FurReal Friends Blueberry medveď-21%
109 € 85,50 €

Akcia

Pripravte sa, že sa zamilujete do tohto rozkošného interaktívneho medvedíka, ktorý je ako živý! Medvedík má až 100 kombinácií zvuku a pohybov. Medvedík je úžasne interaktívny, reaguje na dotyk aj na zvuk. Súčasťou balenia je fľaša na pitie, med, ako maškrta a hrebeň na česanie.

FurReal Friends Vyjúci pes
54 € 46,90 €

Vyjúce šteňa ťa vždy ochráni. Túži po službe strážneho psíka, stačí aktivovať zapínacie tlačidlo a pes bude reagovať na pohyb štekaním a vytím. Psík tiež šťastne reaguje, keď ho pohladíš. Stačí na neho zavolať a psík zavyje späť. Nechaj ho strážiť vašu izbu!

FurReal Friends Mačka Cara
32,26 € 19,60 €

Rozkošné mačiatko Cara potrebuje niekoho, kto ho bude kŕmiť a postará sa o neho. Keď mu podáte fľašu, zavrie oči a vydáva zvuky. Fľašu pretraste, aby ste získali zábavný efekt!

FurReal Friends Klokanica Josefínka
93,90 € 68,90 €

Novinka

Táto interaktívna hračka Klokanica Josefína je rovnako milá ako jej roztomilé bábätká! Vedeli ste, že kengury sa nazývajú joeys? Pravda! Jedno dieťa je chlapec, druhé dievča a tretí je prekvapenie! Potom sa táto milujúca mamička môže starať o svoje najmenšie a hrať sa s vami, tiež reagovať na dotyk s viac ako 70 zvukovými a pohybovými reakciami. Nech už robí čokoľvek, určite zaujme vaše deti.

Vtech Lezúci medvedík SK

Vtech Lezúci medvedík SK

Hodnotenie: 4,6
38,89 € 33,90 €

Rozkošný medvedík povzbudzuje deti k pohybu. **Pokyny napr.: ** „lez za mnou“ vyzýva dieťa k lezenie. Stlačením farebných tlačidiel tiež učí tvary, farby i čísla. Medvedík celkom pozná viac ako 50 roztomilých fráz, zvukov i pesničiek.

FurReal Friends Walkalots veľký pes
27,38 € 15,60 €

Ste pripravení vyraziť na prechádzku? Domáci maznáčikovia Walkalots of FurReal už sa na to veľmi tešia. Vďaka unikátnemu pripojovaciemu systému môžete mať na vodítku jedného alebo viacerých maznáčikov naraz. Maznáčikovia pri pohybe vydávajú zvuky, hýbu hlavou a chvostíkom, takže vyzerajú ako živí.

MaDe Oslík opakujúci a chodiaci
15,40 € 13,80 €

Veselý opakujúci a chodiaci oslík. Interaktívne zvieratko opakuje, čo počuje a chodí. Oslík je vysoký 21 cm a deti zaujme predovšetkým svojim roztomilým výrazom. Pre deti od 3 rokov.

Rappa Pes Berny - plyšový interaktívny kamarát
17,50 €

Novinka

Tvoj verný ochranca pes Berny, ktorý s tebou môže byť kedykoľvek len budeš chcieť. Pohlaď ho a on začne štekať, roztomilo vrčať, hýbať hlavou a chvostom. Unikátny plyšový kamarát je skvelým darčekom pre akúkoľvek príležitosť.

Lamps Chodiaci psík

Lamps Chodiaci psík

Hodnotenie: 4,7
11,40 € 10,90 €

Krásny darček pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Chodiaci psík sa stane ich najlepším priateľom. Psík chodí a šteká, takže budú mať pocit, že je naozajstný.

EP LINE Psík Floppy-18%

EP LINE Psík Floppy

Hodnotenie: 4,4
38,47 € 31,30 €

Akcia

Psík Floppy je naozaj bláznivé šteňa, ktoré rado chodí na prechádzky. Chyťte ho za vodítko a sledujte, ako smiešne bude za vami poskakovať. Jeho ťapky sú zdrsnené a vhodné pre ktorýkoľvek povrch. Nie sú potrebné žiadne batérie.

TM Toys Sunny interaktívny psík-31%
56,90 € 39,20 €

Akcia

Kúpte svojim deťom krásneho interaktívneho maznáčika – roztomilého zlatého retrievera s menom Sunny. Sympatický psík Sunny bude deťom najlepším kamarátom. Jeho mäkučká srsť láka deti k maznaniu a hraniu.

Rappa Plyšový kamarát mačka Mína interaktívna
17,50 €

Roztomilá plyšová interaktívna mačička Mína reaguje na pohladenie tým, že vydáva realistické zvuky a tiež vie pohybovať hlavou a chvostíkom. Plyšák je veľký 25 cm.

Mac Toys Chodiaci zajačik

Mac Toys Chodiaci zajačik

Hodnotenie: 4,8
21,36 € 18,90 €

Tento roztomilý chodiace zajačik urobí deťom veľkú radosť a bude im dobrým kamarátom. Deti s ním zažijú veľa zábavy. Tento hebučký plyšák je vhodný pre dievčatá aj chlapcov a je na batérie.

TM Toys Tuláčik My Real Rescue ružový
65,10 € 53,30 €

Aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chuchvalci? Aby ste to zistili, je potrebné ho najprv vykúpať a učesať. Bude to psík alebo mačička? Nájdete tak interaktívneho priateľa, s ktorým sa vaše deti rozhodne nebudú nikdy nudiť a naučia sa, ako sa majú starať o zvieratko. Vie viac ako 30 zvukových efektov a tiež senzorické efekty (vibrácie), ktoré je možné aktivovať v priebehu hrania.

Lamps Psík chodiaci a štekací, s bodkami
10,20 €

Chodiaci psík je úžasným darčekom pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Psík chodí a šteká vďaka káblovému ovládaniu. Po prepnutí do polohy ON psík chodí sám.

Wiky Chodiaci a štekajúci psík
14,90 €

S týmto roztomilým psíkom Vaše deti určite zažijú veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí a pre deti bude určite dobrým kamarátom.

Wiky Veselá sliepočka znášajúca vajcia
25,90 €

Veselá plyšová sliepočka, ktorá znáša farebné vajíčka! Sliepočka je na batérie. Súčasťou sú tri vajíčka. Plyšová hračka je vhodná ako darček pre všetky deti.

TM Toys Flora - Interaktívny koník
68,90 € 52,10 €

Koník z mäkkého a príjemného plyšu je perfektný na maznanie a snívanie o koňoch. Flora vydáva zvuky a hrabe kopýtkom ako naozajstný koník. Tento koník sa stane dokonalým parťákom detí na ich ceste za dobrodružstvom.

Mac Toys Psík Scoty na vodítku
23,76 € 19,89 €

Roztomilé šteniatko na vodítku, ktoré si každé dieťa na prvý pohľad zamiluje. Plyšový psík na batérie, chodí, vrtí chvostíkom a občas zašteká na pozdrav. Vhodné od 3 rokov.

Zuru Tancujúca Lama - biela
28,70 €

Táto roztomilá Lama to vie poriadne roztočiť! Tancuje a vrtí svojim hebučkým zadočkom na 3 rôzne pesničky! Krúti hlavou a otáča sa o 360°! Poď sa s ňou tiež baviť!

Addo Veselý hopsajúci zajačik
19,46 € 17,90 €

Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a strihá svojimi dlhými ušami. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie.

Mac Toys Chodící pejsek Westie
27,19 € 21,75 €

Chlupatý chodící pejsek udělá dětem velkou radost a bude jim dobrým kamarádem. Kupte dětem štěkajícího pejska! Děti s ním zažijí spoustu zábavy. Tento heboučký plyšák je vhodný pro holky i kluky a je na baterie.

FurReal Friends Poopalots veľká mačka
27,50 € 19,90 €

Čo môže byť zábavnejšie ako prechádzka s partiou domácich maznáčikov? Prechádzka, pri ktorej robia miláčikovia kôpky! Nakŕm svojho maznáčika pochúťkami a potom už len stlač chvostík, aby vykonal potrebu. Malé plyšové zvieratká sú tiež dodávané s krátkou vôdzkou.

EP LINE Psík Maxík - ovládaný hlasom Labrador
38,90 €

Títo roztomilí psíkovia Vám vyčaria úsmev na tvári. Reagujú totiž až na 13 rôznych hlasových povelov. Vycvičte si svojho maznáčika a rýchlo si ho zamilujete. Psík zvláda vydávať zvuky, dávať packu a veľa ďalšieho.

Spin Master Present Pets Interaktívne šteniatka Módne-15%
60,50 € 50,90 €

Akcia

Nový interaktívny kamarát v podobe roztomilého šteniatka určite očarí všetky deti. Interaktívne šteniatko sa zobudí v krabici, ktorú zvnútra začne roztrhávať. Ak ju roztrhne a vykukne von, môže začať tá pravá zábava. V krabici je vždy jedno zo šteniatok vyobrazených na krabici.

Mac Toys Psík akrobat

Mac Toys Psík akrobat

Hodnotenie: 3,5
18,61 €

S týmto roztomilým psíkom zažijú deti určite veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí a pre deti bude určite výborným kamarátom.

Mac Toys Poník chodiaci

Mac Toys Poník chodiaci

Hodnotenie: 3,8
27,19 € 22,90 €

S týmto roztomilým chodiacim poníkom zažijú deti veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Koník vie veľa vecí, pre deti bude určite dobrým kamarátom.

FurReal Friends Peealots veľká mačka
27,50 € 19,90 €

Predstavujeme Peealots, rozšírenie úspešného radu domácich maznáčikov na prechádzky! Dajte roztomilému psíkovi napiť a potom ho vezmite na prechádzku, aby sa vycikal. Malé plyšové zvieratká sú tiež dodávané s vôdzkou.

ChiChi Love Čivava šteniatko
12,40 €

Novinka

Toto plyšové šteniatko čivava chodí, šteká a vrtí chvostíkom. Veľkosť psíka 15 cm. Tento psík sa ti stane verným kamarátom a môže chodiť všade s tebou.

Lamps Psík na kábel

Lamps Psík na kábel

Hodnotenie: 1,9
13,09 € 10,78 €

Úžasný psík je úžasný darček pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Psík chodí a šteká vďaka káblovému ovládaniu. Po prepnutím do polohy ON, psík chodí sám. Vhodný pre deti od 3 rokov.

ChiChi Love Puppy Friends Čivava
19,90 €

Novinka

Toto plyšové šteniatko chodí, šteká a vrtí chvostíkom. Veľkosť psíka 20 cm. Tento psík sa stane tvojím verným kamarátom a môže chodiť všade s tebou. Ovládanie je na kábel.

Rappa Plyšový francúzsky buldoček sivý so zvukom a obojkom stojaci, 30 cm
12,37 € 11,90 €

Nádherný plyšový pes buldog vo veľkosti 30 cm. Stlačením nôžky, vydáva zvuky. Pes je vyrobený z kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre všetkých milovníkov roztomilých plyšákov!

Mac Toys Chodiace prasiatko

Mac Toys Chodiace prasiatko

Hodnotenie: 4,4
21,36 € 18,90 €

Toto roztomilé chodiace prasiatko urobí deťom veľkú radosť a bude im dobrým kamarátom. Deti s ním zažijú veľa zábavy. Tento hebučký plyšák je vhodný pre dievčatá aj chlapcov a je na batérie.

FurReal Friends Opička Zandi
38,88 € 31,90 €

S roztomilou opičkou Zand si deti užijú veľa zábavy. Môžu používať stetoskop, aby počúvali zvuky srdcového tepu. Súčasťou balenia je aj teplomer. Keď pohladí opičku na hlave, otvára a zatvára oči, robí radostné zvuky a občas tiež kašle.

FurReal Friends Poopalots veľký pes
27,50 € 20,90 €

Čo môže byť zábavnejšie ako prechádzka s partiou domácich maznáčikov? Prechádzka, pri ktorej robia miláčikovia kôpky! Nakŕm svojho maznáčika pochúťkami a potom už len stlač chvostík, aby vykonal potrebu. Malé plyšové zvieratká sú tiež dodávané s krátkou vôdzkou.

Teddies Gašparko hovoriaci rozprávky plyš 30 cm
24,30 € 21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový gašparko rozpráva 3 klasické rozprávky: Zlatovláska, Popoluška, O šípkovej Ruženke. Stlačením farebnej bodky spustíte rozprávku, stlačíte druhýkrát, rozprávku zastavíte, a ak stlačíte ešte raz, rozprávka bude pokračovať tam, kde ste ju zastavili. 53 minút rozprávky.

Wiky Smejúci sa a šantiaci psík
21,72 € 13,90 €

S týmto roztomilým psíkom zažijú deti určite veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí a pre deti bude určite dobrým kamarátom.

Teddies Bábika chalan Honzík handrová plyš 30 cm-24%
12,10 € 9,10 €

Akcia

Nový chlapčenský kamarát pre malé ratolesti. Handrový chalan Honzík po stlačení bruška hovorí: „Ahoj, ja som Honzík a naučím ťa básničky“ a hovorí básničky: „Kotúľal sa zemiak …, Čistím zúbky …, Mám dve ušká k načúvaniu …“

FurReal Friends Peealots veľký pes
26,99 € 20,90 €

Predstavujeme Peealots, rozšírenie úspešného radu domácich maznáčikov na prechádzky! Dajte roztomilému psíkovi napiť a potom ho vezmite na prechádzku, aby sa vycikal. Malé plyšové zvieratká sú tiež dodávané s vôdzkou.

SIMBA Máša a medveď Bábika Máša Shake & Sound, 30 cm
30,10 €

Novinka

Bábika Máša z obľúbeného seriálu Máša a medveď s mäkkým telíčkom. Keď s ňou zatrasieš alebo ju vyhodíš do výšky, začne sa smiať. Máša je hlavná postava obľúbeného ruského animovaného seriálu.

Spin Master Present Pets Interaktívne šteniatka Klasik
60,50 € 57,90 €

Novinka

Nový interaktívny kamarát v podobe roztomilého šteniatka určite očarí všetky deti. Interaktívne šteniatko sa zobudí v krabici, ktorú zvnútra začne roztrhávať. Ak ju roztrhne a vykukne von, môže začať tá pravá zábava. V krabici je vždy jedno zo šteniatok vyobrazených na krabici.

Cobi Little Live Pets Moje pusinkovacie šteniatko
53,90 €

Moje pusinkovacie šteniatko reaguje na tvoje dotyky olíznutím a vydáva roztomilé psie zvuky. Nakŕm ho z misky. Hýbe hlavou, otvára a zatvára oči, vrtí chvostíkom. Má rado, keď ho hladíš po hlave alebo šteklíš na brušku. Postaraj sa o svoje šteniatko.

TM Toys Benek interaktívny psík
56,90 € 46,90 €

Novinka

Kúpte svojim deťom krásneho interaktívneho maznáčika – roztomilého bernardína s menom Benek. Sympatický psík Benek bude deťom najlepším kamarátom. Jeho mäkučká srsť láka deti k maznaniu a hraniu.

Mac Toys Chodiaca mačička

Mac Toys Chodiaca mačička

Hodnotenie: 3,1
21,36 € 19,90 €

S touto roztomilou chodiacou mačičkou zažijú deti veľa zábavy. Mačička je vhodná pre dievčatá aj chlapcov a je na batérie. Mačička urobí deťom veľkú radosť a bude im dobrým kamarátom.

Wiky Vysmiaty psík

Wiky Vysmiaty psík

Hodnotenie: 5
21,72 € 13,90 €

Posledný kus za túto cenu!

S týmto roztomilým vysmiatym psíkom deti určite zažijú veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. S úsmevom ide všetko lepšie, rovnako ako s týmto psíkom.

Alltoys Interaktivní králíček Bany
37,40 €

Novinka

Interaktivní plyšový králíček Bany reaguje na zvuky pohybem a hýbáním ušima. Ale buď opatrný, pokud budeš na Bany volat příliš potichu. Nebo ho zmateš přílišným hlukem, vyděsí se a nebude reagovat.

FurReal Friends Walkalots malá mačka
14,23 € 11,70 €

Vaša malá mačička chce chodiť na prechádzku. A čo je väčšia zábava ako prechádzať sa s vašimi furReal miláčikmi? A to s novým pripájacím systémom od furReal. Každé malé zvieratko sa dodáva s vodítkom pre hranie, pružinou aktivujúcou chvostík a typickou hopsacou chôdzou.

Elektronické interaktívne hračky

Elektronické interaktívne hračky môžete zaobstarať deťom už pri ich narodení. Hračky s deťmi hovoria, učia ich, spievajú im alebo rozprávajú rozprávky. Pre väčšie deti sú vhodné robotické hračky.

Interaktívne plyšové hračky pre najmenších

  • Interaktívne hračky sú vhodné aj pre deti mladšie ako jeden rok. Pre najmenších vyberajte hračky do 35 cm. Nabádajú deti k aktívnej činnosti, opakujú slová, prehrávajú melódie, rozprávajú rozprávky. Obľúbení sú psíkovia, ktorí môžu vziať dieťa na prechádzku, mačičky, ktoré vydávajú zvuky, ale aj medvedíky, králici alebo rozprávkové postavičky. Prevedenie hračky je spravidla plyšové.

Interaktívny medvedík

  • Interaktívny medvedík, ktorý nabáda dieťa k lezeniu, je vhodný od 9 mesiacov. Staršie deti učí farby, tvary i čísla. Medvedík pozná desiatky fráz, vydáva zvuky a prehráva pesničky.

Interaktívne hračky pre deti od 3 rokov

  • Pre deti od 3 rokov sú vhodné hračky do 25 cm, ale aj väčšie hračky nad 35 cm. U veľkých hračiek sú obľúbené zvieratká, ktoré sa pohybujú, vydávajú zvuky a reagujú na pohladenie.

Robotické hračky, interaktívne hračky od 8 rokov

  • U starších detí sú populárne robotické hračky a vzdelávacie hračky. K dispozícii je spravidla ovládanie a dieťa hračku samo riadi. Zo vzdelávacích hračiek môžete vybrať interaktívne knihy.