Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Autodráhy na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
 • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
 • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
 • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
 • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
 • Ak produkt z kategórie Autodráhy nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
 • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Autodráhy – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Akcia
CARRERA Autodráha GO 62529 Build‘Race 3.6 Hot Wheels City Color Shifters Autoumývačka so špirálou HDP05
CARRERA Autodráha GO 62529 Build‘Race 3.6

Autodráha Carrera GO!!! dlhá 3,6 m s autami, ktoré si sami zostavíte Truck a Race car. Táto autodráha urobí radosť nielen fanúšikom pretekov ale aj stavebníc, autá sa dajú prestavať. Autodráha obsahuje zúženie dráhy, premostenie, rovinky, zákruty, diely na pripojenie inej stavebnice. Môžete si zostaviť ďalšie rôzne trate podľa plánu na obale.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Hot Wheels City Color Shifters Autoumývačka so špirálou HDP05 Hot Wheels City Color Shifters Autoumývačka so špirálou HDP05
Hot Wheels City Color Shifters Autoumývačka so špirálou HDP05

Uži si poriadnu zábavu s Hot Wheels™ City Color Shifters Autoumývačkou so špirálou! Zájdi do umývačky a otáčaj kľučkou, aby sa auto posunulo po otočnej špirále. V hornej časti umývačky sú dve vodné nádrže, ktoré rozstrekujú teplú a ľadovú vodu na autíčko Color Shifters, aby magicky zmenili jeho farbu.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
CARRERA Autodráha GO 62531 Build‘Race 6.2 Hot Wheels City Color Shifters Autoumývačka so špirálou HDP05
CARRERA Autodráha GO 62531 Build‘Race 6.2

Autodráha Carrera GO!!! dlhá 6,2m s autami, ktoré si sami zostavíte Truck a Race car. Táto autodráha urobí radosť nielen fanúšikom pretekov ale aj stavebníc, autá sa dajú prestavať. Autodráha obsahuje zúženie dráhy, loopoing, premostenie, rovinky, zákruty, diely na pripojenie inej stavebnice. Môžete si zostaviť ďalšie rôzne trate podľa plánu na obale.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
CARRERA Autodráha GO 63519 Highway Chase CARRERA Autodráha GO 63519 Highway Chase
CARRERA Autodráha GO 63519 Highway Chase

Autodráha Carrera GO!!! je dlhá 4,3 m s autami Chevrolet a Ford Mustang. Obsahuje skokanský mostík, rovinky, zákruty, premostenie, napájací diel na batérie a ďalšie diely. Autodráha je kompatibilná s autami a dielmi GO!!!. Do napájacieho dielu je možné dať buď batérie alebo trafo (kód 61531 – nie sú súčasťou balenia).

môžete mať 03.10

Partner: MALL
CARRERA Autodráha GO 62549 Up to Speed CARRERA Autodráha GO 63519 Highway Chase
CARRERA Autodráha GO 62549 Up to Speed

Autodráha Carrera GO!!! je dlhá 8,9 m s autami F1 Ferrari a Mercedes. Balenie obsahuje looping, premostenie, kolmú stenu, klopenú zákrutu, rovinky, zákruty, diel s počítadlom kôl a ďalšie diely. Môžete si zostaviť ďalšie rôzne trate podľa svojej fantázie.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Lamps Dráha vystreľovacia loping CARRERA Autodráha GO 63519 Highway Chase
Lamps Dráha vystreľovacia loping

Dvojitá plastová vystreľovacia dráha s autíčkami pre poriadny automobilový súboj. Vyzvi svojho kamaráta, nastav silu výstrelu autíčka a potom už len odpočítajte štart. Balenie obsahuje tiež 4 kovová autíčka.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
CARRERA Autodráha GO 63514 Labková Patrola Spin Master Labková patrola Film Záchrana mesta
CARRERA Autodráha GO 63514 Labková Patrola

Autodráha Carrera GO!!! dlhá 4,3 m s autami z filmu Labková Patrola Chase a Marshall, určite urobí radosť každému fanúšikovi tohto animáku. Obsahuje skokanský mostík, rovinky, zákruty, premostenie, napájací diel na batérie a ďalšie diely. Autodráha je kompatibilná s autami a dielmi GO!!!.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Akcia
Spin Master Labková patrola Film Záchrana mesta Spin Master Labková patrola Film Záchrana mesta
Spin Master Labková patrola Film Záchrana mesta

