HASBRO Monopoly Gamer

HASBRO Monopoly Gamer

Hodnotenie: 4
42,95 € 23,50 €

Oblíbená společenská hra Monopoly nově v kabátku Gamer zaměřená na oblíbené hrdiny z dětských počítačových her. Která postavička z video her zvítězí?

Mindok Carcassonne - Big Box 2017
57,91 € 42,90 €
+ doprava zadarmo

Carcassonne Big Box je balenie základnej hry Carcassonne spoločne s jedenástimi rozšíreniami. Vo veľkej krabici nájdu fanúšikovia Carcassonne legendárnu základnú hru, ďalej dve veľké rozšírenia a deväť malých.

Mindok Desiatka

Mindok Desiatka

Hodnotenie: 5
19,35 € 17,60 €

V rodinnej hre Desiatka hráči nemusia čakať na svoj ťah tak dlho ako v iných hrách. Budete hrať na istotu, alebo riskovať? V hre je 200 okruhov, 2000 otázok a 2000 možných odpovedí. To všetko v kompaktnom balení zvanom Smartbox s počítadlami bodov a žetónmi odpovedí.

Mattel Na naháňačku so zombíkmi
27,12 € 23,90 €

Táto klasická hra založená na rýchlom kreslení je skvelou voľbou pre malých aj veľkých. Jednoducho si vezmite kartu, chopte sa priloženej ceruzky a papiera a snažte sa čo najpresnejšie nakresliť slovo na karte, aby ho vaši spoluhráči uhádli. Ten kto kreslí, sa musí vzdať všetkých slov.

Mattel Scrabble Originál SK-28%
32,76 € 23,50 €

Akcia

Scrabble je unikátnou hrou so slovami. Je to báječná hra so 100 kameňmi, ktorá baví milióny ľudí po celom svete. Stačí preskúmať tie najtajnejšie zákutia kôry mozgovej a výhra je vo vrecku.

HASBRO Monopoly nové SK-36%

HASBRO Monopoly nové SK

Hodnotenie: 5
34,59 € 21,90 €

Akcia

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.

Albi Svet - otázky a odpovede SK
29,99 € 20,60 €

Zábavná hra pre zvedavých pozemšťanov. Ako dobre poznáte svoj domov – planétu Zem? Vydajte sa s nami na dobrodružnú cestu okolo sveta plnú poznania a čoskoro sa z vás stane naozajstný svetobežník. SK verzia

ADC Blackfire Ticket to Ride Europe-28%
45,95 € 32,90 €

Akcia

V rodinnej hre Ticket to Ride Europe hráči budujú železničné siete naprieč starou Európou. Snažia sa sprevádzkovať čo najrozsiahlejšiu železničnú sieť medzi mestami, ktoré si na začiatku alebo v priebehu hry vylosovali z kariet železničných tratí. V hre Ticket to Ride Europe získavate body za vybudovanie tratí medzi veľkými európskymi mestami.

Albi Slovensko, otázky a odpovede-30%
29,90 € 20,70 €

Akcia

Obľúbená rodinná dosková hra je teraz vo verzii Slovensko. Ako dobre poznáte naše susedmi? V tejto hre nájdete 2400 otázok týkajúcich sa Slovenska a ich obyvateľov. Skvelá hra pre 2 – 6 hráčov od 12 rokov.

Ravensburger Tajomnica Labyrintu hra
24,99 € 22,20 €

Akcia

Tajomnica Labyrintu je jednoduchá, ale napriek tomu napínavá hra, plná prekvapení, pri ktorej sa trasú steny! Posúvajte chodby pri ceste za poklady, strašidlami a drakmi. Ale pozor na spoluhráčov!

DINO Človeče nehnevaj sa
7,89 € 5,10 €

Spoločenská hra, ktorá nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Cieľom hry je dostať všetky svoje figúrky do domčeka. Avšak nie je to tak ľahké, mierumilovný presun figúrok do domčeka sa môže v okamihu zmeniť v neľútostný boj.

Bonaparte Maxi človeče nehnevaj sa
11,99 € 10,70 €

Akcia

Maxi Človeče nehnevaj sa je všeobecne známa a obľúbená spoločenská hra, ktorá by nemala chýbať v žiadnej domácnosti. Ponorte sa aj Vy do kúzla hry, ktorá je tak plná nečakaných zvratov a pritom tak jednoduchá.

Albi Európa, otázky a odpovede (v slovenčine)
28,90 € 23,90 €

Táto vedomostná hra nadväzuje na úspešné Slovensko – otázky a odpovede a je vo verzii Európa v slovenčine Nájdete tu 2400 otázok rozdelených do šiestich okruhov. Hra je určená pre 2 – 6 hráčov od 12 rokov.

HASBRO Společenská hra Game of Life CZ/SK-19%
32,10 € 25,90 €

Akcia

V spoločenskej hre Game of Life si hráči vyberajú svoju životnú cestu od začiatku až do konca. Kto sa stane šťastným a bohatým? Vydajte sa na životnú cestu plnú rozhodnutí, nečakaných prekvapení, vysnívaných dovoleniek, ale pozor, utrácajte pri tom peniaze s rozumom, pretože hráč s najvyšším zostatkom peňazí na konci hry vyhráva!

ADC Blackfire Dixit

ADC Blackfire Dixit

Hodnotenie: 4,5
29,59 € 25,90 €

Akcia

Dixit je vykladacou čiže príbehovou hrou, v ktorej sa jeden z hráčov stane rozprávačom a snaží sa opísať kartičku, ktoré položil skrytú na stôl. Ostatní hráči následne položí na stôl po jednej karte. Nakoniec sú všetky karty otočené a hráči hádajú, akú kartu rozprávač popisoval. Dixit je hra roka 2010. Rodinná dosková hra na rozprávkové rozprávača.

DINO Dostihy a stávky - NOVÉ
19 €

Akcia

Akcia: Zľava 30 % po zadaní kódu RETRO30SK (platí od 17.11. do 19.11. alebo do vypredania zásob)!
Dostihy a stávky je dnes už klasická stolová spoločenská hra na motívy hry Monopoly s pôvodnými pravidlami a bohatou originálnou výbavou. Je určená predovšetkým starším deťom a dospelým hráčom. Každý hráč je majiteľom stajne. Cieľom hry je čo najlepšie investovať zverené prostriedky do koní a dostihov tak, aby stajňa získala čo najviac výhier.
Ravensburger Scotland Yard
32,12 € 27,90 €

Detektivní klasika v novém provedení. Kompletně přepracovaná a nově ilustrovaná honička za Mistrem X jde do dalšího kola. S novými pravidly mohou nyní hrát i menší hráči s dobrým postřehem.

ADC Blackfire Dobble-39%

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 5
16,99 € 10,20 €

Akcia

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

Mattel Padajúce opičky

Mattel Padajúce opičky

Hodnotenie: 5
21,90 € 20,70 €

Akcia

Veselá detská spoločenská hra s padajúcimi opičkami. Hra ponúka deťom veľa zábavy. Nenechajte opičky spadnúť! Hráči umiestnia opičky na strom a pohybujú tyčkami podľa pohybov hracej kocky. Hráč, ktorý pozbiera najmenší počet opičiek, vyhráva.

L.O.L. Surprise! Dobrodružná spoločenská hra
21,05 € 18,80 €

Akcia

Bábiky L.O.L. Surprise! prichádzajú za tebou a tvojimi kamarátkami s novou hrou. Vži sa do jednej z obľúbených L.O.L. bábik Merbabu, Queen Bee, Rocker alebo Divy. V priebehu hrania tejto L.O.L. dobrodružnej spoločenskej hry si užiješ veľa napätia aj zábavy! Prejdi ako prvý hracím poľom, pozbieraj všetkých 7 L.O.L. žetónov s prekvapením a vyhraj!

Monopoly: Priatelia CZ/SK-22%
38,67 € 29,80 €

Akcia

Kto by nepoznal už legendárny seriál Priatelia… Nastal čas sa pripojiť k najlepším kamarátom a zasadnúť na oranžovú sedačku v kaviarni Central Perk s hrou Friends of Monopoly. Hrajte buď ako Ross, Rachel, Phoebe, Monica, Joey alebo Chandler a vyberte si jeden z exkluzívnych žetónov, ktorý danú postavu znázorňuje.

DINO Klobúčik hop

DINO Klobúčik hop

Hodnotenie: 4,5
7,73 € 7,40 €

Akcia

Zahrajte si s deťmi hru z vašej mladosti, Klobúčik hop! Cieľom je trafiť sa vystreleným farebným klobúčikom do správneho farebného poľa. Táto zábavná hra pobaví ako deti, tak i dospelých.

Piatnik Activity Special-24%

Piatnik Activity Special

Hodnotenie: 5
29,16 € 21,90 €

Akcia

Nová verzia hry Activity, plná zábavy pre celú rodinu i partiu priateľov. Activity Special obsahujú nové úlohy a nový spôsob ich predvádzania. Pojmy sú predvádzané pomocou pantomímy, kreslenia, slovného popisu alebo po novom pomocou zvukov!

Spin Master Paw Patrol Hasičská hra
12,46 € 11,68 €

Pomôž Marshallovi zachrániť les! V tejto zábavnej hre pre predškolské deti sa spolupracuje na uhasení požiarov spoločne s obľúbenou postavou z Tlapkovej patroly. Zahrajte si sólo alebo až so štyrmi hráčmi a striedajte sa v točenie šípky na hracej ploche.

Piatnik Tik tak bum!-33%

Piatnik Tik tak bum!

Hodnotenie: 5
19,99 € 13,30 €

Akcia

Napínavá hra pre skupinku odvážnych. Vymysli správne slovo a prehoď tikajúcu bombu na ďalšieho hráča, vydržíš až do konca? Máš odvahu zmerať svoje reakcie s našou bombou? Pozor už tiká!

Piatnik Activity Champion-20%

Piatnik Activity Champion

Hodnotenie: 4,5
27,90 € 22,20 €

Akcia

Kdo je opravdový Activity Champion? Na rozdíl od všech ostatních vydání hry Activity se u edice Activity Champion již nehraje v týmech. Každý bojuje sám za sebe o tolik žádaný titul. Úkol zní: v průběhu jedné minuty úspěšně znázornit podle možností všechny čtyři pojmy na kartě.

Ravensburger 204991 Labyrinth Junior Disney Ľadové kráľovstvo 2
24,10 € 20,40 €

Novinka

Kto si v labyrinte dokáže nájsť cestu tam, kde sú odvážne sestry Anna a Elsa alebo veselý snehuliak Olaf z filmu Disney Ľadové kráľovstvo 2? Chytro a šikovne posúvaj kartičky v labyrinte a otvoria sa ti nové cesty tam, kde ešte pred chvíľou stáli múry.

HASBRO Monopoly Auta 3

HASBRO Monopoly Auta 3

Hodnotenie: 5
29,90 € 19,20 €

Nejpopulárnější obchodní hra tentokrát na motiv filmu Auta 3. Nakupuj dálnice další známa místa z filmu Auta 3. Vybírej nájem, když jiné auto vjede na tvůj závodní okruh nebo dálnici. Vyhrává ten, kdo nasbírá nejvíc monopoly peněz.

DINO Stratego Maršál a špión-28%
38,30 € 27,40 €

Akcia

Známa strategická hra, známa tiež pod názvom Maršál a Špión. Stratego je spoločenská hra pre dvoch hráčov, v ktorej nerozhoduje náhoda. Každý hráč má k dispozícii 40 vojakov – kabátníkov vo svojej farbe. Cieľom hry je za pomoci vhodne zvolenej stratégie dobiť súperov priestor a zajať jeho prápor.

Rubik Rubik's Race - spoločenská hra
23,40 € 20,40 €

Užite si novú dimenziu hry s klasickým populárnym hlavolamom Rubikova kocka. Vašou úlohou je zložiť vzor podľa vyžrebovanej predlohy skôr ako súper. Hra je skvelá na rozvoj jemnej motoriky, logického myslenia a vnímania.

Bonaparte Hasiči Pat a Mat spoločenská hra
7,40 €

To je nadelenie! Pat a Mat zase niečo pomotali a teraz im horí dom nad hlavou. Pumpa nie je ďaleko, ale na dvore číha toľko nástrah. Určite dokážete prekonať všetky prekážky a uhasiť hroziacu katastrofu. Ale zvládnete to ako prvý? Alebo radšej otočíte plán a zahráte si Človeče nehnevaj sa?

ADC Blackfire Rising Sun
89,19 € 77,90 €
+ doprava zadarmo

Stolová hra Rising Sun sa odohráva v legendárnom feudálnom Japonsku. Hráči ovládajú veľké klany zhromaždené mocnými bohmi, aby obrodili krajinu a navrátili jej slávu a duchovné tradície. Každý klan využíva svoje unikátne schopnosti, aby ukázal svoju silu naprieč provinciami.

Spin Master Paw Patrol Vratká veža
10,56 € 9 €

Vratká veža je zábavná dynamická hra, v ktorej je úlohou je odoberať stavebné diely a dávať ich hore. Farebná kocka určuje farbu dielika k vytiahnutiu. Komu veža pri jeho ťahu spadne, ten prehráva.

Albi Ubongo

Albi Ubongo

Hodnotenie: 5
36,80 € 31,70 €

Akcia

Ubongo je určená všetkým, ktorí neradi trávia čas štúdiom dlhých pravidiel. Ide o rodinú hru s vyváženým pomerom rýchlosti a stratégie, hru vo svižnom tempe a napätí. Stanete sa objaviteľom a prenesiete sa do sveta šamanov, džungle a tajomných pokladov.

DETOA Súbor hier spoločenská hra
21,96 € 20 €

Súbor spoločenských hier, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Vyberte a zahrajte si spoločne hy ako človeče nehnevaj sa, Šach, Dáma, Mlyn, Domino, Blchy alebo Kocky. Hry sú v českom jazyku

Albi Ubongo 3D Family
38,30 € 33,30 €

Novinka

Ubongo 3D Family je rodinnou puzzle hrou, jejíž obtížnost stojí na pomezí mezi Ubongem 3D Junior a Ubongem 3D. Dokážete umístit zadané díly dříve než Vaši soupeři?

Piatnik Šach ECO

Piatnik Šach ECO

Hodnotenie: 5
11,70 €

Šach je často označovaný ako hra kráľov. Jedná sa o klasickú a logickú hru pre dvoch hráčov, ktorá je ľudstvu známa už od 6. storočia. Šach je v praktickom zatváracom prevedení.

Piatnik Cink Extreme

Piatnik Cink Extreme

Hodnotenie: 5
10,99 € 9,90 €

Akcia

Nová verzia obľúbenej hry Cink, ešte rýchlejšia a ešte zložitejšia. Kto zacinká ako prvý na zvonček keď sa na stole objavia rovnaké karty? Ale pozor na zvieratká, každé má rado iné ovocie.

ADC Blackfire Ticket to Ride-41%
57,10 € 33,30 €

Akcia

Vynikajúca úspěšná rodinná dosková hra Ticket to Ride vám dá príležitosť stať sa kráľom severoamerických železníc. Prenesie vás do doby budovania americkej ekonomiky a prepájanie veľkých priemyselných centier. Hráči budujú sieť železníc na americkom kontinente a majú za úlohu získať počas hry čo najviac bodov – stavaním koľají, prepájaním miest alebo plnením definovaných úloh.

Ravensburger 262793 Labyrinth 3D-15%
30,60 € 25,90 €

Akcia

Nová verzia populárnej hry Labyrinth. Ešte napínavejšie ako kedykoľvek predtým. Posúvajte chodby pri ceste za pokladmi, strašidlami a drakmi. Postupujte ale aj hore a dole. Kde budete v budúcom ťahu, kam sa chodby posunú a čo môže urobiť protihráč? Napínavá hra s bludiskom, jednoduchá a napriek tomu plná prekvapení.

ADC Blackfire Dobble - ZOO-16%
13,56 € 11,30 €

Akcia

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú úlohu tu zohráva rýchlosť a postreh.

Epee Cool games – Zombia ruka
36,97 € 32,46 €

Akcia

Hovoríte pravdu? Ste pripravení plniť bláznivé úlohy? Zombie ruka obchádza dookola stola. Bojíte sa? Vyberie si jedného hráča a ukáže na neho svojim prstom. Dôkladne si rozmyslite, či zvolíte pravdu alebo výzvu. Zábavná hra, ktorú vyhrá hráč, ktorý bude mať ako prvý šesť kariet.

DINO Súbor hier 150 spoločenská hra-20%
12,99 € 10,30 €

Akcia

Súbor 150 hier pre všetky vekové kategórie s mimoriadne bohatou výbavou z kvalitných materiálov. Výborný rodinný darček pre dlhé večery trávené spoločne. Balenie ponúka 2 obojstranné herné plány.

EP LINE Cool Games Lovec duchov 3D
50,76 € 43,60 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Užite si veľa zábavy s touto jedinečnou hrou pre celú rodinu. Oživte kostlivca, nastavte obtiažnosť hry, nabite pištoľ a buďte v strehu. Nová originálna spoločenská hra Vás zabaví na dlhé hodiny.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: