Bino Zatĺkačka korytnačka
28,40 € 16,30 €

Zábavná a farebná zatĺkačka v tvare korytnačky. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

Bino Veľký labyrint

Bino Veľký labyrint

Hodnotenie: 5
33,69 € 19,20 €

Veľký labyrint – multifunkčná hračka pre všestranné učenie najrôznejších zručností! Posúvanie korálikov z jednej strany na druhú je dobrým pomocníkom pri precvičovaní jemnej motoriky a citu v rukách. Hra, pri ktorej sa deti učia poznávať postupnosť, protiklady (hore/dole, malý/veľký, doprava/doľava) a počítanie, pomáha rozvíjať intelekt a logické uvažovanie.

Bino Vkládačka, dřevěný domeček
19,32 € 9,80 €

Nápaditá vkládačka s otvory ve střeše, které slouží pro třídění kostek. Hračka tak pomáhá rozvíjet intelekt, jemnou motoriku a mnoho dalšího.

Bino Káčer so xylofónom ťahací
12,90 € 12 €

Ťahacia hračka káčer so xylofónom farebný vás prenesie do čias vášho detstva. Počas jazdy hrá káčer paličkami na xylofón. Vhodné pre deti od 12 mesiacov.

Bino Multifunkčná motorická kocka
23 € 22,10 €

Multifunkčná motorická kocka je kvalitnou drevenou hračkou pre malé šikulky. Vďaka rozmanitým aktivitám, ktoré môžu deti na každej stene kocky plniť, precvičujú jemnú motoriku ruky, logiku a sústredenosť.

Bino Motorická kocka 5v1

Bino Motorická kocka 5v1

Hodnotenie: 4,7
23,49 € 14,50 €

Multifunkčná motorická kocka je kvalitnou drevenou hračkou pre malé šikulky. Vďaka rozmanitým aktivitám, ktoré môžu deti na každej stene kocky plniť, precvičujú jemnú motoriku ruky, logiku a sústredenosť.

Little Dutch Závodní dráha - růžová
22,49 € 21,80 €

Dřevěná autodráha se třemi barevnými autíčky, které díky překlopení snadno zdolávají kaskádu barevných silniček. Postavte autíčko na nejvyšší část autodráhy a sledujte co udělá!

Little Dutch Vláček - růžová
23,10 € 21,80 €

Drevený vláčik z dubového dreva má krásny tlačený dizajn. Vlak je 45 cm dlhý. Má lokomotívu a dva vagónikmi. Vláčik možné rozložiť na jednotlivé dieliky a potom opäť zložiť. Je vhodnou dekoráciou do detskej izby.

Viga Drevené chodítko-21%

Viga Drevené chodítko

Hodnotenie: 4,8
49,90 € 39,20 €

Akcia

Drevené chodítko s hernými prvkami pre rozvíjanie detskej chôdze a motoriky. Obsahuje rôzne prevliečky, bludisko a otáčacie hračky. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa
29,85 € 22,50 €

Náučné puzzle a spoločenská hra v jednom! Dieťa prikladá dieliky na magnetickú plochu. Postupne sa učí, kde sa nachádzajú jednotlivé krajiny. S poskladanou mapou si zahrá hru, ktorá bystrí zmysly a trénuje postreh. Dizajn: Veronika Budisky.

Viga Drevené chodítko, ružová
40,50 € 36,30 €

Drevené chodítko s hernými prvkami pre rozvíjanie detskej chôdze a motoriky. Obsahuje rôzne prevliečky, bludisko a otáčacie hračky. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

Bino Aktívna kocka 7v1

Bino Aktívna kocka 7v1

Hodnotenie: 4,5
50,55 € 29,10 €

Malé zvedavé deti si s touto multifunkčnou drevenou kockou užijú pri rozmanitých aktivitách veľa zábavy. Zároveň pri hraní precvičia motoriku a zlepšia i ďalšie zručnosti.

Little Dutch Počítadlo růžové
13,99 € 11,60 €

Věděli jste, že je duha symbolem radosti a štěstí? Pořiďte jednu i svým nejmenším. Stylové počítadlo ve tvaru duhy od značky Little Dutch bude skvělým praktickým dárkem, díky kterému se vaše ratolesti naučí počítat.

Viga Drevené počítadlo
21,82 € 10,90 €

Drevené počítadlo s farebnými guľôčkami. Učí deti rozoznávať tvary, farby a správnej motorike. Pomôžte im počítať a učte sa spoločne s tými najmenšími.

Viga Drevené magnetické písmenká a číslice
13,80 € 12,50 €

Akcia

Sada drevených magnetických písmeniek a číslic. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie. Táto hračka zabaví deti na dlhší čas a bude to učenie formou hry.

Viga Drevený ťaháčik ježko s aktivitami 5v1
37,10 € 32 €

Drevený ťaháčik ježko s aktivitami 5v1. Ide o kombináciu počítania, labyrintu so zvieratkami, guľôčkového labyrintu, ozubených kolies a náučných hier. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

Bino Autodráha

Bino Autodráha

Hodnotenie: 4,6
18,78 € 12 €

Drevená autodráha s tromi farebnými autíčkami, ktoré vďaka preklopeniu ľahko zdolávajú kaskádu farebných cestičiek. Postavte autíčko na najvyššiu časť autodráhy a sledujte čo urobí!

Melissa & Doug Dřevěná deska se zámky
34,10 €

Oddělejte zámek , otevřete očíslované dveře a zasmějte se, když uvidíte obrázek, který je zespoda na této hrací desce. Tato hra zabaví děti na dlouhou dobu.

Little Dutch Ring pyramide - růžová
13,10 €

Hra s kroužky je vhodná pro všestranné učení nejrůznějších dovedností. Tato hračka zabaví i ty nejmenší děti. Stavění a navlékání kroužků je snadné a děti budou nadšené. Balení obsahuje 7 dílků.

Woody Vkladacia krabička - nový dizajn
12,87 € 11,20 €

Táto vkladacia krabička je vyrobená tak, aby dieťa mohlo prestrčiť daný tvar len príslušným otvorom. Žiadny z obsiahnutých tvarov neprejde iným otvorom, ako ktorým je určené. Pomocníkom pre dieťa budú aj farby. Každý otvor je ohraničený farbou príslušného tvaru.

Hape Dominová dráha Robot
53,34 € 39,60 €

Vytvorte si zábavnú a farebnú cestu z domina. Využite všetky doplnky na vytvorenie pestrej dráhy. Potom stačí strčiť do jedného dielika a sledovať, ako sa všetko postupne položí. Neplatia tu žiadne pravidlá, domino nemožno postaviť dobre alebo zle.

Woody Motorický labyrint s počítadlom a zvieratkami
13,50 € 10,50 €

Novinka

Motorická hračka pre všetkých malých zvedavých neposedníkov. Labyrint je vhodný pre rozvoj motoriky pri posunovaní korálikov z jednej strany na druhú, rozvíja cit v rukách a priestorové vnímanie.

Viga Drevená abeceda a hodiny-15%
15,20 € 12,90 €

Akcia

Táto drevené abeceda a hodiny naučia deti rozoznávať farby, písmená a čísla. Dieťa tak získa všeobecnú predstavu o hodinách. Každé písmeno má na druhej strane slovo pre lepšie zapamätanie.

Viga Drevený labyrint so zvieratkami
11,70 € 11,20 €

Novinka

Drevený guľôčkový labyrint obsahuje farebné korálky a tvary, ktoré majú motívy zvieratiek. Pri posúvaní tvarov si deti rozvinú motorické schopnosti, trpezlivosť a cit v rukách.

Woody Počítadlo preklápacia s príkladmi
13,50 € 12,70 €

Novinka

Krásne počítadlo v pestrých farbách pomôže deťom osvojiť si základy matematiky. Počet korálikov na jednotlivých drôtoch zodpovedá drevenej číslici vsadenej v podložke. Dieťa tak môže trénovať jednotlivé matematické úlohy, ktoré vidia napísané na strednej deliacej priečke.

Woody Didaktická kocka malá s magickými kolieskami
15 € 12,70 €

Novinka

Didaktická pomôcka pre rozvoj logiky a jemnej motoriky. Obsahuje: systém ozubených do seba zapadajúcich otočných koliesok, preklápacie doštičky s obrázkami, labyrint so zvieratkami, vkladacie tvary a na veku 3D drôtený labyrint s korálkami, ktoré je možno posúvať po drôtených špirálach a ohyboch tejto konštrukcie.

Viga Drevená hra - Noemova archa
9,30 € 9,10 €

Drevená hra Noemova archa pre deti. Keď dieťa udrie do zvieratka, tak zvieratko vyskočí. -U detí sa rozvíja jemná motorika a koordinácia pohybov.

Woody Veža z 5-tich kociek Zvieratká
10,92 € 9,10 €

Kocky sa dajú skladať na seba i do seba a majú niekoľko funkcií. Každá kocka obsahuje otvor, do ktorého sa vkladá kocka príslušného tvaru a farby. Na ďalších stenách sú obrázky s počtom zvieratiek a to odpovedá číslici a na vedľajšej strane kocky.

Little Dutch Skládačka růžová
21,80 €

Duha není jen na nebi, ale je to i krásná hračka pro motorický rozvoj. Tato hračka nebude sloužit jen pro hru, ale také jako perfektní dekorace v dětském pokoji.

Viga Drevená vkladačka tvary-46%
21,82 € 11,70 €

Akcia

Drevená vkladačka s farebnými tvarmi. Učí deti rozoznávať tvary, farby a správnej motorike. Pomôžte im vkladať tie správne tvary a učte sa spoločne s tými najmenšími.

Bino Hra s kladivkom, 243 dielikov
12,75 € 9,40 €

Obľúbená hra s kladivkom podporuje tvorivosť a predstavivosť detí. Z rozmanitých rôznofarebných dielikov možno vytvoriť mnoho motívov a pomocou klinčekov a kladivka ich pripevniť do korkovej podložky. Obsahuje celkom 243 dielikov.

Goki Hudobný nástroj - dažďová palička
22,90 € 21,40 €

Tento hudobný nástroj vytvára zvuk padajúceho dažďa, ktorý je veľmi upokojujúci. Otočením hrkálky dieťa pozoruje poskakujúce kovové guličky a počuje ich upokojujúci zvuk. Skvelé pre zmyslový vývoj dieťaťa.

Viga Drevené navliekanie - dopravné prostriedky
11,50 € 10,10 €

Drevené navliekanie dopravných prostriedkov. Obsahuje 12 drevených blokov a 1 navliekací povrázok. Balené v krabičke, ktorá slúži ako úschovný box. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

Viga Drevená vkladačka a ťahačka - kamión
14,70 € 14,20 €

Novinka

Tento krásny farebný kamión je na štyroch kolieskach a riadi ho medvedík. Kamión je s otvormi, ktoré majú rôzne tvary, do ktorých možno vkladať dieliky. Tie majú rôzne farby a čísla. Daný tvar možno prestrčiť len príslušným otvorom.

Woody Hra s kockou Hlavolam
7 € 6,10 €

Novinka

Zábavná detská hra, ktorá vychádza z klasickej hry Tetris. Deti si hrou precvičia predstavivosť a logické myslenie. Dieťa hádže kockou a podľa hodenej farby vkladá jednotlivé kúsky skladačky do krabičky tak, aby do seba správne zapadali.

Hape Zatloukačka s xylofonem
31,90 € 25,40 €

Zatloukačka s xylofonem v poutavém barevném provedení nadchne každého malého muzikanta! Na klávesy lze hrát i samostatně. Balení obsahuje zatloukačku se třemi koulemi, paličku, klávesy.

Bino Čo kam patrí, tiene - Krtko
14,50 € 9,80 €

Táto veselá hra s motívom krtka a jeho kamarátov spočíva v priraďovaní farebných obrázkov z rozprávky na správne miesto podľa predkreslenej siluety. Deti sa pri hraní nielen zabavia na dlhé hodiny, ale tiež zdokonalia logické myslenie, motorické schopnosti a zručnosť.

Woody Viacúčelový kalendár - AJ verzia
16,78 € 12,70 €

Drevený viacúčelový kalendár s hodinami je hračkou, s ktorou sa dieťa naučí názvy mesiacov v roku, dni v týždni, ročné obdobie, počasie a hlavne sa zoznámi s hodinami a to v dvanástom aj dvadsaťštyri hodinovom formáte. Všetko je v anglickom jazyku.

Hape Korálkové počítadlo duhové
14,20 €

Korálkové počítadlo je jako stvořené pro počítání jednoduchých úloh. Počítadlo má 10 řad v 5-ti barevných variantách a je ideálním nástrojem pro chápání smyslu sčítání a odčítání.

Woody Počítadlo prírodné s farebnými korálkami
11,70 € 9,40 €

Drevené počítadlo v drevenom ráme je obľúbená hračka všetkých detí, ktoré rady počítajú, alebo sa ešte len učia počítať. Farebné guľôčky im pomôžu pri počítaní a učenie bude zábavnejšie.

Bigjigs Toys Dřevěné aktivní chodítko zahrada
70,16 € 56,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Vaše batoľa bude ešte viac nadšené z chodenia vďaka drevenému aktívnemu chodítku záhrada. Konečne sa stane mobilným s týmto pestrofarebným chodítkom vybaveným ďalšími zábavnými prvkami. A keď si bude potrebovať trochu oddýchnuť, môže si sadnúť a hrať sa s jeho zrkadlom, vhadzovaním tvarov, labyrintom a ďalším.

Viga Drevená ťahacia sliepočka
18,08 € 10,90 €

Drevená ťahacia sliepočka s kuriatkami o rozmere 36×14,5×5,5 cm. Zlepšuje koordináciu pohybu dieťaťa, koncentráciu pri ťahaní a rozvoj zmyslov pri hraní sa s tvarmi.

Viga Drevené hodiny

Viga Drevené hodiny

Hodnotenie: 5
17,20 € 13,10 €

Hračka pomáha zlepšiť manuálnu zručnosť a obratnosť vďaka vysúvacím dielikom. Balenie obsahuje 12 rôznych tvarov rôznych farieb s číslami, ktoré možno do hodín vkladať.

Woody Vláčik s potlačou, malý
11,44 € 10,90 €

Vláčik s potlačou z dreveného materiálu. Úlohou dieťaťa je nasunúť kocky vlaku na tyčky tak, aby bol naložený celý náklad. Pri tejto činnosti deti zdokonaľujú jemnú motoriku, logiku a koordináciu pohybov.

Hape Mini dráha pre autíčka
23,66 € 15,20 €

Sledujte, ako sa vaše závodné autíčka predbiehajú! Táto závodná dráha bude obľúbenou súčasťou herne vašich detí. Ktoré z pretekárskych áut je najrýchlejšie? Pretekajte a zaznamenajte výsledky! Hračka rozvíja fyzické zručnosti detí.

Goki Skladačka - Kocka

Goki Skladačka - Kocka

Hodnotenie: 5
13,70 € 12 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada obsahuje 4 samostatné kocky a 26 predlôh. Kocky sú vyrobené z masívneho dreva a predlohy z kvalitnej a odolnej preglejky. Predtlačené drevené tabuľky ukazujú, ktoré farby a tvary na 4dielnej kocke je treba k sebe priradiť, aby zodpovedali predlohe. Verte, že to nie je tak jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

DETOA Strkadlo Krtko drevo 55cm
21,50 € 16 €

Drevené strkadlo s rozprávkovým krtkom si určite každé dieťa zamiluje. Hračka je vhodná pre deti od 1 roka. Krtko sa pri pohybe kolíše a cinká rolničkami.

Viga Drevená mašinka-45%

Viga Drevená mašinka

Hodnotenie: 4,2
28,81 € 15,60 €

Akcia

Drevená mašinka skladačka. Vďaka tejto hračke sa tým najmenším rozvíjajú všetky zmysly. Rozlišovanie tvarov a farieb je teraz omnoho jednoduchšie, a že je ich na poznávanie naozaj veľa.