BeSafe Pregnant bezpečnostný pás pre tehotné
41,92 €
38,90 €
+ doprava zadarmo

BeSafe Pregnant je pás pre tehotné – vedie bočný pás automobilu mimo vaše bruško a chráni tak nenarodené bábätko. Inštalácia pomocou trojbodového pásu.


BeSafe Pregnant FIX bezpečnostný pás pre tehotné
59,90 €

54,50 €
+ doprava zadarmo

BeSafe Pregnant iZi fix je pás pre tehotné, vedie bočný pás automobilu mimo vaše bruško a chráni tak nenarodené bábätko. Inštalácia pomocou ISOfix alebo pásu.


BabyDan Vreckár do auta s vreckom na tablet, Luxury Grey
14,80 €
+ doprava zadarmo

Vreckár do auta s vreckom na tablet chráni poťahy vozidla aj poskytuje miesto pre hračky, nápoje i tablet s mobilným telefónom. Univerzálny vreckár na zadnú stranu predného sedadla vybavený siedmimi vreckami vrátane dvoch držiakov nápojov.


Reer Bezpečnostné zrkadlo veľké
12,99 €

10,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

S bezpečnostným zrkadlom, ktoré sa jednoducho montuje na zadné sedačky, môžete bezpečne sledovať vaše dieťa počas jazdy, bez toho, aby ste pritom stratili prehľad o tom, čo sa deje na ceste.


Tinéo Cestovný stolík na autosedačku
23,30 €
+ doprava zadarmo

Cestovný stolík na autosedačku zabaví deti počas jazdy. Môže si na ňom kresliť, jesť, hrať sa atď. Zdvihnuté hrany zabraňujú vypadávaniu hračiek, pasteliek počas jazdy. Vonkajšie vrecká pre ukladanie detských hračiek.


ZOPA Tehotenský pás do auta Mummy belt
26,70 €
+ doprava zadarmo

Zopa Mummy belt je tehotenský pás do auta, ktorý zaručí správne vedenie bezpečnotných pásov,, mimo bruško ", čo podstatne znižuje nebezpečenstvo v prípade nárazu a navyše je s ním cestovanie pohodlnejšie. Je to bezpečná a ľahká ochrana pre Vás a Vaše nenarodené dieťa.


ZOPA Organizér na sedadlo + kapsa na tablet
9,58 €
9 €
+ doprava zadarmo

Organizér na sedadlo + kapsa na tablet je perfektný spoločník na každú cestu s deťmi. Svojou univerzálnosťou pripevnenia na sedadlo je kompatibilný takmer s každým vozidlom.


BabyDan Nastaviteľné spätné zrkadlo do auta
15,50 €
+ doprava zadarmo

Nastaviteľné spätné zrkadlo do auta je otáčacie v rozsahu 360 st., takže vodič môže sledovať dieťa, bez toho aby sa musel obzrieť. Extra veľká plocha 24×22cm a tvar zrkadlovej plochy zaisťujú veľmi dobrý výhľad na dieťa.


Maxi-Cosi základňa 3wayFix
201,50 €
+ doprava zadarmo

Maxi-cosi 3wayFix základňa poskytuje najbezpečnejší spôsob prepravy detí, ktorý umožňuje cestovať v protismere od narodenia do cca 4 rokov. 3wayFix je súčasťou 3wayfamily konceptu poskytujúceho perfektné ukotvenie pre Jade autokorbičku, Pebble Plus a Pearl Pre i-Size, Pearl Smart autosedačky.


ZOPA Slnečná clona do auta rolovacia, 2ks
8 €
+ doprava zadarmo

Rolovacia slnečná clona do auta je praktická pomôcka pre cestovanie autom. Vďaka prísavkám clona zostáva bezpečne na jednom mieste bez pohybu. Rolovanie je jednoduché, stačí stlačenie jedného tlačidla.


Diono Chránič autosedadla Stuff´n Scuff
11,30 €
+ doprava zadarmo

Chránič autosedadla Stuff'n Scuff zabraňuje poškodeniu či zašpineniu Vášho autosedadla. V hornej časti chrániča je jedna priestranná sieťovaná kapa. Chránič veľmi jednoducho upevníte okolo hlavovej opierky a okolo spodnej časti autosedadla.


