Weleda Nechtíkový kojenecký kúpeľ 200ml
11,99 € 11,60 €

Nechtíkový kojenecký kúpeľ s výťažkom z nechtíka v 100% BIO kvalite. Má upokojujúce, hojivé a protizápalové účinky. Kúpeľová prísada má šetrné čistiace a jemné ošetrujúce účinky, je jemná a nepenivá. Sezamový olej z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a čistý mandľový olej chránia pokožku pred vysušením, dodávajú jej tuk, ktorý stráca pokožka pôsobením vody. Pokožka zostáva po kúpeli jemná a hebká.

Weleda Nechtíkový kúpeľ s bylinami 200ml
11,99 € 11,50 €

Nechtíkový kúpeľ s bylinami s výťažkami z materinej dúšky podporujúci zdravie dýchacích ciest. Kúpeľ je vhodný najmä v zimnom a jesennom období. Súčasťou produktu je výťažok z nechtíka lekárskeho v 100% BIO kvalite, ktorý upokojuje pokožku a chráni ju pred zápalmi.

Sebamed detská pena do kúpeľa 500ml
11,99 € 11,60 €

Sebamed detská pena do kúpeľa je doporučovaná k umývaniu detskej pokožky. Deťom zabezpečí vaňu plnú peny. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaručuje pre najjemnejších starostlivosť už od 1.dňa.

Nivea Baby Krémová pena do kúpeľa 500ml
10,55 € 5,80 €

Nivea Baby Krémová pena do kúpeľa s lipovými kvetmi a harmančekom sa pridáva do vody pred kúpaním. Šetrná k detskej pokožke, pomáha predchádzať jej vysušovaniu.

Sebamed Detský penový kúpeľ - 200ml
6,50 €

Sebamed detský penový kúpeľ je doporučovaný k umývaniu detskej pokožky. Deťom zaistí vaňu plnú peny. Sebamed vďaka svojmu pH 5,5 podporuje vývoj a obnovu prirodzeného ochranného plášťa. Baby Sebamed zaisťuje najjemnejšiu starostlivosť už od 1. dňa.

HiPP Babysanft dětská koupel "Hroch" 300 ml
5,05 €

HiPP Dětská koupel „Hroch“ – kombinace zelené vody a jemné pěny pro každodenní koupání jemné a citlivé pokožky malých dětí i dospělých. Pokožku myje velmi šetrně a zachovává její přirozený kyselý plášť.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: