NERF ZOMBIE náhradné šípky
11,20 €

NERF30 šípok v tomto veľkom balení funguje s vašou pištoľou Zombie Strike, ale tiež funguje s pištoľou N-Strike (predáva sa samostatne). Zaraďte ich do svojho arzenálu.

Teddies Samopal s doplnkami na batérie 57cm
14,20 €

Vojenská puška pre každého chlapca, ktorý si chce vyskúšať, aké to je, zvierať v ruke madlo zbrane. Táto útočná puška je v púštnej úprave a doplnená granátom a ďalekohľadom. Hračka svieti a vydáva zvuk streľby.

NERF Accustrike FalconFire B9839
27 € 19,60 €

Pištoľ Nerf FalconFire je súčasťou série AccuStrike Series, nabijete ju špeciálnymi šípkami s hrotom, ktoré zaistia väčšiu presnosť a zasiahnete cieľ. Nabi šípku, zamier a strieľaj! Pre ľahké nabitie je na pištoli zásobník pre ďalšie šípky.

BuzzBee vodní pistole Double Drench
19,30 €

Spolehlivá, taktická zbraň s velkou nádrží na vodu a s nastavitelnými vodními trysky vodní pistole značky BuzzBee Double Drench ti vždy přinese prvotřídní zážitek z každé vodní bitvy. Užijte si letní počasí s vodní přestřelku s kamarády v parku, na zahradě nebo na pláži. Technologie vodní munice zajišťuje maximální bezpečí a spoustu legrace.

NERF N-REBELLE pistole Charmed Dauntless
23,49 € 7,70 €

Dievčenskú pištol zo série Rebelle v dizajne Charmed Dauntless. Praktický Blaster pre nebojácne rebelky má navyše retiazku, ktorá sa dá použiť ako náramok na zápästie. V balení sú aj tri štýlové šípky s ktorými sa dá dostreliť až do 22 metrov.

NERF Elite Surgefire

NERF Elite Surgefire

Hodnotenie: 5
78,39 € 29,90 €

Zažite vzrušenie a energiu značky Nerf a zistite prečo Nothin Nerf N-Strike Elite blastery prinášajú tak vynikajúci výkon do bitiek Nerf. Rozneste ich všetkých na kopytách s nerfkou N-Strike Elite SurfeFire blaster!

Lamps Vodná pištoľ s červeným zásobníkom
5,09 € 5 €

Plastová vodná pištoľ s veľkým objemom. Jednoduchá vodná pištoľ, ktorú natlakuješ a potom sa môžeš vrhnúť do vodnej bitky. Pištoľ je veľká 48 cm a je vybavená veľkým červeným zásobníkom. Leto sa blíži a ty buď pripravený!

NERF Elite 12 ks náhradných šipiek
6,50 €

NERF Elite náhradné šípky 12ks Ak vám pri hre N-Strike Elite dôjdu šípky, máte smolu. Prehráte. Preto sa poistite a zásobte sa radšej včas. Náhradné šípky NERF Elite 12 kusov.

NERF Modulus Ionfire B4618-50%
31,30 € 15,60 €

Akcia

Ovládnite každé bojisko s pištoľou Nerf Modulus Ionfire. Táto pištoľ na šípky má oddeliteľný nadstavec hlavne a zásobník na šípky, takže si ju môžete upraviť pre takmer každú bitku aj misiu. Je dodávaná so štyrmi šípkami a je kompatibilná so všetkým príslušenstvom Modulus.

NERF ELITE Mega Cyclone Shock set s 6 šipkami
39,56 € 28,10 €

Cycloneschock je prvá pištoľ z radu MEGA s rotačným zásobníkom na šesť šípok. Uži si nepretržitú akciu a MEGA dostrel s novým Cycloneshock. Toto bude skvelá Mega akcia.

Gonher Samopal policajný čierny
21,43 € 16,60 €

S touto krátkou útočnou puškou sa váš chlapec bude cítiť ako člen špeciálnych jednotiek. Puška je vyrobená z kovu v čiernom farebnom variante. Je na kapslíky a to na osem rán. Vhodné od 3 rokov.

NERF ZombieStrike HammerShot
30,94 € 25,90 €

Když zaútočí zombie, budete připraveni je zasáhnout. Pistole ZombieStrike HammerShot má rotační zásobník na pět ZombieStrike šipek. Pistole je ovladatelná jednou rukou. Součástí balení je i pět ZombieStrike šipek.

NERF MEGA Dart náhradné šípky A4368
7,70 €

Získaj 10 Mega šípok pre Mega vzdialenosti! Toto desaťnásobné balenie ďalekonosných šípok ti dáva silu, ktorú potrebuješ, aby si získal prevahu na ihrisku. Šípky pri lete hlasno hvízdajú.

NERF ELITE JOLT Vrecková pištoľ
8,58 € 6,58 €

Elite Jolt je vrecková pištoľ z rady N-STRIKE ELITE. Pištoľ sa vyznačuje ďalekým dostrelom, no zároveň ju schováte do vrecka. S touto zbraňou zaženiete nepriateľský tím do úzkych, pretože vďaka malým rozmerom môžete využiť moment prekvapenia a rýchlo zaútočiť.

NERF ELITE Náhradné šípky 30 ks - darček
13,71 €

ELITE agenti prehrajú, keď im dôjde munícia. S balením 30 šípok sa ti to nikdy nestane. Šípky je dobré mať vždy pri sebe. Možno si ich dať do zásobníkov alebo do opaskov a byť tak vždy pripravený.

NERF ZOMBIE Revreaper

NERF ZOMBIE Revreaper

Hodnotenie: 5
78,39 € 28,90 €

S novou zbraňou Nerf Zombie Revreaper ti neutečie žiadny zombie nepriateľ a víťazstvo proti zombíkom bude na dosah! Vydajte sa do bitky s touto samonabíjacou pištoľou. Súčasťou balenia je 10 šípok.

NERF MODULUS Regulator

NERF MODULUS Regulator

Hodnotenie: 5
107 € 75,90 €
+ doprava zadarmo

Připrav se na pořádnou bitvu s tímto blasterem z řady Modulus. Můžeš střílet pouze jeden náboj nebo si užít střelbu se třemi náboji najednou nebo automatickou palbu. Doplň a uprav si blaster o více doplňků z řady Modulus. Všechny jsou kombinovatelné. V balení je navíc držák na 12 nábojů a 24 ks nábojů Elite.

NERF Accustrike náhradné šípky 24 ks C0163
11,07 € 9,60 €

Pro každou pořádnou akci je třeba mít dostatek nábojů. Proto i řada AccuStrike Series nabízí balíček náhradních šipek. Balení obsahuje 24 šipek pro větší přesnost. Šipky jsou kompatibilní s Nerf Elite pistolemi.

Lamps Veľká vodná pištoľ - čierna
8,25 € 8,10 €

Plastová vodná pištoľ v čiernej farbe. Jednoduchá vodná pištoľ, ktorú natlakuješ a potom sa môžeš vrhnúť do vodnej bitky. Pištoľ je veľká 66 cm a je vybavená veľkým zásobníkom. Leto sa blíži a ty buď pripravený!

NERF ACCUSTRIKE náhradné šípky 6 ks
3,90 € 3,80 €

Bojovníci Nerf prehrajú, ak im dôjdu náboje, nabite palebnú silu s týmto náhradným balením, ktorá obsahuje 6 ks Accustrike šípok. Tieto šípky sú kompatibilné s akoukoľvek pištoľou N-STRIKE Accustrike.

NERF ELITE Firestrike

NERF ELITE Firestrike

Hodnotenie: 5
17,60 € 13,50 €

S pištoľou NERF ELITE FIRESTRIKE môžete splniť misiu aj pod rúškom tmy. Presný laserový lúč na tejto kompaktnej pištoli vám pomôže dokonale zamieriť aj za zlých svetelných podmienok. S aktivovaným laserovým lúčom môžete zamerať cieľ až do vzdialenosti 4,5 metra.

NERF Mega Doublereach B9789
50,54 € 37,50 €

Střílejte Nerf Mega šipky s Nerf Mega DoubleBreach blasterem. Bojovníci nabijí dvě Nerf Mega šipky do závěru pistole, aby vystřelili 2 šipky v řadě. Natáhněte do základní polohy po každém výstřelu, zamiřte a střílejte!

NERF ZombieStrike SideStrike
24,66 € 17,90 €

S pištoľou Zombie Strike Sidestrike budete tasiť najrýchlejšie zo všetkých! Na svoj opasok si môžete pripevniť puzdro so 4 šípkami Zombie Strike Darts, aby ste boli ešte rýchlejší!

NERF ELITE Delta Trooper

NERF ELITE Delta Trooper

Hodnotenie: 5
48,11 € 42,44 €
+ doprava zadarmo

Nerf N-Strike Elite Delta Trooper je dodáván s odnímatelnou pažbou a nástavcem hlavně, který jej modifikuje pro více typů bitev. Připojte pažbu pro větší přesnost šipek. Přidejte rozšíření hlavně pro vzdálenější terče. Blaster vystřelí šipku až na vzdálenost 27 metrů.

NERF ELITE Infinus

NERF ELITE Infinus

Hodnotenie: 5
90,93 € 84,91 €
+ doprava zadarmo

Blaster do akce se samonabíjecí mechanikou pro nepřetržitý boj! Nerf N-Strike Elite Infinus blaster nabízí motorizovanou technologii Speed-Load, která automaticky načítá šipky do hlavně. Buben zůstává připojen k blasteru, takže bojovníci nemusejí vyjímat buben, aby se znovu naplnil. Mohou nabíjet a střílet šipky, aniž by museli odjímat buben, pro lepší obranu v boji při nabíjení.

TM Toys Laser-X pistole na infračervené paprsky – dvojitá sada-24%
76,65 € 57,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Túžite mať svoju vlastnú laserovú arénu? S dvojitou sadou Laser-X pištoľ je to konečne možné vnútri aj vonku! Dosah Blaster je 60 metrov, vesta disponuje senzorom, ktorý počíta presné zásahy. Hru navyše zatraktívnia svetelné i zvukové efekty.

NERF Accustrike Quadrant

NERF Accustrike Quadrant

Hodnotenie: 5
15,30 € 12,42 €

Prešmykne sa bojovým poľom s týmto štvoršípkovým blasterom Nerf Accustrike Qadrant v praktickej, kompaktnej veľkosti. Nerf Quadrant Blaster má rotujúci zásobník a vďaka svojej malej veľkosti je dokonalý pre tajné misie.

Addo Addo Vodná pištoľ Jet Stream
3,48 € 2,70 €

Táto super vodná pištoľ z kvalitného plastu je ideálna pre vonkajšie radovánky počas horúcich dní. Pripravte sa na zábavu s dosahom vodnej strely až 6 metrov a rýchle nabíjanie.

NERF Zombie Vrecková pištoľ
16,43 € 11,59 €

S pištoľou Doublestrike môžete dvakrát zasiahnuť každého zombie, ktorého zahliadnete! Kompaktný, jednoručný dizajn tejto pištole vám umožní rýchlo nabíjať jednou rukou a páliť druhou.

NERF N-Strike Modulus Recon MK11 B4616
50,90 € 34,90 €

Sestavte si pistoli Modulus Recon podle svého! Tuto pistoli 4 v 1 lze plně uzpůsobit, má oddělitelný zásobník a nástavec hlavně a střílí šipky až na vzdálenost 26 metrů. Má připínací zásobník na 6 šipek a 6 Elite šipek a je kompatibilní s veškerým příslušenstvím Modulus.

NERF ELITE Stryfe

NERF ELITE Stryfe

Hodnotenie: 4,5
37,60 € 27 €

Bleskovo zdolajte ciele s rýchlosťou motorizovanej pištole! Nová zbraň Nerf N-Strike Elite Stryfe disponuje zásobníkom so 6 šípkami a umožní strieľať jednou rukou. Podržte akceleračnú spúšť pre zapnutie motora, uvoľnite a rýchlosťou zasiahnite cieľ všetkými 6 šípkami naraz. Rýchlo nabite pomocou rýchloupínacieho klipu, ktorý drží všetkých 6 šípok pohromade.

Teddies Samopal so zameriavačom 57 cm
9,95 € 8,90 €

Krátka puška pre každého chlapca, ktorý si chce vyskúšať, aké to je, zvierať v ruke madlo zbrane. Hračka svieti, vydáva zvuk streľby, ktorý sa mení s vybratím tlmiča a vibruje, aby pripomínala záklz strieľajúcej zbrane.

NERF ZOMBIE s 2 bubnami

NERF ZOMBIE s 2 bubnami

Hodnotenie: 4,5
62,59 € 29,90 €

Pretoč bubny a pál! Táto pištoľ ZOMBIE STRIKE má dvojitú dávku palebnej sily. Zostane plne nabitá, keď vystrieľate na zombíkov všetkých 6 šípok z bubna potom stlačte pre výmenu bubna, aby ste mohli vypáliť o 6 šípok viac bez nového nabitia.

NERF Mega najmenšia mega pištole
19,56 € 11,68 €

Táto pištoľ MEGA BigShock kombinuje MEGA silu s kompaktnou veľkosťou! Zamier a vyšli MEGA šípku vzduchom. Pištoľ má úložné miesto pre 1 MEGA šípku. Balenie obsahuje pištoľ a 2 šípky MEGA Whistler.

NERF ELITE Disruptor

NERF ELITE Disruptor

Hodnotenie: 4,5
22,30 € 16,50 €

Střílejte a útočte rychle díky rychlému blasteru Nerf Elite Disruptor s bubnovým zásobníkem na 6 šipek. Když bitva volá po okamžité akci, vezměte s sebou blaster Disruptor, který je připraven v jednom plynulém pohybu. Blaster střílí na vzdálenost 27 metrů.

NERF N-Strike Modulus B1538-47%
104,27 € 54,40 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Nová vlajková loď z dielní NERF je tu! Zostavte si svoj vlastny model Nerf Modulus. Viac ako 30 rôznych nastaviteľných časti prispôsobí Modulus pre každú misiu či akciu. Máte možnosť zo základne pištole Modulus vytvoriť viac ako 1000 kombinácií a mať tak zakaždým úplne unikátny nerf Modulus. Motorizovaný Modulus je dodávaný s presným zameriavaním, vrátane 10 akčných a 10 klasických šípok.

Gonher Puška kovbojská strieborná kovová
28,46 € 23,20 €

S touto kovbojskou opakovacou puškou sa váš chlapec prenesie do čias divokého západu. Puška je vyrobená z kovu a plastu v strieborno-hnedom farebnom variante. Je na kapslíky a to na osem rán. Vhodné od 3 rokov.

NERF Laser Ops Pro Alphapoint
40,36 € 37,01 €

Vybav sa na akciu s Alphapoint blasterom! Nerf Laser Ops ponúka hráčom všetko, čo potrebujú, aby sa pustili do akcie a užili si laserový boj na novej úrovni. Blaster je vybavený svetelnými a zvukovými efektmi, ukazovateľom života a munície a tlačidlom pre rýchle dobíjanie. Možnosť pripojenia chytrého telefónu.

Gonher Policajný revolver kovový strieborný 8 rán
10 €

S touto replikou revolvera sa váš chlapec bude cítiť ako naozajstný policajt. Pištoľ je vyrobená z kovu v striebornom farebnom variante s plastovou rukoväťou. Je na kapslíky a to na osem rán. Vhodné od 3 rokov.

Teddies Pištoľ laserová 66 cm + terč so svetlom a zvukom
13,50 €

S touto sadou môžu deti trénovať svoju presnú mušku. S laserovou puškou s terčom si deti užijú veľa streleckej zábavy. Ak sa laserovým lúčom podarí zasiahnuť terč, rozsvietia sa svetelné diódy.

NERF Elite Titan
135,60 € 118 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Priprav sa na neuveriteľnú silu s blastrom Nerf Titan. Tento nový motorizovaný blaster má rotačný zásobník na 50 šípiek, najviac zo všetkých Nerf blastrov. Zapni motor a rýchlo vypáľ všetky šípky pritom sleduj, ako sa zásobník otáča! Blaster obsahuje i taktickú lištu, na ktorú je možné pripevniť ďalšie Nerf príslušenstvo.

NERF ELITE Microshots Strongarm
9,86 € 8,15 €

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf blastre od Hasbro prinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF Microshots Fortnite bláster RL
11 €

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf Blastre v licencii Fortniteprinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

NERF Microshots Fortnite Blaster TS
11 €

Zažite vzrušenie, energiu a štýl značky Nerf a zistite, prečo je to: Nerf alebo nič. Nerf Blastre v licencii Fortniteprinášajú dokonalý výkon pre bitky Nerf. Séria Nerf MicroShots kombinuje zberateľstvo a hranie s blastrami v mini verziách obľúbených Nerf!

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: