HASBRO Monopoly nové CZ-24%

HASBRO Monopoly nové CZ

Hodnotenie: 4,7
31,59 € 23,70 €

Akcia

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking CZ-44%
39,59 € 21,90 €

Akcia

Obľúbená hra v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

HASBRO Monopoly nové SK-33%

HASBRO Monopoly nové SK

Hodnotenie: 4,6
34,59 € 23 €

Akcia

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking - SK-29%
32,64 € 23 €

Akcia

Slovenská verzia obľúbenej hry v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

Winning Moves Monopoly: Priatelia CZ/SK-33%
38,67 € 25,60 €

Akcia

Kto by nepoznal už legendárny seriál Priatelia… Nastal čas sa pripojiť k najlepším kamarátom a zasadnúť na oranžovú sedačku v kaviarni Central Perk s hrou Friends of Monopoly. Hrajte buď ako Ross, Rachel, Phoebe, Monica, Joey alebo Chandler a vyberte si jeden z exkluzívnych žetónov, ktorý danú postavu znázorňuje.

HASBRO Monopoly E-banking SK-41%
52 € 30,30 €

Akcia

Nová verzia obľúbenej hry Monopoly elektronické bankovníctvo prichádza s úplne novou bezkontaktnou platobnou kartou. Cestujte po hernom pláne, nakupujte nehnuteľnosti, na ktorých sa zastavíte. Svoje milióny si môžete uložiť na osobnej elektronickej karte.

HASBRO Monopoly pre mileniálov-57%
30 € 12,80 €

Akcia

Báječnú zábavu si vždy za peniaze nekúpiš, ale zážitky (dobré alebo zlé), trvajú večne! Monopoly pre mileniálov sú zamerané hlavne na zážitky, ktorých musíte nazbierať, čo najviac to ide! Cestuje po hracej ploche, navštevujte zaujímavé miesta a získavajte zážitky. Nová verzia Monopoly je skvelý spôsob zábavy a výborne stráveného času so svojimi priateľmi.

HASBRO Monopoly Deal CZSK

HASBRO Monopoly Deal CZSK

Hodnotenie: 4,4
6,20 €

Akcia

Kartová hra Monopoly prichádza v novom vydaní a s ešte efektívnejšími pravidlami, ktoré vás rýchlo dostanú do hry. Zahraj si Kartovú hru Monopoly a vyhraj len za 15 minút!

HASBRO MONOPOLY JUNIOR SK-47%

HASBRO MONOPOLY JUNIOR SK

Hodnotenie: 4,5
25,50 € 13,40 €

Akcia

Monopoly junior je špeciálna verzia spoločenskej doskovej hry na obchodovanie s nehnuteľnosťami. Teraz môžete mať viac peňazí, než ste si kedy dokázali predstaviť! Skvelá a rýchla detská hra.

Winning Moves Monopoly DC Comics Retro Anglická verzia-34%
33,40 € 21,90 €

Akcia

Špeciálna edícia Monopoly DC Comics Retro je plná vzrušenia, akcie a hlavne zábavy. Nakupujte a vymieňajte všetkých komiksových hrdinov a zbabelcov, ktorí sa objavili v tomto komiksovom svete. Vytvorte si tím so Supermanom, Batmanam alebo aj s legendárnym Jokerom. Navštívte v hre aj LexCorp alebo Wayne Industries. Vytvorte si stratégiu a vydajte sa na cestu k víťazstvu.

HASBRO Monopoly Mačky a psy CZ/SK-55%
30 € 13,40 €

Akcia

Hra monopoly Mačky vs Psy, inšpirovaná rivalitou medzi majiteľmi mačiek a psov, môže byť ideálna hra pre milovníkov maznáčikov. Toto vydanie obľúbenej hry Monopoly je určené pre hranie v tímoch. Aký tím si vyberieš? Mačky alebo psy?

HASBRO Monopoly Junior-32%

HASBRO Monopoly Junior

Hodnotenie: 4,8
26,95 € 18,20 €

Akcia

Monopoly Junior je speciální verze společenské deskové hry o obchodování s nemovitostmi. Teď můžete mít ještě víc peněz, než ste si kdy dokázali představit! Skvělá a svižná dětská desková hra.

HASBRO Monopoly Cheaters edition SK-20%
29,89 € 23,70 €

Akcia

Monopoly, ktoré ohýbajú pravidlá! Čo ti prejde? Zažite kultové momenty, v ktorých sú pravidlá „ohnuté“, peniaze „vypožičané“ a vtipné podnikanie je vítané.

HASBRO Monopoly Fortnite Anglická verzia
30,13 € 20,90 €

Klasickú stolovú hru Monopoly možno poznáte, táto verzia je však inšpirovaná obľúbenou video hrou Fortnite. V hre tak nejde len o vlastníctvo či prenájmy pôdy a nehnuteľností, ide predovšetkým o prežitie! Spoločenská hra Monopoly Fortnite spočíva v prieskume prostredia, bitkách s oponentmi a unikaniu pred búrkou zmenšujúcou územie.

HASBRO Monopoly Super elektronické bankovníctvo - SK-18%
42,80 € 34,70 €

Akcia

Monopoly Super elektronické bankovníctvo prichádza s úplne novou bezkontaktnou platobnou kartou plnou bonusov a odmien. Vyberte si bankovú kartu a vyberte si odmenu! Každá karta umožňuje hráčom zarábať na každom ťahu odmeny, ako je rýchly pohyb okolo herného plánu, alebo získavať bonusy pri každom nákupe. Čerpajte z balíčka odmien pre ešte viac bonusov! Ale pozor na podvody, ktoré umožňujú ostatným hráčom kradnúť odmeny a vlastnosti.

HASBRO Monopoly Lol Suprise Anglická verzia
30 € 19,90 €

Klasickú stolovú hru Monopoly možno poznáte, táto verzia je však inšpirovaná obľúbenou licenciou bábik Lol Surprise. Táto hra zaujme nielen malé fanúšičky populárnych bábik Lol Surprise. Ide o verziu v angličtine!

HASBRO Pani Monopoly SK-21%
30 € 23,70 €

Akcia

Špeciálna edícia Monopoly oslavujúca slávne ženy, ktoré sa vo svete preslávili svojimi objavmi a aktivitami. Princíp hry zostáva rovnaký ako u klasickej verzie. Hra je pre 2 až 6 hráčov vo veku od 8 rokov.

Winning Moves Monopoly The Big Bang Theory Anglická verzia
33,40 € 32,90 €

Špeciálna edícia Monopoly The Big Bang Theory je plná vzrušenia, akcie a hlavne zábavy. Nakupujte a vymieňajte všetky zaujímavé miesta, ktoré sa objavili v seriáli. Navštívte tak dom pani Wolowitzovej či byty Penny, Sheldona a Leonarda. Vytvorte si stratégiu a vydajte sa na cestu k víťazstvu.

HASBRO Monopoly Pacman-20%
41,50 € 32,90 €

Akcia

Hráči a fanúšikovia pôvodného Pac-Man si môžu znovu oživiť zábavu s touto hrou Monopoly na tému Pac-Man. Je to oslava 40. výročia spoločnosti Pac-Man. Hráči hrajú Pac-Man na obrazovke retro videohernej jednotky a pomocou joysticku vyberajú nehnuteľnosť, ktorú chcú kúpiť.

HASBRO Monopoly Hra o tróny Anglická verzia
43,50 € 30,90 €

Obľúbená hra Monopoly teraz tiež vo verzii inšpirovaná populárnymi bábikami Hra o tróny. Hráči môžu cestovať po legendárnom Westeros a obchodovať s jeho lokalitami. Hra obsahuje 6 tokenov so vzácnymi rodmi, ktorému sľúbiš svoju vernosť aj ty? Ide o verziu v angličtine!

HASBRO Monopoly Gamer Mario Kart
39,07 € 30,77 €

Obľúbená spoločenská hra Monopoly novo v kabátiku Gamer Mario Kart. Vyhrajte závod v novej verzii Monopoly s hracími charaktermi a elementmi Mario Kart od Nintenda. Vyhrává hráč s najvyšším skóre na konci závodu!