HASBRO Twister-39%

HASBRO Twister

Hodnotenie: 4,6
25,49 € 15,30 €

Akcia

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

HASBRO Cluedo verzia Klamár-37%
30,90 € 19,20 €

Akcia

Stolná hra, ktorá porušuje bežné pravidlá! Čoho sa môžete zbaviť a koho môžete oklamať? Podobá sa ikonickej detektívnej hre Cluedo, ale je do nej pridaných niekoľko zvratov. Myslíte si, že niekto klame? Stlačte tlačidlo klamár pre jeho odhalenie! Odhaľte lži svojich protihráčov vo vypočúvacej miestnosti! Prekonajte vyšetrovateľa kombináciou právd a klamstiev!

Ravensburger Minecraft

Ravensburger Minecraft

Hodnotenie: 4,9
42 € 35,90 €

Akcia

Strategická stolová hra pre všetkých fanúšikov Minecraftu. Zábavná hra, ktorá bude baviť aj tých, ktorí klasický Minecraft nehrajú. Vykonajte jeden z piatich možných akcií, zbierajte suroviny, budujte a bojujte s monštrami. Kto má na konci hry najväčšie hodnotenie, vyhráva.

Albi Catan - Osadníci z Katanu (základní hra)
40,40 € 38,40 €

Akcia

Strategická stolová hra, jedna z najobľúbenejších moderných doskových hier na trhu. Základná hra, ku ktorej možno dokúpiť rozšírenie.

DINO Dostihy a stávky - NOVÉ-21%
23,50 € 18,50 €

Akcia

Dostihy a stávky je dnes už klasická stolová spoločenská hra na motívy hry Monopoly s pôvodnými pravidlami a bohatou originálnou výbavou. Je určená predovšetkým starším deťom a dospelým hráčom. Každý hráč je majiteľom stajne. Cieľom hry je čo najlepšie investovať zverené prostriedky do koní a dostihov tak, aby stajňa získala čo najviac výhier.

ADC Blackfire Dobble-33%

ADC Blackfire Dobble

Hodnotenie: 4,9
16,99 € 11,30 €

Akcia

Nová rodinná hra 5 v 1. Máte rýchlosť, postreh a reflexy? Dobble to je 50 rôznych symbolov na 55 kartách. Hráči tu hľadajú dva rovnaké symboly na kartách pri rôznych verziách hry. Super sú okrúhle karty aj jednoduché pravidlá vysvetlené doslova za pár sekúnd.

ADC Blackfire Dixit-18%

ADC Blackfire Dixit

Hodnotenie: 4,8
29,59 € 24,20 €

Akcia

Dixit je vykladacou čiže príbehovou hrou, v ktorej sa jeden z hráčov stane rozprávačom a snaží sa opísať kartičku, ktoré položil skrytú na stôl. Ostatní hráči následne položí na stôl po jednej karte. Nakoniec sú všetky karty otočené a hráči hádajú, akú kartu rozprávač popisoval. Dixit je hra roka 2010. Rodinná dosková hra na rozprávkové rozprávača.

ADC Blackfire FanZone - futbal kvíz
30,40 €

Novinka

FanZone nie je testom vašich loptových zručností, o tie tu nejde. Tu ide o test vášho futbalového IQ. Komentátor vám predloží niekoľko futbalových zaujímavostí a je na vás uhádnuť, či sú pravdivé alebo vymyslené. Čo myslíte, zvládnete správne zodpovedať všetkých 500 otázok?

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking CZ-45%
39,59 € 21,50 €

Akcia

Obľúbená hra v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

Spin Master Súprava 101 hier
21 € 19,90 €

Novinka

Užite si hodiny a hodiny zábavy pri hraní klasických hier s touto súpravou. V tomto súbore 101 hier je hra snáď pre každého, od doskových po kartové hry. Klasické obľúbené hry vrátane dámy, šachu, čínskej dámy, backgammon, hry s kockami a mnoho ďalších.

HASBRO Monopoly nové CZ-24%

HASBRO Monopoly nové CZ

Hodnotenie: 4,8
31,59 € 23,80 €

Akcia

Obľúbená hra Monopoly, teraz v novom obale a s novými figúrkami. Priveď svojich súperov na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodovanie vo veľkom a na rýchle zbohatnutie. Váš úspech záleží na vašich špekuláciách, rozumných investíciách a chytrých obchodoch.

Woody Drevená hra Logik

Woody Drevená hra Logik

Hodnotenie: 2,3
7,90 €

Na začiatku hry prvý hráč tajne umiestni ľubovoľnú kombináciu štyroch farebných štipcov do skrytej časti pod hraciu dosku. Druhý hráč sa túto kombináciu snaží uhádnuť tým, že vytvára kombináciu štyroch štipcov postupne v jednotlivých radoch na hracej doske. Hra končí, keď hádajúci hráč uhádne správne kombináciu všetkých farebných kolíčkov.

Bino Hra veža, 60 kociek + kocka
10,55 € 10,20 €

Obľúbená hra, ktorá zabaví deti už od tých najmenších. 60 drevených kociek v 5-tich farbách tvorí vežu. Balenie obsahuje aj malú hraciu kocku, na každej strane označenú inou farbou, ktorú hráč hodí a určí farbu hranej kocky z veže.

Mattel Scrabble Originál SK-19%
32,76 € 26,40 €

Akcia

Scrabble je unikátnou hrou so slovami. Je to báječná hra so 100 kameňmi, ktorá baví milióny ľudí po celom svete. Stačí preskúmať tie najtajnejšie zákutia kôry mozgovej a výhra je vo vrecku.

HASBRO Monopoly nové SK-38%

HASBRO Monopoly nové SK

Hodnotenie: 4,6
34,59 € 21,10 €

Akcia

Obľúbená hra Monopoly, teraz v novom obale a s novými figúrkami. Priveď svojich súperov na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodovanie vo veľkom a na rýchle zbohatnutie. Váš úspech záleží na vašich špekuláciách, rozumných investíciách a múdrych obchodoch.

ADC Blackfire Dobble Harry Potter
15,65 € 13,20 €

Akcia

Populárna pozornosť hru zo sveta Harryho Pottera! Rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble to je 50 rôznych symbolov, 55 kariet, 8 symbolov na karte a každé dve karty spolu majú spoločný iba jeden! Hra ponúka úplne unikátnu zábavu spoločne s jednoduchými pravidlami.

Albi Slovensko, otázky a odpovede
29,90 € 20,62 €

Obľúbená rodinná dosková hra je teraz vo verzii Slovensko. Ako dobre poznáte naše susedmi? V tejto hre nájdete 2400 otázok týkajúcich sa Slovenska a ich obyvateľov. Skvelá hra pre 2 – 6 hráčov od 12 rokov.

HASBRO Monopoly E-banking SK-40%
52 € 31 €

Akcia

Nová verzia obľúbenej hry Monopoly elektronické bankovníctvo prichádza s úplne novou bezkontaktnou platobnou kartou. Cestujte po hernom pláne, nakupujte nehnuteľnosti, na ktorých sa zastavíte. Svoje milióny si môžete uložiť na osobnej elektronickej karte.

Albi Tipni si SK
26,50 € 22,90 €

Novinka

V tejto párty hre nájdete 1188 otázok rozdelených do 6 okruhov: spoločnosť, fauna a flóra, veda a technika, stalo sa, šport a rôzne. Tipovanie, stávkovanie a debata o zaujímavých otázkach neboli nikdy zábavnejšie, stavte sa!

Piatnik Tik Tak Bum Junior

Piatnik Tik Tak Bum Junior

Hodnotenie: 4,8
16,70 € 14,70 €

Akcia

Rýchla slovná hra Tik Tak Bum Junior podporuje kreativitu, spontánnosť a slovnú zásobu. Zapni bombu, odkry kartu, povedz slovo, ktoré súvisia s obrázkom na karte a odovzdaj rýchlo tikajúci bombu ďalšiemu hráčovi.

Mattel UNO Harry Potter

Mattel UNO Harry Potter

Hodnotenie: 4,9
9 € 8,90 €

Pripojte sa k Harrymu, Hermione, Ronovi, profesorovi Dumbledorovi a k ďalším obľúbeným postavám z Rokfortu a užite si večer v spoločnosti obľúbenej kartovej hry UNO™. Hráči sa snažia čo najrýchlejšie zbaviť všetkých svojich kariet tým, že umiestnia kartu rovnakej farby alebo hodnoty na vrchnú kartu odkladacieho balíčka.

Winning Moves Monopoly: Priatelia CZ/SK
38,67 € 33,40 €

Kto by nepoznal už legendárny seriál Priatelia… Nastal čas sa pripojiť k najlepším kamarátom a zasadnúť na oranžovú sedačku v kaviarni Central Perk s hrou Friends of Monopoly. Hrajte buď ako Ross, Rachel, Phoebe, Monica, Joey alebo Chandler a vyberte si jeden z exkluzívnych žetónov, ktorý danú postavu znázorňuje.

Mindok Carcassonne - Big Box 2017
58,80 € 51 €

Akcia

Carcassonne Big Box je balenie základnej hry Carcassonne spoločne s jedenástimi rozšíreniami. Vo veľkej krabici nájdu fanúšikovia Carcassonne legendárnu základnú hru, ďalej dve veľké rozšírenia a deväť malých.

Albi Všetky divy světa
15,10 € 14,90 €

Novinka

Prostredníctvom hry sa zoznámite s 195 najpozoruhodnejšími miestami naprieč celým svetom. Vašou úlohou je dané miesto z fotografie pomenovať a zaradiť do správneho kontinentu. Čím viac toho viete, tým viac bodov získate.

HASBRO Monopoly Junior Electronic Banking - SK-41%
32,64 € 19,20 €

Akcia

Slovenská verzia obľúbenej hry v novom prevedení Monopoly Junior Elektronic Banking prináša deťom moderný bankový zážitok. Peniaze sú tu nahradené jednotkou elektronického bankovníctva a bankovými kartami. Použite platobné karty pre nákup nehnuteľností, platenie nájomného a zhromažďovanie peňazí.

HASBRO MONOPOLY JUNIOR SK-37%

HASBRO MONOPOLY JUNIOR SK

Hodnotenie: 4,6
25,50 € 16 €

Akcia

Monopoly junior je špeciálna verzia spoločenskej doskovej hry na obchodovanie s nehnuteľnosťami. Teraz môžete mať viac peňazí, než ste si kedy dokázali predstaviť! Skvelá a rýchla detská hra.

Albi iKNOW SK

Albi iKNOW SK

Hodnotenie: 5
30,30 € 22,90 €

Novinka

Vedomosti nie sú všetko! Táto dôvtipná hra iKnow kombinuje vedomosti s taktikou. Uhádnite, ako si poradia vaši spoluhráči, ale využívajte pri tom tiež svojich znalostí. Len ten kto úspešne zvládne oboje, môže zvíťaziť v tejto hre.

Piatnik Tik tak bum!-35%

Piatnik Tik tak bum!

Hodnotenie: 4,7
19,99 € 12,80 €

Akcia

Napínavá hra pre skupinku odvážnych. Vymysli správne slovo a prehoď tikajúcu bombu na ďalšieho hráča, vydržíš až do konca? Máš odvahu zmerať svoje reakcie s našou bombou? Pozor už tiká!

Albi Catan - Hviezdoplavci

Albi Catan - Hviezdoplavci

Hodnotenie: 4,5
73,30 € 63,90 €

Vydajte sa s touto hrou Catan – Hviezdoplavci k hviezdam. V kozmickej lodi budete objavovať vzdialené planetárne sústavy, kde na vás čakajú mimozemské národy. Zvyšujte svoju produkciu surovín, aby ste mohli stavať nové kozmické lode a kozmické prístavy. Ozbrojte sa, aby ste odvrátili hrozbu v podobe vesmírnych pirátov. Napínavé stretnutia a noví obchodní partneri už na vás čakajú.

Spin Master Hedbanz spoločenská hra hádaniek
17 € 15,90 €

Novinka

Čo som zač? V tejto klasickej zábavnej rodinnej hádačke sa hráči snažia získať žetóny aby vyhrali. Každý hráč si vylosuje kartu s obrázkom, tú si pripne na čelenku a pomocou otázok sa snaží zistiť čo je na karte. Hedbanz je zábava pre celú rodinu. Vďaka hre sa deťom vyvinie deduktívne uvažovanie a schopnosti riešiť problémy, to všetko zábavnou cestou.

Albi Osadníci - Doplňková sada pro 5 a 6 hráčů
24,10 € 18,75 €

Rozšírenie hráčov pre Osadníkov z Katanu. Sada prvkov, ktorými možno rozšíriť počet hráčov Osadníkov z Katanu až na šesť. Doplnková sada nie je plnohodnotná samostatná hra! Možno ju hrať iba so základnou sadou Osadníkov z Katanu.

ADC Blackfire Dobble - ZOO

ADC Blackfire Dobble - ZOO

Hodnotenie: 4,7
13,56 € 10,90 €

Dobble, to je jednoduchá postrehová hra, pri ktorej sa skvele pobavíte. V plechovej krabičke nájdete okrúhle karty, na ktorých sú odlišné a rôzne veľké obrázky, pričom každé dve karty majú jeden z obrázkov rovnaký. Základným princípom hry Dobble je čo najrýchlejšie tento obrázok nájsť a hlavnú úlohu tu zohráva rýchlosť a postreh.

Piatnik Honeycombs

Piatnik Honeycombs

Hodnotenie: 4,8
19,51 € 14,99 €

Zábavná hra na spôsob domina Honeycombs je super zábava pre celu rodinu. Cieľom tejto hry je zložiť čo najviac obrázkových doštičiek tak, aby sa z každej strany prepojili rovnaké motívy obrázkov. Preverte svoj postreh a schopnosť kombinovať. Vhodná pre hráčov od 7 rokov.

Piatnik Tik Tak Bum Family

Piatnik Tik Tak Bum Family

Hodnotenie: 4,9
19,28 € 14,90 €

Zábavná hra so slovami pre bystré hlavičky, v ktorej sa uplatnia aj šikovné ruky. Pri tejto dynamickej hre musí hráč nielen rýchlo premýšľať pri honbe za správnymi slovami, ale tiež preukázať svoju šikovnosť. Keď začne „bomba“ tikať, je treba ju rýchlo odovzdať druhému hráčovi. To je však možné len v prípade, že hráč správne splní zadanú úlohu.

Albi Catalan - Hra o tróny
77,40 € 55,90 €

Toto rozšírenie hry Catan – Osadníci z Katanu obsahuje dve herné varianty. Kým prvá sa hrá celkom ako klasický Catan, zážitok z hrania druhého variantu, kedy sa Divoši snažia prenikať cez stenu, je dosť odlišný.

Ravensburger 262793 Labyrinth 3D
30,60 € 22,90 €

Nová verzia populárnej hry Labyrinth. Ešte napínavejšie ako kedykoľvek predtým. Posúvajte chodby pri ceste za pokladmi, strašidlami a drakmi. Postupujte ale aj hore a dole. Kde budete v budúcom ťahu, kam sa chodby posunú a čo môže urobiť protihráč? Napínavá hra s bludiskom, jednoduchá a napriek tomu plná prekvapení.

HASBRO Monopoly Super elektronické bankovníctvo - SK-23%
42,80 € 32,60 €

Akcia

Monopoly Super elektronické bankovníctvo prichádza s úplne novou bezkontaktnou platobnou kartou plnou bonusov a odmien. Vyberte si bankovú kartu a vyberte si odmenu! Každá karta umožňuje hráčom zarábať na každom ťahu odmeny, ako je rýchly pohyb okolo herného plánu, alebo získavať bonusy pri každom nákupe. Čerpajte z balíčka odmien pre ešte viac bonusov! Ale pozor na podvody, ktoré umožňujú ostatným hráčom kradnúť odmeny a vlastnosti.

Piatnik Rummikub original

Piatnik Rummikub original

Hodnotenie: 4,8
21,99 € 16,12 €

Rummikub je rodinná hra s číslami, ktorá je veľkou výzvou pre každého! Hracie kamene vykladajte do postupiek, alebo skupín. Sledujte vyložené kamene na stole, kombinujte a využívajte ich vo svoj prospech. Kto myslí logicky, vyhráva!

HASBRO Monopoly Cheaters edition SK
29,89 € 25,90 €

Monopoly, ktoré ohýbajú pravidlá! Čo ti prejde? Zažite kultové momenty, v ktorých sú pravidlá „ohnuté“, peniaze „vypožičané“ a vtipné podnikanie je vítané.

Piatnik Activity Kompakt

Piatnik Activity Kompakt

Hodnotenie: 4,9
12,99 € 11,23 €

Activity Kompakt je cestovné balenie rovnomennej spoločenskej hry. Tá je kombináciou kreatívnych herných elementov. Pojmy sú vysvetľovať pomocou kreslenia, opisu alebo pantomímy a spoluhráči ju musia uhádnuť. Hra Activity Kompact obsahuje 660 nových pojmov. CZ verzia

DINO Dostihy a stávky Junior
13,99 € 12,36 €

Detský variant najúspešnejšej českej hry Dostihy a stávky. Hráči nakupujú svoje poníky a ďalšiu potrebnú konskú výbavu. Táto hra prinesie nielen zábavu, ale tiež zoznámi deti s hodnotou peňazí a precvičuje počítanie.

Mindok Carcassonne: Základná hra
23,50 € 19,87 €

Juhofrancúzske mesto Carcassonne je povestné svojím jedinečným opevnením, ktoré sa vyvíjalo od rímskych dôb až po časy rytierov. Hráči sa vydávajú so svojou družinou na cesty a lúky, do miest a kláštorov, aby hľadali šťastie okolo Carcassonne.

ADC Blackfire Dobble KIDS

ADC Blackfire Dobble KIDS

Hodnotenie: 4,8
12,93 € 12,10 €

Akcia

Detská verzia populárnej a ocenenej hry Dobble zameraná na rýchlosť, postreh, reflexy! Dobble Kids to je 30 rôznych zvieratiek, 30 kariet, 6 zvieratiek na karte a každé dve karty spolu majú spoločné len jedno zvieratko!

Albi Ubongo Duel

Albi Ubongo Duel

Hodnotenie: 5
23,49 € 16,12 €

Populárna Ubongo vo variante pre 2 hráčov. Zmeriate sily so súperom s ešte bláznivějšími hracími dielami! Cieľom hry je zložiť v časovom limite obrazec skôr ako váš súper.

Piatnik Activity Champion-31%

Piatnik Activity Champion

Hodnotenie: 4,8
27,90 € 19,20 €

Akcia

Kto je naozajstný Activity Champion? Na rozdiel od všetkých ostatných vydaní hry Activity sa u edície Activity Champion už nehrá v tímoch. Každý bojuje sám za seba o toľko žiadaný titul. Úloha znie: v priebehu jednej minúty úspešne znázorniť podľa možností všetky štyri pojmy na karte.

HASBRO Detská hra Risk Junior-37%
24,40 € 15,30 €

Akcia

Skvelý spôsob, ako deti zoznámiť s legendárnou hrou Risk. Hra sa ľahko hrá a má zaujímavé pirátske tému a výrazné, farebné obrázky. Deti pohybujú svoju figúrkou v podobe veľkého člne po hernej doske a hľadajú zakopaný poklad a zároveň bojujú o vládu nad ostrovmi a snažia sa nazbierať čo najviac koristi, aby vyhrali.

HASBRO Monopoly pre mileniálov-55%
30 € 13,40 €

Akcia

Báječnú zábavu si vždy za peniaze nekúpiš, ale zážitky (dobré alebo zlé), trvajú večne! Monopoly pre mileniálov sú zamerané hlavne na zážitky, ktorých musíte nazbierať, čo najviac to ide! Cestuje po hracej ploche, navštevujte zaujímavé miesta a získavajte zážitky. Nová verzia Monopoly je skvelý spôsob zábavy a výborne stráveného času so svojimi priateľmi.