FurReal Friends Vyjúci pes
54 € 46,90 €

Vyjúce šteňa ťa vždy ochráni. Túži po službe strážneho psíka, stačí aktivovať zapínacie tlačidlo a pes bude reagovať na pohyb štekaním a vytím. Psík tiež šťastne reaguje, keď ho pohladíš. Stačí na neho zavolať a psík zavyje späť. Nechaj ho strážiť vašu izbu!

Addo Veselý hopsajúci zajačik
19,46 € 16,73 €

Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a strihá svojimi dlhými ušami. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie.

Mikro hračky Delfín Blu Blu 60cm plyšový
73,70 € 49,90 €

Interaktívna plyšová hračka delfínik Blu Blu o veľkosti 60 cm v balení s malou rybkou a cumlíkom. Po stlačení plutvy žmurká a vydáva zvuky ako naozajstný delfín. Bude to naozaj veľký kamarát vášho dieťaťa.

TM Toys Tuláčik My Real Rescue ružový
65,10 € 60,90 €

Aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chuchvalci? Aby ste to zistili, je potrebné ho najprv vykúpať a učesať. Bude to psík alebo mačička? Nájdete tak interaktívneho priateľa, s ktorým sa vaše deti rozhodne nebudú nikdy nudiť a naučia sa, ako sa majú starať o zvieratko. Vie viac ako 30 zvukových efektov a tiež senzorické efekty (vibrácie), ktoré je možné aktivovať v priebehu hrania.

EP LINE Samby interaktívny psík
76,70 € 72,90 €

Samby je malý bernardín, ktorý rád chodí na prechádzky a rád sa mazná. Pohlaďte ho po hlave. Samby si sadne, zavrtí chvostíkom, pohýbe hlavou a zašteká. Nasaďte psíkovi vodítko. Jé, ten sa ale teší na prechádzku. Bude radostne vrtieť chvostíkom, hýbať hlavou a štekať. Zatlieskajte, bernardín sa k vám rozbehne. Za chvíľu sa zastaví a začne štekať.

TM Toys Flora - Interaktívny koník
68,90 € 61,20 €

Koník z mäkkého a príjemného plyšu je perfektný na maznanie a snívanie o koňoch. Flora vydáva zvuky a hrabe kopýtkom ako naozajstný koník. Tento koník sa stane dokonalým parťákom detí na ich ceste za dobrodružstvom.

Mikro hračky Lucy plyšová Sing&Dance 29 cm
69,70 € 61,90 €

Najposlušnejšie šteňa na svete sa vracia v novej podobe. Teraz reaguje na 20 rôznych povelov v českom jazyku, naviac veľmi rada tancuje a spieva. Jeho roztomilý vzhľad a hlavne krásna hebká srsť z mäkkého a príjemného plyšu vás očarí na prvý dotyk.

Mac Toys Psík Scoty na vodítku
23,76 € 19,89 €

Roztomilé šteniatko na vodítku, ktoré si každé dieťa na prvý pohľad zamiluje. Plyšový psík na batérie, chodí, vrtí chvostíkom a občas zašteká na pozdrav. Vhodné od 3 rokov.

Teddies Bábika chalan Honzík handrová plyš 30 cm
11,90 €

Nový chlapčenský kamarát pre malé ratolesti. Handrový chalan Honzík po stlačení bruška hovorí: „Ahoj, ja som Honzík a naučím ťa básničky“ a hovorí básničky: „Kotúľal sa zemiak …, Čistím zúbky …, Mám dve ušká k načúvaniu …“

MÚ BRNO Kremienok zvukový a hrkálka
23,60 € 20,90 €

Obľúbená postavička Kremienok pre všetkých milovníkov večerníčkov. Po stlačení bruška postavičky prehráva melódiu z Rozprávok z machu a papradia. V súprave je hrkajúci náramok pre najmenšie deti.

MÚ BRNO Chocholúšik zvukový a hrkálka
23,60 € 20,90 €

Obľúbená postavička Chocholúšik pre všetkých milovníkov večerníčkov. Po stlačení bruška postavičky prehráva melódiu z Rozprávok z machu a papradia. V súprave je hrkajúci náramok pre najmenšie deti.

MÚ BRNO Krtko s dáždnikom, hrací strojček
18,99 € 11,70 €

Roztomilá plyšová postavička obľúbeného Krtka s dáždnikom. Krtko po zatiahnutí za šnúrku lieta pri zvuku melódie z filmu. Veľmi kvalitné prevedenie značky MÚ Brno. Vhodné pre deti od narodenia.

Fisher-Price Fisher Price Hovoriací psík 29cm
29,44 €

Kamarát, ktorý sa rád mazná, svieti a aj ťa niečo naučí! Je mäkkučký, krásne farebný a bude s ním veselá zábava. Po stlačení jednotlivých funkcií, spustí veselé pesničky, frázy a naučí Vaše dieťatko 100 prvých slov, farby, čísla, každodenné činnosti…

HASBRO Veľký pes Ricky 49cm
143,61 €
+ doprava zadarmo

Najlepší priateľ človeka je pes Ricky! Uži si nekonečnú zábavu s týmto interaktívnym psíkom, ktorý sa správa ako živý. Šteká, kňučí, udrží kosť na nose, vrtí chvostom, dáva pac a vie mnoho ďalšieho! Psík Ricky vie až 100 kombinácií zvukov a pohybov, ktorý

Wiky Lezúci medvedík
60,06 €
+ doprava zadarmo

Medvedík je veselý kamarát, ktorý svojim pohybom aj roztomilosťou priťahuje pozornosť dieťaťa a povzbudzuje ho k pohybu. I

EP LINE Psík Maxík - ovládaný hlasom, Husky
39,18 € 31,90 €

Títo roztomilí psíkovia Vám vyčaria úsmev na tvári. Reagujú totiž až na 13 rôznych hlasových povelov. Vycvičte si svojho maznáčika a rýchlo si ho zamilujete. Psík zvláda chodiť, vydávať zvuky, dávať packu a veľa ďalšieho.

Addo Šteniatko na prechádzke
19,46 € 16,73 €

S týmto roztomilým psíkom deti určite zažijú veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí a pre deti bude určite dobrým kamarátom.

Mac Toys Psík akrobat

Mac Toys Psík akrobat

Hodnotenie: 4,1
18,61 €

S týmto roztomilým psíkom zažijú deti určite veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí a pre deti bude určite výborným kamarátom.

Lamps Psík chodiaci a štekací, s bodkami
9,83 €

Chodiaci psík je úžasným darčekom pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Psík chodí a šteká vďaka káblovému ovládaniu. Po prepnutí do polohy ON psík chodí sám.

Mac Toys Chodiaci zajačik

Mac Toys Chodiaci zajačik

Hodnotenie: 4,7
21,36 € 18,90 €

Tento roztomilý chodiace zajačik urobí deťom veľkú radosť a bude im dobrým kamarátom. Deti s ním zažijú veľa zábavy. Tento hebučký plyšák je vhodný pre dievčatá aj chlapcov a je na batérie.

TM Toys Interaktívna mačka Coco
66,12 € 46,66 €

Kúpte svojim deťom krásneho interaktívneho maznáčika, bielu mačičku Coco. Mačička reaguje na dotyk, pohybuje labkami, hlavou, mňauká a pradie. Jej mäkučká srsť je ideálna k maznaniu a hraniu.

EP LINE Psík Maxík - ovládaný hlasom Labrador
38,90 €

Títo roztomilí psíkovia Vám vyčaria úsmev na tvári. Reagujú totiž až na 13 rôznych hlasových povelov. Vycvičte si svojho maznáčika a rýchlo si ho zamilujete. Psík zvláda chodiť, vydávať zvuky, dávať packu a veľa ďalšieho.

TM Toys Tuláčik My Real Rescue modrý
65,10 € 60,90 €

Aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chuchvalci? Aby ste to zistili, je potrebné ho najprv vykúpať a učesať. Bude to psík alebo mačička? Nájdete tak interaktívneho priateľa, s ktorým sa vaše deti rozhodne nebudú nikdy nudiť a naučia sa, ako sa majú starať o zvieratko. Vie viac ako 30 zvukových efektov a tiež senzorické efekty (vibrácie), ktoré je možné aktivovať v priebehu hrania.