Použi štartovaciu rampu a pošli psíčka z Labkovej patroly na záchranu horiacej radnice, prejdi tehlovou stenou, použi výťah a odhaľ starostu Humdingera v zábanvnom odeve. Určené pre kovové autíčka Paw Patrol v mierke 1:55.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Smoby Flextreme Discovery set Spin Master Labková patrola Film Záchrana mesta
Smoby Flextreme Discovery set

Flextreme je úplne nový herný svet, ktorý neobmedzuje detskú kreativitu! Pomocou flexibilných koľajníc môžu deti zostavovať najbláznivejšie pretekárske dráhy a riadiť neuveriteľné kúsky a cesty s výkonnými pretekárskymi vozidlami Flextreme, vrátane senzačných sklonov, slučiek, špirál a bláznivých svahov.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
AUR Magic Tracks (svietiaca autodráha) 220 dielikov Hot Wheels Mario Kart Dúhová pretekárska dráha so svetlami a zvukmi GXX41
AUR Magic Tracks (svietiaca autodráha) 220 dielikov

Doprajte svojmu dieťaťu využiť svoju kreativitu s Magic Tracks, úžasnou svietiacou neónovou závodnou autodráhou, ktorá sa dá otáčať a ohýbať do všetkých smerov! Táto jedinečná závodná dráha je vyrobená z flexibilných dielov, ktoré sa dajú jednoducho pospájať do akej

môžete mať 04.10 - 05.10

Partner: AURSHOP SK
CARRERA Autodráha FIRST 63039 Cars Piston Cup Hot Wheels Mario Kart Dúhová pretekárska dráha so svetlami a zvukmi GXX41
CARRERA Autodráha FIRST 63039 Cars Piston Cup

Autodráha Carrera FIRST dlhá 2,9m s autami Blesk McQueen a Jackson Storm z filmu Cars. Balenie obsahuje rovinky, zákruty, zúženie dráhy pre možné zrážky, točiacu bránu, ovládače a dekorácie s tematikou Cars.

môžete mať 03.10

Partner: MALL
Hot Wheels Mario Kart Dúhová pretekárska dráha so svetlami a zvukmi GXX41 Hot Wheels Mario Kart Dúhová pretekárska dráha so svetlami a zvukmi GXX41
Hot Wheels Mario Kart Dúhová pretekárska dráha so svetlami a zvukmi GXX41

Vďaka dráhe Hot Wheels® Mario Kart™ Bowserova dvojitá pretekárska slučka môžu deti pretekať s replikami vozidiel Hot Wheels® Mario Kart™ a prekonať najhoršieho nepriateľa Mario Kart™ – Bowsera! Preteky bok po boku, počítanie vlajok prejazdených kôl a možnosť prestavovania robia z tohto setu tratí napínavý zážitok.

môžete mať 03.10

Partner: MALL

Autodráhy

Autodráhy nesmú chýbať v izbičke žiadneho chlapca. Menšie deti zaujmú svietiace autodráhy či drevené autodráhy. Väčšie deti chcú autodráhu na diaľkové ovládanie.

Autodráha na diaľkové ovládanie Carerra

 • Autodráha na diaľkové ovládanie je elektrická autodráha. Autá sú umiestnené do príslušných drážok a napájanie prebieha plechovou koľajničkou a kefkou. Obľúbenou závodnou autodráhou na diaľkové ovládanie je Carrera.

Autodráha Hot Wheels

 • Autodráhy Hot Wheels si obľúbite pre nespočetné množstvo variácií a doplnkov. Dráhy môžete rozširovať a vybavovať novými prvkami.

Drevená autodráha

 • Drevené autodráhy majú vysokú odolnosť a dlhú životnosť. Veľkou výhodou je, že je možné ich kombinovať s vláčikodráhou.

Autá na autodráhu 1:32

 • Autá na autodráhy v mierke 1:32 sú najlepším riešením pri rozhodovaní medzi jazdnými vlastnosťami auta a nárokom na plochu autodráhy. Autíčka sú v dĺžke 10 až 13 cm.

Svietiaca autodráha

 • Svietiaca autodráha má farebné prevedenie dielikov a je možné zostaviť ju rôznym spôsobom. Autodráha v tme svieti a je ideálna na večerné preteky.