Kombinované kočíky

S kombinovaným kočíkom ušetríte peniaze aj priestor, navyše bude všetko pekne zladené. Dvojkombinácia ponúka hlbokú aj športovú korbu, a trojkombinácia ešte autosedačku naviac. Pri výbere sa zamerajte na počet a prevedenie kolies, nosnosť a materiál konštrukcie aj doplnky ku kočíku.

Zobraziť viac

Kočík dvojkombinácia 2v1

Kočík dvojkombinácia možno využívať ako hlboký kočík alebo športový kočík. Vhodný je pre deti od narodenia do cca 3 rokov veku.

  + slúži ako hlboký aj športový kočík - absencia autosedačky
  + totožný dizajn korbičiek
  + nie je nutné kupovať dva rôzne kočíky

Kočík trojkombinácia 3v1

Kočík trojkombinácia s autosedačkou má 3 možnosti využitia - ako hlboký kočík, ako športový kočík a ako autosedačka. Kočík v trojkombinácii využijete u novorodených detí až do ich troch rokov.

  + slúži ako hlboký, športový kočík aj ako autosedačka - vyššia cena
  + šetrí priestor
  + jednotný dizajn
TIP!

Hlboký kočík už máte a hľadáte kočík, v ktorom si dieťa pohodlne sadne? Vyberte si z ponuky športových kočíkov alebo kočíkov golfky.

Výber kombinovaného kočíka

Pri výbere kombinovaného kočíka rozhoduje počet a typ kolies, materiál konštrukcie a ďalšie funkcie.

Kolesá kočíka

Počet kolies pri kombinovaných kočíkoch ovplyvňuje ich jazdné vlastnosti. Typ a materiál koliesok vyberajte podľa terénu, v ktorom sa budete s kočíkom pohybovať.

 • Kočík trojkolka má dve zadné kolieska a jedno predné. Vyniká dobrým profilom v teréne a ľahšou ovládateľnosťou.
 • Kočík štvorkolka má na prednej aj zadnej náprave dve kolesá. Je stabilnejší, ale náročnejší na manipuláciu.

→ Do mesta sú ideálne malé plastové alebo gumové kolieska, ktoré sa dobre prispôsobia asfaltu, sú tvrdé a rýchle. Do prírody využijete veľké gumové alebo nafukovacie kolieska, ktoré zvládnu jazdu na nerovnom povrchu a dobre absorbujú vibrácie.

Materiál konštrukcie

Konštrukcia kočíkov sa líši podľa predpokladaného využitia kočíka a obstarávacie ceny:

 • Kočíky s plastovou konštrukciou - lacné, ale najmenej odolné kočíky, ktoré zle odolávajú častej záťaži.
 • Kombinované kočíky s kovovou konštrukciou - pomerne odolné kočíky do mesta aj do terénu, ich nevýhodou je vysoká hmotnosť.
 • Kočíky s hliníkovou konštrukciou - najrozšírenejšie kočíky s odolnou a zároveň ľahkou, hliníkovou konštrukciou. Ideálne do mesta aj do terénu. Vyššia cena.

Hmotnosť a max. nosnosť kombinovaného kočíka

Hmotnosť kombinovaných kočíkov sa pohybuje medzi 7 - 25 kilogramami. Na hmotnosť má vplyv použitý materiál na výrobu kočíka a množstvo príslušenstva.

→ Pri výbere kočíka berte ohľad aj na max. nosnosť. Kombinované kočíky majú zvyčajne max. nosnosť 13 - 50 kg (u kočíkov pre dvojčatá).


Aké doplnky a funkcie by v kočíkoch 2v1 a 3v1 nemali chýbať?

 • Päťbodový upínací pás - nevyhnutný pre bezpečnú jazdu v kočíku a aute
 • Snímateľný prateľný poťah - veľmi uľahčí údržbu kočíka
 • Ručná brzda - vďaka nej je možné kočík rýchlo zastaviť
 • Nákupný kôš - praktický priestor pre veci
 • Možnosť sedenia proti smeru jazdy - korbu je možné nastaviť do pozície v protismere jazdy
 • Možnosť zloženia - praktická funkcia, ktorá šetrí priestor a umožňuje hladký prevoz kočíka

TIP!

Korbičky na kočíky môžete zakúpiť aj zvlášť, rovnako ako ďalšie príslušenstvo ku kočíkom.

-18%
KinderKraft GRANDE Gray 2019
610x

KinderKraft GRANDE 2019

126,80 €
103,80 €
Doprava zadarmo
Akcia

Luxusný kočík GRANDE od značky Kinderkraft je nielen praktický, ale aj dokonalý módny doplnok. Buďte aj vy trendy s novým kočíkom s rukoväťou z ekologickej kože.

Tovar od predajcu MALL
KinderKraft LITE UP pink 2019
138x

KinderKraft LITE UP

95,70 €
Doprava zadarmo

Ďalšia ponuka za 73 €

Kinderkraft LITE UP – praktický, kvalitne vyrobený kočík pre deti od 6 mesiacov do 5 rokov veku. Nosnost kočíka je15 kg S týmto naozaj ľahkým kočíkom sa dá veľmi ľahko manipulovať a je ideálny spoločník na cesty.

Tovar od predajcu MALL
-17%
KinderKraft Sport Indy Denim 2019
128x

KinderKraft Sport Indy

125 €
103,30 €
Doprava zadarmo

Kinderkraft kočík Sport Indy je perfektnou voľbou ako do mesta, tak do ľahkého terénu, vďaka kolesám z peny EVA, ktoré tlmia otrasy. Je skvele skladný a ľahký vhodný pre deti od narodenia do 15 kg.

Tovar od predajcu MALL
-27%
KinderKraft kočík CRUISER grey 2020
273x

KinderKraft Kinderkraft kočík CRUISER

129 €
94 €
Doprava zadarmo
Akcia

Kinderkraft kočík CRUISER. Kočík s plynulou funkciou nastavenia z polohy ležania do polohy na sedenie je perfektným riešením pre dieťa a rodiča.

Tovar od predajcu MALL
Hauck Runner 2 black 2021
5x

Hauck Runner 2 black 2021

209,90 €
203,90 €
Doprava zadarmo

Terénny kočík Runner 2 značky Hauck je skvelý spoločník nielen na nákupy, ale aj výlety. Mimoriadne veľké vzduchové kolesá zaistia pohodlie pre vaše dieťa behom v meste aj v prírode. XL sedačka s možnosťou polohy v ľahu zaistí pokojný spánok počas vychádzky.

Tovar od predajcu MALL
LECLERC Influencer Army 2021 Green

LECLERC Influencer Army

439 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Športový kočík Influencer značky LECLERC má unikátny skladací mechanizmus, ktorý uľahčí skladanie aj rozkladanie všetkým rodičom. Postačí vám k tomu iba jedno stlačenie a kočík sa zloží doslova sám. Polohovanie sedadla ocenia hlavne deti, pretože si v polohe v ľahu budú môcť počas prechádzky odpočinúť.

Tovar od predajcu MALL
KinderKraft ALL ROAD Imperial blue 2020
42x

KinderKraft ALL ROAD

199 €
Doprava zadarmo

Detský kočík ALL ROAD značky Kinderkraft je určený pre deti od narodenia do 15 kg. Sedadlo môžete polohovať do úplného ľahu a vaše dieťa si tak môže počas prechádzky odpočinúť. Rodičia určite ocenia ľahké zloženie pomocou jednej ruky a automatický zámok proti samovoľnému zloženiu kočíka.

Tovar od predajcu MALL
Joolz HUB+ Podvozek a sedátko l Magnificent 2021 green

Joolz HUB+ Podvozek a sedátko l Magnificent 2021 green

769 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Mestský kočík HUB+ značky JOOLZ je kompaktný, štýlový a veľmi pohodlný kočík ideálny na nákupy a prechádzky v rušných uliciach. Úzka konštrukcia sa ľahko ovláda. Väčšie zadné kolesá s pokročilým odpružením sa postarajú o maximálny komfort počas prechádzok pre vaše deti.

Tovar od predajcu MALL
KinderKraft pushchair VESTO grey
3x

KinderKraft VESTO

189 €
174,50 €
Doprava zadarmo
Akcia

Vychádzkový kočík Vesto značky Kinderkraft je skvelou voľbou na prechádzky nielen po meste, ale aj mimo neho. Je vhodný už od narodenia vďaka sklopeniu sedadla naplocho. Sedadlo je možné umiestniť proti aj v smere jazdy, takže bude vyhovovať všetkým rodičom aj deťom.

Tovar od predajcu MALL
VALCO Športový kočík Snap Duo Tailor Made Grey Marle
3x

VALCO Športový kočík Snap Duo Tailor Made

409 €
357,50 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Športový kočík Valco Snap Duo Tailor Made Grey Marle je extra ľahký kočík pre dvojčatá. Štýlový kočík v denimovej úprave sa jednoducho skladá a má polohovateľné každé sedadlo zvlášť, vďaka tomu zaistíte maximálne pohodlie oboch dietok.

Tovar od predajcu MALL
-34%
KinderKraft PRIME 2020 with accessoriess 2in1 deep navy + mommy bag 2020
2x

KinderKraft PRIME 2020 with accessoriess 2in1 deep navy + mommy bag 2020

429 €
279,70 €
Doprava zadarmo

Ďalšia ponuka za 219 €

Akcia

2v1 kočík značky Kinderkraft je vyrobený z odolnej hliníkovej konštrukcie s nosnosťou 22 kg. Kočík je vybavený veľkými zadnými kolesami s centrálnou brzdou a odpružením. O pokojnú jazdu sa tak postará možnosť hladkej regulácie operadla z pozície sediacej až po ležiacu.

Tovar od predajcu MALL
ZOPA Športový kočík Move 2021 Night Black/Black
16x

ZOPA Športový kočík Move

229,17 €
Doprava zadarmo
Posledný kus za túto cenu!

Kočík Zopa Move bol navrhnutý tak, aby bol schopný vyhovieť všetkým požiadavkám rodičov i detí. Otočné športové sedenie dáva deťom na výber, či chcú objavovať svet alebo byť v kontakte s rodičmi. O pohodlný odpočinok sa postará polohovateľná chrbtová opierka, ktorú možno dať do úplného ľahu, a polohovateľná opierka na nohy. Kľud počas odpočinku a tiež ochranu pred nepriaznivým počasím poskytne predĺžiteľná strieška s možnosťou vetrania.

Tovar od predajcu MALL

Kombinované kočíky

Kombinované kočíky sú cenené pre svoju praktickosť, široké spektrum využitia a navyše sú cenovo výhodné. Kombinované kočíky slúžia ako hlboké aj športové kočíky v jednom.

Kombinovaný kočík do terénu

 • Kočík do terénu je vybavený veľkými gumovými alebo nafukovacími kolesami a mäkkým odpružením, aby spoľahlivo obstál aj na nerovnom povrchu. Využijete ho, ak jazdíte často po lesných a nerovných cestách. Dbajte tiež na pevnú konštrukciu z ocele, ktorá vydrží náročný terén. Nevýhodou týchto terénnych kombinovaných kočíkov je vysoká hmotnosť.

Hlboký alebo športový kočík?

 • Hlboký kočík je vhodný pre novorodencov až do veku siedmich mesiacov. Od cca 7 mesiacov možno využívať športové korbičky. Ideálne sú preto kombinované kočíky 2v1 alebo 3v1, ktoré môžete používať od narodenia až do 3 rokov veku dieťaťa. Na konštrukcii jednoducho vymeníte hlbokú korbu za športovú sedačku.