky
28,72 €

23,10 €

Každý bojovník so zbraňami Nerf zaiste ocení praktickú tašku na šípky, s ktorou bude mať vždy po ruke dostatok nových striel. Kapacita zásobníkov v tejto taške je 6, 12 alebo 18 šípok. Manipulácia s taškou je veľmi jednoduchá a rýchla takže budete vždy pripravení znovu vystreliť.


NERF N-Strike Elite Retaliator 4
57,60 €

38,70 €

S puškou N-strike Elite Retaliator prichádza nová dimenzia súbojov. Túto neuveriteľnú pušku 4v1 môžete upraviť pre akúkoľvek misiu! Retaliator ponúka neprekonateľný výkon a vystreľuje revolučné šípky Elite do vzdialenosti 23 metrov. Obsahuje všetko príslušenstvo, ktoré vás premení na skutočného preborníka N-strike.