HASBRO Monopoly pre mileniálov-47%
30 € 15,66 €

Akcia

Báječnú zábavu si vždy za peniaze nekúpiš, ale zážitky (dobré alebo zlé), trvajú večne! Monopoly pre mileniálov sú zamerané hlavne na zážitky, ktorých musíte nazbierať, čo najviac to ide! Cestuje po hracej ploche, navštevujte zaujímavé miesta a získavajte zážitky. Nová verzia Monopoly je skvelý spôsob zábavy a výborne stráveného času so svojimi priateľmi.

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking CZ
39,59 € 28,20 €

Obľúbená hra v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

HASBRO Monopoly Mačky a psy CZ/SK-50%
30 € 14,79 €

Akcia

Hra monopoly Mačky vs Psy, inšpirovaná rivalitou medzi majiteľmi mačiek a psov, môže byť ideálna hra pre milovníkov maznáčikov. Toto vydanie obľúbenej hry Monopoly je určené pre hranie v tímoch. Aký tím si vyberieš? Mačky alebo psy?

HASBRO Monopoly Lol Suprise Anglická verzia
30 € 25,90 €

Klasickú stolovú hru Monopoly možno poznáte, táto verzia je však inšpirovaná obľúbenou licenciou bábik Lol Surprise. Táto hra zaujme nielen malé fanúšičky populárnych bábik Lol Surprise. Ide o verziu v angličtine!

HASBRO Monopoly E-banking SK
52 € 43,50 €

Nová verzia obľúbenej hry Monopoly elektronické bankovníctvo prichádza s úplne novou bezkontaktnou platobnou kartou. Cestujte po hernom pláne, nakupujte nehnuteľnosti, na ktorých sa zastavíte. Svoje milióny si môžete uložiť na osobnej elektronickej karte.

HASBRO Monopoly Fortnite Anglická verzia
30,13 € 26,70 €

Klasickú stolovú hru Monopoly možno poznáte, táto verzia je však inšpirovaná obľúbenou video hrou Fortnite. V hre tak nejde len o vlastníctvo či prenájmy pôdy a nehnuteľností, ide predovšetkým o prežitie! Spoločenská hra Monopoly Fortnite spočíva v prieskume prostredia, bitkách s oponentmi a unikaniu pred búrkou zmenšujúcou územie.

HASBRO Monopoly Cheaters edition SK
29,89 € 27,19 €

Monopoly, ktoré ohýbajú pravidlá! Čo ti prejde? Zažite kultové momenty, v ktorých sú pravidlá „ohnuté“, peniaze „vypožičané“ a vtipné podnikanie je vítané.

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking - SK-31%
32,64 € 22,20 €

Akcia

Slovenská verzia obľúbenej hry v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

HASBRO MONOPOLY JUNIOR SK

HASBRO MONOPOLY JUNIOR SK

Hodnotenie: 4,5
25,50 € 21,40 €

Monopoly junior je špeciálna verzia spoločenskej doskovej hry na obchodovanie s nehnuteľnosťami. Teraz môžete mať viac peňazí, než ste si kedy dokázali predstaviť! Skvelá a rýchla detská hra.

HASBRO Monopoly Deal CZSK

HASBRO Monopoly Deal CZSK

Hodnotenie: 4,8
6,20 €

Kartová hra Monopoly prichádza v novom vydaní a s ešte efektívnejšími pravidlami, ktoré vás rýchlo dostanú do hry. Zahraj si Kartovú hru Monopoly a vyhraj len za 15 minút!

HASBRO Monopoly nové SK

HASBRO Monopoly nové SK

Hodnotenie: 4,8
34,59 € 29 €

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.

HASBRO Monopoly Junior

HASBRO Monopoly Junior

Hodnotenie: 4,8
26,95 € 22,40 €

Monopoly Junior je speciální verze společenské deskové hry o obchodování s nemovitostmi. Teď můžete mít ještě víc peněz, než ste si kdy dokázali představit! Skvělá a svižná dětská desková hra.

HASBRO Monopoly Hra o tróny Anglická verzia
43,50 € 38 €

Obľúbená hra Monopoly teraz tiež vo verzii inšpirovaná populárnymi bábikami Hra o tróny. Hráči môžu cestovať po legendárnom Westeros a obchodovať s jeho lokalitami. Hra obsahuje 6 tokenov so vzácnymi rodmi, ktorému sľúbiš svoju vernosť aj ty? Ide o verziu v angličtine!

HASBRO Monopoly nové CZ

HASBRO Monopoly nové CZ

Hodnotenie: 4,4
31,59 € 21,90 €

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.

HASBRO Pani Monopoly SK
30 € 27,90 €

Špeciálna edícia Monopoly oslavujúca slávne ženy, ktoré sa vo svete preslávili svojimi objavmi a aktivitami. Princíp hry zostáva rovnaký ako u klasickej verzie. Hra je pre 2 až 6 hráčov vo veku od 8 rokov.

Monopoly: Priatelia CZ/SK

Monopoly: Priatelia CZ/SK

Hodnotenie: 4,4
38,67 € 30,93 €

Kto by nepoznal už legendárny seriál Priatelia… Nastal čas sa pripojiť k najlepším kamarátom a zasadnúť na oranžovú sedačku v kaviarni Central Perk s hrou Friends of Monopoly. Hrajte buď ako Ross, Rachel, Phoebe, Monica, Joey alebo Chandler a vyberte si jeden z exkluzívnych žetónov, ktorý danú postavu znázorňuje.

HASBRO Monopoly Gamer Mario Kart
39,07 € 29,90 €

Obľúbená spoločenská hra Monopoly novo v kabátiku Gamer Mario Kart. Vyhrajte závod v novej verzii Monopoly s hracími charaktermi a elementmi Mario Kart od Nintenda. Vyhrává hráč s najvyšším skóre na konci závodu!

HASBRO Dětská hra Risk Junior
24,40 € 22,50 €

Novinka

Skvělý způsob, jak děti seznámit s legendární hrou Risk. Hra se snadno hraje a má zajímavé pirátské téma a výrazné, barevné obrázky. Děti pohybují svou figurkou v podobě velkého člunu po herní desce a hledají zakopaný poklad a zároveň bojují o vládu nad ostrovy a snaží se nasbírat co nejvíce kořisti, aby vyhrály.