Diono Chránič autosedadla Seat Guard Complete
29,20 €
+ doprava zadarmo

Diono Seat Guard Complete je praktická pomôcka chrániaca autosedadlo pred zničením alebo ušpinením a zabraňuje skĺznutiu či posunu autosedačky. Je kompatibilná s Isofixom.


DIAGO Zrkadlo do auta - na zadnú sedačku
15,73 €
15,50 €

Zrkadlo do auta pre autosedačky proti smeru jazdy. Zrkadielko pripevnite k opierke hlavy na zadnom sedadle vášho automobilu. Rám vyrobený z vysoko kvalitného plastu, zrkadlo z bezpečnostného plexiskla – rozmery 167 × 137 mm.


Diono Chránič autosedadla Grip It
17,60 €

13,60 €
+ doprava zadarmo

Diono Grip It je praktická pomôcka chrániaca autosedadlo pred zničením alebo ušpinením a zabraňuje skĺznutiu či posunu autosedačky. Je kompatibilná s Isofixom.


Badabulle Pultík do autosedačky EASY TRAVEL
23,30 €
+ doprava zadarmo

Hrací pultík od Badabulle je ideálny na cesty do auta pre zabavenie dieťatka počas jazdy. Upevňuje sa pomocou nastaviteľného pásku okolo autosedačky.


BabyDan Slnečná clona do auta, 2ks
3,90 €
+ doprava zadarmo

BabyDan slnečná clona chráni pred prehriatím, na ktoré sú obzvlášť tie najmenšie deti tak citlivé. Je z priehľadného odolného materiálu, odnímateľná a znovupoužiteľná. Vďaka týmto vlastnostiam a kvalitným materiálom z ktorých je vyrobená zaručí všetok komfort pri cestovaní autom.


Diono Chránič autosedačky Stow´n Go
15,25 €

10,90 €
+ doprava zadarmo

Diono Stow´n Go je praktický chránič autosedačky a organizér s 5-timi praktickými vreckami a 2-mi sieťovanými vreckami na fľašu. Je nepriepustný, umývateľný a skladný.


Diono Slnečná clona Sun Stoppers (2ks)
7,80 €

7 €
+ doprava zadarmo

Diono Sun Stoppers je slnečná clona s 2 prísavkami, vďaka ktorým sa ľahko nalepuje na vnútorné okno auta. Balenie obsahuje 2ks. Rozmer 44 × 38 cm.


Taf Toys Spätné zrkadlo do auta 3v1
19,40 €
+ doprava zadarmo

Nerozbitné zrkadlo do auta je zároveň aj držiak na tablet a ochrana sedadla pred ušpinením. Ľahko sa pripevňuje suchými zipsami k opierke hlavy sedadla v aute.


Diono Chránič pásu Seatbelt Pillow Grey
12,51 €

8,90 €
+ doprava zadarmo

Diono Seatbelt Pillow je mikrofleecový chránič pásu a malý vankúšik v jednom. Upevňuje sa pomocou suchého zipsu na autopásy alebo na pásy autosedačky. Je veľmi príjemný na dotyk.


Diono Zrkadlo Easy View Plus
27,41 €
25,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Diono Zrkadielko Easy View Plus pre kontrolu dieťaťa v autosedačke sediace v protismere jazdy. Pomocou pásika s klipom sa upevňuje na zadnom autosedadle. S otočným kĺbom (o 360°) umožňujúcim nastavenie do požadovaného uhla a s osvetlením, ktoré možno ovládať na diaľku.


Diono Zrkadlo Easy View

Diono Zrkadlo Easy View

Hodnotenie: 4,5
25,30 €

Okrúhle zrkadlo Easy Wiew slúži pre kontrolu vášho dieťaťa v autosedačke ak sedí v protismere jazdy. Ľahko sa upevní na zadnú sedačku pomocou pásku s klipom a možno pomocou otočného kĺbu nastaviť najvhodnejší uhol vášho pohľadu na dieťa.


Diono Chránič autosedadla Ultra Mat Black
26,36 €

23,30 €
+ doprava zadarmo

Diono Chránič autosedadla Ultra Mat Black s tromi vreckami chráni autosedadlá pred ušpinením či poškodením a zabraňuje skĺznutiu či posunutiu autosedačky.


BabyDan Chránič poťahu auta
20,60 €
+ doprava zadarmo

Chránič poťahu auta je mimoriadne vysoký a široký chránič sedadla s úložnými vreckami, ktoré sú pohodlne prístupné deťom. Plne chráni kožené aj textilné čalúnenie sedadiel.


Badabulle Slnečná clona Smart 2ks
14 €

Badabulle Slnečná clona Smart je statická slnečná clona s UV ochranou. Ľahko sa nalepuje na vnútorné okno auta. Obsahuje 8 farebných obrázkov, ktoré je možné opakovane na clony nalepovať a premiestňovať.


Diono Zrkadlo See Me Too

Diono Zrkadlo See Me Too

Hodnotenie: 4,5
11,60 €
+ doprava zadarmo

Diono zrkadlo See Me Too slúži pre kontrolu vášho dieťaťa v autosedačke ak sedí v smere jazdy. Uchytenie pomocou plastového klipu na spätné zrkadlo.


Clippasafe Bezpečnostný pás do auta pre tehotné
30,60 €
+ doprava zadarmo

Bezpečnostný pás do auta pre tehotné značne znižuje riziko zranenia a zaisťuje, že pás nerozptyľuje pri riadení. Navrhnutý pre použitie od 2. mesiaca tehotenstva až po narodenie.


Britax Römer Letný poťah KING II ATS/LS 14
43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Letný poťah KING II ATS / LS 14 je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.


Diono Chránič autosedadla Super Mat
18,78 €

14,40 €
+ doprava zadarmo

Diono Super Mat je praktická pomôcka chrániaca autosedadlo pred zničením alebo ušpinením a zabraňuje skĺznutiu či posunu autosedačky. Vrátane 3 sieťovaných vreciek na drobnosti v spodnej časti.


ZOPA Organizér na hračky do auta
15 €
14,70 €

Organizér na hračky do auta je designovaný pre perfektné ukladacie možnosti. Je ľahko rozložiteľný. Disponuje niekoľkými úložnými kapsami pre uloženie nápojov či fliaš, či iných drobností a vreckom na zips.


Clippasafe Slnečná roleta rolovacia, 2 ks
11,50 €
+ doprava zadarmo

Slnečná roleta rolovacia 2ks chráni Vás a vaše deti pred škodlivými slnečnými lúčmi. Buď môžu byť pripnuté na vrch postranného okienka vozidla alebo prichytené na akékoľvek okno priloženými prísavkami.


BenBat Chrániče bezpečnostních pásů 0-12 let, Kuře-39%
10,80 €

6,56 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Praktický chránič na bezpečnostný pás vo veselom dizajne Psíka chráni detskú pokožku pred podráždením pásom autosedačky alebo kočíka. Chránič je vybavený praktickým vreckom na drobnosti a ideálne dopĺňa kolekciu nákrčníka BenBat.


BenBat Slnečná clona do auta s prísavkou 2ks
17,50 €
+ doprava zadarmo

Slnečná clona Dazzle Car bola špeciálne navrhnutá tak, aby vytvorila zaujímavé a podnetné prostredie pre deti na cestách. Malí cestujúci si budú v aute pripadať ako v kozmickej lodi. Prirodzené denné svetlo vytvára na clone znázorňujúci vesmír fascinujúce textúry, ktoré vizuálne stimulujú zmysly dieťaťa.


ZOPA Organizér na sedadlo do auta Zopa design
8 €
+ doprava zadarmo

Organizér na sedadlo je vybavený radom praktických vreciek na všetky potrebné drobnosti. Vďaka tomu spríjemní tak každú cestu autom. Vďaka prackám sa ľahko pripevní na zadnú stranu sedadla.


MUNCHKIN Vreckár na sedadlo a kočík
17,90 €
16,30 €
+ doprava zadarmo

Munchkin Vreckár na sedadlo a kočík je organizér s možnosťou uchytenia na chrbát akejkoľvek sedačky v aute či na golfový kočík. Na veľa maličkostí.


