Bigjigs Rail Dopravná dvojúrovňová vláčikodráha 130 dielov
127,60 €
+ doprava zadarmo

Drevená dopravná dvojúrovňová vláčikodráha nadchne všetkych malých mašinistov. Sada obsahuje dohromady 130 dielov, medzi ktoré patrí aj niekoľko mostov, tunel, depo, točňa, prekladiská a samozrejme mašinka s tromi vagónikmi.


Woody Vláčikodráha so šmýkačkou a žeriavom-40%
66,41 €

39,19 €

Akcia

Vláčikodráha s plastovými prvkami nás prenesie do kamennej bane, kde nákladný žeriav v hornej časti nakladá kameň, ktorý sa po plastovom zjazde bleskovo transportuje ďalej. Drevené koľajnice možné variabilne poskladať.


Hape Vláčkodráha veľká "Horská baňa"
186,27 €

147,80 €
+ doprava zadarmo

Choďte vlakom z vrcholu hory do tmavého tunela! Táto multifunkčná drevená hracia sada poskytuje maximálny zážitok, obsahuje vodopád, prekážkový most, žeriav, dopravný pás a servisnú stanicu!


Maxim Vláčkodráha s veľkým mostom - 50 kusov-31%
40,70 €

27,99 €

Akcia

Tento set vláčikodráhy obsahuje veľký visutý most, ktorý spája nebezpečne hlboké a viac než príjemné údolie. Osobný vlak tu prepravuje ľudí z mesta do mesta. Vyšplhať sa na vrcholky kopcov, prejsť nad údolím po moste a svišťať dolu z kopca je veľká zábava, ktorú si určite užijete. Nezabudnite na cestujúcich, ktorí sa na vás spoliehajú. Tak že hurá do údolia!


Woody Vláčikodráha "Mašinka", 45ks
35,89 €

31,60 €

Táto vláčikodráha z knižky „O mašinke“ obsahuje okrem veselo farebnej mašinky a dvoch nákladných vagónikov aj most, železničné priecestie a k tomu ešte stromy a domáce zvieratká. Sada je vhodná ako prvá vláčikodráha, ku ktorej možno dokupovať ďalšie koľaje a príslušenstvo.


Brio Vláčikodráha s nákl. vlakom, podjazdom a cestou
45,52 €

35,90 €

Drevená vláčikodráha s osobným vlakom, tunelom a postavičkami. Súčasťou sady je aj lavička a semafor. Táto súprava je kompatibilná s ostatnými drevenými železničnými dráhami Brio. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.


Bigjigs Rail Drevená vláčikodráha s vidieckou cestou - 80 dielov
60,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Tento veľký hrací set je ideálnym prepojením drevenej vláčikodráhy a autodráhy Bigjigs. Vláčikodráha prirodzene nadväzuje na cesty pomocou mosta a priecestí ako v našom bežnom dopravnom svete. Okolie dopĺňa a skrášľuje miestna farma, budovy, stromy a autíčka. Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.


BINO Vláčkodráha s Krtkom
25,40 €

19,20 €

Vláčkodráha s motívom Krtka a jeho kamarátov. Vláčkodráhu možné postaviť do uzavretého kruhu. Balenie obsahuje podložku z fólie imitujúcu trávu, koľaje, mašinku, vagóniky, postavičky a ďalšie.


Brio SMART TECH Sada aktívnych tunelov
106,90 €

65,80 €
+ doprava zadarmo

Kam vlak zamieri? A čo sa bude diať? To záleží len na tebe Zoraď tunely a stanice a sleduj, ako tvoje vlakové dobrodružstvo dopadne. Vďaka interaktívnej chytrej technológii vlak zastaví, zahúka, cúva, alebo zabliká. Je to na len na tebe!


Woody Vláčkodráha osmička s el.mašinou
31,90 €

23,20 €

Drevená Vláčkodráha v tvare osmičky je základný set pre malých mašinfírov. Tento set obsahuje elektrickú mašinku so spiatočkou, vagóniky, stromy, domčeky, autá a ďalšie príslušenstvo.


Brio Vláčikodráha veľká s výhybkami, mostom, nástupišťom, 42 dielov
99,99 €

83,20 €
+ doprava zadarmo

Vláčikodráha Metro city set so zvukmi a svetlami od firmy Brio. Táto veľká Vláčikodráha s výhybkami, mostom, nástupišťom, obsahuje diely pre zostavenie dlhej dráhy koľají, ktorú môžete zostaviť i s vyvýšenými úsekmi. Súčasťou sady sú vagóniky, nástupištia s výťahom, semafor, značka, 2 postavičky a parádny most, cez ktorý môže vláčik prechádzať.


Brio Adventný kalendár 2017
36,73 €

23,10 €

Adventný kalendár pre malých i veľkých fanúšikov známej škandinávskej značky BRIO. Vďaka tomuto darčeku môžu deti krátiť čakanie na Ježiška a každý deň si obohatiť zbierku svojej vláčikodráhy o unikátne kúsky.


Bigjigs Rail Vláčikodráha pre dievčatá - princezné
52,30 €
+ doprava zadarmo

Že sú vláčikodráhy len pre chlapcov? Táto originálna vláčikodráha pre malé slečny vás presvedčí o opaku. Je dodávaná so všetkým príslušenstvom v dievčenských princeznovských farbách.


Woody Vláčikodráha - Priemyselná zóna
104,32 €

76,80 €
+ doprava zadarmo

Vláčikodráha s elektronickou mašinkou obsahuje celkom 200 dielov. Z tejto vláčikodráhy postavíte veľkú priemyselnú zónu s prekladiskom, dvoma žeriavmi a čerpacou stanicou. Tento set obsahuje veľké množstvo príslušenstva ako sú plastové nájazdy, točňa, depo, tunely, značky, automobily, vlaky, pouličné osvetlenie atď.


Bigjigs Rail Dinosauria vláčikodráha, 49 dielov
52,50 €
+ doprava zadarmo

Drevená dinosauria vláčkodráha značky Bigjigs Rail obsahuje 49 dielikov. Skvelý set, v ktorom sa železnice a dinosaury spojili vo farebnú pravekú krajinu. Set obsahuje dinosaurí vlak, sopku s tunelom a skupinu drevených dinosaurov.


Bigjigs Rail Doprava 124 dielov
97,90 €
+ doprava zadarmo

Vláčkodráha Doprava obsahuje 124 kusov. Ako chcete cestovať práve dnes? Táto sada poskytuje veľa možností. Na stanici môžete nastúpiť buď do rýchlovlaku alebo do miestneho vláčika. Alebo môžete ísť autom na letisko a sledovať pristávacie lietadlá a vrtuľníky.


Bigjigs Rail Horská cesta 112 dielov
91,20 €
+ doprava zadarmo

Vláčikodráha Horská cesta obsahuje 112 kusov. Na tejto vláčikodráhe je veľa vecí na hranie a videnie. Vláčik už od stanice postupne stúpa cez mosty a visutej koľaje do vysokých hôr, z ktorých potom sviští do priesmyku okolo dediny, stromov, ovocného sadu, áut a mnoho veselých ľudí.


Bigjigs Rail Mesto a dedina 101 dielov
65,30 €
+ doprava zadarmo

Vláčikodráha Mesto a dedina obsahuje 101 kusov. Vláčik jazdí cez mesto, cez most a von do prírody, prechádza medzi stromy, domy a okolo kostola. Medzitým musia autá trpezlivo čakať na vlakovom priecestí, aby stihol vláčik doraziť na stanici presne na čas.


Bigjigs Rail Vláčikodráha farma, 49 dielov
37,90 €

Drevená vláčikodráha farma značky Bigjigs Rail obsahuje 49 dielikov. Deti sa vďaka príslušenstvu môžu zoznámiť so životom na farme a pohrať sa nielen s mašinkou ale aj so zvieratkami.


Bigjigs Rail Vláčikodráha - Osmička 40 dielov
28,48 €
26,60 €

Drevená vláčikodráha Osmička 40 dielov je skvelá štartovacia sada vášho malého mašinistu. Sada obsahuje koľaje, mašinku s tromi vagónikmi, autíčka, domy, panáčikov a ďalšie príslušenstvo pre dlhé hranie.


Bigjigs Rail Vláčikodráha s cestami
106 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vláčikodráha s cestami prirodzene nadväzuje na cesty pomocou mosta a priecestí ako v našom bežnom dopravnom svete. Neuveriteľný drevený hrací set ponúka obrovský priestor pre dlhšie nápadité hry, pretože obsahuje široké spektrum vlakových a cestných dielov, vozidiel, strojov a doplnkov.


Bigjigs Rail Vláčikodráha so stolom Mesto 61 dielov
122,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Drevená vláčikodráha so stolom. Mesto obsahuje nielen koľajnice pre vláčiky, ale aj cesty pre autíčka. Hra tak ponúka oveľa viac možností. Sada obsahuje dohromady 61 dielov, medzi ktoré patrí aj niekoľko mostov, tunel, domy, pristávacia dráha pre vrtuľník, malý trajekt a samozrejme tiež obyvatelia mesta a ďalšie príslušenstvo.


BINO Bino Fajáték Vasút Szett 70 darabos-45%
50,20 €

27,39 €

Akcia

Postavte si veľkú vláčikodráhu s množstvom príslušenstva ako sú výhybky, zákruty, most, závory a nevyhnutnými doplnkami pre okolie. Balenie obsahuje 70 dielikov. Lokomotíva je na batérie 1×1,5V AA. Batéria nie je súčasťou balenia.


BINO Vláčikodráha ovál
18,48 €

11,50 €

Drevený vláčik s farebnými vagónikmi môže vyraziť na cestu. Oválna vláčikodráha, ktorej časti dokáže spojiť ľahko aj malé dieťa, je zábavnou hračkou pre chlapcov aj dievčatká. Súčasťou vláčikodráhy sú domčeky a stromčeky.


Brio Malá Vláčikodráha s vláčikom a vagónikmi s polenami
18,90 €
17,50 €

Malá drevená Vláčikodráha s mašinou a vagónikmi s polenami poteší každému malého mašinistu. Polená môžete odviezť na pílu na spracovanie, aby si mašinka na chvíľu oddýchla. Súčasťou setu sú tiež dva stromy.


Brio Moja prvá elektrická vláčikodráha
51,41 €

42,30 €
+ doprava zadarmo

Táto drevená vláčikodráha pre najmenších je vhodná pre deti od 18 mesiacov. Súprava je kompatibilná s ostatnými drevenými železničnými dráhami Brio. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.


Brio Nákladná Vláčikodráha s mostom a prekladiskom v plastovom boxe
112,30 €
+ doprava zadarmo

Táto veľká sada vláčikodráhy s mostom obsahuje diely pre zostavenie dlhej dráhy koľají, ktorú môžete zostaviť i s vyvýšenými úsekmi. Súčasťou sady je prekladisko so žeriavom a mechanický žeriav, ktorý odvedie svojou prácu a naloží a vyloží akýkoľvek náklad. Nákladný vlak na batérie potom náklad odvezie do mestečka a nákladné autá ho rozvezú kam je treba.


Brio Vláčikodráha osmička Classic-48%
39,99 €

20,69 €

Akcia

Vláčikodráha v tvare osmičky obsahuje lokomotívu s vagónikmi, stanicu a stromčeky. Diely sú vyrobené z kvalitného dreva a majú plastové doplnky. Táto súprava je kompatibilná s ostatnými drevenými železničnými dráhami Brio.


Brio Vláčikodráha s nákl. vlakom, podjazdom a cestou
55,40 €
+ doprava zadarmo

Drevená Vláčikodráha s nákladným vlakom, cestou a autíčkami. Pomocou magnetu možno náklad prekladať medzi vagónom a nákladným autom. Súčasťou sady je podjazd a závory. Táto súprava je kompatibilná s ostatnými drevenými železničnými dráhami Brio.


Brio Vláčikodráha SAFARI
24,04 €
22,60 €

Vydajte sa na dobrodružnú cestu po safari s vláčikodráhou BRIO. Prepravujte pasažierov, alebo zvieratká z okolia. Táto sada je pekným rozšírením ktoréjkoľvek drevenej vláčikodráhy BRIO. Sada obsahuje ťažný voz, vagónik, sprievodcu divočinou, dve zvieratká – opicu, žirafu a strom na ktorom sa môže miestna opička hojdať.


Brio Vláčikodráha pri farme
42,40 €

33,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Vláčikodráha pri farme vám umožní opustiť mesto a vydať sa na vidiek. Prepravujte zvieratka do stajní na farmu. Táto sada je pekným rozšírením ktorejkoľvek drevenej vláčikodráhy Brio. Sada obsahuje traktor, vagónik na prepravu zvierat, lokomotívu, stodolu so žeriavom.


Brio Záchranárska vláčikodráha hasiči
47,11 €

38,60 €

Vláčkodráha s hasičskou stanicou, vláčikom, požiarnym autom, ktoré vydáva zvukové a svetelné efekty a doplnky. Teraz si môžeš vybrať ako uhasiť plastový oheň. Dráha je kombinovateľná so všetkými vlakmi a drevenými koľajami Brio.


Fisher-Price Opičí palác
46,74 €
44,60 €
+ doprava zadarmo

S týmto setom ožívajú Tomášove dobrodružstvá z 22. série, v ktorej preskúmava tajomný Opičí palác. Keď Tomáš s nákladom prejde pod lianami, z paláca vyskočí opička a začne sa na nich hojdať.


Fisher-Price V dračích pazúroch
46,74 €
43,70 €
+ doprava zadarmo

Tomáš prefrčí zákrutou a vyjde drakovi po chrbte až do papule. Ako Tomáš vyjde drakovi z čeľustí, drak sa nakloní a Tomáš zíde po ohnivých koľajniciach, roztočí ohnivú guľu a spôsobí zrútenie úbočej hory. Za ďalšou zákrutou uvidí, že zrútená časť hory vyplnila medzeru v trati a odhalila skrytý tunel, ktorým sa Tomáš môže vrátiť späť na hlavnú trať a zdolať draka znovu.


Fisher-Price Základná dráha s mašinkou
38,94 €
36,60 €

Je tu nový set s vodojemom! Bez vody nie je para a lokomotíva Percy sa už nemôže dočkať doplnenia. Vodojemy sú nielen dôležitou súčasťou ostrova Sodor, ale tiež hlavným kúskom tohto úžasného herného setu.


Hape Koľaje - rozšírená sada
31,40 €

25,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Nechajte pracovať svoju fantáziu a postavte si svoju železnicu snov. Súčasťou balenia sú štvorcestné križovatky, T-križovatky a mnoho ďalších. Doplňte svoju rozšírenú sadu o ďalšie doplnky k vláčikodráham a vytvorte tak dychberúcu trať.


Hape Koľaje - skladačka
26,27 €

19,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Rozbehnite svoju mašinku s dvoma vagónikmi okolo pekného parku a potom ich uložte do svojich vlastných domčekov uprostred koľajiska. Táto hádanka s motívom parku prepája učenie sa o tvaroch so zábavnou hrou.


Hape Sada železnica so zvukmi
73,53 €

64 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Jasný a pútavý dizajn tejto dráhy je dokonale prispôsobený pozornosti batoľaťa! Začnite v tamburinovom lese, potom sa presuňte cez dúhové dráhy a nakoniec dokončíte cestu v bludisku dúhových korálikov.


Hape Vláčik húsenica - sada
18,93 €

14,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Urob miesto na trati hladnej húsenici, ktorá už prichádza a hľadá niečo chutné na jedenie! Vhodná pre hru na trati i mimo koľaje. Tento húsenicový vláčik prináša radosť, pohyb a poučenie o svete v prírode.