Addo Chodiaci jednorožec
19,62 €

16,87 €

S týmto roztomilým jednorožcom zažijú deti veľa zábavy. Chodiaci jednorožec je skutočne magické zviera! Miluje dlhé prechádzky. A čo viac, má čarovný žiarivý zvuk, klapot kopýtok a vrtiaci chvostík všetkych pobaví.


Alltoys Papagáj Oskar

Alltoys Papagáj Oskar

Hodnotenie: 4,5
23,90 €

Papagáj Oskar opakuje frázy zábavným hlasom. Neopakuje len slová, ale aj intonáciu. Povedzte frázu alebo akékoľvek slovo a niekoľko sekúnd počkajte. Oskar zopakuje to, čo ste povedali. Oskar vie aj zvuky – smiech, kašeľ!


TM Toys Bianca plyšová mačička 25 cm
67,02 €

61,24 €
+ doprava zadarmo

Roztomilá mačička Bianca, ktorá sa chová ako živá zbožňuje hladenie a po zavolaní sa na vás otočí. Má obľúbenú loptičku, s ktorou sa rada hrá. Pri chôdzi si dudre a pradie. Veľkosť mačiatka je 25 cm. Jej srsť je veľmi príjemná na dotyk.


Addo Veselý hopsajúci zajačik-20%
19,46 €

15,49 €

Akcia

Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a strihá svojimi dlhými ušami. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie.


MÚ BRNO Krtko s dáždnikom, hrací strojček
19,90 €

Roztomilá plyšová postavička obľúbeného Krtka s dáždnikom. Krtko po zatiahnutí za šnúrku lieta pri zvuku melódie z filmu. Veľmi kvalitné prevedenie značky MÚ Brno. Vhodné pre deti od narodenia.


EP LINE Luna rozprávkový jednorožec vypočuj si rozprávku SK
66,37 €

58,52 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Rozprávkový jednorožec je nový plyšový kamarát pre deti. Pred spaním im bude rozprávať obľúbené rozprávky na dobrú noc. Zaspávanie už nebude nikdy problém. Spite sladko s roztomilým a prítulným jednorožcom.


Alltoys Rozprávkový medvedík
29,90 €

Rozprávkový medvedík je nový plyšový kamarát detí. Pred spaním im bude rozprávať rozprávky v češtine na dobrú noc. Rozprávky sa zapínajú stlačením tlapičiek.


BABY born Cikacie šteniatko
36,97 €

30,70 €

Potom, čo sa šteniatko s kučeravým kožúškom a farebnou šatkou na krku napije zo svojej fľaštičky, zdvihne nožičku a vyciká sa. Vie ale nielen piť vodu z fľaše, rado tiež žuje svoju kocku a veselo pri tom mľaská.


FurReal Friends Opička Zandi
38,88 €

32,26 €

S roztomilou opičkou Zand si deti užijú veľa zábavy. Môžu používať stetoskop, aby počúvali zvuky srdcového tepu. Súčasťou balenia je aj teplomer. Keď pohladí opičku na hlave, otvára a zatvára oči, robí radostné zvuky a občas tiež kašle.


FurReal Friends Štěně s česací srstí
35,24 €

30,80 €

Toto kouzelné štěňátko potřebuje kadeřníka! FurReal přichází s pejskem Shaggym, který potřebuje ostříhat. Postarej se o veselé štěňátko a udělej mu ten nejbláznivější účes. Štěňátko umí spoustu zvuků. V balení s pejskem je speciální holící strojek.


Lamps Chodiaci psík
11,40 €

Krásny darček pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Chodiaci psík sa stane ich najlepším priateľom. Psík chodí a šteká, takže budú mať pocit, že je naozajstný.


Lamps Psík chodiaci a štekací, s bodkami
9,83 €

Chodiaci psík je úžasným darčekom pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Psík chodí a šteká vďaka káblovému ovládaniu. Po prepnutí do polohy ON psík chodí sám.


Lamps Psík na kábel

Lamps Psík na kábel

Hodnotenie: 1
13,09 €

10,78 €

Úžasný psík je úžasný darček pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Psík chodí a šteká vďaka káblovému ovládaniu. Po prepnutím do polohy ON, psík chodí sám. Vhodný pre deti od 3 rokov.


Mac Toys Chodiace prasiatko
21,36 €

19,02 €

Posledný kus za túto cenu!

Toto roztomilé chodiace prasiatko urobí deťom veľkú radosť a bude im dobrým kamarátom. Deti s ním zažijú veľa zábavy. Tento hebučký plyšák je vhodný pre dievčatá aj chlapcov a je na batérie.


Mac Toys Kúzelný jednorožec  jednorožec
27,19 €

23,30 €

S týmto roztomilým kúzelným jednorožcom deti určite zažijú veľa zábavy. Tento chodiaci plyšový jednorožec je na batérie. Tento jednorožec urobí radosť každému dieťaťu.


Mac Toys Poník chodiaci
27,19 €

23,30 €

S týmto roztomilým chodiacim poníkom zažijú deti veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Koník vie veľa vecí, pre deti bude určite dobrým kamarátom.


MaDe Medvedík na spanie
23,99 €

21,28 €

Medvedík Brumlík, kamarát na dobrú noc. S medvedíkom sa vám bude ľahko zaspávať, pretože púšťa ukľudňujúce melódie so zvukom vtáčikov a prírody. Na brušku má svetelný projektor, ktorý priebežne mení farby.


MaDe Pes foxteriér s vodítkom
22,25 €
20,08 €

Vezmi svojho chlpatého kamaráta na prechádzku. Psík vie chodiť a štekať na povel. V priebehu prechádzky psík veselo vrtí chvostíkom. Prežite spoločne mnoho zábavných chvíľ.


MaDe Pes Yorkshir s vodítkom
22,29 €
20,12 €

Vezmi svojho chlpatého kamaráta na prechádzku. Psík je schopný chodiť a štekať na povel. V priebehu prechádzky psík veselo vrtí chvostíkom. Prežite spoločne mnoho zábavných chvíľ.


MaDe Psík Ťapka - Husky
36,71 €

32,85 €

Interaktívne plyšový psík Ťapka o veľkosti 20 cm. Je to veľký šikulka. Dokáže svojho pána počúvať na slovo. Daj mu jeden zo šiestich rôznych pokynov a sleduj, ako ho hravo splní.


MaDe Psík Ťapka - Zlatý retriever
36,71 €

32,85 €

Interaktívny plyšový psík Ťapka o veľkosti 20 cm. Je to veľký šikulka. Svojho pána počúva na slovo. Daj mu jeden zo šiestich rôznych pokynov a sleduj, ako ho hravo splní.


BINO Manšestrový koník se zvuky - červený
24,94 €

15,57 €

Plyšový koník v nápadité červené barvě je perfektní na mazlení a snění o koních. Po stisknutí ouška se ozve dusot kopyt a koňské řehtání. Tento koník se stane dokonalým parťákem dětí na jejich cestě za dobrodružstvím.


Mikro hračky Zajačik Betsy 25cm plyšový
31,04 €

25,60 €

Interaktívny plyšový zajačik Betsy je jemný na dotyk a veľmi zábavný. Šikovný zajačik reaguje na hlas a skáče. O tohto plyšáka bude radosť sa starať. Plyšák je na batérie.


Mikro hračky Cvičený levíček Kokum
64,79 €

49,90 €
+ doprava zadarmo

Interaktívny plyšový levíček Kokum reaguje na 19 rôznych povelov v českom jazyku, ktoré závisia od pokroku vo trojfázovom výcviku. Kúpte svojim malým krotiteľom leva, ktorý nehryzie!


Mikro hračky Mat plyšový 25cm na baterie
17,08 €

14,36 €

Novinka

Plyšová postavička šikovného kutila Mata o velikosti 25cm ze světoznámého kresleného seriálu A je to! Pat po stlačení bříška hraje oblíbenou melodii ze seriálu.


Mikro hračky Pat plyšový 25cm na baterie
17,08 €

14,36 €

Novinka

Plyšová postavička šikovného kutila Pata o velikosti 25cm ze světoznámého kresleného seriálu A je to! Pat po stlačení bříška hraje oblíbenou melodii ze seriálu.


Mikro hračky Sammi veľryba plyšová 30cm-64%
22,02 €

7,72 €

Akcia

Nádherná plyšová veľryba Sammi vie vydávať zvuky, pomrkáva a otvára pusinku. Je veľmi hej. Sammi je ** 30 cm dlhá ** a je vhodná pre deti od 18 mesiacov.


MÚ BRNO Čertica Berta 23cm, rozprávajúca CZ
16,99 €

Plyšová čertica Berta pobaví malých aj veľkých celkom 17-timi rôznymi čertovskými riekankami a zvukmi, ktoré sa prehrávajú v náhodnom poradí po stlačení bruška. Ak sa na cestách zašpiní, len vytiahnite zvukový modul a telíčko vyperte.


MÚ BRNO Hurvínek 25 cm hovoriaci
17,90 €

Hovoriaci nezbedník Hurvínek od Moravskej ústredne. Hurvínek vás pobaví množstvom originálnych vtipov a veselých hlášok nahovorených Martinom Kláskym.


MÚ BRNO Krtko 20cm hovoriaca maňuška
14,90 €
13,90 €

Mierne vypchatá plyšová maňuška na ruku s vyšívanými očami o veľkosti 20 cm. Krtko po stlačení prehráva náhodne vybrané zvuky z filmu. Vhodné pre deti od 1 roka.


MÚ BRNO Krtko 20cm, tancujúci-hrajúci
24,40 €
22,90 €

Plyšový Krtko, ktorý po stlačení ručičky začne veselo hrať a tancovať. Ak Krtko práve netancuje alebo nehrá bude roztomilou ozdobou každej postieľky či poličky detskej izbičky. Vhodný pre deti od 3 rokov.


MÚ BRNO Hovoriaci Hurvínek so Žerykom
20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Šibalský Hurvínek a jeho verný priateľ Žeryk od Moravskej ústredne. K hovoriacemu Hurvínokovi, môžete Žeryka pripnúť praktickou kovovou karabínou. Príhody zo života deväťročného chlapca si držia detských divákov už po niekoľko generácií.


MÚ BRNO Hovoriaci Hurvínek so zvukovým Žerykom
21,06 €

17,36 €

Šibalský Hurvínek a jeho verný priateľ, štekajúci Žeryk od Moravskej ústredne. K hovoriacemu Hurvínkovi môžete Žeryka pripnúť praktickou kovovou karabínou. Príhody zo života deväťročného chlapca si drží detských divákov už po niekoľko generácií.


Rappa Plyšový francúzsky buldoček sivý so zvukom a obojkom stojaci, 30 cm
12,37 €
11,59 €

Nádherný plyšový pes buldog vo veľkosti 30 cm. Stlačením nôžky, vydáva zvuky. Pes je vyrobený z kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre všetkých milovníkov roztomilých plyšákov!


Rappa Plyšový kamarát mačka Mína interaktívna
17,50 €

Roztomilá plyšová interaktívna mačička Mína reaguje na pohladenie tým, že vydáva realistické zvuky a tiež vie pohybovať hlavou a chvostíkom. Plyšák je veľký 25 cm.


Rappa Plyšový kamarát pes Bobík interaktívny
21,01 €

18,28 €

Roztomilý plyšový interaktívny psík Bobík reaguje na pohladenie tým, že vydáva realistické zvuky a tiež vie pohybovať hlavou a chvostíkom. Plyšák je veľký 25 cm.


SIMBA Máša a medveď - Míša plyšový chrápajúci 40 cm
38,45 €
35,90 €

Medvedík Míša je známy tým, že veľmi rád spí. Keď ho stlačíte na ľavom lakti, začne pochrupkávať a spokojne oddychovať, čo je vidieť na jeho brušku. Poprajte mu dobrú noc a sladké sny aj vy!


Spin Master Hatchimals mystery prekvapenie
81,68 €

62,90 €
+ doprava zadarmo

Hatchimals sú interaktívne zvieratká, ktoré sa za láskyplnej starostlivosti detí sami vykľujú z vajíčok a ktoré je potrebné naučiť veľa vecí a zažiť s nimi veľa zábavy. Nikdy nevieš, ktoré zo 4 zvieratiek sa ti z vajíčka vyliahne.


ADC Blackfire Hovoriaci BB-8 22 cm
22,19 €

18,52 €

Posledný kus za túto cenu!

BB-8 bol droid, ktorý patril mužovi známemu ako Poe Dameron. Tento model oproti starým R2 zapadal do nového X-Wingu T-70. BB-8 bol videný na planéte Jakku, kde putoval púšťou v prítomnosti mrchožrútky Rey a zbehlého vojaka rádu Finna.


ADC Blackfire Hovoriaci Kylo Ren 22 cm
22,19 €

Kto je Kylo Ren? Bude kvôli nemu Rey a Finn v ohrození? Niečo málo sme sa o Kylo Renovi dozvedeli, a musíme len dúfať, že nestihne všetky svoje známe plány ako je Vaderova vojna dotiahnuť dokonca.


ADC Blackfire Hovoriaci Stormtrooper 22 cm
22,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Hovoriaca plyšová postavička Stormtrooper zo Star Wars. Stormtrooperi budia hrôzu pevnou vojenskou disciplínou a úplnou oddanosťou cisárovi. Silou udržujú poriadok v galaxii.