BeSafe Pregnant bezpečnostný pás pre tehotné
41,92 €
39,90 €

BeSafe Pregnant je pás pre tehotné – vedie bočný pás automobilu mimo vaše bruško a chráni tak nenarodené bábätko. Inštalácia pomocou trojbodového pásu.


Britax Römer Letný poťah KING II ATS/LS 14
46 €
+ doprava zadarmo

Letný poťah KING II ATS / LS 14 je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.


Reer Ochranná podložka pod autosedačku
10,40 €

Chránič s organizérom je praktická pomôcka, ktorá zabraňuje zašpineniu a poškodeniu autosedadla. Tiež poskytuje úložný priestor pre nenahraditeľné drobnosti.


BeSafe Pregnant FIX bezpečnostný pás pre tehotné
59,90 €

54,90 €
+ doprava zadarmo

BeSafe Pregnant iZi fix je pás pre tehotné, vedie bočný pás automobilu mimo vaše bruško a chráni tak nenarodené bábätko. Inštalácia pomocou ISOfix alebo pásu.


Joie i-Base Advance

Joie i-Base Advance

Hodnotenie: 5
130 €
+ doprava zadarmo

Báze i-Base Advance Isofixová základňa spĺňajúca nariadenia i-Size v kombinácii s autosedačkami Joie i-GEMMA, alebo Joie i-Anchor Advance. Farebné indikátory potvrdzujúce správnu inštaláciu.


Reer Bezpečnostné zrkadlo veľké
12,99 €

10 €

S bezpečnostným zrkadlom, ktoré sa jednoducho montuje na zadné sedačky, môžete bezpečne sledovať vaše dieťa počas jazdy, bez toho, aby ste pritom stratili prehľad o tom, čo sa deje na ceste.


Diono Cestovný box Travel Pal
16,60 €

Cestovný box Travel Pal je vhodný na ukladanie hračiek a iných potrieb pri cestovaní v automobile. Veľmi ľahko sa uchytí k autosedadlu, tým je zabránené skĺznutiu či posunutiu. Box má veľký úložný priestor, s 9 vnútornými vreckami, 2 termo vreckami a 2 vonkajšími sieťovanými vreckami.


Britax Römer LETNÝ POŤAH KEEP COOL SK 1-2-3
43 €
+ doprava zadarmo

Römer Letný poťah Keep Cool špeciálne určený pre detské autosedačky v skupine 9–36 kg Prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo aj za horúceho počasia. Snímateľný poťah, účinný vďaka materiálu PCM.


Maxi-Cosi základna 2wayFix
193,30 €
+ doprava zadarmo

Maxi-Cosi 2wayFix poskytuje najbezpečnejší spôsob prepravy vášho dieťaťa s tým, že umožňuje umiestnenie proti smeru jazdy od narodenia do približne 4 rokov dieťaťa. 2wayFix je jednou časťou z 2wayFamily, ktorá zaisťuje dokonalé uchytenie autosedačiek Pebble Plus a 2wayPearl.


BabyDan Chránič poťahu auta
20,50 €

Chránič poťahu auta je mimoriadne vysoký a široký chránič sedadla s úložnými vreckami, ktoré sú pohodlne prístupné deťom. Plne chráni kožené aj textilné čalúnenie sedadiel.


BabyDan Držiak tabletu a baby zrkadlo do auta
17,40 €

Držiak tabletu a baby zrkadlo do auta vybavený detským zrkadlom od BabyDan. Je vhodný pre všetky iPady a tablety. Je vybavený otvormi pre nabíjacie káble a slúchadlá.


BabyDan Vreckár do auta s vreckom na tablet, Luxury Grey
14,70 €

Vreckár do auta s vreckom na tablet chráni poťahy vozidla aj poskytuje miesto pre hračky, nápoje i tablet s mobilným telefónom. Univerzálny vreckár na zadnú stranu predného sedadla vybavený siedmimi vreckami vrátane dvoch držiakov nápojov.


BabyDan Nastaviteľné spätné zrkadlo do auta
15,40 €

Nastaviteľné spätné zrkadlo do auta je otáčacie v rozsahu 360 st., takže vodič môže sledovať dieťa, bez toho aby sa musel obzrieť. Extra veľká plocha 24×22cm a tvar zrkadlovej plochy zaisťujú veľmi dobrý výhľad na dieťa.


BabyDan Organizér do auta, Melange Grey
19,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Organizér do auta je prenosný, skladací a navrhnutý tak, aby dobre sedel na sedadle auta, alebo v batožinovom priestore. Pripevňuje sa remienkami a na sedadle je stabilný aj pri brzdení alebo v zákrutách.


BabyDan Slnečná clona do auta, 2ks
3,84 €

BabyDan slnečná clona chráni pred prehriatím, na ktoré sú obzvlášť tie najmenšie deti tak citlivé. Je z priehľadného odolného materiálu, odnímateľná a znovupoužiteľná. Vďaka týmto vlastnostiam a kvalitným materiálom z ktorých je vyrobená zaručí všetok komfort pri cestovaní autom.


Babymoov Cosymorpho podložka Smokey
34 €

Babymoov Cosymorpho ergonomická univerzálna podložka Smokey / Smokey Fresh pre zabezpečenie čo najväčšieho komfortu Vašich najmenších. Jemný priedušný materiál, tvarová pamäť, univerzálna, prateľná. Od narodenia do 6 mesiacov.


Badabulle Slnečná clona Smart 2ks
13,90 €

Badabulle Slnečná clona Smart je statická slnečná clona s UV ochranou. Ľahko sa nalepuje na vnútorné okno auta. Obsahuje 8 farebných obrázkov, ktoré je možné opakovane na clony nalepovať a premiestňovať.


Bam Bam Organizér

Bam Bam Organizér

Hodnotenie: 4,5
10 €

Bam Bam Organizér na uchytenie na zadnú stranu predného sedadla má vrecká na drobnosti a chráni vaše sedadlo pred zašpinením.


BenBat Chrániče bezpečnostních pásů 0-12 let, Kuře-39%
10,80 €

6,56 €

Akcia

Praktický chránič na bezpečnostný pás vo veselom dizajne Psíka chráni detskú pokožku pred podráždením pásom autosedačky alebo kočíka. Chránič je vybavený praktickým vreckom na drobnosti a ideálne dopĺňa kolekciu nákrčníka BenBat.


BeSafe Zrkadlo Baby mirror
11,90 €

BeSafe Baby mirror je pomôcka pre autosedačky uchytená proti smeru jazdy. Za pomoci zrkadla môžete skontrolovať čo dieťa robí.


BeSafe Base iZi Modular i-Size
259 €
+ doprava zadarmo

BeSafe iZi Modular je autosedačkou pre deti 9 – 18kg. Veľmi ľahko sa inštaluje na ISOFIX základňu. iZi Modular je možné uchytiť po aj proti smeru jazdy. Špeciálne vrstvenie polstrovania poskytuje dieťaťu báječný komfort pri jazde.


Britax Letný poťah Baby-Safe
46 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Letný poťah Baby-Safe je určený pre autosedačku Baby-safe, je vyrobený z príjemného priedušného materiálu, vďaka ktorému sa Vaše deti nebudú potiť a cestovanie bude príjemné aj v horúcich letných dňoch.


Britax Opierka hlavy
21,50 €

Pohodlná opierka hlavy zaručuje maximálne pohodlie vášho dieťaťa aj pri dlhom cestovaní v autosedačke. Určená pre autosedačky Versafix, Duo plus, First class plus, Eclipse.


Britax Römer Baby-Safe i-Size Base
177,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Baby-Safe i-Size Base. Základňa zostane pripojená ku kotviacim bodom ISOFIX vo vašom vozidle, detskú autosedačku môžete jednoducho pripojiť a odpojiť pomocou zacvaknutia.


Britax Römer Baby-Safe i-Size Flex Base
192,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Baby-Safe i-Size Flex Base. V autách so sklopenými sedadlami môžete pomocou FLEX BASE BABY-SAFE i-SIZE prispôsobiť sklopenie základne tak, aby zabezpečila pre vaše dieťa plochú polohu.


Britax Römer Baby Safe isofix base 13
179 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Römer základňa BABY-SAFE ISOFIX Base je spojená s upevňovacími bodmi ISOFIX vo vozidle. V ňom následne zostáva uchytená a na ňu sa nasadí autosedačka.


Britax Römer Držiak na fľaše
13,10 €

Römer Držiak na fľaše je držiak na pitie, ktorý zabezpečí, že vaše dieťa má osvieženie neustále pri ruke. Originálne príslušenstvo pre autosedačky Römer Safefix plus


Britax Römer Letný poťah ADVANSAFIX II SICT, Col. Blue
46 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

RÖMER Letný poťah ADVANSAFIX II SICT je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.


