Weleda Nechtíkový kojenecký kúpeľ 200ml
11,99 € 11,60 €

Nechtíkový kojenecký kúpeľ s výťažkom z nechtíka v 100% BIO kvalite. Má upokojujúce, hojivé a protizápalové účinky. Kúpeľová prísada má šetrné čistiace a jemné ošetrujúce účinky, je jemná a nepenivá. Sezamový olej z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a čistý mandľový olej chránia pokožku pred vysušením, dodávajú jej tuk, ktorý stráca pokožka pôsobením vody. Pokožka zostáva po kúpeli jemná a hebká.

Weleda Nechtíkový kúpeľ s bylinami 200ml
11,99 € 11,50 €

Nechtíkový kúpeľ s bylinami s výťažkami z materinej dúšky podporujúci zdravie dýchacích ciest. Kúpeľ je vhodný najmä v zimnom a jesennom období. Súčasťou produktu je výťažok z nechtíka lekárskeho v 100% BIO kvalite, ktorý upokojuje pokožku a chráni ju pred zápalmi.

HiPP Babysanft detská kúpeľ "Hroch" 300 ml
5,05 €

HiPP Babysanft Detská kúpeľ „Hroch“ 300ml – kombinácia zelenej vody a jemnej peny pre každodenné kúpanie jemnej a citlivej pokožky malých detí i dospelých. Pokožku umýva veľmi šetrne a zachováva jej prirodzený kyslý plášť.

Kneipp Sada detské soli do kúpeľa
8,91 €

popis Kúpeľové soli v roztomilom darčekovom balení. Zmeňte obyčajné kúpanie v zážitok. Kneipp® Darčeková sada solí do kúpeľa pre deti obsahuje 4 vrecúška, ktoré vodu zafarbia a krásne prevonia. V darčekovom balíčku nájdete tieto kúpeľové soli: Milujem Ťa! s brusnicovým…

Biotique Detská bio pena do kúpeľa - 190 ml-45%
11 € 5,99 €

Akcia

Jemná pena do kúpeľa (100% bez obsahu mydla) je prírodnou zmesou s ktorou bude čas kúpania príjemným zážitkom pre mamičku aj dieťatko. Jemne penivá formula s vyváženým pH osviežuje a vyživuje citlivú pokožku, bez jej zbytočného vysušovania alebo podráždenia, a prináša jej pocit jemnosti a upokojenia

Juicy Chemistry Organický detský telový olej – 100ml
10 € 7,90 €

Benefity produktu:

Formulovaný bez obsahu esenciálnych olejov, aby nedráždil extra citlivú detskú pokožku Vyrobený z hustých, upokojujúcich rastlinných olejov, obohatený o nechtík na prevenciu podráždenia pokožky, na vyživenie a urýchlenie hojenia Vstrebáva sa do pokožky a výborne hydratuje

HiPP Babysanft Kúpeľ na dobrú noc
6,10 €

HiPP Kúpeľ na dobrú noc s výťažkom zo santalového dreva umýva citlivú detskú pokožku obzvlášť šetrne.

HiPP Pena do kúpeľa 350 ml
6,20 €

HiPP Prípravok do kúpeľa obsahuje výťažok z BIO mandlí a je veľmi dobre znášaný pokožkou: čistí obvzlášť šetrne a zachováva prirodzený ochranný plášť pokožky – aj pri častom kúpaní. Pokožka tak zostáva jemná a hebká.

NAIF Relaxačná pena do kúpeľa 500ml
15,20 € 14,20 €

Relaxačná pena do kúpeľa Naif (Relaxing Bath Foam) pobaví Vaše bábätká, deti i Vás. Relaxujte, uvoľnite sa, fúkajte do bublín, schovajte sa do nich… Je vyrobená z prírodných ingrediencií.

NAIF Bomby do kúpeľa 8ks
10,50 € 9,90 €

Šumivé kúpeľové bomby! Deti milujú kúpeľ. S bombami do vane Naif ju budú milovať ešte viac. Už samotná príprava kúpeľa bude zábavou.

Sebamed detská pena do kúpeľa 500ml
11,99 € 7,90 €

Sebamed detská pena do kúpeľa je doporučovaná k umývaniu detskej pokožky. Deťom zabezpečí vaňu plnú peny. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaručuje pre najjemnejších starostlivosť už od 1.dňa.

Sebamed Detský penový kúpeľ - 200ml
6,53 € 6,30 €

Sebamed detský penový kúpeľ je doporučovaný k umývaniu detskej pokožky. Deťom zaistí vaňu plnú peny. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaisťuje najjemnejšiu starostlivosť už od 1. dňa.