Mikro hračky Mat plyšový 25cm na batérie
17,08 € 13,90 €

Plyšová postavička šikovného kutila Mata o veľkosti 25cm zo svetoznámeho kresleného seriálu A je to! Pat po stlačení bruška hrá obľúbenú melódiu zo seriálu.

HASBRO Uglydolls Figurka vydávající zvuky - MOXY
20,06 € 17,88 €

Žijte blaze, mazlíci! S těmito stylovými plyšovými postavičkami z filmu Uglydolls nebudete chtít dělat nic jiného než se jen tulit a láskyplně se k nim přivinout. Jemná plyšová postavička o velikosti 28 cm po stlačení bříška ožije a začne vydávat zvuky a fráze.

MÚ BRNO Hovoriaci Hurvínek so Žerykom
20,90 €

Šibalský Hurvínek a jeho verný priateľ Žeryk od Moravskej ústredne. K hovoriacemu Hurvínokovi, môžete Žeryka pripnúť praktickou kovovou karabínou. Príhody zo života deväťročného chlapca si držia detských divákov už po niekoľko generácií.

Lamps Psík na kábel

Lamps Psík na kábel

Hodnotenie: 1,9
13,09 € 10,78 €

Úžasný psík je úžasný darček pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Psík chodí a šteká vďaka káblovému ovládaniu. Po prepnutím do polohy ON, psík chodí sám. Vhodný pre deti od 3 rokov.

Rappa Plyšový francúzsky buldoček sivý so zvukom a obojkom stojaci, 30 cm
12,37 € 11,59 €

Nádherný plyšový pes buldog vo veľkosti 30 cm. Stlačením nôžky, vydáva zvuky. Pes je vyrobený z kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre všetkých milovníkov roztomilých plyšákov!

MaDe Medvedík na spanie

MaDe Medvedík na spanie

Hodnotenie: 5
23,99 € 20,90 €

Medvedík Brumlík, kamarát na dobrú noc. S medvedíkom sa vám bude ľahko zaspávať, pretože púšťa ukľudňujúce melódie so zvukom vtáčikov a prírody. Na brušku má svetelný projektor, ktorý priebežne mení farby.

Alltoys Rozprávkový medvedík
28,90 €

Rozprávkový medvedík je nový plyšový kamarát detí. Pred spaním im bude rozprávať rozprávky v češtine na dobrú noc. Rozprávky sa zapínajú stlačením tlapičiek.

Lamps Psík dalmatín na kábel
19,57 € 14,90 €

Kúpte svojim deťom psieho kamaráta dalmatínca, ktorého môžu ovládať pomocou kábla. Udeľovanie povelov je veľmi jednoduché. Psík 'chodí dopredu i dozadu a navyše aj šteká.

TM Toys Yoyo Panda

TM Toys Yoyo Panda

Hodnotenie: 3,3
88,08 € 76,90 €

Hneď ako vojdete do izby, Yoyo Panda to spozná a bude sa dožadovať vašej pozornosti. S týmto zvieracím kamarátom si užijete veľa zábavy. Yoyo Panda je veľmi šikovná. Vie piť z fľaštičky, jesť bambusový lístok, chrápať, žmurkať či kýchať. Reaguje tiež na šteklenie na brušku.

Lamps Psík hnedý na kábel
19,57 € 15,90 €

Kúpte svojim deťom psieho kamaráta, ktorého môžu ovládať pomocou kábla. Udeľovanie povelov je veľmi jednoduché. Psík 'chodí dopredu i dozadu a navyše aj šteká.

Addo Malý zajačik biely

Addo Malý zajačik biely

Hodnotenie: 4,5
11,90 €

Malý biely zajačik je pripravený skákať pre radosť. Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a hýbe svojimi dlhými ušami. Ale pozor! Nesmiete ho nechať dlho samotného, to nemá rád!

FurReal Friends Walkalots malý pes
14,23 € 11,70 €

Váš malý psík chce chodiť na prechádzku. A čo je väčšia zábava ako prechádzať sa s vašimi furReal miláčikmi? A to s novým pripájacím systémom od furReal. Každé malé zvieratko sa dodáva s vodítkom pre hranie, pružinou aktivujúcou chvostík a typickou hopsacou chôdzou.

Mac Toys Chodiace prasiatko

Mac Toys Chodiace prasiatko

Hodnotenie: 4,4
21,36 € 18,90 €

Toto roztomilé chodiace prasiatko urobí deťom veľkú radosť a bude im dobrým kamarátom. Deti s ním zažijú veľa zábavy. Tento hebučký plyšák je vhodný pre dievčatá aj chlapcov a je na batérie.

Addo Šteniatko na prechádzke - teriér
19,20 € 15,60 €

Rozkošné šteniatko teriéra vám svoju vďačnosť a radosť prejavuje vrtením chvostíka a štekaním. Bude vás sprevádzať kamkoľvek pôjdete. Šteniatko s hebučkým čierno-bielym kožúškom a červeným obojkom sa stane vaším najlepším priateľom.

FurReal Friends Walkalots malá mačka
14,23 € 11,70 €

Vaša malá mačička chce chodiť na prechádzku. A čo je väčšia zábava ako prechádzať sa s vašimi furReal miláčikmi? A to s novým pripájacím systémom od furReal. Každé malé zvieratko sa dodáva s vodítkom pre hranie, pružinou aktivujúcou chvostík a typickou hopsacou chôdzou.

Clementoni Plyšový leňochod
19,37 € 15,90 €

Plyšový leňochod s interaktívnym tlačidlom na brušku prehrá veľa veselých melódií a vykúzli úsmev na tvári dieťaťa. Suchý zips na končatinách umožní deťom objatie alebo zavesenie leňochoda do rôznych pozícií-aj hlavou dole!

Mac Toys Chodiaca mačička

Mac Toys Chodiaca mačička

Hodnotenie: 3,3
21,36 € 18,90 €

S touto roztomilou chodiacou mačičkou zažijú deti veľa zábavy. Mačička je vhodná pre dievčatá aj chlapcov a je na batérie. Mačička urobí deťom veľkú radosť a bude im dobrým kamarátom.

Teddies Gašparko hovoriaci rozprávky plyš 30 cm
24 € 22,10 €

Plyšový gašparko rozpráva 3 klasické rozprávky: Zlatovláska, Popoluška, O šípkovej Ruženke. Stlačením farebnej bodky spustíte rozprávku, stlačíte druhýkrát, rozprávku zastavíte, a ak stlačíte ešte raz, rozprávka bude pokračovať tam, kde ste ju zastavili. 53 minút rozprávky.

Bino Manšestrový koník se zvuky - červený
24,51 € 14,90 €

Plyšový koník v nápadité červené barvě je perfektní na mazlení a snění o koních. Po stisknutí ouška se ozve dusot kopyt a koňské řehtání. Tento koník se stane dokonalým parťákem dětí na jejich cestě za dobrodružstvím.

Addo Malý zajačik

Addo Malý zajačik

Hodnotenie: 4
11,90 €

Malý hnedý zajačik je pripravený skákať pre radosť. Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a hýbe svojimi dlhými ušami. Ale pozor! Nesmiete ho nechať dlho samotného, to nemá rád!

Cobi Little Live Pets Moje pusinkovacie šteniatko
76,50 € 60,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Moje pusinkovacie šteniatko reaguje na tvoje dotyky olíznutím a vydáva roztomilé psie zvuky. Nakŕm ho z misky. Hýbe hlavou, otvára a zatvára oči, vrtí chvostíkom. Má rado, keď ho hladíš po hlave alebo šteklíš na brušku. Postaraj sa o svoje šteniatko.

Mikro hračky Pat plyšový 25cm na batérie
17,08 € 13,90 €

Plyšová postavička šikovného kutila Pata o veľkosti 25cm zo svetoznámeho kresleného seriálu A je to! Pat po stlačení bruška hrá obľúbenú melódiu zo seriálu.