Hot Wheels City Posaď Triceratopsa
38,67 € 23,40 €

Ale nie! Na Hot Wheels™ City zaútočil desivý triceratops! Si pripravený na novú výzvu? Pomôž zachrániť Hot Wheels™ mesto pred vyčíňaním tohto obrieho triceratopsa! Tak poďme na to!

NERF Nitro Flashfury Chaos

NERF Nitro Flashfury Chaos

Hodnotenie: 4,3
50,45 € 19,60 €

Blaster Nerf Nitro FlashFury tí ponúka veľa novej zábavy! V tomto balení s Blaster máš navyše cieľ, s ktorým, keď sa stretne tvoje autíčko, ukáže ti skvelú kaskadérsku akciu! Polož si svoj blaster Nitro na podlahu, vlož do zásobníka až 3 autíčka, stlač spúšť a strieľaj na najbližší terč alebo rampu.

NERF Nitro Nitro Doubleclutch-35%
53,44 € 34,60 €

Akcia

Užij si pořádnou zábavu s DoubleClutch Inferno setem! Tato sada Nerf Nitro obsahuje dvouhlavňový blaster, takže děti mohou vypálit 2 autíčka najednou. Nastavte dvojitý reaktivní cíl a vystřelte pěnová autíčka do bariéry. Jejich náraz do bariéry vystřelí 2 disky do vzduchu.

Tonka Climb Overs Ripsaw Autodráha
27,22 € 12,90 €

Zostav si dráhu plnú rôznych prekážok a nástrah a pokús sa ju so svojím terénnym vozidlom Jeep zdolať. Prekonaj rozpadnutý most, preraz staré zátarasy na bani a unikni obrovskému žeriavu s hrozivou kotúčovou pílou.

Hot Wheels Obrovská búračka
135,75 € 91,60 €

Herný set Obrovská búračka od Hot Wheels® by nemal chýbať na zozname žiadneho skúseného pretekára. Tento herný set overí tvoje vodičské schopnosti. Viac ako 150 centimetrov dráhy robí z tohto setu ten najväčší herný set od Hot Wheels®. Priprav sa otestovať svoje vozidlá.

DOLU Detská miniautodráha, 56 ks
24,61 € 18,30 €

Plastová miniautodráha je tá najlepšia zábava pre malých pretekárov. Dĺžka dráhy dosahuje 410 cm. Obsahuje 56 dielikov vrátane 3 dopravných prostriedkov. Vytvorí tak zábavu na celé popoludnie.

Hot Wheels Track builder - barel
23,35 € 18,30 €

Kolekcia Hot Wheels® Track Builder prináša milovníkom rýchlych áut a kaskadérskych kúskov poriadnu porciu zábavy a zároveň novú výzvu! Kým sa tvoje vozidlá budú rútiť po dráhe, musí si dať dobrý pozor na barel, ktoré ich môžu zmiesť z dráhy behom okamihu.

NERF Nitro Nitro Aerofury-39%

NERF Nitro Nitro Aerofury

Hodnotenie: 4,8
39,17 € 23,66 €

Akcia

Rozbehni to naplno s Nerf Nitro! Strieľaj penové autíčka na rampu a vytváraj tak najšialenejšie kaskadérske akcie s výkonom značky Neff! Choď tryskom, vydaj sa ešte vyššie a ďalej! V balení je jeden blaster a dve penové autíčka.

Hot Wheels Ťahač a pojazdná dráha
38,50 €

Tento parádny ťahač uvezie až 19 autíčok! Ale pozrite sa ešte raz – vie oveľa viac! Je to vôbec prvý pojazdný ťahač s loopingom pre parádne kaskadérske kúsky. Zložte závodné slučku späť, naložte autíčka a čakajte na ďalšiu show.

Lamps Dráha s autíčkom na batérie-22%
18,70 € 14,51 €

Akcia

Plastová dráha s autíčkom, ktorá po vložení batérií svieti a jazdí. Super flexibilná dráha, ktorú si môžeš postaviť podľa svojej fantázie. Dráha rozvíja manuálnu zručnosť a predstavivosť u detí.

Bigjigs Rail Drevená autodráha osmička-28%
39,18 € 27,97 €

Akcia

Fantastická sada autodráha osmička je ideálny darček pre vaše dieťa. Obsahuje rad drevených cestných dielov a príslušenstva, čo umožňuje dostatok priestoru pre dlhšiu hru. Môže byť použitá s inými hernými setmi Vláčikodráhy Bigjigs Rail a tým aj rošíriť rôzne herné aktivity.

DOLU Detská miniautodráha, 25 ks
14,46 € 11 €

Plastová miniautodráha je tá najlepšia zábava pre malých pretekárov. Dĺžka dráhy dosahuje 171 cm. Obsahuje 25 dielikov vrátane 2 dopravných prostriedkov. Vytvorí tak zábavu na celé popoludnie.

Lamps Dráha s autíčkom na batérie 360 dielov-27%
18,40 € 13,42 €

Akcia

Plastová dráha s autíčkom, ktoré po vložení batérií svieti a jazdí. Super flexibilná dráha, ktorú si môžeš postaviť podľa svojej fantázie. Dráha rozvíja manuálnu zručnosť a predstavivosť u detí.

Hot Wheels Toy Story: Príbeh hračiek - Púť-30%
38,94 € 27,25 €

Akcia

Vydaj sa na púť s obľúbenými postavami z Toy Story. Tento herný set obsahuje vozidlo Buzza Rakeťáka a dve minifigúrky a zavedie ťa na parádnu púť plnú špeciálnych prvkov, vďaka ktorým sa budeš dobre baviť hodiny a hodiny.

Lamps Dráha s výťahom a autíčkom na batérie-22%
18,70 € 14,51 €

Akcia

Plastová dráha s autíčkom, ktorá po vložení batérií svieti a jazdí. Super flexibilná dráha, ktorú si môžeš postaviť podľa svojej fantázie. Dráha rozvíja manuálnu zručnosť a predstavivosť u detí.

Hot Wheels Track builder zvislá dráha
77,55 € 58,60 €

Uži si veľa zábavy s touto závodnou dráhou **od Hot Wheels®. Takmer **130 centimetrov vysoká dráha posunie tvoje kaskadérske kúsky na novú úroveň Dráhu je jednoduché zostaviť a vďaka inovatívnym gélovým podložkám zvislú časť dráhy jednoducho oprieš o stenu vo svojej izbe. Tento herný set zaberie **minimum miesta, **takže ho môžeš nechať opretý o stenu a zvyšné diely dráhy a autíčka uložiť na skladovacie plochy na nástenných podperách.

DOLU Detská autodráha Mesto-34%
33,20 € 21,79 €

Akcia

Skvelá zábava pre malé motoristov môže začať! Vo veľkej mestskej autodráhe nemôže chýbať čerpacia stanica pre včasné doplnenie paliva, tunely, heliport, dopravné značky, dopravné prostriedky a ďalšie dekorácie s mestskou tematikou. – Vyrobené z kvalitného a odolného dreveného materiálu.

Hape Vlakový transprtér pretekárskych áut
19,99 €

Originálny vlakový transportér pretekárskych áut z dielne nemeckej značky Hape je svojím štýlom a vizuálnym prevedením ideálnym darčekom pre všetkých chlapcov!Hra s ním u nich podporí rozvoj jemnej detskej motoriky, úchopu, koordinácie oko-ruka, ale aj fantáziu, predstavivosť či základy slovnej zás

Hot Wheels City - Mega autoumývačka-22%
46,79 € 36,34 €

Akcia

Po každom závode je nutné dať svoje auto opäť do poriadku a nemal by si zabúdať ani na umývanie. Vyprav sa do úplne novej autoumyvárne od Hot Wheels®, ktorá je vybavená automatickým pohyblivým pásom a technológiou zmeny farby.

Hot Wheels Track Builder Trojitá slučka
47,80 € 36,60 €

Novinka

Track Builder je o experimentovaní a rozvíjaní zručností, ktoré sa ti budú hodiť pri riešení problémov a ktoré pomôžu rozvinúť tvoju kreativitu! Táto parádna výzva plná kaskadérskych kúskov otestuje tvoje schopnosti! Si pripravený? Rozbehni to na tejto super trojitej slučke! Vystreľ auto tak, aby prešlo tromi okruhmi a skončilo v smetiaku.

Hot Wheels Monster Trucks Veľká slučka herný set
35,40 € 25,60 €

Novinka

Si pripravený na novú výzvu? S touto parádnou veľkou slučkou od Hot Wheels® si dokážu poradiť len ostrieľaní pretekári. A čo potom, keď sa proti tebe na štart postavia obávané monster trucky? Dokážeš vyhrať, alebo budeš sledovať, ako tvoj súper zmizne v diaľke?

Hot Wheels City Color Shifters Robo Žralok útočí
39,20 € 30,40 €

Novinka

Hot Wheels™ City musí čeliť útoku obrovského žraloka! Sú tvoje autá dostatočne rýchle, aby preskočili vlnobitie a neskončili v pazúroch tohto obávaného predátora? Poď to zistiť! Uži si veľa zábavy s touto vychytanou závodnou dráhou alebo ju pripoj k svojim ďalším setom Hot Wheels® a uži si ešte viac strhujúcej akcie!

Hot Wheels Track builder box plný trikov
62,03 € 44 €

Tento parádny box plný trikov od Hot Wheels® ocenia všetci malí milovníci rýchlych áut a kaskadérskych kúskov. V boxe na teba čaká cez štyri a pol metra dráh, prepojovacích dielov a zákrut. Nezabudni pri svojich kaskadérskych kúskoch využiť aj box.

Hot Wheels Track builder - zrýchlovač
19,45 € 16,50 €

Staň sa konštruktérom pretekárskych dráh a postav si svoju vlastnú dráhu s týmto parádnym setom doplnkov! V sete nájdeš vylepšený zrýchľovač, vďaka ktorému sa bude tvoje autíčko pohybovať po dráhe doteraz nepoznanou rýchlosťou!

Teddies Dráha svietiaca + auto plast 221 ks
13,86 € 11 €

Zaži veľa zábavy s touto svietiacou dráhou a autíčkom. Buď kreatívny a postav si rôznofarebnú dráhu podľa svojich predstáv. Stačí len zhasnúť a farebná jazda môže začať.

Hot Wheels Track Builder Rýchlostná skúška
23,60 € 18,30 €

Novinka

Track Builder je o experimentovaní a rozvíjaní zručností, ktoré sa ti budú hodiť pri riešení problémov a ktoré pomôžu rozvinúť tvoju kreativitu! Táto parádna výzva plná kaskadérskych kúskov otestuje tvoje schopnosti! Si pripravený? Vlož svoje vozidlo do špeciálneho štartovacieho zariadenia a vyšli ho ohromujúcou rýchlosťou vpred.

Hot Wheels Monster trucks pretekársky herný set šedý
19,90 € 15,90 €

Novinka

Priprav sa na poriadnu akciu plnú Monster truckov a vozidiel Hot Wheels®. Tento parádny pretekársky herný set je inšpirovaný obľúbenými Monster truckmi a ukrýva v sebe dva samostatné herné sety s dvoma štartovacími zariadeniami. Priprav svoje vozidlá do akcie. Vlož svoje vozidlo a monster truck do štartovacieho zariadenia a odpáľ ich do akcie!

Hot Wheels Track Builder Box Super zostup
23,90 € 18,30 €

Novinka

Nechaj fyzikálne zákony pracovať vo svoj prospech a uži si strhujúcu jazdu u s touto novou dráhou od Hot Wheels® Track Builder. Pripevni veko k stolu, k stoličke, alebo k polici, použi štvorprúdovú štartovaciu bránu a priprav sa to poriadne roztočiť!

Hot Wheels City Dráhy v boxu
39,20 € 30,90 €

Novinka

Vydaj sa s autíčkami do mesta Hot Wheels®! S týmto setom si možno hrať mnohými spôsobmi – do hlavnej budovy sa autá totiž dostanú z dvoch rôznych strán. Unikátne súčasti trate umožňujú zakaždým vytvoriť novú trasu. Oprav si svoje autá v dielni a potom ich vyskúšaj na kruhovom objazde. Spomeň si, kto má na ňom prednosť a na čo slúži semafor!

Darda Motor DTM Turbo Fighter
46,60 € 29,30 €

Stredne veľká súprava s dvoma slučkami a štyrmi rovinkami. Súčasťou sú dve autá Mercedes-Benz C-Coupé DTM a Audi RS5 DTM. Dráha je vyrobená z kvalitného a vysoko odolného farebného plastu.

Hot Wheels Dráha Kto z koho
51,40 € 40,30 €

Novinka

Pretekaj, predvádzaj akrobatické kúsky a uháňaj podľa vlastných pravidiel! Táto vzrušujúca hracia sada Hot Wheels obsahuje všetko, čo deti potrebujú na vyskúšanie svojich pretekárskych schopností pri gravitačnom závode bok po boku.

