Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Akcia
Britax Römer KING II Black AVOVA Autosedačka Sperber-fix 61
Britax Römer KING II Black

Römer KING II Black má výškovo nastaviteľnú hlavovú opierku so systémom posúvania výšky pásov a odklápaciu zadnú časť pre lepší prístup a upútanie pásu z auta.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
KIDDY Phoenixfix 3 AVOVA Autosedačka Sperber-fix 61
KIDDY Phoenixfix 3

Autosedačka Phoenixfix 3 značky Kiddy je určená pre deti od 9 do 18 kg. Autosedačka s bezpečnostným pultom chráni trup dieťaťa a ponúka maximálne bezpečie a pohodlie počas cestovania. Jednoduché uchytenie vo vozidle pomocou systému ISOFIX alebo trojbodového pásu vozidla.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
AVOVA Autosedačka Sperber-fix 61 AVOVA Autosedačka Sperber-fix 61
AVOVA Autosedačka Sperber-fix 61

Otočná autosedačka Avova SPERBER-FIX 61 má všetko, čo od bezpečnej, prémiovej detskej autosedačky s ISOFIXom očakávate. Je vhodná od 61 do 105 cm, teda pre bábätká a malé deti. Vďaka rotácii o 360 stupňov je možné sedačku bez námahy otočiť do všetkých polôh vpred, vzad a na požadovanú stranu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Nania COSMO ISOFIX SILVER FIRST 2020 Lorelli Autosedačka LUSSO SPS ISOFIX 0-36 KG
Nania COSMO ISOFIX SILVER FIRST 2020

Svojim prevedením padne do oka aj oteckovi a bude vyzerať skvele v jeho športiaku – moderná autosedačka Nania COSMO ISOFIX SILVER FIRST určená pre deti vo váhovej kategórii 9 až 18 kg je skvelá po dizajnovej i technickej stránke. Pripevňuje sa cez ISOFIX a má 5-bodové nastaviteľné bezpečnostné pásy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lorelli Autosedačka MERCURY 0-36 KG Lorelli Autosedačka LUSSO SPS ISOFIX 0-36 KG
Lorelli Autosedačka MERCURY 0-36 KG

Cenovo dostupná, ale kvalitná autosedačka MERCURY od Lorelli zaisťuje pohodlie a bezpečnosť na cestách. Obsahuje päťbodový bezpečnostný pás a polohovanie chrbta a osušenia hlavy. Určené pre deti od 0 do 12 rokov. Možnosť montáže v smere a v opačnom smere jazdy.

môžete mať 27.09

Partner: DAS Handel
Lorelli Autosedačka LUSSO SPS ISOFIX 0-36 KG Lorelli Autosedačka LUSSO SPS ISOFIX 0-36 KG
Lorelli Autosedačka LUSSO SPS ISOFIX 0-36 KG

Kvalitná autosedačka Lorelli LUSSO SPS Isofix so zapínaním Isofix pre výnimočný komfort a bezpečnosť na cestách. Obsahuje 360-stupňový systém otáčania sedadiel a voliteľný ochranný slnečný baldachýn. Určené pre deti od narodenia do 12 rokov

môžete mať 27.09

Partner: DAS Handel
Britax Römer Autosedačka Dualfix M i-Size Lorelli Autosedačka ANDROMEDA i-Size 0-36 KG
Britax Römer Autosedačka Dualfix M i-Size

Sedačka pre náročných DUALFIX M i-SIZE, vhodná pre deti od 61 do 105 cm, je medzi detskými autosedačkami horúcou novinkou, a to hlavne pre svoju flexibilitu a kvalitné prevedenie. Vďaka rotácii o 360° ju môžete používať ľubovoľne v oboch smeroch.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lorelli Autosedačka NEBULA ISOFIX 0-36 KG Lorelli Autosedačka ANDROMEDA i-Size 0-36 KG
Lorelli Autosedačka NEBULA ISOFIX 0-36 KG

Spoľahlivá autosedačka NEBULA Isofix od značky Lorelli, ktorá obsahuje všetko pre bezpečie a pohodlie na cestách. Rotačný konštrukcia uľahčuje prístup k dieťaťu a systém Isofix uľahčí pripevnenie sedačky. Široké využitie pre deti od 0 do 12 rokov.

môžete mať 27.09

Partner: DAS Handel
Lorelli Autosedačka ANDROMEDA i-Size 0-36 KG Lorelli Autosedačka ANDROMEDA i-Size 0-36 KG
Lorelli Autosedačka ANDROMEDA i-Size 0-36 KG

Komfortná a bezpečná autosedačka Lorelli ANDROMEDA i-Size je špeciálne navrhnutá tak, aby poskytla maximálnu bezpečnosť a zároveň pohodlie počas jazdy.

môžete mať 27.09

Partner: DAS Handel
Zánovné
BeSafe iZi Modular X1 i-Size 2022 Sea Green Mélange - zánovné BeSafe iZi Modular X1 i-Size 2022 Sea Green Mélange - zánovné
BeSafe iZi Modular X1 i-Size 2022 Sea Green Mélange - zánovné

Autosedačka iZi Modular X1 i-Size značky BeSafe je určená pro deti od 9 do 18 kg. Vylepšená ochrana v opierke hlavy a upravené ramenné polstrovanie zaistí vášmu dieťaťu nielen maximálne bezpečie, ale aj pohodlie počas cestovania autom. V aute ju pripevníte pomocou Isofixu.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Zánovné
Britax Römer KING II Black - zánovné BeSafe iZi Modular X1 i-Size 2022 Sea Green Mélange - zánovné
Britax Römer KING II Black - zánovné

Römer KING II Black má výškovo nastaviteľnú hlavovú opierku so systémom posúvania výšky pásov a odklápaciu zadnú časť pre lepší prístup a upútanie pásu z auta.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Britax Römer Autosedačka Trifix 2 i-Size BeSafe iZi Modular X1 i-Size 2022 Sea Green Mélange - zánovné
Britax Römer Autosedačka Trifix 2 i-Size

TRIFIX2 i-SIZE je dokonale prispôsobená potrebám detí s výškou od 76 cm do 105 cm a je perfektným nástupcom akejkoľvek detskej autosedačky. Jednoduchá a bezpečná inštalácia je zaistená vďaka integrovaným kotviacim bodom ISOFIX a hornému upevňovaciemu popruhu, zatiaľ čo optimálna sedacia oblasť garantuje dostatok miesta pre rastúce dieťa od 15 mesiacov do asi 4 rokov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL