Britax Römer KING II 2019-28%

Britax Römer KING II 2019

Hodnotenie: 4,8
211,15 € 151,99 €

Akcia

Römer KING II má výškovo nastaviteľnú hlavovú opierku so systémom posúvania výšky pásov a odklápaciu zadnú časť pre lepší prístup a upútanie pásu z auta.

BeSafe iZi Modular

BeSafe iZi Modular

Hodnotenie: 5
399 € 339 €

Posledný kus za túto cenu!

BeSafe iZi Modular je autosedačkou pre deti 9 – 18kg. Veľmi jednoducho sa inštaluje na ISOFIX základňu. iZi Modular je možné uchytiť v aj proti smeru jazdy. Špeciálne vrstvenie polstrovania poskytuje dieťaťui skvelý komfort pri jazde.

Britax Römer KING II LS Black
249 € 199 €

Posledný kus za túto cenu!

Römer KING II LS Black Editionodklápacou zadnou časťou pre lepší prístup a upútanie pásu z auta. Má svetelný a zvukový ukazovateľ správneho zapnutia pásov.

Britax Römer Duo Plus 2019

Britax Römer Duo Plus 2019

Hodnotenie: 4,8
268 € 209,30 €

Autosedačka DUO PLUS spája jednoduchú inštaláciu a unikátnu inováciu. Vďaka možnosti inštalácie pomocou systému ISOFIX alebo 3-bodového bezpečnostného pásu sa sedačka hodí do akéhokoľvek automobilu.

Britax Römer Eclipse-18%

Britax Römer Eclipse

Hodnotenie: 4,1
141,92 € 115 €

Akcia

Römer ECLIPSE je autosedačka pre deti 9–18kg, ktorá má menšie rozmery, vďaka ktorým ju vyhľadávajú nielen majitelia menších áut. Pritom ale menšia veľkosť neznamená ujmu na bezpečnosti, pokročilá ochrana proti bočnému a čelnému nárazu maximalizuje bezpečie a zároveň zachováva pohodlie tým najmenším pri nízkej hmotnosti.

BeSafe iZi Comfort X3 Sea Green Mélange
249 €

Univerzálna autosedačka iZi Comfort X3 Sea Green Mélange od nórskeho výrobcu prináša bezpečné cestovanie a komfort, v ktorom sa zaspáva úplne samo. Bezpečnostné prvky ako zabudovaná ochrana proti bočnému nárazu, alebo päťbodový pás korunujú sedačku na spoľahlivú a praktickú spoločníčku.

Avionaut Autosedačka AEROFIX RWF (67-105cm)
226,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka AEROFIX RWF od značky Avionaut je určená pre deti od 67 do 105 cm (17,5 kg). Pre maximálne bezpečie dieťaťa sa sedačka pripevňuje pomocou základne iQ Isofix (predáva sa samostatne). Samozrejmosťou sú 5bodové bezpečnostné pásy a nastaviteľná opierka hlavy.

Nania COSMO ISOFIX SILVER FIRST
163,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Svojim prevedením padne do oka aj oteckovi a bude vyzerať skvele v jeho športiaku – moderná autosedačka Nania COSMO ISOFIX SILVER FIRST určená pre deti vo váhovej kategórii 9 až 18 kg je skvelá po dizajnovej i technickej stránke. Pripevňuje sa cez ISOFIX a má 5-bodové nastaviteľné bezpečnostné pásy.

Nania COSMO ISOFIX LONDON GREY 2020
163,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Anglický štýl so snímateľným poťahom s potlačou tradičnej kocky, boduje stabilnou ergonomickou konštrukciou, vďaka ktorej sa v nej bude pohodlne sedieť všetkým deťom vo váhovej kategórii od 9 do 18 kg. Krásna autosedačka Nania COSMO ISOFIX LONDON GREY 2020 sa pripevňuje cez ISOFIX a má 5-bodové bezpečnostné pásy.

Nania COSMO ISOFIX FISHER PRICE 2020
199,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Cosmo Isofix Fisher Price od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou aretačného systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka redukčnej novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Nania COSMO ISOFIX MICKEY MOUSE LUXE 2020
199,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Cosmo Isofix Mickey Mouse od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou aretačného systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka redukčnej novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Nania COSMO ISOFIX PRINCESS LUXE 2020
199,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Cosmo Isofix Princess Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou aretačného systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka redukčnej novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Nania COSMO ISOFIX CARS LUXE 2020
199,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Cosmo Isofix Cars Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou aretačného systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka redukčnej novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Nania COSMO ISOFIX HULK 2020
199,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Cosmo Isofix Hulk od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou aretačného systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka redukčnej novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Nania COSMO ISOFIX MINNIE MOUSE LUXE 2020
199,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Cosmo Isofix Minnie Mouse od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou aretačného systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka redukčnej novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Nania COSMO ISOFIX TOY STORY LUXE 2020
199,10 €

Autosedačku Cosmo Isofix Toy Story Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou aretačného systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka redukčnej novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Britax Römer Multi-Tech III
343,51 € 335 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka Römer MULTI-TECH III s vylepšenou ochranou SICT ponúka vynikajúcu ochranu v prípade bočnej kolízie rovno v dvoch krokoch. Je vhodná pre deti od 9 do 25 kg a môže byť inštalovaná proti smeru jazdy.

Maxi-Cosi Axiss 2020

Maxi-Cosi Axiss 2020

Hodnotenie: 5
320,37 € 272,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Maxi Cosi Axiss 2015 bola špeciálne navrhnutá s 90 stupňovou rotáciou tak, aby umožnila ľahký prístup k dieťaťu počas jeho pripútavania aj odpútavania.

Maxi-Cosi Rubi XP 2019

Maxi-Cosi Rubi XP 2019

Hodnotenie: 4,5
188,85 € 184,20 €

Maxi Cosi Rubi je pre deti od 9 do 18 kg, je vybavená 4 polohami od sedenia po spanie a 7 výškovými pozíciami opierky hlavy a pásov, oboje možno iba jednou rukou.

Nania Migo Saturn Premium

Nania Migo Saturn Premium

Hodnotenie: 4,9
138 €

Nania Migo Saturn Premium je štýlová autosedačka určená pre deti od 9 do 18 kg. Táto kvalitná detská autosedačka môže byť upevnená ako 3-bodovým pásom, tak aj pomocou Isofixovej základne Migo Solar (dostupné samostatne).

Nania Cosmo SP LX Isofix

Nania Cosmo SP LX Isofix

Hodnotenie: 4
129,08 € 117,50 €

Nania Cosmo SP LX Isofix je určená pre deti od 9 do 18 kg. Autosedačka sa do auta dá pripevniť pomocou aretačného systému ISOFIX, ktorý zaručuje ešte väčšie bezpečie. Medzi ďalšie bezpečnostné prvky patrí systém bočnej ochrany SIDE PROTECT

Britax Römer Autosedačka Max-Way Black Moonlight Blue
282 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka Römer Max-Way Black má niekoľko skvelých vlastností, ako je niekoľko naklápacích polôh, nastaviteľná hlavová opierka a pás a tiež kvalitné polstrovanie pásov. To všetko zvyšuje pohodlie počas jazdy. Autosedačka sa prispôsobuje meniacim sa potrebám rastúceho dieťaťa.

BeSafe iZi Comfort X3 ISOfix
439 € 419 €

BeSafe iZi Comfort X3 ISOfix je autosedačka pre deti od 9 do 18 kg, s uchytením na isofix v smere jazdy. Má jednoduché polohovanie a centrálne nastavenie pásov.

Chicco Autosedačka GO-ONE 9-18 kg
154,60 € 135,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka Chicco Go-One 9–18 kg je elegantná a priestranná polohovateľná sedačka, homologovaná podľa ECE R44 / 04. Jedným pohybom možno nastaviť opierku hlavy zároveň s bezpečnostnými pásmi.

Maxi-Cosi Tobifix 2020

Maxi-Cosi Tobifix 2020

Hodnotenie: 4,9
243,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Maxi-Cosi Autosedačka Tobifix v novej verzii s Isofixom je vhodná pre deti od od 9 do 18 kg. Ponúka vysokú úroveň pohodlia a bezpečnosti pre vaše dieťa s jednoduchým nastavením pásu aj opierky hlavy.

Maxi-Cosi Axissfix 2020

Maxi-Cosi Axissfix 2020

Hodnotenie: 5
414,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka MAXI-COSI AxissFix pre deti od 9 do 18 kg. Autosedačka je otočná v 360°, čím umožňuje cestovanie v oboch smeroch a uľahčuje pripútanie dieťaťa. Háčiky na pásy pre rýchlejšie a jednoduchšie pripútanie. Ľahké nastavenie pásov a opierky hlavy.

Britax Römer Max-Way black 2019 Storm Grey
290,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka Römer Max-Way Black má niekoľko skvelých vlastností, ako je niekoľko naklápacích polôh, nastaviteľná hlavová opierka a pás, tiež kvalitné polstrovanie pásov. To všetko zvyšuje pohodlie počas jazdy. Autosedačka sa prispôsobuje meniacim sa potrebám rastúceho dieťaťa.

Nania Maxim Isofix Tech

Nania Maxim Isofix Tech

Hodnotenie: 4,3
115,61 € 105,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Nania Maxim Isofix Tech je krásna a moderná autosedačka s Isofixom, maximálne bezpečná pre dieťa počas jazdy. Určená pre deti od 9 do 18 kg.

Nania Migo Saturn Platinum
145,04 € 132,30 €

Nania Migo Saturn Platinum je štýlová autosedačka určená pre deti od 9 do 18 kg. Táto kvalitná detská autosedačka môže byť upevnená ako 3-bodovým pásom, tak aj pomocou Isofixovej základne Migo Solar (dostupné samostatne).

Nania Migo Saturn Denim
156,72 € 110,70 €

Nania Migo Saturn Denim je štýlová autosedačka určená pre deti od 9 do 18 kg, ktorú ponúkame s postavičkou Mickey alebo Minnie. Táto kvalitná detská autosedačka môže byť upevnená ako 3-bodovým pásom, tak aj pomocou Isofixovej základne Migo Solar (dostupné samostatne).

Nania Migo Saturn Isofix Denim
249,39 € 227,20 €

Nania Saturn Isofix Denim je určená pre deti od 9 do 18 kg, ktorú ponúkame s postavičkou Mickey alebo Minnie. Autosedačka je dodávaná s novou solárnou základňou Isofix, ktorú možno otáčať. Vďaka nej je pohodlnejšie vkladať a vyberať dieťa do autosedačky.

Nania Migo Saturn Isofix Platinum
236,91 € 215,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nania Saturn Isofix Platinum je určená pre deti od 9 do 18 kg. Autosedačka je dodávaná s novou solárnou základňou Isofix, ktorú možno otáčať. Vďaka nej je pohodlnejšie vkladať a vyberať dieťa do autosedačky.

Chicco Autosedačka Go-One Isofix
244,10 € 201,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka Chicco Go-One Isofix 9–18 kg je elegantná a priestranná polohovateľná sedačka, homologovaná podľa ECE R44 / 04. Jedným pohybom možno nastaviť opierku hlavy zároveň s bezpečnostnými pásmi.

Nania Migo Saturn Isofix Premium
229,74 € 209,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Nania Saturn Isofix Premium je určená pre deti od 9 do 18 kg. Autosedačka je dodávaná s novou solárnou základňou Isofix, ktorú možno otáčať. Vďaka nej je pohodlnejšie vkladať a vyberať dieťa do autosedačky.

Maxi-Cosi AxissFix Air

Maxi-Cosi AxissFix Air

Hodnotenie: 5
719,20 €

Detská autosedačka AxissFix Air od značky Maxi-cosi je určená pre deti od 4 mesiacov do 4 rokov, 9 – 18 kg. Táto autosedačka je vybavená integrovaným airbagom, ktorý v prípade zrážky zabezpečí, že sa airbagy umiestnené v dvoch ramenných chráničoch popruhu nafúknu do 0,05 sekundy.

Nania COSMO ISOFIX CAPTAIN AMERICAN 2020
199,10 €

Autosedačku Cosmo Isofix Captain America od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou aretačného systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka redukčnej novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Maxi-Cosi Pearl 2020

Maxi-Cosi Pearl 2020

Hodnotenie: 4,7
242,27 € 212,80 €

Maxi Cosi Pearl 2015 ponúka polohovanie do 5 pozícií. Nastavenie ramenných pásov jedným pohybom. K uchyteniu autosedačky je vyžadovaná základňa FamilyFix.

Nania COSMO ISOFIX LUXE
167,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Luxusné pohoda pri sedení a úplnú bezpečnosť detí pri preprave automobilom zaistí moderná autosedačka Nania COSMO ISOFIX LUXE, ktorá má ergonomicky tvarovanú konštrukciu, 5bodové nastaviteľné bezpečnostné pásy s chráničmi i bočný ochranný systém. Upevňuje sa skrz ISOFIX a je vhodná pre dietky s hmotnosťou od 9 do 18 kg.

Nania COSMO ISOFIX SPIDERMAN BLACK 2020
199,10 €

Autosedačku Cosmo Isofix Spiderman Black od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou aretačného systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka redukčnej novorodeneckej vložke môže voziť aj tých najmenších cestujúcich.

Nania COSMO ISOFIX IRON MAN 2020
196,60 €

Autosedačku Cosmo Isofix Iron Man od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou aretačného systému isofix. Detská autosedačka s motívom komiksového hrdinu Iron Mana zaujme nielen dospelých, ale aj deti. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka.

Nania FERRARI COSMO SP CORSA ISOFIX
129,13 € 127 €

Kvalitná a štýlová autosedačka Nania Cosmo Isofix je určená pre deti od 9 do 18 kg a je vybavená aretačným systémom ISOFIX ktorý zaručuje ešte väčšiu bezpečnosť dieťaťa pri jazde autom.

Maxi-Cosi Priori SPS 2019
162,60 €

Maxi Cosi Priori SPS je vybavená systémom Side Protection System, ktorý pohlcuje nárazy a ponúka lepšiu ochranu v prípade bočnej kolízie. Je polohovateľná od sedenia po ľah.

Maxi-Cosi Tobi 2020

Maxi-Cosi Tobi 2020

Hodnotenie: 4,9
282 € 233,30 €

Maxi Cosi Tobi – Má indikátor ukazujúci správne upevnenie. Možnosť polohovania bez vyrušenia dieťaťa. Výšku pásov a hlavovú opierku nastavíte jedným pohybom.

Maxi-Cosi Pearl Smart i-Size 2020
199,57 € 189 €

Autosedačka MAXI-COSI Pearl Smart i-Size je určená pre deti od 6 mesiacov do 4 rokov (od 67 do 105 cm). Vyniká vysokou bezpečnosťou, pretože vyhovuje najnovšej legislatíve autosedačiek i-Size (R129). Pearl Smart i-Size sa používa v kombinácii s **3wayFix aj **2wayFix.