10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Drevené didaktické hračky

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Drevené didaktické hračky na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
 • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
 • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
 • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
 • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
 • Ak produkt z kategórie Drevené didaktické hračky nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
 • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Drevené didaktické hračky – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Bino Veľký labyrint Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa
Bino Veľký labyrint

Veľký labyrint – multifunkčná hračka pre všestranné učenie najrôznejších zručností! Posúvanie korálikov z jednej strany na druhú je dobrým pomocníkom pri precvičovaní jemnej motoriky a citu v rukách. Hra, pri ktorej sa deti učia poznávať postupnosť, protiklady (hore/dole, malý/veľký, doprava/doľava) a počítanie, pomáha rozvíjať intelekt a logické uvažovanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa
Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa

Náučné puzzle a spoločenská hra v jednom! Dieťa prikladá dieliky na magnetickú plochu. Postupne sa učí, kde sa nachádzajú jednotlivé krajiny. S poskladanou mapou si zahrá hru, ktorá bystrí zmysly a trénuje postreh. Dizajn: Veronika Budisky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Viga Drevené ozubené kolieska Woody Svet v obrázkoch, 2 v 1, Hraj sa a uč sa
Viga Drevené ozubené kolieska

Drevené ozubené kolieska. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie. Tieto kolieska zabavia deti na dlhé chvíle.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ZOPA Drevené aktivity chodítko kuchynka ZOPA Drevené aktivity chodítko kuchynka
ZOPA Drevené aktivity chodítko kuchynka

Roztomilé chodítko v tvare kuchynky dieťa bezpečne prevedie prvými krôčikmi. Na držanie rovnováhy slúži drevená rukoväť, za ktorou sa dieťa môže chytiť. Štyri tiché kolesá potom pomôžu s učením stability a prvých krokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Viga Drevený box s aktivitami 5v1 ZOPA Drevené aktivity chodítko kuchynka
Viga Drevený box s aktivitami 5v1

Tento drevený box je s rôznymi aktivitami. Kocka obsahuje vkladačku, labyrint, bludisko, ozubené kolieska a otáčacie prvky. Posúvaním korálok z jednej strany na druhú si dieťa precvičí jemnú motoriku a cit v rukách.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Viga Drevené chodítko s aktivitami ZOPA Drevené aktivity chodítko kuchynka
Viga Drevené chodítko s aktivitami

Drevené chodítko s hernými prvkami pre rozvíjanie detskej chôdze a motoriky. Obsahuje rôzne prevliekačky, bludisko a otáčacie hračky. Táto hračka zabaví deti na dlhé chvíle.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Výpredaj
Cool Mango Colory – hra na triedenie farieb – farebné puzzle na triedenie, výzva na dúhové bludisko, hru na živé triedenie Cool Mango Colory – hra na triedenie farieb – farebné puzzle na triedenie, výzva na dúhové bludisko, hru na živé triedenie
Cool Mango Colory – hra na triedenie farieb – farebné puzzle na triedenie, výzva na dúhové bludisko, hru na živé triedenie

Podporte svoju zvedavosť a zlepšite svoje schopnosti s našou magnetickou hrou na triedenie farieb. Ide o zábavnú a zároveň vzdelávaciu hračku, ktorá spája prvky bludiska, triedenia farieb a výziev pre viacerých hráčov.

môžete mať 19.07 - 23.07

Melissa & Doug Drevená doska so zámkami Cool Mango Colory – hra na triedenie farieb – farebné puzzle na triedenie, výzva na dúhové bludisko, hru na živé triedenie
Melissa & Doug Drevená doska so zámkami

Oddeľte zámok, otvorte očíslované dvere a zasmejte sa, keď uvidíte obrázok, ktorý je zospodu na tejto hracej doske. Táto hra zabaví deti na dlhú dobu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Jazdík psík na tyči Cool Mango Colory – hra na triedenie farieb – farebné puzzle na triedenie, výzva na dúhové bludisko, hru na živé triedenie
Bino Jazdík psík na tyči

Krásne farebné spracované strkadlo. Jazdík na tyči je hračka, ktorú môže dieťa tlačiť pred sebou a pomáha tak rozvíjať jeho motorické schopnosti. Deti sa učia rozlišovať farby a zvieratá. Výhodou ťahacích hračiek na tyči je to, že ich deti vozia pred sebou a nemusia sa pri chôdzi na ešte vratkých nôžkach otáčať.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
CoolCeny Drevený detský interaktívny kalendár - Žaba CoolCeny Drevený detský interaktívny kalendár - Žaba
CoolCeny Drevený detský interaktívny kalendár - Žaba

Interaktívny vzdelávací drevený kalendár s veselým motívom žaby prináša deťom spustu zábavy

môžete mať 18.07 - 19.07

Woody Puzzle ABC masívne písmená na doske CoolCeny Drevený detský interaktívny kalendár - Žaba
Woody Puzzle ABC masívne písmená na doske

Drevená interaktívna a náučná hračka pre malé deti. Deti sa zábavnou formou učia rozlišovať tvary a písmená. Krásne spracovanie s farebnými písmenami deti zaujme. Vhodné pre deti od 3 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Bino Hra s kladivkom hasiči CoolCeny Drevený detský interaktívny kalendár - Žaba
Bino Hra s kladivkom hasiči

Postavte si s deťmi kompletnú hasičskú stanicu aj s ohňom. Z rozmanitých rôznofarebných dielikov možno vytvoriť mnoho motívov a s pomocou klinčekov a kladivka ich pripevniť do korkovej podložky.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

Drevené didaktické hračky

Drevené didaktické hračky sú vhodné už pre najmenšie alebo pre deti od 1 roka. Obľúbené sú drevené motorické hračky, drevené hračky na stenu či mechanické drevené hračky.

Drevené hračky na stenu

 • Drevené hračky na stenu majú podobu najrôznejších labyrintov. Bludisko sa prechádza s korálkami alebo tvarmi. Môžu mať podobu menšieho obrázka alebo byť dekoráciou, ktorá zaberá veľkú časť steny v detskej izbičke. Deti podporujú v logickom myslení a predstavivosti.

Didaktické hračky pre najmenších

 • Didaktické hračky pre najmenších majú podobu hrkálok s korálkami. Deti sa učia rozoznávať farby a trénujú úchop. Na Hrkálky sú uchytené rôzne tvary väčších rozmerov, aby boli hračky bezpečné, ale zároveň ľahké na nepresný úchop bábätiek.

Didaktické hračky od 1 roka

 • Pre deti staršie ako 1 rok voľte hračky v podobe vkládaček či ťahacích hračiek v jednoduchom prevedení. Vkladačky by mali byť s jednoduchými a veľkými tvarmi. Najprv sa deti učia poznávať základné farby a tvary, až potom môžete voliť vkladačky s asymetrickými výrezmi. Z ťahacích hračiek sú obľúbené zvieratká ako napríklad húsenice, korytnačky, psíkovia.

Drevené motorické hračky

 • Hračky rozvíjajúce jemnú motoriku sú v podobe drevených vkládaček. Je nutné rozpoznanie tvarov či labyrintov s korálkami. Vkladačky môžu byť väčších tvarov s jednoduchými líniami alebo asymetrické s náročnejším umiestnením obrázku. Labyrinty s korálkami precvičujú logiku aj jemnú motoriku.

Mechanické drevené hračky

 • Mechanické drevené hračky vyžadujú zostavenie do konkrétneho tvaru a následne sa uvádzajú do pohybu. Môžu to byť najrôznejšie skladačky vláčikov alebo zvieratiek. Obľúbené sú aj rôzne guličkové dráhy s možnosťou naklápania.