Prebaľovacie tašky

Do prebaľovacej tašky či batohu by sa mali vojsť náhradné plienky, vlhčené obrúsky, púder alebo krém a detská fľaštička. Do väčších tašiek zabalíte dieťaťu tiež malú desiatu, prebaľovaciu podložku a má aj vrecko či sáčok na špinavé plienky. Je vhodné, aby bola taška z pevného materiálu, ktorý sa ľahko udržuje a nepremokne.

Zobraziť viac

Prebaľovacia taška ku kočíku

 • Prebaľovacia taška ku kočíku je navrhnutá tak, aby išla pripevniť na madlá športových kočíkov alebo kočíkov s hlbokou korbou. Vyzerá ako kabelka, má ramenný popruh. Vnútorný priestor má organizovaný podľa potrieb bábätka a mamičky. Nájdete vrecká pre odloženie jednorazových plienok, vrecko na fľaštičku, vrecko na ošetrujúci krém i veľký priestor pre náhradné oblečenie.

Prebaľovací batoh

 • Prebaľovací batoh ku kočíku môžete nosiť na chrbte a zároveň má úchyty pre pripevnenie na madlo kočíka. Prebaľovací batoh má niekoľko oddelených vnútorných i vonkajších vreciek. Vrecká sú navrhnuté tak, aby ste tam uložili detské plienky, fľaštičku, detský krém aj osobné potreby. Niektoré modely sú doplnené termoobalom.
TIP!

V príslušenstve ku kočíkom nájdete aj praktické stupátka pre staršie deti.

Veľká prebaľovacia taška na celý deň

 • Veľká prebaľovacia taška pojme potreby na celý deň. Najväčšie tašky môžu mať šírku aj výšku okolo 50 cm. Pohodlne do nej poskladáte 8 plienok, 2 fľaštičky na mlieko, detskú termosku, príkrmy, náhradné oblečenie, prebaľovaciu podložku aj desiatu pre dospelých.

Vodoodolné prebaľovacie tašky

 • Prebaľovacia taška môže byť zhotovená ako vodoodolná. Oceníte ju v daždivých dňoch, pretože niektoré pláštenky na kočík tašku neprikryjú. Vodoodolné prebaľovacie tašky sú z neoprénu, kože alebo syntetickej kože.

Textilné prebaľovacie tašky

 • Textilné prebaľovacie tašky sú ľahké a ľahko ich zložíte. Môžu byť doplnené bočnou výstuhou. Tašky sú spravidla z polyesteru. Polyester je praktický a dobre sa čistí.

Praktické doplnky prebaľovacej tašky

 • prebaľovacia podložka
 • termoobal na fľašu s možnosťou uchytenia ku kočíku
 • uzatvárateľný sáčok na plienky či špinavé oblečenie
 • puzdro na cumlík
 • vodoodolná priehradka (možno použiť na doklady)
 • C krúžok pre jednoduché prichytenie hračiek
Babymoov Prebaľovacia taška Urban Bag SMOKEY
40x

Babymoov Prebaľovacia taška Urban Bag SMOKEY

46 €
42,40 €

Babymoov Prebaľovacia taška Urban Bag SMOKEY s termoobalom, prebaľovacou podložkou a dvoma praktickými puzdrami. Moderný a praktický vzhľad, Rozmery: 28 × 12,5 × 44 cm. Materiál: polyester.

Tovar od predajcu MALL
-20%
Badabulle Prebaľovacia taška MULTIPOCKET Black
83x

Badabulle Prebaľovacia taška MULTIPOCKET

42 €
33,30 €

Prebaľovacia taška Multipocket Badabulle je praktickým pomocníkom počas ciest s deťmi. Obsahuje praktické príslušenstvo a veľa vnútorných i vonkajších vreciek. Možno prichytiť na madlo kočíka.

Tovar od predajcu MALL
Badabulle prebaľovacia taška POCKETSTYLE Black CAMEL
38x

Badabulle prebaľovacia taška POCKETSTYLE Black CAMEL

38,90 €
37,20 €

Prebaľovacia taška od značky Badabulle s veľkou kapacitou pre uloženie všetkých nevyhnutnosťí. Tašku je možné nosiť cez rameno alebo v ruke. Súčasťou tašky je príslušenstvo obsahujúca prebaľovaciu podložku, termoobal, plastové puzdro a pásky pre upevnenie na kočík.

Tovar od predajcu MALL
Tinéo Prebaľovací batoh
9x

Tinéo Prebaľovací batoh

54,90 €
48,90 €

Prebaľovací batoh od značky Tineo má veľké množstvo vreciek, vďaka ktorým budete mať všetko zorganizované. Batoh je vybavený úchytmi pre bezpečné uchytenie na kočík.

Tovar od predajcu MALL
-18%
Childhome Mommy Bag Big Black Gold
25x

Childhome Mommy Bag

107 €
86,70 €

Jedinečná taška Mommy Bag belgickej značky Childhome je ako stvorená pre každú z mamičiek. Vďaka svojim úctyhodným rozmerom poslúži skvele ako taška do pôrodnice, taška na víkend alebo naozajpriestranná prebaľovacia taška. Taška má prakticky členený vnútorný priestor a jej súčasťou je aj prebaľovacia podložka a dlhý popruh pre nosenie cez rameno alebo zavesenie na kočík.

Tovar od predajcu MALL
Childhome Cestovná taška Family Bag Black
35x

Childhome Cestovná taška Family Bag

39,70 €

Priestranná cestovná taška značky Childhome využijete pri výletoch s celou rodinou. Taška Family Bag ponúka voľný prístup zhora bez uzatvárania a k tomu aj samostatné púzdro s uzatváraním na zips pre bezpečné uloženie drobností.

Tovar od predajcu MALL
-18%
Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Brown
6x

Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag

104,91 €
85,90 €

Predstavujeme vám prebaľovaciu tašku Mommy Bag od Childhome. Táto neuveriteľne priestranná prebaľovacia taška sa stane nepostrádateľným pomocníkom pri každodenných aktivitách s vaším bábätkom. Kapacita prebaľovacej tašky je 58 litrov a vďaka tomu do nej zvládnete zbaliť všetko potrebné. Súčasťou tašky je tiež farebne zladená prebaľovacia podložka.

Tovar od predajcu MALL
-16%
Lässig Green Label Rolltop Backpack anthracite
21x

Lässig Green Label Rolltop Backpack

109 €
91,40 €

Batoh Rolltop od značky Lässig je vyrobený z 38 kusov recyklovaných PET fliaš. Je vybavený magnetickým zapínaním, odnímateľnou priehradkou na detské jedlo a umývateľnou prebaľovacou podložkou.

Tovar od predajcu MALL
-19%
Childhome batoh Daddy Bag Black
5x

Childhome batoh Daddy Bag

85 €
68,20 €

Štýlový batoh pre otecka, ktorý využijete pri každodenných aktivitách s vaším bábätkom. Do batohu ľahko a prehľadne zbalíte všetko potrebné na prechádzky a výlety s bábätkom a vaše ruky zostanú voľné. Súčasťou batohu je farebne zladená prebaľovacia podložka.

Tovar od predajcu MALL
-16%
Skip hop Taška batoh Mainframe Black
7x

Skip hop Taška batoh Mainframe

72,90 €
61,10 €
Akcia

Prebaľovacia taška Mainframe je ideálnym pomocníkom pre mamičky, ktoré neradi neustále hľadajú v prebaľovacej taške to, čo potrebujú. Tašku je možné široko otvoriť a vďaka tomu máte jasný prehľad o veciach, ktoré sú v nej zbalené.

Tovar od predajcu MALL
Childhome Mommy Bag Big Canvas Off White Stripes Black/Gold
3x

Childhome Mommy Bag Big

107 €
94,90 €

Jedinečná taška Mommy Bag belgickej značky Childhome je ako stvorená pre každú z mamičiek. Vďaka svojim úctyhodným rozmerom poslúži skvele ako taška do pôrodnice, taška na víkend alebo naozaj priestranná prebaľovacia taška. Taška má prakticky členený vnútorný priestor a jej súčasťou je aj prebaľovacia podložka a dlhý popruh pre nosenie cez rameno alebo zavesenie na kočík.

Tovar od predajcu MALL
-21%
Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Off White
1x

Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Off White

109 €
85,50 €

Praktická prebaľovacia taška s objemom 58 l disponuje nosnosťou až 10 kg. Pojme všetky dôležité doplnky od plienok až po fľaštičky. Súčasťou je aj praktická prebaľovacia podložka. Childhome Prebaľovacia taška Mommy Bag Off White je vhodná na prechádzky i cestovanie.

Tovar od predajcu MALL

Prebaľovacie tašky

Prebaľovacie tašky sú vybavené klipmi a doplnkami pre uchytenie na kočík. Vodoodolné tašky sú vyrobené obvykle z kože, koženky či neoprénu a prebaľovací batoh môžete vziať aj na cesty bez kočíka. Kľúčová je veľkosť tašky, usporiadanie vreciek aj príslušenstvo v podobe termoobalu na fľašu, puzdra na cumlík či vrecka na špinavé oblečenie a plienky.

Čo do prebaľovacej tašky

V prebaľovacej taške nesmú chýbať detské plienky, vlhčené obrúsky, krém, fľaša na nápoje a prebaľovacia podložka. Ďalej oceníte vodoodolné vrecúška na špinavé veci, náhradný cumlík a malú hračku. V termoobale môžete uchovať teplé jedlo i nápoje.