NERF ELITE Stryfe-28%

NERF ELITE Stryfe

Hodnotenie: 3,6
37,60 € 27 €

Akcia

Bleskovo zdolajte ciele s rýchlosťou motorizovanej pištole! Nová zbraň Nerf N-Strike Elite Stryfe disponuje zásobníkom so 6 šípkami a umožní strieľať jednou rukou. Podržte akceleračnú spúšť pre zapnutie motora, uvoľnite a rýchlosťou zasiahnite cieľ všetkými 6 šípkami naraz. Rýchlo nabite pomocou rýchloupínacieho klipu, ktorý drží všetkých 6 šípok pohromade.

NERF Fortnite Sneaky Springer-24%
27 € 20,40 €

Akcia

Šípkový blaster ponúka dizajn inšpirovaný ikonickou pištoľou používanú v populárnej videohre Fortnite Battle Royale. Dodáva sa so 6 oficiálnymi šípkami Nerf Elite, zásobníkom na 3 šípky a odnímateľným príslušenstvom.

NERF ELITE Disruptor-26%

NERF ELITE Disruptor

Hodnotenie: 4,6
22,30 € 16,30 €

Akcia

Střílejte a útočte rychle díky rychlému blasteru Nerf Elite Disruptor s bubnovým zásobníkem na 6 šipek. Když bitva volá po okamžité akci, vezměte s sebou blaster Disruptor, který je připraven v jednom plynulém pohybu. Blaster střílí na vzdálenost 27 metrů.

NERF Laser Ops Pro Alphapoint-41%
40,36 € 23,70 €

Akcia

Vybav sa na akciu s Alphapoint blasterom! Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.

NERF ELITE Rukkus ICS-8-41%

NERF ELITE Rukkus ICS-8

Hodnotenie: 4,2
27,37 € 15,90 €

Akcia

Nabi a páľ s Ruckus ICS-8 blastrom Tento Nerf N-Strike Elite blaster disponuje banánovým zásobníkom do ktorého sa vojde 8 šípok. Zásobník zostáva pripojený k blasteru a umožňuje rýchle a jednoduché opätovné nabíjanie. Vložte 8 šípov do prednej strany indexovacieho banánového klipu, napumpujte a spustite spúšť.

NERF ACCUSTRIKE náhradné šípky 6 ks-26%
11,59 € 8,50 €

Akcia

Bojovníci Nerf prehrajú, ak im dôjdu náboje, nabite palebnú silu s týmto náhradným balením, ktorá obsahuje 6 ks Accustrike šípok. Tieto šípky sú kompatibilné s akoukoľvek pištoľou N-STRIKE Accustrike.

NERF MODULUS Shadow ICS 6-28%

NERF MODULUS Shadow ICS 6

Hodnotenie: 2,6
36,14 € 25,90 €

Akcia

Zostaň v utajení alebo si Posvieť pomocou blastera ICS-6 Nerf Modulus Ghost Ops Shadow! Posvieť si stlačením aktivačného tlačidla pre svetlo. Udržuj blaster stále v nabitom režime počas tajných misií a zostaň v utajení. Posvieť si na súpera!

NERF Elite Surgefire-31%

NERF Elite Surgefire

Hodnotenie: 4,5
39,90 € 27,40 €

Akcia

Zažite vzrušenie a energiu značky Nerf a zistite prečo Nothin Nerf N-Strike Elite blastery prinášajú tak vynikajúci výkon do bitiek Nerf. Rozneste ich všetkých na kopytách s nerfkou N-Strike Elite SurfeFire blaster!

TM Toys Laser-X pistole na infračervené paprsky – dvojitá sada
76,65 € 50,50 €

Túžite mať svoju vlastnú laserovú arénu? S dvojitou sadou Laser-X pištoľ je to konečne možné vnútri aj vonku! Dosah Blaster je 60 metrov, vesta disponuje senzorom, ktorý počíta presné zásahy. Hru navyše zatraktívnia svetelné i zvukové efekty.

NERF ELITE Mega Cyclone Shock set s 6 šipkami-36%
39,56 € 25,20 €

Akcia

Cycloneschock je prvá pištoľ z radu MEGA s rotačným zásobníkom na šesť šípok. Uži si nepretržitú akciu a MEGA dostrel s novým Cycloneshock. Toto bude skvelá Mega akcia.

NERF Laser Ops Pro DeltaBurst-33%
67,30 € 44,50 €

Akcia

Vybav sa na akciu s DeltaBurst blasterom! Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.

NERF Star Wars Microshots - Han Solo-24%
10,91 € 8,20 €

Akcia

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf blastre v licencii Star Wars prinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF Star Wars Microshots - Rey-24%
10,91 € 8,20 €

Akcia

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf blastre v licencii Star Wars prinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF Elite náhradné šípky 75 ks-27%
32,10 € 23,30 €

Akcia

NERF Elite náhradné šípky 75ks. Ak vám pri hre N-Strike Elite dôjdu šípky, máte smolu. Prehráte. Preto sa poistite a zásobte sa radšej včas. Náhradné šípky NERF Elite 75 kusov.

NERF ZOMBIE s 2 bubnami-53%

NERF ZOMBIE s 2 bubnami

Hodnotenie: 4,5
62,59 € 28,90 €

Akcia

Pretoč bubny a pál! Táto pištoľ ZOMBIE STRIKE má dvojitú dávku palebnej sily. Zostane plne nabitá, keď vystrieľate na zombíkov všetkých 6 šípok z bubna potom stlačte pre výmenu bubna, aby ste mohli vypáliť o 6 šípok viac bez nového nabitia.

NERF Accustrike Quadrant-27%

NERF Accustrike Quadrant

Hodnotenie: 3,3
15,30 € 11,10 €

Akcia

Prešmykne sa bojovým poľom s týmto štvoršípkovým blasterom Nerf Accustrike Qadrant v praktickej, kompaktnej veľkosti. Nerf Quadrant Blaster má rotujúci zásobník a vďaka svojej malej veľkosti je dokonalý pre tajné misie.

NERF MODULUS Shadow ops-24%

NERF MODULUS Shadow ops

Hodnotenie: 4,8
58,81 € 44,50 €

Akcia

Zůstaňte v neviditelném režimu nebo si osvětlete cestu pomocí blasteru Nerf Modulus Ghost Ops Evader! Tento automatizovaný blaster je vybaven průsvitným krytem, který se rozsvítí při stisknutí aktivačního prvku. Udržujte blaster v neviditelném režimu během tajných misí, abyste zůstali skrytí. Osvětlete blaster, aby vás vedl v potemnělých prostorech.

NERF Laser Ops Pro Alphapoint dvojbalenie-38%
60,55 € 37 €

Akcia

Vybav sa na akciu s týmto duopakom obsahujúcim dva blastery Nerf Laser Ops Alphapoint. Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Každý blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.

NERF ELITE Firestrike-28%

NERF ELITE Firestrike

Hodnotenie: 4,7
17,60 € 12,60 €

Akcia

S pištoľou NERF ELITE FIRESTRIKE môžete splniť misiu aj pod rúškom tmy. Presný laserový lúč na tejto kompaktnej pištoli vám pomôže dokonale zamieriť aj za zlých svetelných podmienok. S aktivovaným laserovým lúčom môžete zamerať cieľ až do vzdialenosti 4,5 metra.

NERF Modulus Mediator-31%

NERF Modulus Mediator

Hodnotenie: 4,5
32,50 € 22,20 €

Akcia

Pre maximálny výkon a super športovú akciu musíš mať svoj Nerf blaster! Zostav si zbraň na akúkoľvek misiu či bitku s Nerf N-strike Modulus systémom. Začni akciu s novým jadrom blasteru Modulus Mediator, ktoré je súčasťou série Mediator.

NERF ELITE JOLT Vrecková pištoľ-26%
8,58 € 6,30 €

Akcia

Elite Jolt je vrecková pištoľ z rady N-STRIKE ELITE. Pištoľ sa vyznačuje ďalekým dostrelom, no zároveň ju schováte do vrecka. S touto zbraňou zaženiete nepriateľský tím do úzkych, pretože vďaka malým rozmerom môžete využiť moment prekvapenia a rýchlo zaútočiť.

NERF Super Soaker Barracuda-27%
21,91 € 15,90 €

Akcia

Prekvapte súpera vodnou bitkou s obojručným blasterom s dvoma nádržami. Nerf Super Soaker Barracuda pojme až 1 liter vody. Naplň blaster vodou a začni poriadne pumpovať. Svojho protivníka ohromíš dvojitým prúdom vody.

NERF Mega najmenšia mega pištole-46%
19,56 € 10,40 €

Akcia

Táto pištoľ MEGA BigShock kombinuje MEGA silu s kompaktnou veľkosťou! Zamier a vyšli MEGA šípku vzduchom. Pištoľ má úložné miesto pre 1 MEGA šípku. Balenie obsahuje pištoľ a 2 šípky MEGA Whistler.

Spartan Luk a šípy s terčem SPARTAN 11027
16,17 €

Luk a šípy s terčem SPARTAN 11027Dětská zábavná hra určena pro děti 5+. Součástí balení je plastový terč o průměru 41,5cm, 1× luk – 78 cm délky a 3 x plastové šipky o délce 45 cm.

Johntoy Rytířská hrací sada
17,99 €

Rytířská sada v síťce obsahuje přilbu, štít, meč s pochvou abrnění. Vyrobeno z kvalitního plastu.

Alltoys Pistole na sliz Slime Control Maschine
14,87 €

Pistole na sliz. Sliz můžete vystřelit až do vzdálenosti 5m.V případě, že dojde sliz, který je v balení přiložen, lze použít,jakýkoliv jiný sliz. Součástí balení je pistole, sliz a figurkaslizouna.

Lamps Sada s puškou
7,67 €

Balení obsahuje pušku na přísavky o délce cca 48 cm se 3 přísavkami,plastovými pouty a plastovou vysílačkou.Věk 3+

SIMBA Klzák s vystrelovákom
5,99 €

Kluzák z lehkého, měkkého materiálu. Vystřelovák ve tvaru pistole na šňůrku. 2 barevná provedení. Rozměry 15×28 cm.

Lamps Vystřelovací pistolka s vrtulkami a káčou
5,99 €

Vystřelovací pistolka o velikosti cca 11 cm X 10 cm na vystřelování vrtulek – 3 ks v balení – o velikosti cca 7 cm nebo můžete použít na vystřelení a roztočení káči na zemi.Káča se roztočí a svítí.Věk 3+

Teddies Kapsle 8 ran věneček 288 ran na kartě
5,99 €


Náhradní náboje do dětské plastové i kovové pistole na kapsle „osmičky“. Toto balení Vás neponechá nepřipravené. Nabijte svoji zbraň a užijte si další přátelskou přestřelku! Vhodné od 3 let.

Wiky Policajný set Justice 6ks
10,01 €

Detská policajná sada v ktorej nájdeš všetko, aby si sa mohol stať skutočným policajtom. S touto sadou zažiariš medzi kamarátmi alebo na karnevale.

Lamps Samopal rachtací
5,99 €

Plastový samopal o rozměru cca 65,5 × 18,5 cm. Po stisknutí spuště vydává zvuk střílení (není potřeba baterie). Věk 3+

Lamps Samopal
7,67 €

Plastový samopal rachtací.Velikost cca 56cm.

Wiky Pistole + přísavky 5ks plast 16cm v sáčku
5,99 €


Pistolky potěší především kluky, kteří si chtějí hrát na skutečné policisty. Nyní už před nimi nikdo neuteče. Dětem se při hře s pistolkou a náboji nemůže nic stát, protože náboje jsou opatřeny přísavkami. Děti mohou střílet do terče, nebo i na sklo.

Mikro Trading Kuličky do pistole 2000ks
5,99 €

Náhradní kuličky do kuličkovek. Máš moc velkou spotřebu munice a stále ti chybí? Toto velké balení s 2000 ks kuliček je pro tebe přímo ideální.

Mikro Trading Pistole na kuličky s kuličkami
5,99 €

Každý správný kluk by měl mít svoji vlastní kuličkovou pistoli. Kluci milují hru na Policisty a zloděje a s touto hračkou by hra mohla být ještě záživnější a věrohodnější.