Alum online Stieracia mapa Slovenskej republiky
15,99 € 13,99 €

Exkluzívna stieracia mapa Slovenskej republiky nielen pre vášnivých cestovateľov. Objavujte nespočetné krásy našej zeme – hrady, zámky, mestá, kultúrne pamiatky!

Alum online Stieracia mapa Českej republiky-33%
23,99 € 15,99 €

Exkluzívna stieracia mapa Českej republiky nielen pre vášnivých cestovateľov. Objavujte nespočetné krásy našej zeme – hrady, zámky, mestá, kultúrne pamiatky! Mapa obsahuje 120 miest k odkrytiu.

Alum online Pulzomer na prst - Oxymeter
13,12 €

Pulzný oximeter slúži na neinvazívne meranie saturácie hemoglobínu kyslíkom v arteriálnej časti krvného riečišťa a srdcovú (tepovej) frekvencie

Alum online Plynové kartuše RSONIC 4x
8,89 €

Jedno balenie RSONIC obsahuje 4 kusy butánových plynových kartuší, ktore je možné využiť do plynových varičov, spájok, na gril či kúrenie.

Alum online Skladací stolík pre notebook
46,99 € 39,99 €

S týmto stolíkom môžete vďaka špeciálnej ploche pre myš a nastaviteľnej polohe všade pohodlne pracovať, dokonca i v sede na gauči alebo na posteli!

Alum online Korektor pre vzpriamené držanie tela-18%
15,99 € 12,99 €

Nesprávne držanie tela, bolesti chrbtice, hlavy a krku alebo slabosť rúk, proti tomu všetkému sa dá účinne bojovať pomocou tohoto korektoru pre vzpriamené držanie tela.

Alum online Magnetická stavebnica, 157 dielov
17 € 15,20 €

Magnetická stavebnica Magnastix je jednou z najpopulárnejších hračiek na svete, podporuje rozvoj tvorivosti, predstavivosti, trpezlivosti. Pre deti od 6 rokov.

Alum online Profesionálny plniaci maliarsky valček - Paint Roller
19,99 €

Vďaka tomu plniacemu maliarskemu valčeku bude maľovanie zábavou! Jednoducho a efektívne budete môcť vymaľovať akúkoľvek miestnosť bez strachu z kvapkania farby, neustáleho namáčanie valčeka alebo nerovnomerného nanášanie farby. Nános bude krásne rovnomerný aj na ťažko dostupných miestach.

Alum online Pomôcka pre správne držanie tela
9,49 €

Pomôcka, s ktorou vydrží váš chrbát vystretý, vám pomôže k správnemu, a teda aj zdravému držanie tela. Ak patríte medzi tých, ktorí sa často hrbí, určite oceníte túto šikovnú pomôcku.

Alum online Mini herná retro konzola-20%
29,99 € 23,99 €

Postarajte sa o výbornú rodinnú zábavu a zbavte sa nudy – retro herná konzoly Firstgen s viac ako 600 legendárnymi hrami na jednom mieste!

Alum online Teflónová podložka na gril - 2ks
6,29 €

Grilujete na mriežke a občas Vám prepadne nejaký drobný kúsok kurčaťa, alebo zeleniny do ohňa? S touto podložkou budete môcť grilovať aj menšie kúsky mäsa, alebo aj čínske špeciality, ktoré by Vám mriežkou prepadli!

Alum online Multifunkčná posilňovacia guma
24,99 €

Bez ohľadu na to, či ste v cvičení začiatočník alebo expert, ak hľadáte niečo na zefektívnenie svojho tréningu, táto všestranná sada vám umožní získať rýchlejšie a efektívnejšie výsledky!