Fisher-Price Hovoriaci vagónik-37%
85,47 € 53,80 €

Akcia

MALL.SK Dni – Zľava 25 % na vybrané hračky a potreby pre najmenších značky Fisher-Price s kódom MDL4SK43 (platí od 12. 4. do 18. 4. 2021 alebo do vypredania zásob)!
Predstavujeme vám úplne novú hračku na kolieskach plnú najrôznejších aktivít. Vaše dieťatko sa naučí poznávať farby, písmenká, tvary a mnoho iného, zatiaľ čo sa hrá so svojimi obľúbenými hračkami alebo je zamestnané rôznymi aktivitami.
Fisher-Price Hudobné autíčko vkladačka GFY41
31,06 € 29,20 €

Akcia

MALL.SK Dni – Zľava 25 % na vybrané hračky a potreby pre najmenších značky Fisher-Price s kódom MDL4SK43 (platí od 12. 4. do 18. 4. 2021 alebo do vypredania zásob)!
Nalož si plné auto zábavy. Vaše dieťatko zažije veľa zábavy s týmto autíčkom, ktoré mu umožní triediť, napĺňať a opäť vysypávať tvary za sprievodu rozmanitých zvukov. Je prispôsobené malým detským rúčkam, ktoré sa snažia neustále niečo uchopiť a preniesť.
Clementoni Interaktívny tancujúci hroch Filip
30,70 € 25,80 €

Interaktívny tancujúci hroch Filip je centrum aktivít pre jednoduché, zábavné hranie a učenie sa nielen na cestách. Roztomilý hroch tlieska svojimi mäkkými labkami a pozýva tak dieťa k tancu a spoločnej hre. S bohatým vzdelávacím obsahom sa deti naučia prvé čísla, zvieratká, mnoho piesní a riekaniek.

Clementoni Clemmy Baby Veselý hrací stolík s kockami a zvieratkami-24%
42,30 € 31,90 €

Veselý hrací stolík s kockami a zvieratkami zabaví Vaše deti po dlhý čas. Hrací stolček s mnohými aktivitami, ktorých cieľom je stimulovať interakciu s dieťaťom. Vkladacie tvary so svetlami a zvukmi, otáčajúce sa ozubené kolieska a tlačidlá ovládajúce psíka a mačku. Súčasťou stolíka je zábavná trasa pre loptičky s množstvom úžasných šmýkačiek a prekážok. Loptičky končia svoju jazdu v nohe stolíku.

Fisher-Price Učíme sa riekanky SK-23%
26,90 € 20,70 €

Otvorte svojmu dieťatku svet zábavy a učenia s touto hudobné knižkou. Jednoduchým otočením stránky spustíte obľúbené detské pesničky a zároveň si môžete prezerať farebné obrázky psíka a jeho sestričky.

Lamaze Všetečná chobotnica
17,50 € 14,90 €

Krásna farebná plyšová chobotnica so zrkadielkom pre tie najmenšie deti

Yookidoo Jazdiaci slimák

Yookidoo Jazdiaci slimák

Hodnotenie: 4,5
32,65 € 29,59 €

Interaktívna hračka Jazdiaci slimák s veselou melódiou a točiacou sa farebnou ulitou nabáda dieťa, aby za ním stále liezlo. Pri pohybe slimák otáča hlavou zľava doprava. Ulita je zložená zo skladačky s hrkálkami a korálkami, ktoré rozvíjajú motorické schopnosti dieťaťa.

Vtech Neposlušný míček SK
27,31 € 24,58 €

Inovovaná verzia predajného hitu. Loptička so zabudovaným pohybovým snímačom provokuje deti k pohybu. Spieva slovenských pesničky, hrá 15 melódií, vydáva zvuky zvierat, pomenúva tvary, čísla do troch, zvieratá.

Teddies BABY Zábavná vodná podložka
9,40 €

Klasická interaktívna vodná podložka. Po naplnení vodou sa deti môžu hrať s plávajúcimi zvieratkami, 6ks vnútri podložky. Vďaka tomu si zlepšujú motoriku a vnímanie. Rozmer podložky je 51×43 cm. Vyrobené z nezávadných materiálov.

Fisher-Price Chytré hodinky
13,80 € 12,20 €

Vaši malí technici si zamilujú Fisher-Price® Chytré hodinky s dvoma interaktívnymi tlačidlami, farebnými svetielkami a realistickými zvuky. Sú ako tie vaše! Interaktívne hodinky sú plné zábavných aktivít vrátane možnosti vytočiť číslo kamaráta psíka.

Bright Starts Stolík aktívny Ball Get Rollin
43,40 € 38,76 €

Aktívny stolík s tematikou džungľa je plný aktivít a zábavy. Funkcia Rolling Activity Table™ poskytuje deťom možnosť rozvíjať ich vizuálnu stimuláciu aj motorické zručnosti. Ústa hrocha sa otvárajú a zatvárajú a vydávajú zábavné zvuky. Otáčaním strán knihy prepínate režimy prehrávania do režimu poznávania.

Fisher-Price Hovoriaci psík SK
35,10 € 30,90 €

Tento mäkučký, maznavý psík sa postará o to, že učenie bude jedna veľká zábava. Keď sa dieťa svojho štvornohého kamaráta dotkne, zareaguje psík tak, že hneď spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vaše maličké naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a mnoho ďalšieho!

Vtech Tlapková patrola ide do akcie (riadidlá)-17%
39,22 € 32,49 €

Snáď každého raz čaká skúška dopravnej spôsobilosti. Čím skôr začnú vaše deti vnímať pravidlá cestnej premávky, tým lepšie. Kúpte im Paw Patrol – multifunkčné riadidlá a nechajte ich rozvíjať svoje zmysly.

Oball Hračka OBALL RATTLE 10 cm 0m+ dark pink
8,90 €

Táto ocenená balóniková hrkálka sa stane obľúbenou hračkou dieťatka. Loptička má 29 dierok, ktoré umožnia dieťatku jednoduché uchopenie. V loptičke sú tri hrkálky, ktoré sú vyplnené farebnými korálkami. Vyrobené z ľahkého materiálu, a preto loptička nebude ťažká pre drobné rúčky.

Teddies BABY Multifunkčná vkladačka telefón-38%
29,20 € 18 €

Multifunkčná vkladačka s prídavnou zvukovou funkciou telefónu. Kocka má na každej strane inú aktivitu, napr. vkladanie podľa tvarov písmen, číslic a ďalšie. Kocka má madlo a 18 rôznych dielikov.

Ludi Nafukovací válec s rolničkami
11,40 €

Nafukovací valec s rolničkami podnecuje dieťa k lezeniu. Tri rolničky počas pohybu jemne cinkajú a upútajú tak pozornosť dieťaťa. Rozvíjajte vo vašich deťoch prirodzený cit pre pohyb.

Little Dutch Kocky komín Husa 10 ks
17,60 €

Novinka

S týmito úžasnými blokmi sa deti učia hravým spôsobom počítať od 1 do 10. Kocky zdobia náš Husa a jeho priatelia, ktorí žijú okolo rybníka na vidieku. Buď ju stohujte zvisle, aby ste vytvorili vysokú vežu, alebo ich usporiadajte vodorovne do radu, aby ste sa dozvedeli o veľkostiach.

Fisher-Price Hovoriaca psíčkova sestrička SK-16%
36,90 € 30,90 €

MALL.SK Dni – Zľava 25 % na vybrané hračky a potreby pre najmenších značky Fisher-Price s kódom MDL4SK43 (platí od 12. 4. do 18. 4. 2021 alebo do vypredania zásob)!
Hravý psík (sučka) je roztomilou kamarátkou na hranie presne pre dievčatká. V ružovej farbe so srdiečkom na prsiach naučí vaše dieťa písmenká, číslice, farby a časti tela prostredníctvom pesničiek a zábavných hudobných hier. Dieťa si môže prehrávať klasické pesničky, ako: „Hlava, ramená, kolená, palce“ a ďalšie. Svietiace srdiečko bliká podľa hudby a reakcií fenky.
Teddies Kolotoč s loptičkami plast 18 cm
17,50 € 16,90 €

Pestrofarebný mechanický kolotoč zaujme deti na prvý pohľad. Stláčaj modré tlačidlo na kolotoči a sleduj, ako sa celý vnútrajšok kolotoče roztočí a zábavné guličky s humornými tvármi sa veselo roztancujú.

Mac Toys Žirafa stohovacie kelímky
13,96 € 11,90 €

Žirafa zo stohovateľných dielikov rozvíja detskú zručnosť. Základňa žirafy navyše funguje ako vkladačka. Obsahuje 10 stohovateľných dielikov a 5 vkladacích tvarov.

Alexander Poznávanie pre najmenších - Hádaj hádanky
8,90 €

Poznávacia jednoduchá náučná hra, ktorá rozvíja základné znalosti a schopnosti najmenších už od 24 mesiacov. V kvízoch sa učia základné počty, zvieratká, smery, farby, logické väzby medzi predmetmi a mnoho ďalšieho. Hra je zo série „Sovička múdra hlavička“.

Teddies BABY Zatĺkačka s kladivkom plast
10,90 €

Plastová guľôčková dráha so 3 guľôčkami zabaví vašu ratolesť na dlhé hodiny. Všetky deti rady do niečoho tlčú. S touto hračkou môžu zatĺkať guľôčky, ktoré po zatlčení prebehnú dráhou a navyše hrkajú.

Bino Pyramída z báboviek

Bino Pyramída z báboviek

Hodnotenie: 4,7
6,20 €

Klasická hračka obľúbená mnohými generáciami. Perfektný pomocník pre cvičení jemnej motoriky, poskytuje nekonečné možnosti hier. Vhodná pomôcka pre učenie farieb. Navyše možno jednotlivé kocky použiť aj ako bábovky na pieskovisku.

Ludi Senzorický valec

Ludi Senzorický valec

Hodnotenie: 4,5
16,57 € 15,56 €

Valec s množstvom aktivít pre skúmanie a podnecovanie rozvoja zmyslov a motorických zručností. Vnútri skrýva cinkajúce loptičky, textilný poťah ponúka rôznorodé textúry a dve hryzátka. Je vhodný pre deti od 6 mesiacov.

SIMBA Valec na podporu lezenia
10,10 € 8,90 €

Príprava k prvým krôčikom je veľmi dôležitá a detičkám pri tom veľmi pomôže tento nafukovací valec na podporu lezenia s veselou potlačou so zvieratkami. Zo strán je priehľadný a vnútri sú hrkajúce guľôčky.

Ludi Senzorické loptičky 3 ks modré
13,55 € 12,76 €

Mäkké loptičky s rôznymi povrchmi a výstupkami pre relaxáciu, hru i masáž. Priemer loptičiek 15 cm a 2 × 8 cm, od 6 mesiacov.

Clementoni Interaktívny psík CZ verzia-21%
22,70 € 17,90 €

Psík KUK je veľmi roztomilý. Hovorí, spieva a pohybuje sa dopredu a dozadu. Stlačením tlačidiel učí deti číslice, farby a zvieracie zvuky. Keď ušká zakryjú oči, začína hra na schovávačku. Stlačením kocky na obojku sa ušká opäť otvoria.

Fisher-Price Kocky pre rozvoj zmyslov-16%
23,70 € 19,90 €

Šesť strán zábavy s Fisher-Price®, ktoré potešia zmysly nenechavých detských ručičiek! Každá očíslovaná kocka má vlastné prekvapenie určené pre objavovanie! Kocky majú rôzne tvarované povrchy.

Oball Hračka OBALL RATTLE 10 cm 0m+ seafoam
8,90 €

Táto ocenená balóniková hrkálka sa stane obľúbenou hračkou dieťatka. Loptička má 29 dierok, ktoré umožnia dieťatku jednoduché uchopenie. V loptičke sú tri hrkálky, ktoré sú vyplnené farebnými korálkami. Vyrobené z ľahkého materiálu, a preto loptička nebude ťažká pre drobné rúčky.

Vtech Knižka - U nás na farme SK
17,52 € 15,57 €

Interaktívna knižka U nás na farme je určená pre najmenšie deti. Čítajte alebo rozprávajte príbeh o tom, čo sa deje U nás na farme. Knižka má pestrofarebné obrázky, ktoré dieťa ľahko zaujmú.

Bright Starts Hračka Oballo™ Wobble Bobble 3m+
19,90 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto hračka nadchne Vaše dieťa a vykúzli mu úsmev na tvári. Sýte farby a tvary prinášajú do hry viac zábavy. Unikátny dizajn uľahčuje uchopenie malými ručičkami a po zatrasení loptička jemne vibruje.

Quercetti Quack & Flap

Quercetti Quack & Flap

Hodnotenie: 3,8
12,91 € 11,76 €

Posledný kus za túto cenu!

Kačička, ktorá bude skvelým spoločníkom vášho dieťaťa pri jeho prvých prechádzkach. Keď je tlačená dopredu, máva krídlami, pláca nohami s plávacími blanami a priťahuje pozornosť dieťaťa vydávaním zvukov. Hračka tak zábavným, praktickým a bezpečným spôsobom pomáha rozvíjať motorické schopnosti a samostatnosť vášho dieťaťa.

Bright Starts Hračka Activity Ball
17,10 € 15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Hračka Activity Ball ponúka mnoho spôsobov hrania a vydáva zvuky. Pestrá hračka sa dá ľahko uchopiť, hrká a je vhodná pre deti od šiestich mesiacov.

Vtech Kamarátka lienka

Vtech Kamarátka lienka

Hodnotenie: 5
42,70 € 40,90 €

Zábavné učenie s malou lienkou a jej mamičkou! Hľadaním a vkladaním správnych tvarov do otvorov rozvíja dieťa svoje motorické schopnosti. Rozvíja logické myslenie. Stlačením malé lienky vyskočí všetky vložené tvary von. Lienka aktívne nabáda deti k hre aj k poznávaniu tvarov, farieb, obrázkov a čísel.

Oball Hračka OBALL RATTLE 10 cm 0m+ orange
8,90 €

Táto ocenená balóniková hrkálka sa stane obľúbenou hračkou dieťatka. Loptička má 29 dierok, ktoré umožnia dieťatku jednoduché uchopenie. V loptičke sú tri hrkálky, ktoré sú vyplnené farebnými korálkami. Vyrobené z ľahkého materiálu, a preto loptička nebude ťažká pre drobné rúčky.

Vtech Spievajúci nákladiak
27,41 € 24,70 €

Vtech Spievajúci nákladiak je interaktívne hovoriace nákladné auto so sklopnou korbou. Auto má povrázok na ťahanie a otvor v streche pre hádzanie loptičiek. Loptičky po vhodení skĺznu na korbu a auto navyše nahlas počíta (1,2,3). Tiež interaktívne vyzýva deti k hre, napríklad vetou: „Daj kamene do otvoru na streche!“

Vtech Moja prvá futbalka

Vtech Moja prvá futbalka

Hodnotenie: 3,9
27,28 € 24,55 €

Zamatovo hebká lopta s roztomilou svietiacou tvárou reaguje vtipne a veselo na každý pohyb. Lopta má zabudovaný snímač pohybu. Lopta je farebná a jemná na dotyk a dieťa si ju rýchlo obľúbia.

Little Tikes Svetelný tigrík
24,99 € 23,50 €

Posvieťte si na cestu k aktívnej hre! K tomu, aby sa vaše dieťa hýbalo, používa tigrík premietanie farebných svetelných efektov. Svetelný tigrík pred seba premieta 3 farebné svetlá, ktoré deti nabádajú k ich prenasledovanie a chytanie. Keď tigrík „“zachytí“ všetky 3 svetlá, zažiari a zasmeje sa, aby deti potešil.

Bright Starts Hračka FunPad
19,90 € 17,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Interaktívna hračka FunPad pre deti od 3 mesiacov učí dieťa rozoznávať zvieratá, tvary, farby, čísla a mnoho ďalšieho. Posuvným tlačidlom možno meniť melódie.

Vtech Hovoriace kľúče

Vtech Hovoriace kľúče

Hodnotenie: 5
17,30 €

Interaktívny elektronický prívesok na kľúče s tromi kľúčmi pre deti už od narodenia v slovenskom jazyku. Pohybový snímač alebo farebné tlačidlá spúšťajú zábavné frázy, milé melódie aj pesničky.

Teddies Valec s rolničkou 42x23cm Moje prvé zvieratká
11,70 €

Nafukovací valec pre deti s motívom „Moje prvé zvieratká“. Na valci sú vyobrazené motívy od českého výtvarníka. Vo vnútornej časti sú tri rolničky, ktoré pri pohybe vytvárajú zvuk.

Fisher-Price Zatĺkačka-18%

Fisher-Price Zatĺkačka

Hodnotenie: 4,5
15,80 € 12,90 €

Zatĺkanie kolíkov je s Fisher-Price® veľká zábava! Farebné kolíky zavedú deti do sveta farieb a tvarov. Otočte stolček hore nohami a zábava bude ešte väčšia. Aktivity navyše pomôžu dieťatku v rozvoji jeho jemnej motoriky vrátane koordinácie pohybu očí a rúk a v jeho obratnosti.

Quercetti Daisy Maxi

Quercetti Daisy Maxi

Hodnotenie: 4,5
16,26 € 15,90 €

Stavebnica pre najmenších aj tie staršie. Z farebných dielov rôznych tvarov deti vytvárajú na pružnej podložke najjednoduchšie stavby a rozvíjajú tým motoriku a kombinačné myslenie.

Baby Einstein Vankúš podporný valec Rhythm of the Reef
34 € 31,28 €

Komfortný plyšový vankúš Reef Prop Pillow™ je dokonalým spoločníkom pre dieťa. Farebný a pútavý vankúš obsahuje niekoľko hračiek ako napr. bezpečnostné zrkadlo, hryzátko a iné.

Fisher-Price Krúžky na tyči jednorožec
11,54 € 9,90 €

Prednosťou a novou vychytávkou tejto klasickej hračky je, že každý zo štyroch farebných krúžkov má iný povrch, ktorý môžu deti pri skladaní skúmať. Čerešničkou na torte je roztomilý jednorožec a kolísavá podstava, ktorá zacinká zakaždým, keď do nej dieťatko capne.