Fossil FTW6022 F Silver/Nude Silicone Sport
243,60 € 199 €

Šikovný doplnok pre dámy v nadčasovom dizajne. Vodeodolné chytré hodinky Fossil FTW6022 F Silver/Silver Nude Sport s hlasovým ovládaním bodujú technológiou Bluetooth, WiFi, NFCGoogle Pay. Na dotykovom 41mm displeji zobrazujú fitness údaje ako počet našľapaných krokov, monitor srdečného tepu, kalendár aj notifikácia.

SAMSUNG Galaxy Watch Active, Ružovo-zlatá (SM-R500NZDAXEZ)-49%
252,38 € 127 €

Akcia

Galaxy Watch Active, sú inteligentné hodinky novej generácie ktoré vám radia, ako zostať vo forme a byť ešte lepší. Navyše disponujú bohatou ponukou štýlových remienkov pre každú príležitosť.

Niceboy X-fit Watch

Niceboy X-fit Watch

Hodnotenie: 4,2
62,90 € 46,90 €

Chytré hodinky. Niceboy X-fit Watch má farebný 1,3" displej a na jedno nabitie vydrží až 7 dní. Monitoruje váš tep, tlak a okysličenie krvi, dennú aktivitu aj spánok. Majú 6 športových režimov, sú vodeodolné podľa normy IP68, zobrazujú notifikácie, ovládajú hudobný prehrávač a všetky dáta ukazujú v prehľadnej českej aplikácii.

Fitbit Versa 2 (NFC), Black/Carbon-26%
203,90 € 150 €

Akcia

Elegantné a všestranné chytré hodinky. Fitbit Versa 2 sledujú vašu fyzickú aktivitu a tep, majú viac ako 15 športových režimov a vylepšené monitorovanie spánku. Prehrávajú hudbu, podporujú bezkontaktné platby a hlasové odpovede na správy (len pre Android). Sú vodotesné do 50 m a ich AMOLED displej disponuje režimom always-on.

Amazfit Bip U Pro, Black

Amazfit Bip U Pro, Black

Hodnotenie: 1
76 € 74,50 €

Novinka

Mladistvým dizajnom a množstvom funkcií zaujmú inteligentné hodinky Xiaomi Amazfit Bip U Pro s 1,43palcovým TFT displejom, 9dennou výdržou na nabitie a so schopnosťou monitorovať mieru stresu aj kvalitu spánku. Hodinky presne merajú srdcovú frekvenciu aj okysličenie krvi. Ponúkajú 60 športových režimov pre presné meranie hodnôt ako spálené kalórie, chôdza, rýchlosť, zmeny srdcového tepu a ďalšie. Verzia Pro navyše prináša ešte GPS, kompas a mikrofón.

SAMSUNG Galaxy Watch Active2 (44 mm) Gold (SM-R820NZDAXEZ)
306,80 € 268,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Designové inteligentné hodinky. Samsung Galaxy Watch Active2 sa intuitívne ovládajú digitálnou otočnou lunetou, sú vodotesné, spĺňajú vojenský štandard odolnosti MIL-STD-810G a ich AMOLED displej kryje tvrdené sklo Gorilla Glass DX+. Rozpoznajú až 39 športových aktivít, analyzujú spánok a sledujú váš tep pomocou 8 fotodiód. Prijímajú signál GPS, Glonass aj Galileo a zobrazujú notifikácie z telefónu.

Fitbit Versa 2 (NFC), Petal/Copper Rose-26%
203,90 € 150 €

Akcia

Elegantné a všestranné chytré hodinky. Fitbit Versa 2 sledujú vašu fyzickú aktivitu a tep, majú viac ako 15 športových režimov a vylepšené monitorovanie spánku. Prehrávajú hudbu, podporujú bezkontaktné platby a hlasové odpovede na správy (len pre Android). Sú vodotesné do 50 m a ich AMOLED displej disponuje režimom always-on.

Xiaomi Amazfit GTR, 42 mm, Swarovski
190,60 € 149 €

Inteligentné hodinky s atraktívnym dizajnom. Xiaomi Amazfit GTR 42 mm majú 1,2" farebný AMOLED displej s Gorilla Glass 3, prijímajú signál GPS a Glonass, sú vodotesné a vydrží až 12 dní na jedno nabitie. Zaistí vám pokročilé meranie srdcovej činnosti a podrobný prehľad o športoch, ktorým sa venujete, zobrazujú notifikácie a ovládajú prehrávanie hudby.

Garmin vivoactive 4, Shadow Gray/Silver
299 € 259 €

Chytré hodinky s najširším rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia. Sledujú vašu srdcovú činnosť, metabolizmus, dych, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok a ďalšie. Meria celý rad športov a motivujú vás k väčšej aktivite. Majú integrovaný hudobný prehrávač a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby a sú vodotesné.

Garmin fénix 5X Plus Sapphire, Black, Black band
849 € 589 €

Garmin Fénix 5X Plus s Vami budú prekonávať včerajšok deň čo deň. Hodinky, ktoré vás budú sprevádzať akoukoľvek športovou aktivitou alebo dobrodružstvom. Vo výbave nesmú tiež chýbať pulzomery, bluetooth, farebný chróma displej. Potešia vás rôzne profily športových aktivít, metrík a navigačných funkcií a tiež smart upozornenia z vášho smartphonu. Verzia 5X Plus je vybavená Wifi pripojením, predinštalovanými TOPO mapami EUROPE a zafírovým sklom, prehrávačom hudby, podporou pre Garmin Pay

Honor MagicWatch 2, 42 mm (Hebe-B19S), Black Female
199 €

Posledný kus za túto cenu!

Inteligentné hodinky s naozaj dlhou výdržou. Honor MagicWatch 2 nepretržite sledujú váš tep aj fyzickú aktivitu, merajú 15 rôznych športov vrátane plávania, analyzujú spánok a pomáhajú pri strese. Majú integrovaný hudobný prehrávač s pamäťou 4 GB a GPS, môžete nimi telefonovať a na jedno nabitie vydrží až 2 týždne. Dizajn AMOLED Touch displeja si môžete plne personalizovať (napr. vlastnou fotografiou).

Amazfit T-Rex, Rock Black-34%

Amazfit T-Rex, Rock Black

Hodnotenie: 4,9
162,50 € 107 €

Výpredaj

Veľmi odolné chytré hodinky. Amazfit T-Rex majú 1,3" farebný AMOLED displej s Gorilla Glass 3, sú vodotesné a spĺňajú vojenský štandard odolnosti MIL-STD-810G. Na jedno nabitie vydržia 20 dní, v pohotovostnom režime až 66 dní. Merajú 14 rôznych športov vrátane plávania, nepretržite monitorujú vašu tepovú frekvenciu, analyzujú váš spánok a sú vybavené prijímačom GPS a Glonass.

Carneo Soniq+

Carneo Soniq+

Hodnotenie: 4,4
67,90 €

Chytré hodinky. Carneo Soniq+ meria tep, tlak, teplotu i kalórie, rozoznávajú 5 rôznych športov, analyzujú spánok a umožňujú nastavovanie pohybových cieľov. Ich batéria vydrží na jedno nabitie až 7 dní Hodinky zobrazujú notifikácie z telefónu i aplikácie a sú vodeodolné.

Carneo GuardKid + 4G blue

Carneo GuardKid + 4G blue

Hodnotenie: 3,9
105,40 €

Detské inteligentné hodinky. Carneo GuardKid+ 4G volajú, prijímajú hlasové správy aj videohovory. Vďaka lokalizácii GPS + LBS + Wi-Fi vás s vysokou presnosťou informujú o polohe dieťaťa aj histórii jeho pohybu, majú skrytý odposluch, funkciu virtuálny plot a SOS tlačidlo. Sú vodotesné s krytím IP67

Amazfit GTS, Rose Pink-41%

Amazfit GTS, Rose Pink

Hodnotenie: 4,5
152,90 € 89 €

Výpredaj

Inteligentné hodinky s atraktívnym dizajnom. Xiaomi Amazfit GTS hodinky majú 1,65" farebný AMOLED displej s Gorilla Glass 3 a rozlíšením 348 × 442 px, prijímajú signál GPS a Glonass, sú vodotesné a vydržia 14 dní na jedno nabitie. Zaistí vám pokročilé meranie srdcovej činnosti a podrobný prehľad o športoch, ktorým sa venujete. Navyše zobrazujú notifikácie z telefónu

Carneo Gear+ platinum woman

Carneo Gear+ platinum woman

Hodnotenie: 2,8
74,90 € 72,20 €

Elegantné dámske chytré hodinky. Carneo Gear+ platinum woman meria tep, tlak, kalórie aj stres, rozoznávajú 9 rôznych športov, analyzujú spánok, sledujú menštruáciu a umožňujú nastavovanie pohybových cieľov. Ich farebný OLED displej šetrí energiu a umožňuje až 7 denný výdrž batérie. Hodinky zobrazujú notifikácie z telefónu i aplikácie a sú vodeodolné.

Garmin Forerunner 645 Music, Rose Gold
449 € 371,90 €

Elitný model športových hodiniek – Garmin Forurenner 645 Music určený predovšetkým pre bežcov aj na bežné nosenie. Pokročilá funkcionalita primárne pre bežecký tréning. Po pripojení kompatibilného Puls (HRM-Run) zobrazí revolučnú metriku behu – Running Dynamics.

Forever ForeVive SB-320 Rose Gold
50 € 49 €

Chytré hodinky za výhodnú cenu. Forever ForeVive SB-320 sledujú váš tep, spálené kalórie, kroky i vzdialenosť, ktorú prejdete . Monitorujú váš spánok a merajú niekoľko druhov športov. Sú vodotesné so štandardom krytia IP67, zobrazujú notifikácie alebo ovládajú hudobný prehrávač v telefóne. V balení k nim nájdete hneď 2 remienky.

Carneo Gear + woman gold

Carneo Gear + woman gold

Hodnotenie: 3,5
76 €

Multifunkčné chytré hodinky Carneo Gear + woman gold vám zmerajú tep, tlak aj kalórie. Sú priamo prispôsobené ženskému organizmu, nájdete na nich aj menštruačný kalendár. Prehľadný farebný LCD displej dovoľuje pohodlne preštudovať notifikácie z prepojeného telefónu. Elegantné vyhotovenie navyše poteší nejedného milovníka dizajnu.

Forever ForeVigo SW-300 Rose Gold
50 € 43,70 €

Chytré hodinky za výhodnú cenu. Forever ForeVigo SW-300 sledujú váš tep, spálené kalórie, kroky aj vzdialenosť, ktorú urazíte. Monitorujú váš spánok a meria niekoľko druhov športov. Sú vodotesné so štandardom krytia IP67, zobrazujú notifikácie alebo ovládajú hudobný prehrávač v telefóne. V balení nájdete hneď 2 remienky

iGET FIT F20, Black

iGET FIT F20, Black

Hodnotenie: 5
33,90 €

Novinka

Športové inteligentné hodinky pre monitoring vašich aktivít. iGet FIT F20 sledujú vašu tepovú frekvenciu a celkovú fyzickú aktivitu. Monitorujú dobu a kvalitu vášho spánku. Sú vodeodolné s krytím IP68 a vydržia až týždeň na jedno nabitie.

Garmin VENU, Black/Gold

Garmin VENU, Black/Gold

Hodnotenie: 4,8
379 € 359 €

Chytré hodinky s najširším rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia. Garmin VENU sledujú vašu srdcovú činnosť, metabolizmus, dych, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok, menštruačný cyklus. Majú jasný AMOLED displej, meria celý rad športov a motivujú vás k väčšej aktivite. Majú integrovaný hudobný prehrávač, Wi-Fi a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby a sú vodotesné.

Michael Kors Gen5 Lexington 2 Tri Tone Stainless Steel (MKT5080)
369 €

Vysoko elegantné a všestranné chytré hodinky. Michael Kors Gen5 Lexington 2 merajú vašu tepovú frekvenciu a sledujú vašu fyzickú aktivitu aj spálené kalórie. Sú vodotesné, majú vstavaný modul GPS a podporujú bezkontaktné platby Google Pay. Vďaka mikrofónu a reproduktoru nimi môžete volať a potešia vás luxusným prevedením z nerezovej ocele v troch farbách zlata.

SAMSUNG Galaxy Watch 42mm, Rose Gold-42%
309 € 177 €

Akcia

Vyzerajú ako klasické hodinky – Galaxy Watch majú okrúhly ciferník, a dokonca aj ručička realisticky vrhá tieň. Ide ale o špičkovo vybavené inteligentné zariadenie s pokročilými funkciami a vysokým výkonom.

Garmin vivoactive 4S, Powder Gray/Silver
288,90 €

Chytré hodinky s najširším rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia. Sledujú vašu srdcovú činnosť, metabolizmus, dych, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok a ďalšie. Meria celý rad športov a motivujú vás k väčšej aktivite. Majú integrovaný hudobný prehrávač a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby a sú vodotesné.

Forever ForeVigo SW-300 Black
50 € 44,60 €

Chytré hodinky za výhodnú cenu. Forever ForeVigo SW-300 sledujú váš tep, spálené kalórie, kroky i vzdialenosť, ktorú urazíte. Monitorujú váš spánok a meria niekoľko druhov športov. Sú vodotesné so štandardom krytia IP67, zobrazujú notifikácie alebo ovládajú hudobný prehrávač v telefóne. V balení k nim nájdete hneď 2 remienky

Garmin VENU, Black/Slate

Garmin VENU, Black/Slate

Hodnotenie: 4,9
379 € 338,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chytré hodinky s najširším rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia. Garmin VENU sledujú vašu srdcovú činnosť, metabolizmus, dych, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok a ďalšie. Majú jasný AMOLED displej, meria celý rad športov a motivujú vás k väčšej aktivite. Majú integrovaný hudobný prehrávač, Wi-Fi a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby a sú vodotesné.

Aligator Watch PRO (Y80), Black
76 €

Novinka

Vyberte si jeden z 24 sportovních režimů a chytré voděodolné hodinky Aligator Watch PRO (Y80) s 1,3palcovým IPS dotykovým displejem vám při tréninku změří tep, vzdálenost, trasu a mnoho dalších údajů o výkonu. Disponují krokoměrem, měřením okysličení krve i tlaku, počítadlem kalorií i zaznamenáním ušlé vzdálenosti. V balení mají 3 řemínky pro výměnu.

Xiaomi Amazfit Stratos 3

Xiaomi Amazfit Stratos 3

Hodnotenie: 4,7
224,90 € 209 €

Športové chytré hodinky pre náročných. Xiaomi Amazfit Stratos 3 majú 1,34“ farebný displej s Gorilla Glass 3, prehrávajú hudbu, prijímajú signál GPS, Glonass, Galileo a Beidou, sú vodotesné a vydržia až 14 dní na jedno nabitie. Merajú 19 rôznych športov, poskytujú vám profesionálnu analýzu cvičenie Firstbeat vrátane údajov ako VO2 Max., tréningového efektu a potrebnej doby zotavenia, a monitorujú váš spánok.

TICWATCH Pro 3 GPS, Black
389 €

Jedinečný 2vrstvový 1,4palcový Retina AMOLED a FSTN displej, 8GB flash pamäť, výdrž až 45 dní – chytré hodinky TICWATCH Pro 3 GPS vás odzbrojí štýlovým dizajnom, parádnym výkonom i funkciami. Ponúka 13 športových režimov a majú aj SpO2 senzor. Umožňujú NFC platby, majú GPS prijímač, disponujú Bluetooth i WiFi.

Garmin fénix 6 PRO, Black, Black band
699,90 € 669 €

Pokročilé outdoorové inteligentné hodinky. Garmin fénix 6 PRO podrobne sledujú a analyzujú vaše športové výkony, fyzickú aktivitu a kondíciu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo VO2 Max. Sú vodeodolné do hĺbky 100 m, spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G, prijímajú signál GPS a Glonass, dlho vydržia na jedno nabitie, majú integrovaný hudobný prehrávač a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Garmin fénix 6X PRO, Black, Black band
749,90 € 729 €

Pokročilé outdoorové inteligentné hodinky. Garmin fénix 6 PRO podrobne sledujú a analyzujú vaše športové výkony, fyzickú aktivitu a kondíciu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo VO2 Max. Sú vodoodolné do hĺbky 100 m, spĺňajú vojenský štandard MIL-STD-810G, prijímajú signál GPS a Glonass, výdrž až 3 týždne na jedno nabitie, majú integrovaný hudobný prehrávač a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Carneo Soniq+ woman

Carneo Soniq+ woman

Hodnotenie: 4,5
68 €

Elegantné dámske chytré hodinky. Carneo Soniq+ woman meria tep, tlak, teplotu i kalórie, rozoznávajú 5 rôznych športov, analyzujú spánok a umožňujú nastavovanie pohybových cieľov. Ich batéria vydrží na jedno nabitie až 7 dní Hodinky zobrazujú notifikácie z telefónu i aplikácie a sú vodeodolné.

TCL Movetime Family Watch 40, Blue
116,40 € 107 €

Inteligentné hodinky pre každého TCL Movetime Family Watch 40 vám umožňujú za pomoci GPS, AGPS, Glonass a Beidou sledovať polohu v reálnom čase. Majú slot na SIM kartu, je teda možné s nimi volať, chatovať, prijímať SMS správy a podporujú tiež videohovory a mobilnú sieť 4G. Majú SOS tlačidlo, VGA fotoaparát, zaznamenávajú fyzickú aktivitu dieťaťa a umožňujú nastavenie bezpečných zón a virtuálnych plotov.

iGET FIT F25, Black

iGET FIT F25, Black

Hodnotenie: 4
37,90 €

Novinka

Športové inteligentné hodinky pre monitoring vašich aktivít. iGet FIT F25 sledujú vašu tepovú frekvenciu a celkovú fyzickú aktivitu. Monitorujú dobu a kvalitu vášho spánku. Sú vodeodolné s krytím IP68 a vydržia až týždeň na jedno nabitie. Súčasťou balenia je náhradný silikónový pásik.

Amazfit GTS, Obsidian Black-41%

Amazfit GTS, Obsidian Black

Hodnotenie: 4,6
152,90 € 89 €

Výpredaj

Inteligentné hodinky s atraktívnym dizajnom. Xiaomi Amazfit GTS hodinky majú 1,65" farebný AMOLED displej s Gorilla Glass 3 a rozlíšením 348 × 442 px, prijímajú signál GPS a Glonass, sú vodotesné a vydržia 14 dní na jedno nabitie. Zaistí vám pokročilé meranie srdcovej činnosti a podrobný prehľad o športoch, ktorým sa venujete. Navyše zobrazujú notifikácie z telefónu

Amazfit GTR 2, Obsidian Black Sport Edition
204,90 € 179 €

Výpredaj

Precízne prevedenie a krásny dizajn s 3D sklom pokrývajúcim 1,39" AMOLED displej majú vodoodolné chytré hodinky Xiaomi Amazfit GTR 2, ktoré ponúkajú 12 športových režimov pre presné meranie výkonu, senzor tepovej frekvencie a SpO2. Podporujú hlasové ovládanie, možno s nimi telefonovať a vďaka 3GB ROM pamäte fungujú aj ako hudobný prehrávač.

Garmin Forerunner 645 Music, Slate
449 € 380,90 €

Elitný model športových hodiniek – Garmin Forurenner 645 Music určený predovšetkým pre bežcov aj na bežné nosenie. Pokročilá funkcionalita primárne pre bežecký tréning. Po pripojení kompatibilného Puls (HRM-Run) zobrazí revolučnú metriku behu – Running Dynamics.

Garmin fenix 6S Pro Solar, Light Gold, Sand Band
849,90 € 799,90 €

Pokročilé outdoorové chytré hodinky so solárnym dobíjaním. Garmin fénix 6S Pro Solar podrobne sledujú a analyzujú vaše športové výkony, fyzickú aktivitu a kondíciu a činnosť vášho srdca vrátane pokročilých štatistík, ako je variabilita pulzu, okysličenie krvi alebo VO2 Max. Sú vodeodolné do hĺbky 100 m, prijímajú signál GPS + GLONASS + GALILEO, dlho vydrží na jedno nabitie, majú integrovaný hudobný prehrávač a podporujú bezkontaktné platby Garmin Pay.

Garmin VENU SQ, White/Light Gold
195 € 189 €

Inteligentné všestranné hodinky so širokým rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia a športových aktivít. Garmin VENU SQ sledujú vašu srdcovú činnosť, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok, dĺžku a kvalitu spánku, menštruačný cyklus i. Integrovaný Bluetooth a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby, majú farebný LCD displej a sú vodotesné.

SAMSUNG Galaxy Watch Active2 (44 mm) Silver (SM-R820NZSAXEZ)
306,80 € 261,10 €

Designové inteligentné hodinky. Samsung Galaxy Watch Active2 sa intuitívne ovládajú digitálnou otočnou lunetou, sú vodotesné, spĺňajú vojenský štandard odolnosti MIL-STD-810G a ich AMOLED displej kryje tvrdené sklo Gorilla Glass DX+. Rozpoznajú až 39 športových aktivít, analyzujú spánok a sledujú váš tep pomocou 8 fotodiód. Prijímajú signál GPS, Glonass aj Galileo a zobrazujú notifikácie z telefónu.

Sponge See 2, detské hodinky s GPS, ružové
57,20 €

Detské inteligentné hodinky. Sponge See 2 umožňujú telefonovať a prijímať aj odpovedať na textové správy. Vysoko presná GPS a LBS lokalizácia v reálnom čase vám vždy poskytne spoľahlivé informácie, k dispozícii vám je tiež história pohybu. Hodinky vydržia na jedno nabitie až 72 hodín a sú vodeodolné s krytím IP67.

Garmin VENU SQ Music, Light Sand/Rose Gold
246 € 238 €

Inteligentné všestranné hodinky so širokým rozsahom funkcií na monitorovanie zdravia a športových aktivít. Garmin VENU SQ Music sledujú vašu srdcovú činnosť, stres, pitný režim, fyzickú aktivitu, odpočinok, dĺžku a kvalitu spánku, menštruačný cyklus ai. Hodinky umožňujú synchronizáciu s hudobnými streamovacími službami alebo nahranie skladieb priamo do vnútornej pamäte hodiniek. Integrované Bluetooth a modul GPS, podporujú bezkontaktné platby, majú farebný LCD displej a sú vodotesné.

SmartWatch

Poprední výrobcovia ponúkajú široký sortiment. Vyberať si môžete podľa prevedenia aj podľa pokročilých funkcií.

Smartwatch Apple – Apple Watch

  • Hodinky Apple Watch budete vyberať, ak ste majiteľom Apple iPhonu. Jedná sa o prepracované modely, ktoré majú k dispozícii tréningové programy pre začiatočníkov aj pokročilých. Niektoré typy sú vybavené funkciou detekcie pádu, spustia núdzové volanie. Možnosť platieb cez Apple Pay.

Smart hodinky Samsung s OS Tizen

  • Smartwatch Samsung majú intuitívne ovládanie a nechýba vyhotovenie v pestrých farbách. Sú vybavené funkciami pre desiatky športových aktivít a umožňujú prepojenie s aplikáciou Samsung Health. Tá okrem iného meria aj úroveň stresu.

Smartwatch Xiaomi

  • Smartwatch Xiaomi si získavajú veľkú popularitu predovšetkým vďaka priaznivej cene a pokročilým funkciám. Majú výbornú čitateľnosť displeja a niektoré modely disponujú profesionálnou analýzou cvičenia First beat. Určité modely majú aj užitočnú funkciu "Nájdi hodinky".

Smart hodinky Huawei

  • Smartwatch Huawei vynikajú vysokou výdržou batérie. Modely sú vybavené displejom s vysokým rozlíšením, ktorý je dobre čitateľný aj na priamom slnku. Zakrivené 3D sklo je odolné proti škrabancom. Niektoré modely dokážu sledovať cez 80 športových aktivít.

Smart hodinky vs. fitness náramok

  • Fitness náramok je jednoduchšia podoba smart hodiniek. Fitness náramok má menší počet funkcií a zameriava sa predovšetkým na bežnú dennú aktivitu a občasné športovanie. Hodí sa skôr pre nenáročných, občasných užívateľov.