HASBRO Monopoly Gamer-45%

HASBRO Monopoly Gamer

Hodnotenie: 3,5
42,95 €

23,39 €

Akcia

Oblíbená společenská hra Monopoly nově v kabátku Gamer zaměřená na oblíbené hrdiny z dětských počítačových her. Která postavička z video her zvítězí?


HASBRO Monopoly nové CZ

HASBRO Monopoly nové CZ

Hodnotenie: 4
31,59 €

26,86 €

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.


HASBRO detektivní hra Cluedo-15%
26,85 €

22,59 €

Akcia

S detektivní hrou Cluedo máte o zábavu postaráno. Vyřešte záhadnou vraždu a zjistetě, kdo je vrahem! Šest podezřelých. Jeden vrah. Jedna zbraň. Jedno místo. Jen jeden vítěz. Využijte svých skrytých schopností detektiva a zjistěte, kdy a jakou zbraní se to stalo. Vy na to přijdete.


Albi Ubongo

Albi Ubongo

Hodnotenie: 5
36,80 €

30,20 €

Ubongo je určená všetkým, ktorí neradi trávia čas štúdiom dlhých pravidiel. Ide o rodinú hru s vyváženým pomerom rýchlosti a stratégie, hru vo svižnom tempe a napätí. Stanete sa objaviteľom a prenesiete sa do sveta šamanov, džungle a tajomných pokladov.


HASBRO Monopoly Auta 3-36%

HASBRO Monopoly Auta 3

Hodnotenie: 5
29,90 €

18,99 €

Akcia

Nejpopulárnější obchodní hra tentokrát na motiv filmu Auta 3. Nakupuj dálnice další známa místa z filmu Auta 3. Vybírej nájem, když jiné auto vjede na tvůj závodní okruh nebo dálnici. Vyhrává ten, kdo nasbírá nejvíc monopoly peněz.


DINO Človeče nehnevaj sa
7,89 €
7,60 €

Spoločenská hra, ktorá nesmie chýbať v žiadnej domácnosti. Cieľom hry je dostať všetky svoje figúrky do domčeka. Avšak nie je to tak ľahké, mierumilovný presun figúrok do domčeka sa môže v okamihu zmeniť v neľútostný boj.


DINO Dostihy a stávky - NOVÉ
18,40 €

Dostihy a stávky je dnes už klasická stolová spoločenská hra na motívy hry Monopoly s pôvodnými pravidlami a bohatou originálnou výbavou. Je určená predovšetkým starším deťom a dospelým hráčom. Každý hráč je majiteľom stajne. Cieľom hry je čo najlepšie investovať zverené prostriedky do koní a dostihov tak, aby stajňa získala čo najviac výhier.


EFKO Jožin z bažin

EFKO Jožin z bažin

Hodnotenie: 4,5
13,30 €

Skúste uloviť Jožina v originálnej hre od Ivana Mládka. Dokážete sa vyhnúť jeho ostrým zubom a pritom nezahučať do močiara? Blíži sa jasná a studená noc, ktorá je hlavne pre Pražanov kempujúcich v okolí Vizovic veľmi nebezpečná.


ADC Blackfire Dobble

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 5
16,99 €

10,99 €

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.


ADC Blackfire Dobble - ZOO
13,56 €

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú úlohu tu zohráva rýchlosť a postreh.


Albi Česko - otázky a odpovede
27,99 €

22,50 €

Albi Česko je zábavná vedomostná hra pre celú rodinu. Ako dobre poznáte Českú republiku? Tejto vedomostnej hre nájdete 2400 zaujímavých otázok týkajúcich sa Českej republiky a jej obyvateľov. CZ verzia


Albi Telepatia

Albi Telepatia

Hodnotenie: 4,5
26,44 €

21,80 €

Čo vás napadne pri slove „Lopata“? Objavte kúzlo Telepatie alebo mysli na to, na čo myslím ja! Hra obsahuje 330 kartičiek s obrázkami alebo napísanými slovami. Hráči hrajú vo dvojiciach, vezmú si kartu a k danému slovu alebo obrázku každý skryto napíše slová (asociácia), ktoré ho napadnú.


DINO Klobúčik hop

DINO Klobúčik hop

Hodnotenie: 4,5
7,73 €

Zahrajte si s deťmi hru z vašej mladosti, Klobúčik hop! Cieľom je trafiť sa vystreleným farebným klobúčikom do správneho farebného poľa. Táto zábavná hra pobaví ako deti, tak i dospelých.


EP LINE Cool Games Bacha! Nezobuď ocka
26,99 €

21,58 €

Vašou úlohou v tejto zábavnej hre je dostať sa k výbornej čokoládovej torte v chladničke. Musíte však prejsť celým bytom cez veľa nástrah a hlavne nesmiete zobudiť ocka. Komu sa podarí sladkú lahôdku ukoristiť ako prvému?


Mattel Padajúce opičky

Mattel Padajúce opičky

Hodnotenie: 4,5
21,90 €

18,70 €

Veselá detská spoločenská hra s padajúcimi opičkami. Hra ponúka deťom veľa zábavy. Nenechajte opičky spadnúť! Hráči umiestnia opičky na strom a pohybujú tyčkami podľa pohybov hracej kocky. Hráč, ktorý pozbiera najmenší počet opičiek, vyhráva.


Mattel Scrabble Original CZ verzia
40,40 €

26,70 €

Scrabble Original v Českej verzii je klasická stolová hra, ktorá pomáha k rozvoju slovnej zásoby. Na hernom pláne pripomínajúcom prázdnu krížovku hráči z náhodne vytiahnutých písmen zostavujú slová. Každé písmeno má svoju bodovú hodnotu, a za každé úspešne vytvorené slovo sa hráčovi sčítajú body. Vyhráva hráč s najvyšším počtom bodov.


Mindok Carcassonne

Mindok Carcassonne

Hodnotenie: 5
23 €

19,90 €

Jihofrancouzské město Carcassonne je pověstné svým jedinečným opevněním, které se vyvíjelo od římských dob až po časy rytířů. Hráči se vydávají se svou družinou na cesty a louky, do měst a klášterů, aby hledali štěstí kolem Carcassonne.


Piatnik Tik tak bum!-41%

Piatnik Tik tak bum!

Hodnotenie: 5
19,99 €

11,69 €

Akcia

Napínavá hra pre skupinku odvážnych. Vymysli správne slovo a prehoď tikajúcu bombu na ďalšieho hráča, vydržíš až do konca? Máš odvahu zmerať svoje reakcie s našou bombou? Pozor už tiká!


Albi iKNOW CZ-20%

Albi iKNOW CZ

Hodnotenie: 5
29,59 €

23,39 €

Akcia

Vedomosti nie sú všetko! Táto dôvtipná hra iKnow kombinuje vedomosti s taktikou. Uhádnite, ako si poradia vaši spoluhráči, ale využívajte pri tom tiež svojich znalostí. Len ten kto úspešne zvládne oboje, môže zvíťaziť v tejto hre.


Albi Jedlo s.r.o.

Albi Jedlo s.r.o.

Hodnotenie: 4
18,48 €

15,30 €

Tiež milujete skvelé jedlo, dobrú zábavu a veľa zábavy? S vašimi priateľmi si teraz môžete užiť všetko naraz vďaka spoločenskej hre Jedlo s.r.o. Hra je určená naozaj každému, nezáleží, či ste majster varešky alebo jedlu fandíte len ako stravník.


Albi Zlaté Česko

Albi Zlaté Česko

Hodnotenie: 4,5
27,99 €

21,80 €

Vo vedomostnej hre Zlaté Česko nájdete 2.400 zaujímavých otázok týkajúcich sa Českej republiky a jej obyvateľov. Hra nadväzuje na veľký úspech vedomostnej hry Česko Otázky a odpovede. V Zlatom Česku nájdete zbrusu nové kategórie, ktoré vaše vedomosti preveria ešte dôkladnejšie. Hra je v českom jazyku


DINO AZ Kvíz hra

DINO AZ Kvíz hra

Hodnotenie: 5
13,90 €

Společenská hra AZ Kvíz tak jak ji znáte z TV. Oblíbenou hru můžete hrát kdykoliv a porovnat si své znalosti se svými přáteli. Cílem hry je propojit tři strany herního plánu žetony své barvy.


DINO Cestujeme po hradoch a zámkoch
21,88 €

15,70 €

Cestujte s nami po hradoch a zámkoch Českej republiky. Počas hry objavíte zaujímavé miesta, spoznáte ich históriu a dozviete sa povesti z dôb dávno minulých. Je iba na vás, či budete cestovať pešo, na motorke alebo autom.


DINO Z rozprávky do rozprávky NOVÁ
10,70 €
10,10 €

Nová verzia obľúbenej stolovej hry Z rozprávky do rozprávky. Vydajte sa spolu s kráľom, princeznou a ďalšími postavami hľadať zlatý poklad a tak vyhrať.


Mac Toys Pravda nebo lež CZ-16%
31,30 €

26,19 €

Akcia

Elektronická společenská hra pro 2 – 5 hráčů. Urči si barvu, pod kterou budeš hrát, odpověz na tvrzení, které ti rozhodčí řekne a získáš body. Pokud odpovíš špatně, tak body ztrácíš. Zábavná a svižná hra pro každou příležitost. Zahraj si s rodinou nebo přáteli a užij si spoustu zábavy!


REXhry Origin: Počiatok ľudstva-45%
37 €

19,99 €

Akcia

Rodinná hra o postupnom rozšírení ľudstva do celého sveta. Začínate v Afrike a ľudstvo postupne rozširujete do všetkých kútov planéty. Vynaliezaním novších technológií, plnením špeciálnych úloh a obsadzovaním nových teritórií sa snažíte získať čo najviac bodov, ktoré zaistia vášmu klanu slávu v podobe víťazstva.


Albi Večerníček

Albi Večerníček

Hodnotenie: 5
18,47 €

15,30 €

Kto by nepoznal Večerníček. Tento televízny program pre deti sa pýši mnohými NAJ: najsledovanejšia a najdlhšia vysielaná detská relácia s najstaršou televíznou zvučkou v Českej republike. V roku 2015 oslávil už 50 rokov!


Albi Európa

Albi Európa

Hodnotenie: 4,5
28,60 €

22,10 €

Vedomostná spoločenská rodinná hra vychádzajúca z herného systému hry Albi Česko. Európa: otázky a odpovede obsahuje celkom 2400 otázok, takže sa hneď tak neobohrá.


DINO Dostihy a sázky - Rychlá dráha-27%
27,04 €

19,49 €

Akcia

Špeciálna edícia klasické stolovej hry s dynamickými pravidlami, ktoré dávajú hre nové možnosti. Víťazom hry sa stáva hráč, ktorý dokáže najlepšie odhadnúť situáciu, zvážiť riziká a správne investovať zverené prostriedky.


DINO Kamiónom po Česku a Slovenskom-34%
15,49 €

10,19 €

Akcia

V rodinnej stolovej hre kamiónom po Česku a Slovenku sa stanete autodopravcom, ktorého úlohou je obstáť v ostrom súboji s konkurenciou, získať najviac zákaziek a maximalizovať svoj zisk.


DINO Súbor hier 100 variantov spoločenská hra
9,90 €
9,80 €

Súbor 100 hier pre všetky vekové kategórie s mimoriadne bohatou výbavou z kvalitných materiálov. Výborný rodinný darček pre dlhé večery trávené spoločne. Balenie ponúka 2 obojstranné herné plány.


EP LINE Cool Games Krajina, mesto, ...!
26,99 €

21,20 €

K víťazstvu v tejto hre je potrebné byť nielen bystrý, ale i rýchly. Herná jednotka vyberie písmeno a hráči musia odpovedať na témy podľa kartičiek. Kto stlačí tlačidlo ako prvý a k tomu správne odpovie, vyhráva bicykel a kartičku získava.


Mindok Duch!

Mindok Duch!

Hodnotenie: 5
12 €
11,40 €

Bleskurýchla Postrehová hra pre 2 – 8 hráčov od ôsmich rokov. V hre je 5 rôznych drevených predmetov – biely duch, zelená fľaša, modrá kniha, červené kreslo a modrá myš. Na kartách sú obrázky týchto predmetov, avšak nie vždy v správnych farbách.


Piatnik Activity Special

Piatnik Activity Special

Hodnotenie: 5
29,16 €

22,50 €

Nová verzia hry Activity, plná zábavy pre celú rodinu i partiu priateľov. Activity Special obsahujú nové úlohy a nový spôsob ich predvádzania. Pojmy sú predvádzané pomocou pantomímy, kreslenia, slovného popisu alebo po novom pomocou zvukov!


Piatnik Cink Extreme

Piatnik Cink Extreme

Hodnotenie: 5
10,99 €
10,30 €

Nová verzia obľúbenej hry Cink, ešte rýchlejšia a ešte zložitejšia. Kto zacinká ako prvý na zvonček keď sa na stole objavia rovnaké karty? Ale pozor na zvieratká, každé má rado iné ovocie.


Teddies Český svaz biatlonu Biatlománie-24%
21,80 €

16,39 €

Akcia

Nová Biatlonmánie je tady! A s ní do vašich domovů přichází atmosféra a napětí jako při opravdovém biatlonu. Zahrajte si 2. rozšířené vydání a bavte se jako Michal Šlesingr nebo Veronika Vítková. Házejte kostkou a žeňte svého biatlonistu vpřed po tratích Světového poháru v Novém Městě na Moravě.


ADC Blackfire Koncept

ADC Blackfire Koncept

Hodnotenie: 4,5
29,59 €

26 €

V hre Koncept je vaším cieľom uhádnuť slová naznačené pomocou nápovedy zo symbolov – konceptu. Tím zložený z dvoch hráčov (susedov pri stole) si zvolí jedno slovo alebo frázu, ktorú musia ostatní hráči uhádnuť. Spoločne potom rozmiestnia herné dieliky na vybrané obrázky na hracom pláne.


ADC Blackfire Maškrtný Leon-51%
31,20 €

15,19 €

Akcia

Chameleon Leon je veľmi maškrtný a neustále sa okolo seba rozhliada, kde by si mohol zamaškrtiť na chrobáčikoch. Vašou úlohou je zachrániť čo najviac chrobáčikov, keď Leon žmurkne a zavrie oči.


EP LINE Cool Games Lovec duchov 3D-31%
50,76 €

34,99 €

Akcia

Užite si veľa zábavy s touto jedinečnou hrou pre celú rodinu. Oživte kostlivca, nastavte obtiažnosť hry, nabite pištoľ a buďte v strehu. Nová originálna spoločenská hra Vás zabaví na dlhé hodiny.


DINO Súbor hier 150 spoločenská hra
12,99 €

10,10 €

Súbor 150 hier pre všetky vekové kategórie s mimoriadne bohatou výbavou z kvalitných materiálov. Výborný rodinný darček pre dlhé večery trávené spoločne. Balenie ponúka 2 obojstranné herné plány.


Epee Cool games - Detector-30%

Epee Cool games - Detector

Hodnotenie: 4,5
39 €

26,99 €

Akcia

Zahrajte sa na hľadača pokladov a pokúste sa s pomocou detektora nájsť truhlu s diamantom. Najprv musíte nájsť dva kľúče a potom môžete začať hľadať poklad. Hru môžete spestriť plnením úloh z kartičiek.


ADC Blackfire Kmotor: Impérium Corleonov
85,31 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

V hre Kmotor: Impérium Corleonov ovládajú hráči rodiny, ktorí súperia o nadvládu nad New Yorkom päťdesiatych rokov. Vyšlite naprieč mestom svoje dony, konsiliéry, nasledovníkov a gangstrov. Vydierajte, vyberajte výpalné a získavajte potrebný nelegálny tovar. Ovládnite jednotlivé mestské štvrte a získajte výhody, ktoré ponúka. Iba jedna rodina môže byť najmocnejšia a ovládnuť New York.