Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Slúchadlá Apple AirPods sú cenené pre svoje jedinečné schopnosti a možnosť bezdrôtového pripojenia. Ako sa líši rad Apple AirPods 1, Apple AirPods 2019 2. generácie a aké sú novinky u Apple AirPods Pro?

Zobraziť viac

Prečo kúpiť Apple AirPods?

  + skvelý výkon pre kvalitné zvukové počúvanie
  + možnosť bezdrôtového pripojenia aj nabíjania
  + skvele padnúci tvar slúchadiel
  + potláčajú okolitý hluk
  + možnosť telefónnych hovorov
  + kompaktné rozmery pre jednoduchý transport

→ Dostupné rady slúchadiel Apple AirPods:

Apple AirPods 1. generácie

 • Slúchadlá Apple AirPods 1. generácie sa pohybujú na trhu od roku 2017, sú vybavené inovatívnym čipom Apple W1, ktorý umožňuje bezdrôtové pripojenie a prvotriedny zvuk.

Slúchadlá 1. generácie vydržia hrať 5 hodín, súčasťou balenia je aj bezdrôtové dobíjacie puzdro s kapacitou, ktorá pokryje niekoľko ďalších nabití (až 24 hodín počúvania). Aktivácia slúchadiel sa spustí jednoduchým kliknutím, potom už fungujú automaticky.

→ Máte Apple AirPods 1 a chcete využiť možnosť bezdrôtového nabíjania? Bezdrôtové nabíjacie puzdro Apple AirPods možno zakúpiť aj samostatne.


Apple AirPods 2. generácie

 • Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods 2. generácie vstúpila na trh v roku 2019, pracujú s výkonnejším čipom H1, ktorý prináša znateľné vylepšenia.

Slúchadlá 2. generácie majú takmer totožný dizajn ako AirPods 1. generácie, líšia sa však výkonom a rozšírením funkcií. AirPods 2 umožňujú 2× rýchlejšie pripojenie a vyššiu kvalitu zvuku, ovládanie je možné pomocou hlasovej asistentky Siri, líšia sa tiež výdržou batérie počas hovorov. AirPods 2 vydržia na jedno nabitie až 3 hodiny.

AirPods 2. generácie sú k dostaniu s dvoma druhmi puzdier:

 • Apple AirPods s nabíjacím puzdrom - rýchle nabíjanie pomocou dátového kábla Lightning
 • Apple AirPods s bezdrôtovým nabíjacím puzdrom - puzdro sa jednoducho položí na Qi nabíjaciu podložku, o stave nabíjania informuje LED kontrolka na prednej strane puzdra, v prípade absencie podložky možno nabíjať aj za pomoci Lightning portu

Apple AirPods Pro

Apple AirPods Pro s bezdrôtovým dobíjacím puzdrom majú oproti pôvodným dvom modelom ešte niekoľko výhod navyše. Ktoré to sú?

 • Aktívne potlačenie hluku - dokáže veľmi efektívne odizolovať okolitý zvuk, aby bol zážitok z počúvania čo najintenzívnejší
 • Transparentný režim - naopak umožňuje počúvanie hudby aj okolitých zvukov
 • Silikónové štuple - lepšie sa prispôsobia tvaru ucha a zaistia maximálnu tesnosť
TIP!

Apple AirPods môžete ľahko prepojiť s každým príslušenstvom Apple, ako sú telefóny Apple iPhone, Apple iPad, Apple Macbook notebooky alebo Apple Watch. S pomocou funkcie Bluetooth je možné pripojiť aj k príslušenstvu iných výrobcov.

Upresniť parametre
Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem
Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods 2019 majú oproti minulej verzii až 2× rýchlejšie prepínanie medzi aktívnymi zariadeniami, 1,5× rýchlejšie spojenie telefónnych hovorov, až o 30 percent nižšiu latenciu pri hraní hier a vydrží až 5 hodín počúvania. Bohatý.

môžete mať 01.12

Partner: CZC.cz
SkyShowtime zadarmo
Apple AirPods 2021 MME73ZM/A Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem
Apple AirPods 2021 MME73ZM/A

Legendy v 3. generácii sú tu – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 slúchadlá Apple AirPods (2021) vystrelí každého poslucháča či poslucháčku do hudobného raja. Hrajú špičkovým zvukom, ktorý je automaticky prispôsobený polohe hlavy aj tvaru ucha. Do výbavy dostali mikrofóny pre handsfree hovory aj hlasové ovládanie. Na nabitie hrajú až 6 h, ďalších 24 h prevádzky slúchadiel pridá nabíjací box.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Apple AirPods Pro 2022 Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem
Apple AirPods Pro 2022

Špičkové slúchadlá Apple AirPods Pro 2022 napchaté modernými technológiami pre naozaj dokonale vyladený zvukový zážitok. Aktívne potlačenie hluku (až 48000× za sekundu), adaptívny režim priepustnosti.

môžete mať 01.12

Partner: CZC.cz
SkyShowtime zadarmo
Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A) Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)
Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)

Jedna z nejlepších in-ear sluchátek na trhu – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.3 sluchátka Apple AirPods Pro (2. generace), která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou dynamickými měniči Apple s extra pohyblivou membránou, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 6 h na nabití. Nabíjecí MagSafe pouzdro s USB-C nabíjením přidá sluchátkům energii pro celkových 30 h provozu.

môžete mať DNES

Partner: MALL
AUR Air Pods PRO 2020 Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)
AUR Air Pods PRO 2020 Bezdrôtové slúchadlá

Slúchadlá Air Pods PRO clone Bluetooth Slúchadlá TWS sú prvou 100% funkčnou alternatívou k slúchadlám Apple AirPods s klasickým nabíjacím puzdrom

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: AURSHOP SK
AUR Air Pods PRO 2020 Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)
AUR Air Pods PRO 2020 Bezdrôtové slúchadlá

Slúchadlá Air Pods PRO clone Bluetooth Slúchadlá TWS sú prvou 100% funkčnou alternatívou k slúchadlám Apple AirPods s klasickým nabíjacím puzdrom

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: AURSHOP SK
SkyShowtime zadarmo
Apple AirPods s nabíjacím puzdrom MV7N2ZM/A (2019) Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
Apple AirPods s nabíjacím puzdrom MV7N2ZM/A (2019)

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods majú oproti minulej verzii až 2× rýchlejšie prepínanie medzi aktívnymi zariadeniami, 1,5× rýchlejšie spojenie telefónnych hovorov, až o 30 percent nižšiu latenciu pri hraní hier a vydrží až 5 hodín počúvania. Bohatý, vysoko kvalitný zvuk a hlas. Automaticky sa zapnú, automaticky sa pripojí. Jednoduché nastavenie pre všetky zariadenia Apple a ich hladké prepínanie. Rýchly prístup k Siri, zapnutie prehrávania alebo preskakovanie skladieb dvojitým kliknutím. Rýchle nabíjanie v puzdre, ktoré sa dá nabíjať konektorom Lightning.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A) Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)

Legendy v 3. generácii sú tu – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 slúchadlá Apple AirPods (3. generácia) s Lightning puzdrom vystrelí každého poslucháča či poslucháčku do hudobného raja. Hrajú špičkovým zvukom, ktorý je automaticky prispôsobený polohe hlavy aj tvaru ucha. Do výbavy dostali mikrofóny pre handsfree hovory aj hlasové ovládanie. Na nabitie hrajú až 6 h, ďalších 24 h prevádzky slúchadiel pridá nabíjací box.

môžete mať DNES

Partner: MALL
commshop Air Pods PRO 2020 Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
commshop Air Pods PRO 2020 Bezdrôtové slúchadlá

Slúchadlá Air Pods PRO clone Bluetooth Slúchadlá TWS sú prvou 100% funkčnou alternatívou k slúchadlám Apple AirPods s klasickým nabíjacím puzdrom

môžete mať 01.12 - 04.12

Zánovné
Apple AirPods Max, Sky Blue (MGYL3ZM / A) - zánovné commshop Bezdrôtové slúchadlá AirPods i11 TWS s dokovacou stanicou

môžete mať DNES

Partner: MALL
AUR Bezdrôtové slúchadlá AirPods i11 TWS s dokovacou stanicou commshop Bezdrôtové slúchadlá AirPods i11 TWS s dokovacou stanicou
AUR Bezdrôtové slúchadlá AirPods i11 TWS s dokovacou stanicou

Bezdrôtové slúchadlá AirPods i11 TWS s dokovacou stanicou

môžete mať 01.12 - 04.12

Partner: AURSHOP SK
commshop Bezdrôtové slúchadlá AirPods i11 TWS s dokovacou stanicou commshop Bezdrôtové slúchadlá AirPods i11 TWS s dokovacou stanicou
commshop Bezdrôtové slúchadlá AirPods i11 TWS s dokovacou stanicou

Bezdrôtové slúchadlá AirPods i11 TWS s dokovacou stanicou

môžete mať 01.12 - 04.12

Apple AirPods

Chcete si užiť kvalitné počúvanie s pohodlím bezdrôtových slúchadiel? Zamerajte sa na jedinečné bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods s výbornou kvalitou zvuku a množstvom najmodernejších technológií.

Vyberajte z ponuky Apple AirPods 1. generácie (2017), Apple AirPods 2. generácie (2019) alebo vylepšenej verzie Apple AirPods Pro!

Mohlo by vás ďalej zaujímať

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii Lacné Slúchadlá Apple Airpods.