Joie Trillo Shield 2018christmas delivery

Joie Trillo Shield 2018

Hodnotenie: 4,2
121,10 € 119 €

Posledný kus za túto cenu!

Joie Trillo Shield je autosedačka určená pre deti 9–36kg. Vďaka nej doprajete vášmu dieťaťu vynikajúcu úroveň bezpečia, štýlu a komfortu. Bezpečnosť zaistí komplexná ochrana proti bočnému nárazu doplnená o odnímateľné prvky a ISOSAFE konektory upevnia autosedačku na ISOFIX úchyty v automobile. Výškovo nastaviteľná hlavová opierka poskytne flexibilný komfort podľa aktuálnej výšky dieťaťa.

Britax Römer EVOLVA 123 SL SICT 2019christmas delivery
245 € 215 €

Splátky bez navýšenia

BRITAX RÖMER AUTOSEDAČKA EVOLVA 1–2–3 SL SICT ponúka pokročilé bezpečnostné prvky a prvotriedny vzhľad. Vylepšená vankúšová technológia bočného nárazu (SICT) minimalizuje silu nárazu pri bočnom náraze a ukotvenie ISOFIX s mäkkými západkami spája sedačku priamo s autom.

KinderKraft Car seat MYWAY with ISOFIX systemchristmas delivery
179 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačka MyWay od firmy Kinderkraft zaručuje maximálnu bezpečnosť pre najmenších cestujúcich. Bola testovaná prísnymi crashtestmi v Tass International. Hlboké priestranné sedadlo, ktoré svojmu dieťaťu môžete dopriať od narodenia až do jeho váhy 36kg.

Nania I-MAX ISOFIX MICKEY MOUSE LUXE 2020christmas delivery
170,10 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačku I-Max Isofix Mickey Mouse Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou aretačného systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Joie Bold 2018christmas delivery

Joie Bold 2018

Hodnotenie: 4,4
199 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačka Joie Bold je určená pre deti 9 – 36 kg. Zaistí bezpečie na cestách vášho dieťaťa za použitia vnútorných päťbodových pásov až do 25 kg. IsoFixové konektory zaisťujú pevnú inštaláciu vo vozidle, polohovanie do 3 pozícií sklonu potom zaručia pohodlné cestovanie po celú dobu používania sedačky.

Nania BELINE SP LUXE GREY 2020christmas delivery
69,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Beline Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Osann ONE 360 Universe Grey 0-36 kgchristmas delivery
214,20 €

Splátky bez navýšenia

Detská autosedačka ONE 360 Universe Grey od značky Osann pokrýva veľké vekové rozpätie používateľov, a to od narodenia do 12 rokov. Veľkou prednosťou autosedačky je unikátny otočný mechanizmus o 360 °, ktorý uľahčuje vstup aj výstup dieťaťa.

Lionelo Autosedačka 9-36 Kg LEVI ONEchristmas delivery
65,90 € 59,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka LEVI ONE od značky Lionelo je určená pre deti od 9 do 36 kg. Snímateľný poťah je ušitý z príjemného a odolného materiálu O bezpečnosť sa postarajú 5bodové bezpečnostné pásy.

Nania I-MAX ISOFIX PRINCESS LUXE 2020christmas delivery
170,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka I-Max Isofix Princess Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania BELINE HULK LUXE 2020christmas delivery
77,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Beline Hulk Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka s ergonomickým tvarom je určená pre deti od 9 do 36 kg.

Nania BELINE SP FROZEN 2020christmas delivery
66,60 € 46,90 €

Detská autosedačka Beline od značky Nania na motívy ľadovej rozprávky Frozen je určená pre deti od 9 do 36 kg. O bezpečnosť sa postará systém 5bodových nastaviteľných bezpečnostných pásov a bočné ochranný systém Side Protect.

Safety 1st Ever fix Pixelchristmas delivery
119 €

Splátky bez navýšenia

Rastúca autosedačka skupiny 1 a 2/3 určená od 15 mesiacov do 12 rokov (9–36 kg) rastie s vaším dieťaťom. Do 4 rokov sa autosedačka od značky Safety 1st používa s 5-bodovým upínacím systémom, od 4 s 3-bodovým pásom v aute. Inštalácia pomocou Isofix a Topthetru zaručí spolu s ochranou proti nárazu bezpečnú cestu.

Nania BELINE MICKEY MOUSE LUXE 2020christmas delivery
77,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Beline Mickey Mouse Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka s ergonomickým tvarom je určená pre deti od 9 do 36 kg.

Nania RACER ECO BLACK 2020christmas delivery
58,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka ECO BLACK od francúzskej značky Nania je pohodlná pri dlhých cestách vďaka hrubému polstrovaniu a anatomicky tvarovanej opierke hlavy. Autosedačka je vybavená 5bodovým polstrovaným bezpečnostným pásom.

Nania BeLine ECO Grey 9-36 kg 2020christmas delivery
49,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderná autosedačka Nania BeLine ECO je určená pre deti od 9 do 36 kg. Bezpečnosť zaistí ergonomická konštrukcia z najkvalitnejších materiálov a 5bodový bezpečnostný pás. O pohodlie sa postará anatomicky tvarovaná chrbtová opierka. Výškovo nastaviteľná opierka hlavy je samozrejmosťou

Osann FLUX ISOFIX Universe Grey 9-36 kgchristmas delivery
155,70 €

Splátky bez navýšenia

Detská autosedačka FLUX ISOFIX Universe Grey od značky Osann je určená pre deti od 9 mesiacov do 12 rokov, 9–36 kg. O zvýšenú bezpečnosť počas cestovania sa postarajú okrem isofix konektorov tiež rozšírené strany, ktoré chránia proti bočnému nárazu.

Petite&Mars Autosedačka Prime II Isofix Black 9-36 kg 2020christmas delivery
164,99 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačka Prime II Isofix značky Petite&Mars sa prispôsobí každej fáze rastu vášho dieťatka. Pohodlná a bezpečná autosedačka porastie s vaším dieťaťom. Poskytuje ochranu, pocit bezpečia a komfort pri jazde autom. Systém bočnej ochrany absorbuje sily vzniknuté pri náraze skôr, než sa dostanú k dieťaťu.

Nania I-MAX ISOFIX MINNIE MOUSE LUXE 2020christmas delivery
170,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku I-Max Isofix Minnie Mouse Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou aretačného systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania BELINE SP LUXE RED 2020christmas delivery
69,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Beline Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania RACER SPIDERMAN 2020christmas delivery
69,10 €

Autosedačka Racer od francúzskej značky Nania je pohodlná pri dlhých cestách vďaka silnému polstrovaniu a anatomicky tvarovanej opierke hlavy. Autosedačku si obľúbi každý fanúšik postavy Spidermana, ktorý je potlačený po celom polstrovaní sedačky.

Nania BELINE MINNIE STAR STRIPES 2020christmas delivery
66,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská autosedačka Beline s myškou Minnie od značky Nania je určená pre deti od 9 do 36 kg. O bezpečnosť sa postará systém 5bodových nastaviteľných bezpečnostných pásov a bočné ochranný systém Side Protect.

Nania BELINE SP PAW PATROL GIRL 2020christmas delivery
65,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Beline Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania BELINE SP CARS 2020christmas delivery
66,60 €

Detská autosedačka Beline od značky Nania s obrázkami Disney áut je určená pre deti od 9 do 36 kg. O bezpečnosť sa postará systém 5bodových nastaviteľných bezpečnostných pásov a bočné ochranný systém Side Protect.

Nania I-MAX MINNIE MOUSE LUXE 2020christmas delivery
94,10 €

Autosedačku I-Max Minnie Mouse Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania BELINE FISHER PRICE 2020christmas delivery
77,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Beline Fisher Price od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka s ergonomickým tvarom je určená pre deti od 9 do 36 kg.

Nania BeLine SP Luxe ALL AVENGERS 2020christmas delivery
75,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderná autosedačka Nania BeLine SP Luxe je určená pre deti od 9 do 36 kg. Bezpečnosť zaistí ergonomická konštrukcia z najkvalitnejších materiálov a bočný ochranný systém Side Protect. O pohodlie sa postará anatomicky tvarovaná chrbtová opierka doplnená o polstrovanie pre malé deti. Výškovo nastaviteľná opierka hlavy s extra polstrovaním je samozrejmosťou.

Nania BeLine SP Luxe CAPTAIN AMERICA 2020christmas delivery
75,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderná autosedačka Nania BeLine SP Luxe je určená pre deti od 9 do 36 kg. Bezpečnosť zaistí ergonomická konštrukcia z najkvalitnejších materiálov a bočný ochranný systém Side Protect. O pohodlie sa postará anatomicky tvarovaná chrbtová opierka doplnená o polstrovanie pre malé deti. Výškovo nastaviteľná opierka hlavy s extra polstrovaním je samozrejmosťou.

Nania I-MAX ISOFIX FISHER PRICE 2020christmas delivery
170,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku I-Max Isofix Fisher Price od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je ergonomicky tvarovaná a vďaka polohovateľné opierke hlavy môže voziť malé cestujúci od 9 až do 36 kg.

Nania BELINE CARS LUXE 2020christmas delivery
77,60 €

Autosedačku Beline Cars Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka s ergonomickým tvarom je určená pre deti od 9 do 36 kg.

Nania I-MAX MICKEY MOUSE LUXE 2020christmas delivery
94,10 €

Autosedačku I-Max Mickey Mouse Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania RACER ISOFIX FROZEN 2020christmas delivery
138,70 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačka Racer Isofix od francúzskej značky Nania je pohodlná pri dlhých cestách vďaka silnému polstrovaniu a anatomicky tvarovanej opierke hlavy. Autosedačka v modrom prevedení s obrázkami princeznej Elsy poteší všetkých milovníkov tejto zimnej rozprávky.

