Woody Vláčikodráha so šmýkačkou a žeriavom-37%
66,41 € 41,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vláčikodráha s plastovými prvkami nás prenesie do kamennej bane, kde nákladný žeriav v hornej časti nakladá kameň, ktorý sa po plastovom zjazde bleskovo transportuje ďalej. Drevené koľajnice možné variabilne poskladať.

Hape Vláčkodráha Grand City-40%
103,09 € 61,10 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vláčkodráha Grand City predstavuje veľkú dvojúrovňovú vlakovú stanicu s výťahom. Cez lístky je možné rozsvietiť projekciu piatich miest. Ďalej je možné mikrofónom nahrať odkaz pre cestujúcich, či rozsvietiť svetlo v hornom poschodí.

Woody Vláčkodráha osmička s el.mašinou-31%
31,90 € 21,90 €

Akcia

Drevená Vláčkodráha v tvare osmičky je základný set pre malých mašinfírov. Tento set obsahuje elektrickú mašinku so spiatočkou, vagóniky, stromy, domčeky, autá a ďalšie príslušenstvo.

Woody Vláčkodráha MAXI, 120 dielov-36%
66,90 € 42,70 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vláčkodráha Maxi obsahuje 120 dielov drevených koľají, vláčikov a ďalšieho príslušenstva. Dráhu možno postaviť zakaždým inak a možné kombinovať aj s inými stavebnicami, napr. cestou.

Woody Vláčkodráha s mostem a zastávkou, 90 dílů-34%
54,30 € 35,30 €

Akcia

Vláčkodráha s příslušenstvím navrženým českým designérem obsahuje 90 dílů. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. Součástí balení jsou koleje, vláčky, ale i další příslušenství jako například stromy, značky či domy.

Woody Vláčkodráha s hlavním nádražím, 130 dílů-35%
108,60 € 70,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Velká vláčkodráha s originálním příslušenstvím navrženým českým designérem. Balení obsahuje 130 dílů. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. Součástí balení jsou koleje, vláčky, ale i nádraží, tunel, most a další příslušenství jako například stromy, značky či domy.

Woody Vláčkodráha s elektrickou mašinkou a viaduktom-30%
44,90 € 31,30 €

Akcia

Vláčkodráha s príslušenstvom navrhnutým českým dizajnérom obsahuje 60 dielov. Zostava obsahuje elektrickú mašinku. Dráhu možno postaviť zakaždým inak a jednotlivé diely je možné kombinovať aj s ostatnými železničnými dráhami dostupnými na našom trhu.

Woody Vláčikodráha - Priemyselná zóna
104,32 € 77,60 €
+ doprava zadarmo

Vláčikodráha s elektronickou mašinkou obsahuje celkom 200 dielov. Z tejto vláčikodráhy postavíte veľkú priemyselnú zónu s prekladiskom, dvoma žeriavmi a čerpacou stanicou. Tento set obsahuje veľké množstvo príslušenstva ako sú plastové nájazdy, točňa, depo, tunely, značky, automobily, vlaky, pouličné osvetlenie atď.

Hape Vláčkodráha veľká "Horská baňa"
186,27 € 128,10 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Choďte vlakom z vrcholu hory do tmavého tunela! Táto multifunkčná drevená hracia sada poskytuje maximálny zážitok, obsahuje vodopád, prekážkový most, žeriav, dopravný pás a servisnú stanicu!

Bino Vláčikodráha 70ks, na batérie
50,20 € 31 €

Postavte si veľkú vláčikodráhu s množstvom príslušenstva ako sú výhybky, zákruty, most, závory a nevyhnutnými doplnkami pre okolie. Balenie obsahuje 70 dielikov. Lokomotíva je na batérie 1×1,5V AA. Batéria nie je súčasťou balenia.

Mac Toys Vlaková súprava väčšia - Rail King
18,74 € 16,70 €

Elektrická realisticky spracovaná vlaková súprava Rail King. Vlaková súprava s veľkým množstvom vagónov zaručuje pri hre plno zábavy. Zábava ako pre deti, tak pre dospelých. Vhodné od 5 rokov.

Bigjigs Rail Vláčikodráha farma, 49 dielov-43%
34,41 € 19,60 €

Akcia

Drevená vláčikodráha farma značky Bigjigs Rail obsahuje 49 dielikov. Deti sa vďaka príslušenstvu môžu zoznámiť so životom na farme a pohrať sa nielen s mašinkou ale aj so zvieratkami.

Hape Vláčikodráha - Horská baňa menšia-31%
102,45 € 70,50 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Odvezte vlak z povrchového prostredia hlboko do bane. Táto viacúrovňová hracia plocha poskytuje kompletnú drevenú dráhu a obsahuje žeriav, lanový most, hojdacia dvere a varovný zvonček. Uľahči prácu baníkom a zapriahni všetky vagóniky.

Rappa Vlak žltý RegioJet so zvukom a svetlom
14,61 € 14,10 €

Originálne žltý vlak RegioJet od Student Agency. Sada obsahuje žltú lokomotívu a žltý vagón a koľaje, z ktorých možno vytvoriť koľajiska. Vlak vydáva zvuk a svieti.

Fisher-Price Zrútenie jaskyne-28%
65,50 € 47 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Užite si veľa zábavy s týmto herným setom, ktorý ukrýva celý rad parádnych vychytávok. Socha v nadživotnej veľkosti ukrýva drahokam. Kým mašinka Tomáš ide výťahom hore, odhalí tento vzácny drahokam. Vyberte ho a použite ho ako jeden z padajúcich balvanov.

Brio Nákladná Vláčikodráha s mostom a prekladiskom v plastovom boxe
110 € 108,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Táto veľká sada vláčikodráhy s mostom obsahuje diely pre zostavenie dlhej dráhy koľají, ktorú môžete zostaviť i s vyvýšenými úsekmi. Súčasťou sady je prekladisko so žeriavom a mechanický žeriav, ktorý odvedie svojou prácu a naloží a vyloží akýkoľvek náklad. Nákladný vlak na batérie potom náklad odvezie do mestečka a nákladné autá ho rozvezú kam je treba.

Brio Súprava metra s nástupišťom a koľajnicami
53,60 €
+ doprava zadarmo

Súprava metra s nástupišťom a koľajou poteší každého priaznivca Brio vláčikodráhy. Táto sada obsahuje kruhové koľaje, tunel, nástupištia, metro s tromi vozmi, automat na cestovné lístky, plánik metra a 2 figúrky cestujúcich. Metro jazdí veľmi rýchlo a nechýba mu zvukový a svetelný doprovod.

Fisher-Price Super transportér-28%
65,50 € 47 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Senzačný transportér! Ďalšia skvelá zábava od Mašinky Tomáša. V hernom sete nájdete koľaje, ktoré sú kompatibilné so všetkými zostavami. Je tu aj pristávacia plocha pre vrtuľníky a odnímateľná pohyblivá postavička. Súčasťou je tiež jedna kovová mašinka a dve mini mašinky.

Brio Vláčikodráha s nákl. vlakom, podjazdom a cestou
45,52 € 32,20 €

Drevená vláčikodráha s osobným vlakom, tunelom a postavičkami. Súčasťou sady je aj lavička a semafor. Táto súprava je kompatibilná s ostatnými drevenými železničnými dráhami Brio. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.

Hape Vláčikodráha Banský set
72,34 € 47,40 €
+ doprava zadarmo

Táto realistická železničná súprava obsahuje pracovný magnetický žeriav s otočným ramenom. Použite ho a zaistite, aby bola prevádzka na koľajniciach plynulá. Zdvihnite náklad zo zadnej časti vagónu a preložte ho do iného nákladného vlaku.

Brio Vláčikodráha pri farme
42,40 € 37,30 €

Vláčikodráha pri farme vám umožní opustiť mesto a vydať sa na vidiek. Prepravujte zvieratka do stajní na farmu. Táto sada je pekným rozšírením ktorejkoľvek drevenej vláčikodráhy Brio. Sada obsahuje traktor, vagónik na prepravu zvierat, lokomotívu, stodolu so žeriavom.

Maxim Detská dráha so žeriavom
26,80 € 21,30 €

Novinka

Vhodné ako ideálny začiatok rozvoja vlastnej železničnej siete, ktorá sa v budúcnosti môže stať dokonale prepracovaným dielom, ktoré bude vaše deti napĺňať, a vám môže napovedať o ich schopnostiach. Kombinácia farieb určite zaujme každé dieťa.

Rappa Vlak Českej dráhy so zvukom a svetlom
23,50 € 17,80 €

Sada s originálnym vlakom od Českých dráh obsahuje lokomotívu s dvoma vagónmi aj vláčikodráhu skladajúcu sa z 12-tich zahnutých a 8-ich rovných koľají. Vlak vydáva zvuk a svieti.

Woody Adventný kalendár
31,33 € 19,40 €

V tomto kalendári nájdete exkluzívne diely k dreveným vláčikodráham, ktoré sami o sebe po otvorení posledného okienka tvoria herný set. Súčasťou tohto setu je aj obal, ktorý sa stáva hernou plochou. Za 24 okienkami sa totiž skrýva kompletná hracia scéna s mašinkou, zvieratkami, postavičkami, vláčikmi a ďalším.

Bino Vláčkodráha s Krtkom
25,40 € 17,40 €

Vláčkodráha s motívom Krtka a jeho kamarátov. Vláčkodráhu možné postaviť do uzavretého kruhu. Balenie obsahuje podložku z fólie imitujúcu trávu, koľaje, mašinku, vagóniky, postavičky a ďalšie.

Bigjigs Rail Mesto a dedina 101 dielov-44%
60,13 € 33,30 €

Akcia

Vláčikodráha Mesto a dedina obsahuje 101 kusov. Vláčik jazdí cez mesto, cez most a von do prírody, prechádza medzi stromy, domy a okolo kostola. Medzitým musia autá trpezlivo čakať na vlakovom priecestí, aby stihol vláčik doraziť na stanici presne na čas.

Bigjigs Rail Drevená vláčikodráha s vidieckou cestou - 80 dielov
57,20 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Tento veľký hrací set je ideálnym prepojením drevenej vláčikodráhy a autodráhy Bigjigs. Vláčikodráha prirodzene nadväzuje na cesty pomocou mosta a priecestí ako v našom bežnom dopravnom svete. Okolie dopĺňa a skrášľuje miestna farma, budovy, stromy a autíčka. Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.

Brio SMART TECH Sada aktívnych tunelov
106,90 € 66,40 €
+ doprava zadarmo

Kam vlak zamieri? A čo sa bude diať? To záleží len na tebe Zoraď tunely a stanice a sleduj, ako tvoje vlakové dobrodružstvo dopadne. Vďaka interaktívnej chytrej technológii vlak zastaví, zahúka, cúva, alebo zabliká. Je to na len na tebe!

Brio Prístavisko s nákladnou loďou a koľajami-34%
53,90 € 35,30 €

Akcia

Drevená vláčkodráha od značky Brio. Sada vláčikodráhy s prístaviskom a nákladné lodí ďalej obsahuje žeriav na nakladanie tovaru a padací most. Pozor v prístave je vždy rušno. V sade nájdete aj mašinku s vagóniky.

Bigjigs Rail Vláčikodráha pre dievčatá - princezné
52,80 €
+ doprava zadarmo

Že sú vláčikodráhy len pre chlapcov? Táto originálna vláčikodráha pre malé slečny vás presvedčí o opaku. Je dodávaná so všetkým príslušenstvom v dievčenských princeznovských farbách.

Fisher-Price Dráha s dinosaurom-55%
35 € 15,60 €

Akcia

Tomáš sníva o vzrušujúcich dobrodružstvách s dinosaurami! **Napínavá dinosauria **dráha, na ktorej zažije Tomáš svoje ďalšie neuveriteľné dobrodružstvá. Stihne Tomáš prejsť, alebo ho zavalí balvan? Súčasťou balenia je aj lokomotíva Tomáš a jeden vagónik.

Brio Základná vláčikodráha Základný set
43,56 € 37,30 €

Nastupovať! Postav si svoj prvý Svet BRIO pomocou základnej sady zdvíhacích a nakladacích zariadení. Plánik je priložený pri strojoch. Súčasťou balenia je žeriav s drapákom, nákladné vozidlo, lokomotíva s otváracou kapotou, a vagón s nákladom.

Woody Vláčikodráha ZOO s vláčikom a zvieratami
39,05 € 30,40 €

Vláčikodráha tvorí komplet zoologickú záhradu aj s vláčikom na prepravu zvierat, s parkoviskom a vstupom do ZOO. Sada je vhodná ako prvá vláčkodráha, ku ktorej možno dokupovať ďalšie koľaje a príslušenstvo.

Wiky Vlak set 148 x 86 cm RC s efekty
34,80 € 23,30 €

Novinka

RC vlak Rail King nadchne každého fanouška starých vlaků. Vláček na dálkové ovládání disponuje světelnými i zvukovými efekty. Z lokomotivy se navíc kouří. Přeneste se do starých časů s tímto úžasným vlakovým setem.

Pequetren Trans Siberian express - osobní vlak
55,60 € 50,50 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Transsibiřský expres je historický parní vlak, který na počátku 20. století jezdil po Transsibiřské magistrále. To je nejdelší železniční trať světa, jež měří téměř 9300 km. Cesta mezi Moskvou a Vladivostokem mu tehdy trvala 16 dnů, zatímco jeho dnešní nástupce ji zvládne za šest dnů.

Lamps Vlaková souprava baterie
12,19 € 11,60 €

Vlaková sada plastová pro malé mašinfíry se skvěle hodí do menšího pokojíku. Plastová sada obsahuje krásnou parní lokomotivu, který vydává zvuky a svítí na cestu, cisternu a otevřený vagón.

Bino Vláčikodráha ovál
18,48 € 11,20 €

Drevený vláčik s farebnými vagónikmi môže vyraziť na cestu. Oválna vláčikodráha, ktorej časti dokáže spojiť ľahko aj malé dieťa, je zábavnou hračkou pre chlapcov aj dievčatká. Súčasťou vláčikodráhy sú domčeky a stromčeky.

Brio Záchranárska vláčikodráha hasiči
47,11 € 38,40 €

Vláčkodráha s hasičskou stanicou, vláčikom, požiarnym autom, ktoré vydáva zvukové a svetelné efekty a doplnky. Teraz si môžeš vybrať ako uhasiť plastový oheň. Dráha je kombinovateľná so všetkými vlakmi a drevenými koľajami Brio.

Lamps Vláčkodráha s nákladním vlakem
31,40 € 26,80 €

Novinka

Připravte se na divokou jízdu s touto jedinečnou vlakovou soupravou s nákladními vagóny. Tato dráha potěší každého malého strojvůdce. U dětí se rozvíjí jemná motorika.

Teddies Vlak a 4 vagóny s koľajami
11,09 € 10,10 €

Vláčiková sada obsahuje krásnu vláčikodráhu, ktorá sa hodí sa do každej detskej izby. Sada obsahuje vlak v dizajne parnej lokomotívy na batérie, svetelnými efektmi a sadu koľajníc.

Bigjigs Rail Vláčikodráha - Osmička 40 dielov
28,48 € 26,80 €

Drevená vláčikodráha Osmička 40 dielov je skvelá štartovacia sada vášho malého mašinistu. Sada obsahuje koľaje, mašinku s tromi vagónikmi, domy, panáčikov a ďalšie príslušenstvo pre dlhé hranie.

Maxim Vláčkodráha Kris Kros 40 ks
25,30 € 19,40 €

Novinka

Stavebnica, ktorá naštartuje zábavu spojenú so zážitkami na železnici. S vláčikodráhou sa dá vaše mini mesto priebežne obohacovať celým radom doplnkov, ktoré z vás urobia veľkých staviteľov železníc, rušňovodičov, záchranárov, policajtov a starostami miest.

Marionette Vláčkodráha 19 dielov, drevená
19,56 € 13,30 €

Vláčkodráha je veľmi obľúbenou hračkou a predstavuje neodmysliteľnú súčasť života mnohých detí. Hranie s dráhou rozvíja motorické schopnosti dieťaťa. Všetky diely sú vyrobené z kvalitného dreva.

Fisher-Price Základná dráha s mašinkou-35%
38,94 € 25,10 €

Akcia

Je tu nový set s vodojemom! Bez vody nie je para a lokomotíva Percy sa už nemôže dočkať doplnenia. Vodojemy sú nielen dôležitou súčasťou ostrova Sodor, ale tiež hlavným kúskom tohto úžasného herného setu.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: