BOMIMI SIGI isofix podsedák
30,90 €

Vysoko kvalitný SIGI isofix detský podsedák do auta od značky Bomimi poskytuje deťom perfektnú bezpečnosť a úžasné pohodlie. Podsedák sa v aute ľahko inštaluje. Vhodné pre deti od 22 do 36 kg.

Nania DREAM MINNIE MOUSE LX 2020
27,40 €

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné posedeníčko bez boľavej zadnice zaistí praktický autosedák Nania DREAM MINNIE MOUSE LX 2020 s anatomickým tvarovaním, hrubým polstrovaním a vyvýšenými vystuženými opierkami rúk. Jeho snímateľný a prateľný poťah zdobí potlač roztomilej myšky Minnie, pre ktorý si ho deti veľmi obľúbia.

Nania DREAM BARBIE 2020
27,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné sedenie bez boľavé zadočka zaistí praktická autosedačka Nania DREAM BARBIE 2020 s anatomickým tvarovaním, hrubým polstrovaním a vyvýšenými polstrovanými opierkami rúk. Jeho odnímateľný a prateľný poťah zdobí pôvabný motív v štýle Barbie, pre ktorý si ho deti veľmi obľúbia.

Nania COSMO IRON MAN LX 2020
27,40 €

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné posedeníčko bez boľavé zadnice zaistí praktický autosedák Nania DREAM IRON MAN LX 2020 s anatomickým tvarovaním, hrubým polstrovaním a vyvýšenými vystuženými opierkami rúk. Jeho snímateľný a prateľný poťah zdobí potlač marvelovského hrdinu Iron Mana, pre ktorý si ho deti veľmi obľúbia.

Nania Dream LX Bonjour

Nania Dream LX Bonjour

Hodnotenie: 5
25,58 € 23,70 €

Pohodlný sedák Bonjourzosilnené polstrovanie a pohodlné ručné opierky. Zaisťuje tak komfort dieťaťa aj na dlhších cestách. Do auta sa sedák upevňuje pomocou trojbodového pásu automobilu, ktorý zároveň slúži aj k pripútaniu dieťaťa.

Nania COSMO CAPTAIN AMERICA LX 2020
27,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné posedeníčko bez boľavého zadku zaistí praktický autosedák Nania DREAM CAPTAIN AMERICA LX 2020 s anatomickým tvarovaním, hrubým polstrovaním a vyvýšenými vystuženými opierkami rúk. Jeho snímateľný a prateľný poťah zdobí potlač štítu Kapitána Ameriky, pre ktorý si ho deti veľmi obľúbia.

Nania DREAM EASYFIX PRINCESS LUXE 2020
54,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné sedenie bez boľavej zadnice zaistí praktická autosedačka Nania DREAM EASYFIX PRINCESS LUXE 2020 s ISOFIX upevnením, anatomickým tvarovaním, silným polstrovaním a vyvýšenými polstrovanými opierkami rúk. Jej snímateľný a prateľný poťah má potlač Disney princezien Ariel, Lociky, Tiany a Mulan, preto sa bude deťom určite páčiť.

Nania DREAM EasyFix BARBIE 2020
54,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné sedenie bez boľavej zadnice zaistí praktická autosedačka DREAM EASYFIX BARBIE 2020 s ISOFIX upevnením, anatomickým tvarovaním, silným polstrovaním a vyvýšenými polstrovanými opierkami rúk. Jej snímateľný a prateľný poťah má potlač inšpirovaný Barbie.

Nania DREAM EASYFIX CAPTAIN AMERICA LX 2020
54,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné sedenie bez boľavej zadnice zaistí praktická autosedačka Nania DREAM EASYFIX CAPTAIN AMERICA LX 2020 s ISOFIX upevnením, anatomickým tvarovaním, silným polstrovaním a vyvýšenými polstrovanými opierkami rúk. Jej snímateľný a prateľný poťah zdobí štít slávneho kapitána Ameriky, ktorý sa bude deťom veľmi páčiť.

Nania DREAM EASYFIX CARS LUXE 2020
56,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský sedák DREAM EasyFix od značky Nania sa jednoducho inštaluje pomocou Isofix systému. Silné čalúnenie s motívom rozprávky Cars a príjemné ručné opierky prispejú k pohodliu aj počas dlhších ciest.

Nania DREAM EASYFIX SPIDERMAN BLACK 2020
54,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné posedenie bez boľavého zadočka zaistí praktická autosedačka Nania DREAM EASYFIX SPIDERMAN BLACK 2020 s ISOFIX upevnením, anatomickým tvarovaním, hrubým polstrovaním a vyvýšenými polstrovanými opierkami rúk. Jeho odnímateľný a prateľný poťah má potlač odvážneho Spidermana, pre ktorý sa bude deťom páčiť.

Nania DREAM EASYFIX TOYS STORY 2020
54,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné posedenie bez boľavého zadočka zaistí praktická autosedačka Nania DREAM EASYFIX TOYS STORY 2020 s ISOFIX upevnením, anatomickým tvarovaním, hrubým polstrovaním a vyvýšenými polstrovanými opierkami rúk. Jeho odnímateľný a prateľný poťah má potlač hrdinov rozprávky Príbeh hračiek, pre ktorý sa bude deťom páčiť.

Nania DREAM MICKEY MOUSE LX 2020
27,40 €

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné posedeníčko bez boľavej zadnice zaistí praktický autosedák Nania DREAM MICKEY MOUSE LX 2020 s anatomickým tvarovaním, hrubým polstrovaním a vyvýšenými vystuženými opierkami rúk. Jeho snímateľný a prateľný poťah zdobí potlač veselého Mickey Mousa, pre ktorý si ho deti veľmi obľúbia.

Nania TOPO CARS 2020
21,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečie pri jazde a komfortné sedenie je základ pre cestovanie autom – moderná autosedačka určená deťom vo váhovej skupine 15 až 36 kg Nania TOPO CARS 2020 má silné polstrovanie a masívnu konštrukciu pre úplné pohodlie a bezpečnosť. Pripevňuje sa 3-bodovým pásom a pýši sa potlačou v podobe auta Bleska McQueena z rozprávky Autá.

Nania TOPO EASYFIX MICKEY STAR STRIPES 2020
39,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlný podsedák TOPO EASYFIX MICKEY STAR STRIPES od francúzskej značky Nania má zosilnené polstrovanie, ktoré zaručia pohodlie vašim deťom aj počas dlhších ciest. Motív obľúbeného myšiaka Mickeyho si iste nájde obľubu u vašich detí. Sedák sa pripútava pomocou Isofixu a dieťa následne pripútate trojbodovým bezpečnostným pásom automobilu.

Nania DREAM EASYFIX IRON MAN LX 2020
54,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné sedenie bez boľavej zadnice zaistí praktická autosedačka Nania DREAM EasyFix IRON MAN LX 2020 s ISOFIX upevnením, anatomickým tvarovaním, silným polstrovaním a vyvýšenými polstrovanými opierkami rúk. Jej snímateľný a prateľný poťah má potlač s Iron Manom, ktorý sa bude deťom veľmi páčiť.

Nania DREAM EASYFIX MICKEY MOUSE LUXE 2020
54,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnú jazdu autom a pohodlné posedenie bez boľavého zadočka zaistí praktická autosedačka Nania DREAM EASYFIX MICKEY MOUSE LUXE 2020 s ISOFIX upevnením, anatomickým tvarovaním, hrubým polstrovaním a vyvýšenými polstrovanými opierkami rúk. Jeho odnímateľný a prateľný poťah má potlač veselého myšiaka Mickeyho, pre ktorý sa bude deťom páčiť.

Nania DREAM HULK LX 2020
27,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečnou jízdu autem a pohodlné posezeníčko bez bolavé zadnice zajistí praktický autosedák Nania DREAM HULK LX 2020 s anatomickým tvarováním, silným polstrováním a vyvýšenými polstrovanými opěrkami rukou. Jeho snímatelný a pratelný potah zdobí parádní marvelovský motiv Hulka, pro který si ho děti velmi oblíbí.

