Alum online Detská odsávačka nosných hlienov
27,99 € 23,99 €

Najbezpečnejší a najjednoduchší spôsob, ako vyčistiť nos vášho dieťaťa! Jemne vyčistí upchatý nos vášho dieťaťa. Uľahčuje dýchanie, zlepšuje celkový pocit a pomáha vyliečiť nádchu vašich najdrahších. Nastaviteľné úrovne sacieho výkonu a nabíjanie USB.

Alum online Osviežovacie set vodná hmla
19,99 € 14,99 €

Vodná hmla TFY Misty10 vylepší exteriér a Vy si budete môcť konečne naplno vychutnať krásne počasie počas horúcich dní s touto úžasnou vodnou hmlou. V lete, kedy sa teploty vyšplhajú do závratných výšok, často pociťujeme nedostatok vlhkosti vo vzduchu a silné teplo.

Alum online Korektor na vzpriamené držanie tela
15,99 € 12,99 €

Posledný kus za túto cenu!

Nesprávne držanie tela, bolesti chrbtice, hlavy a krku alebo slabosť rúk, proti tomu všetkému sa dá účinne bojovať s pomocou bandáže Back corrector.

Alum online Skladací stolík pre notebook
46,99 € 39,99 €

S týmto stolíkom môžete všade pohodlne pracovať … trebárs na gauči sede surfovať po internete. Pohodlná práca s notebookom vďaka špeciálnej ploche pre myš a nastaviteľnému stolíka.

Alum online Elektrický pilník na chodidlá Step Pedi
13,99 €

Unavuje vás neustále skláňaniu a naťahovanie k chodidlám pri odstraňovaní odumretej a stvrdnutej kože na chodidlách? Potom PediStep je presne, to čo potrebujete. Stvrdnutú kožu na chodidlách odstránite rýchlo a efektívne.

Alum online Ručný krájač zeleniny
14,99 €

Uľahčite si varenie. Je tu a je skvelý, je to prístroj na prípravu potravín – všetko v jednom. Multifunkčný krájač je jednou z najužitočnejších kuchynských pomôcok, ktoré nájdete na akomkoľvek trhu.

Alum online Univerzálny nástavec na vysávač Dust Daddy
9,99 €

Neuveriteľný nástavec k vysávaču, ktorý vymetie prach zo všetkých skrytých kútov. Nenahraditeľný pri vysávaní zásuviek, áut či počítačovej klávesnice. Je to univerzálny nástavec k akémukoľvek vysávaču.

Alum online Depilátor chĺpkov na tvári
9,99 €

Inovatívne navrhnutý depilátor odstráni aj tie najjemnejšie a ťažko dostupné chĺpky na tvári, a to bez použitia syntetických chemických látok ako je pena na holenie a vosky, ktoré dráždia vašu pokožku.

Alum online 3D Magická kresliace tabule
44,99 € 39,99 €

Hľadáte magickú a zároveň nevšednou zábavu pre vaše deti? Veľa kreatívnych hier už máte za sebou a u ničoho nevydrží dlho? Potom je zaručene dostane táto kresliace 3D tabuľka.

Alum online Lietajúce RC disco guľa
39,99 € 35,99 €

Lietajúce RC disco guľa je horúcou novinkou, ktorá zabaví všetky vekové kategórie. Ovládanie je veľmi jednoduché. Disko guľa je riadená infračerveným senzorom, ktorý reaguje na pohyb a polohu ruky.

Alum online Elektrický čistiaca kefa
26,99 € 20,99 €

Elektrický čistiaca kefa je šikovný upratovací prostriedok, ktorý ocení každá gazdiná. Perfektne s ním vyčistíte nábytok, domáce spotrebiče, kuchynské alebo koupalnové vybavenie a podobne. Súčasťou balenia sú tri nástavce, ktoré môžete ľubovoľne vymieňať.

Alum online Nákupná taška - 2ks
8,99 €

Ak vás nebaví si pri každej návšteve obchodu kupovať ďalšie a ďalšie igelitky, ktoré nevyzerajú príliš pekne, veľmi sa toho do nich poriadne nevojde, trhajú sa, a navyše zaťažujú životné prostredie, máme pre vás super riešenie!

Alum online Dezinfekcia na ruky 500 ml GEL
19,99 € 15,99 €

SKLADOM – Rýchle doručenie. Vyrobené v Českej Republice Alkoholový hygienický gél určený na dezinfekciu rúk v balení 500ml. Vysoká antibakteriálne účinnosť. Vysoká antibakteriálne účinnosť.

Alum online Domáce Indoor IP Kamera V2
62,99 € 53,99 €

Skontrolujte svoj domov takmer odkiaľkoľvek pomocou kamery. Jednoducho vytiahnite telefón, aby ste mali stále dohľad nad vašim domovom, kdekoľvek budete pripojení k internetu. Kamera je napájaná zdrojom a tak ponúka živý prenos 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

Alum online Domáce Indoor IP Kamera V3
48,99 € 41,99 €

Skontrolujte svoj domov takmer odkiaľkoľvek pomocou kamery. Jednoducho vytiahnite telefón, aby ste mali stále dohľad nad vašim domovom, kdekoľvek budete pripojení k internetu. Kamera je napájaná zdrojom a tak ponúka živý prenos 24 hodín denne, 7 dní v týždni.