Teddies Medveď Vojtík hovoriaci 30cm
27,79 € 24,70 €

Akcia

Veselý plyšový medvedík Vojtík rozpráva deťom 6 známych českých rozprávok. Stačí stlačiť jeden zo symbolov na jeho tele a počúvať, čo deťom Vojtík rozpráva. Plyšák je vhodný pre deti od 12 mesiacov.

Fisher-Price Prasiatko pokladnička SK-49%
38,83 € 19,50 €

Výpredaj

Deťmi toľko obľúbená hra je opäť tu. Pokladnička je napchatá množstvom výukových funkcií, ktoré majú radi deti i rodičia. Navyše teraz predstavujeme novú pohybovú funkciu.

Fisher-Price Hovoriaci psík CZ
35,90 € 31,30 €

Akcia

Hovoriaci psíkčeskom jazyku. Psík ponúka 2 herné režimy – poznávanie a hudobné hry s 10 spievanými pesničkami. Režim pre poznávanie zahŕňa 5 aktivačných bodov na telíčku psíka, ktoré prostredníctvom zábavných pesničiek a fráz naučia bábätko abecedu, časti ľudského tela a farby.

Teddies Valec s rolničkou 42x23cm Moje prvé zvieratká
11,70 €

Nafukovací valec pre deti s motívom „Moje prvé zvieratká“. Na valci sú vyobrazené motívy od českého výtvarníka. Vo vnútornej časti sú tri rolničky, ktoré pri pohybe vytvárajú zvuk.

Fisher-Price Hovoriaci psík SK
35,10 € 31,30 €

Tento mäkučký, maznavý psík sa postará o to, že učenie bude jedna veľká zábava. Keď sa dieťa svojho štvornohého kamaráta dotkne, zareaguje psík tak, že hneď spustí veselé pesničky a frázy, ktoré vaše maličké naučia viac ako 100 základných slov, časti tela, farby, tvary a mnoho ďalšieho!

Clementoni Interaktívny stolček
51,81 € 39,99 €

Veselý hovoriaci hrací stolček s mnohými interaktívnymi tlačidlami. Ich cieľom je stimulovať interakciu s dieťaťom. Vzdelávacia hračka učí deti poznávať čísla, písmenka, tvary a farby. Stimuluje manuálne zručnosti, zrak a sluch.

Clementoni Interaktívny psík CZ verzia-24%
23,34 € 17,60 €

Výpredaj

Psík KUK je veľmi roztomilý. Hovorí, spieva a pohybuje sa dopredu a dozadu. Stlačením tlačidiel učí deti číslice, farby a zvieracie zvuky. Keď ušká zakryjú oči, začína hra na schovávačku. Stlačením kocky na obojku sa ušká opäť otvoria.

Fisher-Price Hovoriaci vagónik-54%
85,47 € 39,10 €

Výpredaj

Predstavujeme vám úplne novú hračku na kolieskach plnú najrôznejších aktivít. Vaše dieťatko sa naučí poznávať farby, písmenká, tvary a mnoho iného, zatiaľ čo sa hrá so svojimi obľúbenými hračkami alebo je zamestnané rôznymi aktivitami.

K´s Kids Sada 3 vývojových hračiek - stupeň 2-60%
22,19 € 8,80 €

Výpredaj

Sada 3 vývojových hračiek obsahuje hračky, ktoré deti ľahko zaujmú. Rybičky naučia dieťa fyzickej zdatnosti vďaka prekonávaniu odporu (17,5 × 7 × 5,5 cm). Veľryba pre výučbu tvarov (10 × 7,5 × 14 cm) a detské zrkadlo pre výučbu a vyjadrenie výrazov tváre a emócií (14 × 11 cm).

K´s Kids Sada 3 vývojových hračiek - stupeň 1-60%
26,09 € 10,40 €

Výpredaj

Sada 3 vývojových hračiek obsahuje hračky, ktoré deti ľahko zaujmú. Mäkký červený psík pre ľahšie zaspávanie (38 × 38 × 6,5 cm), motýľ pre rozvoj zraku, hmatu, sluchu a pre úľavu pri raste zúbkov (13,5 × 14 cm) a knižka pre osvojenie prvých slov.

Oball Hračka vláčik Chug-O-Choo Oballo 3 m+
14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Interaktívna hračka Vláčik Chug-O-Choo od oceňovanej firmy Oball priváža veľa zábavy. Vďaka ľahkému uchopeniu sa s mašinkou môžu hrať aj najmenšie deti a to už od 3 mesiacov. Vagóniky sa dajú ľubovoľne rozdeľovať.

Mikro hračky Lokomotiva edukační 21 cm se světlem a zvukem zvířátek
25,20 € 19,99 €

Novinka

Edukační lokomotiva procvičí schopnosti každého malého dítěte. Je vybavena světelnými efekty, zvuky zvířátek a také různými doplňky na procvičení jemné motoriky dětí. Navíc svým designem červené lokomotivy rozvíjí i dětskou představivost.

BABY ONO edukační valec 9m+
13,90 € 11,90 €

Válec pro děti je skvělou interaktivní a edukační pomůckou. Pomáhá v rozvoji uchycení předmětu z dlaně do dlaně, zvedání či sezení. Využijí ho děti od 9. měsíců. BabyOno edukační valec 9m+ je opatřen chrastítky, která lákají ke hře.

Skip hop Hračka telefón Explore&More Selfie 6m+
16,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Prvý selfíčkový telefón pre deti od 6 mesiacov od značky Skip Hop. Zrkadlový povrch povzbudzuje dieťatko v sebapoznávaní počas hry. Telefónik ponúka 3 svetelné filtre tváre a niekoľko zvukových efektov. V balení nájdete aj 3 batérie AAA.

Playgro Vkladací slon s tvarmi
15,55 € 13,60 €

Farebná vkladačka rozvíjajúca motorické zručnosti a predstavivosť vášho dieťaťa. Kocky majú rôzne veľkosti, farby a tvary. Vkladačka je v tvare slona.

Quercetti Daisy Polipetti
11,10 €

Hra pri ktorej deti rozvíjajú motorické schopnosti, vizuálnu a manuálnu koordináciu a tiež kombinačné myslenie. Farebná stavebnica, ktorá ponúka nekonečné množstvo množnosti.

Fisher-Price Motýlik - učíme se tvary
8,60 €

Akcia

Intuitívny pestrofarebný motýľ sa čoskoro stane najlepším priateľom vášho dieťaťa! Hračka má v sebe 6 inak farebných otvorov o rôznych tvaroch, kam pasujú konkrétne kocky. Deti môžu kocky vkladať, vyberať, vysypávať von a stále tak zlepšovať svoje znalosti tvarov a farieb!

Niny Oslík LAKI, multiaktívna hračka
59,22 € 52,90 €
+ doprava zadarmo

Plyšové hracie centrum v podobe oslíka je určené pre všetky malé zvedavé deti. V jeho chvostíku je všitý materiál, ktorý pri dotyku vydáva zvuk pokrčeného papiera. Všetky časti jeho tela obsahujú ďalšie hracie prvky ako sú hryzátka, pískatko a hrkálky. Na prednej nožičke je umiestnené zrkadlo vyrobené zo špeciálne bezpečnostnej fólie.

Teddies Medveď Tedík hovoriaci 30cm CZ-15%
25,89 € 21,90 €

Akcia

Veselý medvedík plyšový Tedík naučí deti 14 známych riekaniek napr. Paci, paci, pacičky … Mám dve uši na počúvanie … Čistím zúbky řízy, řízy … atď. Stačí stlačiť symbol a počúvať.

Fisher-Price Aktívna skladačka s rolničkou
12,99 € 12,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto nová, „klasická“ hračka skladačka s rolničkou z radu Brilliant Basics, ponúka toľko alternatív, ako sa hrať! Dieťa môže stavať do výšky, vkladať do seba 10 zaoblených misiek či pomocou tvarovaných detailov poznávať čísla aj farby.

K´s Kids Hovoriaca lopta 2v1
24,78 € 19,60 €

Táto interaktívna farebná lopta nie je len na hádzanie! Hovoriaca lopta naučí deti anglicky počítať a pomenovávať písmenká v abecednom poradí. Pri každom hode a chytení loptička povie číslo alebo písmenko podľa toho, či je práve obrátená písmenkovou stranou alebo číselnou stranou von.

Fisher-Price Hovoriaca psíčkova sestrička SK-31%
36,90 € 25,40 €

Výpredaj

Hravý psík (sučka) je roztomilou kamarátkou na hranie presne pre dievčatká. V ružovej farbe so srdiečkom na prsiach naučí vaše dieťa písmenká, číslice, farby a časti tela prostredníctvom pesničiek a zábavných hudobných hier. Dieťa si môže prehrávať klasické pesničky, ako: „Hlava, ramená, kolená, palce“ a ďalšie. Svietiace srdiečko bliká podľa hudby a reakcií fenky.

Clementoni Baby T-Rex

Clementoni Baby T-Rex

Hodnotenie: 5
27,72 € 22,19 €

Veselý zubatý malý dinosaurus hovorí, chodí a nakláňa sa dopredu a dozadu. Táto interaktívna elektronická hračka učí deti poznávať prvé čísla a písmená, riekanky a pesničky o zvieracích kamarátoch. Umožnuje hranie v dvoch módoch.

Cotoons Cotoons autíčko vkladačka, modré
17,90 €

Farebná vkladačka autíčko z kvalitného materiálu značky Cotoons. Hračka, ktorá podnecuje detskú fantáziu, rozvíja ich motoriku a učí rozpoznávať tvary zaujme deti aj ich rodičov.

K´s Kids Veľký dinosaurus Boss so 60 loptičkami
81 € 62,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Veselý farebný dinosaurus sa stane obľúbenou hračkou Vášho dieťaťa. Skvele sa pohrá s každou časťou dinosaurového tela-hrká, šuští, cinká. Po rozopnutí zipsu sa premení v bazénik plný balónikov. Vhodný pre deti už od 6 mesiacov.

B.toys Dráha pre loptičky Whack Ball
25,19 € 22,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Štyri farebné loptičky a dráha so zrkadlami na zadnej strane zaisťujú ešte bláznivejšiu jazdu. Jazda začína buchnutím kladivka do loptičky! Obal vyrobený z recyklovateľného materiálu a potlačený farbami vyrobenými zo sóje.

B.toys Farebný popcorn Poppitoppy
14,62 € 13 €

Farebný popcorn Poppitoppy je skvelá hračka pre deti. Stlačte hlavičku hračky a sledujte, ako vo vnútri lietajú guľky rovnako ako popcorn. Obal vyrobený z recyklovateľného materiálu a potlačený farbami vyrobenými zo sóje.

Vtech Hovoriace Auto Vtech

Vtech Hovoriace Auto Vtech

Hodnotenie: 4,5
29,59 € 28,20 €

Najnovšia vkladačka pre deti už od 12 mesiacov značky Vtech. Vhadzuj správne tvary do správnych okienok. Začuješ nielen ako sa tvary volajú, ale aj počítať sa naučíš. Môžeš tiež hrať na piáno i poznávať farby.

Moulin Roty Kaleidoskop mix
7,99 €

Týmto jednoduchým a krásne vzorovaným kaleidoskopom od Moulin Roty skvelým spôsobom stimulujete vizuálne zmysly a záujem vášho dieťaťa o poznanie. Fascinujúcim pohľadom do hľadáčika dieťa uvidí úžasné magické panoptikum farieb a tvarov, ktoré je tvorené refrakciou svetla cez zrkadlá a vypuklou šošo

Buki France Mini projektor Zvieratká mix
7,99 €

Tento praktický mini projektor vám umožní premietať krásne obrázky na stenu či strop. Obsahuje 3 rôzne sady obrázkov z oblasti živočíchov a zvierat (hmyz, zvieracie mláďatá a farma – spolu 24 fotografií), projektor a návod na používanie.   Vyžaduje 1 batériu LR03, ktorá však nie je súčasťou baleni

Hape Interaktívna hračka Dobrodružstvá v Sunny Valley
39,99 €

Originálna interaktívna hračka „Dobrodružstvá v Sunny Valley“, z dielne nemeckej značky Hape, je ideálnym darčekom pre našich najmenších, rovnako chlapcov, ako i dievčatá.Hra a kontakt s tákýmto hypom hračky u detí rozvíja jemnú motoriku, sústredenosť, fantáziu a predstavivosť, ale aj vizuálne vním