Yedoo Odrážadlo TooToo

Yedoo Odrážadlo TooToo

Hodnotenie: 4,7
102 € 88,90 €

Tutu! Z cesty! Ja idem! Tootoo vás prekvapí nielen kombináciou farieb, ale tiež tým, ako ľahko a čoskoro si deti podmaní. Vzdialenosti prestanú byť problém rovnako ako neskorší prechod na bicykel.

Yedoo Odrážadlo OneToo

Yedoo Odrážadlo OneToo

Hodnotenie: 4,8
90,20 € 73,80 €

V momente, keď je svet lákavejší než mamina náruč, je čas na Oops – odrážadlá z dielne Yedoo, kde berú svoju prácu rovnako vážne ako malé deti pretekanie. Chceli by ste limetku, cukrovú vatu, červený pomaranč alebo mätu?

Qplay ružové
65,95 € 62,65 €

QPlay – odrážadlo Balance Magnesium – ružové

Qplay čierne
65,95 € 62,65 €

QPlay – odrážadlo Balance Magnesium – čierne

Puky odrážadlo LR Ride - biela / ružová
160,99 € 152,99 €
+ doprava zadarmo

PUKY – odrážadlo LR Ride s brzdou – biela / ružovái. Predstavujeme novinku pre rok 2017 – Detské odrážadlo PUKY LR Ride pre dete od 3 rokov. Odrážadlo ponúka ľahký hliníkový rám, hliníkové disky, odpruženie zadného kolesa, nafukovacie kolesá.

First BIKE Cross

First BIKE Cross

Hodnotenie: 4,7
117,90 €

First Bike Cross je veľmi ľahké a prepracované odrážadlo pre deti od dvoch rokov. Vďaka odrážadlu sa rýchlo naučia držať rovnováhu a ľahko potom prechádzajú na detský bicykel už bez postranných koliesok.

First BIKE Limited Edition
149 €

Odrážadlo First Bike Limited Edition s tzv. balónovými pneumatikami pre ešte väčší komfort. Vďaka odrážadlu sa dieťa rýchlo naučí držať rovnováhu a ľahko potom prechádza na detský bicykel už bez postranných koliesok.

Yedoo Štvorlístok

Yedoo Štvorlístok

Hodnotenie: 4,6
84,81 € 71,20 €

Yedoo Odrážadlo Štvorlístok je vhodné pre deti od 2 rokov. Odrážadlo je ergonomicky prispôsobené a bezpečné. Dieťa sa na ňom naučí držať rovnováhu a ľahko potom prejde na bicykel.

First BIKE Street

First BIKE Street

Hodnotenie: 5
110,74 €

First Bike Street je veľmi ľahké odrážadlo pre deti od dvoch rokov v modernom dizajne. Vďaka odrážadlu sa rýchlo naučia držať rovnováhu a ľahko potom prechádzajú na detský bicykel už bez postranných koliesok.

Yedoo Odrážadlo YooToo

Yedoo Odrážadlo YooToo

Hodnotenie: 4,7
125,60 € 105,90 €

V momente, keď je svet lákavejší než mamina náruč, je čas na odrážadlo. YooToo bude miláčikom detí i rodičov. Má veľmi ľahký hliníkový rám, veľa bezpečnostných prvkov a komponenty, ktoré prekoná hocijaký dospelácky bicykel.

Yedoo Too Too I Magic Forest
90,20 € 75,70 €

Exkluzívne

Odrážadlo Yedoo Too Too Aj Magic Forest je detské odrážadlo vo veľmi atraktívnom prevedení, vďaka ktorému z neho Vaše dieťa nebude chcieť zliezť. Čoskoro sa stane ideálnym spoločníkom pri Vašich výletoch.

Smoby Cykloodrážadlo Cars 3
62,88 € 48,40 €

Cykloodrážadlo je ľahká cesta k osvojeniu rovnováhy a bezproblémovému prechodu na bicykel. Kvalitné prvky ako kovová konštrukcia vo farbách filmu Autá, nastaviteľné sedadlo a tiché kolieska z neho robia obľúbený detský darček.

Smoby Odrážadlo Kolo Mixte
51,81 € 42,40 €

Zaobstarať dieťaťu toto cykloodrážadlo Mixte znamená jednoduchú cestu k osvojeniu rovnováhy a neskoršiemu bezproblémovému prechodu na bicykel. Kvalitná kovová konštrukcia s výškovo nastaviteľným sedlom.

First BIKE FirstBIKE Fat Edition
148,90 €

Kvalitný detský bicykel pre ratolesti od 22 mesiacov do 5 rokov. Tento model z kolekcie FirstBIKE Fat Edition je vhodný do nespevneného terénu ako je piesok, štrk, sneh a pod. Bicykel disponuje zadnou bubnovou brzdou a pevným rámom pre bezpečnosť a je prevedený v krásnych pestrých farbách pre radosť.

Hudora Odrážedlo Ratzfratz Air vel.12, modrá
81,90 € 75,90 €

S odrážedlem Ratzfratz Air v modrém provedení získají děti obratnost a stabilitu. Jízdou na odrážedle získají důležité motorické dovednosti a snadno natrénují rovnováhu. Nafukovací kola vel. 12 umožňují dětem zažít bezpečnou, pohodlnou a hladkou jízdu i na nerovných cestách. Měkké rukojeti s integrovanými popruhy chrání děti při pádu. Miniaturní brzda na zadním kole je určena pro malé ruce a učí děti, jak správně sevřít a úspěšně zvládnout složité situace. Odrážedlo má robustní a extra silný ocelový rám.

TryBike Odrážadlo

TryBike Odrážadlo

Hodnotenie: 4,2
88 € 85,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Odrážadlo 2v1 dopraje vašim deťom pravú radosť z pohybu. Jazdou deti trénujú udržanie rovnováhy a koordináciu celého tela. Odrážadlo dodáva deťom potrebnú oporu, rozvíja pohybové schopnosti a trénuje ich pozornosť. Vaše prechádzky budú dlhšie a zábavnejšie.

Yedoo Odrážadlo OneToo bez brzdy
86,20 € 77,90 €

V momente, keď je svet lákavejší než mamina náruč, je čas na Oops – odrážadlá z dielne Yedoo, kde berú svoju prácu rovnako vážne ako malé deti pretekanie. Chceli by ste limetku, cukrovú vatu alebo červený pomaranč?

Yedoo Odrážadlo LMTD

Yedoo Odrážadlo LMTD

Hodnotenie: 5
109,80 € 90,90 €

Posledný kus za túto cenu!

112 – Špeciálna edícia odrážadiel pre malých hrdinov, aby mohli zachraňovať životy, hasiť požiare a naháňať zlosynov.

Yedoo Too Too I Little Sailor
90,20 € 82,50 €

Yedoo TOO TOO I Little Sailor je detské odrážadlo vo veľmi atraktívnom prevedení, vďaka ktorému z neho Vaše dieťa nebude chcieť zliezť. Čoskoro sa stane ideálnym spoločníkom pri Vašich výletoch.

ZOPA Poppet kolobežka 3v1 modrá
47,90 €

Zopa Poppet 3v1 urobí radosť deťom už od 12 mesiacov a rodičov poteší svojou chytrou variabilitou. Robustná konštrukcia z hliníka v kombinácii s kvalitnými plastami, zaručí odolnosť, dlhú životnosť a bezpečnosť. Poppet možno použiť ako postrkovadlo, odrážadlo a kolobežku.

Master Odrážadlo Poke červené
30,20 €

Master odrážadlo Poke je odľahčené tréningové odrážadlo pre deti od 2–5 rokov pre prípravu udržania stability a rovnováhy jazdy na bicykli. Otočením rámu je možné znížiť/zvýšiť úroveň sedátka nad zemou podľa výšky dieťaťa.

Master Odrážadlo Pull

Master Odrážadlo Pull

Hodnotenie: 4,6
32,10 €

Master odrážadlo Pull je odľahčené tréningové odrážadlo pre deti od 2–5 rokov pre prípravu udržania stability a rovnováhy jazdy na bicykli.

Yedoo Too Too I Happy Monster
90,20 € 82,50 €

Exkluzívne

Odrážadlo Yedoo Too Too Aj Happy Monster je detské odrážadlo vo veľmi atraktívnom prevedení, vďaka ktorému z neho Vaše dieťa nebude chcieť zliezť. Čoskoro sa stane ideálnym spoločníkom pri všetkých výletoch.

Master Odrážadlo Poke

Master Odrážadlo Poke

Hodnotenie: 4,3
30,20 €

Master odrážadlo Poke je odľahčené tréningové odrážadlo pre deti od 2–5 rokov pre prípravu udržania stability a rovnováhy jazdy na bicykli. Otočením rámu možno znížiť / zvýšiť úroveň sedátka nad zemou podľa výšky dieťaťa.

Master Odrážadlo Push

Master Odrážadlo Push

Hodnotenie: 4,3
59,90 € 49,20 €

Master odrážadlo Push je tréningové odrážadlo pre deti od 2–5 rokov pre prípravu udržania stability a rovnováhy jazdy na bicykli.