Darda Motor Police Hunter
77,30 € 47,60 €

Veľká súprava so skokmi a oblúkmi na troch úrovniach. Súčasťou balenia je Porsche 911 GT polície so štandardným motorom a Porsche 918 kabriolet Spyder, strieborný s motorom stop a go. Dráha je vyrobená z kvalitného a vysoko odolného farebného plastu.

Hot Wheels Monster trucks pretekársky herný set modrý
19,90 € 15,90 €

Novinka

Priprav sa na poriadnu akciu plnú Monster truckov a vozidiel Hot Wheels®. Tento parádny pretekársky herný set je inšpirovaný obľúbenými Monster truckmi a ukrýva v sebe dva samostatné herné sety s dvoma štartovacími zariadeniami. Priprav svoje vozidlá do akcie. Vlož svoje vozidlo a monster truck do štartovacieho zariadenia a odpáľ ich do akcie!

Darda Motor DTM Speed Champion
34,90 € 23,80 €

Sada s dvoma slučkami a jednou vysokou zákrutou. Súčasťou je zelené BMW M4 DTM. Dráha je vyrobená z kvalitného a vysoko odolného farebného plastu. Postav si túto krásnu dráhu a upaľuj vpred.

Teddies Autodráha sladké mestečko plast 55ks + 3 autá
42,30 € 29,90 €

Postavte si autodráhu vnútri sladkého mestečka. V balení nájdete rôzne diely dráhy, kocky k stavaniu, ale aj 72 samolepiek, ktoré môžete lepiť podľa svojej fantázie na rôzne budovy cukráreň, predajňu zmrzliny a iné.

Darda Motor Blue Flash
38,80 € 26,40 €

Súprava so štyrmi slučkami a jedným pretekárskym autom. Dráha je vyrobená z kvalitného a vysoko odolného farebného plastu. Postav si túto krásnu dráhu a upaľuj vpred.

Darda Motor Flash Fighter
27,20 € 17,90 €

Sada pre začiatočníkov s dvoma slučkami a jedným červeným pretekárskym vozidlom. Dráha je vyrobená z kvalitného a vysoko odolného farebného plastu. Postav si túto krásnu dráhu a upaľuj vpred.

Darda Motor High Speed
34,90 € 22 €

Sada pre začiatočníkov s dvoma slučkami. Súčasťou je auto Audi R8. Dráha je vyrobená z kvalitného a vysoko odolného farebného plastu. Postav si túto krásnu dráhu a upaľuj vpred.

Darda Motor Police Force
38,80 € 26 €

Stredne veľká sada s tromi slučkami. Súčasťou je auto polícia Porsche 911 GT 3. Dráha je vyrobená z kvalitného a vysoko odolného farebného plastu. Postav si túto krásnu dráhu a upaľuj vpred.

Darda Motor Police Track
31,10 € 20,50 €

Sada pre začiatočníkov s dvomi slučkami a jedným policajným Porsche 911 GT3. Dráha je vyrobená z kvalitného a vysoko odolného farebného plastu. Možno zostaviť jednoduchým spôsobom. Postav si túto krásnu dráhu a upaľuj vpred.

Darda Motor Tornado Hunter
31,10 € 25,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Stredne veľká súprava s tromi slučkami. Súčasťou je porsche 918 Spyder weissach Salzburg závodné dizajnové pretekárske auto. Dráha je vyrobená z kvalitného a vysoko odolného farebného plastu. Postav si túto krásnu dráhu a upaľuj vpred.

KOVAP Horská dráha 0619
80 € 60,90 €

Model horskej dráhy je vyrobený z potlačeného plechu. Vlastné vozidlo horskej dráhy je vybavené mechanickým pružinovým strojčekom naťahovaným kľúčikom. Pohon umožňuje vozidlu pohyb na dráhe. Dĺžka dráhy je 120 cm. Nejedná sa o hračku, ale o zberateľský model.

Little Tikes Slammin 'Racers Bláznivé autá: Kaskadérsky skok
31,58 € 24,90 €

Deti sú súčasťou pretekov so Slammin 'Racers. Zatlačte hornú časť auta a pretekajte až do cieľovej línie. Nastavte rampu a prekážky a uvidíte, ako vysoko môže vozidlo skákať a lietať. Prekonajte s ním svoj rekord zas a znova!

Mac Toys Závodní dráha
15,52 € 11,90 €

Plastová závodní dráha s loopingy. Vystřel autíčko a sleduj, zda projede všemi loopy. Musíš být rychlý, aby ti auto nevypadlo z dráhy. Zábava pro kluky na dlouhá odpoledne.