Slúchadlá Apple AirPods sú cenené pre svoje jedinečné schopnosti a možnosť bezdrôtového pripojenia. Ako sa líši rad Apple AirPods 1, Apple AirPods 2019 2. generácie a aké sú novinky u Apple AirPods Pro?

Zobraziť viac

Prečo kúpiť Apple AirPods?

  + skvelý výkon pre kvalitné zvukové počúvanie
  + možnosť bezdrôtového pripojenia aj nabíjania
  + skvele padnúci tvar slúchadiel
  + potláčajú okolitý hluk
  + možnosť telefónnych hovorov
  + kompaktné rozmery pre jednoduchý transport

→ Dostupné rady slúchadiel Apple AirPods:

Apple AirPods 1. generácie

 • Slúchadlá Apple AirPods 1. generácie sa pohybujú na trhu od roku 2017, sú vybavené inovatívnym čipom Apple W1, ktorý umožňuje bezdrôtové pripojenie a prvotriedny zvuk.

Slúchadlá 1. generácie vydržia hrať 5 hodín, súčasťou balenia je aj bezdrôtové dobíjacie puzdro s kapacitou, ktorá pokryje niekoľko ďalších nabití (až 24 hodín počúvania). Aktivácia slúchadiel sa spustí jednoduchým kliknutím, potom už fungujú automaticky.

→ Máte Apple AirPods 1 a chcete využiť možnosť bezdrôtového nabíjania? Bezdrôtové nabíjacie puzdro Apple AirPods možno zakúpiť aj samostatne.


Apple AirPods 2. generácie

 • Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods 2. generácie vstúpila na trh v roku 2019, pracujú s výkonnejším čipom H1, ktorý prináša znateľné vylepšenia.

Slúchadlá 2. generácie majú takmer totožný dizajn ako AirPods 1. generácie, líšia sa však výkonom a rozšírením funkcií. AirPods 2 umožňujú 2× rýchlejšie pripojenie a vyššiu kvalitu zvuku, ovládanie je možné pomocou hlasovej asistentky Siri, líšia sa tiež výdržou batérie počas hovorov. AirPods 2 vydržia na jedno nabitie až 3 hodiny.

AirPods 2. generácie sú k dostaniu s dvoma druhmi puzdier:

 • Apple AirPods s nabíjacím puzdrom - rýchle nabíjanie pomocou dátového kábla Lightning
 • Apple AirPods s bezdrôtovým nabíjacím puzdrom - puzdro sa jednoducho položí na Qi nabíjaciu podložku, o stave nabíjania informuje LED kontrolka na prednej strane puzdra, v prípade absencie podložky možno nabíjať aj za pomoci Lightning portu

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro s bezdrôtovým dobíjacím puzdrom majú oproti pôvodným dvom modelom ešte niekoľko výhod navyše. Ktoré to sú?

 • Aktívne potlačenie hluku - dokáže veľmi efektívne odizolovať okolitý zvuk, aby bol zážitok z počúvania čo najintenzívnejší
 • Transparentný režim - naopak umožňuje počúvanie hudby aj okolitých zvukov
 • Silikónové štuple - lepšie sa prispôsobia tvaru ucha a zaistia maximálnu tesnosť
TIP!

Apple AirPods môžete ľahko prepojiť s každým príslušenstvom Apple, ako sú telefóny Apple iPhone, Apple iPad, Apple Macbook notebooky alebo Apple Watch. S pomocou funkcie Bluetooth je možné pripojiť aj k príslušenstvu iných výrobcov.

Najpredávanejšie

Apple AirPods 2021 MME73ZM/A
45x

Apple AirPods 2021 MME73ZM/A

199 €
Doprava zadarmo

Ďalšie ponuky od 172 €

Legendy v 3. generácii sú tu – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 slúchadlá Apple AirPods (2021) vystrelí každého poslucháča či poslucháčku do hudobného raja. Hrajú špičkovým zvukom, ktorý je automaticky prispôsobený polohe hlavy aj tvaru ucha. Do výbavy dostali mikrofóny pre handsfree hovory aj hlasové ovládanie. Na nabitie hrajú až 6 h, ďalších 24 h prevádzky slúchadiel pridá nabíjací box.

Tovar od predajcu MALL
Apple AirPods Pro (2021)
1x

Apple AirPods Pro (2021)

283,87 €

Bezdrôtové bluetooth slúchadlá. Technológia bluetooth 5.0. Dva vonkajšie mikrofóny, jeden vnútorný mikrofón. Akcelerometer. Technológia dynamického snímania hlavy. Dvojica optických senzorov. Prieduchy pre vyrovnávanie tlaku. Tri veľkosti silikónových koncoviek. Ovládanie pomocou tlakového snímača.

Partner: CZC.cz
-17%
Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem
4x

Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem

185,98 €
154,16 €

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods 2019 majú oproti minulej verzii až 2× rýchlejšie prepínanie medzi aktívnymi zariadeniami, 1,5× rýchlejšie spojenie telefónnych hovorov, až o 30 percent nižšiu latenciu pri hraní hier a vydrží až 5 hodín počúvania. Bohatý.

Partner: CZC.cz
Apple AirPods Max, Silver (MGYJ3ZM / A)
11x

Apple AirPods Max

619,50 €
599 €

Ďalšie ponuky od 476,16 €

Posledný kus za túto cenu!

Bohovia medzi slúchadlami – to sú jednoznačne bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Apple AirPods Max, ktoré majú ANC technológiu aktívneho potláčania hlukov z okolia, Transparency režim, adaptívny ekvalizér a priestorový zvuk. Osadené sú 40mm dynamickými meničmi s duálnymi neodýmovými magnetmi, podporujú hlasové ovládanie, majú handsfree funkciu a hrajú 20 h na nabitie.

Tovar od predajcu MALL
-22%
Apple AirPods s nabíjacím puzdrom MV7N2ZM/A (2019)
816x

Apple AirPods s nabíjacím puzdrom MV7N2ZM/A (2019)

179 €
139 €
Doprava zadarmo

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods majú oproti minulej verzii až 2× rýchlejšie prepínanie medzi aktívnymi zariadeniami, 1,5× rýchlejšie spojenie telefónnych hovorov, až o 30 percent nižšiu latenciu pri hraní hier a vydrží až 5 hodín počúvania. Bohatý, vysoko kvalitný zvuk a hlas. Automaticky sa zapnú, automaticky sa pripojí. Jednoduché nastavenie pre všetky zariadenia Apple a ich hladké prepínanie. Rýchly prístup k Siri, zapnutie prehrávania alebo preskakovanie skladieb dvojitým kliknutím. Rýchle nabíjanie v puzdre, ktoré sa dá nabíjať konektorom Lightning.

Tovar od predajcu MALL
Apple AirPods Pro (2021)
30x

Apple AirPods Pro (2021)

284 €
269 €
Doprava zadarmo

Vytvorí dokonalé ticho, aby ste si mohli vychutnať hudbu v každom zvukovom detaile – nádherné in-ear Bluetooth 5.0 slúchadlá Apple AirPods Pro (2021) vystrelí každého poslucháča či poslucháčku do hudobného raja. Hrajú špičkovým zvukom, ktorý je zbavený okolitého hluku vďaka ANC technológii. Do výbavy dostali mikrofóny pre handsfree hovory aj hlasové ovládanie. Na nabitie hrajú až 4,5 h, ďalších viac ako 19 h prevádzky slúchadiel pridá nabíjacie puzdro.

Tovar od predajcu MALL
WOWO Bezdrôtové bluetooth slúchadlá do uší, airpods

WOWO Bezdrôtové bluetooth slúchadlá do uší, airpods

24,99 €
Doprava zadarmo
Výpredaj

Biele bezdrôtové slúchadlá do uší, airpods Pods i12 pre Android, iPhone vám ponúknu voľné pohybovanie od pripojeného zaradenia až do vzdialenosti 10 metrov. Výdrž pri aktívnom počúvaní hudby sa pohybuje medzi 3–4 hodinami.

-18%
Apple AirPods 2019 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem
1x

Apple AirPods 2019 s bezdrátovým nabíjecím pouzdrem

224,85 €
183,30 €

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods 2019 majú oproti minulej verzii až 2× rýchlejšie prepínanie medzi aktívnymi zariadeniami, 1,5× rýchlejšie spojenie telefónnych hovorov, až o 30 percent nižšiu latenciu pri hraní hier a vydrží až 5 hodín počúvania. Bohatý.

Partner: CZC.cz

Apple AirPods

Chcete si užiť kvalitné počúvanie s pohodlím bezdrôtových slúchadiel? Zamerajte sa na jedinečné bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods s výbornou kvalitou zvuku a množstvom najmodernejších technológií.

Vyberajte z ponuky Apple AirPods 1. generácie (2017), Apple AirPods 2. generácie (2019) alebo vylepšenej verzie Apple AirPods Pro!

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii Lacné Slúchadlá Apple Airpods.