NERF Nitro Flashfury Chaos-44%
50,45 €

27,90 €

Akcia

Blaster Nerf Nitro FlashFury tí ponúka veľa novej zábavy! V tomto balení s Blaster máš navyše cieľ, s ktorým, keď sa stretne tvoje autíčko, ukáže ti skvelú kaskadérsku akciu! Polož si svoj blaster Nitro na podlahu, vlož do zásobníka až 3 autíčka, stlač spúšť a strieľaj na najbližší terč alebo rampu.


NERF Nitro Duelfury demolition-58%
74,47 €

30,90 €

Akcia

Rozbehnite to s novým Nerf Nitro DuelFury Demolition! Vyzvite svojich priateľov a pretekajte spoločne. Preskakujte ohnivé kruhy, nasmerujte si to na dlhé rampy a prekážky. V balení sú *dva blastery** a 4 penové autíčka Nitro.


Bigjigs Rail Drevená autodráha osmička
30,70 €
28,90 €

Akcia

Fantastická sada autodráha osmička je ideálny darček pre vaše dieťa. Obsahuje rad drevených cestných dielov a príslušenstva, čo umožňuje dostatok priestoru pre dlhšiu hru. Môže byť použitá s inými hernými setmi Vláčikodráhy Bigjigs Rail a tým aj rošíriť rôzne herné aktivity.


NERF Nitro Nitro Aerofury-54%
39,17 €

17,90 €

Akcia

Rozbehni to naplno s Nerf Nitro! Strieľaj penové autíčka na rampu a vytváraj tak najšialenejšie kaskadérske akcie s výkonom značky Neff! Choď tryskom, vydaj sa ešte vyššie a ďalej! V balení je jeden blaster a dve penové autíčka.


DOLU Detská autodráha Mesto-28%
33,20 €

23,90 €

Akcia

Skvelá zábava pre malé motoristov môže začať! Vo veľkej mestskej autodráhe nemôže chýbať čerpacia stanica pre včasné doplnenie paliva, tunely, heliport, dopravné značky, dopravné prostriedky a ďalšie dekorácie s mestskou tematikou. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu.


DOLU Detská miniautodráha, 25 ks-24%
14,46 €

10,90 €

Akcia

Plastová miniautodráha je tá najlepšia zábava pre malých pretekárov. Dĺžka dráhy dosahuje 171 cm. Obsahuje 25 dielikov vrátane 2 dopravných prostriedkov. Vytvorí tak zábavu na celé popoludnie.


DOLU Detská miniautodráha, 56 ks-19%
24,61 €

19,90 €

Akcia

Plastová miniautodráha je tá najlepšia zábava pre malých pretekárov. Dĺžka dráhy dosahuje 410 cm. Obsahuje 56 dielikov vrátane 3 dopravných prostriedkov. Vytvorí tak zábavu na celé popoludnie.


Hot Wheels Monster Trucks - Žraločí útok-31%
35,04 €

23,90 €

Akcia

Monster trucky od Hot Wheels® čelí doteraz najväčšej výzve! V stávke je naozaj veľa, pretože porazený skončí ako desiata hladného žraloka! Postavíš sa tejto výzve a pokúsiš sa poraziť nebezpečného protivníka?


Hot Wheels Toy Story: Príbeh hračiek - Púť-18%
38,94 €

31,90 €

Akcia

Vydaj sa na púť s obľúbenými postavami z Toy Story. Tento herný set obsahuje vozidlo Buzza Rakeťáka a dve minifigúrky a zavedie ťa na parádnu púť plnú špeciálnych prvkov, vďaka ktorým sa budeš dobre baviť hodiny a hodiny.


Hot Wheels Track builder - barel
23,35 €
23,10 €

Kolekcia Hot Wheels® Track Builder prináša milovníkom rýchlych áut a kaskadérskych kúskov poriadnu porciu zábavy a zároveň novú výzvu! Kým sa tvoje vozidlá budú rútiť po dráhe, musí si dať dobrý pozor na barel, ktoré ich môžu zmiesť z dráhy behom okamihu.


Hot Wheels City - Zápas so žralokom-31%
46,79 €

31,90 €

Akcia

Ale nie! Obrovský žralok zaútočil na mesto Hot Wheels® a ohrozuje surfársku súťaž! Zober odvahu a zachráň mesto! Odpáľ svoje vozidlo a prejdi skrz vodnú vlnu. Pozor, nech neskončíš v papuli obrovského žraloka.


Hot Wheels Ťahač a pojazdná dráha
36,97 €
34,90 €

Akcia

Tento parádny ťahač uvezie až 19 autíčok! Ale pozrite sa ešte raz – vie oveľa viac! Je to vôbec prvý pojazdný ťahač s loopingom pre parádne kaskadérske kúsky. Zložte závodné slučku späť, naložte autíčka a čakajte na ďalšiu show.


Hot Wheels Track Builder Custom Turn Kicker-17%
19,35 €

15,90 €

Akcia

Uži si na trati Builder System s odpalovačom Turn Kicker famózne dobrodružstvo vo vysokej rýchlosti. Táto kaskadérska jazda ponúka nový skvelý spôsob, ako rozbehnúť zábavu pri hraní!


Mattel Track builder dlhá dráha s angličákom
14,77 €
13,90 €

Akcia

Táto ohromná Hot Wheels trať meria viac ako 4,5 metra a je prvou svojho druhu! Súčasťou balenia je jedno autíčko Hot Wheels, vďaka ktorému môže hra ihneď začať. Balenie obsahuje 12 kusov 23cm dielov, 6 kusov 3cm dielov a 18 traťových konektorov.


Little Tikes Slammin 'Racers Bláznivé autá: Kaskadérsky skok
31,58 €

25,40 €

Deti sú súčasťou pretekov so Slammin 'Racers. Zatlačte hornú časť auta a pretekajte až do cieľovej línie. Nastavte rampu a prekážky a uvidíte, ako vysoko môže vozidlo skákať a lietať. Prekonajte s ním svoj rekord zas a znova!


Mac Toys Super dráha stavba-43%
19,17 €

10,90 €

Akcia

Kreatívne dráha s motívom stavby. Super flexibilná dráha, ktorú si môžeš postaviť podľa svojej fantázie. Súčasťou mnoho príslušenstva a dve autíčka na batérie.


Mac Toys Závodní dráha
15,52 €

12,10 €

Plastová závodní dráha s loopingy. Vystřel autíčko a sleduj, zda projede všemi loopy. Musíš být rychlý, aby ti auto nevypadlo z dráhy. Zábava pro kluky na dlouhá odpoledne.


Mattel Cars - Ultimátny vystrelovač-18%
38,94 €

31,90 €

Akcia

Uži si vzrušujúce preteky v štýle obľúbených kreslených filmov Autá od Disney Pixar! Postav svojich najobľúbenejších pretekárov na štartovnú čiaru tohto obrovského závodného setu a odpáľ ich rovno do akcie. Osem dráh zaručuje, že tvoje preteky budú mať naozaj šťavu!


NERF Nitro Longshot Smash-64%
33,68 €

11,90 €

Akcia

Zaži nezabudnuteľnú jazdu s Nerf Nitro Blaster Longshot Smash! Blaster je v balení dodávaný so 4 prekážkami, ktoré si môžeš nastaviť podľa seba a zostaviť si tak super dráhu. Strieľaj penové autíčka na rampu a vytváraj tak najšialenejšie kaskadérske akcie!


NERF Nitro náhradné autíčka 3 ks-61%
10,15 €

3,90 €

Akcia

Zaži nezabudnuteľnú jazdu s Nerf Nitro! Nový rad Nerf prináša náhradné nitro-autíčka v balení po 3 kusoch. Autíčka sú v balení vždy iné. Tak si uži jazdu s novým Nerf Nitro!


NERF Nitro náhradné autíčka 6 ks-79%
16,82 €

3,50 €

Akcia

Zaži nezabudnuteľnú jazdu s Nerf Nitro! Nový rad Nerf prináša náhradné nitro-autíčka v balení po 6 kusoch. Autíčka sú v balení vždy iné. Tak si uži jazdu s novým Nerf Nitro!


NERF Nitro Nitro Doubleclutch-40%
53,44 €

31,90 €

Akcia

Užij si pořádnou zábavu s DoubleClutch Inferno setem! Tato sada Nerf Nitro obsahuje dvouhlavňový blaster, takže děti mohou vypálit 2 autíčka najednou. Nastavte dvojitý reaktivní cíl a vystřelte pěnová autíčka do bariéry. Jejich náraz do bariéry vystřelí 2 disky do vzduchu.


Teddies Dráha svietiaca + auto plast 221 ks-21%
13,86 €

10,90 €

Akcia

Zaži veľa zábavy s touto svietiacou dráhou a autíčkom. Buď kreatívny a postav si rôznofarebnú dráhu podľa svojich predstáv. Stačí len zhasnúť a farebná jazda môže začať.


Tonka Climb Overs Ripsaw Autodráha-41%
27,22 €

15,90 €

Akcia

Zostav si dráhu plnú rôznych prekážok a nástrah a pokús sa ju so svojím terénnym vozidlom Jeep zdolať. Prekonaj rozpadnutý most, preraz staré zátarasy na bani a unikni obrovskému žeriavu s hrozivou kotúčovou pílou.


BBurago Race&Play Dual Loop (1:43)
31,37 €

25,80 €

Usporiadaj preteky Ferrari áut vo svojej izbičke ešte dnes. S touto závodnou dráhou s dvoma slučkami si to poriadne užijete. Dráha je koncipovaná pre dvoch protihráčov. Súčasťou balenia je dráha a 2 autíčka Ferrari v mierke 1:43.


Wiky Magic Tracks - Čarovná svietiaca autodráha
12,85 €
12,70 €

Čarovná svietiaca autodráha prináša deťom veľa zábavy. Je vyrobená z flexibilných dielikov, ktoré sa dajú jednoducho spojiť v akejkoľvek farebnej kombinácii. Dráha sa skladá z 220 dielikov a obsahuje jedno autíčko.