Bino Zatĺkačka korytnačka-47%
28,40 € 14,90 €

Akcia

Zábavná a farebná zatĺkačka v tvare korytnačky. Použité farby sú špeciálne vyvinuté pre drevené hračky a sú odolné aj proti slinám detí. Drevo, ktoré sa používa pre tieto hračky, väčšinou pochádza z lesníckych spoločností zapojených do zalesňovania. To ponúka všetkým zákazníkom možnosť prispieť k zachovaniu prirodzene rastúcich lesov.

Bino Motorická kocka-41%

Bino Motorická kocka

Hodnotenie: 4
44,41 € 25,80 €

Akcia

Multifunkčná motorická kocka je kvalitná drevená hračka pre malé šikulky. Vďaka rozmanitým aktivitám, ktoré môžu deti na každej stene kocky plniť, precvičujú jemnú motoriku ruky, logiku a sústredenosť.

Bino Drevené hodiny

Bino Drevené hodiny

Hodnotenie: 4
14,78 € 11,60 €

Kvalitná drevená edukatívna hračka v podobe krásnych farebných hodín, s farebným ciferníkom a odnímateľnými číslami. Vaše dieťa sa vďaka tejto pomôcke ľahko naučí farby, čísla, určovanie času a navyše si precvičí logické myslenie.

Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa-29%
29,85 € 21,10 €

Akcia

Náučné puzzle a spoločenská hra v jednom! Dieťa prikladá dieliky na magnetickú plochu. Postupne sa učí, kde sa nachádzajú jednotlivé krajiny. S poskladanou mapou si zahrá hru, ktorá bystrí zmysly a trénuje postreh. Dizajn: Veronika Budisky.

Bino Ťahací pes

Bino Ťahací pes

Hodnotenie: 3,5
14,78 € 12,80 €

Roztomilý malý psík má radosť, že vás vidí. Pozrite ako veselo vrtí chvostíkom. Milá, drevená, ťahacia hračka v podobe farebného psíka sa vďaka otáčaniu koliesok celá rozhýbe. Kamarát, ktorého má vaše dieťatko stále so sebou

Little Dutch Vláček - růžová
23,30 €

Dřevěný vláček z masivu má krásný tištěný design. Vlak je 45 cm dlouhý. Má lokomotivu a dva vagonky. Vláček lze rozložit na jednotlivé dílky a poté opět složit. Je vhodnou dekorací do dětského pokoje.

Bino Farma so zvieratkami, 49 ks-44%
40,71 € 22,70 €

Akcia

Objavujte s deťmi drevenú farmu so zvieratkami a pomôžte farmárovi a farmárke. Balenie obsahuje stodolu, ohradu a veľa zvieratiek. Podložku pod farmu si deti zložia z veľkých dielikov puzzle.

Vilac Drevené motorické auto - nasadzovanie
24,10 €

Kamión s autíčkami v rôznych farbách je krásna didaktická hračka, ktorá má viac využitia. Deti sa môžu s autíčkami hrať, ale tiež ich môžu skladať na ťahač a tak si zlepšovať motoriku. Hračka navyše deti učí rozpoznávať farby a tvary.

Vilac Traktor so zvieratkami - nasadzovanie
23,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Traktor so zvieratkami v rôznych farbách je krásna didaktická hračka, ktorá má viac využitia. Deti sa môžu so zvieratkami a traktorom hrať, ale tiež ich môžu skladať na náves a tak si zlepšovať motoriku. Hračka navyše deti učí rozpoznávať farby a tvary.

SIMBA Multifunkčná kocka drevená
21,41 € 18,60 €

Multifunkčná farebná kocka z kvalitného dreva je pre deti atraktívna ako vzhľadom, tak funkciami. Počas zábavných hier navyše deti rozvíjajú svoju jemnú motoriku, logické myslenie i fantáziu.

Vilac Drevený ťahací psík
19,30 €

Drevená hračka značky Vilac ťahacie psík sa stane skvelým spoločníkom vášho dieťaťa. Psík má pohyblivé telo aj ušká a chvostík na pružine. Na kolieskach je gumový prúžok proti hluku.

Trefl Kocka edukačná drevená Wooden Toys
38,63 € 28,30 €

Nechajte Vaše deti precvičiť si motoriku zábavnou formou s labyrintom. Kocka ponúka aj ďalšie aktivity pre rozvoj zručností. Každá zo strán kocky ponúka deťom inú rozličnú aktivitu.

Bigjigs Toys Drevené nasadzovacie hodiny
14,70 €

Krásne nasadzovacie hodinky s rôznofarebnými dielikmi sú ideálnym doplnkom akejkoľvek materskej škôlky, detského kútika alebo tiež vašej detskej izby. Jednotlivé dieliky možno vybrať a umiestniť späť a tým si dieťa môže zlepšovať svoju obratnosť a koordináciu.

Bigjigs Toys Zatĺkačka - veža
11,20 €

Jednoduchá drevená zatĺkačka sľubuje hodiny zábavného búšenia. Každá farebná loptička je zrazená dole do spodnej časti veže a po umiestnení späť na vrchol, môžete začať znova. Klepanie a posúvanie gule môže pomôcť rozvíjať jemnú motoriku, koordináciu oko-ruka a rozpoznávať farby.

Vilac Farma so zvieratkami pre najmenších
28,30 €

Prenosný drevený domček farma pre najmenších obsahuje veľa zvieratiek. Deti ich môžu vkladať do domčeka príslušnými otvormi a pritom sa hrať na zvieraciu farmu nekonečnou detskou fantáziou.

Brio Mini húsenica na kolieskach
10,50 €

Zoznámte sa s touto Mini húsenicou na kolieskach Brio! Je dosť malá pre drobné detské ruky, ale dosť veľká na to, aby zanechala veľký dojem. Klasická BRIO hračka hýbe hlavou hore a dole, keď s ňou deti jazdia.

Brio Skladací klaun Brio
20,70 € 17,10 €

Tento drevený farebný skladací klaun deťom zaručene zdvihne náladu. Klasická drevená hračka značky Brio je známa už od roku 1955. Učí deti poznávať farby a zdokonaľuje ich koordináciu.

Bino Motorická kocka 5v1
20,32 € 18,60 €

Multifunkčná motorická kocka je kvalitnou drevenou hračkou pre malé šikulky. Vďaka rozmanitým aktivitám, ktoré môžu deti na každej stene kocky plniť, precvičujú jemnú motoriku ruky, logiku a sústredenosť.

Hape Tahačka Noemova archa
29,54 € 26,40 €

Ťaháčiky Noemova archa poteší malých milovníkov zvieratiek! Jedná sa nielen o ťaháčikmi a vkladačky v jednom. Niektoré zvieratká je dovnútra možné umiestniť cez vyrezaná okienka.

Viga Drevené chodítko
49,90 € 42,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Drevené chodítko s hernými prvkami pre rozvíjanie detskej chôdze a motoriky. Obsahuje rôzne prevliečky, bludisko a otáčacie hračky. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

Little Dutch Počítadlo růžové
15,10 €

Věděli jste, že je duha symbolem radosti a štěstí? Pořiďte jednu i svým nejmenším. Stylové počítadlo ve tvaru duhy od značky Little Dutch bude skvělým praktickým dárkem, díky kterému se vaše ratolesti naučí počítat.

Woody Kamión s vkladacími tvarmi - zvieratká
15,89 € 13,60 €

Vkladací kamión so zvieratkami učí dieťa poznať tvary zvieratiek a vkladať ich do patričných otvorov. Hračka je aj určená pre rozvoj motoriky. Obsahuje tiež povrázok na ťahanie, takže sa s ním deti naozaj vyhrajú.

Viga Drevené kocky 9 ks - farma
12,40 € 10,50 €

Drevené kocky, ktoré možno stavať vertikálne – navliekaním na tyčky. Možno zložiť 4 rôzne obrázky. Deti sa naučia zvieratá, ktoré žijú na farme. Kocky sú vhodné aj pre malé deti.

Teddies Mozaika guľôčková 63ks drevo
17,20 € 15,10 €

Drevená interaktívna hračka v podobe pestrofarebnej guľôčkovej mozaiky. Deti môžu vkladať guľôčky podľa predlohy alebo podľa svojej predstavivosti. Hračka podporuje rozvoj motoriky a fantázie.

DETOA Pexeso dopravné značky
11,20 €

Drevené pexeso s motívom dopravných značiek. 36 kociek pomôže deťom s rozpoznávaním tvarov a keď sú staršie, môžete si s nimi precvičovať význam značiek, čo im pomôže s orientáciou v mestskej doprave.

DETOA Strkadlo Krtko drevo 55cm
17,10 €

Drevené strkadlo s rozprávkovým krtkom si určite každé dieťa zamiluje. Hračka je vhodná pre deti od 1 roka. Krtko sa pri pohybe kolíše a cinká rolničkami.

Viga Drevený labyrint

Viga Drevený labyrint

Hodnotenie: 5
13,18 € 10,80 €

Drevený labyrint má rôzne farebné tvary, ktoré sa ľahko posúvajú po troch farebných dráhach. Táto hračka zaujme všetky deti. Pri posúvaní tvarov si deti rozvinú motorické schopnosti a cit v rukách.

Viga Drevená pyramída 3v1
21,73 € 18,20 €

Skladacia drevená pyramída 3v1 iste nadchne všetky deti. Tyčky sú so základňou spojené povrázkom pre väčšiu bezpečnosť detí pre prípad, keby na hračku spadli. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie.

Woody Vkladacia krabička - nový dizajn
12,87 € 11,20 €

Táto vkladacia krabička je vyrobená tak, aby dieťa mohlo prestrčiť daný tvar len príslušným otvorom. Žiadny z obsiahnutých tvarov neprejde iným otvorom, ako ktorým je určené. Pomocníkom pre dieťa budú aj farby. Každý otvor je ohraničený farbou príslušného tvaru.

Viga Drevený ťahací xylofón krokodíl
15,70 € 13,20 €

Novinka

Drevený ťahací xylofón s motívom krokodíla. Hudba pomáha k správnemu vývoju už od útleho veku. Je prirodzeným spôsobom vyjadrovania pocitov a emócií. Napomáhá správnemu rozvoju reči.

Woody Vozík s kockami/pečiatkami ABC
10,92 € 9,70 €

Drevený vozík v prírodnom prevedení s červenými kolieskami a pestrofarebnými kockami. Každá kocka je z dvoch strán farebná a plasticky vyrobená tak, že slúži ako pečiatka. Na ostatných stranách sú jednofarebné číslice, písmenká, obrázky a ďalšie detské motívy.

Viga Drevená vkladačka kocka
16,68 € 13,90 €

Drevená vkladacia krabička na kocky rôznych tvarov a farieb. Daný tvar možno prestrčiť len príslušným otvorom. Po vložení všetkých tvarov sa jednoducho zdvihne veko a môže sa začať znovu.

DETOA Čo kam patrí? 36 drevených kociek
11,20 €

Drevená hra na motívy pexesa Čo tam patrí necháva hráčov zaradiť kocky k rôznym miestam. 36 kociek pomôže deťom s rozpoznávaním vzťahov medzi rôznymi prostrediami a zvieratami, alebo predmetmi.

DETOA Krtko, nerozlej to! Balančná hra
13,70 €

Akcia

Balančná hračka Krtko nerozlej to, je vhodná pre malých hráčov od 4 rokov. Vždy začína najmladší hráč. Hodí kockou, vyberie valček farby, ktorá mu padla, a vloží valček ľubovoľne na vršok dreveného dielika. Hra pokračuje, kým sa valčeky nerozsypú alebo sa dielik s Krtkom neprevráti.

Woody Set skladacích veží
18,48 € 15,50 €

Postavte tri rôzne veže z drevenej farebnej stavebnice s rôznymi tvarmi. Didaktická drevená hračka, ktorá podporuje rozvoj myslenia, kombinatoriku, rozlišovanie farieb a tvarov.

DETOA Krtko a mašinka drevo 12cm
9,56 € 9,30 €

Ťahacia drevená detská hračka Krtko a mašinka urobí radosť hlavne malým deťom, ktoré sprevádza pri ich prvých krôčikoch. Veľmi kvalitná česká drevená hračka z populárneho detského seriálu.

DETOA Vláčik Krtko

DETOA Vláčik Krtko

Hodnotenie: 5
10,90 € 9,70 €

Detský drevený vláčik s tromi známymi pasažiermi Krtkom, myškou a žabkou. Jednotlivé časti vláčika sa dajú rozobrať a podľa fantázie detí opäť zložiť späť. I Krtko a jeho kamaráti sa dajú presúvať.

Viga Drevená nástenná hra medveď
55,30 € 45,40 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Drevená nástenná hra s motívom medveďa. Hračka obsahuje skrutkovacie matice, zrkadielko, drevený labyrint a ozubené kolieska. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

Bino Hra s kladivkom hasiči
13,66 € 9,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Postavte si s deťmi kompletnú hasičskú stanicu aj s ohňom. Z rozmanitých rôznofarebných dielikov možno vytvoriť mnoho motívov a s pomocou klinčekov a kladivka ich pripevniť do korkovej podložky.

Viga Drevený labyrint - farmár
13,19 € 10,80 €

Drevený labyrint má veselé farebné tvary, ktoré sa ľahko posúvajú po dvoch farebných dráhach. Súčasťou labyrintu je magnetická figúrka farmára. Pri posúvaní tvarov si deti rozvinú motorické schopnosti a cit v rukách.

Viga Drevená mašinka

Viga Drevená mašinka

Hodnotenie: 1
28,81 € 14,70 €

Drevená mašinka skladačka. Vďaka tejto hračke sa tým najmenším rozvíjajú všetky zmysly. Rozlišovanie tvarov a farieb je teraz omnoho jednoduchšie, a že je ich na poznávanie naozaj veľa.

DETOA Krtko a žmurkajúce auto
15,40 €

Krtko a žmurkajúce auto je skvelá drevená hračka, ktorá podporuje rozvoj jemnej motoriky a myslenia. Auto sa skladá z oddeliteľných častí, takže ho môžu deti pomocou náradia rozobrať a zase zložiť.

Viga Drevená prevliekačka - zvieratká
20,67 € 10,10 €

Drevená prevliekačka so zvieratkami. Cieľom tejto hračky je prevliecť povrázok všetkými otvormi. Učí deti zlepšiť zmysly, rozoznávať zvieratká a pracovať so svojou koncentráciou.

Viga Drevená prevliekačka - divoké zvieratká
20,67 € 9,10 €

Drevená prevliekačka s divokými zvieratkami. Cieľom tejto hračky je prevliecť povrázok všetkými otvormi. Učí deti zlepšiť zmysly, rozoznávať zvieratká a pracovať so svojou koncentráciou.

DETOA Strkadlo Krtko a vrtuľník
15,70 € 15,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené strkadlo s rozprávkovým Krtkom si určite každé dieťa zamiluje. Hračka je vhodná pre deti od 1 roka. Vrtuľa sa pri pohybe roztočí a deti tak budú mať o zábavu postarané.

Brio Zmyslové kocky
25,84 € 17,40 €

Kocky sú neodolateľné a obzvlášť tie, ktoré spúšťajú vaše zmysly. Premeniť ich od konca a skúmať rôzne konštrukcie, materiály, tvary, farby a zvuky. Potom ich môžete vyskladať a zhodiť zase dole!

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: