Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Drevené didaktické hračky

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Drevené didaktické hračky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
 • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
 • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
 • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
 • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
 • Ak produkt z kategórie Drevené didaktické hračky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
 • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Drevené didaktické hračky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Bino Veľký labyrint Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa
Bino Veľký labyrint

Veľký labyrint – multifunkčná hračka pre všestranné učenie najrôznejších zručností! Posúvanie korálikov z jednej strany na druhú je dobrým pomocníkom pri precvičovaní jemnej motoriky a citu v rukách. Hra, pri ktorej sa deti učia poznávať postupnosť, protiklady (hore/dole, malý/veľký, doprava/doľava) a počítanie, pomáha rozvíjať intelekt a logické uvažovanie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa
Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa

Náučné puzzle a spoločenská hra v jednom! Dieťa prikladá dieliky na magnetickú plochu. Postupne sa učí, kde sa nachádzajú jednotlivé krajiny. S poskladanou mapou si zahrá hru, ktorá bystrí zmysly a trénuje postreh. Dizajn: Veronika Budisky.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Viga Drevené ozubené kolieska Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa
Viga Drevené ozubené kolieska

Drevené ozubené kolieska. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie. Tieto kolieska zabavia deti na dlhé chvíle.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Akcia
Bino Zatĺkačka korytnačka Viga Drevené skladacie krúžky so zvieratkami
Bino Zatĺkačka korytnačka

Zábavná a farebná zatĺkačka v tvare korytnačky. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Viga Drevené chodítko s aktivitami Viga Drevené skladacie krúžky so zvieratkami
Viga Drevené chodítko s aktivitami

Drevené chodítko s hernými prvkami pre rozvíjanie detskej chôdze a motoriky. Obsahuje rôzne prevliekačky, bludisko a otáčacie hračky. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Viga Drevené skladacie krúžky so zvieratkami Viga Drevené skladacie krúžky so zvieratkami
Viga Drevené skladacie krúžky so zvieratkami

Drevené skladacie krúžky so zvieratkami. Jedná sa o perfektnú hračku pre výučbu čísel a počítanie. Balenie obsahuje podstavec so štyrmi drevenými tyčkami, na ktoré sa postupne skladajú farebné dieliky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Viga Drevená vkladačka s ozubenými kolieskami Viga Drevená vkladačka s ozubenými kolieskami
Viga Drevená vkladačka s ozubenými kolieskami

Drevená vkladačka má na jednej strane tri ozubené farebné kolieska. Druhá strana hračky slúži ako vkladačka pre rôzne tvary. Balenie obsahuje 7 rôznych tvarov pre vkladanie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Akcia
Bino Multifunkčná motorická kocka Viga Drevená vkladačka s ozubenými kolieskami
Bino Multifunkčná motorická kocka

Multifunkčná motorická kocka je kvalitnou drevenou hračkou pre malé šikulky. Vďaka rozmanitým aktivitám, ktoré môžu deti na každej stene kocky plniť, precvičujú jemnú motoriku ruky, logiku a sústredenosť.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Woody Puzzle na doske - zvieratá na statku Viga Drevená vkladačka s ozubenými kolieskami
Woody Puzzle na doske - zvieratá na statku

Vkladacie puzzle, ktoré budú baviť nielen malého hospodára. Veľké puzzle na drevenej doske s odnímateľnými obrázkami nám prináša život na vidieku a všetkych zvieracích pomocníkov. Zvieratká sa budú páčiť každému malému dieťaťu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Viga Drevené chodítko Viga Drevené chodítko, ružová
Viga Drevené chodítko

Drevené chodítko s hernými prvkami pre rozvíjanie detskej chôdze a motoriky. Obsahuje rôzne prevliečky, bludisko a otáčacie hračky. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Viga Drevené chodítko, ružová Viga Drevené chodítko, ružová
Viga Drevené chodítko, ružová

Drevené chodítko s hernými prvkami pre rozvíjanie detskej chôdze a motoriky. Obsahuje rôzne prevliečky, bludisko a otáčacie hračky. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Viga Drevené ozubené kolieska Viga Drevené chodítko, ružová
Viga Drevené ozubené kolieska

Drevené ozubené kolieska so zvieratkami. Ozubené kolesá sú rôznej veľkosti a farieb. Balenie obsahuje 3 figúrky zvieratiek. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

môžete mať DNES

Partner: MALL

Drevené didaktické hračky

Drevené didaktické hračky sú vhodné už pre najmenšie alebo pre deti od 1 roka. Obľúbené sú drevené motorické hračky, drevené hračky na stenu či mechanické drevené hračky.

Drevené hračky na stenu

 • Drevené hračky na stenu majú podobu najrôznejších labyrintov. Bludisko sa prechádza s korálkami alebo tvarmi. Môžu mať podobu menšieho obrázka alebo byť dekoráciou, ktorá zaberá veľkú časť steny v detskej izbičke. Deti podporujú v logickom myslení a predstavivosti.

Didaktické hračky pre najmenších

 • Didaktické hračky pre najmenších majú podobu hrkálok s korálkami. Deti sa učia rozoznávať farby a trénujú úchop. Na Hrkálky sú uchytené rôzne tvary väčších rozmerov, aby boli hračky bezpečné, ale zároveň ľahké na nepresný úchop bábätiek.

Didaktické hračky od 1 roka

 • Pre deti staršie ako 1 rok voľte hračky v podobe vkládaček či ťahacích hračiek v jednoduchom prevedení. Vkladačky by mali byť s jednoduchými a veľkými tvarmi. Najprv sa deti učia poznávať základné farby a tvary, až potom môžete voliť vkladačky s asymetrickými výrezmi. Z ťahacích hračiek sú obľúbené zvieratká ako napríklad húsenice, korytnačky, psíkovia.

Drevené motorické hračky

 • Hračky rozvíjajúce jemnú motoriku sú v podobe drevených vkládaček. Je nutné rozpoznanie tvarov či labyrintov s korálkami. Vkladačky môžu byť väčších tvarov s jednoduchými líniami alebo asymetrické s náročnejším umiestnením obrázku. Labyrinty s korálkami precvičujú logiku aj jemnú motoriku.

Mechanické drevené hračky

 • Mechanické drevené hračky vyžadujú zostavenie do konkrétneho tvaru a následne sa uvádzajú do pohybu. Môžu to byť najrôznejšie skladačky vláčikov alebo zvieratiek. Obľúbené sú aj rôzne guličkové dráhy s možnosťou naklápania.