Baby Control Digital Monitor dychu BC-210 2 podložky
124,36 €

95 €
+ doprava zadarmo

Baby Control Digital Monitor dychu – 2 podložky je klinicky testovaný a nesie označenie CE 1011 ako zdravotnícky prostriedok – bezpečie na prvom mieste!


Baby Control Digital Monitor dychu 3 podložky
162,76 €

125 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Baby Control Digital Monitor dychu – 3 podložky je klinicky testovaný a nesie označenie CE 1011 ako zdravotnícky prostriedok – bezpečie na prvom mieste!


Baby Control Digital Monitor dychu Pre dvojičky - 2 podložky
186,36 €

149 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Baby Control Digital Monitor dychu Pre dvojičky – 2 podložky je klinicky testovaný a nesie označenie CE 1011 ako zdravotnícky prostriedok – bezpečie na prvom mieste!


Hisense Monitor dychu Babysense 1 Pro
97,81 €

88 €
+ doprava zadarmo

BABYSENSE 1 Pro je bezdotykový monitor dychu vybavený senzorovou podložkou a dizajnovo nadčasovou atraktívnou kontrolnou jednotkou so zvukovým a svetelným signalizačným alarmom. Monitor dychu je v súčasnosti jedinou účinnou pomôckou v boji proti syndrómu náhleho úmrtia SIDS u detí v období prvého roku ich života. Darček DVD – Prvá pomoc deťom


Hisense Monitor dychu Babysense 2 Pro
109,69 €
105 €
+ doprava zadarmo

Akcia

BABYSENSE 2 Pro je bezdotykový monitor dychu vybavený dvomi senzorovými podložkami a dizajnovo nadčasovou atraktívnou kontrolnou jednotkou so zvukovým a svetelným signalizačným alarmom. Monitor dychu je v súčasnosti jedinou účinnou pomôckou v boji proti syndrómu náhleho úmrtia SIDS u detí v období prvého roku ich života. Darček DVD – Prvá pomoc deťom


Hisense Monitor dychu Babysense 7
109,69 €
105 €
+ doprava zadarmo

Akcia

BABYSENSE 7 je moderný bezdotykový monitor dychu vybavený dvomi senzorovými podložkami a dizajnovo nadčasovou atraktívnou kontrolnou jednotkou so zvukovým a svetelným signalizačným alarmom. Darček DVD – Prvá pomoc deťom


Hisense Náhradná podložka k monitoru dychu
25 €
23 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozšírte si pomocou senzorovej podložky Babysense snímaný priestor. Oceníte ju, keď sa vaše dieťatko začína v postieľke prevaľovať, keď dieťa prenášate či pri cestovaní.


Snuza Monitor pohybu HERO MD-27%
127,99 €

93,24 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Snuza HERO MD je inovatívny monitor pohybu dieťaťa s uchytením na plienku. Baby monitor na plienku je praktické a múdre zariadenie, ktoré monitoruje pohyb bruška vášho dieťatka. Ak sa bruško Vášho dieťaťa nepohlo počas 15 sekúnd, upozorní Vás hlasným alarmom. Ak počas 15 sekúnd monitor nezaregistruje pohyb bruška, tak vibráciami povzbudí dieťa aby znovu dýchalo.