Woody Vláčikodráha so šmýkačkou a žeriavom
66,41 € 45,90 €

Vláčikodráha s plastovými prvkami nás prenesie do kamennej bane, kde nákladný žeriav v hornej časti nakladá kameň, ktorý sa po plastovom zjazde bleskovo transportuje ďalej. Drevené koľajnice možné variabilne poskladať.

Fisher-Price Základná dráha s mašinkou
38,94 € 25,50 €

Je tu nový set s vodojemom! Bez vody nie je para a lokomotíva Percy sa už nemôže dočkať doplnenia. Vodojemy sú nielen dôležitou súčasťou ostrova Sodor, ale tiež hlavným kúskom tohto úžasného herného setu.

Mattel Opičí palác

Mattel Opičí palác

Hodnotenie: 5
46,74 € 37,50 €

S týmto setom ožívajú Tomášove dobrodružstvá z 22. série, v ktorej preskúmava tajomný Opičí palác. Keď Tomáš s nákladom prejde pod lianami, z paláca vyskočí opička a začne sa na nich hojdať.

Fisher-Price Dráha s dinosaurom
35 € 16,40 €

Tomáš sníva o vzrušujúcich dobrodružstvách s dinosaurami! **Napínavá dinosauria **dráha, na ktorej zažije Tomáš svoje ďalšie neuveriteľné dobrodružstvá. Stihne Tomáš prejsť, alebo ho zavalí balvan? Súčasťou balenia je aj lokomotíva Tomáš a jeden vagónik.

Rappa Vlak Českej dráhy so zvukom a svetlom
23,50 € 18,60 €

Sada s originálnym vlakom od Českých dráh obsahuje lokomotívu s dvoma vagónmi aj vláčikodráhu skladajúcu sa z 12-tich zahnutých a 8-ich rovných koľají. Vlak vydáva zvuk a svieti.

Woody Vláčkodráha MAXI, 120 dielov
66,90 € 45,90 €

Vláčkodráha Maxi obsahuje 120 dielov drevených koľají, vláčikov a ďalšieho príslušenstva. Dráhu možno postaviť zakaždým inak a možné kombinovať aj s inými stavebnicami, napr. cestou.

Bino Vláčikodráha 70ks, na batérie
57,61 € 29,50 €

Postavte si veľkú vláčikodráhu s množstvom príslušenstva ako sú výhybky, zákruty, most, závory a nevyhnutnými doplnkami pre okolie. Balenie obsahuje 70 dielikov. Lokomotíva je na batérie 1×1,5V AA. Batéria nie je súčasťou balenia.

Rappa Vlak žltý RegioJet so zvukom a svetlom
16,80 €

Originálne žltý vlak RegioJet od Student Agency. Sada obsahuje žltú lokomotívu a žltý vagón a koľaje, z ktorých možno vytvoriť koľajiska. Vlak vydáva zvuk a svieti.

Lamps Vlaková súprava
27,60 € 19,30 €

Pripravte sa na divokú jazdu s touto jedinečnou vlakovou súpravou a s rýchlovlakom. Táto dráha poteší každého malého rušňovodiča. U detí sa rozvíja jemná motorika.

Pequetren Renfe Ave - osobný vlak
80,60 € 69,20 €

Osobný vlak na batérie, ktorý má 2 lokomotívy. Vlak jazdí okolo modelu mesta a prechádza horským tunelom po trati dlhej 6,5 metrov. Ave je vlak prevádzkovaný španielskymi dráhami Renfe.

Brio Súprava metra s nástupišťom a koľajnicami
51,20 € 50,30 €

Súprava metra s nástupišťom a koľajou poteší každého priaznivca Brio vláčikodráhy. Táto sada obsahuje kruhové koľaje, tunel, nástupištia, metro s tromi vozmi, automat na cestovné lístky, plánik metra a 2 figúrky cestujúcich. Metro jazdí veľmi rýchlo a nechýba mu zvukový a svetelný doprovod.

Bigjigs Rail Horská cesta 112 dielov
107,80 € 80,10 €

Vláčikodráha Horská cesta obsahuje 112 kusov. Na tejto vláčikodráhe je veľa vecí na hranie a videnie. Vláčik už od stanice postupne stúpa cez mosty a visutej koľaje do vysokých hôr, z ktorých potom sviští do priesmyku okolo dediny, stromov, ovocného sadu, áut a mnoho veselých ľudí.

Brio Vláčikodráha pri farme
42,40 € 35,30 €

Vláčikodráha pri farme vám umožní opustiť mesto a vydať sa na vidiek. Prepravujte zvieratka do stajní na farmu. Táto sada je pekným rozšírením ktorejkoľvek drevenej vláčikodráhy Brio. Sada obsahuje traktor, vagónik na prepravu zvierat, lokomotívu, stodolu so žeriavom.

Little Dutch Vláček s dráhou - růžová
20,16 € 18,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento set vláčkodráhy zabaví dítě na dlouhé hodiny. Mašinka a vagóny se dají variabilně spojit díky magnetu. Stačí spojit kolejnice a jízda může začít. Vhodné pro všechny malé začínající strojvůdce.

Woody Vláčikodráha ZOO s vláčikom a zvieratami
39,05 € 28,50 €

Vláčikodráha tvorí komplet zoologickú záhradu aj s vláčikom na prepravu zvierat, s parkoviskom a vstupom do ZOO. Sada je vhodná ako prvá vláčkodráha, ku ktorej možno dokupovať ďalšie koľaje a príslušenstvo.

Wiky Vláčikodráha so zvieratkami
20,80 € 14,50 €

Vláčikodráha so zvieratkami poteší každého malého milovníka mašiniek. Roztomilé zvieratká pri jazde poskakujú do rytmu veselé melódie vláčika.

Hape Vláčkodráha Grand City
103,09 € 56,80 €

Vláčkodráha Grand City predstavuje veľkú dvojúrovňovú vlakovú stanicu s výťahom. Cez lístky je možné rozsvietiť projekciu piatich miest. Ďalej je možné mikrofónom nahrať odkaz pre cestujúcich, či rozsvietiť svetlo v hornom poschodí.

Fisher-Price Tomáš v Afrike
17,80 € 14,50 €

Novinka

Tomáš sa rozhodol, že preskúma Afriku a so sebou si na dobrodružnú výpravu vzal aj opicu! A keďže je to ten známy a priateľský Tomáš, pozval ťa na svoju výpravu tiež. Pridáš sa k jeho expedícii a zažiješ s ním dobrodružstvo?

Lamps Dráha s mašinkou 708 cm
19,39 € 13,50 €

Pripravte sa na divokú jazdu s touto jedinečnou vláčikodráhou, ktorá sa skladá zo 114 dielikov. Celková dĺžka trate je 708 cm a možno na nej stavať tiež otáčky o 360 stupňov. Vláčik pri jazde svieti.

Brio Vláčikodráha SAFARI

Brio Vláčikodráha SAFARI

Hodnotenie: 4,8
24,04 € 21,10 €

Vydajte sa na dobrodružnú cestu po safari s vláčikodráhou BRIO. Prepravujte pasažierov, alebo zvieratká z okolia. Táto sada je pekným rozšírením ktoréjkoľvek drevenej vláčikodráhy BRIO. Sada obsahuje ťažný voz, vagónik, sprievodcu divočinou, dve zvieratká – opicu, žirafu a strom na ktorom sa môže miestna opička hojdať.

Bigjigs Rail Vláčikodráha so stolom Mesto 59 dielov
156,82 € 123,90 €

Splátky bez navýšenia

Drevená vláčikodráha so stolom. Mesto obsahuje nielen koľajnice pre vláčiky, ale aj cesty pre autíčka. Hra tak ponúka oveľa viac možností. Sada obsahuje dohromady 59 dielov, medzi ktoré patrí aj niekoľko mostov, tunel, domy, pristávacia dráha pre vrtuľník, malý trajekt a samozrejme tiež obyvatelia mesta a ďalšie príslušenstvo.

Pequetren Articulated train - Talgo - historický osobný vlak
53,30 € 47,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Kovový osobný vlak na batérie sa skladá z lokomotívy a troch vagónov a jazdí po trati dlhej 5,8 metrov. Súčasťou sady sú aj dve výhybky a nakoľajovač – pomôcka pre ľahšie nasadenie vlaku na trať. Talgo je ľahký článkový vlak s pasívnym naklápaním prevádzkovaný dráhami Renfe.

Wiky Vlaková sada s traťou 376cm
15,10 €

Vlaková súprava na batérie. Kto by sa aspoň na chvíľu nechcel stať železničiarom? Rýchlovlak má svetelné, zvukové a pohybové efekty.

Brio Vláčikodráha s nákl. vlakom, podjazdom a cestou
45,52 € 30,20 €

Drevená vláčikodráha s osobným vlakom, tunelom a postavičkami. Súčasťou sady je aj lavička a semafor. Táto súprava je kompatibilná s ostatnými drevenými železničnými dráhami Brio. Časti sú vyrobené z dreva s certifikátom FSC.

Fisher-Price Super transportér
65,50 € 48,40 €

Senzačný transportér! Ďalšia skvelá zábava od Mašinky Tomáša. V hernom sete nájdete koľaje, ktoré sú kompatibilné so všetkými zostavami. Je tu aj pristávacia plocha pre vrtuľníky a odnímateľná pohyblivá postavička. Súčasťou je tiež jedna kovová mašinka a dve mini mašinky.

Brio Nákladná Vláčikodráha s mostom a prekladiskom v plastovom boxe
111,10 €

Splátky bez navýšenia

Táto veľká sada vláčikodráhy s mostom obsahuje diely pre zostavenie dlhej dráhy koľají, ktorú môžete zostaviť i s vyvýšenými úsekmi. Súčasťou sady je prekladisko so žeriavom a mechanický žeriav, ktorý odvedie svojou prácu a naloží a vyloží akýkoľvek náklad. Nákladný vlak na batérie potom náklad odvezie do mestečka a nákladné autá ho rozvezú kam je treba.

Fisher-Price Žeriav Cassia
47,20 € 35,70 €

Novinka

Žeriav Cassia je jedinečná hračka, ktorá ožíva až v rukách detí. Tomáš totiž musí dopraviť špeciálnu zásielku plnú avokád a len Žeriav Cassia mu s tým môže pomôcť! Set obsahuje tiež Tomáša s motorovým pohonom, ktorý zaručí, že zásielku dovezie neúnavne až do cieľa.

Fisher-Price Zrútenie jaskyne
65,50 € 47,30 €

Užite si veľa zábavy s týmto herným setom, ktorý ukrýva celý rad parádnych vychytávok. Socha v nadživotnej veľkosti ukrýva drahokam. Kým mašinka Tomáš ide výťahom hore, odhalí tento vzácny drahokam. Vyberte ho a použite ho ako jeden z padajúcich balvanov.

Woody Adventný kalendár

Woody Adventný kalendár

Hodnotenie: 4,3
31,33 € 18,20 €

V tomto kalendári nájdete exkluzívne diely k dreveným vláčikodráham, ktoré sami o sebe po otvorení posledného okienka tvoria herný set. Súčasťou tohto setu je aj obal, ktorý sa stáva hernou plochou. Za 24 okienkami sa totiž skrýva kompletná hracia scéna s mašinkou, zvieratkami, postavičkami, vláčikmi a ďalším.

Bigjigs Rail Dopravná dvojúrovňová vláčikodráha 130 dielov
148,59 € 121 €

Splátky bez navýšenia

Drevená dopravná dvojúrovňová vláčikodráha nadchne všetkych malých mašinistov. Sada obsahuje dohromady 130 dielov, medzi ktoré patrí aj niekoľko mostov, tunel, depo, točňa, prekladiská a samozrejme mašinka s tromi vagónikmi.

Brio Prístavisko s nákladnou loďou a koľajami
53,90 € 36,40 €

Drevená vláčkodráha od značky Brio. Sada vláčikodráhy s prístaviskom a nákladné lodí ďalej obsahuje žeriav na nakladanie tovaru a padací most. Pozor v prístave je vždy rušno. V sade nájdete aj mašinku s vagóniky.

Fisher-Price V dračích pazúroch
46,74 € 31,70 €

Tomáš prefrčí zákrutou a vyjde drakovi po chrbte až do papule. Ako Tomáš vyjde drakovi z čeľustí, drak sa nakloní a Tomáš zíde po ohnivých koľajniciach, roztočí ohnivú guľu a spôsobí zrútenie úbočej hory. Za ďalšou zákrutou uvidí, že zrútená časť hory vyplnila medzeru v trati a odhalila skrytý tunel, ktorým sa Tomáš môže vrátiť späť na hlavnú trať a zdolať draka znovu.

Hape Vláčikodráha - Horská baňa stredná
153,70 € 119,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Odvezte vlak z povrchového prostredia hlboko do bane. Táto viacúrovňová hracia plocha poskytuje kompletnú drevenú dráhu a obsahuje žeriav, dva vlaky, lanový most, varovný zvon, závesné dvere a bezpečnostné brány. Uľahči prácu baníkom a zapriahni všetky vagóniky.

Maxim Vláčikodráha - Prímorské mesto - 80 ks
62,13 € 40 €

Tento veľký set obsahuje celkovo 80 dielov. Dominantou vláčikodráhy je visutý most nad prímorským mestečkom. Súčasťou je veľa zaujímavých doplnkov vrátane domov, áut či postavičiek.

Bigjigs Rail Vláčikodráha s cestami
133,29 € 105,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Vláčikodráha s cestami prirodzene nadväzuje na cesty pomocou mosta a priecestí ako v našom bežnom dopravnom svete. Neuveriteľný drevený hrací set ponúka obrovský priestor pre dlhšie nápadité hry, pretože obsahuje široké spektrum vlakových a cestných dielov, vozidiel, strojov a doplnkov.

Bino Vláčikodráha ovál

Bino Vláčikodráha ovál

Hodnotenie: 4,9
18,48 € 13,10 €

Drevený vláčik s farebnými vagónikmi môže vyraziť na cestu. Oválna vláčikodráha, ktorej časti dokáže spojiť ľahko aj malé dieťa, je zábavnou hračkou pre chlapcov aj dievčatká. Súčasťou vláčikodráhy sú domčeky a stromčeky.

Brio Vláčikodráha veľká s pristávacou rampou pre lietadlá
348,11 € 255,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Vláčikodráha veľká s pristávacou rampou pre lietadlá značky Brio. V tejto sade nájdete všetko – vlakovú a autobusovú stanicu, cesty pre autá, prístav s majákom aj pristávaciu dráhu a farmu! Každý dopravný prostriedok tu má svoje miesto.

Fisher-Price Diesel a výbuch tunela - Herný set
35,40 € 27,70 €

Novinka

Predškoláci si zamilujú posielanie šibalskej mašinky Diesela z kopca dole a to, ako dokáže preraziť zablokovaný tunel. To všetko zažijú s týmto hracím setom Mašinky Tomáša a jeho priateľov od Fisher-Price. Obsahuje 137 cm dlhú vyvýšenú dráhu a tunel s kameňmi blokujúcimi koľaje.

Hape Vláčikodráha - Horská baňa menšia
102,45 € 73,20 €

Odvezte vlak z povrchového prostredia hlboko do bane. Táto viacúrovňová hracia plocha poskytuje kompletnú drevenú dráhu a obsahuje žeriav, lanový most, hojdacia dvere a varovný zvonček. Uľahči prácu baníkom a zapriahni všetky vagóniky.

Maxim Vláčkodráha Kris Kros 40 ks
25,30 € 17,80 €

Stavebnica, ktorá naštartuje zábavu spojenú so zážitkami na železnici. S vláčikodráhou sa dá vaše mini mesto priebežne obohacovať celým radom doplnkov, ktoré z vás urobia veľkých staviteľov železníc, rušňovodičov, záchranárov, policajtov a starostami miest.

Pequetren City Metro

Pequetren City Metro

Hodnotenie: 3,5
64,90 € 54,60 €

Vlak metra je na batérie a skladá sa z dvoch lokomotív a dvoch vagónov. Pri pohybe po trati dlhej 3,1 m prechádza vlak diorámatom podzemnej dráhy s modelom mesta. Súčasťou sady sú aj podpery koľají, ktoré trati dodávajú prevýšenie. Ďalej nechýbajú ani budovy, vrtuľník a naťahovacie autíčka.

Wiky Vláčik set Rail King 67cm
5,84 €

Poskladaj si vlakový set a cesta za dobrodružstvom môže začať! Historický express ťa nadchne reailistickým spracovaním! Lokomotíva svieti a vydáva zvuky.

Woody Vláčkodráha s hlavnou stanicou, 130 dielov
108,60 € 89,20 €

Veľká vláčkodráha s originálnym príslušenstvom navrhnutým českým dizajnérom. Balenie obsahuje 130 dielov. Dráhu možno postaviť zakaždým inak a jednotlivé diely je možné kombinovať aj s ostatnými vláčkodráhami dostupnými na našom trhu. Súčasťou balenia sú koľajnice, vláčiky, ale aj stanice, tunel, most a ďalšie príslušenstvo ako napríklad stromy, značky či domy.

Bigjigs Rail Drevená vláčikodráha s vidieckou cestou - 80 dielov
57,11 € 56,10 €

Tento veľký hrací set je ideálnym prepojením drevenej vláčikodráhy a autodráhy Bigjigs. Vláčikodráha prirodzene nadväzuje na cesty pomocou mosta a priecestí ako v našom bežnom dopravnom svete. Okolie dopĺňa a skrášľuje miestna farma, budovy, stromy a autíčka. Vláčikodráhy a ich príslušenstvo značky Bigjigs je možné kombinovať so všetkými ostatnými drevenými železničnými dráhami na trhu.