Nania TOPO EASYFIX TOYS STORY 2020
39,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezpečie pri jazde a komfortné sedenie je základ pre cestovanie autom – moderný autosedák určený deťom vo váhovej skupine 22 až 36 kg Nania TOPO EASYFIX TOYS STORY 2020 má silné polstrovanie a masívnu konštrukciu pre úplné pohodlie a bezpečnosť. Pripevňuje sa systémom ISOFIX a pýši sa veselou potlačou Buzza Rakeťák.

Nania TOPO MICKEY STAR STRIPES 2020
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlný podsedák TOPO MICKEY STAR STRIPES od francúzskej značky Nania má zosilnené polstrovanie, ktoré zaručí pohodlie vašim deťom aj počas dlhších ciest. Motív obľúbeného myšiaka Mickeyho si iste nájde obľubu u vašich detí. Podsedák sa pripútava pomocou trojbodového pásu automobilu, ktorý zároveň slúži na pripútanie dieťaťa.

Nania TOPO TOYS STORY 2020
21,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pohodlný sedák TOPO TOYS STORY od francúzskej značky Nania má zosilnené polstrovanie, ktoré zaručí pohodlie vašim deťom aj počas dlhších ciest. Motív obľúbeného Buzza rakeťáka z rozprávky Toy Story si iste nájde zaľúbenie u vašich detí. Sedák sa púta pomocou trojbodového pásu automobilu, ktorý zároveň slúži na pripútanie dieťaťa.

Osann LUX Isofix Universe Grey
45,90 €

Detský podsedák do auta LUX Isofix Universe Grey od značky Osann zaistí bezpečie vášho dieťaťa počas jazdy autom. Môžete ho pripevniť pomocou isofixu alebo aj bez neho. Anatomicky tvarovaná sedacia časť zaistí vášmu dieťaťu dostatočný komfort.

Hauck Booster Fix podsedák isofix 2020
41,90 €

Podsedák je mäkko vypolstrovaný a ergonomicky tvarovaný. Súčasťou je kvalitný priedušný poťah, ktorý je snímateľný a prateľný. Je možné ho upevniť pomocou Isofixu či trojbodovým pásom. Hauck Booster Fix podsedák isofix 2020 je vhodný pre deti od 15 do 36 kg.

Nania Dream LX Denim

Nania Dream LX Denim

Hodnotenie: 4,7
29,52 € 23,70 €

Pohodlný sedák Dream LX Denimzosilnené polstrovanie a pohodlné ručné opierky. Zaisťuje tak komfort dieťaťa aj na dlhších cestách. Do auta sa sedák upevňuje pomocou trojbodového pásu automobilu, ktorý zároveň slúži aj k pripútaniu dieťaťa.

Nania Topo CF Star Wars, Darth Vader
17,88 € 16,30 €

Nania Topo CF Star Wars, Darth Vader je pohodlný, anatomicky tvarovaný sedák určený pre väčšie deti. Má príjemne zvýšené ručné opierky, pre ešte väčšie pohodlie.

Chicco sedák Quasar Basic Plus 2014
23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Anatomicky tvarovaný sedák so špeciálnym vodičom pásu zaručuje bezpečné pripútanie dieťaťa. Poťah možno odňať a čistiť.

Nania Topo CF

Nania Topo CF

Hodnotenie: 4,1
20 €

Pohodlný anatomicky tvarovaný sedák DISNEY Topo CF určený pre väčšie deti má príjemne zvýšenej ručné opierky, tým je zaistené ešte väčšie pohodlie detí. Výhodou je snímateľný poťah, ktorý možno prať v práčke.

Play Autosedačka Safe Three 15-36 kg - Red Leather-32%
26 € 17,49 €

Výpredaj

PLAY – Autosedačka Safe Three 15–36 kg – Red Leather. Podsedák určený pre skupinu II a III (určená pre váhovú kategóriu 15–36 kg). Komfort a bezpečnosť pre staršie deti pri cestovaní.

Lorelli Autosedačka TEDDY 15-36 kg
16 €

Podsedák do auta od bulharskej značky Lorelli Teddy určený deťom od 3 do 12 rokov (15–36kg) ponúka komfort a bezpečnosť pri cestovaní.

Nania Topo CF Access

Nania Topo CF Access

Hodnotenie: 4,6
14,97 € 13,50 €

Nania Topo CF Access podsedák, ktorý umožní obvzlášť starším deťom pohodlne cestovať. Má príjemne zvýšené ručné opierky, pre ešte väčšie pohodlie. Upevnenie pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu, inštalácia po smere jazdy.

More LITO FIX 23 isofix

More LITO FIX 23 isofix

Hodnotenie: 4,1
70,90 €

Podsedák LITO fix je novinkou medzi podsedákmi v skupine 2/3 s opierkou chrbta (pre deti s váhou od 15 do 36 kg). Podsedák je vybavený kotviacimi bodmi Isofix, ktoré pomáhajú udržať sedačku na mieste aj v prípade nárazu.

Nania Topo SP Paw

Nania Topo SP Paw

Hodnotenie: 4,3
20 € 15,70 €

Anatomicky tvarovaný, pohodlný podsedák so silným polstrovaním zaručuje všetok komfort pri cestovaní pre deti od 15 do 36 kíl. Podsedák má snímateľný prací poťah.

BOMIMI SALUS podsedák na prepravu detí
25,90 €

Bomimi SALUS je veľký podsedák na prepravu detí od 22 do 36kg. Podsedák umožní dieťaťu používať správne bezpečnostné auto pásy. Je mäkko čalúnený s pohodlnými opierkami rúk, takže je pohodlný aj pre dlhšie cesty.

G-mini Usus

G-mini Usus

Hodnotenie: 4,6
16,80 €

G-mini podsekák Usus je mäkko polstrovaný s pohodlnými opierkami na ruky. Vďaka svojmu prevedeniu umožňuje podsedák dieťaťu používať správne bezpečnostné pásy automobilu. Homologovaný podľa štandardu ECE R44 / 04 pre prevoz detí s váhou od 15 kg do 36 kg.

Nania Topo CF Skyline

Nania Topo CF Skyline

Hodnotenie: 4,7
15,81 € 14,70 €

Nania Topo CF Skyline podsedák pre deti 15–36 kg je anatomicky tvarovaný, s príjemnými ručnými opierkami. Zaručuje pohodlné sedenie aj počas dlhého cestovania.

More BASE FIX 2/3 isofix 2018
54,90 €

More BASE FIX je praktický podsedák pro děti od 3 do 12 let s konektory Isoclick Fix, díky kterým lze podsedák instalovat jedním kliknutím. Sedák má extra polstrování pro maximální slupeň pohodlí a regulátor výšky bezpečnostního pásu.

Nania Topo CF Frozen

Nania Topo CF Frozen

Hodnotenie: 4,8
15,90 €

Nania Topo CF Frozen je pohodlný, anatomicky tvarovaný sedák určený pre väčšie deti. Má príjemne zvýšené ručné opierky, pre ešte väčšie pohodlie.

Nania Topo CF Minnie Mouse

Nania Topo CF Minnie Mouse

Hodnotenie: 4,8
18,65 € 16,30 €

Nania Topo CF v modernom dizajne Minnie Mouse je určený pre deti 15–36kg (kategória II + III). Sedák je anatomicky tvarovaný s príjemnými ručnými opierkami a pohodlný pri dlhých cestách.

Nania Dream LX Cars

Nania Dream LX Cars

Hodnotenie: 4,7
26,97 € 21,70 €

Pohodlný sedák Dream LX Carszosilnené polstrovanie a pohodlné ručné opierky. Zaisťuje tak komfort dieťaťa aj na dlhších cestách. Do auta sa sedák upevňuje pomocou trojbodového pásu automobilu, ktorý zároveň slúži aj k pripútaniu dieťaťa.

BOMIMI SOFI, podsedák na prepravu detí
17,90 €

Bomimi SOFI je podsedák na prepravu detí od 15 do 36kg. Podsedák umožní dieťaťu používať správne bezpečnostné auto pásy. Je mäkko čalúnený s pohodlnými opierkami rúk, takže je pohodlný aj pre dlhšie cesty.