HASBRO Monopoly Fortnite Anglická verzia-36%
30,13 € 19,20 €

Akcia

Klasickú stolovú hru Monopoly možno poznáte, táto verzia je však inšpirovaná obľúbenou video hrou Fortnite. V hre tak nejde len o vlastníctvo či prenájmy pôdy a nehnuteľností, ide predovšetkým o prežitie! Spoločenská hra Monopoly Fortnite spočíva v prieskume prostredia, bitkách s oponentmi a unikaniu pred búrkou zmenšujúcou územie.

HASBRO Cluedo verzia Klamár-37%
30,90 € 19,20 €

Akcia

Stolná hra, ktorá porušuje bežné pravidlá! Čoho sa môžete zbaviť a koho môžete oklamať? Podobá sa ikonickej detektívnej hre Cluedo, ale je do nej pridaných niekoľko zvratov. Myslíte si, že niekto klame? Stlačte tlačidlo klamár pre jeho odhalenie! Odhaľte lži svojich protihráčov vo vypočúvacej miestnosti! Prekonajte vyšetrovateľa kombináciou právd a klamstiev!

HASBRO Twister-39%

HASBRO Twister

Hodnotenie: 4,6
25,49 € 15,30 €

Akcia

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

Ravensburger Minecraft

Ravensburger Minecraft

Hodnotenie: 4,9
45,20 €

Akcia

Strategická stolová hra pre všetkých fanúšikov Minecraftu. Zábavná hra, ktorá bude baviť aj tých, ktorí klasický Minecraft nehrajú. Vykonajte jeden z piatich možných akcií, zbierajte suroviny, budujte a bojujte s monštrami. Kto má na konci hry najväčšie hodnotenie, vyhráva.

Spin Master Labková patrola Človeče nehnevaj sa malé
7,90 € 7,60 €

Akcia

Užite si klasickú hru v novej podobe s hrdinami obľúbeného seriálu Labková patrola. Kto bude mať pri hode kockou najväčšie šťastie a dostane svoje figúrky do domčeka ako prvý?

ADC Blackfire Dobble-32%

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 4,9
16,99 € 11,40 €

Akcia

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

ADC Blackfire Dixit-17%

ADC Blackfire Dixit

Hodnotenie: 4,8
29,59 € 24,50 €

Akcia

Dixit je vykladacou čiže príbehovou hrou, v ktorej sa jeden z hráčov stane rozprávačom a snaží sa opísať kartičku, ktoré položil skrytú na stôl. Ostatní hráči následne položí na stôl po jednej karte. Nakoniec sú všetky karty otočené a hráči hádajú, akú kartu rozprávač popisoval. Dixit je hra roka 2010. Rodinná dosková hra na rozprávkové rozprávača.

Spin Master Tlapková patrola Hra nezhoď Chase
8,80 €

Akcia

Všetci malí fanúšikovia obľúbeného seriálu Paw Patrol si užijú veľa zábavy pri tejto klasickej hre, kde je úlohou vyťukávať ľadové kúsky hracej plochy kladivkom tak, aby sa figúrka Chase neprepadla.

Spin Master Paw Patrol človeče, nehnevaj sa
13,70 € 11,90 €

Užite si klasickú hru v novej podobe s hrdinami obľúbeného seriálu Tlapková patrola. Kto bude mať pri hode kockou najväčšie šťastie a dostane svoje figúrky do domčeka ako prvý?

ADC Blackfire FanZone - futbal kvíz
30,40 €

Novinka

FanZone nie je testom vašich loptových zručností, o tie tu nejde. Tu ide o test vášho futbalového IQ. Komentátor vám predloží niekoľko futbalových zaujímavostí a je na vás uhádnuť, či sú pravdivé alebo vymyslené. Čo myslíte, zvládnete správne zodpovedať všetkých 500 otázok?

DINO AZ Kvíz hra

DINO AZ Kvíz hra

Hodnotenie: 4,7
14,10 €

Akcia

Spoločenská hra AZ Kvíz tak ako ju poznáte z TV. Obľúbenú hru môžete hrať kedykoľvek a porovnať si svoje znalosti so svojimi priateľmi. Cieľom hry je prepojiť tri strany herného plánu žetóny svojej farby.

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking CZ-46%
39,59 € 21 €

Akcia

Obľúbená hra v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

Spin Master Súprava 101 hier
21 € 19,90 €

Novinka

Užite si hodiny a hodiny zábavy pri hraní klasických hier s touto súpravou. V tomto súbore 101 hier je hra snáď pre každého, od doskových po kartové hry. Klasické obľúbené hry vrátane dámy, šachu, čínskej dámy, backgammon, hry s kockami a mnoho ďalších.

Ravensburger Scotland Yard junior
19,57 € 16,12 €

Hra Scotland Yard má jednoduché pravidlá, krátke kolesá a napätie až do konca! Dva jasnovidci detektívi prenasledujú Mr. X krížom krážom po celom Londýne. Uhádnu, kam ujde vzápätí – alebo ich Mr. X opäť oklame?

HASBRO spol. hra Operácia: Maznáčikovia-31%
28 € 19,20 €

Akcia

A jéééj! Pomôžte Samovmu psovi zbaviť sa choroby! Samov pes zjedol všetko, čo bolo v dohľade, a všetky predmety mu uviazli v bruchu. Hráči používajú nástroj, aby zmapovali pohyby objektov v jeho bruchu a ich vypudenie z tráviaceho traktu. Ale pozor! Hráči musia sledovať nástrojom putovanie predmetov, inak sa ozve psí ňufák a táto osoba stratí svoj ťah. Keď je objekt úspešne odstránený, budete odmenení šťastným zaštekaním.

HASBRO Monopoly nové CZ

HASBRO Monopoly nové CZ

Hodnotenie: 4,7
31,59 € 23,63 €

Obľúbená hra Monopoly, teraz v novom obale a s novými figúrkami. Priveď svojich súperov na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodovanie vo veľkom a na rýchle zbohatnutie. Váš úspech záleží na vašich špekuláciách, rozumných investíciách a chytrých obchodoch.

Woody Rybičky s udičkou - magnetická hra
11,40 €

Akcia

Drevený prútik s magnetom zaveseným na povrázku, na ktorý sa musia nachytať rybičky. Hra rozvíja dieťa v dvoch fázach. Jednak ide o súťaživú hru, kto naloví pomocou magnetiek pripevnených na udičkách viac rybičiek a jednak vedie dieťa k premýšľaniu, kedy má za úlohu zložiť rybičky tak, aby do seba znova zapadali.

Albi Veža farebná veľká s kockou
9,99 € 9 €

Klasická stolová hra Veža vo farebnom prevedení. Hra ponúka veľa zábavy a vtipných okamihov. Na stole sa postaví veža zo všetkých kameňov. Hráči sa striedajú v poradí a hádžu kockou. Podľa padnutej farbe na kocke sa postupne snažia opatrne zodpovedajúci farebný kameň z veže vytiahnuť, bez toho, aby veža spadla.

Woody Drevená hra Logik

Woody Drevená hra Logik

Hodnotenie: 3
7,90 €

Na začiatku hry prvý hráč tajne umiestni ľubovoľnú kombináciu štyroch farebných štipcov do skrytej časti pod hraciu dosku. Druhý hráč sa túto kombináciu snaží uhádnuť tým, že vytvára kombináciu štyroch štipcov postupne v jednotlivých radoch na hracej doske. Hra končí, keď hádajúci hráč uhádne správne kombináciu všetkých farebných kolíčkov.

Bino Hra veža, 60 kociek + kocka
11,40 €

Akcia

Obľúbená hra, ktorá zabaví deti už od tých najmenších. 60 drevených kociek v 5-tich farbách tvorí vežu. Balenie obsahuje aj malú hraciu kocku, na každej strane označenú inou farbou, ktorú hráč hodí a určí farbu hranej kocky z veže.

Woody Tower Tony veža - farebná-26%
11,90 € 8,80 €

Akcia

Tower Tony veža vo farbách je zábavná hra pre deti a rodičov. V hre skladáte jednotlivé kamene na seba a potom podľa farby, ktorá vám padne na kocke, vyťahujete dieliky tak, aby sa veža nezrútila. Kvalitné prevedenie značky Woody.

Plan Toys Balančný strom
13,90 €

Pokúste sa postaviť strom za pomoci rôznych dlhých tyčiniek a všetko vyvážiť vtáčikmi. Pri stavaní alebo nasadení vtáčikov si strom musí zachovať stabilitu a nesmie spadnúť.

Mattel Scrabble Originál SK-21%
32,76 € 25,60 €

Akcia

Scrabble je unikátnou hrou so slovami. Je to báječná hra so 100 kameňmi, ktorá baví milióny ľudí po celom svete. Stačí preskúmať tie najtajnejšie zákutia kôry mozgovej a výhra je vo vrecku.

HASBRO Monopoly nové SK-33%

HASBRO Monopoly nové SK

Hodnotenie: 4,6
34,59 € 22,90 €

Akcia

Obľúbená hra Monopoly, teraz v novom obale a s novými figúrkami. Priveď svojich súperov na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodovanie vo veľkom a na rýchle zbohatnutie. Váš úspech záleží na vašich špekuláciách, rozumných investíciách a múdrych obchodoch.

EP LINE Lovec Duchov 2-pack

EP LINE Lovec Duchov 2-pack

Hodnotenie: 4,4
59,99 € 56,31 €

Strašidelná zábava, pri ktorej vám bude tuhnúť krv v žilách. Lovec duchov je zábavná spoločenská hra pre celú rodinu. Princípom hry je uloviť čo najviac duchov v časovom limite jedna a pol minúty. Čakajú vás 3 rôzne obtiažnosti. Pre 2 hráčov.

1. miesto v súťaži Hračka roku 2011 v kategórii Interaktívna hračka.

Piatnik Activity Original (CZ/SK verzia)
24,99 € 22,90 €

Akcia

Zábavná multigeneračná spoločenská hra pre celú rodinu – nová verzia s viacerými výrazmi CZ/SK verzia

Piatnik Activity Deti

Piatnik Activity Deti

Hodnotenie: 4,7
18 € 17,20 €

Akcia

Hra zábavná a zároveň podporujúca rozvoj vyjadrovania a slovnú zásobu. Detská verzia hry Activity je prispôsobená malým deťom svojimi požiadavkami aj štýlom obrázkov a farebnosťou. Herný plán predstavuje cestičku džunglí (ktorej dĺžku možno upraviť). Po chodníku sa pohybujú figúrky farebných slonov, vždy za splnenú úlohu môže slon postúpiť. CZ/SK verzia

Albi Tipni si Slovensko

Albi Tipni si Slovensko

Hodnotenie: 4,6
26,50 € 22,90 €

Novinka

Pri hraní Tipni si! Slovensko si nielenže osviežite znalosti o našej vlasti, ale dozviete sa o množstve rekordov Slovenskej republiky, o ktorých ste možno doteraz ani nepočuli. V tejto hre nájdete 1188 otázok rozdelených do šiestich okruhov: zemepis, dejiny, kultúra, príroda, šport, rozne.

Mattel Padajúce opičky

Mattel Padajúce opičky

Hodnotenie: 4,8
24 €

Veselá detská spoločenská hra s padajúcimi opičkami. Hra ponúka deťom veľa zábavy. Nenechajte opičky spadnúť! Hráči umiestnia opičky na strom a pohybujú tyčkami podľa pohybov hracej kocky. Hráč, ktorý pozbiera najmenší počet opičiek, vyhráva.

Albi Tipni si SK
26,50 € 22,90 €

Novinka

V tejto párty hre nájdete 1188 otázok rozdelených do 6 okruhov: spoločnosť, fauna a flóra, veda a technika, stalo sa, šport a rôzne. Tipovanie, stávkovanie a debata o zaujímavých otázkach neboli nikdy zábavnejšie, stavte sa!

Albi Kvído Obchod SK
26,30 €

Novinka

Hra o nakupovaní je unikátna detská hra od Kvída. Naučí deti ako hospodáriť s peniazmi, správnemu rozhodovaniu, sociálnym schopnostiam, ale aj napríklad delenie potravín do druhov (napr. ovocie, zelenina, mliečne výrobky, atď.).

Granna Príšerky zo skrine

Granna Príšerky zo skrine

Hodnotenie: 4,7
15,30 €

Akcia

Príšerky zo skrine je nová strašidelne detská hra. Večer vyzerá svet úplne inak. Na stenách sa objavujú tajomné tiene, pod posteľou číhajú strašidlá a príšerky … Hra bola nominovaná na HRU ROKA v kategórii detských hier.

Mindok Desiatka

Mindok Desiatka

Hodnotenie: 5
21,80 € 19,10 €

Akcia

V rodinnej hre Desiatka hráči nemusia čakať na svoj ťah tak dlho ako v iných hrách. Budete hrať na istotu, alebo riskovať? V hre je 200 okruhov, 2000 otázok a 2000 možných odpovedí. To všetko v kompaktnom balení zvanom Smartbox s počítadlami bodov a žetónmi odpovedí.

ADC Blackfire Dobble Harry Potter
15,65 € 14,10 €

Akcia

Populárna pozornosť hru zo sveta Harryho Pottera! Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu spoločne s jednoduchými pravidlami.

HASBRO Monopoly E-banking SK
52 € 36,90 €

Nová verzia obľúbenej hry Monopoly elektronické bankovníctvo prichádza s úplne novou bezkontaktnou platobnou kartou. Cestujte po hernom pláne, nakupujte nehnuteľnosti, na ktorých sa zastavíte. Svoje milióny si môžete uložiť na osobnej elektronickej karte.

Epee Chrono Bomb

Epee Chrono Bomb

Hodnotenie: 5
34,40 €

Akcia

Akčná hra pre celú rodinu! Natiahnite ľubovoľne v izbe povrázky a preverte svoju rýchlosť a obratnosť. Prekonajte nastražené povrázky bez toho, aby ste ich dotkli a dostaňte sa k bombe skôr, než vybuchne. Ale pozor, akonáhle sa povrázkov dotknete trikrát, bomba vybuchne aj pred časovým limitom.

Albi Slovensko, otázky a odpovede
29,90 € 20,62 €

Obľúbená rodinná dosková hra je teraz vo verzii Slovensko. Ako dobre poznáte naše susedmi? V tejto hre nájdete 2400 otázok týkajúcich sa Slovenska a ich obyvateľov. Skvelá hra pre 2 – 6 hráčov od 12 rokov.

Albi Svet - otázky a odpovede SK
29,99 € 20,25 €

Zábavná hra pre zvedavých pozemšťanov. Ako dobre poznáte svoj domov – planétu Zem? Vydajte sa s nami na dobrodružnú cestu okolo sveta plnú poznania a čoskoro sa z vás stane naozajstný svetobežník. SK verzia

Rubik Rubikova kocka 3x3x3 originál v novým dizajne-34%
18,60 € 12,20 €

Akcia

Zdanlivo jednoduchá, ale stále je to výzva pre vašu trpezlivosť. Hra s kockou je založená na takom usporiadaní štvorčekov, aby sa na každej stene nachádzala vždy rovnaká farba. Vyskúšajte svoju zručnosť a trpezlivosť pri jej skladaní!

EP LINE Cool Games Krajina, mesto, ...!
28,70 €

Akcia

K víťazstvu v tejto hre je potrebné byť nielen bystrý, ale i rýchly. Herná jednotka vyberie písmeno a hráči musia odpovedať na témy podľa kartičiek. Kto stlačí tlačidlo ako prvý a k tomu správne odpovie, vyhráva bicykel a kartičku získava.

ADC Blackfire Cestovné lístky, prosím! Európa
42,20 € 38,20 €

Akcia

Úspešná hra o stavbe železníc po celej Európe. Cestovné lístky, prosím! postaví hráčov do role staviteľov železničných tratí v Európe – čím rozsiahlejšiu vlakovú sieť vybudujú, tým bližšie sa dostanú k víťazstvu. Ďalšie body potom možno získať za prepojenie dôležitých miest alebo za najdlhšiu súvislú trať.

Albi Poker Casino (300 žetónov)-21%
39,18 € 30,60 €

Akcia

Poker je ako stvorený pre každého, kto miluje risk a dokáže predvídať súperove reakcie. Klasický pokerový hliníkový kufrík v striebornej farbe, ktorý obsahuje 300 kvalitných 11,5 gramových žetónov.

Mattel UNO Harry Potter

Mattel UNO Harry Potter

Hodnotenie: 4,9
10,30 €

Akcia

Pripojte sa k Harrymu, Hermione, Ronovi, profesorovi Dumbledorovi a k ďalším obľúbeným postavám z Rokfortu a užite si večer v spoločnosti obľúbenej kartovej hry UNO™. Hráči sa snažia čo najrýchlejšie zbaviť všetkých svojich kariet tým, že umiestnia kartu rovnakej farby alebo hodnoty na vrchnú kartu odkladacieho balíčka.