Hot Wheels Monster Trucks - Žraločí útok-35%
35,04 € 22,50 €

Akcia

Monster trucky od Hot Wheels® čelí doteraz najväčšej výzve! V stávke je naozaj veľa, pretože porazený skončí ako desiata hladného žraloka! Postavíš sa tejto výzve a pokúsiš sa poraziť nebezpečného protivníka?

Hot Wheels City Posaď Triceratopsa-29%
38,67 € 27,38 €

Akcia

Ale nie! Na Hot Wheels™ City zaútočil desivý triceratops! Si pripravený na novú výzvu? Pomôž zachrániť Hot Wheels™ mesto pred vyčíňaním tohto obrieho triceratopsa! Tak poďme na to!

Tonka Climb Overs Ripsaw Autodráha-48%
27,22 € 14,10 €

Akcia

Zostav si dráhu plnú rôznych prekážok a nástrah a pokús sa ju so svojím terénnym vozidlom Jeep zdolať. Prekonaj rozpadnutý most, preraz staré zátarasy na bani a unikni obrovskému žeriavu s hrozivou kotúčovou pílou.

Hot Wheels Obrovská búračka-30%
135,75 € 93,98 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Herný set Obrovská búračka od Hot Wheels® by nemal chýbať na zozname žiadneho skúseného pretekára. Tento herný set overí tvoje vodičské schopnosti. Viac ako 150 centimetrov dráhy robí z tohto setu ten najväčší herný set od Hot Wheels®. Priprav sa otestovať svoje vozidlá.

Hot Wheels Track builder zvislá dráha-26%
77,55 € 56,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Uži si veľa zábavy s touto závodnou dráhou **od Hot Wheels®. Takmer **130 centimetrov vysoká dráha posunie tvoje kaskadérske kúsky na novú úroveň Dráhu je jednoduché zostaviť a vďaka inovatívnym gélovým podložkám zvislú časť dráhy jednoducho oprieš o stenu vo svojej izbe. Tento herný set zaberie **minimum miesta, **takže ho môžeš nechať opretý o stenu a zvyšné diely dráhy a autíčka uložiť na skladovacie plochy na nástenných podperách.

Hot Wheels Monster trucks preteky z kopca 2v1-30%
50,40 € 35,22 €

Akcia

Rozdrvte svojich súperov s autentickými veľkými truckmi z kolekcie Monster trucky od Hot Wheels®! V pretekoch ťa čaká nebezpečný kopec, ako sa s ním popasuješ?

Mac Toys Svietiaca dráha
11,63 € 9,70 €

Táto dráha v tme fosforeskuje. Zaži zábavu s autíčkom, ktoré svieti. Buď kreatívny a postav si rôznofarebnú dráhu podľa svojich predstáv. Stačí len zhasnúť a farebná jazda môže začať.

Lamps Dráha s autíčkem na baterie 360 dílů
18,40 € 15,90 €

Novinka

Plastová dráha s autíčkem, které po vložení baterií svítí a jezdí. Super flexibilní dráha, kterou si můžeš postavit dle své fantazie. Dráha rozvíjí manuální zručnost a představivost u dětí.

Hot Wheels Track builder box plný trikov-30%
62,03 € 43,05 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tento parádny box plný trikov od Hot Wheels® ocenia všetci malí milovníci rýchlych áut a kaskadérskych kúskov. V boxe na teba čaká cez štyri a pol metra dráh, prepojovacích dielov a zákrut. Nezabudni pri svojich kaskadérskych kúskoch využiť aj box.

Hot Wheels Ťahač a pojazdná dráha
45,01 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tento parádny ťahač uvezie až 19 autíčok! Ale pozrite sa ešte raz – vie oveľa viac! Je to vôbec prvý pojazdný ťahač s loopingom pre parádne kaskadérske kúsky. Zložte závodné slučku späť, naložte autíčka a čakajte na ďalšiu show.

Hot Wheels Track builder dlhá dráha s angličákom
17,50 €

Táto ohromná Hot Wheels trať meria viac ako 4,5 metra a je prvou svojho druhu! Súčasťou balenia je jedno autíčko Hot Wheels, vďaka ktorému môže hra ihneď začať. Balenie obsahuje 12 kusov 23cm dielov, 6 kusov 3cm dielov a 18 traťových konektorov.

Bigjigs Rail Drevená autodráha osmička
30,70 €

Fantastická sada autodráha osmička je ideálny darček pre vaše dieťa. Obsahuje rad drevených cestných dielov a príslušenstva, čo umožňuje dostatok priestoru pre dlhšiu hru. Môže byť použitá s inými hernými setmi Vláčikodráhy Bigjigs Rail a tým aj rošíriť rôzne herné aktivity.

Lamps Dráha s autíčkem na baterie
18,60 €

Novinka

Plastová dráha s autíčkem, které po vložení baterií svítí a jezdí. Super flexibilní dráha, kterou si můžeš postavit dle své fantazie. Dráha rozvíjí manuální zručnost a představivost u dětí.

Hot Wheels Track builder - barel-24%
23,35 € 17,59 €

Akcia

Kolekcia Hot Wheels® Track Builder prináša milovníkom rýchlych áut a kaskadérskych kúskov poriadnu porciu zábavy a zároveň novú výzvu! Kým sa tvoje vozidlá budú rútiť po dráhe, musí si dať dobrý pozor na barel, ktoré ich môžu zmiesť z dráhy behom okamihu.

DOLU Detská miniautodráha, 25 ks-29%
14,46 € 10,15 €

Akcia

Plastová miniautodráha je tá najlepšia zábava pre malých pretekárov. Dĺžka dráhy dosahuje 171 cm. Obsahuje 25 dielikov vrátane 2 dopravných prostriedkov. Vytvorí tak zábavu na celé popoludnie.

DOLU Detská miniautodráha, 56 ks-31%
24,61 € 16,81 €

Akcia

Plastová miniautodráha je tá najlepšia zábava pre malých pretekárov. Dĺžka dráhy dosahuje 410 cm. Obsahuje 56 dielikov vrátane 3 dopravných prostriedkov. Vytvorí tak zábavu na celé popoludnie.

Hot Wheels Toy Story: Príbeh hračiek - Púť-41%
38,94 € 22,90 €

Akcia

Vydaj sa na púť s obľúbenými postavami z Toy Story. Tento herný set obsahuje vozidlo Buzza Rakeťáka a dve minifigúrky a zavedie ťa na parádnu púť plnú špeciálnych prvkov, vďaka ktorým sa budeš dobre baviť hodiny a hodiny.

Lamps Dráha s výtahem a autíčkem na baterie
18,70 € 15,90 €

Novinka

Plastová dráha s autíčkem, které po vložení baterií svítí a jezdí. Super flexibilní dráha, kterou si můžeš postavit dle své fantazie. Dráha rozvíjí manuální zručnost a představivost u dětí.

Teddies Dráha svietiaca + auto plast 221 ks
13,86 € 11,60 €

Novinka

Zaži veľa zábavy s touto svietiacou dráhou a autíčkom. Buď kreatívny a postav si rôznofarebnú dráhu podľa svojich predstáv. Stačí len zhasnúť a farebná jazda môže začať.

DOLU Detská autodráha Mesto-35%
33,20 € 21,51 €

Akcia

Skvelá zábava pre malé motoristov môže začať! Vo veľkej mestskej autodráhe nemôže chýbať čerpacia stanica pre včasné doplnenie paliva, tunely, heliport, dopravné značky, dopravné prostriedky a ďalšie dekorácie s mestskou tematikou. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu.

Hot Wheels Šampionát dráha Vítězné stoupání
17,30 € 15,10 €

Novinka

Připrav se na zcela novou výzvu, ve které otestuješ své řidičské dovednosti. Zjisti, které z tvých autíček je to nejrychlejší a poté se utkej se svými kamarády a staň se mistrem šampionátu Hot Wheels!

Hot Wheels Šampionát dráha Mistr driftu
17,50 €

Novinka

Připrav se na zcela novou výzvu, ve které otestuješ své řidičské dovednosti. Zjisti, které z tvých autíček je to nejrychlejší a poté se utkej se svými kamarády a staň se mistrem šampionátu Hot Wheels!

Darda Motor Tornado Hunter
31 €

Novinka

Středně velká souprava se třemi smyčkami. Součástí je porsche 918 Spyder weissach Salzburg závodní designové závodní auto. Dráha je vyrobena z kvalitního a vysoce odolného barevného plastu. Postav si tuto krásnou dráhu a ujížděj vpřed.

Darda Motor Police Hunter
77,30 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Velký set se skoky a oblouky na třech úrovních. Součástí balení je Porsche 911 GT3 policie se standardním motorem a Porsche 918 kabriolet Spyder, stříbrný s motorem stop a go. Dráha je vyrobena z kvalitního a vysoce odolného barevného plastu.

Darda Motor Flash Fighter
27,20 €

Novinka

Sada pro začátečníky se dvěma smyčkami a jedním červeným závodním vozem. Dráha je vyrobena z kvalitního a vysoce odolného barevného plastu. Postav si tuto krásnou dráhu a ujížděj vpřed.

Darda Motor Police Track
31 €

Novinka

Sada pro začátečníky se dvěma smyčkami a jedním policejním Porsche 911 GT3. Dráha je vyrobena z kvalitního a vysoce odolného barevného plastu. Lze sestavit jednoduchým způsobem. Postav si tuto krásnou dráhu a ujížděj vpřed.

Darda Motor Blue Flash
38,80 €

Novinka

Souprava se čtyřmi smyčkami a jedním závodním autem. Dráha je vyrobena z kvalitního a vysoce odolného barevného plastu. Postav si tuto krásnou dráhu a ujížděj vpřed.

Darda Motor DTM Speed Champion
34,90 €

Novinka

Sada se dvěma smyčkami a jednou vysokou zatáčkou. Součástí je zelené BMW M4 DTM. Dráha je vyrobena z kvalitního a vysoce odolného barevného plastu. Postav si tuto krásnou dráhu a ujížděj vpřed.

Little Tikes Slammin 'Racers Bláznivé autá: Kaskadérsky skok
31,58 € 25,60 €

Deti sú súčasťou pretekov so Slammin 'Racers. Zatlačte hornú časť auta a pretekajte až do cieľovej línie. Nastavte rampu a prekážky a uvidíte, ako vysoko môže vozidlo skákať a lietať. Prekonajte s ním svoj rekord zas a znova!

Darda Motor DTM Turbo Fighter
46,60 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Středně velká souprava se dvěma smyčkami a čtyřmi rovinkami. Součástí jsou dva vozy Mercedes-Benz C-Coupé DTM a Audi RS5 DTM. Dráha je vyrobena z kvalitního a vysoce odolného barevného plastu.

Darda Motor High Speed
34,90 €

Novinka

Sada pro začátečníky se dvěma smyčkami. Součástí je auto Audi R8. Dráha je vyrobena z kvalitního a vysoce odolného barevného plastu. Postav si tuto krásnou dráhu a ujížděj vpřed.

Darda Motor Police Force
38,80 €

Novinka

Středně velká sada se třemi smyčkami. Součástí je auto policie Porsche 911 GT 3. Dráha je vyrobena z kvalitního a vysoce odolného barevného plastu. Postav si tuto krásnou dráhu a ujížděj vpřed.

NERF Nitro Nitro Doubleclutch-48%
53,44 € 27,40 €

Akcia

Užij si pořádnou zábavu s DoubleClutch Inferno setem! Tato sada Nerf Nitro obsahuje dvouhlavňový blaster, takže děti mohou vypálit 2 autíčka najednou. Nastavte dvojitý reaktivní cíl a vystřelte pěnová autíčka do bariéry. Jejich náraz do bariéry vystřelí 2 disky do vzduchu.

NERF Nitro Flashfury Chaos-56%
50,45 € 21,90 €

Akcia

Blaster Nerf Nitro FlashFury tí ponúka veľa novej zábavy! V tomto balení s Blaster máš navyše cieľ, s ktorým, keď sa stretne tvoje autíčko, ukáže ti skvelú kaskadérsku akciu! Polož si svoj blaster Nitro na podlahu, vlož do zásobníka až 3 autíčka, stlač spúšť a strieľaj na najbližší terč alebo rampu.

NERF Nitro náhradné autíčka 3 ks-54%
10,15 € 4,60 €

Akcia

Zaži nezabudnuteľnú jazdu s Nerf Nitro! Nový rad Nerf prináša náhradné nitro-autíčka v balení po 3 kusoch. Autíčka sú v balení vždy iné. Tak si uži jazdu s novým Nerf Nitro!

Hot Wheels City - Garáž so slučkou
156,06 € 104,90 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Nespočetné množstvo doplnkov a vychytávok v tejto ultimátnej garáži zaručuje nekonečné hodiny zábavy. Otestuj svoje vodičské zručnosti na obrovskej slučke a zisti, ktoré z tvojich autíčok dokáže splniť túto výzvu. Ale pozor! V garáži sa ukrýva aj hrozivý predátor.

Hot Wheels City Postav mesto - Únik z garáže
19,32 € 14,70 €

Postav si svoje vlastné Hot Wheels mesto, dojazdi so svojimi autíčkami až ku garáži s únikovou cestou. Všetky mestské časti z tejto kolekcie je možné jednoducho spojiť dohromady vďaka novému spojovaciemu systému, ktorý je kompatibilný aj so všetkými oranžovými dráhami.

BBurago Race&Play Dual Loop (1:43)
31,37 € 25,20 €

Usporiadaj preteky Ferrari áut vo svojej izbičke ešte dnes. S touto závodnou dráhou s dvoma slučkami si to poriadne užijete. Dráha je koncipovaná pre dvoch protihráčov. Súčasťou balenia je dráha a 2 autíčka Ferrari v mierke 1:43.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: