Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Apple sluchadla

Široká ponuka elektroniky a príslušenstva vrátane tovaru z kategórie Apple sluchadla. Nákup na MALL.SK sa oplatí:

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes podľa vašich preferencií.
  • Chcete si radšej vyzdvihnúť tovar sami a ušetriť na poštovnom? Po celom Slovensku máme viac ako 1500 výdajných miest.
  • Ak ste z Bratislavy, tisíce produktov je pre vás k dispozícii k okamžitému odberu.
  • Platiť môžete online alebo v hotovosti.
  • Ak tovar zo sekcie Apple sluchadla nenaplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní
  • Nejasnosti ohľadom objednávky alebo iných služieb vám pomôže vyriešiť naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčia filtre najlacnějších alebo najlepšie hodnotených výrobkov ostatnými užívateľmi. 

Na MALL.SK ponúkame viac ako 1 000 000 produktov! 

Upresniť parametre
Apple AirPods Pro 2022 (MQD83ZM/A) Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem
Apple AirPods Pro 2022 (MQD83ZM/A)

Zvuk vyrážajúci dych ponúkajú Bluetooth 5.3 slúchadlá Apple AirPods Pro 2022, ktoré sú vybavené extra výkonnými meničmi a vybavené čipom Apple H2 pre vysoko kvalitný zvukový prejav vďaka adaptívnej ekvalizácii. ANC technológia aktívne potlačí okolitý hluk, režim priepustnosti umožní komunikáciu s okolím bez nutnosti vybratia slúchadiel z uší. Na jedno nabitie hrajú 6 h, ďalších 24 h pridá nabíjací box.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem
Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods 2019 majú oproti minulej verzii až 2× rýchlejšie prepínanie medzi aktívnymi zariadeniami, 1,5× rýchlejšie spojenie telefónnych hovorov, až o 30 percent nižšiu latenciu pri hraní hier a vydrží až 5 hodín počúvania. Bohatý.

môžete mať 25.09

Partner: CZC.cz
Apple AirPods 2021 MME73ZM/A Apple AirPods 2019 s nabíjecím pouzdrem
Apple AirPods 2021 MME73ZM/A

Legendy v 3. generácii sú tu – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 slúchadlá Apple AirPods (2021) vystrelí každého poslucháča či poslucháčku do hudobného raja. Hrajú špičkovým zvukom, ktorý je automaticky prispôsobený polohe hlavy aj tvaru ucha. Do výbavy dostali mikrofóny pre handsfree hovory aj hlasové ovládanie. Na nabitie hrajú až 6 h, ďalších 24 h prevádzky slúchadiel pridá nabíjací box.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Apple AirPods s nabíjacím puzdrom MV7N2ZM/A (2019) Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
Apple AirPods s nabíjacím puzdrom MV7N2ZM/A (2019)

Bezdrôtové slúchadlá Apple AirPods majú oproti minulej verzii až 2× rýchlejšie prepínanie medzi aktívnymi zariadeniami, 1,5× rýchlejšie spojenie telefónnych hovorov, až o 30 percent nižšiu latenciu pri hraní hier a vydrží až 5 hodín počúvania. Bohatý, vysoko kvalitný zvuk a hlas. Automaticky sa zapnú, automaticky sa pripojí. Jednoduché nastavenie pre všetky zariadenia Apple a ich hladké prepínanie. Rýchly prístup k Siri, zapnutie prehrávania alebo preskakovanie skladieb dvojitým kliknutím. Rýchle nabíjanie v puzdre, ktoré sa dá nabíjať konektorom Lightning.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A) Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)

Legendy v 3. generácii sú tu – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 slúchadlá Apple AirPods (3. generácia) s Lightning puzdrom vystrelí každého poslucháča či poslucháčku do hudobného raja. Hrajú špičkovým zvukom, ktorý je automaticky prispôsobený polohe hlavy aj tvaru ucha. Do výbavy dostali mikrofóny pre handsfree hovory aj hlasové ovládanie. Na nabitie hrajú až 6 h, ďalších 24 h prevádzky slúchadiel pridá nabíjací box.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Apple AirPods Max Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
Apple AirPods Max

Bohovia medzi slúchadlami – to sú jednoznačne bezdrôtové Bluetooth 5.0 slúchadlá Apple AirPods Max, ktoré majú ANC technológiu aktívneho potláčania hlukov z okolia, Transparency režim, adaptívny ekvalizér a priestorový zvuk. Osadené sú 40mm dynamickými meničmi s duálnymi neodýmovými magnetmi, podporujú hlasové ovládanie, majú handsfree funkciu a hrajú 20 h na nabitie.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Apple EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A) Apple EarPods s 3 slúchadlá s mikrofónom 5 mm slúchadlovým konektorom (MNHF2ZM/A)
Apple EarPods s konektorom Lightning slúchadlá s mikrofónom (MMTN2ZM/A)

Slúchadlá do uší s konektorom Lightning sú navrhnuté podľa geometrie ľudského ucha a vďaka tomu ich môže pohodlne nosiť väčšina ľudí. Meniče slúchadiel poskytnú hlboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizujú straty zvuku, vstavaný ovládač s mikrofónom umožní nastaviť hlasitosť, ovládať prehrávanie hudby alebo prijať alebo ukončiť hovor.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Apple EarPods s 3 slúchadlá s mikrofónom 5 mm slúchadlovým konektorom (MNHF2ZM/A) Apple EarPods s 3 slúchadlá s mikrofónom 5 mm slúchadlovým konektorom (MNHF2ZM/A)
Apple EarPods s 3 slúchadlá s mikrofónom 5 mm slúchadlovým konektorom (MNHF2ZM/A)

Slúchadlá do uší sú navrhnuté podľa geometrie ľudského ucha a vďaka tomu ich môže pohodlne nosiť takmer väčšina ľudí. Meniče slúchadiel poskytnú hlboké a bohaté basové tóny a zároveň minimalizujú straty zvuku, vstavaný ovládač s mikrofónom umožní nastaviť hlasitosť, ovládať prehrávanie hudby alebo prijať alebo ukončiť hovor.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Použité
Apple AirPods Pro MWP22ZM/A bezdrôtové slúchadlá - použité Apple EarPods s 3 slúchadlá s mikrofónom 5 mm slúchadlovým konektorom (MNHF2ZM/A)
Apple AirPods Pro MWP22ZM/A bezdrôtové slúchadlá - použité

Bezdrôtové Bluetooth slúchadlá sú vybavené nabíjacím puzdrom, ktoré zvládne až 6 nabití. Apple AirPods Pro MWP22ZM/A vydrží na jedno nabitie až 3,5 h telefonovania či 4,5 h počúvania hudby. Nechýba integrovaný mikrofón. Dobíjacie puzdro podporuje bezdrôtovú nabíjaciu technológiu Qi.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Apple Earpods (2017) Apple AirPods Pro 2023 (2. generace)
Apple Earpods (2017)

Originálne slúchadlá do uší spoločnosti Apple, mikrofón, ovládanie na kábli, vysoko kvalitné podanie zvuk, 3,5 mm jack.

môžete mať 25.09

Partner: CZC.cz
Novinka
Apple AirPods Pro 2023 (2. generace) Apple AirPods Pro 2023 (2. generace)
Apple AirPods Pro 2023 (2. generace)

Jedna z nejlepších in-ear sluchátek na trhu – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.3 sluchátka Apple AirPods Pro (2. generace), která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou dynamickými měniči Apple s extra pohyblivou membránou, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 6 h na nabití. Nabíjecí MagSafe pouzdro s USB-C nabíjením přidá sluchátkům energii pro celkových 30 h provozu.

Momentálne nedostupné

Partner: MALL