Bino Zatĺkačka korytnačka
28,40 € 13,80 €

Zábavná a farebná zatĺkačka v tvare korytnačky. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

Bino Drevené hodiny

Bino Drevené hodiny

Hodnotenie: 4,4
14,78 € 12,70 €

Kvalitná drevená edukatívna hračka v podobe krásnych farebných hodín, s farebným ciferníkom a odnímateľnými číslami. Vaše dieťa sa vďaka tejto pomôcke ľahko naučí farby, čísla, určovanie času a navyše si precvičí logické myslenie.

Bino Motorická kocka

Bino Motorická kocka

Hodnotenie: 4,1
49,22 € 22,90 €

Multifunkčná motorická kocka je kvalitná drevená hračka pre malé šikulky. Vďaka rozmanitým aktivitám, ktoré môžu deti na každej stene kocky plniť, precvičujú jemnú motoriku ruky, logiku a sústredenosť.

Woody Vkladacia krabička - malá
12,19 € 11,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Vkladacia krabička s rôznymi farebnými tvarmi. Krásna drevená hračka podporuje rozvoj jemnej motoriky. Deti sa zábavnou formou hrania naučia poznávať geometrické tvary a farby.

Bino Autodráha

Bino Autodráha

Hodnotenie: 4,5
18,78 € 14,50 €

Drevená autodráha s tromi farebnými autíčkami, ktoré vďaka preklopeniu ľahko zdolávajú kaskádu farebných cestičiek. Postavte autíčko na najvyššiu časť autodráhy a sledujte čo urobí!

Bino Chodítko Activity - FSC
78,04 € 57 €

Chodítko pre uľahčenie nácviku prvých krôčikov s mnohými aplikáciami. Podporuje psychomotorický vývoj dieťaťa. Obsahuje xylofón, labyrint s tromi korálkami na drôtiku, súpravu ozubených koliesok, otvory pre vkladanie základných tvarov alebo labyrint s posuvnými obrázkami.

Little Dutch Zatloukačka - růžová
14,50 €

Zatloukačka má 6 barevných kolíků. Pomocí dřevěného kladívka děti zatloukají kolíky do otvorů. Hračka v barevném provedení zaujme vaší ratolest a bude rozvíjet dětskou fantazii. S touto hračkou se děti zaručeně zabaví.

Bigjigs Toys Drevený motorický vozík Zajac
39,33 € 36,30 €

Tento králiček so svojimi kožušinovým uškami je skutočne niečo špeciálne. Držaním rukovätí alebo ušiek a tlačením alebo jazdou na drevenom králikovi môže vaše batoľa rozvíjať svoj vlastný pohyb. Pocit úspechu môže tiež vašim deťom poskytovať rozlíšenie tvarov, ktoré sa nachádzajú v tele zajačika.

Bigjigs Toys Dřevěné aktivní chodítko zahrada
53,67 € 49,40 €

Vaše batoľa bude ešte viac nadšené z chodenia vďaka drevenému aktívnemu chodítku záhrada. Konečne sa stane mobilným s týmto pestrofarebným chodítkom vybaveným ďalšími zábavnými prvkami. A keď si bude potrebovať trochu oddýchnuť, môže si sadnúť a hrať sa s jeho zrkadlom, vhadzovaním tvarov, labyrintom a ďalším.

Woody Kamión s vkladacími tvarmi - zvieratká
15,89 € 14,50 €

Vkladací kamión so zvieratkami učí dieťa poznať tvary zvieratiek a vkladať ich do patričných otvorov. Hračka je aj určená pre rozvoj motoriky. Obsahuje tiež povrázok na ťahanie, takže sa s ním deti naozaj vyhrajú.

DETOA Pexeso dopravné značky
11,20 €

Drevené pexeso s motívom dopravných značiek. 36 kociek pomôže deťom s rozpoznávaním tvarov a keď sú staršie, môžete si s nimi precvičovať význam značiek, čo im pomôže s orientáciou v mestskej doprave.

Trefl Kocka edukačná drevená Wooden Toys
38,63 € 34,50 €

Nechajte Vaše deti precvičiť si motoriku zábavnou formou s labyrintom. Kocka ponúka aj ďalšie aktivity pre rozvoj zručností. Každá zo strán kocky ponúka deťom inú rozličnú aktivitu.

Woody Puzzle na doske - Abeceda
10,90 €

Drevená interaktívna a náučná hračka pre malé deti. Deti sa zábavnou formou učia rozlišovať tvary a abecedu. Krásne spracovanie s farebnými písmenami deti zaujme. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Bino Farma so zvieratkami, 49 ks
43,14 € 30,10 €

Objavujte s deťmi drevenú farmu so zvieratkami a pomôžte farmárovi a farmárke. Balenie obsahuje stodolu, ohradu a veľa zvieratiek. Podložku pod farmu si deti zložia z veľkých dielikov puzzle.

Hape Tahací pejsek na kolečkách
23,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Malé roztomilé štěňátko je připraveno na procházku se svým nejlepším přítelem! Děti si procházky zamiluji.

Woody Skladací vlak s potlačou, svetlom a zvukom
23,30 € 21 €

Drevený skladací vlak s potlačou za sebou vezie dva vagóniky a navyše má mašinka funkčné svetlo. Keď na seba chce upozorniť, sprevádza svoju jazdu zvukom.

Bino Obrázkové kocky - Baribal, 15ks
13,29 € 12 €

Pohyblivá skladačka z drevených farebných kociek. Skladá sa z oválneho podstavca s 3 drevenými tyčkami, na ktoré sa postupne skladajú kocky s ozubenými kolesami a do nich sa vkladá kocka s príslušným tvarom.

Bigjigs Toys Nasadzovanie na tyč dúhový panáčik
11,30 €

Nestarnúca drevená obľúbená hračka nasadzovanie na tyč dúhový panáčik. Tyč je so základňou spojená len povrázkom pre väčšiu bezpečnosť detí pre prípady, keď na hračku spadnú. Jemné farebné prevedenie.

Bigjigs Toys Nasadzovanie tvarov na tyče
11,20 €

Drevená hračka nasadzovanie tvarov na tyče prispieva nielen k vývoju detskej motoriky, ale aj k výučbe prvého počítania, poznávania farieb alebo tvarov. Všetko je navyše vyrobené v príjemných prírodných odtieňoch farieb.

Bino Hracia skrinka - Krtko

Bino Hracia skrinka - Krtko

Hodnotenie: 4,9
18,50 €

Hracia skrinka Krtko so zajacom. Postavička sa roztancuje podľa melódie, ktorá začne hrať po natiahnutí skrinky kľúčikom. Hračku, ktorú rodičia poznajú zo svojho detstva s obľúbeným motívom.

Viga Drevené hodiny

Viga Drevené hodiny

Hodnotenie: 5
17,20 € 14,50 €

Hračka pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť vďaka vysúvacím dielikom. Balenie obsahuje 12 rôznych tvarov rôznych farieb s číslami, ktoré možno do hodín vkladať.

Hape Puzzle - Skryté pod hladinou
32,10 € 25,40 €

Milujú vaše deti zvieratá a prírodu? Vďaka tomuto puzzle deti objavia život nad vodou aj pod vodou. Spočítajte všetkých svojich zvieracích kamarátov a zábava môže začať.

Woody Motorický labyrint veľký "Lienka, kvietok"
25,90 € 19,90 €

Motorická drevená hračka pre všetkych malých zvedavých neposedníkov. Labyrint veľký je vhodný pre rozvoj motoriky pri posúvaní korálikov z jednej strany na druhú, rozvíja cit v rukách a priestorové vnímanie.

Hape Veselý didaktický trojuholník s aktivitami
31,80 € 25 €

Veselý didaktický trojuholník – to je nekonečné množstvo aktivít pre vaše deti! Trojuholník má päť strán, na ktorých nájdete rôzne druhy zábavy – bludisko, farby, zrkadlo alebo zvieratká.

Teddies Mozaika guľôčková 63ks drevo
17,20 € 13,40 €

Drevená interaktívna hračka v podobe pestrofarebnej guľôčkovej mozaiky. Deti môžu vkladať guľôčky podľa predlohy alebo podľa svojej predstavivosti. Hračka podporuje rozvoj motoriky a fantázie.

Bino Puzzle veselé zvieratká
7,83 € 7,20 €

Detská vkladačka z dreva, v tvare ovocného stromu s veselými obrázkami zvieratiek. Dieťa sa podľa obrysov a tvaru snaží nájsť správny obrázok (rozvoj predstavivosti a logického myslenia), a umiestniť ho do správneho otvoru (rozvoj jemnej motoriky).

Bino Labyrint s korálky, žlutý
5,27 € 5,10 €

Dětská provlékačka je velmi užitečná. Posouvání barevných korálků z jedné strany na druhou je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a koordinace pohybu. Dítě se rozvíjí formou hry a zábavy.

Plan Toys Bubon

Plan Toys Bubon

Hodnotenie: 4,3
24,70 € 22,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Skvelý drevený bubon doplnený o drevenú paličku rozvíja u detí ako jemnú motoriku, tak i sluchový vnem. Tento bubon je veľmi obľúbenou pomôckou všetkých predškolákov.

Woody Vozík s kockami/pečiatkami ABC
10,90 €

Drevený vozík v prírodnom prevedení s červenými kolieskami a pestrofarebnými kockami. Každá kocka je z dvoch strán farebná a plasticky vyrobená tak, že slúži ako pečiatka. Na ostatných stranách sú jednofarebné číslice, písmenká, obrázky a ďalšie detské motívy.

Bino Vlak s domčekmi

Bino Vlak s domčekmi

Hodnotenie: 4,7
24,51 € 17,80 €

Drevený vláčik s kockami vo veselých farbách pre malých stavebníkov. Mnoho možností na využitie – ako stavebnica, skladačka, klasická mašinka s vagónikmi s nákladom i bez.

Woody Puzzle Ľudské telo - Dievča SK
7,60 € 7,20 €

Interaktívna a náučná drevená vkladačka. Anatómia ľudského tela pre najmenších. Po otočení lícovej časti puzzle (koža), vidí dieťa na rube orgány a pod nimi kosti, ktoré sa na tomto mieste skrývajú. Všetko je opatrené popiskami a základnými názvami.

Bino Ťahací krokodíl

Bino Ťahací krokodíl

Hodnotenie: 4,9
21,53 € 13 €

Krokodíl nílsky býval nebezpečným predátorom, teraz však môže byť veselým kamarátom vášho dieťaťa. Zábavný zelený krokodíl ako drevená ťahacia hračka pôjde vždy za vami.

Woody Puzzle Ľudské telo - Chlapec SK
7,60 € 7,20 €

Interaktívne a náučná drevená vkladačka. Anatómia ľudského tela pre najmenších. Po otočení lícovej časti puzzle (koža), vidí dieťa na rube orgány a pod nimi kosti, ktoré sa na tomto mieste skrývajú. Všetko je opatrené popiskami a základnými názvami.

Hape Motorický labyrint

Hape Motorický labyrint

Hodnotenie: 4,3
26,42 € 19,50 €

Didaktická hra Motorický labyrint ponúka nekonečné možnosti, ako pohybovať s guličkami po točitých špirálach a doviesť ich tak do cieľa. Žiarivé farby zaujmú chlapcov aj dievčatá. Krásna spodná časť bludiska zaujme farebnými ilustráciami a malým vláčikom.

Bino Vlak s domčekmi - Krtko
21,90 € 17,40 €

Drevený vláčik s kockami a postavičkou Krtka a jeho kamarátky žabky, vo veselých farbách pre malých stavebníkov. Mnoho možností na využitie – ako stavebnica, skladačka, klasická mašinka s vagónikmi s nákladom i bez.

Little Dutch Ring pyramide - růžová
13,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hra s kroužky je vhodná pro všestranné učení nejrůznějších dovedností. Tato hračka zabaví i ty nejmenší děti. Stavění a navlékání kroužků je snadné a děti budou nadšené. Balení obsahuje 7 dílků.

Bino Hra s kladivkom farma

Bino Hra s kladivkom farma

Hodnotenie: 4,7
14,47 € 8,30 €

Postavte si s deťmi kompletnú farmu i so zvieratkami. Z rozmanitých rôznofarebných dielikov možno vytvoriť mnoho motívov a pomocou klinčekov a kladivka ich pripevniť do korkovej podložky.

Woody Set skladacích veží
18,48 € 16,30 €

Postavte tri rôzne veže z drevenej farebnej stavebnice s rôznymi tvarmi. Didaktická drevená hračka, ktorá podporuje rozvoj myslenia, kombinatoriku, rozlišovanie farieb a tvarov.

Bino Vláčik s 2 vagónmi

Bino Vláčik s 2 vagónmi

Hodnotenie: 4,5
15,65 € 7,20 €

Drevený vláčik – ťahacia hračka, ktorá pomáha deťom s ich prvými krôčikmi a cvičením rovnováhy. Kocky sú navrhnuté tak, aby boli bezpečné a vhodné pre malé ručičky. Vďaka nim táto sada poskytuje nekonečne veľa zábavy so stavaním, riadením vlaku a učením poznávať veľkosti, postupnosť, protiklady (veľký/malý, hore/dole, doprava/doľava) a počítanie.

Brio Mini húsenica na kolieskach
10,33 € 9,80 €

Zoznámte sa s touto Mini húsenicou na kolieskach Brio! Je dosť malá pre drobné detské ruky, ale dosť veľká na to, aby zanechala veľký dojem. Klasická BRIO hračka hýbe hlavou hore a dole, keď s ňou deti jazdia.

Viga Drevená stavebnica kocky 6 ks
17,60 € 15,60 €

Drevené kocky so zvieratkami, číslami, ovocím a dopravnými prostriedkami z každej strany kocky. Možno stavať ako pyramídu na seba. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie.

Vilac Drevené motorické auto - nasadzovanie
22,50 €

Kamión s autíčkami v rôznych farbách je krásna didaktická hračka, ktorá má viac využitia. Deti sa môžu s autíčkami hrať, ale tiež ich môžu skladať na ťahač a tak si zlepšovať motoriku. Hračka navyše deti učí rozpoznávať farby a tvary.

Bino Zatĺkačka domček

Bino Zatĺkačka domček

Hodnotenie: 4,5
19,57 € 12,30 €

Zábavná drevená zatĺkačka pre malé deti. Zatĺkačka podporuje detskú motoriku a koordináciu pohybov pri zatĺkaní kolíkov paličkou. S touto hračkou sa deti zaručene zabavia.

Bino Abeceda se zvířátky, Anglická
19,48 € 12,70 €

Oblíbená hračka je vhodná pro všestranné učení nejrůznějších dovedností! Učte postupně děti abecedu a zvířátka v angličtině. S touto hrací deskou vám to půjde jako po másle.

DETOA Krtko, nerozlej to! Balančná hra
13,80 €

Balančná hračka Krtko nerozlej to, je vhodná pre malých hráčov od 4 rokov. Vždy začína najmladší hráč. Hodí kockou, vyberie valček farby, ktorá mu padla, a vloží valček ľubovoľne na vršok dreveného dielika. Hra pokračuje, kým sa valčeky nerozsypú alebo sa dielik s Krtkom neprevráti.

Vilac Traktor so zvieratkami - nasadzovanie
21,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Traktor so zvieratkami v rôznych farbách je krásna didaktická hračka, ktorá má viac využitia. Deti sa môžu so zvieratkami a traktorom hrať, ale tiež ich môžu skladať na náves a tak si zlepšovať motoriku. Hračka navyše deti učí rozpoznávať farby a tvary.