Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie Rodinné hry na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie Rodinné hry nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii Rodinné hry – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Mindok Carcassonne 1. Hostince a katedrály Mindok Carcassonne 1. Hostince a katedrály
Mindok Carcassonne 1. Hostince a katedrály

Prvé rozšírenie hry Carcassonne. Prináša do hry hostince, ktoré umožňujú získať viac bodov za cesty. Ďalej katedrály, ktoré umožňujú získať viac bodov za mestá. Okrem toho tiež veľkú figúrku pre každého hráča, ktorá sa pre zisk prevah počíta za dve bežné figúrky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Albi Stroskotanci Mindok Carcassonne 1. Hostince a katedrály
Albi Stroskotanci

Párty hra, v ktorej spolupracujete až do tej chvíle, kedy sa vám spolupracovať nehodí. Ocitáte sa v úlohe stroskotancov na pustom ostrove, ktorí sa zúfalo snažia zachrániť, než príde búrka, ktorá celý ostrov zmetie. Aby ste ale dokázali odplávať, musíte postaviť dostatočne veľký plť a tiež zabezpečiť dostatok jedla a vody. A keď niektorá zo surovín dôjde, niekto musí z kola von.

môžete mať ZAJTRA

MALL
ADC Blackfire Cortex 2 Challenge Mindok Carcassonne 1. Hostince a katedrály
ADC Blackfire Cortex 2 Challenge

Inteligentná party hra, ktorá preverí vaše logické myslenie, pamäť a rýchlosť! Nové Cortex výzvy pre celú vašu rodinu a priateľov! Porovnajte s nimi svoje schopnosti v 8 rôznych disciplínach, v ktorých budete využívať a precvičovať mozgovú kapacitu. O akých disciplínach je reč? Sú to hmatové úlohy, pozorovanie, analýza, bludisko, koordinácia a ďalšie.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mindok Citadela - nové vydanie Mindok Carcassonne - rozšírenie 8 (Mosty a hrady)
Mindok Citadela - nové vydanie

Kartová hra s prekrásnou grafikou kariet. Cieľom hráčov je postaviť svoje mesto z kariet stavieb. Za každú kartu musí ale zaplatiť zlatom. K nemu sa môžu dostať pomocou ďalších kariet hrdinov. V každom kole hry si hráči volia rôzne role. Každá z týchto rolí má určité silné a slabé stránky, ktoré hráč počas ťahu využíva. Je tiež dôležité skryť svoju totožnosť pred protihráčmi a odhadnúť ich stratégiu. Hráč ktorý na konci hry vlastní najviac obodované mesto vyhráva.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Albi Similo - Harry Potter Mindok Carcassonne - rozšírenie 8 (Mosty a hrady)
Albi Similo - Harry Potter

SIMILO je kooperatívna deduktívna hra, v ktorej musíte nájsť jednu z postáv zo sveta Harryho Pottera na základe nápovedy od iného hráča. Daný hráč však smie napovedať iba pomocou kariet ďalších postáv. Dokážete spoločne nájsť tú pravú?

môžete mať ZAJTRA

MALL
Mindok Carcassonne - rozšírenie 8 (Mosty a hrady) Mindok Carcassonne - rozšírenie 8 (Mosty a hrady)
Mindok Carcassonne - rozšírenie 8 (Mosty a hrady)

Už 8. rozšírenie hry Carcassonne. Mosty prinášajú nové možnosti pri stavbe ciest. Aj cesta, ktorá do tejto chvíle nemohla byť dostavaná, sa môže pomocou vysokého mostu preklenúť cez mesto alebo lúku a pokračovať ďalej.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Ravensburger Labyrinth Kartová hra ADC Blackfire Labilné jednorožce: Dobrodružstvo
Ravensburger Labyrinth Kartová hra

Vzrušujúca kartová hra založená na klasickom Labyrinte. Šikovným prikladaním kariet vytvárate labyrint s cestami, ktoré sa neustále menia. Keď spojíte poklad vyobrazený na vašej novo umiestnenej karte s jedným alebo viacerými pokladmi v labyrinte, karty za odmenu získate. Komu sa podarí nazbierať ich najviac?

môžete mať ZAJTRA

MALL
Albi Catan - Zámorské objavy 5-6 hráčov ADC Blackfire Labilné jednorožce: Dobrodružstvo
Albi Catan - Zámorské objavy 5-6 hráčov

Piráti na obzore! Herný materiál a pravidlá tohto doplnku umožňujú vydať sa na objavné plavby ďalším dvom hráčom! Obsahuje komponenty, ktoré umožňujú hranie Zámorských objavov v 5 až 6 hráčoch. K hraniu je nutné vlastniť: základnú hru Catan, doplnok základnej hry pre 5 až 6 hráčov a rozšírenie Zámorské objavy.

môžete mať ZAJTRA

MALL
ADC Blackfire Labilné jednorožce: Dobrodružstvo ADC Blackfire Labilné jednorožce: Dobrodružstvo
ADC Blackfire Labilné jednorožce: Dobrodružstvo

Labilné Jednorožce – Dobrodružstvo je strategická kartová hra o dvoch obľúbených veciach: jednorožcoch a ničení. Jedná sa o rozšírenie hry, ktoré vašu základnú hru (alebo jej praprostú verziu) obohatia o úplne nové karty.

môžete mať ZAJTRA

MALL
DINO Ucho Ravensburger Lotti Karotti Deluxe
DINO Ucho

Preniknite do sveta nepočujúcich pomocou hry vytvorenej práve s ich podporou. Na chvíľu zabudnite na zvukové vnemy, hádajte a vyjadrujte známe slová len pomocou znakovej reči alebo odozerania z pier.

môžete mať 28.03 - 29.03

Albi Mozgovňa Záhadné prípady Ravensburger Lotti Karotti Deluxe
Albi Mozgovňa Záhadné prípady

Mozgovňa Záhadné prípady je skvelá svižná vzdelávacia hra pre jedného a viac hráčov. Precvičte svoje mozgové závity na záhadných prípadoch. Kto z vás príde skôr na správne riešenie?

môžete mať ZAJTRA

MALL
Ravensburger Lotti Karotti Deluxe Ravensburger Lotti Karotti Deluxe
Ravensburger Lotti Karotti Deluxe

Naši malí zajaci sa snažia dostať ako prví k šťavnatej mrkve na vrchole kopca. Cesta k nej je však plná prekvapení: tu a tam sa cestou objaví jama a – žuch – niektorý zo zajacov do nej spadne. Inokedy ich zase zo svahu drzo zhodí všetečný krtko. Cestu k cieľu sťažujú zajacom tiež padací most a drevená bránka.

môžete mať ZAJTRA

MALL