ONET DIGITAL d.o.o.

Upresniť parametre
Cool Mango Detský mini fotoaparát Cool Mango Zvýrazňovač obočia - eyestamp
Cool Mango Detský mini fotoaparát

Digitálny mini fotoaparát pre deti. 8,0 megapixelov, 1080p HD video. Detské logické hry, zábavné farebné filtre a foto rámčeky.

môžete mať 30.03 - 03.04

Cool Mango Zvýrazňovač obočia - eyestamp Cool Mango Zvýrazňovač obočia - eyestamp
Cool Mango Zvýrazňovač obočia - eyestamp

Sada na úpravu obočia vám umožní vytvarovať obočie v jednom kroku tak, aby vždy vyzeralo perfektne a prirodzene.

môžete mať 30.03 - 03.04

Pištoľ na zváranie plastov - weldy Cool Mango Zvýrazňovač obočia - eyestamp
Pištoľ na zváranie plastov - weldy

Zariadenie na zváranie plastov umožňuje efektívne opraviť väčšinu moderných plastových výrobkov, ako sú nárazníky automobilov, svetlomety, časti nábytku a iné predmety.

môžete mať 30.03 - 03.04

Cool Mango Bezdrôtové bluetooth slúchadlá – earbuds Cool Mango Bezdrôtové bluetooth slúchadlá – earbuds
Cool Mango Bezdrôtové bluetooth slúchadlá – earbuds

EarBuds Bluetooth 5.0 poskytujú čistý zvuk bez prerušovania, inteligentné dotykové ovládanie a pohodlne padnú do uší. Nabíjanie prebieha v malej prenosnej krabičke.

môžete mať 30.03 - 03.04

Cool Mango Mini kulma na vlasy - minihair Cool Mango Bezdrôtové bluetooth slúchadlá – earbuds
Cool Mango Mini kulma na vlasy - minihair

Žehlička na vlasy 2 v 1 je ideálna nielen na kučeravé vlasy, ale aj na rovné vlasy. Pomáha vám vytvoriť akýkoľvek druh účesu kedykoľvek a kdekoľvek, či už na cestách alebo pri každodennom použití.

môžete mať 30.03 - 03.04

Sekáčik - mixer, biela mix Cool Mango Bezdrôtové bluetooth slúchadlá – earbuds
Sekáčik - mixer, biela mix

Mini bezdrôtový elektrický mixér 100ml je dokonalým nástrojom pre rýchle a jednoduché varenie vo vašej kuchyni. Dokáže ľahko sekať ovocie, zeleninu, orechy, korenie a ďalšie potraviny, dokáže vám pomôcť so všetkými druhmi prác v kuchyni.

môžete mať 30.03 - 03.04

Cool Mango Tričko, ktoré sa nekrčí - shirty Cool Mango Kabát pre psa s reflexnými popruhmi - Dogjacket L-XL
Cool Mango Tričko, ktoré sa nekrčí - shirty

Tričko je veľmi elastické, priedušné a pohodlné. Dodáva oblečeniu charakteristický pocit bez vrások a výnimočnú elasticitu vo všetkých oblastiach. Nie je tesný a je vhodný pre všetky typy postavy, no dodáva elegantný a svieži vzhľad. Košeľa po niekoľkých noseniach neudrží nepríjemný zápach a nie je

môžete mať 30.03 - 03.04

Cool Mango Kabát pre psa s reflexnými popruhmi - Dogjacket L-XL Cool Mango Kabát pre psa s reflexnými popruhmi - Dogjacket L-XL
Cool Mango Kabát pre psa s reflexnými popruhmi - Dogjacket L-XL

Uistite sa, že vášmu psovi je na chladných prechádzkach teplo a pohodlne! Kabát pre psa má pripojené reflexné popruhy, ktoré zaisťujú viditeľnosť a bezpečnosť v noci.

môžete mať 30.03 - 03.04

Cool Mango Detský mini projektor - projector Cool Mango Kabát pre psa s reflexnými popruhmi - Dogjacket L-XL
Cool Mango Detský mini projektor - projector

Detský mini projektor poskytne deťom hodiny a hodiny zábavy, pričom ich bude vzdelávať, rozvíjať ich zručnosti a vstúpiť do čarovného sveta kreslených rozprávok a zvieratiek.

môžete mať 30.03 - 03.04

Cool Mango 4 druhy sponiek - 200 kusov – weldystaple, základné Cool Mango 4 druhy sponiek - 200 kusov – weldystaple, základné
Cool Mango 4 druhy sponiek - 200 kusov – weldystaple, základné

Nerezové spony sa dodávajú v štyroch rôznych typoch, aby vyhovovali vašim rôznym potrebám. Obnovte poškodené časti a predĺžte životnosť predmetov. Naše spony sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, sú odolné, majú dlhú životnosť a ľahko sa inštalujú.

môžete mať 30.03 - 03.04

Cool Mango Pánske elastické elegantné nohavice - stretchpants Cool Mango 4 druhy sponiek - 200 kusov – weldystaple, základné
Cool Mango Pánske elastické elegantné nohavice - stretchpants

Tieto elegantné elastické nohavice sú navrhnuté pre maximálne pohodlie a flexibilitu a sú ideálne na formálne príležitosti alebo večery. Vylepšite svoj šatník ešte dnes a zažite dokonalé pohodlie a štýl.

môžete mať 30.03 - 03.04

Cool Mango Dodatočné vlákna pre 3d pero - 3dfilaments (36 m) Cool Mango 4 druhy sponiek - 200 kusov – weldystaple, základné
Cool Mango Dodatočné vlákna pre 3d pero - 3dfilaments (36 m)

Už nikdy vám nedôjde vlákno a ľahko vytvoríte svoje majstrovské diela. Vďaka množstvu farieb, z ktorých si môžete vybrať, budete môcť popustiť uzdu svojej fantázii a vytvoriť čokoľvek, čo si len dokážete predstaviť.

môžete mať 30.03 - 03.04