Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Smartwatch dokážu zobrazovať notifikácie z telefónu, ponúknu tiež sledovanie aktivity, meranie srdcového tepu alebo monitor spánku. Poradíme, ako vybrať smart hodinky podľa aktivity aj operačného systému.

Zobraziť viac

Čo sú to SmartWatch čiže inteligentné hodinky

 • Hodinky umožňujúce prístup k aplikáciám a funkciám inteligentného telefónu.
 • Zobrazujú správy, hovory a ďalšie notifikácie z aplikácií.
 • Niektoré majú možnosť telefonovania (nutný mikrofón a reproduktor).
 • Sú vybavené ďalšími pokročilými funkciami (pozri nižšie).

Funkcie smart hodiniek

 • Prichádzajúce hovory, správy, kalendár - základné funkcie smart hodiniek
 • Fyzická kondícia a zdravie - slúži ako krokomer, akcelerometer, monitor srdcovej frekvencie, počítač kalórií alebo monitor spánkovej aktivity
 • Ovládanie hlasom - smartwatch s mikrofónom umožňujú telefonovanie priamo z hodiniek, ale aj hlasové ovládanie funkcií alebo nahrávanie poznámok
 • Bezkontaktné platenie hodinkami - podľa podpory konkrétnej banky a výrobcu (musí obsahovať NFC čip)
 • Profesionálny monitoring aktivít - počítadlo nastúpaných metrov, optické snímače na analýzu variability pulzu, okysličenie krvi, aeróbnu vytrvalosť, informácie o vzdialenosti, tempe, prevýšení, podmienkou pre niektorých je ďalšie príslušenstvo, ktoré spolupracuje so smartwatch (napr. hrudný pás)
TIP!

Smart hodinky si môžete prispôsobiť pomocou príslušenstva k nositeľnej elektronike. Zaobstarať tak môžete ochranné sklá, nabíjacie káble aj remienky.

Smart hodinky – kompatibilita operačných systémov

 • WatchOS - smart hodinky Apple sú kompatibilné s iPhonami Apple. Apple Watch nefungujú so systémom Android v smartfóne!
 • Tizen - smartwatch s operačným systémom Tizen sú kompatibilné s telefónmi Samsung, fungujú aj s Androidom a iOS v telefóne.
 • Wear OS - vychádza z Androidu, pôvodne Android Wear, komunikuje s telefónmi Android od verzie 4.3 vyššie a s iOS od verzie 8.2. Hodinky s Wear OS môžete použiť aj s iPhonom.
 • Uzavretý operačný systém - smart hodinky majú možnosť využívať len aktuálne nastavenia, zvyčajne sú to univerzálne smartwatch, ktoré fungujú so všetkými OS v telefónoch
 • Otvorený operačný systém - možnosť pridávať ďalšie aplikácie (WatchOS - Apple, Wear OS - Google)

Výdrž smartwatch

Kapacita batérie sa odvíja od frekvencie používania smart hodiniek. Zvyčajne je výdrž batérie jeden až tri dni, ale nájdete aj modely s oveľa dlhšou výdržou. Zvyčajne ale majú uzavretý operačný systém, teda nemožno do nich inštalovať ďalšie aplikácie. Hodinky s otvorenými operačnými systémami sú zvyčajne jednodňové.

Dobíjanie Smartwatch

Odolné smart hodinky sa hodia na plávanie aj potápanie

Typ aktivity Odporúčaná odolnosť
Aeróbne aktivity, beh, cyklistika.
Odolné pri umývaní rúk, daždi, spotení.
IP67, IP68
Plávanie, surfovanie,
vodné športy okrem potápania.
5 ATM
Potápanie. 10 ATM
INFO:

Nevyužijete smart hodinky, ale napriek tomu chcete monitorovať aspoň základné funkcie, ako je tep či sledovať počet krokov? Pozrite sa na jednoduchšie fitness náramky. Majú menší displej a hodia sa najmä na občasné použitie pri rekreačnom športovaní.

Upresniť parametre
SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro 45mm, Gray Titanium SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro 45mm, Gray Titanium
SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro 45mm, Gray Titanium
MALL.SK Dni – Zľava 20 % na vybrané produkty značky Samsung s kódom 24MDC2SK28 (platí od 12. 2. do 25. 2. 2024 alebo do vypredania zásob)!

Výkonné chytré hodinky1.36" AMOLED Always-On displejom so zafírovým sklíčkom Sapphire Crystal a telom z titánu. Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45mm spĺňajú luxusné vodotesnosť 5ATM, vojenský štandard MIL-STD-810G a krytie IP68. Na jedno nabitie vydržia až 80 hodín, nepretržite monitorujú srdcový tep, spánok a celkovú fyzickú aktivitu, meria SpO2, EKG, krvný tlak a má senzor pre meranie zloženia tela. Automatická detekcia cvičenia, sú vybavené kvalitnými polohovacími systémami GPS, Glonass a pripojením WiFi, Bluetooth 5.2. Notifikácia z telefónu, funkcie volania, technológie NFC.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Forever ForeVive SB-320 Black SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro 45mm, Gray Titanium
Forever ForeVive SB-320 Black

Chytré hodinky za výhodnú cenu. Forever ForeVive SB-320 sledujú váš tep, spálené kalórie, kroky aj vzdálenosť, ktorú urazíte. Monitorujú váš spánok a meria niekoľko druhov športov. Sú vodotesné so štandardom krytia IP67, zobrazujú notifikácie alebo ovládajú hudobný prehrávač v telefóne. V balení nájdete hneď 2 remienky

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Forever ForeVive 2 SB-330, Black SAMSUNG Galaxy Watch 5 Pro 45mm, Gray Titanium
Forever ForeVive 2 SB-330, Black

Plné elegancie a užitočných funkcií sú chytré hodinky Forever ForeVive 2 SB-330 s dotykovým 1,3-palcovým IPS displejom. Model je vodoodolný podľa normy IP68, vie ovládať prehrávanie hudby v mobile a ponúka 6 športových režimov. Spoľahlivo zmeria počet spálených kalórií a prejdených krokov aj vzdialenosť. Nechýba monitoring spánku a meranie srdcového tepu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Neogo SmartWatch Glam, dámske smart hodinky, čierne/kožené Klarion Detské čierno-šedé 4G smart hodinky H1-2024 80GB s GPS a bezkonkurenčnou výdržou batérie
Neogo SmartWatch Glam, dámske smart hodinky, čierne/kožené

Elegantné dámske smart hodinky – 1.04" displej, podpora Android/iOS, meranie srcového tepu, meranie krvného tlaku, analýza spánku, krokomer, monitor ženského cyklu

môžete mať 27.02 - 28.02

Partner: MOBILEGO
Klarion Detské čierno-šedé 4G smart hodinky H1-2024 80GB s GPS a bezkonkurenčnou výdržou batérie Klarion Detské čierno-šedé 4G smart hodinky H1-2024 80GB s GPS a bezkonkurenčnou výdržou batérie
Klarion Detské čierno-šedé 4G smart hodinky H1-2024 80GB s GPS a bezkonkurenčnou výdržou batérie

Doteraz najlepšie smart hodinky pre deti. Tieto detské smart hodinky majú väčšiu obrazovku – 1,83", stále bezkonkurenčnú výdrž batérie, podpora hlasových povelov, až 80GB pamäť na hudbu, fotky a videá, lepší systém, až 14 štýlových ciferníkov, 2 fotoaparáty, kovové telo hodiniek, podpora GooglePlay.

môžete mať 27.02 - 28.02

Partner: Klarion.eu
Garmin Venu 2 Plus, Silver/Gray Band Klarion Detské čierno-šedé 4G smart hodinky H1-2024 80GB s GPS a bezkonkurenčnou výdržou batérie
Garmin Venu 2 Plus, Silver/Gray Band

Chytré sportovní hodinky ideální na běhání s 43mm ciferníkem. Interní paměť pro uložení hudby. Cvičební a tréninkové plány a lekce.

môžete mať 28.02 - 29.02

Novinka
Bellestore Inteligentný vodotesný náramok Pacific Inteligentné hodinky pre ženy 39-01 – teplomer (Sy033a)
Bellestore Inteligentný vodotesný náramok

Náš inteligentný náramok s farebným dotykovým displejom prichádza s úplne novým užívateľským rozhraním pre plynulé a zjednodušené používanie. Vďaka inteligentnému nastaveniu jasu vám ani ten najslnečnejší deň nezabráni prečítať si nové notifikácie na tomto inteligentnom náramku.

môžete mať 29.02 - 01.03

Bomba HD športové Smart hodinky s 2.0" displejom 240mAh WS57 Pacific Inteligentné hodinky pre ženy 39-01 – teplomer (Sy033a)
Bomba HD športové Smart hodinky s 2.0" displejom 240mAh WS57

V hodinkách WS57 sa snúbi funkčnosť inteligentných hodiniek s elegantným dizajnom analógových hodiniek. Zostaňte v kontakte so svetom a buďte aktívny vo všetkých oblastiach!Smart hodinky WS57 so športovými fitness funkciami tvorí hliníkové telo a silikónový náramok. Tieto hodinky ponúkajú niekoľko r

môžete mať 27.02 - 28.02

Watchmark Smartwatch Active gold Honor Chytré hodinky Watch GS 3, černé
Watchmark Smartwatch Active gold

Módny dizajn inteligentných hodiniek umožňuje zdôrazniť individuálny štýl každej ženy. Hodinky sú nielen pútavé, ale motivujú vás k starostlivosti o zdravie a pomáhajú vám v každodennom živote. Zmeňte ciferník alebo si nasaďte nový remienok, aby ste získali elegantnejší alebo športovejší vzhľad.

môžete mať 01.03 - 05.03

Partner: WATCHMARK
Watchmark Smartwatch WM18 pink Honor Chytré hodinky Watch GS 3, černé
Watchmark Smartwatch WM18 pink

WM18 sú inteligentné hodinky navrhnuté s ohľadom na vaše zdravie. Má zabudovaný čip najnovšej generácie od spoločnosti Texas Instruments AFE Ti4404. Meria váš pulz, telesnú teplotu, krvný tlak a okysličenie a vykonáva merania EKG.

môžete mať 01.03 - 05.03

Partner: WATCHMARK
Honor Chytré hodinky Watch GS 3, černé Honor Chytré hodinky Watch GS 3, černé
Honor Chytré hodinky Watch GS 3, černé

Elegantní chytré hodinky s 1,43" displejem. Interní paměť 4 GB. Měření srdečního tepu, kyslíku v krvi, hladiny stresu, monitoring spánku, více než 100 sportovních režimů.

môžete mať 28.02 - 29.02

SmartWatch

Poprední výrobcovia ponúkajú široký sortiment. Vyberať si môžete podľa prevedenia aj podľa pokročilých funkcií.

Smartwatch Apple – Apple Watch

 • Hodinky Apple Watch budete vyberať, ak ste majiteľom Apple iPhonu. Jedná sa o prepracované modely, ktoré majú k dispozícii tréningové programy pre začiatočníkov aj pokročilých. Niektoré typy sú vybavené funkciou detekcie pádu, spustia núdzové volanie. Možnosť platieb cez Apple Pay.

Smart hodinky Samsung s OS Tizen

 • Smartwatch Samsung majú intuitívne ovládanie a nechýba vyhotovenie v pestrých farbách. Sú vybavené funkciami pre desiatky športových aktivít a umožňujú prepojenie s aplikáciou Samsung Health. Tá okrem iného meria aj úroveň stresu.

Smartwatch Xiaomi

 • Smartwatch Xiaomi si získavajú veľkú popularitu predovšetkým vďaka priaznivej cene a pokročilým funkciám. Majú výbornú čitateľnosť displeja a niektoré modely disponujú profesionálnou analýzou cvičenia First beat. Určité modely majú aj užitočnú funkciu "Nájdi hodinky".

Smart hodinky Huawei

 • Smartwatch Huawei vynikajú vysokou výdržou batérie. Modely sú vybavené displejom s vysokým rozlíšením, ktorý je dobre čitateľný aj na priamom slnku. Zakrivené 3D sklo je odolné proti škrabancom. Niektoré modely dokážu sledovať cez 80 športových aktivít.

Smart hodinky vs. fitness náramok

 • Fitness náramok je jednoduchšia podoba smart hodiniek. Fitness náramok má menší počet funkcií a zameriava sa predovšetkým na bežnú dennú aktivitu a občasné športovanie. Hodí sa skôr pre nenáročných, občasných užívateľov.