Candide matrac Thermax 60 × 120 × 11 cm
84 €

Posledný kus za túto cenu!

Matrac Thermax od značky Candide má celoročné využitie, kedy na jedna strana v zime dieťatku poskytuje pocit tepla a na druhej strane matrac lepšie saje pot a zabraňuje prehrievaniu telíčka v horúcich letných dňoch. Bočnice sú z veľmi priedušných 3D vlákien.

Candide matrac Aloe vera 60 × 120 × 10 cm
80 €

Matrac Aloe vera od značky Candide má vlákna napustené aloe vera, ktoré obsahuje vitamíny (C, A, D a B), minerály (vápnik, horčík, zinok), aminokyseliny, enzýmy a anioxidanty. Matrac napomáha s kožnými problémami, alergiami, ekzémami a popáleninami.

COSING matrac Latex 10 cm

COSING matrac Latex 10 cm

Hodnotenie: 4,5
54,90 €

Matrac Latex 10 cm od značky Cosing má vysoký podiel antialergickej PUR peny a svojou otvorenou štruktúrou buniek umožňuje efektívnu cirkuláciu vzduchu a odvod vlhkosti. Matrac má skvelé ortopedické vlastnosti a podporuje správny vývoj dieťaťa.

Träumeland matrac Easy 60 × 120 cm
50,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský matrac Easy značky Träumeland je ideálnou voľbou do detskej postieľky. Mäkký matrac dopraje vašim deťom pokojný a ničím nerušený odpočinok počas celého dňa aj noci.

Candide matrac do kolísky Fresh 50x83 cm
36 €

Matrac do kolísky Fresh od značky Candide je veľmi pohodlný a mäkký. Svojimi rozmermi a hmotnosťou je skvelý na cestovanie, takže bábätko nikde nepríde o hrejivý komfort. Prírodne antibakteriálny materiál je vhodný aj pre veľmi citlivú pokožku.

Candide matrac Aloe vera 70 × 140 × 10 cm
97 €

Posledný kus za túto cenu!

Matrac Aloe vera od značky Candide má vlákna napustené aloe vera, ktoré obsahuje vitamíny (C, A, D a B), minerály (vápnik, horčík, zinok), aminokyseliny, enzýmy a anioxidanty. Matrac napomáha s kožnými problémami, alergiami, ekzémami a popáleninami

Tinéo Cestovný matrac a podložka 5v1, FAMILY FUN
78 €

Multifunkčný cestovný matrac a podložka 5v1 od značky Tineo je vhodný na cestovanie s deťmi. V rozloženom stave ponúka maxi veľkosť hracej plochy 180 × 120 cm a vďaka špecifickému skladaciemu systému sa vie razom zmeniť na tunel alebo domček.

Träumeland matrac Easy 70 × 140 cm
60,90 €

Detský matrac Easy značky Träumeland je ideálnou voľbou do detskej postieľky. Mäkký matrac dopraje vašim deťom pokojný a ničím nerušený odpočinok počas celého dňa aj noci.

Candide matrac Thermax 70 × 140 × 11 cm
97,90 €

Matrac Thermax od značky Candide má celoročné využitie, kedy na jedna strana v zime dieťatku poskytuje pocit tepla a na druhej strane matrac lepšie saje pot a zabraňuje prehrievaniu telíčka v horúcich letných dňoch. Bočnice sú z veľmi priedušných 3D vlákien.

COSING skladací matrac 6 cm - Hviezdy
19 €

Detský skladací matrac Hviezdy od značky Cosing je skvelá pomôcka nielen na cestovanie, ale aj pre detské návštevy. Je vhodný do každej postieľky pre deti už od narodenia. Má praktický snímateľný poťah na zips.

COSING matrac kokos-molitan-kokos 8 cm
25 €

Detský matrac kokos-molitan-kokos od značky Cosing je vyrobený z tepelne upravených kokosových vlákien a molitanu. Matrac je priedušný a zaistí vášmu dieťaťu kvalitný spánok a správny vývoj. Bavlnený poťahový materiál možno zložiť a vyprať.

COSING matrac pohánka-molitan-kokos 8 cm
29 €

Detský matrac pohánka-molitan-kokos od značky Cosing má z jednej strany pohánkovu vrstvu a z druhej strany kokosovú vrstvu. Matrac je priedušný a zaistí vášmu dieťaťu kvalitný spánok a správny vývoj. Bavlnený poťahový materiál možno zložiť a lokálne vyčistiť.

Puppolina matrac molitan pevný 5cm
12 €

Matrac molitan pevný 5cm – biela má praktický odnímateľný, prateľný poťah. Je vhodný do všetkých štandardných detských postieľok. Rozmer 120 × 60 cm.

Puppolina matrac kokos / molitan / kokos plus
37 €

Matrac kokos / molitan / kokos plus je kvalitný obojstranný matrac. Ortopedický, antialergický, s dvojitým prateľným poťahom zo 100% bavlny. Vhodná do všetkých typov detských postieľok. Rozmer: 120 × 60 cm

Puppolina matrac ECO kokos / molitan
32 €

Matrac ECO kokos / molitan je kvalitný obojstranný matrac. Ortopedický, antialergický, s dvojitým prateľným poťahom zo 100% bavlny. Vhodný do všetkých typov detských postieľok. Rozmer: 120 × 60 cm.

Puppolina Skladací matrac s potlačou
21 €

Puppolina Skladací matrac s potlačou – rozmer 120 × 60, výška 6 cm. Vďaka ľahkému zloženiu sa dá ľahko prevážať a je vhodný na cestovanie s deťmi. Využijete pre detičky už od narodenia. Váha matraca 1,8 kg.

Puppolina matrac molitan pevný 8cm
18 €

Matrac molitan pevný 8cm – biela má praktický odnímateľný, prateľný poťah. Je vhodný do všetkých štandardných detských postieľok. Rozmer 120 × 60 cm.

Candide Bamboo matrac so snímateľným poťahom
61,16 € 57 €

Candide Bamboo matrac so snímateľným poťahom je vyrobený z bambusových vlákien je ideálny pre deti trpiace alergiami. Je prírodne antibakteriálny.

Puppolina matrac do kolísky
11 €

Matrac do kolísky – biela je vyrobený z pevného molitanu. Má praktický prateľný poťah. Rozmery 90 × 40 cm, výška 5 cm. Pre tých najmenších.

Träumeland Cestovný matrac AIR
58 €

Träumeland cestovný matrac AIR 120 × 60 × 5 cm zabezpečuje zdravú spánkovú klímu a dobrý komfort ľahu. Je vhodná aj pre alergikov. Transportný obal v cene.

Puppolina matrac pohánka / molitan / kokos
41 €

Matrac pohanka / molitan / kokos je kvalitný obojstranný matrac. Ortopedický, antialergický, s dvojitým prateľným poťahom zo 100% bavlny. Vhodný do všetkých typov detských postieľok. Rozmer: 120 × 60 cm.

Candide Skladací matrac 60 x 120 cm
44 €

Posledný kus za túto cenu!

Skladací matrac je ideálny na použitie do cestovných postieľok. Aj na cestách, tak môže Vaše dieťa spinkať pohodlne. Matrac má antibakteriálne vlastnosti a výhodou je ľahká údržba.

Candide Sezónny matrac

Candide Sezónny matrac

Hodnotenie: 5
70 €

Sezónny matrac zabezpečuje pohodlný a spokojný spánok v akomkoľvek ročnom období. Matrac je antibakteriálny a jeho povrch zabraňuje vzniku plesní a usadzovaniu roztočov.

Träumeland Matrac Polarstern
159 €

Träumeland matrac Polarstern má poťah Sleep Safety, jadro zo studenej peny a odvetrávací systém More-way. Je vhodné aj pre alergikov.

Träumeland Good

Träumeland Good

Hodnotenie: 4,9
35 €

Matrac Good rakúskej značky Träumeland poskytuje dieťaťu v cestovnej postieľke príjemný komfort a dobré odvetrávanie, ktoré zaručuje zdravú spánkovú klímu. Vďaka praktickému transportnému obalu môžete matrac ľahko prenášať, vďaka čomu je ideálny na cestovanie. Matrac je vyrobený z mäkkej, konkrétne polyuretánovej peny. Mäkká pena vytvára vhodnú spánkovú mikroklímu. Vďaka priedušnosti a dobrej tepelno-izolačnej schopnosti je veľmi vhodný aj pre alergické deti.

Hauck Matrac 2019 do cestovných postieľok, "Hippo Green"
27 €

HAUCK Matrac 2017 do cestovných postieľok, „Hippo Green“ je zelený skladací matrac, využiteľný aj ako hracia podložka. Praktická, vhodná do všetkých cestovných postieľok. Rozmer 120×60 cm, výška matraca: 6 cm, snímateľný poťah.