Hľadáte tovar z kategórie detské odrážadlá? U nás na MALL.SK si ho môžete porovnať podľa parametrov, alebo od najlacnejšieho či od najlepšie hodnoteného ostatnými užívateľmi.

Zobraziť viac
  • Nákup vám doručíme ešte dnes, alebo keď budete chcieť.
  • Produkty z kategórie Detské odrážadlá vám privezieme domov, alebo si nákup môžete vyzdvihnúť v jednom z našich 350 výdajných miest.
  • Operátori našej klientskej podpory riešia požiadavky zákazníkov 24 hodín denne.
  • Tovar môžete zaplatiť online alebo dobierkou.
  • Ak zakúpený výrobok nespĺňa vaše predstavy, môžete ho vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.
-14%
Yedoo Odrážadlo TooToo Redorange
73x

Yedoo Odrážadlo TooToo

124,90 €
106,90 €

Tutu! Z cesty! Ja idem! Tootoo vás prekvapí nielen kombináciou farieb, ale tiež tým, ako ľahko a čoskoro si deti podmaní. Vzdialenosti prestanú byť problém rovnako ako neskorší prechod na bicykel.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Yedoo Odrážedlo OneToo Redorange
76x

Yedoo Odrážadlo OneToo

109,90 €
92,90 €

V momente, keď je svet lákavejší než mamina náruč, je čas na Oops – odrážadlá z dielne Yedoo, kde berú svoju prácu rovnako vážne ako malé deti pretekanie. Chceli by ste limetku, cukrovú vatu, červený pomaranč alebo mätu?

Tovar od predajcu MALL
-30%
Hasbro ELFIC odrážadlo My Little Pony modrá
11x

Spokey Hasbro ELFIC odrážadlo My Little Pony

41,50 €
28,90 €

Ďalšia ponuka za 37,30 €

Detské odrážadlá dobývajú srdcia tých najmladších už niekoľko rokov. Je to skvelé riešenie, ako povzbudiť malé deti k športu a urobiť ich šťastnými. Odrážadlá sú skvelé pre deti, ktoré ešte nezvládnu jazdu na klasickom bicykli. Vďaka jedinečnej grafike My Little Pony si vaše deti model ELFIC zamilujú!

Tovar od predajcu MALL
-42%
Odrážadlo Runracer C10, strieborná
4x

Stiga Odrážadlo Runracer C10

69 €
39,90 €

Kvalitné a precízne vyrobené odrážadlo od švédskej značky Stiga, je tou pravou voľbou pre všetky deti. Odrážadlo je veľmi ľahké a to vďaka konštrukcii z kvalitnej odľahčenej ocele a kolesám z EVA materiálu. Odrážadlo má navyše výškovo nastaviteľné sedadlo.

Tovar od predajcu MALL
Odrážadlo FLEET sivá
1x

QKIDS Odrážadlo FLEET

32,90 €
Posledný kus za túto cenu!

Odrážadlo skvele poslúži pri trénovaní udržanie stability a následný plynulý prechod na jazdu na bicykli. Toto ľahké odrážadlo ide ľahko prispôsobiť výške jazdca. Máme pre vás perfektný spôsob, ako si to vyskúšať – na odrážadle! QKIDS FLEET je ideálnou voľbou pre malých cyklistov.

Tovar od predajcu MALL
Odrážadlo sivá
30x

TryBike Odrážadlo

93,90 €

Odrážadlo 2v1 dopraje vašim deťom pravú radosť z pohybu. Jazdou deti trénujú udržanie rovnováhy a koordináciu celého tela. Odrážadlo dodáva deťom potrebnú oporu, rozvíja pohybové schopnosti a trénuje ich pozornosť. Vaše prechádzky budú dlhšie a zábavnejšie.

Tovar od predajcu MALL
-31%
Yedoo Too Too I Happy Monster
40x

Yedoo Too Too I Happy Monster

114,90 €
78,90 €
Exkluzívne

Odrážadlo Yedoo Too Too Aj Happy Monster je detské odrážadlo vo veľmi atraktívnom prevedení, vďaka ktorému z neho Vaše dieťa nebude chcieť zliezť. Čoskoro sa stane ideálnym spoločníkom pri všetkých výletoch.

Tovar od predajcu MALL
-31%
Too Too I Little Sailor
40x

Yedoo Too Too I Little Sailor

114,90 €
78,90 €

Yedoo TOO TOO I Little Sailor je detské odrážadlo vo veľmi atraktívnom prevedení, vďaka ktorému z neho Vaše dieťa nebude chcieť zliezť. Čoskoro sa stane ideálnym spoločníkom pri Vašich výletoch.

Tovar od predajcu MALL