Woody Didaktická kocka farebná
28,90 €

24 €

Didaktická pomôcka drevená kocka je logická hračka. Výborná pre rozvoj motorických schopnosť dieťaťa. Drevená hračka vyrobená z masívneho bukového dreva farbená netoxickú a zdravotne bezpečnú farbou.


BINO Traktor s gumovými kolesami a vlečkou
16,60 €

Drevený traktor s prívesom plným drevených kociek s abecedou. Podporuje motoriku dieťaťa a navyše s nákladom abecedy dieťa nielen trénuje pohyb, ale učí sa aj prvé písmenká.


Bigjigs Toys Drevené nasadzovacie hodiny
14,70 €

Krásne nasadzovacie hodinky s rôznofarebnými dielikmi sú ideálnym doplnkom akejkoľvek materskej škôlky, detského kútika alebo tiež vašej detskej izby. Jednotlivé dieliky možno vybrať a umiestniť späť a tým si dieťa môže zlepšovať svoju obratnosť a koordináciu.


Brio Ťahací mravec s vajíčkom
22,19 €

17,30 €

Zoznámte sa s týmto lakovaným ťahacím mravcom s vajíčkom, ktoré sa pri pohybe otáča. Rodičia ocenia to, že môžu deti hračku ťahať za sebou. Hračka tak podporuje skoré ovládanie chôdze.


Plan Toys Triedenie tvarov a veľkostí
21,40 €
19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebná hra na precvičovanie farieb, tvarov aj rozmerov. Doska s vytlačenými otvormi do ktorej pasuje len jedna možnosť. Nechajte vaše deti od dvoch rokov skúmať a skúšať čo kam patrí, deti si precvičia jemnú motoriku, pozornosť i sústredenosť.


Vilac Farma so zvieratkami pre najmenších
31,60 €

Prenosný drevený domček farma pre najmenších obsahuje veľa zvieratiek. Deti ich môžu vkladať do domčeka príslušnými otvormi a pritom sa hrať na zvieraciu farmu nekonečnou detskou fantáziou.


Woody Magnetická skladacia pyramída
15,10 €

10,70 €

Skladacia pyramída má každý navliekacie krúžok tvorený dvoma polkruhy spojenými silným magnetom. Dieťa si najprv polkruhy spojí a potom ich navlieka na tyčku.


Hape Velké kuličkové prostrkávadlo
37,90 €

33,20 €

Ideální zábava pro malé průzkumníky. S touto hrou máte 2 různé strany zábavy. Barevné dřevěné kuličky překonávají překážky v po době plošin a otvorů. Povede se vám prostrčit kuličku na opačnou stranu?


Woody Motorika "3 D"

Woody Motorika "3 D"

Hodnotenie: 4,5
14,90 €

12,60 €

Logická hra pre najmenších, ktorá pomáha rozvíjať priestorové vnímanie a jemnú motoriku.


BINO Motorická kocka 2015
44,41 €

26,90 €

Multifunkčná motorická kocka je kvalitná drevená hračka pre malé šikulky. Vďaka rozmanitým aktivitám, ktoré môžu deti na každej stene kocky plniť, precvičujú jemnú motoriku ruky, logiku a sústredenosť.


Woody Skladací vlak s potlačou, svetlom a zvukom
23,30 €

18,10 €

Drevený skladací vlak s potlačou za sebou vezie dva vagóniky a navyše má mašinka funkčné svetlo. Keď na seba chce upozorniť, sprevádza svoju jazdu zvukom.


MATADOR® Explorer Cars
19,90 €

Postavte si Dragster, Formulu1, Tryke alebo SUV a zažite čistý pôžitok z jazdy s Matadorom CARS.


MATADOR® Explorer E500
199,90 €
+ doprava zadarmo

Najväčšie balenie MATADOR Explorer, ktoré umožňuje postaviť veľa krásnych modelov.


MATADOR® Maker Country
19,90 €

Vytvor si vlastné modely a zaži skvelé pozemné dobrodružstvo s traktorom.


MATADOR® Maker M400
139,90 €
+ doprava zadarmo

Najväčšia drevená stavebnica MATADOR Maker, ktorá umožňuje postaviť veľa modelov.


MATADOR® Explorer E300
119,90 €
+ doprava zadarmo

Takmer neobmedzené stavebné variácie, umožňuje táto drevená stavebnica.


MATADOR® Maker M300
99,90 €
+ doprava zadarmo

Drevená stavebnica z rozšírenými možnosťami vďaka šikmým a okrúhlym blokom.


MATADOR® Explorer E200
89,90 €

80,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Stavebnica MATADOR ponúka cez svoj bohatý obsah rôznorodé možnosti stavby.


MATADOR® Maker M200
69,90 €
+ doprava zadarmo

Ideálna stavebnica s ktorou postavíte veľa modelov menšieho rozsahu.


MATADOR® Explorer E100
49,90 €

Ideálna drevená stavebnica pre múdre hlavy zajtrajška, obsahuje veľa užitočných nápadov.


MATADOR® Maker M100
49,90 €

Táto sada umožňuje postaviť veľa zaujímavých drevených modelov menšieho rozsahu.


MATADOR® Explorer E050
29,90 €

Drevená stavebnica pre získanie základných znalostí pri stavbe jednoduchých modelov.


MATADOR® Maker M050
29,90 €
27,90 €

Akcia

Najmenšia drevená stavebnica MATADOR Maker pre získanie základných znalostí pri stavbe.


Bigjigs Toys Doska nasadzovanie s číslami
16,50 €

Vaše deti budú milovať túto veľmi aktívny hračku, ktorá obsahuje veľa farebných diskov, ktoré sa dajú nasúvať na seba po drevenej tyčke a číslic, ktoré sa vkladajú do drevenej doštičky.


Bigjigs Toys Drevená motorická hračka - Nasaď a otoč
12,50 €

Logická hra pre najmenších, ktorá pomáha rozvíjať priestorové vnímanie a jemnú motoriku. Hračka má za úlohu rozvíjať detskú motoriku a má byť jednou z prvých hračiek, s ktorou by dieťa malo pri svojom vývoji prísť do styku.


Bigjigs Toys Drevená motorická veža s číslicami
14,40 €

Stavaj vežu a počítaj bloky. Tak by sa dala nazvať táto drevená očíslovaná veža v mnohých farbách, kde každý farebný blok má svoje číslo a vaše dieťa sa pri jeho stavbe učí, ako napočítať od jedna do desať. Jednotlivé bloky sú skladačkového typu, takže sa tiež vaše dieťa učí dávať správne tvary k sebe.


Bigjigs Toys Nasadzovanie na tyč dúhový panáčik
10,10 €

Nestarnúca drevená obľúbená hračka nasadzovanie na tyč dúhový panáčik. Tyč je so základňou spojená len povrázkom pre väčšiu bezpečnosť detí pre prípady, keď na hračku spadnú. Jemné farebné prevedenie.


Bigjigs Toys Nasadzovanie tvarov na tyče
10 €

Drevená hračka nasadzovanie tvarov na tyče prispieva nielen k vývoju detskej motoriky, ale aj k výučbe prvého počítania, poznávania farieb alebo tvarov. Všetko je navyše vyrobené v príjemných prírodných odtieňoch farieb.


Bigjigs Toys Obrovské drevené počítadlo
106,30 €
+ doprava zadarmo

Didaktická drevená hračka obrie počítadlo je skvelá pomôcka pre malých predškolákov. Hodí sa ako do materských škôlok, tak do detskej izbičky. Na počítadle deti nájdu stovku guľôčok.


Bigjigs Toys Valec s tvarmi
12,10 €

Motorická hračka vhadzovací valec s tvarmi je veľmi obľúbená hračka u detí a batoliat. Tento valcovitý triedič nie je len šetrný k životnému prostrediu, je aj úplne bezpečný a pomáha vášmu dieťaťu sústrediť sa na konkrétne činnosti a úlohy.


Bigjigs Toys Zatĺkačka - veža
11,20 €

Jednoduchá drevená zatĺkačka sľubuje hodiny zábavného búšenia. Každá farebná loptička je zrazená dole do spodnej časti veže a po umiestnení späť na vrchol, môžete začať znova. Klepanie a posúvanie gule môže pomôcť rozvíjať jemnú motoriku, koordináciu oko-ruka a rozpoznávať farby.


BINO Aktívna kocka 7v1

BINO Aktívna kocka 7v1

Hodnotenie: 5
48,04 €

27,70 €

Malé zvedavé deti si s touto multifunkčnou drevenou kockou užijú pri rozmanitých aktivitách veľa zábavy. Zároveň pri hraní precvičia motoriku a zlepšia i ďalšie zručnosti.


BINO Autodráha

BINO Autodráha

Hodnotenie: 4
14,78 €

11,20 €

Drevená autodráha s tromi farebnými autíčkami, ktoré vďaka preklopeniu ľahko zdolávajú kaskádu farebných cestičiek. Postavte autíčko na najvyššiu časť autodráhy a sledujte čo urobí!


BINO Farby a počítanie

BINO Farby a počítanie

Hodnotenie: 5
11,07 €

9 €

Didaktická hračka farby a počítanie z drevených farebných dielikov. Skladá sa z oválneho podstavca s piatimi drevenými tyčkami, na ktoré sa postupne skladajú dieliky. Deti sa učia poznávať farby.


BINO Bella Florina

BINO Bella Florina

Hodnotenie: 4,5
24,99 €

13,40 €

Drevená hračka s otvormi pre vkladanie jednotlivých prvkov, praktická krabička s výsuvným panelom. Učí rozoznávať základné tvary a farby, podporuje predstavivosť, rozvíja motoriku rúk.


BINO Chodítko Activity - FSC
54,50 €

46,10 €
+ doprava zadarmo

Chodítko pre uľahčenie nácviku prvých krôčikov s mnohými aplikáciami. Podporuje psychomotorický vývoj dieťaťa. Obsahuje xylofón, labyrint s tromi korálkami na drôtiku, súpravu ozubených koliesok, otvory pre vkladanie základných tvarov alebo labyrint s posuvnými obrázkami.


BINO Čo kam patrí, tiene - Krtko
14,50 €

9,40 €

Táto veselá hra s motívom krtka a jeho kamarátov spočíva v priraďovaní farebných obrázkov z rozprávky na správne miesto podľa predkreslenej siluety. Deti sa pri hraní nielen zabavia na dlhé hodiny, ale tiež zdokonalia logické myslenie, motorické schopnosti a zručnosť.


BINO Drevené hodiny

BINO Drevené hodiny

Hodnotenie: 4
14,78 €

9,80 €

Kvalitná drevená edukatívna hračka v podobe krásnych farebných hodín, s farebným ciferníkom a odnímateľnými číslami. Vaše dieťa sa vďaka tejto pomôcke ľahko naučí farby, čísla, určovanie času a navyše si precvičí logické myslenie.


BINO Farma so zvieratkami, 49 ks
40,71 €

29,20 €

Objavujte s deťmi drevenú farmu so zvieratkami a pomôžte farmárovi a farmárke. Balenie obsahuje stodolu, ohradu a veľa zvieratiek. Podložku pod farmu si deti zložia z veľkých dielikov puzzle.


BINO Hra s kladivkom farma
13,66 €

9,70 €

Postavte si s deťmi kompletnú farmu i so zvieratkami. Z rozmanitých rôznofarebných dielikov možno vytvoriť mnoho motívov a pomocou klinčekov a kladivka ich pripevniť do korkovej podložky.


BINO Hra s kladivkom hasiči
13,66 €

9,50 €

Postavte si s deťmi kompletnú hasičskú stanicu aj s ohňom. Z rozmanitých rôznofarebných dielikov možno vytvoriť mnoho motívov a s pomocou klinčekov a kladivka ich pripevniť do korkovej podložky.


BINO Hracia skrinka - Krtko
14,25 €
13,80 €

Hracia skrinka Krtko so zajacom. Postavička sa roztancuje podľa melódie, ktorá začne hrať po natiahnutí skrinky kľúčikom. Hračku, ktorú rodičia poznajú zo svojho detstva s obľúbeným motívom.


BINO Krabička s tvarmi - Krtko
18,82 €

11,50 €

Drevená krabička s motívom krtka s otvormi pre vkladanie tvarov poslúži pre vývoj motorických schopností i logického uvažovania dieťaťa. Vkladačka je vyrobená z kvalitného dreva, jej veselé farebné spracovanie poteší a zaujme každé dieťa.


BINO Krtko počítadlo

BINO Krtko počítadlo

Hodnotenie: 5
14,78 €

11,30 €

Počítadlo pre prvé počítanie do sto s obľúbeným motívom Krtka. Korálky sú farebne rozdelené po desiatich. Nevyhnutná pomôcka pre malých školákov na precvičovanie základov matematiky!