10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny
Upresniť parametre
Babyauto ARTIA i-Size 76-150 Lionelo Autosedačka 9-36 Kg LEVI ONE Sporty 2022 BLACK
Babyauto ARTIA i-Size 76-150

Autosedačka určena pro děti od 9 do 36 kg. Babyauto ARTIA i-Size 76–150 lze snadno instalovat díky konektorům Isofix v kombinaci s horním úchytem Top Tether. Výšku sedačky lze přizpůsobit výšce dítěte, aby vyhovovala potřebám dítěte a bezpečnosti až do 150 cm výšky. 5bodové pásy, polstrování ramen a boční ochrana. Pratelný potah.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Maxi-Cosi Titan Pro i-Size autosedačka Authentic Lionelo Autosedačka 9-36 Kg LEVI ONE Sporty 2022 BLACK
Maxi-Cosi Titan Pro i-Size autosedačka Authentic

Detská autosedačka Titan Pro i-Size Authentic je určená pre deti od 15 mesiacov do 12 rokov. Autosedačka s patentovanou technológiou G-CELL pomáha výrazne znížiť dopady v prípade bočného nárazu a funkcia ClimaFlow sa postará o maximálnu tepelnú pohodu. Jednoduché upútanie sedačky vo vozidle pomocou ISOFIX a Top Tether.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lionelo Autosedačka 9-36 Kg LEVI ONE Sporty 2022 BLACK Lionelo Autosedačka 9-36 Kg LEVI ONE Sporty 2022 BLACK
Lionelo Autosedačka 9-36 Kg LEVI ONE Sporty 2022 BLACK

Autosedačka LEVI ONE od značky Lionelo je určená pre deti od 9 do 36 kg. Snímateľný poťah je ušitý z príjemného a odolného materiálu O bezpečnosť sa postarajú 5bodové bezpečnostné pásy.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Nania I-MAX ISOFIX Luxe Disney CARS 2022 Denim Vintage Nania I-MAX ISOFIX Luxe Disney CARS 2022 Denim Vintage
Nania I-MAX ISOFIX Luxe Disney CARS 2022 Denim Vintage

Autosedačku I-MAX ISOFIX Luxe Disney CARS Denim Vintage od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou systému Isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Nania BELINE MINNIE MOUSE LUXE 2020 Nania I-MAX ISOFIX Luxe Disney CARS 2022 Denim Vintage
Nania BELINE MINNIE MOUSE LUXE 2020

Autosedačku Beline Minnie Mouse Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka s ergonomickým tvarom je určená pre deti od 9 do 36 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Lionelo Autosedačka Levi one i-size 76-150 cm Nania I-MAX ISOFIX Luxe Disney CARS 2022 Denim Vintage
Lionelo Autosedačka Levi one i-size 76-150 cm

Bezpečnú prepravu dieťaťa autom zaistí detská autosedačka Lionelo Autosedačka Levi one i-size 76–150 cm s redukčnou vložkou pre najmenšie deti. Autosedačka je v súlade so štandardom i-Size, má opierku hlavy nastaviteľnú v 10 stupňoch a jej inštalácia je pomocou bezpečnostných pásov.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm
Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm

Autosedačka je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálnu bezpečnosť a pohodlie pre dieťa počas jazdy. Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76–150cm ponúka upevnenie trojbodovým pásom, 5bodové mäkké pásy s protišmykovými protektormi a 10bodovou nastaviteľnou hlbokou opierkou hlavy. Čalúnenie možno zložiť a vyprať

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
ZOPA Autosedačka Encore i-Size Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm
ZOPA Autosedačka Encore i-Size

Detská autosedačka Encore i-Size značky Zopa je určená pre deti od 76 do 150 cm. Jednoduchá a bezpečná inštalácia vo vozidle pomocou ISOFIX a Top Tether sa postará o správne ukotvenie vo vozidle. Pevné a odolné materiály sa postarajú nielen o pohodlie počas ciest, ale aj bezpečie vašich detí.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Nania BELINE PRINCESS LUXE 2020 Kinderkraft COMFORT UP i-Size 76-150cm
Nania BELINE PRINCESS LUXE 2020

Autosedačku Beline Princess Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka s ergonomickým tvarom je určená pre deti od 9 do 36 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Britax Römer Autosedačka Discovery Plus Nania I-MAX ISOFIX MINNIE MOUSE LUXE 2020
Britax Römer Autosedačka Discovery Plus

Model DISCOVERY PLUS je pre každého, kto hľadá spoľahlivú a ľahko použiteľnú autosedačku s vysokým operadlom. DISCOVERY PLUS je navrhnutý a vyrábaný v Nemecku a spĺňa naše najvyššie štandardy s ohľadom na pohodlie a bezpečnosť na cestách.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
Nania I-MAX SPIDERMAN BLACK LUXE 2020 Nania I-MAX ISOFIX MINNIE MOUSE LUXE 2020
Nania I-MAX SPIDERMAN BLACK LUXE 2020

Autosedačku I-Max Spiderman Black Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
Pecka cena
Nania I-MAX ISOFIX MINNIE MOUSE LUXE 2020 Nania I-MAX ISOFIX MINNIE MOUSE LUXE 2020
Nania I-MAX ISOFIX MINNIE MOUSE LUXE 2020

Autosedačku I-Max Isofix Minnie Mouse Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou aretačného systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL