Kočíky pre dvojčatá a viac

Kočíky pre dvojičky vyberajte podľa nosnosti a postavenia korbičiek. Najobľúbenejšie sú trojkombinácie, ktoré ponúkajú hlboký aj športový kočík a autosedačku. Nezabudnite, že kočík sa musí dobre ovládať a hodiť sa bude aj ručná brzda, ktorá ho spoľahlivo zastaví z prudkého kopca.

Zobraziť viac

Kočíky pre dvojičky klasické alebo dvojkombinácia

Kočíky pre dvojičky v podaní klasických kočíkov alebo dvojkombinácie. Vhodné pre tých, ktorí nepotrebujú autosedačky.

  + v dvojkombinácií možno zostaviť hlboký kočík aj športiak - autosedačky je nutné zakúpiť zvlášť
  + nižšia cena kočíka

Kočíky pre dvojičky trojkombinácia

Kočíky pre dvojičky trojkombinácia majú hneď 3 funkcie naraz.

  + slúžia ako hlboký aj športový kočík alebo autosedačka - vyššia cena
  + jednotný dizajn, praktické prevedenie
Info:

Pokiaľ si zaobstaráte kočík pre dvojčatá dvojkombináciu a plánujete s deťmi jazdiť autom, vyberte si z ponuky detských autosedačiek.


Typy kočíkov pre dvojčatá

 • Súrodenecký kočík s korbou za sebou - výhodou sú praktické rozmery kočíkov s dobrým profilom. Nevýhodou je obmedzený priestor v zadnej korbe kočíku.
 • Kočík pre dvojičky s korbou vedľa seba - najobľúbenejší a najrozšírenejší druh kočíka pre dvojčatá či trojčatá, poskytujú všetkým deťom dostatok pohodlia a priestoru. Nevýhodou je väčšia šírka kočíka.
 • Súrodenecký kočík s korbou pod sebou - menej rozšírené kočíky, keď jedna korba je bližšie pri zemi. Výhodou je dobrá prejazdnosť a dostatočný priestor v kočíku, nevýhodou nepraktické umiestnenie spodnej korby.

→ Niektoré kočíky sú vhodné aj pre 2 - 3 deti rôzneho veku.

Súrodenecké kočíky a vybavenie, bez ktorého sa nezaobídete

 • Materiál konštrukcie kočíka - ovplyvňuje výslednú hmotnosť a odolnosť kočíka. Kovové kočíky sú lacnejšie, ale vyššej hmotnosti. Hliníkové kočíky sú pevné s nízkou hmotnosťou.
 • Kolesá - najčastejšie štyri plastové, nafukovacie alebo gumové kolesá. Plastové sú vhodné do mesta a na tvrdé povrchy, do terénu sú ideálne nafukovacie alebo gumové kolesá.
 • Druh odpruženia - tvrdé (do mesta) alebo mäkké (do prírody), zvyčajne je možné nastaviť podľa potreby.
 • Typ brzdy - kolieskové brzdy sú samozrejmosťou, k rýchlemu zastaveniu kočíka slúži ručná brzda.
 • Päťbodový pás - moderný bezpečnostný prvok, ktorý chráni dieťa pred vypadnutím z kočíka.
 • Snímateľný prací poťah - veľmi uľahčuje údržbu kočíka.
 • Možnosť zloženia – má väčšina kočíkov, nevyhnutnosť pre prepravu autom.
TIP!

Ku kočíkom pre dvojčatá a viac môžete zaobstarať tiež najrôznejšie príslušenstvo pre kočíky, v podobe plášteniek, rukávnikov a ďalších potrieb.

Fuxtec Skládací vozík CT-850-R

Fuxtec Skládací vozík CT-850-R

326,54 €

Skladací ručný vozík so strieškou FX-CT-850 (ROT), dvojité brzdy, zadné madlo pre spätný ťah i tlačenie. Zadné predĺženie aj vrecko pre termo tašku. Kompletne odpružené gumené pneumatiky. Teleskopická vodiaca tyč. Príprava na bezpečnostné pásy pre prevoz detí.

Partner: Fuxtec
Fuxtec Skladací vozík CT-700-R

Fuxtec Skladací vozík CT-700-R

196,04 €
188,08 €
Posledný kus za túto cenu!

Skladací ručný vozík so strieškou FX-CT700R (ROT), dvojité brzdy, zadné madlo pre spätný ťah i tlačenie. Zadné predĺženie aj vrecko pre termo tašku. Kompletne odpružené gumené pneumatiky. Teleskopická vodiaca tyč. Príprava na bezpečnostné pásy pre prevoz detí.

Partner: Fuxtec
Baby Jogger CITY MINI GT 2 DOUBLE - SLATE 2021

Baby Jogger CITY MINI GT 2 DOUBLE - SLATE 2021

922,80 €
Posledný kus za túto cenu!

Športový kočík CITY MINI GT 2 DOUBLE od značky Baby Jogger je určený pre dvojčatá s celkovou nosnosťou 50,5 kg. S kolesami z kaučuku a odpružením 4×4 vás bude sprevádzať na akýkoľvek výlet alebo prechádzku. Odpružené kolesá so systémom „Forever-Air“ zaistia hladkú jazdu na akomkoľvek teréne.

Tovar od predajcu MALL
Thule URBAN GLIDE 2 2021 BLACK ON BLACK DOUBLE
1x

Thule URBAN GLIDE 2 2021 BLACK ON BLACK DOUBLE

1 170,90 €
1 009 €

Detský súrodenecký kočík URBAN GLIDE 2 značky Thule je praktická trojkolka vhodná do každého terénu. Kočík v elegantnom dizajne s odľahčenou konštrukciou oceníte nielen na prechádzkach v meste, ale aj na obľúbenom chodníku.

Tovar od predajcu MALL
-15%
Vidaxl Kočík pre dvojičky červený oceľový

Vidaxl Kočík pre dvojičky červený oceľový

281 €
238 €
Doprava zadarmo
Výpredaj

Tento kočík pre dvojičky uľahčuje rodičovstvo a je ideálny pre vonkajšie dobrodružstvá, ako sú prechádzky v parku, nakupovanie s rodinou alebo cestovanie do zahraničia. Opierku chrbta tohto kočíka pre dvojičky možno nastaviť do 4 polôh, takže vaše dieťa si vždy nájde tú najpohodlnejšiu polohu. Nasta

Partner: Shumee
NUNA DEMI Grow 2020 caviar
2x

NUNA DEMI Grow

689,37 €
616,30 €
Posledný kus za túto cenu!

DEMI Grow je nový prémiový kočík, ktorý naozaj nadchne aj tých najnáročnejších rodičov. Luxusný kočík s možnosťou premeny na súrodenecký, alebo na kočík pre dvojčatá. Jedná sa o veľmi elegantné riešenie pre tých, ktorí chcú byť pripravení na druhú ratolesť a zároveň nechcú riešiť ďalší kočík, ani nechcú ustúpiť zo svojich požiadaviek na štýl a dizajn..

Tovar od predajcu MALL
Hauck Atlantic Twin Melange Grey

Hauck Atlantic Twin Melange Grey

494,60 €
Posledný kus za túto cenu!

Multifunkčný kočík Atlantic Twin značky Hauck je skvelou voľbou pre dvojčatá alebo súrodencov. Kočík je určený pre dve deti od narodenia až do 3 rokov. Ľahká konštrukcia s kolieskami odolnými proti prepichnutiu vám spríjemní prechádzku s deťmi.

Tovar od predajcu MALL
Hauck Freerider SH12 black

Hauck Freerider SH12 black

279,90 €
264,20 €
Posledný kus za túto cenu!

Súrodenecký kočík Freerider SH12 značky Hauck môžete využívať ako pre súrodenca, tak aj pre jedno dieťa. Vďaka jednoduchému odobratiu druhého sedadla si môžete kočík prispôsobiť vašim aktuálnym potrebám. Kočík ponúka pohodlie pre deti i rodičov – nastaviteľné sedadlo pre odpočinok detí aj nastaviteľná výška rukoväte pre rodičov.

Tovar od predajcu MALL
ABC Design Cirkle Twin woven graphite 2022

ABC Design Cirkle Twin woven graphite 2022

318,80 €
307,90 €

Cirkle Twin značky ABC Design je kočík vhodný nielen pre dvojičky, ale aj rôzne staré súrodenca, ktorí sa vozia ešte v kočíku. Kočík s odpruženými kolesami sa postará o príjemnú a pohodlnú jazdu počas prechádzky. Každé sedadlo je možné nastaviť zvlášť podľa potreby vašich detí.

Tovar od predajcu MALL
-15%
ABC Design Zoom 2021 sivá

ABC Design Zoom 2021

614,90 €
522,20 €
Posledný kus za túto cenu!

Kočík Zoom 2021 s flexibilnou kombinovanou nadstavbou podľa veku detí. Kočík značky ABC design je vybavený parkovacou brzdou, odpruženými kolesami a výškovo nastaviteľnou rukoväťou. Pomocou niekoľkých pohybov kočík ľahko zložíte do kompaktných rozmerov.

Tovar od predajcu MALL
-39%
Fuxtec Skladací vozík CT-500-R

Fuxtec Skladací vozík CT-500-R

271,54 €
165 €
Posledný kus za túto cenu!

Skladací Bollerwagen CT-500-R so strieškou, zadným vreckom a prídavnou taškou na prenášanie. Unesie náklad až do hmotnosti 75 kg. Zložíte na hĺbku 20 cm. Chrómované ráfiky. Teleskopická vodiaca tyč.

Partner: Fuxtec

Kočíky pre dvojčatá a viac

Kočíky pre dvojičky môžete vyberať ako klasické, športové, dvojkombinácie alebo trojkombinácie, ktoré sú najobľúbenejšie. V kočíkoch pre viac detí rozhoduje nosnosť a postavenie korbičiek či sedačiek.

Kočíky pre dvojičky 3v1

 • Kočík možno jednoducho využiť ako hlboký kočík, športový kočík alebo autosedačku pre dvojčatá. Trojkombinácia sprevádza deti od narodenia, až do cca 3 - 4 rokov okrem autosedačky (vajíčka, ktoré sa hodia do cca 6 mesiacov veku).

Kočík pre trojičky

 • Kočíky pre 3 deti majú korbičky umiestnené za sebou, vedľa seba alebo proti sebe. Je nutné počítať s priestorovou náročnosťou aj veľkou hmotnosťou kočíka.

Športový kočík pre dvojčatá

 • V prípade, že nehľadáte dvojkombináciu či trojkombináciu a s kočíkom plánujete tiež vyrážať na výlety, odporúčame športové kočíky, ktoré sa ľahko ovládajú. Sú ľahšie ako klasické kočíky a tiež ich jednoducho zložíte.

→ Vyberajte kočíky pre dvojčatá a viac detí od výrobcov Baby Jogger, Hauck, 4Baby a ďalších.