Mindok Carcassonne - Big Box 2017
58,80 € 53,30 €

Akcia

Carcassonne Big Box je balenie základnej hry Carcassonne spoločne s jedenástimi rozšíreniami. Vo veľkej krabici nájdu fanúšikovia Carcassonne legendárnu základnú hru, ďalej dve veľké rozšírenia a deväť malých.

Mindok Carcassonne: Základná hra
23,50 € 19,87 €

Juhofrancúzske mesto Carcassonne je povestné svojím jedinečným opevnením, ktoré sa vyvíjalo od rímskych dôb až po časy rytierov. Hráči sa vydávajú so svojou družinou na cesty a lúky, do miest a kláštorov, aby hľadali šťastie okolo Carcassonne.

Mindok Deti z Carcassonne

Mindok Deti z Carcassonne

Hodnotenie: 4,9
25,50 € 22,40 €

Akcia

Skvelá zábava na hrade Carcassonne! Celosvetovo preslávenú hru Carcassonne si teraz môžu zahrať deti už od 4 rokov spoločne so svojimi rodičmi.

Mindok Carcassonne Kupci a stavitelia (2. rozšírenie)
15,60 € 14,99 €

Druhé rozšírenie s názvom Kupci a stavitelia pre svetoznámu hru Carcassonne, ktorá sa v roku 2001 stala hrou roka. Kupci súperia o rozdelenie tovaru. Stavitelia umožňujú dvojité ťahy a vďaka nim cesty či mesta rastú rýchlejšie. Prasiatko je pre šťastie, prináša sedliakom vyššie výnosy.

Mindok Carcassonne 3.rozšírenie - Princezná a drak
15,60 € 14,99 €

Tretie rozšírenie strategickej stolovej hry Carcassonne vnesie do hry krásu, nebezpečenstvo, ale aj múdrosť. Prináša do hry figúrku strašného draka, očarujúcu princeznú, múdre víly a ďalšie nové kartičky krajiny.

Mindok Carcassonne - rozšírenie 8 (Mosty a hrady)
15,60 € 14,99 €

Už 8. rozšírenie hry Carcassonne. Mosty prinášajú nové možnosti pri stavbe ciest. Aj cesta, ktorá do tejto chvíle nemohla byť dostavaná, sa môže pomocou vysokého mostu preklenúť cez mesto alebo lúku a pokračovať ďalej.

Mindok Carcassonne 6. Kráľ, gróf a rieka
15,90 €

Šieste rozšírenie hry Carcassonne. Ide o zbierku radu minirozšírení vydaných v priebehu postupného rozvoja hry Carcassonne. Obsahuje minirozšírenia: Kráľ a lúpežný rytier, Rieka II, Gróf z Carcassonne a úplne nové minirozšírenie Kacíri a kultové miesta.

Mindok Carcassonne - rozšírenie 4 (Veža)
15,60 € 12,90 €

Štvrté rozšírenie hry Carcassonne. Hráči majú teraz tiež príležitosť stavať do výšky – stavať veže. S tým sa samozrejme spája tiež funkcia strážnikov, ktorí z veže dohliadajú na dianie v okolí. Je tiež možné zajať súperove figúrky a držať ich vo väzení.

Mindok Carcassonne: Star Wars
33,30 € 26,26 €

Zažite vzrušujúce dobrodružstvo zo sveta Star Wars v prostredí obľúbenej hry Carcassonne! Známe pravidlá boli málo upravené a zjednodušené, takže hra ponúka úplne nový zážitok! Napínavé súboje o nadvládu nad jednou vzdialenou galaxiou čakajú len na vás!

Mindok Carcassonne 1. Hostince a katedrály
15,74 €

Prvé rozšírenie hry Carcassonne. Prináša do hry hostince, ktoré umožňujú získať viac bodov za cesty. Ďalej katedrály, ktoré umožňujú získať viac bodov za mestá. Okrem toho tiež veľkú figúrku pre každého hráča, ktorá sa pre zisk prevah počíta za dve bežné figúrky.

Mindok Carcassonne - rozšírenie 5 (Opátstvo a starosta)
15,60 € 14,61 €

Piate rozšírenie obľúbenej doskovej hry Carcassonne prináša ďalšiu voľbu, ako posilniť svoj vplyv v krajine okolo mesta Carcassonne. Krajina v okolí Carcassonne sa ďalej rozvíja. Okolité mestá rastú a vyberajú si svoju starostu. Zámožní sedacích stavia medzi lúkami svoje statky.

Mindok Carcassonne - rozšírenie 9 (Ovce a kopce)
15,70 € 12,90 €

Tentoraz neuniknú pozornosti hráčov šťavnaté pastviny v okolí Carcassonne. Kto vyšle svojho pastiera na tú správnu lúku, môže potom v pokoji čakať, až sa mu zbehne celé stádo, pekne ovečka za ovečkou.

Mindok Carcassonne - rozšírenie 10 (Cirkus)
15,60 € 13,11 €

Desiate rozšírenie hry Carcassonne. Cirkus postupne putuje krajinou a vystupuje v ňom rad rôznych zvierat. Body prinášajú nielen kartičky krajiny v okolí šapitó, ale aj pyramídy cvičiacich artistov.

Mindok Carcassonne: Safari

Mindok Carcassonne: Safari

Hodnotenie: 4,3
23,50 € 19,87 €

Safari je **samostatná hra **z rodiny Carcassonne, ktorú možno plne hrať úplne samostatne. **Pravidlá **sú rovnaké, len prostredie je iné. Hra vyzerá zakaždým inak – s každou hrou staviaš iné územie. Carcassonne môže vyzerať na prvý pohľad až moc jednoducho, ale s každou hrou musíš vymýšľať inú taktiku, ktorá ti dopomôže k víťazstvu.

Mindok Carcassonne: Zlatá horúčka
23,50 € 19,87 €

Úplne samostatný herný Carcassonne svet. Nepotrebujete žiadnu ďalšiu hru z rodiny Carcassonne pre príjemný pôžitok z hry Carcassonne: Zlatá horúčka. Budete budovať koľaje, obchodovať s indiánmi a hľadať zlato.

Mindok Carcassonne: Lovci a zberači
27,30 €

Novinka

Oblasť okolo dnešného mesta Carcassonne s jeho mohutným hradom bola osídlená už pred tisíckami rokov. Postavte zakaždým novú krajinu. Vyšlete do nej členov svojho kmeňa ako lovca, zberača a rybára. Každý môže byť pre váš kmeň užitočný. Dôležité výhody vám môžu priniesť aj rybárske chyže a magické menhiry