Nania RACER ISOFIX MINNIE STAR STRIPES 2020christmas delivery
138,70 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačka Racer Isofix od francúzskej značky Nania je pohodlná pri dlhých cestách vďaka silnému polstrovaniu a anatomicky tvarovanej opierke hlavy. Autosedačka v roztomilom prevedení s myškou Minnie poteší všetkých milovníkov známej Disney rozprávky.

Nania BeLine SP Luxe HULK 2020christmas delivery
75,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderná autosedačka Nania BeLine SP Luxe je určená pre deti od 9 do 36 kg. Bezpečnosť zaistí ergonomická konštrukcia z najkvalitnejších materiálov a bočný ochranný systém Side Protect. O pohodlie sa postará anatomicky tvarovaná chrbtová opierka doplnená o polstrovanie pre malé deti. Výškovo nastaviteľná opierka hlavy s extra polstrovaním je samozrejmosťou.

Nania BeLine SP Luxe IRON MAN 2020christmas delivery
75,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Moderná autosedačka Nania BeLine SP Luxe je určená pre deti od 9 do 36 kg. Bezpečnosť zaistí ergonomická konštrukcia z najkvalitnejších materiálov a bočný ochranný systém Side Protect. O pohodlie sa postará anatomicky tvarovaná chrbtová opierka doplnená o polstrovanie pre malé deti. Výškovo nastaviteľná opierka hlavy s extra polstrovaním je samozrejmosťou.

Nania BELINE SP PRINCESS 2020christmas delivery
66,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská autosedačka Beline s obľúbenými princeznami Disney od značky Nania je určená pre deti od 9 do 36 kg. O bezpečnosť sa postará systém 5bodových nastaviteľných bezpečnostných pásov a bočné ochranný systém Side Protect.

Nania I-MAX ISOFIX CAPTAIN AMERICA LUXE 2020christmas delivery
170,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku I-Max Isofix Captain America Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je ergonomicky tvarovaná a vďaka polohovateľné opierke hlavy môže voziť malé cestujúci od 9 až do 36 kg.

Nania I-MAX SPIDERMAN BLACK LUXE 2020christmas delivery
94,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku I-Max Spiderman Black Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania RACER ISOFIX CARS 2020christmas delivery
138,70 €

Splátky bez navýšenia

Autosedačka Racer Isofix od francúzskej značky Nania je pohodlná pri dlhých cestách vďaka silnému polstrovaniu a anatomicky tvarovanej opierke hlavy. Autosedačka vo farebnom prevedení s obrázkami áut poteší všetkých milovníkov tejto obľúbenej rozprávky.

Nania RACER ISOFIX MICKEY STAR STRIPES 2020christmas delivery
138,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačka Racer Isofix od francúzskej značky Nania je pohodlná pri dlhých cestách vďaka silnému polstrovaniu a anatomicky tvarovanej opierke hlavy. Autosedačka v roztomilom prevedení s Myšiakom Mickey poteší všetkých milovníkov známej Disney rozprávky.

Nania BELINE IRON MAN LUXE 2020christmas delivery
80,20 €

Autosedačku Beline Iron Man Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka s ergonomickým tvarom je určená pre deti od 9 do 36 kg.

Nania BELINE SP TOYS STORY 2020christmas delivery
66,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská autosedačka Beline od značky Nania s originálnym dizajnom na motívy Disney rozprávky Toys story je určená pre deti od 9 do 36 kg. O bezpečnosť sa postará systém 5bodových nastaviteľných bezpečnostných pásov a bočné ochranný systém Side Protect.

Nania BELINE TOYS STORY LUXE 2020christmas delivery
77,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku Beline Toy Story Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka s ergonomickým tvarom je určená pre deti od 9 do 36 kg.

Nania I-MAX CAPTAIN AMERICA LUXE 2020christmas delivery
94,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku I-Max Captain America Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania I-MAX CARS LUXE 2020christmas delivery
94,10 €

Autosedačku I-Max Cars Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania I-MAX FISHER PRICE 2020christmas delivery
94,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku I-Max Fisher Price od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania I-MAX IRON MAN LUXE 2020christmas delivery
94,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku I-Max Iron Man Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania I-MAX ISOFIX CARS LUXE 2020christmas delivery
170,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku I-Max Isofix Cars Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné čalúnenie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a vďaka regulovateľnej opierke hlavy môže voziť malých cestujúcich od 9 až do 36 kg.

Nania I-MAX ISOFIX HULK LUXE 2020christmas delivery
170,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Autosedačku I-Max Isofix Hulk Luxe od francúzskej značky Nania ľahko nainštalujete do vášho vozidla pomocou systému isofix. Systém bočnej ochrany a pohodlné polstrovanie sa postarajú o jedinečnú bezpečnosť a komfort vášho dieťatka. Sedačka je ergonomicky tvarovaná a vďaka polohovateľné opierke hlavy môže voziť malé cestujúci od 9 až do 36 kg.