Summer Infant Vložka do kočíka a autosedačky Snuzzler Piddlepad 2v1
23,30 €
+ doprava zadarmo

Vložka do kočíka a autosedačky Snuzzler Piddlepad 2v1 zabezpečuje kompletnú podporu celého tela bábätka. Vďaka nastaviteľnej opierke hlavičky je ľahko prispôsobiteľná rýchlemu rastu dieťatka. Vložka zároveň funguje aj ako malý chránič, ktorý pomôže ochrániť v prípade nehody.


Tinéo Tienidlo do auta

Tinéo Tienidlo do auta

Hodnotenie: 2
7,49 €
7,40 €
+ doprava zadarmo

Tienidlo do auta chráni pred slnečným žiarením. Vďaka ultra tenkej lepiacej fólii je možné stiahnuť okná bez nutnosti ich odstrániť. Dva kusy v balení. Rozmer: 30 × 48 cm.


DIAGO Stínítko na zadní okno auta
8,50 €
+ doprava zadarmo

DIAGO stínítko na zadní okno automobilu chrání dítě před přímým slunečním zářením během jízdy autem. Tkaninu lze přizpůsobit tvaru okna. Velikost stínítka cca 40 × 60 cm.


BeSafe Zrkadlo Baby mirror
11,60 €
+ doprava zadarmo

BeSafe Baby mirror je pomôcka pre autosedačky uchytená proti smeru jazdy. Za pomoci zrkadla môžete skontrolovať čo dieťa robí.


Tinéo Cestovný organizér na sedačku
20,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cestovný organizér na sedačku, s úložnými priestormi (Sieťované vrecká a veľké centrálne vrecko). Obsahuje aj priehľadnú kapsu na tablet pre sledovanie filmu v zadnej časti vozidla (kompatibilný s dotykovým displejom).


Dooky Hoody
21,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Dooky strieška vhodná na všetky autosedačky kategórie 0+. Upevňuje sa jednoducho za rukoväť autosedačky s otvorom na ruku pre jednoduchšie prenášanie. UV ochrana.


ZOPA Zámok bezpečnostných pásov autosedačiek
5,50 €

Zámok bezpečnostných pásov autosedačiek drží pevne bezpečnostné pásy a poskytuje tak maximálnu bezpečnosť pre dieťa pri cestovaní. Vďaka špeciálnej povrchovej úprave drží na jednom mieste.


Safety 1st Organizér

Safety 1st Organizér

Hodnotenie: 5
11,50 €

8,50 €
+ doprava zadarmo

Safety 1st Organizér na sedadlo nabízí prostor pro ukládání hraček, občerstvení a současně chrání přední sedadlo před znečištěním špinavými botami dětí. Kromě spousty kapes nabízí speciální držák na láhve a klip na dudlík.


Hauck Watch me 2 zrkadlo

Hauck Watch me 2 zrkadlo

Hodnotenie: 3
7,36 €
6,70 €
+ doprava zadarmo

Vďaka zrkadielku Watch Me na zadnom sedadle Vášho vozidla môžete mať vždy svoje dieťa na očiach. Zrkadlo do auta, vhodné pri použití posmerných autosedačiek. Jednoduchá montáž, s prísavkou.


BenBat Detské zrkadlo do auta
21,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Čas strávený na ceste bude zase o niečo jednoduchší so zrkadielkom do auta BenBat. To rodičom poskytne prehľad o tom, čo sa deje v autosedačke na zadnom sedadle iba rýchlym pohľadom do spätného zrkadla. Rodičia ocenia jednoduchú inštaláciu zrkadla na opierku hlavy vozidla a deti zabavia krásne zvieracie motívy. Hodí sa do všetkých typov áut.


Hauck Chránič sedadla Sit on me Deluxe (VE 6)
27,20 €
25,60 €
+ doprava zadarmo

Sit on me Deluxe chránič autosedadla. Vďaka integrovanému výrezu pre upevnenie detskej sedačky ISOFIX, je podložka vhodná pre všetky autosedačky, detská nosidlá.