Britax Römer Letný poťah KIDFIX II XP , XP SICT
43 €
+ doprava zadarmo

RÖMER Letný poťah KIDFIX II XP, XP SICT je veľmi mäkký froté poťah, ktorý je savý, takže sa ideálne hodí do horúceho počasia. Ďalšou priaznivou vlastnosťou letného poťahu je to, že chráni detskú autosedačku pred viditeľným alebo ťažko odstrániteľným znečistením.


Britax Römer Letný poťah Kidfix SL SICT 2019
43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Römer Letný poťah Kidfix SL SICT 2019, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo i za horúceho počasia. Snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke na 60°C.


Britax Römer LETNÝ POŤAH KING PLUS & SAFEFIX PLUS & TT, BLUE
43 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Letný poťah špeciálne určený pre detské autosedačky, ktorý prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo aj za horúceho počasia. Snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke na 60°C.


Britax Römer LETNÝ POŤAH NA DUO PLUS +S.V, BLUE
46 €
+ doprava zadarmo

Römer Letný poťah Duo Plus špeciálne určený pre detské autosedačky, ktorý prispeje k tomu, aby sa vášmu dieťaťu pohodlne sedelo i za horúceho počasia. Snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke na 60 ° C.


Chicco Organizér do auta
17,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Organizér do auta značky Chicco je upevniteľný na zadnú stranu sedadla. Deti tak budú mať všetko potrebné po ruke a v aute už nebude neporiadok.


Clippasafe Auto zrkadlo

Clippasafe Auto zrkadlo

Hodnotenie: 5
19,30 €

Auto zrkadlo je navrhnuté tak, aby vám pomohlo vidieť dieťa v autosedačke proti smeru jazdy pri riadení. Upokojujúce pre dieťa, pretože je zachovaný vizuálny kontakt.


Clippasafe Bezpečnostný pás do auta pre tehotné
29,60 €

Bezpečnostný pás do auta pre tehotné značne znižuje riziko zranenia a zaisťuje, že pás nerozptyľuje pri riadení. Navrhnutý pre použitie od 2. mesiaca tehotenstva až po narodenie.


Clippasafe Slnečná roleta rolovacia, 2 ks
9,30 €

Slnečná roleta rolovacia 2ks chráni Vás a vaše deti pred škodlivými slnečnými lúčmi. Buď môžu byť pripnuté na vrch postranného okienka vozidla alebo prichytené na akékoľvek okno priloženými prísavkami.


COSING Podložka do autosedačky MINKY
16,69 €

Posledný kus za túto cenu!

AKCIA : Zľava 8 € pri nákupe nad 80 € v kategórii hračky a starostlivosť o dieťa s kódom DETI8 (platí do 10.3. alebo do vypredania zásob).
Podložka do autosedačky COSING je vhodným doplňkem do auta pro každou starostlivou maminku. Podložky jsou vyrobené z té nejjemnější 100% přírodní bavlny a z minky. Dopřejte svému miláčkovi pohodlí.

COSING Podložka do sportovního kočárku
16,69 €

Posledný kus za túto cenu!

AKCIA : Zľava 8 € pri nákupe nad 80 € v kategórii hračky a starostlivosť o dieťa s kódom DETI8 (platí do 10.3. alebo do vypredania zásob).
Praktická oboustranná podložka značky COSING s oblíbeným designem. Vložka do kočárku je vyrobená z kvalitní paměťové pěny, čímž poskytuje dítěti komfortnější sezení a ležení.

CYBEX Adaptér Callisto 2014
34,95 €

Posledný kus za túto cenu!

Rýchlo a bezpečne spája detské autosedačky a hlbokú korbu CYBEX s kočíkmi CYBEX a vytvára tak praktický cestovný systém.


CYBEX Aton Base 2-Fix

CYBEX Aton Base 2-Fix

Hodnotenie: 5
117,95 €
+ doprava zadarmo

Aton base 2-fix je Isofix Base, ktorá ponúka maximálne pohodlie pre jednoduché, bezpečné a rýchle pripevnenie vašej autosedačky ATON do automobilu.


CYBEX Base M 2019
173,95 €
+ doprava zadarmo

Základňa Base M slúži na inštaláciu autosedačky Aton M alebo autosedačky Sirona M2. Inštalácia je veľmi jednoduchá – nakliknutím. Vďaka indikátoru vždy viete, že máte autosedačku bezpečne pripevnenú.